logo logo تعمیر یخچال بوش با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش
نمایندگی تعمیرات یخچال بوش
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخچال بوش به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر یخچال بوش در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده آی پی امداد در محل انجام می گردد. توجه داشته باشید که تعمیرات یخچال فریزر بوش نیازمند تخصص است و حتما جهت عیب یابی و رفع عیب باید از خدمات تعمیرات یخچال بوش یا تعمیرگاه مجاز بهره مند شوید. همچنین با استفاده از خدمات تعمیرکار متخصص یخچال بوش به حفظ کیفیت دستگاه کمک می نمایید.

تعمیرات یخچال بوش توسط متخصصین آی پی امداد در محل انجام  می شود، توجه داشته باشید که آی پی امداد با داشتن مجوزهای لازم در غالب یک تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی برند بوش، ال جی، زیمنس و … در حال فعالیت است و نمایندگی رسمی این برند در ایران نمیباشد.

برای استفاده از خدمات تعمیرات یخچال بوش می توانید با شماره 58941-021 تماس گرفته و یا از طریق، تکمیل فرم درخواست تعمیرات به صورت آنلاین اقدام کنید.

آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال بوش، راهنمای فارسی استفاده، علت ارور، نحوه رفع کد خطا و آموزش تعمیرات را شرح داده است تا با دانش و آگاهی از خدمات تعمیرگاه یخچال بوش در تهران بهره مند شوید.

ارور یخچال بوش
ارور یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش با نمایندگی آی پی امداد یک رضایتمندی 100% محسوب میشود. اگر صفحه نمایش دستگاه شما ارور داده، برای مشاهده علت ارور یخچال فریزر بوش و نحوه عیب یابی و رفع کد خطا کلیک نمایید.

مشاهده مقاله

تعمیرات یخچال بوش در تهران

مرکز تعمیرات یخچال بوش Bosch در تهران با استفاده از اصول مشتری مداری و خدمات بهینه به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما می پردازد.

 • اگر یخچال فریزر بوش شما عزیزان نیاز به تعمیر دارد، جای نگرانی نیست، کافی است تلفن را بردارید و با شماره های تعمیرات یخچال فریزر بوش در تهران (شرق، غرب، شمال و جنوب) تماس حاصل نمایید تا از خدمات ویژه بهره مند شوید.
 • در نظر داشته باشید که امکان دارد ایراد دستگاه شما به دلیل وجود یک مشکل ساده باشد که در این صورت نیاز به حضور تعمیرکار در محل نیست.
 • پیشنهاد تعمیرگاه یخچال بوش به شما مطالعه مقاله های آموزشی سایت آی پی امداد می باشد.

به مطالعه این مطلب ادامه دهید تا با نکات آموزشی، مشکلات متداول تعمیرات یخچال فریزر بوش و نحوه رفع عیب آن ها آشنا شوید.

یخچال یکی از وسایل کاربردی و اجتناب نا­پذیر آشپزخانه است. در صورت بروز مشکل در کارکرد یخچال قطعا دشواری­ های فروانی برای اعضای خانواده در منزل و یا برای کارمندان در محل کار پیش خواهد آمد. سریع ­ترین راه تعمیر یخچال بوش به نظر شما چیست؟ استفاده از مشاوره کارشناسان آی پی امداد قطعا مطمئن ترین راه است. جهت آشنایی بیشتر با خدمات آی پی امداد به عنوان باسابقه­ ترین مرکز تعمیرات یخچال بوش در تهران با ما همراه باشید.

نحوه تماس با تعمیرگاه مرکزی یخچال بوش در تهران

نحوه تماس با خدمات مرکزی مرکز تعمیرات یخچال بوش Bosch به شرح زیر می باشد:

 • ابتدا با نزدیک ترین شعبه خدمات تعمیرات یخچال بوش تماس حاصل نمایید یا به ثبت آنلاین در سایت بپردازید.
 • بعد از تماس مشخصات شما ثبت می شود و نام تکنسین و کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 • تعمیرکار یخچال بوش ظرف کمتر از یک ساعت با استفاده از قطعات فاریک در محل شما به تعمیرات می پردازد.
 • بعد از اتمام خدمات فاکتور و گارانتی به شما تقدیم می گردد.
 • در نهایت از شما بابت رضایتمندی از خدمات تعمیرکار یخچال بوش نظرسنجی می شود.

تماس با نمایندگی یخچال فریزر بوش

ویژگی های محصولات بوش را در زیر مطالعه نمایید:

 • طراحی منحصر بفرد یخچال های بوش اعتباری دیگر به محصولات تولیدی بوش بخشیده است.
 • قفسه‌ بندی مرتب، کشوهای جادار و تقسیم بندی هوشمندانه فضای داخلی، احاطه کامل به مواد غذایی موجود در یخچال را میسر می سازند.
 • قفسه‌ ها مجهز به ریل‌ های تلسکوپی می باشند که به نرمی به سمت خارج کشیده می شوند و این امر گذاشتن و برداشتن مواد غذایی را بی نهایت راحت می کند.
 • به علاوه با وجود فناوری ضد برفک بوش در فریزرها، دیگر نیازی به برفک زدایی نخواهید داشت.

تعمیر یخچال بوش در منزل یا محل کار

تعمیرات یخچال بوش در محل به ارائه خدماتی متفاوت می پردازد که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

 • با استفاده از خدمات مرکز تعمیر یخچال بوش در محل، خطرات ناشی از انتقال دستگاه شما را تهدید نمی کند.
 • استفاده از خدمات تعمیرات یخچال بوش باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.
 • تعمیرکار یخچال بوش با رعایت اصول مشتری مداری، نکات بهداشتی و سرعت در خدمات رضایت شما را جلب می کند.

اگر می خواهید بدانید که تعمیر یخچال بوش بهتر است یا خرید آن به ادامه این مطلب توجه کنید:

 • واقعیت این است تعمیر یخچال بوش اگر توسط نمایندگی همراه با قطعات فابریک انجام گردد، به افزایش طول عمر دستگاه کمک می کند و دیگر نیازی به تعویض نیست.
 • شاید برای شما این سوال مطرح شود که چه زمانی باید به خرید دستگاه جدید اندیشید؟
 • چنانچه کارشناسان آی پی امداد جهت رفع عیب به محل شما آمده باشند، شما را برای گرفتن تصمیم درست راهنمایی خواهند کرد و برخلاف سایر تعمیرکاران صرفا به فکر هزینه تراشی برای شما نخواهند بود.
 • در حالت کلی اگر هزینه­ های تعمیر و قطعات مصرفی بیشتر از نصف قیمت یک یخچال جدید باشد، بدون تردید خرید یک یخچال نو فکر بهتری است.
 • یخچال های ساید بای ساید تا پنج سال ارزش تعمیرهای اساسی را دارند و بعد از این مدت تعویض دستگاه مقرون به صرفه تر خواهد بود.

تعمیرگاه یخچال بوش در تهران

تعمیرات یخچال بوش در تهران توسط تیم آی پی امداد محقق می شود. در ادامه به بیان مزایای خدمات نمایندگی تعمیر یخچال بوش در تهران پرداخته ایم:

 • با استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی یخچال بوش به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک می شود.
 • تعمیرکار آموزش دیده یخچال بوش به صورت تخصصی به تعمیر دستگاه شما می پردازد و به افزایش طول عمر دستگاه شما کمک می کند.
 • کلیه خدمات تعمیر یخچال بوش در محل انجام می گردد که خطرات ناشی از انتقال دستگاه شما را تهدید نکند.
 • تعمیر یخچال بوش دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه می باشد.

استفاده از قطعات غیر فابریک برای یخچال بوش باعث صدمه به دستگاه می شود و حتی امکان دارد عمر یخچال بوش شما به پایان برسد.

تعمیر یخچال بوش، یخچال فریزر و یا ساید بای ساید بوش تخصص می خواهد، بنابراین دقت فرمایید که حتما برای تعمیرات از قطعات فابریک و تعمیرکار متخصص بوش در تعمیرگاه یخچال بوش استفاده نمایید، زیرا طول عمر یخچال شما زیاد می شود و کمتر به تعمیرات نیازمند می شوید.

 • یخچال فریزر های بوش در سه نوع یخچال فریرز دو درب، ساید بای ساید و یخچال فریزر دو قلو تولید می شوند.
 • از ویژگی مهم هر سه مدل جادار بودن و کم مصرف بودن می باشد.
 • یخچال های بوش علاوه بر تازه نگه داشتن مواد غذایی، قابلیت های بسیاری را در اختیار شما قرار می دهند؛ از جمله امکان دید کامل درون یخچال.
 • یخچال بوش هر چند جزء برندهای محبوب توسط مصرف کنندگان است اما ممکن است به مرور زمان نیاز به تعمیر و یا سرویس تخصصی داشته باشد.
 • آی پی امداد با تجربه ­ای بالغ بر نیم قرن در خدمت شما عزیزان است تا با تعمیر وسایل خانگی آرامش و راحتی را برای­تان به ارمغان بیاورد.
راهنمای یخچال بوش
راهنمای یخچال بوش

اگر در حین استفاده از یخچال بوش خود سوالی داشتید و نحوه کار یا رفع عیب مشکلات را نمیدانستید، کافی است به صفحه راهنمای فارسی استفاده از یخچال بوش مراجعه نمایید تا از خدمات رایگان تعمیرکاران آی پی امداد بهره مند شوید.

مشاهده مقاله

مراحل تعمیر یخچال فریزر بوش در آی پی امداد به چه صورت است؟

اگر قرار باشد در میان لوازم موجود در منزل یک دستگاه را به عنوان مهم ترین و اساسی ترین وسیله موجود در خانه انتخاب کرد به راحتی می توان از یخچال نام برد و آن را مهم ترین وسیله هر خانه دانست، همین موضوع موجب شده تا هیچ کد بانویی علاوه به این نداشته باشد که دستگاه و به نوعی یکی از اصلی ترین ارکان آشپزی و خانه دارید آن چند روزی خراب باشد، خوب که به این موارد توجه کنیم میفهمیم که از همین بابت مراحل تعمیر یخچال بوش حائز اهمیت می باشد.

 • شما در ابتدا باید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش در آی پی امداد به شماره 02158941 تماس بگیرید و درخواست تعمیر خود را اعلام کنید.
 • تعمیرکار یخچال بوش در کمتر از نیم ساعت با شما تماس خواهد گرفت و هماهنگی های لازم جهت مراجعه به منزل شما را انجام خواهد داد.
 • بعد از مراجعه تکنسین تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال بوش به منزل شما فرایند عیب یابی دستگاه آغاز خواهد شد و ایرادات موجود در دستگاه برای شما شرح داده خواهد شد.
 • بعد از اینکه ایادات موجود در دستگاه برای شما شرح داده شد در صورت رضایت شما فرایند تعمیر یخچال فریزر بوش در محل آغاز خواهد گشت.
 • و نکته طلایی ای که می توان به آن اتکا کرد این است که متخصص نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بوش در ای پی امداد بعد از اتمام فرایند تعمیر به شما ضمانتنامه و فاکتور کتبی ارائه خواهد کرد.
بررسی کیفیت یخچال بوش
بررسی کیفیت یخچال بوش

اگر قصد خرید یخچال بوش را دارید و نمیدانید خوب است یا نه؟ در این مقاله از نمایندگی آی پی امداد به بررسی کیفیت یخچال بوش پرداخته ایم.

مشاهده مقاله

استفاده از خدمات نمایندگی یخچال بوش در آی پی امداد بهتر می باشد یا تعمیرکاران محلی؟

در هر محله ای افرادی جهت تعمیرات لوازم منزل بوده و هستند که با تسلط به قواعد یکسان در تمامی یخچال ها به اصطلاح در غلب اوقات برای مصرف کننده کار را بیانداز بوده اند، اما مصرف  کننده ای از برند بوش این موضوع را می داند که کمترین اشتباه می تواند منجر به بروز خرابی های شدید و هزینه های زیاد در دستگاه آن شود و از همین رو هم تمیز یخچل بوش چیزی نیست که آن را بتوان به دست هر تعمیرکاری سپرد، اگر شما نمی دانید که خدمات نمایندگی یخچال فریزر بوش با تعمیرکاران محلی چه تفاوتی دارد در ادامه همراه ما باشید.

 • تعمیرکاران محلی صرفا بر مبانی ای که در میان تمام دستگاه ها یکسان می باشند مسلط هستند این در حالیست که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در آی پی امداد به طور تخصصی در زمینه تعمیرات این دستگاه دوره دیده و به نوعی با تمامی ریز و درشت این دستگاه آشنا می باشد.
 • علاوه بر این تعمیرکاران محلی بعد از ارائه خدمات هیچگونه تعهدی در مورد خدماتی که ارائه کرده اند ندارند، این در حالیست نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در آی پی امداد برای جلب رضایت بیشتر مصرف کننده اقدام به ارائه ضمانتنامه و فاکتور های کتبی می کند.
 • شاید شما قابلیت تشخیص قطعات یخچال بوش را نداشته باشید، ما نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بوش برای تمامی خدمات خود از قطعات فابریک و اورجینال استفاده می کنند.

آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش در تهران میباشد؟

به دلیل تماس های شما کاربران و پرسش در این باره که، آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش در تهران است یا خیر؟ در صدد آمدیم تا به رفع این ابهام بپردازیم.  کاربران محترم مجموعه آی پی امداد توجه نمایید که، این مجموعه نمایندگی رسمی تعمیر یخچال بوش را از شرکت اصلی BOSCH ندارد و تنها در قالب تعمیرگاه تخصصی تمامی برندها به عیب یابی و تعمیر یخچال بوش، سامسونگ، الکترواستیل و … میپردازد.

آیا نمایندگی تعمیر یخچال بوش در تهران یا ایران وجود دارد؟

کاربران گرامی، با استعلام از سامانه های وزارت صنعت به راحتی میتوانید به پاسخ این سوال که؛ آیا نمایندگی تعمیر یخچال بوش در ایران وجود دارد یا خیر؟ برسید. متاسفانه به دلیل خروج شرکت های خارجی و همینطور عدم ورود لوازم خانگی خارجی به ایران، به سختی میتوان نمایندگی رسمی تعمیرات یا فروش برند خارجی معتبر را در بازار پیدا نمود.

اما جای نگرانی نیست! آی پی امداد تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی در تهران که به عیب یابی و تعمیر یخچال بوش و برندهای دیگر میپردازد، سعی نموده است با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به رفع مشکل دستگاه شما در منزل بپردازید.

تعمیرکار تعمیرگاه یخچال بوش چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیرات یخچال بوش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و سپردن آن به تعمیرکاران غیرحرفه ای می تواند خرابی های دستگاه را بیشتر نماید. مرکز تعمیر یخچال بوش در آی پی امداد دارای تکنسین های متخصصی است که هرگونه ایراد در دستگاه شما را برطرف می نمایند.

 • تکنسین متخصص این مجموعه تعمیر یخچال بوش در محل و منزل شما را در کوتاه ترین زمان انجام می دهد.
 • تعمیرکار یخچال بوش در آی پی امداد با توجه به سال‌ ها تجربه و آموزش‌ های تخصصی، با مشکلات رایج این دستگاه به خوبی آشنا است.
 • تعمیرکاران نمایندگی دوره های آموزشی لازم را در زمینه تعمیرات یخچال بوش به طور کامل گذرانده اند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد برای تعویض قطعات یخچال بوش، تنها از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می نماید.

تعمیر یخچال بوش در محل با خدمات تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه آی پی امداد برای تعمیرات یخچال بوش Bosch

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال بوش به شرح زیر می باشد:

 • چطور می توان با کارشناسان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بوش Bosch در تهران ارتباط برقرار کرد؟

مرکز تعمیر یخچال بوش در تهران طبق استناد به سایت اصناف ایرانیان وجود ندارد. آی پی امداد به عنوان یک مرکز کاملا تخصصی، ارائه دهنده برترین خدمات در بخش عیب یابی و تعمیر تخصصی یخچال بوش در محل به مشتریان است.

 • آیا امکان اطلاع از هزینه های پیش بینی نشده تعمیرات یخچال بوش توسط تکنسین های آی پی امداد وجود دارد؟

پس از اعزام کارشناسان فنی آی پی امداد جهت بررسی دقیق یخچال بوش و عیب یابی دستگاه، کلیه هزینه ها در قالب یک فاکتور جامع در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

 • آیا پس از ارائه خدمات تعمیر یخچال بوش توسط تعمیرکار آی پی امداد، محل انجام مراحل تعمیرات بهم ریخته خواهد شد؟

انجام هر یک از مراحل عیب یابی و تعمیرات یخچال بوش در محل توسط تعمیرکاران آی پی امداد نه تنها بر اساس متدها و اصول حرفه ای، بلکه با توجه به نقطه نظرات مشتریان برنامه ریزی و مدیریت می گردد. پس از انجام مراحل یاد شده، مشتریان قطعا شاهد فضایی کاملا مرتب و به دور از بهم ریختگی خواهند بود.

 • برای حضور تعمیرکار یخچال بوش در محل چه مدت زمان نیاز خواهد بود؟

حضور تکنسین های آی پی امداد جهت تعمیر یخچال بوش تنها پس از یک ساعت ثبت درخواست صورت می گیرد.

 • آیا نمایندگی آی پی امداد تضمین کننده استفاده از قطعات فابریک در مراحل تعمیر یخچال بوش توسط کارشناسان خود خواهد بود؟

تضمین استفاده از قطعات فابریک در مراحل تعمیر یخچال بوش یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که نه فقط به منظور رضایت مشتری، بلکه با هدف ارائه خدماتی بسیار قانونمند انجام می گیرد.

آموزش تعمیرات یخچال بوش

بسیاری از کاربران به دنبال آموزش تعمیرات یخچال بوش هستند، تا بدون پرداخت هزینه و به راحتی در منزل، یخچال بوش خود را تعمیرکنند. آی پی امداد جهت رفاه حال شما عزیزان به شرح کامل آموزش تعمیر یخچال بوش در ادامه همین مقاله و همچنین دیگر مقالات سایت، همراه با ویدیو های کاربردی پرداخته است؛ تا به راحتی در منزل خود بتوانید به تعمیر یخچال فریزر بوش خود بپردازید.

اگر در حین تعمیر یخچال بوش خود، سوالی داشتید، جای نگرانی نیست! کافی است سری به صفحات پرسش و پاسخ سایت آی پی امداد بزنید تا با مشاهده سوالات دیگران و پاسخ تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران فعال، به راحتی به جواب سوال خود برسید و در کوتاه ترین زمان از مشاوره رایگان و آنلاین کارشناسان آی پی امداد در دیدگاه همین مقاله و یا دیدگاه پرسش و پاسخ بهره مند شوید.

راهنمای تعمیر یخچال بوش توسط بهترین تعمیرکار آی پی امداد

آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان به آموزش و راهنمای عیب یابی تعمیرات یخچال بوش پرداخته است تا چنانچه فنی هستید، بدون پرداخت هزینه بتوانید به رفع عیب و تعمیر یخچال بوش در محل خود بپردازید. ضمنا در نظر داشته باشید که در صورت عدم رفع عیب می توانید از خدمات تعمیرات یخچال بوش در تهران بهره مند شوید و با شماره های پایین صفحه تماس حاصل نمایید.

بیشترین مشکلاتی که مشتریان مجموعه آی پی امداد در ارتباط با تعمیرات یخچال بوش با آن مواجه شده اند، عدم داشتن سرما و برودت در این محصول می باشد. همچنین عوامل دیگر را برای شما عزیزان شرح داده ایم:

 1. دلیل صدای زیاد یخچال فریزر بوش چیست؟
 2. چرا یخچال فریزر یکسره کار می کند؟
 3. چرا لاستیک دور درب یخچال فریزر بوش خراب شده است.
 4. موتور یخچال فریزر بوش داغ کرده است.
 5. فریزر بوش منجمد نمی کند.
 6. یخچال فریزر بوش برفک می زند (دیفراست نمی کند).
 7. فن یخچال فریزر بوش کار نمی کند.
 8. یخچال فریزر بوش روشن نمی شود.
 9. موتور یخچال فریزر بوش کار نمی کند.
 10. صفحه دیجیتالی یخچال فریزر بوش خراب شده است.
 11. برد الکترونیکی یخچال فریزر بوش خراب شده است.
 12. سنسور یخچال فریزر بوش عمل نمی کند.
 13. علت ارور یخچال بوش نمایان شده بر روی صفحه نمایش چیست؟

سنسور دمای محفظه فریزر بوش معیوب است، تعمیر دستگاه به چه صورت است؟

 • یخچال و فریزر را از برق درآورده و اتصالات سنسور را بررسی کنید.
 • در صورتی ‌که آسیب‌دیده باشد، سیم را تعویض کنید.
 • اگر اتصال سیم به ‌درستی انجام ‌شده باشد، سنسور دمای محفظه فریزر را تعویض کنید.

تعمیر سنسور یخچال بوش توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

برای عیب یابی سنسور از خدمات مرکز تعمیرات یخچال بوش بهره مند شوید.

چگونه دمای یخچال ساید بای ساید بوش را برای مواقعی که برق منزل رفته است تنظیم کنیم؟

 • اگر توجه کنید در بخش تنظیمات یخچال چندین دکمه را خواهید دید که به ‌وسیله آن می‌توانید دمای هر بخش را تنظیم کنید.
 • جالب است بدانید یخچال ساید بای ساید بوش این قابلیت را دارد که اگر برق منزل شما قطع شود، برای چند ساعت مواد غذایی را به‌ خوبی برای شما نگهداری کند.
 • در یخچال ساید بای ساید بوش یک سوئیچ خنک‌کننده وجود دارد که به ‌وسیله این سوئیچ در محفظه‌ی داخلی  در کوتاه ترین زمان یک سرمایش ایجاد می‌شود.
 • این مسئله از این لحاظ اهمیت دارد که شما اقلامی را که در یخچال قرار می دهید در سریع‌ترین زمان خنک می کند.

عیب یابی مشکل دمای یخچال بوش

مشکل برفک و یخ‌زدگی یخچال بوش را چگونه رفع عیب و تعمیر کنیم؟

 • در یخچال‌های ساید بای ساید بوش از سیستم نو فراست و ضد یخ زدن استفاده‌ شده است.
 • در نظر داشته باشید که احتمال خرابی در قسمت دیفراست می باشد.
 • همچنین در صورت مشاهده برفک زدن در یخچال، باید بدانید که عمل دیفراست انجام نمی شود و باید ترمودیسک، هیتر و برد الکترونیکی توسط تعمیرکار مرکز تعمیرات یخچال بوش در محل چک شود.

تعمیر مشکل برفک یخچال بوش

چرا یخچال بوش سر و صدای زیادی تولید می­ کند؟

اگر دستگاه شما سر و صدا می کند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال بوش موارد زیر را چک نمایید:

 • عملکرد یخچال بسیار کم‌ صدا است و با سطح صدای 45 دسی‌بل آرامش خانه را بر هم نمی‌زند.
 • چنانچه مشکلی حاصل شد، فن ساید بای ساید بوش شما باید تعویض یا تعمیر شود.
 • همچنین توجه داشته باشید که دستگاه تراز باشد و یا صدای یخچال از موتور نباشد.

اگر دستگاه شما صدای زیادی می دهد، بعد از چک کردن موارد بالا برای رفع عیب و تعمیرات می توانید از خدمات مرکز تعمیر یخچال بوش در تهران بهره مند شوید.

دمای یخچال ساید بای ساید بوش با دمای تنظیم شده فرق دارد، نظر تعمیرکار آی پی امداد در این باره

 1. در بعضی موارد خاموش کردن دستگاه به مدت 5 دقیقه برای رفع مشکل کافی است.
 2. اگر درجه حرارت بیش از حد بالا است، چند ساعت صبر کنید و بررسی کنید که آیا دما به مقدار تعیین شده رسیده است یا خیر.
 3. اگر درجه حرارت خیلی پایین است، روز بعد دوباره دما را بررسی کنید.
 4. در اکثر موارد با گذشت چند ساعت دمای یخچال تنظیم می­ شود، در غیر این صورت با تعمیرگاه یخچال بوش در تهران تماس بگیرید.

چرا لامپ یخچال بوش کار نمی ­کند؟

 1. چراغ LED یخچال بوش معیوب شده است.
 2. جهت تعمیر چراغ به دفترچه راهنمای یخچال بوش مراجعه کنید.
 3. درب یخچال را برای مدت طولانی باز گذاشته اید.
 4. پس از ده دقیقه نور لامپ یخچال خاموش می­ شود، در صورتی که یک بار درب یخچال را باز و بسته کنید، لامپ دوباره روشن خواهد شد.

عیب یابی مشکل لامپ یخچال بوش

چرا نمایشگرهای یخچال ساید بوش کار نمی­ کند؟

 1. ابتدا از قطع نبودن جریان برق منزل مطمئن شوید.
 2. در صورتی که فیوز خانه پریده باشد و یا برق قطع باشد، نمایشگر یخچال کار نخواهد کرد.
 3. نمایشگرها به درستی نصب شده اند و دارای ایراد هستند که در اینصورت باید نسبت به تعویض و یا تعمیر آن ها اقدام کنید.

تعمیر مشکلات صفحه نمایش یخچال بوش

در صورت تعمیرات یا تعویض نمایشگر دستگاه خود می توانید از خدمات تعمیر یخچال بوش در تهران بهره مند شوید.

چرا محفظه فریزر ساید بای ساید بوش گرم است؟

 1. درب فریزر را مکررا باز کرده اید. سعی کنید درب یخچال فریزر را جز در موارد ضروری باز نکنید.
 2. دریچه های تهویه با مواد غذایی بسته شده است.
 3. موانع موجود در دریچه ها را برطرف کنید.
 4. در فاصله زمانی کم مواد غذایی بسیار زیادی را در فریزر گذاشته اید.
 5. در این صورت گرم شدن محفظه فریزر طبیعی است.
 6. اما هرگز فریزر را بیش از حد مجاز با مواد غذایی پر نکنید.

تعمیر مشکلات یخچال بوش

در صورت عدم رفع عیب و تعمیر یخچال بوش خود می توانید از خدمات آی پی امداد در تهران بهره مند شوید.

چرا درب یخچال ساید بای ساید بوش به خوبی باز و بسته نمی­ شود؟

اگر درب دستگاه شما به خوبی باز و بسته نمی شود، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال بوش موارد زیر را چک نمایید:

 1. مواد غذایی از بسته شدن درب ها جلوگیری می­ کنند.
 2. داخل یخچال را بررسی کنید در صورت امکان محل غذاها را تغییر دهید.
 3. در صورتی که از روکش برای قفسه های یخچال استفاده می­ کنید، ممکن است روکش لای درب مانده باشد و از باز و بسته شدن درب جلوگیری مکند.
 4. واشر دور درب را جهت هرگونه پارگی و پوسیدگی بررسی کنید.
 5. در صورت نیاز نسبت به تعمیر و یا تعویض آن اقدام کنید.
 6. یخچال ساید بوش تراز نیست. یخچال را خاموش کنید و سعی کنید با استفاده از پایه های یخچال آن را بر روی سطح صاف کنید.

تعمیر درب یخچال بوش با تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

اگر درب دستگاه شما به خوبی باز و بسته نمی شود، باید بدانید که مشکل رایج آن از لاستیک درب می باشد. شما عزیزان برای تعویض نوار دور درب و تعمیر یخچال بوش خود می توانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا یخچال بوش به اندازه کافی خنک نمی ­کند؟

اگر دستگاه شما به خوبی خنک نمی کند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال بوش موارد زیر را چک نمایید:

 1. دمای مناسب برای یخچال بوش تنظیم نشده است.
 2. درب یخچال در فواصل کوتاه مکررا باز شده است.
 3. درب یخچال به دلایلی مانند پارگی درب دور لاستیک یخچال به خوبی بسته نمی شود.
 4. ظروف و یا مواد غذایی را به دریچه تهویه هوا چسبانده اید. در این صورت گردش هوا به درستی صورت نخواهد گرفت.
 5. یخچال خود را بیش از حد پر کرده ­اید.
 6. فاصله کافی بین یخچال و دیوار وجود ندارد.
 7. دمای محیطی که یخچال بوش در آن کار می ­کند بسیار زیاد است.

تعمیر مشکل خنک نشدن یخچال بوش با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

اگر یخچال دستگاه شما به خوبی خنک نمی کند، در ابتدا به موارد آموزشی بالا توجه نمایید. در صورت عدم رفع عیب می توانید از خدمات تعمیر یخچال بوش در تهران بهره مند شوید.

چرا یخچال بوش اتومات نمی کند؟

دلیل اتومات نکردن یخچال بوش ممکن است به علت موارد زیر باشد:

 1. بروز مشکل در کمپرسور یا موتور می تواند دلیل اتومات نکردن یخچال بوش باشد.
 2. تعویض و تعمیر کمپرسور یک کار بسیار تخصصی است و باید توسط تعمیرات یخچال بوش در محل انجام شود.
 3. خرابی ترموستات در اغلب موارد دلیل اتومات نکردن یخچال بوش است.
 4. کم شدن گاز یخچال نیز به تنهایی می ­تواند سبب کارکرد مدام یخچال بوش شود.
 5. این مشکل به راحتی با شارژ گاز یخچال قابل حل است.

تمام موارد بالا توسط تعمیرکاران باسابقه تعمیرات یخچال بوش در محل قابل بررسی و رفع عیب است.

چرا یخچال گرم ولی فریزر بوش سرد است؟

یکی از مشکلاتی که ممکن است هنگام استفاده از یخچال برای­تان پیش بیاید، گرم شدن یخچال بوش است؛ در حالی که فریزر به درستی کار می کند.

5 دلیل یخچال گرم و فریزر سرد از نظر تعمیرکار یخچال بوش به شرح زیر است:

 1. روی کویل‌های تبخیر کننده برفک بسته است.
 2. دمپر یخچال و فن دچار ایراد شده است.
 3. بورد کنترل دما خراب شده است.
 4. بورد کنترل ضد‌برفک معیوب است.
 5. ترموستات برفک زدایی نیاز به تعمیر دارد.

جهت رفع عیب سریع یخچال گرم و فریزر سرد با یکی از تلفن­ های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید تا از خدمات مرکز تعمیرات یخچال بوش در محل بهره مند شوید.

دلیل نشتی آب از یخچال بوش چیست؟

نشتی آب در مقادیر کم بسیار نگران کننده نیست اما در صورتی که مقدار زیادی آب از یخچال بر روی زمین ریخته شود باید به صورت تخصصی بررسی شود.

تعمیرکار یخچال بوش دلایل نشتی آب را در زیر شرح داده است:

 1. اولین دلیل نشتی آب از یخچال بوش در اکثر موارد به علت خرابی درزگیرهای درب است.
 2. درزگیرهای درب به مرور زمان در اثر استفاده ممکن است خراب و یا پوسیده ­شوند که سبب ورود هوای بیرون به داخل یخچال خواهند شد.
 3. افزایش رطوبت غیر استاندارد باعث تولید آب در سینی تخلیه خواهد شد که از آن­جا آب اضافه بر روی زمین هدایت خواهد شد.
 4. از دلایل دیگر نشت آب در زیر یخچال بوش نصب نادرست شلنگ تصفيه آب و یا وجود پارگی در آن است.
 5. مسدود شدن تخلیه یخچال بوش نیز می ­تواند علت تجمع آب در زیر یخچال باشد.
 6. برای حل این مشکل با یک سیم بسیار نازک سوراخ مربوط به تخلیه را تمیز کنید.
 7. توجه داشته باشید که قبل از انجام هر اقدامی جهت رفع مشکل یخچال را از برق بکشید.
 8. وجود مشکل در اتصالات برق از دیگر علت­ های شایع به وجود آمدن آب اضافی در زیر یخچال است.
 9. اگر یخچال به درستی کار نکند و از سرمای یخچال کم شده باشد، یخ درون یخچال شروع به تبخیر می­ کند و به بیرون هدایت می شود.
 10. در این صورت باید اتصالات داخلی یخچال به صورت تخصصی توسط تعمیرکار تعمیرات یخچال بوش در محل بررسی شوند.

عیب یابی مشکل آبریزی یخچال بوش

چنانچه آب به صورت قطرات ریز پشت دیواره یخچال شما وجود داشته باشد، اگر یخچال شما مجهز به سیستم برفک زدایی نباشد طبیعی است، در غیر این صورت و مشاهده وجود قطرات آب و یخ در بدنه داخلی باید توسط تعمیرکار یخچال بوش جهت رفع عیب بررسی شود.

سرویس یخچال بوش چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری خواهد کرد؟

یکی از مواردی که تعمیرکار یخچال فریزر بوش روی آن تاکید بسیار زیادی دارد سرویس کردن یخچال بوش برای جلوگیری از بروز خرابی در این دستگاه است، اما مصرف کنندگان به دو دلیل در این کار سهل انگاری می کنند، اولین دلیل اینکه انجام اینکار هزینه دارد، و دومین کار هم اینکه اغلب مصرف کنندگان نمی دانند که سرویس یخچال بوش چگونه می تواند از بروز خرابی در یخچال جلوگیری کند.

 • اولین موضوعی که که از فواید سرویس یخچال می باشد این است که سلامت قطعات باید مورد بررسی قرار بگیرد، در برخی مواقع یکی از  ریز قطعات با خرابی مواجه می شود اما این خرابی برای مصرف کننده مشهود نخواهد بود، در صورتی که این قطعه تعویض یا تعمیر نگردد خرابی آن می تواند منجر به آسیب رسیدن قطعات بزرگ و به بار اوردن هزینه های زیاد برای تعمیر یخچال فریزر بوش شود.
 • علاوه بر مورد بالا یخچال هم مثل هر دستگاه دیگری نیازمند نگهداری و طریقه استفاده درست می باشد و رعایت نکردن آن می تواند منجر به بروز خرابی در دستگاه شما گردد، از این رو به شما توصیه می کنیم تا با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال بوش هر چند وقت یکبار دستگاه خود را سرویس کنید تا مجبور به پرداخت هزینه زیاد برای تعمیرات نباشید.

هزینه تعمیر یخچال بوش در نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

هزینه تعمیرات یخچال بوش را در این بخش بیان کرده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات بهره مند شوید. همچنین در نظر داشته باشید که مغایرت هزینه تعمیرات یخچال فریزر به دلایل زیر می باشد:

 • استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه برای تعمیرات یخچال بوش، هزینه خدمات را تحت شعاع قرار می دهد.
 • مدت زمان گارانتی خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار یخچال بوش هزینه تعمیرات را تغییر می دهد.
 • استفاده از تکنولوژی پیشرفته یا قدیمی برای یخچال بوش، هزینه خدمات را تغییر می دهد.

استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز یخچال بوش در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

نمایندگی مجاز آی پی امداد با دارا بودن کادری مجرب و متعهد آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال بوش به شما عزیزان می باشد. مزایای استفاده از خدمات تعمیرات یخچال بوش در منزل شامل موارد زیر است:

 • خدمات تعمیرات یخچال بوش توسط تکنسین های کارآزموده و مجرب انجام می شود.
 •  این نمایندگی برای تمامی خدمات تعمیرات خود گارانتی 3 الی 12 ماهه ارائه می کند.
 • تمام مراحل تعمیر و عیب یابی یخچال بدون نیاز به حمل و جابجایی دستگاه به تعمیرگاه صورت می­ گیرد.
 • به کمک خدمات تعمیرات یخچال بوش در آی پی امداد می توانید هزینه های تعمیرات خود را تا 75 درصد کاهش دهید.
 • برای تمامی خدمات تعمیرات این مجموعه از قطعات اورجینال و اصل استفاده می شود.

جهت دریافت خدمات تعمیرات یخچال بوش در سریع ترین زمان و کمترین هزینه با یکی از شماره های پایین صفحه تماس حاصل نمایید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات یخچال بوش در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات یخچال بوش در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات یخچال بوش در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات یخچال بوش در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات یخچال بوش در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال بوش BOSCH در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال بوش BOSCH در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال بوش BOSCH به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال بوش BOSCH، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

167 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. محسن 18 آبان 1400

  آیا خدمات تعویض لاستيك دور درب برای یخچال بوش دارید؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 18 آبان 1400

   برای استفاده از خدمات تعویض لاستیک دور درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید بوش با شماره 02158941 تماس حاصل نمایید

   پاسخ دادن
 2. خانی 26 تیر 1400

  ممنون بابت توضیحاتتون فریزر من بوش است ولی مدتی است که برفک می‌زند. از نمایندگی بوش ۳ بار جهت تعمیر مراجعه کردن ولی موفق به تعمیر نشدن. و من مجبور شدم ماهی یک بار با سشوار برف‌ها را آب کنم تا بتوانم از فریزر استفاده کنم . میشه لطفا من را راهنمایی کند

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 تیر 1400

   سلام، وقتیکه فریزر بوش شما برفک میزند باید قطعات مربوط به برفک زدایی یا همان دیفراست (ترمودیسک، ترموفیوز، سنسور دیفراست، المنت، برد الکترونیکی) بررسی شود. معمولا ترمودیسک و ترموفیوز با هم تعویض میشوند و اگر مشکل حل نشد الباقی قطعات ذکر شده چک شود. برای عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بوش در آی پی امداد بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  کریمی 20 فروردین 1400

  سلام قسمت یخ ساز ساید بای ساید بوش ترک برداشته و شکسته؟ کل قسمت داخلی باید تعویض شود چون یخ ساز بوش متصل به دیواره درب فریزر است و یکپارچه است. هزینه تعمیر چقدر است؟ و دلیل شکستگی یخ ساز چیست؟

  پاسخ دادن
  نسیم 14 فروردین 1400

  سلام وقت بخیر من در یخچالم از شب تا صبح باز مونده الان یخجال یخ نمیکنه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 فروردین 1400

   سلام، درب یخچال را ببندید، بعد از حدود 10 ساعت سرما بر میگردد.

   پاسخ دادن
  امیر 10 فروردین 1400

  سلام وقت بخیر یخچال ساید بوش دارم که هنگام جابه جایی و پس از باز کردن درب ها لولای درب راست بالا مفقود شده خاستم بدونم لولا رو موجود دارید

  پاسخ دادن
1 2 3