بازسازی کمپرسور یخچال

comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین بخش به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

یخچال‌ها از قطعاتی ساخته شده‌اند که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند. موتور یا همان کمپسور یخچال کار اصلی را انجام می‌دهد، اگر خراب شود کار یخچال به طور کلی مختل خواهد شد. موتور یخچال که جز اصلی‌ترین قطعه آن است در اثر گذر زمان و استفاده اشتباه دچار خرابی‌هایی می‌شود. برخی از افراد که با این قطعه آشنایی ندارند در صورت خراب شدن آن را دور انداخته و تعویض می‌کنند. در حالی که بازسازی کمپرسور یخچال کار پیچیده‌ای نیست و می‌توان آن را در مدت زمانی کوتاه انجام داد.

ویدیو نحوه بازسازی کمپرسور یخچال

بازسازی کمپرسور یخچال اگر نکات ساده‌ای در آن رعایت گردد به راحتی قابل انجام است. کمپسورها از قطعاتی با استحکام بالایی ساخته شده‌اند، همچنین قیمت بالایی نیز دارند. اگر کمپرسور یخچال شما خراب شده اگر بخواهید یک کمپرسور جدید تهیه کنید قطعا باید هزینه زیادی پرداخت نمایید؛ در حالی که بازسازی یخچال هزینه‌ای برای شما ندارد و با این کار می‌تواتنید در هزینه‌های خود صرفه جویی زیادی داشته باشید و یا حتی از این راه کسب درآمد کنید.

فیلم نحوه بازسازی موتور یخچال

میزان و شدت خرابی در کمپرسور‌ها متفاوت است. اما از آنجایی که تقریبا تمامی کمپرسورها به هم شبیه هستند بهتر است تمامی مراحل کار خود را مانند فیلم انجام دهید. اگر مهارت زیادی در تعمیر و بازسازی موتور یخچال ندارید نگران نباشید در فیلم سعی شده تمامی مراحل لازم آورده شود.

ابزار مورد نیاز برای بازسازی کمپرسور یخچال

شما برای انجام هر کاری نیاز به ابزار و وسایلی اولیه دارید. برای تعمیر موتور یخچال نیز باید ابزارهایی داشته باشید البته جای نگرانی نیست، این ابزارها بسیار ساده بود و به راحتی تهیه می‌شوند.

نکات ایمنی بازسازی کمپرسور یخچال

در هنگام بازسازی موتور یخچال رعایت نکات ایمنی خیلی مهم است. اگر نکات ایمنی و اصولی رعایت نشوند در هنگام کار یا بعد از اتمام آن با مشکل مواجه خواهید شد. همچنین در هنگام استفاده از ابزارها نکات ایمنی را در نظر داشته باشید تا به خود نیز اسیب نرسانید. شاید نیاز باشد برای تعمیر موتور یخچال آن را باز کنید در هنگام انجام این کار مراقب باشید به سایر اجزای آن آسیب نرسانید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال دیدگاه حتما به نکات زیر توجه نمایید:

 • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد پاسخ داده می شود.
 • لطفاً سوال خود را با جزئیات کامل مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
 • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
در بحث‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 • محمد 17 تیر 1403

  سلام خسته نباشید قطعاتی که برای تعمیر باید تعویض بشه کدامند. و چه روغنی داخل آن میریزند هیدرولیک هست؟

  پاسخ دادن
 • سجاد صدقی 28 اسفند 1400

  سلام خسته نباشین نوار دور درب یخچال سامسونگ خراب شده چجوری باید تهیه کنم اکثر نوارهای توی بار جنسشون خوب نیس

  پاسخ دادن