کد خطای ماشین لباسشویی

ارور ماشین لباسشویی

ارور ماشین لباسشویی

کد خطای ماشین لباسشویی

مجموعه آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان درصدد آمده است کد خطای ماشین لباسشویی ( ارور ماشین لباسشویی ) تمامی برندها را در معرض دید قرار دهد ، در نظر داشته باشید چنانچه مشتریان در ارتباط با تعمیر ماشین لباسشویی با مجموعه آی.پی امداد تماس میگیرند ، به دلیل مشاوره تلفنی رایگان که جزئی از خدمات ما میباشد ، علت ارو ماشین لباسشویی و اینه چرا این کد خطا در صفحه نمایش ماشین لباسشویی نمایان است را جویا میشوند . به دلیل سوء استفاده تعمیرگاه های غیر مجاز که هر کد خطایی را به برد الکترونیک لباسشویی و تعمیر آن ربط میدادند ، موظف دانستیم علت ارور لباسشویی های مختلف و دلیل آنها و اینکه چگونه برطرف نماییم را در زیر شرح دهیم .

کد خطای لباسشویی  بوش ،  الجی ، سامسونگ ، کنوود ، بکو ، حایر ، پارس ، موریس ، آاگ ، جنرال الکتریک ، دوو ، اسنوا ، الکترولوکس ، آریستون ، بلر ، فاگور ، ایندزیت ، ویرپول ، فریدولین ، آبسال ، صنام ، پاکشوما ، گرنیه آرچلیک ، هایسنس و ...  با علت ارور و رفع عیب آن را در زیر مشاهده نمایید .

ارور ماشین لباسشویی آاگ

ارور ماشین لباسشویی آاگ
ارور ماشین لباسشویی آاگ

لباسشویی های تولیدات آاگ از بهترین لباسشویی هایی است که در جهان به بازار عرضه میشود.خدمات پس از فروش آاگ و سرویس هایی که در تعمیرگاه مجاز آاگ ارائه می شود به شما امنیت خاطر میدهد. کد خطای ماشین لباسشویی آاگ خود را در زیر پیدا نمایید و دلیل ان را متوجه شوید .

(قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات آاگ علت ارور لباسشویی آاگ خود را بررسی کنید.)

[table id=1 /]

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

ارور ماشین لباسشویی آریستون

کد خطای ماشین لباسشویی آریستون
ارور ماشین لباسشویی آریستون

آریستون یکی از بهترین برندهای اروپا در زمینه تولی لوازم خانگی است . نمایندگی رسمی آریستون و نمایندگی تعمیرات آریستون در سراسر جهان به طور بسیار قوی در حال تلاش برای سرویس دهی خوب به مشتریان هستند. کد خطای ماشین لباسشویی آریستون خود را در زیر پیدا کنید و دلیل آن را متوجه شوید .

(قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات آریستون علت ارور لباسشویی آریستون خود را بررسی کنید . )

[table id=2 /]

ارور ماشین لباسشویی ایندزیت

مجموعه آی.پی نمایندگی تعمیرات ایندزیت برای رفاه حال شما کل کد خطای ماشین لباسشویی ایندزیت را شرح داده است ، تا چنانچه مشکلی برای لباسشویی ایندزیت شما به وجود آمد و نیازی به تعمیرکار نبود به تنهایی با اطلاعات داده شده اقدام به رفع عیب لباسشویی ایندزیت خود نمایید .

توجه : ارور لباسشویی ایندزیت و ارور لباسشویی آریستون به مانند هم میباشد و در بالا با مشاهده ارور لباسشویی آریستون میتوانید کدخطای لباسشویی ایندزیت و رفع عیب آن را پیدا نمایید و در زیر به الباقی کد خطای لباسشویی ایندزیت میپردازیم .

کد خطای باینری نمایان شده در صفحه نمایش لباسشویی ایندزیت شما علت خطا را شرح میدهد و با مجموع آن اعداد به علت عیب در لباسشویی ایندزیت خود پی میبرید .

[table id=38 /]

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

ارور ماشین لباسشویی ویرپول

ک خطای ماشین لباسشویی ویرپول
ارور ماشین لباسشویی ویرپول

با خرید ماشین لباسشویی ویرپول در زمان و پول خود صرفه جویی کنید زیرا در صورت نیاز به  خدمات پس از فروش ویرپول و یا نمایندگی تعمیرات ویرپول بهترین خدمت را در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه به شما ارائه میدهد. لیست کد خطای ماشین لباسشویی ویرپول را در زیر مشاهده نمایید و علت آن را جویا شوید .

(قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات ویرپول علت ارور لباسشویی ویرپول خود را بررسی کنید.)

[table id=3 /]

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

کد خطای ماشین لباسشویی سامسونگ
ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

سامسونگ سالهاست که مهمان خانه ی ما ایرانی ها شده است پس به سامسونگ و نمایندگی سامسونگ در سراسر کشورمان اعتماد داریم.در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی سامسونگ ابتداخود تعمیرکار لباسشویی سامسونگ خود باشید.در صورت عدم حل مشکل حتما و حتما با نمایندگی رسمی سامسونگ و یا نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید. در زیر کد خطای ماشین لباسشویی سامسونگ را مشاهده نمایید و علت آن را جویا شوید .

(قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات سامسونگ علت ارور لباسشویی سامسونگ خود را بررسی کنید.)

[table id=4 /]

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور ماشین لباسشویی کنوود

کد خطای ماشین لباسشویی کنوود
ارور ماشین لباسشویی کنوود

کنوود یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین لباسشویی است که در ارئه خدمات پس از فروش و یا خدمات تعمیرات لباسشویی بی نظیر است.میتوان به جرات گفت احتمال اینکه ماشین لباسشویی کنوود شما به مشکل بخورد کم پیش می آید اما در صورت بروز مشکل ابتدا علت مشکل را از روی اروری که دستگاه به شما میدهد بررسی کنید و سپس با نمایندگی رسمی کنوود و یا تعمیرگاه مجاز کنوود تماس بگیرید. در زیر کد خطای ماشین لباسشویی کنوود خود را مشاهده نمایید و علت آن را جویا شوید .

(قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات کنوود علت ارور لباسشویی کنوود خود را بررسی کنید.)

[table id=5 /]

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

ارور ماشین لباسشویی اسنوا

کد خطای ماشین لباسشویی اسنوا
ارور ماشین لباسشویی اسنوا

اسنوا معتبرترین تولیدکننده ماشین لباسشویی ایرانی است که میتوانید با خیالت راحت به آن اعتماد کنید.کیفیت عالی ماشین لباسشویی اسنوا و خدمات پس از فروش اسنوا به شما کمک میکند که کمتر به نمایندگی تعمیرات اسنوا نیاز پیدا کنید.اما در صورت بروز مشکل اروری که در نمایشگر لباسشویی به شما نمایش داده میشود نشانگر علت مشکل دستگاه است. علت کد خطای ماشین لباسشویی اسنوا در مدلهای مختلف را در زیر مشاهده نمایید .

(قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات اسنوا علت ارور لباسشویی اسنوا خود را بررسی کنید.)

[table id=8 /]

[table id=9 /]

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

ارور ماشین لباسشویی الجی

کد خطای ماشین لباسشویی الجی
ارور ماشین لباسشویی الجی

ماشین لباسشویی های الجی با الهام از فناوری دستی فناوری اینورتر دایرکت را طراحی کرده اند که هم به الیاف البسه آسیبی نمیرساند و هم باعث بهبود عملکرد دستگاه شده است.در صورتی که لباسشوی شما در عملکرد دچار مشکل شد ابتدا به ارور لباسشویی الجی دقت کنید. در زیر کد خطای ماشین لباسشویی الجی را مشاهده نمایید و علت آن را جویا شوید .

(قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات الجی علت ارور لباسشویی الجی خود را بررسی کنید.)

[table id=10 /]

تعمیر ماشین لباسشویی الجی

ارور ماشین لباسشویی بوش

کد خطای ماشین لباسشویی بوش
ارور ماشین لباسشویی بوش

تمام لباسشویی های بوش با تاکید دو چندان به امنیت و عملکرد بدون نقص دستگاه ساخته شده اند. وجود روزن های نامتقارن باعث بارش باران مانند آب در دیگ شده و نتیجه عالی را در شستشوی البسه با حجم زیاد ممکن می سازد. این عملکرد باعث توزیع بهینه آب در دیگ شده و زمان خیس خوردن البسه را کاهش می دهد.همین ویژگی ها باعث میشود کمتر به ارور ماشین لباسشویی بوش بر بخورید و نیاز به نمایندگی تعمیرات بوش پیدا کنید اما در صورت به وجود آمدن ارور ابتدا علت ارور لباسشویی بوش را که در زیر شرح داده شده بخوانید و حتما با تعمیرگاه مجاز بوش تماس بگیرید.

[table id=11 /]

تعمیر ماشین لباسشویی بوش

ارور ماشین لباسشویی پارس

کد خطای ماشین لباسشویی پارس
ارور ماشین لباسشویی پارس

شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس در سال 1354 تاسیس گردید و از سال 1359 بهره برداری از آن اغاز شد.خشنودی مشتریان، طراحی و توسعه محصولات جدید و تلاش در شکوفایی ایران عزیز، سرلوحه فعالیت شرکت پارس و نمایندگی رسمی پارس   است.در هنگام به مشکل خوردن لباسشویی پارس خود برای جلوگیری از سوء استاده برخی تعمیرکاران حتما علت ارور های لباسشویی پارس  را که در زیر شرح دادیم بخوانید و در صورت امکان حتما با تعمیرگاه مجاز پارس  تماس بگیرید.

نحوه ریست لباسشویی پارس :

 • لباسشویی پارس خود را از برق بکشید .
 • ولوم برنامه را روی شماره 2 بگذارید .
 • سپس دکمه کلید توقف در آبکشی را نگه دارید .
 • دستگاه را به برق زده تا ریست شود .

[table id=22 /]

تعمیر ماشین لباسشویی پارس

ارور ماشین لباسشویی هایسنس

کد خطای ماشین لباسشویی هایسنس
ارور ماشین لباسشویی هایسنس

لباسشویی هایسنس متخصص لکه بری لباس ها بدون افزایش دما با بهترین عملکرد است.موتور لباسشویی هایسنس بدون سطح تماس با بدنه دستگاه بوده و در نتیجه فشار کششی مکانیکی ، اصطکاک و یا آب را حذف می نماید و برق کمتر مصرف می شود و فرآیند شستشو با صدای کمتری انجام می شود بنابراین مدت عمر مفید دستگاه را طولانی تر می نماید و نیاز شما به نمایندگی تعمیرات لباسشویی هایسنس کمتر میشود . اما اگر دستگاه شما ارور داد ابتدا شرح ارور لباسشویی هایسنس را در زیر بخوانید و سپس با تعمیرگاه مجاز هایسنس و یا نمایندگی تعمیرات هایسنس تماس بگیرید.

[table id=24 /]

[table id=25 /]

ارور ماشین لباسشویی بلر

کد خطای ماشین لباسشویی بلر
ارور ماشین لباسشویی بلر

سنسور ماشین لباسشویی بلر  میزان بار شستشو در درام را اندازه گیری می نماید و پارامتر های قابل اطلاق را به همان نسبت تنظیم می نماید. در نتیجه کمترین مقدار آب و برق استفاده می شود و فرآیند شستشو ساکت تر و در زمان کوتاه تری انجام می شود.نمایندگی تعمیرات بلر آی پی امداد ارورهای لباسشویی بلر را برای شما مشتریان ماشین لباسشویی بلر گردآوری کرده است تا شما عزیزان از علت ارور لباسشویی بلر خود قبل از تماس با تعمیرگاه مجاز بلر آگاهی داشته باشید.

[table id=26 /]

ارور ماشین لباسشویی فاگور

کد خطای ماشین لباسشویی فاگور
ارور ماشین لباسشویی فاگور

لباسشویی های فاگور از بهترین برندهای لباسشویی در جهان است که دارای ویژگی استریل نمودن درام میباشد.

وقتی که بصورت مکرر لباس های خود را با آب کم دما بشوئید، محیط مساعد رشد میکروب می شود و نهایتا باعث می شود که لباس های شما بو بگیرد. ویژگی استریل نمودن درام موقعی کار می کند که درام و مخزن ماشین خالی باشد و باکتری های داخل ماشین را از بین می برد.نمایندگی رسمی فاگور در هرجای جهان بهترین خدمات پس از فروش را به شما رائه می دهد. لیست ارورهای لباسشویی فاگور در زیر برای شما شرح داده شده است تا راحت تر بتوانید از تعمیرگاه مجاز فاگور کمک بخواهید.

[table id=27 /]

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما

کد خطاهای ماشین لباسشویی و علت ارور ماشین لباسشویی پاکشوما و شرح و رفع عیب آن را در زیر مشاهده نمایید .

[table id=28 /]

ارور ماشین لباسشویی گرنیه

اگر از ماشین لباسشویی های گورنیه استفاده می کنید باید به شما تبریک بگوییم زیرا لباسشویی های گورنیه ویژگی هایی دارند که با وجود آنها کمتر به نمایندگی خدمات گرنیه و یا تعمیرگاه مجاز گرنیه احتیاج پیدا می کنید.
اما اگر به هردلیلی ماشن لباسشویی گرنیه شما نقص عملیاتی را شناسایی کند به سرعت ارور میدهد و یا شما از عملکرد نامناسب ماشین متوجه میشوید.بعضی از نقص ها را خودتان میتوانید برطرف کنید و نیازی به نمایندگی رسمی گرنیه نمیباشد.ما این کدها را برای شما جمع آوری کردهایم.

کد خطای ماشین لباسشویی گرنیه و علت ارور آن را در زیر به صورت کامل برای شما شرح داده ایم .

[table id=29 /]

ارور ماشین لباسشویی مدیا

کد خطای ماشین لباسشویی مدیا و علت ارور آد ر زیر برای شما شرح داده شده است .

[table id=30 /]

ارور ماشین لباسشویی الکترولوکس

کد خطای ماشین لباسشویی الکترولوکس و علت ارور آن را در زیر مشاهده نمایید . همچنین برای تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس استفاده نمایید .

[table id=31 /]

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور ماشین لباسشویی صنام

کد خطای ماشین لباسشویی اتوماتیک صنام و علت ارور را در زیر مشاهده نمایید .

[table id=32 /]

ارور ماشین لباسشویی موریس

کد خطای ماشین لباسشویی موریس و علت ارور را در زیر مشاهده نمایید .

[table id=33 /]

ارور ماشین لباسشویی فریدولین

کد خطای ماشین لباسشویی فریدولین و علت ارور را در زیر مشاهده نمایید .

[table id=34 /]

ارور ماشین لباسشویی آبسال

کد خطای ماشین لباسشویی آبسال و علت ارور را در زیر مشاهده نمایید  و همچنین در نظر اشته باشید برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال با نمایندگی تعمیرات آبسال در تماس باشید .

[table id=35 /]

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

ارور ماشین لباسشویی زیرووات

کد خطای ماشین لباسشویی زیرووات و علت ارور را در زیر مشاهده نمایید و برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات کلیک نمایید .

[table id=36 /]

ارور ماشین لباسشویی فریجیدر

کد خطا لباسشویی فریجیدر

شرح

راه حل

E10/E11

زمان آبگیری طولانی

1.    آیا جریان آب ورودی نرمال است؟ بله-به مرحله 4 رجوع کنید. خیر-به مرحله 2 رجوع کنید.

2.    آیا شیرهای آب ورودی باز هستند؟ خیر-آن ها را باز کنید. بله-به مرحله 3 رجوع کنید.

3.    آیا فشار آب ورودی بالای psi 30 است؟ خیر-از مشتری بخواهید مشکل فشار آب را حل کند. بله-شیلنگ های آب را از لحاظ مسدود بودن یا پاره بودن چک کرده و فیلتر های آب را تمیز کنید. اگر مشکل رفع نشد، شیر آب ورودی را تعویض کنید.

4.    آیا آب ورودی به داخل ماشین لباسشویی می رود؟ بله-به مرحله 5 بروید. خیر-به مرحله 6 بروید.

5.    ماشین لباسشویی را از برق بکشید. آیا آبگیری متوقف می شود؟ بله-به مرحله 6 بروید. خیر-شیر آب ورودی را تعویض کنید.

6.    برای مدل های Better، سنسور الکترونیکی فشار را چک کنید. برای مدل های Good، کلید فشار را چک کنید. اگر سنسور فشار مشکلی نداشت، به مرحله 7 بروید. اگر سنسور فشار خراب بود، آن را تعویض کنید.

7.    برد فرمان اصلی را تعویض کنید.

E13

نشت آب از دیگ یا نشت هوا از سرستون هوا

1.    آیا آب از ماشین لباسشویی چکه می کند؟ بله-آن را تعمیر کنید. خیر- به مرحله 2 بروید.

2.    آیا در سرستون هوا نشتی وجود دارد؟ بله-آن را برطرف کنید. خیر-به مرحله 3 بروید.

3.    برای مدل های Better، سنسور الکترونیکی فشار را چک کنید. برای مدل های Good، کلید فشار را چک کنید. اگر خراب بود ان را تعویض کنید. اگر مشگلی نداشت به مرحله 3 بروید.

4.    برد فرمان اصلی را تعویض کنید.

E14

Reed Switch (کلید الکتریکی که با میدان مغناطیسی تحریک می شود.)

1. آیا کشوی مواد شوینده بسته است؟ خیر-آن را ببندید. بله-به مرحله 2 بروید.

2. کشو را بردارید و مگنت را چک کنید. اگر مشکل داشت، آن را تعویض کنید. اگر مگنت ایراد نداشت، به مرحله 3 بروید.

3. کنسول را باز کرده و reed switch را بررسی کنید. اگر خراب بود آن را تعویض کنید. اگر سالم بود برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E20/E21/E22

 آب به قدر کافی سریع پمپ نمی شود.

1. شیلنگ تخلیه را چک کنید که محدودیت و خرابی نداشته باشد. اگر داشت تعمیر کنید در غیر این صورت به مرحله 2 بروید.

2. ماشین لباسشویی را روشن کنید و وجود 120VAC در پمپ تخلیه را چک کنید. اگر صفر بود، برد فرمان اصلی را تعویض کنید. اگر 120VAC بود، پمپ را جدا کنید تا به دنبال انسداد بگردید. اگر انسدادی وجود داشت، ان را برطرف کنید. اگر انسداد وجود نداشت، پمپ را تعویض کنید.

E23

رله پمپ تخلیه در برد نا موفق بود و یا سیم پمپ خراب است.

برد اصلی فرمان را تعویض کنید و یا سیم کشی را تعمیر کنید.

E24

رله پمپ تخلیه در برد نا موفق بود و یا سیم پمپ خراب است.

برد اصلی فرمان را تعویض کنید و یا سیم کشی را تعمیر کنید.

E25

تشخیص رله پمپ گردش

1. سیم کشی را در بین برد  اصلی فرمان و پمپ چک کنید. اگر سالم بود، به مرحله 2 بروید.

2. سیم کشی را در بین برد اصلی فرمان و برد گردش چک کنید. اگر سالم بود، به مرحله 3 بروید.

3. پمپ را از نظر باز بودن سیم پیچ چک کنید (چک کردن مقاومت). اگر سالم بود، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E26

رله پمپ گردش

1. سیم کشی را در بین برد  اصلی فرمان و پمپ چک کنید. اگر سالم بود، به مرحله 2 بروید.

2. سیم کشی را در بین برد اصلی فرمان و برد گردش چک کنید. اگر سالم بود، به مرحله 3 بروید.

3. پمپ را از نظر باز بودن سیم پیچ چک کنید (چک کردن مقاومت). اگر سالم بود، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E31

مدل های Better- سنسور فشار با برد اصلی فرمان ارتباط برقرار نمی کند.

سیم کشی بین سنسور فشار و برد اصلی فرمان را بررسی کنید. اگر مشکلی داشت ، آن را برطرف کنید. اگر سالم بود، سنسور فشار را تعویض کنید. اگر مشکل هنوز وجود داشت، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E32

مشکل در کالیبره کردن سنسور فشار

سیم کشی بین سنسور فشار و برد اصلی فرمان را بررسی کنید. اگر مشکلی داشت ، آن را برطرف کنید. اگر سالم بود، سنسور فشار را تعویض کنید. اگر مشکل هنوز وجود داشت، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E35

مدل های Better- سنسور فشار پر شدن بیش از حد آب را نشان می دهد.

1. آیا سطح آب بالای 5/4 اینچ است؟ بله-به مرحله 2 بروید. خیر-به مرحله 4 بروید.

2. آیا آب به ماشین لباسشویی به طور پیوسته وارد می شود؟ بله-به مرحله 3 بروید. خیر-برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

3. ماشین لباسشویی را از برق بکشید. آیا ورود آب متوقف شد؟ خیر-شیر آب را تعویضر کنید. بله-سیم کشی شیر آب ورودی را چک کنید. اگر سالم بود، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

4. سنسور فشار را تعویض کنید. آیا مشکل برطرف شد؟ بله-مشکل حل شده است. خیر- برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E36

مشکل برد اصلی فرمان

2-2

برد اصلی  فرمان را تعویض کنید.

کد خطا

شرح

راه حل

E38

هوا گیر مسدود شده است

1. آیا سطح آب بالای 5/4 اینچ است؟ بله-به مرحله 2 بروید. خیر-به مرحله 4 بروید.

2. آیا آب به ماشین لباسشویی به طور پیوسته وارد می شود؟ بله-به مرحله 3 بروید. خیر-هواگیر را از نظر انسداد بررسی کنید. اگر مسدود نشده بود، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

3. ماشین لباسشویی را از برق بکشید. آیا ورود آب متوقف شد؟ خیر-شیر آب را تعویضر کنید. بله-سیم کشی شیر آب ورودی را چک کنید. اگر سالم بود، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

4. سنسور فشار را تعویض کنید. آیا مشکل برطرف شد؟ بله-مشکل حل شده است. خیر- برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E41

برد اصلی فرمان فکر می کند که کلید در باز است

1. آیا در بسته است؟ خیر-در را ببندید. بله-به مرحله 2 بروید.

2. اتصال به برق را از J2 بر روی برد اصلی فرمان قطع کنید و چک کنید دوشاخه قطع شدگی نداشته باشد. قفل کننده در را چک کنید. اگر سالم بود، کلید در را تعویض کنید. اگر بسته بود، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E42

بعد از پایان یافتن سیکل در بسته می ماند

ماشین لباسشویی را از برق بکشید. یک دقیقه صبر کنید. آیا می توانید در را باز کنید؟ بله-برد اصلی فرمان را تعویض کنید. خیر-کلید در را تعویض کنید. نکته: ممکن است برای این کار مجبور شوید قفل کنندخ در را بشکنید.

E43

مشکل برد اصلی فرمان

برد اصلی  فرمان را تعویض کنید.

E44

مشکل برد اصلی فرمان

برد اصلی  فرمان را تعویض کنید.

E45

مشکل برد اصلی فرمان

برد اصلی  فرمان را تعویض کنید.

E46

مشکل برد اصلی فرمان

برد اصلی  فرمان را تعویض کنید.

E47

برد اصلی فرمان فکر می کند مدار PTC درب، در هنگام آبکشی باز است.

مجموعه قفل در را جدا کنید و مقاومت PTC را اندازه بگیرید. اگر مدار باز بود، قفل در خراب است. اگر عدد حدود 1500 اهم را نشان داد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E48

برد اصلی فرمان فکر می کند مدار PTC درب بسته است.

به راه حل خطای E47 رجوع کنید.

E49

ناسازگاری بین قاب در و حسگر در

1. آیا در بسته است؟ خیر-در را ببندید. بله-به مرحله 2 بروید.

2. آیا صدای چفت شدن در را می شنوید؟ بله-قفل کننده در را چک کنید. اگر سالم بود کلید در را تعویض کنید. خیر-به مرحله 3 بروید.

3. اتصالات سیم ها بین قفل در و برد اصلی فرمان را چک کنید. اگر مشکلی نداشت، قفل در را تعویض کنید. اگر مشکل حل نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E52

سیگنال اشتباه از ژنراتور دورسنج

برق موتور را قطع کنید و مقاومت بین پین های 4 و 5 در آن را اندازه گیری کنید. اگر اعدادی بین 105 و 130 اهم را نشان داد، برد کنترل سرعت را تعویض کنید. اگر اعدادی غیر از محدوده ذکر شده را نشان داد، موتور را تعویض کنید.

E53

ولتاژ پایین برد کنترل سرعت

سیم کشی بین برد اصلی فرمان و برد کنترل سرعت را چک کنید. اگر مشکلی نداشت، برد کنترل سرعت را تعویض کنید.

E54

سرعت زیاد

1. تسمه را از موتور جدا کنید و پولی موتور را بچرخانید. آیا موتور به راحتی می چرخد؟ خیر-موتور را تعویض کنید. بله-به مرحله 2 بروید.

2. پولی دیگ را بچرخانید. آیا دیگ به راحتی می چرخد؟ خیر-بیرینگ های دیگ را چک کنید. بله-به مرحله 3 بروید.

3. برق موتور را قطع کنید و مقاومت بین پین های 4 و 5 در آن را اندازه گیری کنید. اگر اعدادی بین 105 و 130 اهم را نشان داد، به مرحله 4 بروید. اگر اعدادی غیر از محدوده ذکر شده را نشان داد، موتور را تعویض کنید.

4. برق موتور را قطع کنید و مقاومت سیم پیچ ها را اندازه گیری کنید. (پین 1 تا2، پین 1 تا 3، پین 2 تا 3) تمام اعداد باید بین 3 تا 6 اهم باشند. اگر اعداد درست بودند، برد کنترل سرعت را تعویض کنید. اگر اعداد درست نبودند، موتور را تعویض کنید.

E55

داغ کردن موتور

1. تسمه را از موتور جدا کنید و پولی موتور را بچرخانید. آیا موتور به راحتی می چرخد؟ خیر-موتور را تعویض کنید. بله-به مرحله 2 بروید.

2. پولی دیگ را بچرخانید. آیا دیگ به راحتی می چرخد؟ خیر-بیرینگ های دیگ را چک کنید. بله-به مرحله 3 بروید.

3.برق موتور را قطع کنید و مقاومت سیم پیچ ها را اندازه گیری کنید. (پین 1 تا2، پین 1 تا 3، پین 2 تا 3) تمام اعداد باید بین 4 تا 6 اهم باشند. اگر اعداد درست بودند، برد کنترل سرعت را تعویض کنید. اگر اعداد درست نبودند، موتور را تعویض کنید.

E56

جریان بالای موتور

1. تسمه را از موتور جدا کنید و پولی موتور را بچرخانید. آیا موتور به راحتی می چرخد؟ خیر-موتور را تعویض کنید. بله-به مرحله 3 بروید.

2. پولی دیگ را بچرخانید. آیا دیگ به راحتی می چرخد؟ خیر-بیرینگ های دیگ را چک کنید. بله-به مرحله 3 بروید.

3.

2-4

برق موتور را قطع کنید و مقاومت سیم پیچ ها را اندازه گیری کنید. (پین 1 تا2، پین 1 تا 3، پین 2 تا 3) تمام اعداد باید بین 4 تا 6 اهم باشند. اگر اعداد درست بودند، برد کنترل سرعت را تعویض کنید. اگر اعداد درست نبودند، موتور را تعویض کنید.

کد خطا

شرح

راه حل

E57

جریان زیاد در اینورتر

به راه حل E56 رجوع کنید.

E58

جریان زیاد در فاز موتور

به راه حل E56 رجوع کنید.

E59

عدم دریافت سیگنال از دورسنج برای 3 ثانیه

1. تسمه را از موتور جدا کنید و پولی موتور را بچرخانید. آیا موتور به راحتی می چرخد؟ خیر-موتور را تعویض کنید. بله-به مرحله 2 بروید.

2. پولی دیگ را بچرخانید. آیا دیگ به راحتی می چرخد؟ خیر-بیرینگ های دیگ را چک کنید. بله-به مرحله 3 بروید.

3. برق موتور را قطع کنید و مقاومت بین پین های 4 و 5 در آن را اندازه گیری کنید. اگر اعدادی بین 105 و 130 اهم را نشان داد، به مرحله 4 بروید. اگر اعدادی غیر از محدوده ذکر شده را نشان داد، موتور را تعویض کنید.

4. برق موتور را قطع کنید و مقاومت سیم پیچ ها را اندازه گیری کنید. (پین 1 تا2، پین 1 تا 3، پین 2 تا 3) تمام اعداد باید بین 4 تا 6 اهم باشند. اگر اعداد درست بودند، برد کنترل سرعت را تعویض کنید. اگر اعداد درست نبودند، موتور را تعویض کنید.

E4A

مشکل حسگر PTC در

1. آیا در بسته است؟ خیر-در را ببندید. بله-به مرحله 2 بروید.

2. آیا صدای چفت شدن در را می شنوید؟ بله-قفل کننده در را چک کنید. اگر سالم بود کلید در را تعویض کنید. خیر-به مرحله 3 بروید.

3. اتصالات سیم ها بین قفل در و برد اصلی فرمان را چک کنید. اگر مشکلی نداشت، به مرحله 4 بروید.

4.دستگاه را روی شستن/آبکشی بگذارید و دیگ ار از هر گونه بار خالی کنید. سیکل را شروع کنید. آیا آب تخلیه می شود؟ خیر-شیلنگ تخلیه را از نظر وجود انسداد چک کنید. ولتاژ پمپ تخلیه را چک کنید که 120 ولت باشد. اگر ولتاژ وجود نداشت، سیم کشی را چک کنید. اگر ولتاژ درست بود، در برد اصلی فرمان به دنبال ولتاژ 120 ولت بگردید. هنگامی که تخلیه انجام شد، آیا دستگاه آبکشی می کند؟ خیر-قفل در را تعویض کنید. اگر مشکل همچنان وجود داشت، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E5A

حرارت بالا در چاه گرمایی ناشی از باردهی زیاد

برد کنترل سرعت را تعویض کنید.

E5B

حرارت بالا در چاه گرمایی

برد کنترل سرعت را تعویض کنید.

E5C

حرارت بالا در چاه گرمایی

برد کنترل سرعت را تعویض کنید.

E5D

مشکل در برقراری ارتباط

سیم کشی را بین برد اصلی فرمان و برد کنترل سرعت چک کنید. اگر مشکل داشت، مشکلش را حل کنید. اگر مشکل نداشت، برد اصلی فرمان را تعویض کنید. اگر مشکل هنوز وجود داشت، برد کنترل سرعت را تعویض کنید.

E5E

مشکل در برقراری ارتباط

به راه حل E5D رجوع کنید.

E5F

مشکل در برقراری ارتباط

به راه حل E5D رجوع کنید.

E66

رله شدن المنت ناموفق

1. مقاومت المنت را اندازه گیری کنید. باید حدود 14 اهم باشد.

2. مقاومت بین اتصال به زمین و هر دو پایانه های هیتر را چک کنید. باید وقتی پایانه های هیتر قطع هستند، باز باشد. اگر عددها اشتباه بود، المنت را تعویض کنید. اگر عددها درست بود، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E67

ولتاژ ورودی میکرووپروسسور اشتباه است

برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E68

تخلیه جریان به زمین از  طریق هیتر یا فیوز مدار باز

1. مقاومت المنت را اندازه گیری کنید. باید حدود 14 اهم باشد.

2. مقاومت بین اتصال به زمین و هر دو پایانه های هیتر را چک کنید. باید وقتی پایانه های هیتر قطع هستند، باز باشد. اگر عددها اشتباه بود، المنت را تعویض کنید.

E70

برد اصلی فرمان منبع درست آب را پیدا نمی کند.

شیلنگ های آب سرد و داغ را تعویض کنید.

E71

شستشو NTC ناموفق (هیتر دیگ)

شیلنگ های آب سرد و داغ را تعویض کنید.

E74

دمای شستشو بالا نمی رود

NTC را در جای مناسب خود قرار دهید.

E75

مدل های Better- مدار سنسور دمای آب

مقاومت NTC را چک کنید. آیا حدود k50 اهم است؟ خیر-شیر آب را تعویض کنید. بله-برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E76

مدل های Better- دمای NTC برای شیر آب سرد بالاتر از حد مجاز است.

شیلنگ های آب سرد و داغ را تعویض کنید.

E82

مشکل کنسول کنترل

برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E83

مشکل کنسول کنترل

برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E91

E92

ارتباط ناموفق رابط کاربری با برد اصلی فرمان

مشکل در برقراری ارتباط. سیم کشی را بین برد اصلی فرمان و برد رابط کاربری چک کنید. اگر مشکل داشت، مشکلش را حل کنید. اگر مشکل نداشت، برد رابط کاربری را تعویض کنید. اگر مشکل هنوز وجود داشت، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E93

مشکل در کنسول کنترل

برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E94

مشکل در کنسول کنترل

برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E95

مشکل در برقراری ارتباط

برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E97

مشکل در کنسول کنترل

برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E98

مشکل در کنسول کنترل

برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

E9F

پروتکل ارتباط

مشکل در برقراری ارتباط. سیم کشی را بین برد اصلی فرمان و برد کنترل سرعت چک کنید. اگر مشکل داشت، مشکلش را حل کنید. اگر مشکل نداشت، برد اصلی فرمان را تعویض کنید. اگر مشکل هنوز وجود داشت، برد کنترل سرعت را تعویض کنید.

EA1

فرکانس منبع برق خارج از حد مجاز

از اداره برق بخواهید فرکانس و ولتاژ ورودی را اندازه گیری کند. اگر درست بود، برای خطای E5C برد کنترل سرعت را تعویض کنید. اگر درست بود، برای خطاهای EA1، EA2، EA3، EA5، EAE یا EA5 برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

EA2

فرکانس منبع برق بیش از حد بالا

از اداره برق بخواهید فرکانس و ولتاژ ورودی را اندازه گیری کند. اگر درست بود، برای خطای E5C برد کنترل سرعت را تعویض کنید. اگر درست بود، برای خطاهای EA1، EA2، EA3، EA5، EAE یا EA5 برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

EA3

فرکانس منبع برق بیش از حد پایین

از اداره برق بخواهید فرکانس و ولتاژ ورودی را اندازه گیری کند. اگر درست بود، برای خطای E5C برد کنترل سرعت را تعویض کنید. اگر درست بود، برای خطاهای EA1، EA2، EA3، EA5، EAE یا EA5 برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

EA5

حسگر ولتاژ اصلی نا موفق

از اداره برق بخواهید فرکانس و ولتاژ ورودی را اندازه گیری کند. اگر درست بود، برای خطای E5C برد کنترل سرعت را تعویض کنید. اگر درست بود، برای خطاهای EA1، EA2، EA3، EA5، EAE یا EA5 برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

EAE

حسگر رله امنیت خط ناموفق

از اداره برق بخواهید فرکانس و ولتاژ ورودی را اندازه گیری کند. اگر درست بود، برای خطای E5C برد کنترل سرعت را تعویض کنید. اگر درست بود، برای خطاهای EA1، EA2، EA3، EA5، EAE یا EA5 برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

EB1

فرکانس برق ورودی خارج از حد مجاز

برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

EB2

ولتاژ ورودی بالاتر از 130 ولت

ولتاژ خروجی را چک کنید. اگر کمتر از 130 ولت بود، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

EB3

ولتاژ ورودی پایین تر از 90 ولت

ولتاژ خروجی را چک کنید. اگر بالاتر از 90 ولت بود، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

EBE

مشکل در کنسول کنترل

برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

EBF

مشکل در برقراری ارتباط

برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

EF1

پمپ تخلیه مسدود شده است

انسداد را برطرف کنید.

EF2

شوینده بیش از حد لازم است

به مشتری توصیه کنید شوینده کمتری اضافه کند.

EF5

دمای NTC برای شیر آب گرم بالاتر از حد مجاز است.

شیلنگ آب سرد و گرم را با هم عوض کنید. شیلنگ ها را تعویض کنید.

EF6

ری استارت شدن کنترل

دستگاه را به مدت 1 دقیقه از برق  بکشید و دوباره  به برق بزنید. اگر مشکل حل نشد، برد اصلی فرمان را تعویض کنید.

EF8

کلید گیر کرده است

تمام دکمه ها را چک کنید. اگر مشکل نداشت، برد رابط کاربری را تعویض کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر

کد خطای ماشین لباسشویی آدمیرال

مجموعه آی.پی برای رفاه حال شما عزیزان کد خطای لباسشویی آدمیرال را تحت پوشش قرار داده است تا با اطمینان از نمایندگی تعمیرات آدمیرال به تعمیر لباسشویی آدمیرال خود بپردازید .

ارور ماشین لباسشویی آدمیرال

کد ارور لباسشویی آدمیرال                            شرح ارور

ارور e10                     زمان آبگیری بیش از 7 دقیقه طول کشیده 

ارور  e12                     سطح آب از اندازه مجاز بیشتر شده است 

ارور e21                تخلیه آب بیش از 3 دقیقه طول کشیده 

ارور  e30                   ایراد قفل درب لباسشویی 

ارور  e60                   موتور درجا میزند

ارور  e61                   برد قادر به تشخیص دور موتور نیست

آی.پی امداد اینجاست تا چنانچه کد خطای ماشین لباسشویی را در صفحه نمایش خود مشاهده نمودید نگران نباشید ، در ابتدا دلیل کد خطای ماشین لباسشویی خود را بدانید و سپس به تعمیرات بپردازید .

102 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
حسین شفیعی 28 آذر 1398

سلام ماشین لباسشوییم مارکش لیدره مدل L1200D دومین باره که روشن میکنم و خطا E16میده مشکلش چیه لطفا جوابشو بهم بگید

پاسخ دادن
ناشناس 19 آذر 1398

سلام E2ماشین لباسشویی زاروتی لطفا

پاسخ دادن
لطفی 19 آذر 1398

سلام ارور E4برای ماشین ظرفشوی تکنوگاز

پاسخ دادن
مجتبی رکنی 10 آذر 1398

سلام ماشین لباس شویی من کروپ هستش و خطای E21 رو نشون میده اگه ممکنه راهنمایی کنید سپاسگزارم.

پاسخ دادن
رشيدي 03 آذر 1398

سلام كدخطاي e06در ماشين لباسشويي زيمنس به چه معناست؟

پاسخ دادن
مرادیانی 06 آبان 1398

سلام چرادرموردلباسشوی سونیا نگفتین

پاسخ دادن
امید حبیبی جزی 04 مهر 1398

با سلام وخسته نباشید خدمت سروران گرامی.متاسفانه در مورد ارور های لباسشویی میتسوبیشی که درب آنها از بالا باز میشود وبا برق 110 هم کار میکند راهنمایی نکرده بودید. لطفا در صورت امکان وصلاحدید درمورد ارورE1میتسوبیشی همراهنمایی کنید

پاسخ دادن
شهلا سلطانی 26 شهریور 1398

سلام ماشین لباسشویی ال جی ارور SE میده سرویسکار تاخو عوض کردند درست نشد. لطفا راهنمایی بفرمایید

پاسخ دادن
  مدیر 26 شهریور 1398

  سلام ، ارور se لباسشویی ال جی مربوط به تاخو میباشد ، اگر تاخو عوض کردید و مشکل حل نشد ، موتور لباسشویی ال جی باید تعویض شود .

  پاسخ دادن
   موسی عوض زاده 16 مهر 1398

   سلام ببخشید میخواستم بدونم کد 0E در لباسشویی BOST نشانه چیست؟ با تشکر

   پاسخ دادن
آروند 06 شهریور 1398

ارور توشیبا را هم بگذارید

پاسخ دادن
قاسمی 06 شهریور 1398

ارورهای لباسشویی توشیبا درب جلو با بق 110 با تشکر

پاسخ دادن
خسروی 06 شهریور 1398

علت ارورها در لباسشویی توشیبا درب جلو که برق 110 کار می کنند لطف کنید بگذارید

پاسخ دادن
حسینی 06 شهریور 1398

ارور لباسشویی توشیبا با کدE95 و C51 با برق 110 کار می کند

پاسخ دادن
  حسین مشهدی 01 مهر 1398

  سلام ارور 21 در لباسشویی هوس الکتریک علتش چیه ممنون میشم

  پاسخ دادن
حسینی 04 شهریور 1398

علت ارور لباسشویی توشیبا با کد E95 و C51

پاسخ دادن
Sha 28 مرداد 1398

ارور همشونو گذاشتید جز کورال

پاسخ دادن
Mohamadfarzi 01 تیر 1398

خسته نباشید ارور c5لباسشوی توشیبا در بالا چه مشکلی هست

پاسخ دادن
ناشناس 21 خرداد 1398

لباسشویی زاروتی ای4 میده مشکل چیه

پاسخ دادن
احسان بازاری 20 خرداد 1398

سلام مارک لباسشویی من AQUA هست و ارور E6I نوشته شده به محض استارت ارور میده و کامل خاموش میشه

پاسخ دادن
علی شمسی 26 اردیبهشت 1398

سلام.لباسشویی من زاروتیه.ارورE4میده.مشکلش چیه؟لطفأ

پاسخ دادن
بهزاد صالحی 11 اردیبهشت 1398

سلام لباسشویی electroMaxمراحل شستشورو کامل انجام میده موقع تخله صورت میگیره بعد ارور E03میده ممنون میشم راهنمایی کنین

پاسخ دادن
اخری 09 اردیبهشت 1398

ارور 33 ماشین لباسشوی کرال

پاسخ دادن
صابر یادگاری 06 اردیبهشت 1398

با عرض سلام و احترام .من یه ماشین لباسشویی با مارک بوش گرفتم ولی بعدا فهمیدم تقلبیه و تعمیر کار گفت شبیه پاکشوما هست الان هم خراب شده روشنش می کنی اصلا نه آب میکشه و نه میچرخه .خطای E64 میده الان نمیدانم چکار کنم ممنونم راهنمایی بفرمایید.

پاسخ دادن
سبحان کاکایی 26 فروردین 1398

ببخشید ماشین لباسشویی بلومبرگ مدل wNF 74661A دیشب زدم رو حالت شستشوی خودکار بعد نیم ساعت که کار کرد داغ شد ماشین منم تو حالت کار کردن خاموشش کردم و زدم درب ماشینو باز کردم الان روشن میکنم صدای تخلیه آبش میاد و دکمه start چشمک میزنه.مشکلش چیه بنظرتون

پاسخ دادن
  مدیر 27 فروردین 1398

  سلام ، فیلتر لباسشویی چک شود .

  پاسخ دادن
سلیمی 25 فروردین 1398

لطفا ارورهای لباسشویی بست را هم بنویسید با تشکر

پاسخ دادن
زینب گودرزی 24 فروردین 1398

با سلام و خسته نباشد ماشین لباسشویی من ال جی 10 کیلو هستش که دیروز میخواستم برنامه شستشو را انتخاب کنم پیام please cancel BH میده و از این پیام خارج نمیشه لطفا راهنمایی کنید این پیام یعنی چی و چکار باید کنم . ممنون

پاسخ دادن
عباسی امین 26 اسفند 1397

سلام erorr دستگاه باندینی e70 به چه معناست؟

پاسخ دادن
محمد ذوالقدری 20 بهمن 1397

سلام لباسشویی فاگور داریم هنگام خشک کردن لباس لرزش شدید دارد ممنون میشوم اگر راهنمایی بفرمایید.بنده اولین بار است که وارد سایت شما میشوم .

پاسخ دادن
  مدیر 21 بهمن 1397

  سلام ، کمک ها ، وزنه روی دیگ ، پایه های زیر لباسشویی فاگور شما باید توسط تعمیرکار آی.پی امداد چک شود .

  پاسخ دادن
محمد ذوالقدری 20 بهمن 1397

سلام لباسشویی فاگور داریم هنگام خشک کردن لباس لرزش شدید دارد ممنون میشوم اگر راهنمایی بفرمایید.

پاسخ دادن
یوسف علی مجیدی 12 بهمن 1397

سلام لطفا کد خطای لباس شویی اوشن را هم بیان کنید با تشکر

پاسخ دادن
شهید دریس 11 بهمن 1397

سلا م من یک ماشین لباسشویی ناسیونال دارم که ارور H25 می زند نشانه ی چیست ممنون با تشکر

پاسخ دادن
مصطفی دوانی 30 دی 1397

درود بر شمامن از بوشهر مزاحمتون میشم ارور fo8 درلبا سشویی برانت به چه معناست وچه مشکلی داره .خیلی متشکرم ممنونم از همکاری شما

پاسخ دادن
شمشیری 23 دی 1397

با سلام لطفا ارور E1 ماشین لباسشویی فادر 7 کیلوگرمی مدل 7012 چیست .خواهشا جواب

پاسخ دادن
سعادت جعفرنژاد نژاد 28 آذر 1397

با عرض سلام ماشین لباسشویی اتوماتیک توشیبا درب از بالا ارور Eb میزنه مشکل از چه میتونه باشه؟ با تشکر

پاسخ دادن
سولماز 05 آذر 1397

سلام خسته نباشیدلباسشویی لیدردارم که خطای E16میده میشه بگیدیعنی چی

پاسخ دادن
سولماز 05 آذر 1397

سلام خسته نباشیدلباسشویی لیدردارم که خطای E16میده میشه بگیدیعنی چی

پاسخ دادن
علی 04 آذر 1397

سلام توی لباسشویی دوو که کلمه rhd رو نشون میده یعنی چی؟

پاسخ دادن
طلايي 30 آبان 1397

لطفا كد F 08 ايندزيت را توضيح دهيد با سپاس

پاسخ دادن
حسن اقامهدی 27 آبان 1397

سلام از شما عزیزان که زحمت می کشید ماشین لباسشویی maxic دارم که ارور E12 میده میشه راهنمایی کنید ممنون از شما

پاسخ دادن
حسن اقامهدی 27 آبان 1397

سلام خدمت شما ممنون از راهنماییهای شما ماشین لباسشویی به نام mexic ارور E12 میده میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

پاسخ دادن
علی هادی پور 23 آبان 1397

سلام لباسشویی ناسیونال مدلna-vr1100دارم تاروشن می کنم وبرنامه واستارت میکنم ۵ثانیه بعد ارورH57 میده علتش چی هستش

پاسخ دادن
موسی 10 مهر 1397

ببخشید کد E2 در لباسشویی زاروتی چشمک زدن آن نشانه چیست

پاسخ دادن
مهدیه 31 شهریور 1397

خطای F4 تو لباسشویی وایت‌لاین به معنی چیه

پاسخ دادن
مهدیه 31 شهریور 1397

ماشین لباسشویی وایت‌لاین هم نبود. کد خطای F4 ماشین وایت لاین به معنی چیه؟

پاسخ دادن
سارا محمودی 28 شهریور 1397

سلام و وقت بخیر!لباسشویی مدیا وقتی شروع ب کار میکنه همان ابتدای کار صدای پر کردن اب رو میشنویم ولی بعدش صدا قطع میشه و اب رو ب داخل درام راه نمیده و رینگ ارور میزنه! ممنون میشم راهنمایی کنید!در ضمن نصاب این بار فقط شلنگ اب سرد رو وصل کرده امکانش هست مشکل ازین ناحیه باشه؟

پاسخ دادن
  مدیر 31 شهریور 1397

  سلام شیر برقی لباسشویی مدیا خود را چک نمایید .

  پاسخ دادن
صادقي 27 شهریور 1397

با سلام علت ارور ٦٢ ماشين لباسشويي بوش چي ميتونه باشه؟

پاسخ دادن
مرتضی ساغندی 20 شهریور 1397

سلام ماشین لباسشویی پاناسونیک دارم ارور h 43 میده

پاسخ دادن
کریمی 13 شهریور 1397

سلام مطالب خیلی مفید بودن دستتون درد نکنه. اگه ممکن بگین خطای کد E2 در لباسشویی Crop چیه ؟؟

پاسخ دادن
عباس خلفرضایی 03 شهریور 1397

سلام اطلاعات خیلی خوبی بود اگر ممکنه خطای لباسشویی اپکس ۷کیلو یی بگذرید

پاسخ دادن
لطفی 29 مرداد 1397

سلام خدا قوت دلیل خطا f14 در ماشین لباسشویی باگنشت رو می خواستم ممنون

پاسخ دادن
شهین عادل 20 مرداد 1397

سلام و تشکر از مدیر محترم عالت ارور E1در ماشین لباسشویی مینی واش ۳ و نیم کیلویی فریدولین چیه ؟؟ بعد ارور درش رو که باز ‌میکنیم و میبندیم دوباره کار میکنه ممنونم از شما

پاسخ دادن
  مریم غفاری 28 آذر 1398

  سلام خسته نباشید من لباسشوئی بهی مدل bwa61081 دارم الان دو هفته ای میشه که رو هر دکمه که میزارم اون دکمه نصفه ابکشی هم باهاش روشن میشه و به طور کامل تا اخر برنامه شستشو را تمام‌نمیکنه هرچی هم‌میزنم قطع نمیشه باید خاموش کنم و بزارم رو خشککردن تا کار کنه فکر میکنید مشکلش چی هست ممنون

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 30 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، برد لباسشویی بهی شما مشکل دارد.

   پاسخ دادن
جاسم افرند 07 مرداد 1397

سلام لباسشویی ما آب میکشد نوبت به شستشو ک میشود زنگ تمام میزند و باید از اول استارت بزنیم وبازم حمین جوره کلا پنچ دقیقه کارمی‌کند لتفا راهنمای کنید

پاسخ دادن
  مدیر 08 مرداد 1397

  سلام تایمر لباسشویی شما مشکل دارد .

  پاسخ دادن
محمود باقری 25 تیر 1397

علت علامت اسفنج در لباسشویی ایندزیت چیست و را حلش لطفا

پاسخ دادن
محمد جواد 23 تیر 1397

سلام خطای F02 در ماشین لباسشویی باگنشت مدل WA PLATINUM XL/E لطفا راهنماییم کنید. متشکرم

پاسخ دادن
م.عسگری 17 تیر 1397

کدهای ماشین لباسشویی دوو نبود قربان

پاسخ دادن
علی 03 تیر 1397

پس کدهای ارور بکو کجاست

پاسخ دادن
ناشناس 31 خرداد 1397

کد خطای ماشین لباسشویی هیتاچی f9 به چه معناست؟

پاسخ دادن
عباس قاسمی 28 خرداد 1397

سلام خطاي lEدر ماشين لباسشويي تكنو گاز به چه معناست؟

پاسخ دادن
امنی 26 خرداد 1397

سلام خطای b3 در لباس شویی تکنوگاز ایتالیا به کدوم قسمت مربوط میشه درخواست راهنمایی لطفا

پاسخ دادن
ناشناس 25 خرداد 1397

ارور لباسشویی ملورون E62

پاسخ دادن
حسين ابهرى 23 اردیبهشت 1397

سلام لباسشويي دوو ارور UE ميده لباسام خشک نکرده همونجورى خيس تحويل ميده مشکلش چيه

پاسخ دادن
  مدیر 23 اردیبهشت 1397

  سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی دوو خود را چک نمایید همچنین به کد خطاها در بالا دقت نمایید .

  پاسخ دادن
علی گلزار 25 فروردین 1397

با سلام وخسته نباشید مطالب خیلی خوب وبه درد بخور بود اباسشوی اسنوا دارای ایراد بود و در حالت تست خود دستگاه ارور E1 رو میده که مربوط به قسمت شیر برقی و هیدرواستات وشیلنگ هیدرو استات میباشد توضیح دستگاه مربوطه دارای سه دور ۴۰۰ ۸۰۰ ۱۰۰۰ خشکن بوده ودستگاه اتوماتیک دور ۸۰۰ رو انتخاب میکنه تمام برنامه ها کار میکنه در خشکن نهای ۴دقیقه مانده به اتمام دستگاه متوقف شده بعداز ۲دقیقه برمیگرده به تایم ۱۶دقیقه روی برنامه خشکن باز به ۴دقیقه میرسه ودوباره همین کار رو تکرار میکنه وهیدرواستات وشیلنگ هم عوض کردم کد بالانس رو هم چک کردم درست نشد.ولی اگر در شروع به کار دستگاه اگر دور خشککن رو روی ۴۰۰ یا ۱۰۰۰ بزاریم لباسشوی درست کار میکنه بدون ایراد باتشکر از شما همکاران گرامی

پاسخ دادن
  مدیر 26 فروردین 1397

  سلام ، کد خطا و یا ارور لباسشویی اسنوا که برای شما عزیزان شرح داده ایم ، به منظور راهنمایی میباشد ، تعمیر لباسشویی اسنوا و برطرف کردن مشکل آن تخصص میخواهد ، لطفا از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی اسنوا استفاده نمایید .

  پاسخ دادن
   اذر بابااحمدی 22 خرداد 1398

   سلام لباسشویی راک مدل ۵۰۱۰ دارم ارور e05 میده. مشکلش چیه

   پاسخ دادن
ساتیا و دنیز 24 فروردین 1397

سلام ارور E21 درماشین لباسشویی پاکشوما به چه معناست.. ممنون میشم لطف کنید جواب بدید

پاسخ دادن
امیر 18 فروردین 1397

سلام وتشکراز مطالب خوب شما .لباسشویی شارپ درب بالا 110 ولت ارور E3 میدهد .ممنون از راهنمایی شما؟

پاسخ دادن
محمد کریمی 17 فروردین 1397

سلام لباس شویی سامسونگ اتوماتیک هنگام استارت خطای 13e می دهد و روشن نمی شود

پاسخ دادن
  مدیر 18 فروردین 1397

  سلام ، مشکل ارتباطی بین کانکتورها دارید . نیاز به تعمیر کار لباسشویی سامسونگ دارید .

  پاسخ دادن
م پورتالی 05 فروردین 1397

سلا ببخشید ماشین لباسشویی یورولوکس ارور 02 رو نشون میده از چی میتونه باشه؟؟؟؟

پاسخ دادن
حسین شکیبا 02 فروردین 1397

سلام ارور CL در لباسشویی پاکشوما یعنی چه ؟ و چگونه بر طرف میشود . با تشکر

پاسخ دادن
یعقوب شهامی 18 اسفند 1396

با سلام خدمت مهندسین گرامی لباسشویی دوو هشت کیلویی اب را قطع نمیکند شیربرقیهارا عوض کرده اند سرویسکار می گوید ایراد از برد است ایا ایراد دیگری میتواند داشته باشد با تشکر

پاسخ دادن
  مدیر 19 اسفند 1396

  سلام ف لباسشویی شما باید توسط تعمیرکار لباسشویی چک شود

  پاسخ دادن
مرتضی نوروزی 13 اسفند 1396

ماشین لباسشویی اتوماتیک بکو صفحه نمایشگر روشن میشود ولی شروع به کار نمی کند میکرو سوییچ درب تعویض شده ولی جواب نداد

پاسخ دادن
  مدیر 14 اسفند 1396

  سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی بکو خود را چک کنید .

  پاسخ دادن
هادی 04 اسفند 1396

سلام ماشین لباسشویی هایر چی؟؟؟

پاسخ دادن
سلمان پیرزاده 20 بهمن 1396

لباسشویی ۸کیاولمسی ۱۲۷۵ارورe40رونشون میده حین شستن ازحرکت بازـمی ایستد

پاسخ دادن
مرتضی 20 بهمن 1396

سلام ماشین لباسشویی ناسیونال ارور 11 میزنه اب رو تخلیه نمیکنه مدل na-vr1100 باتشکر

پاسخ دادن
مینایی 13 بهمن 1396

سلام ارور شماره 9 لباسشویی توشیبا به چه معناست؟

پاسخ دادن
احمدحمیدی 05 بهمن 1396

سلام لباسشویی هیتاچی دارم مدل bdv2100 این لباسشویی کاملا مراحل شستشو و ابکشی و خشک کردن را انجام میدهد و بوق اتمام کار هم بصدا در میاد ولی اب ورودی به جای مایع شستشو در جریان میباشد و دیگ دوباره پر اب میشود ممنون میشم راهنماییم کنید باتشکر از جناب مدیر

پاسخ دادن
  مدیر 07 بهمن 1396

  سلام تایمر لباسشویی هیتاچی شما مشکل دارد .

  پاسخ دادن
ناشناس 29 دی 1396

سلام ماشین لباسشویی ناسیونال درب بالا۱۱۰ ولت کد خطاH01 میزنه،علت روبفرمایین ممنون میشم.

پاسخ دادن
  مدیر 30 دی 1396

  سلام برد لباسشویی ناسیونال شما مشکل دارد .

  پاسخ دادن
مهدی ابوالحسنی 25 دی 1396

سلام میشه نحوه اخذ نمایندگی لوازم خانگی رو برام شرح بدین من اول کارمه ممنون میشم خدا شمارو حفظ منه.

پاسخ دادن
  مدیر 26 دی 1396

  سلام ، برای کسب اطلاعات لطفا به تلگرام مشاور در بالا پیغام دهید .

  پاسخ دادن
کرمی 11 دی 1396

نحوه تست سریع این مدل لباسشویی رو بفرمایید

پاسخ دادن
کرمی 11 دی 1396

سلام کد ارور EOدر لباسشویی پاکشوما مدل80164nبه چه معناستچرا هیچ جا این ارورنیست

پاسخ دادن
حسین فره وشی 04 دی 1396

سلام کدهای خطای ماشین لباسشویی اندوزیترو هم بگذارید

پاسخ دادن
بختیاری 02 دی 1396

سلام نحوه ریست کردن لباسشویی پاناسونیک رو دارید

پاسخ دادن
  مدیر 03 دی 1396

  سلام خیر ، ولی حتما برای رفاه حال شما عزیزان میزاریم .

  پاسخ دادن
اسدی 28 آذر 1396

کد ارور لباسشویی یورو لوکس .ممنون

پاسخ دادن
موسی حاتمی 01 آذر 1396

کد خطالی لباسشویی دوو

پاسخ دادن
  مدیر 01 آذر 1396

  سلام حتما در آینده نزدیک کد خطا ماشین لباسشویی دوو برای شما عزیزان به نمایش گذاشته میشود .

  پاسخ دادن