021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر لباسشویی کنوود توسط خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود KENWOOD در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران و در محل به وسیله تعمیرکار متخصص و حرفه‌ای آی پی امداد عیب یابی و رفع عیب می گردد. آی پی امداد، تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی کنوود، فضایی مطمئن برای دریافت تخصصی ترین خدمات فنی است. ماشین لباسشویی کنوود ممکن است در اثر گذشت زمان نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات داشته باشد که عیب یابی باید توسط افراد متخصص صورت گیرد. آی پی امداد با گردآوری کارشناسان مجرب و دوره دیده خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در محل را در سریع ترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز ارائه می­ دارد.

کاربران گرامی، با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود تا 75% در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی کنید.

در صورتی که در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود سوال دارید، در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات درباره هزینه تعمیرات لباسشویی کنوود، دفترچه آموزش راهنمای فارسی استفاده از لباسشویی کنوود، علت ارور لباسشویی کنوود و رفع کد خطا هستید، حتما در ادامه همراه آی پی امداد باشید.

 • نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی کنوود KENWOOD در تهران
 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران
 • خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کنوود به چه صورت است؟
 • تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در محل
 • تعمیر ماشین لباسشویی کنوود چقدر زمان می برد؟
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود چه ویژگی هایی دارد؟
 • سوالات مصرف کنندگان از نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود
 • تعمیرات و عیب یابی لباسشویی کنوود توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد
 • هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود
 •  نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در آی پی امداد
 • نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود KENWOOD در تهران

  نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی کنوود KENWOOD در تهران به شرح زیر است:

  1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود تماس حاصل فرمایید.
  2. در صورت تماس با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود درخواست خود را ثبت کنید.
  3. همچنین می توانید به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
  4. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تعمیرکار لباسشویی کنوود همراه با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
  5. تکنسین آی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود به محل شما اعزام می شود.
  6. ظرف مدت کمتر از یک ساعت تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود در محل حاضر شده و شروع به عیب یابی می کند.
  7. تمامی خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.
  8. بعد از اتمام خدمات تعمیر لباسشویی کنوود توسط تعمیرکار آی پی امداد، از شما نظرسنجی میشود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار میدهیم.

  کاربران گرامی اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، جهت عیب یابی و رفع مشکل در مدت زمان گارانتی، با شماره نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود که بر روی ضمانتنامه مندرج شده است تماس حاصل نمایید تا از خدمات نصب و عیب یابی شرکت مربوطه در مدت گارانتی بهره مند شوید.

  نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران

  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران مفتخر است با استفاده از قوانین مشتری مداری و رضایتمندی در اروپا به رفع عیب و خدمات لباسشویی شما بپردازد. مشتریان عزیز توجه داشته باشید که دریافت فاکتور، ضمانتنامه رسمی و استفاده از قطعات فابریک در حین عیب یابی و تعمیر حق شما است.

  مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران به شرح زیر است:

  1. استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی کنوود
  2. حفظ کیفیت دستگاه شما
  3. استفاده از خدمات تعمیرکار لباسشویی کنوود که به صورت حرفه ای آموزش دیده است.
  4. با تعمیر صحیح دستگاه به افزایش طول عمر لباسشویی کنوود خود کمک می نمایید.
  5. کلیه خدمات ارائه شده دارای ضمانتنامه رسمی است.
  6. فاکتور با شرح کامل خدمات جهت شفاف هزینه ها در اتمام کار به شما تقدیم می گردد.

  در صورتی که به تازگی دستگاه خود را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی کنوود مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

  خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کنوود به چه صورت است؟

  اولین نکته ای که در هنگام نیاز به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی کنوود مورد بررسی قرار می گیرد، استفاده از خدمات پس از فروش این محصول است. برند کنوود مانند سایر برندهای خارجی توان حضور مستقم در کشور ایران را ندارد و همین مسئله موجب شده که خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی کنوود از سوی شرکت های داخلی ارائه شود. برای بهره مندی از این خدمات کافی است با شماره موجود بر روی برگ گارانتی محصول تماس حاصل فرمایید.

  اما اگر مانند دیگر مشتریان از این خدمات رضایت ندارید یا ایراد ماشین لباسشویی شما شامل این خدمات نمی شود، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در آی پی امداد استفاده نمایید. این مجموعه با داشتن شعب متعدد در نقاط مختلف شهر تهران آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل می باشد.

  خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در محل

  در صورتی که ماشین لباسشویی کنوود دارید و دستگاه شما دچار مشکل شده است، شما نیاز به تعمیرکار لباسشویی دارید. اما نه هر تعمیرکاری، تنها و تنها تعمیرکار شما باید از نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود باشد تا با اطلاعات و آگاهی کامل به رفع عیب بپردازد.

  تعمیر لباسشویی کنوود تخصص می خواهد و حتما باید توسط تعمیرکار حرفه‌ای و با استفاده از قطعات فابریک انجام گردد. آی پی امداد خدمات عیب یابی و تعمیر لباسشویی کنوود در محل را به مشتریان خود ارائه می دهد.

  مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در محل:

  1. با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در محل در هزینه های تعمیر صرفه جویی می نمایید.
  2. به دلیل عدم جابه جایی لباسشویی دیگر آسیبی، دستگاه شما را تهدید نمی کند.
  3. با حضور تعمیرکار لباسشویی کنوود در محل شاهد تعمیرات و خدمات ارائه شده؛ باشید.
  4. به دلیل حضور تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود در محل دیگر نیازی به صرف زمان برای حمل و نقل نیست.

  آیا می دانید استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز و انتقال دستگاه به بیرون از منزل جهت تعمیرات می تواند به لباسشویی کنوود شما خسارت جبران ناپذیری وارد کند؟!

  کاربران گرامی توجه داشته باشید که عیب یابی و تعمیر لباسشویی کنوود در محل شما یک امتیاز محسوب میشود که این فرایند تنها توسط تعمیرکار آموزش دیده و متخصص در امور این برند، محقق میشود. با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود، میتوانید از نزدیک ناظر عملکرد تکنسین باشید تا با اعتماد، اطمینان و قوت قلب به مشکل دستگاه خود پایان دهید و به مانند روز اول از لباسشویی کنوود خود لذت ببرید.

  تعمیر ماشین لباسشویی کنوود توسط تعمیکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

  یکی از سوالاتی رایجی که در مورد روند تعمیر ماشین لباسشویی کنوود مطرح می شود مدت زمان تعمیر این دستگاه است، لباسشویی یکی از لوازمی است که در زندگی روزمره افراد نقش زیادی دارد و این به آن معناست که خراب ماندن این دستگاه زندگی روزمره افراد را مختل می کند، در ادامه این مطلب به دنبال پاسخی برای این پرسش که تعمیر ماشین لباسشویی کنوود چقدر زمان می برد خواهیم بود.

  پس از اینکه درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در آی پی امداد ثبت شد، تعمیرکار مربوطه برای تعمیر دستگاه شما خودش را در کمتر از یک ساع به منزل شما می رساند و پس از اتمام فرایند عیب یابی موظف است تا فرایند تعمیرات را شروع کنید.

  البته که تخمین دقیق مدت زمان تعمیرات لباسشویی کنوود کار منطقی ای نیست چرا که هر خرابی ای مدت زمان خاص خود را برای تعمیر میطلبد، اما حداکثر زمانی که برای تعمیرات نیاز است 3 ساعت می باشد.

  تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود چه ویژگی هایی دارد؟

  از آنجایی که بسیاری از لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی در طول زمان دچار ایراداتی می شوند، تعمیر و عیب یابی صحیح آن از درجه اهمیت بالایی برخورداری است. تعمیر نادرست لباسشویی کنوود می تواند موجب آسیب به سایر قطعات و یا از کار افتادگی دستگاه شود. از این رو بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود برای تعمیر و رفع عیب دستگاه خود استفاده نمایید.

  • تعمیرکار لباسشویی کنوود از تخصص و دانش به روز در جهت رفع عیب این دستگاه برخوردار می باشد.
  • تعمیرکار نمایندگی از ابزار و تجهیزات کاملا پیشرفته برای تعمیرات لباسشویی کنوود استفاده می نماید.
  • تکنسین متخصص تعمیرگاه آی پی امداد برای تعویض قطعات لباسشویی کنوود، از قطعات باکیفیت و اورجینال استفاده می کند.
  • تعمیرکار این مجموعه برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در محل و منزل شما گارانتی و فاکتور معتبر ارائه می کند.
  • تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود با رعایت نکات بهداشتی و قوانین مشتری مداری طبق درخواست زمانبندی شما در محل حضور پیدا میکند.

  سوالات مصرف کنندگان از نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود

  معمولا کاربران پس از مراجعه به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در آی پی امداد سوالات رایجی را مطرح می کنند که در این قسمت قصد برسی آن ها را داریم:

  • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی کنوود در تهران می باشد؟

  کاربران گرامی، توجه داشته باشید که آی پی امداد، کدی از نمایندگی اصلی کنوود ندارد و در قالب تعمیرگاه تخصصی به عیب یابی و تعمیر لباسشویی این برند می پردازد.

  • آیا با استفاده از قطعات فابریک به عیب یابی و تعمیر لباسشویی کنوود پرداخته می شود؟

  آی پی امداد با استفاده از باکیفیت ترین قطعات به عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود می پردازد تا به مانند روز اول از دستگاه خود بهره مند شوید.

  • وجه تمایز خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در آی پی امداد و دیگر مجموعه ها در چیست؟

  آی پی امداد با شفاف سازی هزینه تعمیر، راهنمای کاربران در بخش پرسش و پاسخ، خدمات طبق درخواست زمانبندی شما و استفاده از تعمیرکاران مجرب توانسته است جایگاه ویژه ای در میان کاربران این برند کسب نماید.

  کاربران گرامی، توجه داشته باشید که اگر در شهر خود نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود ندارید از خدمات تعمیرگاه های مجاز و معتبر بهره مند شوید تا به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه شما کمک شود.

  تعمیرات و عیب یابی لباسشویی کنوود توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

  تعمیرات و عیب یابی لباسشویی کنوود توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد منجر به استخراج سوالات رایج این دستگاه به شرح زیر شده است:

  1. چرا ماشین لباسشویی کنوود در حین عملکرد خاموش می شود؟
  2. چرا ماشین لباسشویی کنوود روشن نمی شود؟
  3. چرا درب ماشین لباسشویی کنوود بسته نمی شود؟
  4. چرا درب ماشین لباسشویی کنوود باز نمی شود؟
  5. چرا لباسشویی کنوود آب را تخلیه نمی کند؟
  6. چرا آب وارد ماشین لباسشویی کنوود نمی شود؟
  7. چرا ماشین لباسشویی کنوود نشتی دارد؟
  8. چرا ماشین لباسشویی کنوود لرزش بیش از حد دارد؟
  9. چرا ماشین لباسشویی کنوود صدای بیش از حد نرمال دارد؟
  10. چرا بدنه ماشین لباسشویی کنوود برق دارد؟
  11. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران کجا است؟

  در ادامه به پاسخ دهی سوالات متداول مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود توسط کارشناسان آی پی امداد می­ پردازیم.

  علت کار نکردن دور خشک کن لباسشویی چیست؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در این مواقع

  یکی از خرابی هایی که در لباسشویی به وجود می آید خرابی دور خشک است، در ادامه به بررسی نحوه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در این مواقع می پردازیم:

  • خرابی خازن راه انداز یکی از علل کار نکردن دور خشک کن لباسشویی است.
  • بروز خرابی در برد تنظیم دور خشک کن.
  • بروز خرابی در کلید دستگاه می تواند علت کار نکردن دور خشک کن لباسشویی باشد.
  • فیلتر تخلیه و پمپ ماشین لباسشویی با بروز خرابی مواجه شده است.
  • احتمال دارد دیگ ماشین لباسشویی بیش از حد پر شده باشد.

  در صورتی که نمی توانید این مشکل را در منزل خود رفع کنید می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود  در تهران استفاده نمایید.

  چرا درب ماشین لباسشویی بسته نمی شود؟ نحوه رفع مشکل در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

  در ادامه با بررسی علل بسته نشدن درب ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در این مواقع با شما همراه هستیم:

  • اولین علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی قرار گرفتن جسم بیرئون بین ضامن های درب می باشد.
  • هرز شدن ضامن درب یکی دیگ از علل بسته نشدن درب می باشد.
  • علاوه بر این رایج ترین علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی خرابی میکروسوئیچ است.

  چنانچه نمی توانید در منزل خود این مشکل را رفع کنید به شما توصیه می کنیم تا از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود  در آی پی امداد بهره مند شوید.

  چرا ماشین لباسشویی کار نمی کند و صدایی نیز از آن شنیده نمی شود؟ برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود  در این مواقع چه باید کرد؟

  اگر دستگاه شما کار نمی کند، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی کنوود موارد زیر را چک نمایید:

  1. مطمئن شوید که ماشین لباسشویی به صورت صحیح به برق وصل شده است.
  2. همچنین مدار قطع کننده یا جعبه فیوز را بررسی کنید. و در صورت نیاز جریان خروجی را تست کنید.
  3. بررسی کنید که شیرهای تامین آب باز است.
  4. به نکات بیان شده توسط تعمیرکار لباسشویی کنوود دقت نمایید.
  5. در برخی موارد ممکن است یکی از شیرهای آب گرم و یا سرد بسته باشد و یا فشار کافی به اندازه کافی نباشد.
  6. ماشین لباسشویی را از برق بکشید.
  7. شیرهای آب را نیز قطع کنید. سپس اقدام به بازرسی صفحه فیلتر کنید.
  8. در صورت نیاز باید اقدام به تمیز کردن آن بکنید.
  9. موارد زیر را جهت وجود خرابی بررسی کنید:
  • سوئیچ سطح آب
  • کنترل تایمر
  • سوئیچ درب
  • دریچه ورودی آب

  در برخی موارد ممکن است که موتور نیازمند تعمیرات فنی باشد، در این صورت با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود تماس بگیرید.

  چرا هیچ آبی وارد درام یا دیگ لباسشویی نمی ­شود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در این باره

  اگر هیچ آبی وارد درام دستگاه شما نمی شود ، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی کنوود موارد زیر را چک نمایید:

  1. ابتدا بررسی کنید که آیا شیرهای تامین آب باز است.
  2. فشار آب ورودی را نیز مورد بررسی قرار دهید.
  3. شلنگ­ های ورودی را چک کنید تا دچار پارگی و یا پوسیدگی نباشند.
  4. تایمر را مطابق با دفترچه راهنمای فارسی کنوود بررسی کنید که آیا دارای عملکرد صحیح است یا خیر؟
  5. شیر برقی ماشین لباسشویی را چک کنید.
  6. خرابی شیر برقی از ورود آب به درام جلوگیری خواهد کرد.
  7. ممکن است جهت رفع مشکل نیاز به تعویض قطعه داشته باشید.
  8. پمپ تخلیه را بررسی کنید.
  9. در صورتی که پمپ تخلیه سوخته باشد، عمل آبگیری به درستی انجام نخواهد شد.

  در صورت نیاز به خرید قطعات اورجینال کنوود با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود تماس بگیرید.

  چرا هنگامی که ماشین لباسشویی خاموش است، آب وارد وان شستشو می شود؟ آموزش تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در این مواقع

  اگر دستگاه شما مشکل ورود آب به وان شستشو دارد، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی کنوود در محل موارد زیر را چک نمایید:

  یکی از علت­ های شایع ورود آب به مخزن در حالی که ماشین لباسشویی خاموش است:

  • خرابی شیر الکتریکی است.
  • خرابی لاستیک سر اهرم فنر، سوراخ شدن لاستیک یا دیافراگم شیر ممکن است علت این اتفاق باشد.
  • در اکثر موارد شما ممکن است نیاز به خرید شیر الکتریکی جدید داشته باشید.

  اگر دستگاه شما خاموش است و آب وارد دیگ می شود، کافی است برای تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

  چرا سبد شستشو یا دیگ لباسشویی نمی چرخد؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در هنگام بروز این مشکل

  اگر دستگاه شما مشکل نچرخیدن دیگ دارد، برای رفع مشکل و تعمیر لباسشویی کنوود در محل موارد زیر را چک نمایید:

  1. ابتدا سوئیچ درب را آزمایش کنید، در صورتی که درب به درستی بسته نشده باشد، وان حرکت نخواهد کرد.
  2. مقدار لباس ­های بارگیری شده را بررسی کنید.
  3. در صورتی که بیش از اندازه بارگیری کرده باشید، وان شروع به چرخش نخواهد کرد.
  4. قفل درب لباسشویی را چک کنید.
  5. یکی از علت­ های شایع عدم چرخش وان وجود عیب در قفل درب است.
  6. با استفاده از یک مولتی متر می­ توانید وجود جریان را در قفل درب آزمایش کنید.
  7. چنانچه متوجه شدید قفل درب معیوب است، با تعمیرکار جهت تعویض و یا تعمیر ماشین لباسشویی کنوود تماس بگیرید.
  8. یکی از اجزای اصلی موتور که وجود خرابی در آن از گردش وان جلوگیری می­ کند، سیستم کلاچ است.
  9. به مرور زمان ممکن است کلاچ ساییده و یا خراب شود.
  10. از طرفی کلاچ در صورت خرابی قابل تعمیر نیست و به همین علت باید جهت خرید کلاچ جدید اقدام کنید.

  اگر دیگ دستگاه شما حرکت نمی کند یا نمی چرخد، بدانید که نیازمند تعمیرکار لباسشویی کنوود هستید.

  چرا لباس پس از چرخه در لباسشویی بسیار مرطوب است؟ نحوه رفع این مشکل در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

  اگر دستگاه شما مشکل خشک کردن لباس را دارد، برای رفع عیب و تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در محل موارد زیر را چک نمایید:

  1. در صورتی که سیستم تخلیه دچار مشکل شده باشد، بعد از اتمام فرآیند شستشو لباس ­ها مرطوب باقی خواهند ماند.
  2. شلنگ تخلیه را جهت وجود هرگونه پارگی و یا پوسیدگی بررسی کنید و در صورت نیاز آن­ را تعویض کنید.
  3. چنانچه از سیستم رابط استفاده می ­کنید، ماشین لباسشویی را از سیم رابط جدا کنید و مستقیم به برق بزنید.
  4. در برخی موارد سیم رابط باعث ایجاد حرارت بالا می­ شود و دستگاه قبل از اتمام فرآیند خشک کردن خاموش می­ شود.
  5. در صورتی که دستگاه شما دارای سیستم خشک کن است، با استفاده از دفترچه راهنمای فارسی کنوود دمای خشک کن را تنظیم کنید.

  چنانچه پس از فرآیند شستشو لباس ها مرطوب است، می توانید برای رفع عیب از خدمات بهترین تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در تهران بهره مند شوید.

  چرا تایمر حین چرخه شستشو در لباسشویی کنوود پیش نمی رود؟ روند تعمیرات دستگاه چگونه انجام می شود؟

  اگر دستگاه شما مشکل تایمر دارد، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی کنوود در تهران موارد زیر را چک نمایید:

  اگر آب وارد درام لباسشویی می­ شود ولی تایمر جلو نمی رود، به احتمال زیاد:

  1. سوئیچ تعیین سطح آب دچار ایراد شده است.
  2. برای آزمایش سوئیچ ابتدا شیر تامین آب را قطع کنید.
  3. سپس با استفاده از یک مولتی متر اتصالات سوئیچ را بررسی کنید.
  4. اتصالات تایمر را جهت وجود عیب با استفاده از مولتی متر آزمایش کنید.

  در صورت مشاهده عیب جهت تعویض و یا تعمیر آن با تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی کنوود در آی پی امداد تماس بگیرید.

  چرا بدنه لباسشویی برق دارد؟ برای تعمیر لباسشویی کنوود در این مواقع چه باید کرد؟

  اگر بدنه لباسشویی کنوود برق دارد، جهت عیب یابی و تعمیرات موارد زیر را بررسی نمایید:

  • ممکن است اتصالات لباسشویی کنوود برق داشته باشد.
  • همچنین در صورت سوختن موتور به بدنه اتصالی می دهد.
  • مطمئن شوید سیم ارت به لباسشویی کنوود متصل باشد.
  • بررسی نمایید خازن پارازیت گیر لباسشویی نشت برق نداشته باشد.
  • سیم کشی آسیب دیده در لباسشویی ممکن است موجب نشت برق در لباسشویی شود.
  • یکی از دلایل دیگر نشت برق به بدنه لباسشویی اشکال در مونتاژ لولای درب لباسشویی است.

  در صورت رفع نشدن اتصال برق به بدنه لباسشویی کنوود، حتما از یک تکنسین متخصص برای تعمیرات لباسشویی کنوود بهره مند شوید.

  دلیل استشمام بوی سوختگی یک قطعه الکتریکی در لباسشویی چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در این باره

  اگر دستگاه شما مشکل بوی سوختگی دارد، برای رفع مشکل و تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در محل موارد زیر را چک نمایید:

  • ابتدا محل منبع بو را تعیین کنید و دستورالعمل ها را در قسمت مربوطه دفترچه راهنما بخوانید.
  • بهتر است در این موقعیت با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی کنوود تماس حاصل نمایید.
  • اما قبل از تماس به موارد زیر دقت کنید:
  1. در اکثر موارد بوی سوختگی مربوط به تسمه پلاستیکی است که پولی موتور و دیگ را به هم وصل می­کند.
  2. در اثر استفاده مداوم از ماشین لباسشویی ممکن است این تسمه دچار پوسیدگی شود.
  3. وجود پوسیدگی در تسمه سبب سایش آن به سایر قطعات خواهد شد.
  4. این سایش می­ تواند سبب بوی سوختگی شود.
  5. در صورتی که سیم کشی ماشین لباسشویی دچار اتصالی شود، سبب سوختن روکش خواهد شد.
  6. در صورت استشمام بوی سوختگی سریعا دستگاه را از برق بیرون بکشید و از یک تعمیرکار حرفه ­ای برق کمک بخواهید.
  7. وجود اتصالی در برد و یا تایمر از دیگ علت­ های شایع انتشار بوی سوختگی از ماشین لباسشویی کنوود است.

  اگر متوجه بوی سوختگی در دستگاه خود شدید، در ابتدا دستگاه را خاموش نمایید و سریعا با شماره های نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود تماس حاصل نمایید.

  دلیل بوی ناخوشایند از لباس ها در لباسشویی چیست؟ نحوه رفع مشکل در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

  اگر دستگاه شما مشکل بوی ناخوشایند لباس ها را دارد، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی کنوود موارد زیر را چک نمایید:

  1. بررسی کنید که مسیر تخلیه آب هموار است و مشکلی در آن نیست.
  2. شلنگ تخلیه را برای تاخوردگی ها یا انسدادها بررسی کنید و سعی کنید به آرامی شلنگ را صاف کنید.
  3. پمپ تخلیه را برای وجود هرگونه انسداد بررسی کنید.
  4. در صورتی که پمپ تخلیه دچار گرفتگی شده باشد، ماشین لباسشویی عمل تخلیه را به درستی انجام نخواهد داد و منجر به ایجاد بوی ناخوشایند در لباس ­ها خواهد شد.
  5. در صورتی که لباس ­ها را بعد از اتمام شستشو بلافاصله از ماشین لباسشویی خارج نکنید، محیط مرطوب دیگ باعث رشد باکتری و قارچ خواهد شد.
  6. به صورت دوره ای برنامه شستشو را بدون بارگیری لباس انجام دهید و یا با یک دستمال نرم لاستیک اطراف درب و خود مخزن را خشک کنید.
  7. در صورتی که لباس ها بوی صابون می دهند، جاپودری را بررسی کنید.
  8. در صورت مشاهده رسوب، جاپودری را تمیز کنید.

  اگر بوی بد لباس ها در لباسشویی حل نشد، از خدمات تعمیرکار نمایندگی مجاز مرکزی لباسشویی کنوود بهره ببرید.

  چرا لباسشویی هنگام چرخش صدای عجیب می دهد یا بیش از حد پر سر و صدا است؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در این مواقع

  اگر دستگاه شما مشکل صدا دارد، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی کنوود موارد زیر را چک نمایید:

  1. ابتدا بررسی کنید که لباسشویی را بیش از اندازه بارگیری نکرده باشید.
  2. بارگیری بیش از اندازه استاندارد و یا کمتر از آن می­ تواند باعث ایجاد سر و صدا شود.
  3. محل نصب لباسشویی را بررسی کنید.
  4. در صورتی که لباسشویی بر روی سطح صاف قرار نگرفته است، با استفاده از پایه­ ها آن را تراز کنید.
  5. پمپ تخلیه را جهت وجود هرگونه جسم خارجی که سبب انسداد شود بررسی کنید.
  6. اگر بلبرینگ فرسوده شده باشد، هنگام چرخش وان صدای ناهنجاری از آن به گوش می ­رسد.
  7. یک راه خوب برای تشخیص اینکه آیا مشکل در بلبرینگ است، این است که صدا در طول چرخش مدام بلندتر می شود.
  8. درب را باز کنید و درام را با دست بچرخانید.
  9. اگر یک صدای غیرطبیعی بشنوید یا چرخش ناهموار باشد، بلبرینگ به احتمال زیاد معیوب شده و باید جایگزین شود.
  10. اگر کلاچ پوسیده شده باشد، وقتی وان می چرخد، سر و صدا ایجاد می کند.
  11. پولی در ماشین لباسشویی کنوود ممکن است فرسوده شود و عامل ایجاد سر و صدا در حال چرخش باشد.
  12. اگر صدایی که می شنوید یک سر و صدای تند و تیز باشد، ممکن است بلبرینگ نیاز به روانکاری با گریس داشته باشد.
  13. کوپلینگ موتور نیز می ­تواند عامل ایجاد سر و صدای بلند از ماشین لباسشویی کنوود باشد.

  چنانچه متوجه هرگونه صدایی در دستگاه خود شدید، کافی است با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران تماس بگیرید.

  چرا لباس ­ها پس از فرآیند شستشو دارای لکه هستند؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در هنگام بروز این مشکل

  اگر دستگاه شما مشکل عدم لکه زدایی دارد، برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در محل موارد زیر را چک نمایید:

  1. مواد شوینده خود را بررسی کنید.
  2. در صورتی که از مواد شوینده نامرغوب استفاده می­ کنید، احتمال وجود لکه بر روی لباس­ ها بسیار زیاد است.
  3. در صورتی که در روی لباس نشان­ه هایی از زنگ زدگی مشاهده کردید، باید دیگ لباسشویی را به دقت جرم گیری کنید.

  در صورت حل نشدن لکه لباس ها در لباسشویی، از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی کنوود استفاده کنید.

  آب از ماشین لباسشویی نشتی دارد، برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در این مواقع چه باید کرد؟

  اگر دستگاه شما مشکل نشت آب دارد، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی کنوود در تهران موارد زیر را چک نمایید:

  • پیش از انجام هر کاری، نشتی را دنبال کنید.
  • ماشین لباسشویی را کمی از دیوار جلو بکشید و یک فضای خالی را ایجاد کنید.
  • شیلنگ ها عامل معمول نشتی هستند.
  • پشت ماشین لباسشویی کنوود را چک کنید تا شیلنگ هایی که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند را بیابید.
  • شایع ترین دلیل برای نشتی یک گیره فنر فرسوده است، پمپ را بیرون بیاورید و گیره فنر را بردارید.
  • جایگزینی آن با یک گیره جدید مشکل را حل می کند.

  برای خرید قطعه و یا رفع مشکل به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود مراجعه کنید.

  توصیه های فنی تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود برای سرویس و نگهداری

  توصیه های فنی تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود برای سرویس و نگهداری را جدی بگیرید و در نگهداری لباسشویی خود از آنها استفاده کنید.

  در نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود توصیه های لازم و ضروری از دستگاه را برای شما عزیزان شرح داده ایم.

  • ماشین لباسشویی کنوود باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد.
  • برای تراز کردن از پیچ های زیر ماشین استفاده کنید.
  • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب است، ماشین لباسشویی کنوود خود را نصب نفرمایید.
  • برای تعمیر لباسشویی حتما از تعمیرکار مجاز مرکزی لباسشویی کنوود بهره ببرید.
  • لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد.
  • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی کنوود را تغییر ندهید.
  • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی کنوود خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید.
  • هنگامی که ماشین لباسشویی کنوود شما خاموش است، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید.
  • بعد از شستشو، آب باقیمانده لاستیک دور در را تخلیه و سپس آن را توسط پارچه نرم خشک نمایید.
  • هر چند وقت یک بار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد.
  • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید تا هوا داخل ماشین گردش نموده و رطوبت آن از بین برود.
  • در صورت بروز هرگونه مشکل با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود تماس بگیرید.
  • هر چند وقت یک بار بدون ریختن لباس در ماشین برنامه کامل شستشو را با استفاده از یک ماده حلال کلسیم انجام دهید تا رسوبات ماشین پاک شود.
  • محفظه جاپودری را هر چند وقت یک بار تمیز نمایید.
  • برای دو شستشوی متوالی حداقل یک ساعت فاصله قرار دهید.
  • استفاده از لوله کشی با شیر مخلوط و تولید آب ولرم در ماشین لباسشویی، برای کاهش مصرف برق بسیار مفید خواهد بود.

  هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

  در صورتی که نگران هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود هستید، باید به اطلاع شما برسانیم تمام هزینه­ های تعمیر مجموعه مطابق با نهادهای نظارتی مربوطه تعیین شده است. در این مقاله آی پی امداد تجربیات تعمیرکاران خود را در قالب بخش عیب یابی در اختیار شما کاربران عزیز قرار می ­دهد تا در صورت نیاز تعمیرات غیرتخصصی را بدون نیاز به تکنسین خودتان انجام دهید.

  در نظر داشته باشید که به دلایل زیر هزینه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود متغیر خواهد بود:

  1. استفاده از قطعات فابریک و با کیفیت هزینه تعمیر لباسشویی کنوود را تغییر خواهد داد.
  2. مدت زمان گارانتی خدمات برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود هزینه تعمیرات را متغیر خواهد نمود.
  3. هزینه تعمیرات لباسشویی کنوود نسبت به مدل دستگاه شما (مدرن و قدیمی) متغیر خواهد بود.

  کاربران گرامی در نظر داشته باشید که تنها هزینه تعمیر برای ماشین لباسشویی کنوود شما نباید اهمیت داشته باشد، بلکه مسائل دیگری اعم از استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی، دانش و تخصص تعمیرکار، اعتبار ضمانتنامه و مهم تر از همه عیب یابی درست، از اهمیت بالاتری برخوردارند. همچنین توجه داشته باشید که تمامی این نکات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در آی پی امداد رعایت میشود و بعد از عیب یابی و فع مشکل میتوانید به مانند روز اول از دستگاه خود بهره مند شوید.

   نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود در آی پی امداد

  ماشین لباسشویی ها امروزه به علت پیشرفت تکنولوژی دارای تجهیزات پیچیده تری هستند، از این رو نیاز به تعمیرات تخصصی نیز دارند. پیش از هر اقدامی جهت تعمیر لباسشویی کنوود در تهران با کارشناسان آی پی امداد جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید. در بیشتر موارد تشخیص و رفع عیب اشتباه ماشین لباسشویی را برای همیشه از دور خارج کرده است. کارشناسان ما در آی پی امداد سعی نموده اند با آموزش های لازم دانش شما را در زمینه تعمیرات لباسشویی کنوود ارتقاء دهند تا چنانچه فنی هستید، بدون پرداخت هزینه به رفع عیب و تعمیر بپردازید.

  مزایای بهره مندی از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران به شرح زیر میباشد:

  1. بهره مندی از قطعات فابریک و با کیفیت
  2. بهره مندی از ضمانتنامه رسمی و فاکتور شرح خدمات
  3. عیب یابی و تعمیر لباسشویی کنوود توسط تعمیرکاران مجرب، متخصص، آموزش دیده و متعهد
  4. حضور تعمیرکار لباسشویی کنوود در محل شما با رعایت پروتوکلهای بهداشتی و رعایت قوانین مشتری مداری
  5. خدمات تعمیر ماشین لباسشویی کنوود طبق درخواست زمانبندی شما

  برای تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود آی پی امداد از شماره های زیر استفاده نمایید.

  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در شمیرانات تهران

  اقدسیه , آجودانیه , داراباد , سوهانک , تجریش

  021-26154968

  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در شمال تهران

  نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

  021-22729703

  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در مرکز تهران

  یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

  021-88959591

  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در شهرک غرب و سعادت آباد

  شهرک غرب , سعادت آباد

  021-88972002-5

  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در غرب تهران, کرج, فردیس و شهریار

  آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر , شهرقدس , گرم دره , اندیشه و …

  021-44840509

  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در شرق تهران, لواسانات و پردیس

  تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

  021-77170036

  نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در جنوب تهران

  انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

  021-66715774

  پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی کنوود در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

  هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

  تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی کنوود به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

  کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی کنوود، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

  167 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  دیدگاهی بنویسید

  دیدگاه خود را وارد کنید
  نام خود را وارد کنید
  ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
  1. زهرا کاظمی 16 تیر 1400

   سلام من ماشین کنوود kwma7/1400sllw دارم وقتی دکمه استارت میزنم پیغام c on. میاد و شروع به کار نمیکنه راهنمایی بفرمایید

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 16 تیر 1400

    سلام، دستگاه قفل کودک شده دکمه قفل کودک رو 10 ثانیه نگه دارید

    پاسخ دادن
  2. صدیقه حسنی 20 دی 1399

   با سلام، ماشین لباسشوییkenwood مدل 500 ما از زیر سوییچ تنظیم درجه شستشو نشتی دارد، علت آن چیست؟ آیا می توان با وجود این مشکل باز هم از آن استفاده کرد؟ ممنونم

   پاسخ دادن
   احسان 05 آذر 1399

   سلام . قیمت دیگ ماشین لباسشویی کنوود kwmv 5/1000 ew چنده ؟ یک تیکش شکسته ایا قابل تعمیر هست یا تعویض میشه؟ ممنون

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 05 آذر 1399

    سلام، باید تعویض شود.

    پاسخ دادن
   فاطمه 13 آبان 1399

   سلام وقت بخیر لگن لباسشویی کنوود مدل 5/1000 SLW خراب شده قابل تعمیر هم نیستش میشه لگنش عوض کنیم؟

   پاسخ دادن
   Neda 06 شهریور 1399

   سلام لباسشویی کنوود ما برای حدودا ۲۰سال پیش داخلش پر آب میشه حتی از برق کشیده هست و گفتن شیربرقی تعویض بشه تعویض کردیم ولی مجدد این مشکل پیش میاد ایرادش از کجاست میشه راهنمایی کنید سپاس

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 06 شهریور 1399

    با سلام، مشکل از شیر برقی میباشد که تعویض نموده اید.

    پاسخ دادن
   reza 15 مرداد 1399

   دستگاه را روشن کردم آب تا نیمه لگن بالا آمده دستگاه شروع به شستشو نمیکنه باید غربیلک فرمان دستگاه را روی چه عددی بگذارم تا دستگاه شروع به تخلیه آب لگن بکنه مدل دستگاه 863 کنوود هست

   پاسخ دادن
   کاظمی 29 خرداد 1399

   لباسشویی های اتوماتیک کنوود وقتی روشن بشه تا اتمام کار خاموش نمیشه اگ در این حین اب قطع بشه لباسشویی روی همون تایم قفل میکنه جطور میشه خاموشش کرد یا درشو ک قفل شده باز کرد؟

   پاسخ دادن
   مرتضی 26 خرداد 1399

   سلام خسته نباشید ی لباسشویی کنوود هست مدل kwmd6/1000elwc لباسشویی با شستن بعد زدن برق یک صدایی از برد اومده میخواستم ببینم برد تعمیر میشه یا نوش موجوده

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 26 خرداد 1399

    سلام، برد قابل تعمیر است.

    پاسخ دادن
   حسین 21 اردیبهشت 1399

   سلام تایمر لباسشویی قدیمی کن وود 2007 هفت کیلویی نیاز دارم در شهرما گیر نمیاد.

   پاسخ دادن
   یاشار شهبازی 16 فروردین 1399

   سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی پس از پایان تایم مورد نظر قطع نمیکند و به خشک کردن ادامه میدهد باید برقو قطع کنیم

   پاسخ دادن
    آی.پی امداد 16 فروردین 1399

    سلام دوست عزیز ، تایمر لباسشویی کنوود شما مشکل دارد و باید توسط تعمیرکار در محل چک شود.

    پاسخ دادن
   عامري 25 اسفند 1398

   شيشه درب ماشينم رو دور خشك كن به طور خود به خود شكسته چه دليلي داره ؟ قيمت تعويض شيشه براي مدل 7 kg superspin 1400 KWMG 7/1400 ELS چند ميشه؟

   پاسخ دادن
   نقی 19 اسفند 1398

   باسلام نحوه ریست ماشین لباسشویی کنوود به چه شکلی هست. مدلش قدیمیه سال ۸۴ خریداری شده

   پاسخ دادن
   زکریا 10 اسفند 1398

   با سلام و درود. برای پیدا کردن مکان نصب سوکتهای ورودی و خروجی برد تایمر لباسشوویی کنوود 1000 kwm a5 . چیکار باید کرد .

   پاسخ دادن
    آی.پی امداد 11 اسفند 1398

    سلام ، پشت برد سوکتهای منحصر تعبیه شده است

    پاسخ دادن
     زکریا 24 اسفند 1398

     سلام و درود پیرامون پاسخی که به سوال من داده بودید . پشت برد تایمر اعدادی که هست با اعدادی که روی سوکتها هست چیزی رو مشخص نکرده .کلا متوجه معنی و مفهوم انها نشدم . امکان راهنمایی بیشتر یا تصویری که برد نصب شده باشه یا نقشه اتصال سوکتها براتون مقدور هست ممنون میشم اگر بیشتر راهنمایی بفرمایید

     پاسخ دادن
  1 2