نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش

تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش در تهران ( شرق ، غرب ، شمال و جنوب ) اینجا است تا با اطمینان ، آرامش و اطلاع از هزینه تعمیر به عیب یابی و رفع عیب پرداخته شود ، آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان راهنمای فارسی استفاده ، دلیل ارور ، رفع کد خطا و آموزش تعمیرات را شرح داده است تا چنانچه فنی هستید بتوانید در محل خود به تعمیرات بپردازید .

تعمیرگاه و نمایندگی مجاز یخچال ساید بای ساید بوش

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش : مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بوش جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم. ( تعمیر ساید بای ساید  بوش )

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بوش را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بوش

مراحل از تماس تا رفع عیب ساید بای ساید بوش ( عیب یابی ساید بای ساید بوش )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ساید بای ساید بوش خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ساید بای ساید بوش ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

5 : در صورتیکه یخچال ساید بای ساید بوش خریداری نموده اید با شماره مندرج شده در ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش یخچال ساید بای ساید بوش کلیک نمایید .

مشکلات متداول تعمیرات ساید بای ساید بوش

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید بوش با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. ساید بای ساید بوش صدای زیاد میدهد .
 2. ساید بای ساید بوش یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب ساید بای ساید بوش خراب شده است .
 4. موتور ساید بای ساید بوش داغ کرده است .
 5. فریزر بوش منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر بوش برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن ساید بای ساید بوش کار نمیکند .
 8. ساید بای ساید بوش روشن نمیشود .
 9. موتور ساید بای ساید بوش کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی ساید بای ساید بوش خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی ساید بای ساید بوش خراب شده است .
 12. سنسور ساید بای ساید بوش عمل نمیکند .

خدمات یخچال ساید بای ساید بوش

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید بوش
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید بوش
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید بوش
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید بوش
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید بوش
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید بوش
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید بوش
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید بوش
 • تعویض دمپر یخساز بوش
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید بوش
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید بوش
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید بوش
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر بوش
 • شستشوی مدار گاز بوش
 • سرویس سالیانه کندانسور بوش
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید بوش
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید بوش جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید بوش

تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید بوش

نکاتی مهم از ساید بای ساید بوش در نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز

 1.  ساید بای ساید بوش از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار ساید بای ساید بوش پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر بوش در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر بوش برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل ساید بای ساید بوش و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن ساید بای ساید بوش حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات ساید بای ساید بوش را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید بوش ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید بوش را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید بوش به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید بوش به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید بوش به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید بوش معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید بوش تخصص میخواهد .

تعمیرگاه مرکزی ساید بای ساید بوش

در سال 1933 اولین یخچال بوش ساخته و به بازار عرضه گردید و تا به حال نیز ادامه دارد ، انواع محصولات کارخانجات بوش نظیر یخچال ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید در سالهای اخیر دارای موتورهای اینورتور بوده که باعث 45% کاهش مصرف انرژی میشود و نیز دارای صدای کمتری است ، مجموعه آی پی امداد تعمیرگاه مرکزی بوش با شعبات در سراسر تهران بزرگ آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز میباشد .

تعویض کمپرسور ساید بای ساید بوش در نمایندگی تعمیرات

کمپرسور ساید بای ساید بوش از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای بوش یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال بوش شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

تعویض اواپراتور ساید بای ساید بوش در نمایندگی تعمیرات

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

تعویض کندانسور ساید بای ساید بوش در نمایندگی تعمیرات

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

لوله مویی ساید بای ساید بوش

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز ساید بای ساید بوش

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

شارژ گاز ساید بای ساید بوش در منزل

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ساید بای ساید بوش خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

شرح ارور یخچال ساید بای ساید بوش در نمایندگی تعمیرات

کد خطاهای یخچال ساید بای ساید بوش و دلیل آن را در نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش دنبال نمایید .

کد خطای ساید بای ساید بوششرح خطای ساید بای ساید بوش
d1سنسور دیفراست ایراد دارد
dfکلید درب فریزر
drکلید درب یخچال ایراد دارد
e1سنسوریخساز ایراد دارد
eaکلیدخاموش وروشن یخساز ایراد دارد
efسنسور آبشمار ایراد دارد
egشیربرقی ایراد دارد
eqموتوریخساز ایراد دارد
esکلید یخ ریز یا آبریز ایراد دارد
etکلید وضعیت یخساز ایراد دارد
f1سنسورفریزر ایراد دارد-برد ایراد دارد
f3المنت دیفراست- ترموفیوز-زمان دیفراست طولانی بوده
r1سنسوریخچال ایراد دارد
rtسنسور محیطی ایراد دارد

تعمیر  ساید بای ساید بوش در محل

تعمیر ساید بای ساید بوش در محل توسط خدمات نمایندگی و تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد انجام میگردد ، در اینجا به چند مورد از مشکلات ساید بای ساید بوش میپردازیم تا با اطلاعات و دانش از خدمات آی.پی بهرهمند شوید ، جهت اطلاعات بیشتر مقاله های آموزشی را مطالعه نمایید .

 عیب‌یابی و خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش : پرهیز از قرار دادن غذای گرم در یخچال

اگر غذای گرم زیادی را در یخچال قرار دهید، دمای ممکن است افزایش یابد درنتیجه باعث ایجاد صدای هشدار (آلارم) می‌شود. در این مواقع باید به‌سادگی زنگ را خاموش کرده و ویژگی SuperCool را فعال کنید. این باعث می‌شود هوای سرد در یخچال تولید شود تا زمانی که به درجه حرارت پیش‌فرض شما برسد.

رفع عیب نمایش یک کد خطا در  یخچال بوش و تعمیر ساید بای ساید بوش

اگر یخچال شما یک خطا در سیستم را تشخیص دهد، این خطا را تحت عنوان یک کد نشان می‌دهد. کد خطا نمایش داده‌شده به‌صورت اعداد روی صفحه‌نمایش درمی‌آید هنگامی‌که یک کد خطا نمایش داده می‌شود، یخچال شما یک خطای مشخص را به شما می‌گوید.

رفع عیب سنسور دمای محفظه فریزر معیوب در نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش

یخچال و فریزر را از برق درآورده و اتصالات سنسور را بررسی کنید. درصورتی‌که آسیب‌دیده باشد، سیم را تعویض کنید. اگر اتصال سیم به‌درستی انجام‌شده باشد، سنسور دمای محفظه فریزر را تعویض کنید.

 نحوه تنظیم و عملکرد یخچال ساید بای ساید بوش در نمایندگی تعمیرات

اگر توجه کنید در بخش تنظیمات یخچال چندین دکمه را خواهید دید که به‌وسیله آن می‌توانید دمای هر بخش را تنظیم کنید. جالب است بدانید یخچال ساید بای ساید بوش این قابلیت را دارد که اگر برق منزل شما قطع شود برای چند ساعت مواد غذایی را به‌خوبی برای شما نگهداری کند. در یخچال ساید بای ساید بوش یک سوئیچ خنک‌کننده وجود دارد که به‌وسیله این سوئیچ در محفظه‌ی داخلی یک سرمایش ایجاد می‌شود در کوتاه‌ترین زمان. این مسئله از این لحاظ اهمیت دارد که شما اقلامی را که در یخچال قرارمی دهید. در سریع‌ترین زمان خنک می‌شوند.

رفع عیب و حل مشکل برفک و یخ‌زدگی در نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش

در یخچال‌های ساید بای ساید بوش از سیستم نو فراست و صد یخ زدن استفاده‌شده است.

سطح صدای یخچال ساید بای ساید بوش بالا نیست و دارای مقدار 45 دسی‌بل صدا می‌باشد.

حل مشکل سروصدای زیاد ساید در تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید بوش

عملکرد یخچال بسیار کم‌صدا است و با سطح صدای 45 دسی‌بل آرامش خانه را بر هم نمی‌زند. چنانچه مشکلی حاصل شد فن ساید بای ساید بوش شما باید تعویض یا تعمیر شود .

شرح مزایای یخچال ساید بای ساید بوش در نمایندگی تعمیرات

دسترسی آسان به بخش‌های یخچال و فریزر. ازآنجاکه در کنار یکدیگر قرار دارند، آسان است که اقلام موردنظر خود را پیدا کنید. اقلام فریزر در جلوی چشم هستند، بنابراین شما مجبور نیستید خم شوید یا خود را به بالا بکشید.

 • فضای بیشتر فریزر

ساید بای ساید به شما اجازه می‌دهد تقریباً یک مقدار مساوی فضای یخچال را به‌عنوان فریزر مورداستفاده قرار دهید. این فضای اضافی اجازه می‌دهد تا مواد غذایی منجمد ذخیره شود. فضای بیشتر فریزر ساید بای ساید به شما اجازه می‌دهد تقریباً یک مقدار مساوی فضای یخچال را به‌عنوان یخچال قرار دهید. این فضای اضافی اجازه می‌دهد تا مواد غذایی منجمد ذخیره شود.

 • بیشتر بودن قفسه فریزر

ازآنجاکه فریزر بلندتر است، کاربران برای ذخیره‌سازی از فضای فریزر، قفسه‌ها و محفظه‌های بیشتری استفاده می‌کنند.

 • ذخیره‌سازی بیشتر درب

فضای ذخیره‌سازی زیادی برای مواد در درب وجود دارد. به دلیل اینکه دو درب وجود دارد بنابراین کاربران فضای ذخیره‌سازی زیادی دارند.

دسترسی آسان برای کودکان و نوجوانان - کودکان قادر به دسترسی اقلام هستند. به‌راحتی از هر دو بخش یخچال و فریزر.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

تعمیر ساید بای ساید بوش

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بوش ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز بوش ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر بوش

No votes yet.
Please wait...

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.