سوالات متداول آی پی امداد

کاربر گرامی ، آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان صفحه پرسش و پاسخ را طراحی نموده است ، هرگونه سوالی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دارید در بخش پرسش و پاسخ مطرح ‌نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند. همچنین در صورت نیاز جهت خدمات تعمیرات لوازم خانگی میتوانید دکمه تماس با ما را فشار دهید.

خدمات تعمیر لوازم خانگی آی پی امداد، مربوط به شهر تهران میباشد و هیچ اطلاعی از نمایندگی برندها در دیگر شهرها نداریم.(چنانچه ساکن شهری به جزء تهران هستید از تماس با شماره های مجموعه خودداری نمایید و سوال خود را در زمینه آموزش تعمیرات، راهنمای استفاده و راهنمای خرید در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید.)

نکته: در صورت راه اندازی شعبات در شهرهای مختلف حتما یاد آور خواهیم شد.

کاربران گرامی در سراسر ایران، چنانچه متقاضی خرید قطعات لوازم خانگی هستید، با شماره 09333336936 از طریق واتس اپ در ارتباط باشید و عکس قطعه مورد نظر خود را ارسال نمایید. (این شماره فقط برای دریافت عکس قطعات درخواستی میباشد، لطفا از تماس گرفتن خودداری نمایید.)

اگر قطعه درخواستی شما در فروشگاه قطعات لوازم خانگی آی پی یدک موجود نبود، متاسفانه اطلاع دیگری در زمینه تامین قطعات نداریم.

کاربران گرامی، جهت تعمیر لوازم برقی آشپزخانه یا منزل که قابل حمل هستند، به مانند {جاروبرقی، ماکروفر، اسپرسوساز، چایساز، چرخ گوشت، آبمیوه گیری و ...} میتوانید به صفحه تماس با آی پی امداد مراجعه نمایید.

توجه: آی پی امداد، امکان ارسال تکنسین در محل برای انجام تعمیرات لوازم برقی کوچک منزل را فراهم نموده است.

به دلیل مشکلات ناشی از حمل و نقل و به وجود آمدن ضرر مالی برای شما کاربران گرامی در دیگر شهر ها، متاسفانه امکان دریافت وسایل برقی منزل جهت تعمیرات از شهرستان ها به جزء تهران نمی باشد.

اینستاگرام آی پی امداد