چالش جاروبرقی

comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین بخش به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

جاروبرقی ها از مهمترین وسایل خانه هستند که فرایند تمیز کردن خانه را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می کنند. تمیز کردن خانه با جاروبرقی باعث می‌شود که ما علاوه بر تمیزی بهتر صرفه جویی زیادی در زمان نیز داشته باشیم .امروزه با پیشرفت علم و صنعت جاروبرقی ها پیشرفت های زیادی داشته‌اند که باعث شده کار کردن با آنها بسیار ساده و کاربر با آرامش بیشتری تمیز کردن را انجام دهد .ما در ویدئو قصد داریم چالش جاروبرقی میزان قدرت و استحکام این دستگاه پرکاربرد و پر طرفدار را بسنجیم.

تست جاروبرقی

این فیلم تنها برای آشنایی بیشتر شما با میزان قدرت و استحکام جاروبرقی است. همچنین لازم به ذکر است که شما هرگز جاروبرقی خود را با این روش تست نکنید. آنچه در این تست میبینید اگر در خانه با جاروبرقی خود انجام دهید قطعاً دچار آسیب خواهد شد.

نکات ایمنی

در هنگام استفاده از جاروبرقی حتماً دقت داشته باشید که مایعات را با آن جمع آوری و جارو نکنید. جمع کردن و جارو کردن مایعات قطعاً به جاروبرقی شما آسیب خواهد زد. مگر آنکه جاروبرقی شما برای جمع کردن مایعات دارای قابلیت ویژ‌ای باشد. با جاروبرقی های معمولی اگر مایعات و یا جایی را که خیس است جارو کنید احتمال آنکه جاروبرقی شما آسیب ببیند و بسوزد به شدت زیاد می‌باشد.

اجزای جاروبرقی

جاروبرقی ها از قطعات مختلف تشکیل شده‌اند که هر کدام بر کارکرد صحیح جاروبرقی نقش مهمی دارند. مهمترین قطعه جاروبرقی را میتوان موتور قدرتمند آن معرفی کرد. البته جاروبرقی از قطعات الکترونیکی دیگر مانند برد نیز تشکیل شده که سایر اجزای جاروبرقی را با یکدیگد هماهنگ میسازد.

موتور جاروبرقی

موتور جاروبرقی که کار اصلی جارو کردن را انجام می دهد دارای قدرت بالایی می باشد. البته در صورت استفاده نادرست و اشتباه احتمال آسیب به این قطعات نیز به شدت بالا است. همانطور که در این فیلم ببینید موتور جاروبرقی دارای مقاومت بالایی است که چندین کار کرد اشتباه باعث آسیب جدی به آن می‌شود.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد