021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیر لباسشویی در تهران با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی
علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه
podcast

پادکست دلیل لرزش و تکان خوردن لباسشویی

منتظر خواندن دیدگاه شما بعد از گوش کردن به این پادکست خواهیم بود.
3654

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را همراه با آموزش نحوه عیب یابی و رفع این مشکل در آی پی امداد شرح داده ایم و در مقاله دلیل لرزش و تکان در لباسشویی به راهنمای عیب یابی 0 تا 100 پرداخته ایم.

کاربران گرامی هرگونه سوالی در زمینه علت لرزش و تکان در لباسشویی دارید کافی است در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) پرسش نمایید تا تعمیرکاران آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

یکی از سوالات متداول و شکایت اکثر کاربران لباسشویی این است که چرا ماشین لباسشویی در حین حرکت بیش ‌از حد می‌لرزد و از جای خود حرکت می‌کند؟ شاید مدت زیادی از ماشین لباسشویی خود استفاده کرده‌اید و یا اینکه به ‌تازگی دستگاه لباسشویی گرفته‌اید، باید بدانید که بروز این مشکل در لباسشویی هیچگونه ارتباطی به مدت‌ زمانی که شما از دستگاهتان استفاده کرده‌اید، ندارد. در این مطلب که توسط آی پی امداد، نمایندگی تعمیرات لباسشویی در تهران، جمع‌آوری‌شده است قصد داریم شما را با علت لرزش و تکان خوردن لباسشویی در حین کار آشنا کنیم و اطلاعات کامل و مفیدی در این‌ باره در اختیار شما بگذاریم. پس درصورتی‌که ماشین لباسشویی شما دچار این مشکل شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر ما را در ادامه همراهی کنید.

دلیل لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی های جدید و قدیم

در ابتدا بهتر است علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را در صورتی‌ که دستگاهتان را به ‌تازگی خریداری کرده‌اید و در صورت استفاده طولانی ‌مدت از ماشین لباسشویی بررسی نماییم و نحوه رفع عیب آن را نیز به شما آموزش دهیم.

اگر به ‌تازگی ماشین لباسشویی خود را خریده‌اید و بعد از روشن کردن دچار لرزش شده است باید:

 • قرار گرفتن صحیح لباس‌ها را در لباسشویی چک کنید.
 • از قرار دادن لباس‌ها به‌ صورت گلوله در لباسشویی خودداری نمایید.
 • از تراز بودن لباسشویی خود مطمئن شوید و درصورت تراز نبودن آن را تراز کنید.
 • از قرار دادن لباس بیش ‌از حد ظرفیت ماشین لباسشویی خودداری کنید.
 • به استاندارد مقدار لباس در لباسشویی طبق دفترچه راهنما دقت نمایید.
 • از تخلیه شدن آب در ماشین لباسشویی مطمئن شوید؛ زیرا در برخی از موارد ممکن است تخلیه نشدن آب علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی شما باشد.

اگر مدت زیادی است که از دستگاه لباسشویی خود استفاده می‌کنید ولی جدیداً دچار لرزش و تکان خوردن شده است باید:

 • کمک‌های ماشین لباسشویی که برای جلوگیری از لرزش آن تعبیه‌ شده است را چک کنید.
 • از سالم بودن آن اطمینان حاصل پیدا نمایید؛ چون این کمک‌ها بعد از چند سال استفاده خراب می‌شوند و نیاز به تعویض دارند.
 • تراز بودن ماشین لباسشویی را بررسی کنید؛ چون در برخی از موارد ممکن است تراز نبودن ماشین لباسشویی باعث ایجاد این مشکل شده باشد.
 • در صورت تراز نبودن می‌توانید با تنظیم پایه‌های ماشین لباسشویی آن را تراز کنید.

بررسی مشکلات فنی در لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

اگر علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی به دلیل اشکال در تراز بودن آن نباشد، معمولاً به دلیل مشکلات فنی و ایجاد مشکل در یکی از قطعات دستگاه می‌باشد. این قطعات عبارتند از:

 • وزنه‌های بالانس کردن ماشین لباسشویی:

برای بالانس بودن ماشین لباسشویی وزنه‌هایی وجود دارد که جدا شدن این وزنه‌ها یکی از موارد علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی است. شما در هنگام لرزش ماشین لباسشویی باید این وزنه‌ها را بررسی کنید و در صورت جدا شدن آنها را در جایگاه خود قرار دهید.

 • خراب شدن قطعات موجود در مخزن می‌تواند علت لرزش و تکان در ماشین لباسشویی باشد:

در مخزن ماشین‌های لباسشویی قطعاتی وجود دارد که ایجاد مشکل و خراب شدن در آن قطعات باعث لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی می‌شود. برای مثال یکی از قطعات موجود در مخزن، بلبرینگ است که ایجاد مشکل در آن ‌یکی از عوامل لرزش ماشین لباسشویی می‌باشد.

 • خراب شدن فلکه آبکشی در ماشین لباسشویی می‌تواند دلیل لرزش و تکان باشد:

فلکه آبکشی در لباسشویی که به آن قطعه فولی نیز گفته می‌شود، قطعه‌ای در ماشین لباسشویی است که خراب شدن آن ‌یکی از علت های لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی می‌باشد.

 • ایجاد مشکل در قطعه تاخو می‌تواند دلیل لرزش و تکان در لباسشویی باشد:

تاخو قطعه‌ای در ماشین لباسشویی است که باعث تنظیم جریان برق درون دستگاه می‌شود و خراب شدن آن باعث بهم خوردن تنظیمات جریان برق و لرزش ماشین لباسشویی می‌گردد.

تراز نبودن دستگاه در لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی تاثیرگذار است

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره ‌شده است، یکی از دلایل رایجی که ممکن است باعث ایجاد لرزش در ماشین لباسشویی شود، تراز نبودن دستگاه است. درصورت تراز نبودن ماشین لباسشویی شما به‌ راحتی می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

تراز نبودن لباسشویی باعث لرزش و تکان میشود

برای برطرف کردن آن به‌ راحتی می‌توانید در صورت داشتن ابزار تراز دستگاه را تراز نمایید. در صورتی‌ که در منزلتان این ابزار را ندارید، نگران نشوید؛ چون راه‌حل دیگری نیز وجود دارد که شما بدون استفاده از ابزار تراز نیز می‌توانید مشکل آن را رفع نمایید و آن راه حل قرار دادن ماشین لباسشویی بر روی یک‌ تخته سه لایه می‌باشد.

لازم به ذکر است بدانید در صورتی‌ که دستگاه لباسشویی خود را جدیداً خریده‌اید، در هنگام نصب و راه‌اندازی دستگاه برای جلوگیری از تکان خوردن و لرزش آن حتماً پیچ ترنسفر که باعث عدم لرزش و حرکت کردن ماشین لباسشویی می‌شود را باز کنید.

خراب شدن کمک‌ فنر می‌تواند علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی باشد

در تمام ماشین‌های لباسشویی که دارای درب جلو هستند، قطعه‌ای به نام کمک‌ فنر وجود دارد که حرکات دیگ در ماشین لباسشویی را کاهش می‌دهد. خراب شدن و ضعیف شدن این قطعه در ماشین لباسشویی نیز باعث ایجاد لرزش در ماشین لباسشویی می‌شود. شما در هنگام بروز مشکل در این قطعه باید سریعاً آن را بررسی کرده و مشکل آن را رفع نمایید؛ چون در صورت بی‌توجهی به این مسئله ممکن است قطعات دیگری در ماشین لباسشویی نیز دچار مشکل شود.

خرابی کمک فنر لباسشویی باعث لرزش و تکان میشود

خراب شدن فنرهای نگهدارنده دیگ می‌تواند دلیل لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی باشد

دیگ ماشین لباسشویی به ‌وسیله فنرهایی در جایگاه خود معلق و ثابت ‌شده است. باید بدانید که این فنرها علاوه بر نگهداری دیگ ماشین لباسشویی از لرزش و تکان خوردن آن نیز جلوگیری به عمل می‌آورند.

خراب شدن فنرهای نگهدارنده دیگ می‌تواند دلیل لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی باشد

در صورت بروز مشکلات مختلف مانند آسیب دیدن فنرهای دیگ، جدا شدن فنرهای دیگ و … ماشین لباسشویی در حین کار می‌لرزد و سر و صدای زیادی را نیز تولید می‌کند. در این هنگام باید فنرهای دیگ دستگاه به‌ وسیله تعمیرکار متخصص در زمینه‌ی تعمیرات لباسشویی بررسی شود و در صورت نیاز فنرهای دیگ دستگاه تعویض شود.

چرا لباسشویی میلرزد یا تکان میخورد؟ نظر تعمیرکار آی پی امداد

تعمیرکار آی پی امداد برای رفع مشکل این سوال که “چرا لباسشویی میلرزد یا تکان میخورد؟” به شرح عیب یابی آن در ادامه پرداخته است.

 • تراز نبودن پایه های لباسشویی، اولین دلیل لرزش یا تکان خوردن میباشد.
 • خرابی کمک های زیر دیگ لباسشویی، دومین علت لرزش لباسشویی است.
 • سومین دلیل مشکل لرزش یا تکون خوردن لباسشویی مربوط به خرابی فنرهای نگهدارنده دیگ از بالا میباشد.
 • اگر وزنه روی دیگ به هر دلیلی ترک بخورد، لباسشویی شما میلرزد یا تکان میخورد.

کاربران گرامی، استفاده بیش از حد ظرفیت از لباسشویی، باعث میشود تا به دستگاه فشار وارد شود و به مرور زمان منجر به خرابی قطعات میشود.

بسیاری از کاربران سایت آی پی امداد، با شستشوی پتو در لباسشویی خود، شاهد لرزش و تکان میباشند. توجه داشته باشید که پتو به دلیل شستشو با آب و سنگین شدن، در یک گوشه دیگ قرار میگیرد و باعث لرزش و یا تکان در لباسشویی میشود که در نهایت منجر به آسیب در قطعات این دستگاه میشود.

چگونه مشکل تکان خوردن یا لرزش در لباسشویی را حل کنیم؟

 • توجه نمایید که بعد از نصب اولیه لباسشویی، تراز کردن آن بسیار حائز اهمیت است.
 • پایه های لباسشویی را با آچار مخصوص خود لباسشویی که در کارتن موجود است، محکم کنید.
 • حتما در حین نصب لباسشوییف پیچ های نگهدارنده که در پشت دستگاه تعبیه شده است را باز نمایید.
 • اگر مشکل لرزش یا تکان در لباسشویی شما مربوط به کمک ها است، حتما تعویض نمایید و بدانید که قابل تعمیر نمیباشند. توجه داشته باشید که باید از کمک های اصل یا مرغوب استفاده نمایید تا مجدد لباسشویی شما نلرزد یا تکان نخورد.
 • فنرهایی که از بالا دیگ لباسشویی را نگه داشته اند، به مرور زمان دفرمه میشوند و حالت خود را از دست میدهند، در این صورت سریعا اقدام به تعویض آن ها نمایید.
 • اگر هم وزنه روی دیگ (وزنه بتنی که وظیفه تعادل دادن به دیگ لباسشویی را برعهده دارد) اگر ترک بخورد، باید سریعا اقدام به تعویض نمایید.

نتیجه گیری از علت های لرزش و تکان خوردن های ماشین لباسشویی

اگر از لرزش و تکان‌های شدید ماشین لباسشویی خود خسته شده‌اید و با دانش و اطلاعاتی که در زمینه‌ی تعمیرات ماشین لباسشویی دارید، نتوانستید علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را شناسایی و مشکل آن را برطرف کنید، می‌توانید با یکی از بهترین نمایندگی‌های مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران، آی پی امداد تماس بگیرید و حل مشکلات دستگاه خود را به تعمیرکاران آن بسپارید.

نمایندگی آی پی امداد دارای تعمیرکاران متخصص و متبحر در زمینه‌ی تعمیر لباسشویی برندهای مختلف است که علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی شما را سریعاً شناسایی می‌کنند و در کوتاه‌ترین زمان آن را رفع می‌نمایند.

151 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. گودرزی 03 اردیبهشت 1401

  درود .لباسشویی سامسونگ دارم با وجود تعویض پایه ها و کمک و سه نطام و شفت هنوز لرزش شدید در قسمت سبد داره یعنی مشخصه لرزش مربوط به کف نیست و قسمت بالای لباسشویی میلرزه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 اردیبهشت 1401

   سلام، شفت آبکش هم بررسی شود

   پاسخ دادن
 2. فاطمه 31 فروردین 1401

  لباسشویی دوو 1221دارم یه خورده موقع کار صداو لرزش داره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 فروردین 1401

   صدا و لرزش لباسشویی در حین کار مربوط به تراز نبودن پایه های زیر لباسشویی و کمک ها میباشد و اگر در حین خشک کن صدا میده مربوط به کاسه نمد، شفت و بلبرینگ میباشد

   پاسخ دادن
  A.b 20 اسفند 1400

  سلام...لباسشویی کنوود دارم...چند سال استفاده کردم از پریروز یهویی شروع کرد به لرزیدن...اونم خیلی شدید...به نظرتون مشکلش چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 اسفند 1400

   سلام پایه ها تراز نیست یا کمک های زیر دیگ مشکل دارد

   پاسخ دادن
  شهرام 25 بهمن 1400

  سلام. ارادت لباسشویی ال جی ۷کیلویی کره ای دارم بعد از شستن چند بار پتو که احتمالا وزن خیسش زیاد باید باشه ، دچار ارزش روی دور خشک کن میشه.چکار کنم و بنظرتون کجاش عیب پیدا می‌کنه وقتی پتوی سنگین بشوره؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 بهمن 1400

   سلام، کمک ها، شفت، کاسه نمد و بلبرینگ بررسی شود.

   پاسخ دادن
  محمد 10 بهمن 1400

  سلام لباس شویی الجی بدون تسمه سه تا کمک داره که نو شده و پایه های لباس شویی نو شده اما بعد تعمیر یه بار خوبه یه بار لرزه داره ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 بهمن 1400

   سلام، احتمال اینکه کمک ها همچنان مشکل داشته باشد هست و دوم پایه ها رو تراز کنید

   پاسخ دادن
  فرشید متین 10 بهمن 1400

  با سلام و خسته نباشید ماشین لباسشویی کنوود ۵ کیلویی دارم روی دور خشک کن خیلی تکون شدید و حرکت داره و دور شستشو مشکلی نداره بلبرینگ هارو تعویض کردم و دیگ رو بردم تراشکاری شفت و سه نظام رو بررسی کرد گفت مشکل نداره بازم رفع نشد کمک فنرهای زیرو هم تعویض کردم بازم همونطور رو دور خشک کن صدا و لرزش داره پایه ها رو هم تنظیم کردم فایده نداشت عقلم دیگه به جایی نمیرسه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 بهمن 1400

   سلام، اگر لباسشویی کنوود دور خشک کن تکون میخوره، مشکل از موارد زیر میباشد: 1: کمک های زیر دیگ 2: تراز نبودن پایه ها 3: فنرهای بالای دیگ 4: بتن روی دیگ ترک نخورده باشد

   پاسخ دادن
  ولی آله غریب 08 بهمن 1400

  سلام لباس شویی ما بهی ساخت ايتاليا است فقط وقتی که با دور بالا کار کنه یه صدای عجیب ورزش نسبتا زیادی همراه است لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 بهمن 1400

   سلام، پایه های زیر و کمک ها بررسی شود

   پاسخ دادن
  سعید 07 بهمن 1400

  سلام وقت بخیر مینی واش جنرال تکنیک دارم سطلی هنگامی که روشن میکنیم که بخواد بچرخه انگار دیگ از جا کنده شده و خیلی تکان میخوره و صدای ناجور میده علت چی هست ممنونم

  پاسخ دادن
  سید علی 06 بهمن 1400

  سلام مهندس بنده پادکست شما رو گوش کردم عالی بود، ی سوال :علل لرزش و صدای نابهنجار ماشین لباس شویی سامسونگ هنگام آب کشی چیست ( از دقیقه ۴ به بعد)

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 بهمن 1400

   سلام، چک نمایید تا پروانه های پمپ تخلیه گرفتگی نداشته باشد

   پاسخ دادن
  ایلیا 27 دی 1400

  سلام ماشین لباس شویی جنرال 8کیلویی دارم موقع که ازش استفاده میکنم مخصوصا موقع خشک کردن لباس خیلی لرزش داره وحرکت می‌کنه اگه مشکلش بهم بگین ممنون میشم چند سال ازش استفاده میکنم فقط موقع خشک کن لرزش داره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 دی 1400

   سلام، پایه های کابین رو تنظیم کنید اگر مشگل حل نشد کمک ها ی دستگاه باید تعویض شود

   پاسخ دادن
  عاطفه 25 دی 1400

  سلام لباسشویی من دوو هستش. و توی زمان های بالانس مثه 44 دقیقه یا 33 دقیقه و... گیر میکنه و بالانس نمیشه و کلی طول میکشه تا بره مرحله بعد علتش چی میتونه باشه؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 دی 1400

   سلام، برد الکترونیکی و تایمر باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  حیدری 20 دی 1400

  سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی ال جی ۱۰ کیلویی تازه وصل شده زمانی که به مرحله خشک شدن میرسه میلرزه میخاستم ببینم دلیلش چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 دی 1400

   سلام، مشکل از پایه ها میباشد که تراز نیست

   پاسخ دادن
   ایلیا 27 دی 1400

   سلام ماشین لباسشویی من دوقلو هستش خیلی لرزش داره حوریه که از جاش حرکت می‌کنه مخصوصا موقع خشک کردن لباس

   پاسخ دادن
  محمد 17 دی 1400

  سلام خسته نباشید یرلباسشوی ابسال هست که میره رو دور خشک کن شروع میکنه به تکون خوردن در حدی که جابه جا میشه و نو خریداری شده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 دی 1400

   سلام، پایه ها را تراز نمایید

   پاسخ دادن
  Ali 15 دی 1400

  سلام خسته نباشید ماشین لباسشویی حایر ۵کیلو خشکن خالی عالی کار میکنه ولی با لباس لرزش وسروصدا بلبرینگ و کاسه نمد و ستاره‌ای پشت دیگ تعویض شده

  پاسخ دادن
  ناشناس 09 دی 1400

  سلام یه لباس شویی اسنوا 7کیلویی دارم رو دور کند صدا میده و دور تند انگار هلیکوپتر تو خونه است ولی وقتی لباس باهاش نمیشوریم همین طور برای امتحان بازش کردیم بدون عیب بود مثل ساعت کار میکرد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 دی 1400

   سلام، بلبرینگ کاسه نم وشفت دستگاه ایراد دارد باید تعویض گردد واحتمال خرابی کمک ها نیز میباشد

   پاسخ دادن
  farshid 25 آذر 1400

  ‌واقعا دیگه خسته شدیم هم لرزش داره هم اینکه راه میره،یعنی اینقد دیگه راه میره،بابام براش یه نگهبان گرفته که بدون اجازه تا سرکوچه راه نره،حالا جالبش اینجاست خداشاهده دارم میگم وقتی صدا میخوره شروع میکنه ب راه رفتن منو داداشم بابام سریع باید بریم روش بشینیم که لرزشش کم شه،یعنی راحت میشه باهاش مسافر کشی کرد،هم ویبره میزنه برای مسافر،

  پاسخ دادن
  ناشناس 01 آذر 1400

  سلام. من لباس شویی پاکشما دارم الان دیگه فاصله گرفت موقه کار کردن لرزش داره مثل ایکه کاملان دیگش شل شده علت چیست

  پاسخ دادن
  حسین رستمی 18 آبان 1400

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ تازه خریدم آخرین مرحله خشک کن هم صدا زیاد میده هم تکون می خوره علتش چیه ؟؟؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 آبان 1400

   سلام، دستگاه رو تراز کنید وپایه هاش رو سفت کنید اگر باز لرزش وصدا داشت کمک های دستگاه ایراد دارد در ضمن پیچ های حمل ونقل پشت دستگاه رو هم باید باز کنید

   پاسخ دادن
  سلمانی 15 آبان 1400

  سلام ماشین لباسشویی ما هم ترازه و هم موقع شستشو و آبکشی کاملا بی سر و صدا و بدون لرزشه اما وقتی خشک کن شروع به کار میکنه تکان شدید میخوره بنظر شما مشکل از کجاست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 آبان 1400

   سلام، این ایراد مربوط به کمک دستگاه یا ترک خوردگی شفت دستگاه میباشد

   پاسخ دادن
  مهران 14 آبان 1400

  ماشین در اوایل دور تند تکان میخورد و هنگام دور تند اصلا تکان نمیخورد دلیل چیست ممنون

  پاسخ دادن
  مهران 14 آبان 1400

  سلام چند وقت پیش نمایندگی آوردم لباس شویی الجی ما دچار مشکل شد آنها هم تاخو ماشین رو باز و بسته اند بعد اون ماجرا ماشین در اوایل دور تند تکان میخورد و هنگام دور تند اصلا تکان نمیخورد دلیل چیست ممنون

  پاسخ دادن
  مرتضی 07 آبان 1400

  سلام لباسشویی کندی تازه خریدم موقع خشکن خیلی لرزش وتکان وصدا داره،چکار کنم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 آبان 1400

   سلام، زمانیکه لباسشویی نو، مشکل لرزش و تکان داره، مربوط به تراز نبودن پایه ها است

   پاسخ دادن
  محمد 02 آبان 1400

  سلام.دمتون گرم بابت سایت خوبتون. از کجا مطمئن شم که شفت لباسشویی شکسته است.باتشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 آبان 1400

   سلام، وقتیکه لباسشویی لق باشد و در سرعت صدا دهد و آبکشو تکنو بدید لق بزنه یعنی شفت شکسته

   پاسخ دادن
  مریم 27 مهر 1400

  پیچ ترنسفر ماشین لباسشویی کجاست ؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 مهر 1400

   سلام، پشت لباسشویی

   پاسخ دادن
  آرش 20 مهر 1400

  سلام.ماشین لباسشویی پاکشما.۱ ساله داریم استفاده میکنیم..پایه هاش محکمه و ماشین ترازه اما زمان شستن و خشک کردن هم صدا میده و هم لرزش زیادی داره . مخزن داخلیشم خیلی تکون میخوره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 مهر 1400

   سلام، اگر صدا میدهد، کاسه نمد، شفت، بلبرینگ، سه نظام و کمک های زیر دیگ باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  سعید 20 مهر 1400

  سلام وقتتون بخیر اسم ماشین لباسشویی ما بکو انگلیس تمام اتومات هست بعد از ۱۱ سال که خریده بودیم تازه ازش استفاده میکنیم موقع خشک کردن خیلی لرزش داره و حرکت میکنه پایه ها رو هم تنظیم کردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 مهر 1400

   سلام، کمک ها هم بررسی شود. همچنین تئجه داشته باشید که پایه ها انقدر باید فیت شوند تا تکان نخورد

   پاسخ دادن
  حسینی 09 مهر 1400

  سلام من لباسشویی زیرووات دوسال گرفتم از اولم تکان میخورد الان خیلی بیشتر شده نه کیلویی هستش زمان اولین دور ابکشی تکان شدید میخوره وهمین طور زمان خشک کردن طوریه که باید با دو دست از حلو محکم نگه دارم براثر تکان خوردن بغلش کمی غمور شده نمایندگی شم درست حسابی جواب نمیده هر وقت لباس میشویم استرس می گیرم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 مهر 1400

   سلام، مشکل یا از پایه ها است که تراز نیست و یا کمک ها مشکل دارند

   پاسخ دادن
  معراج 04 مهر 1400

  سلام لباسشویی نو خریدیم مارک یونیوا هنگام خشک کردن خیلی تکون میخوره جاش هم ترازه علتش چیه؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 مهر 1400

   سلام، با این اوصاف که نو خریدید فقط مشکل لرزش و تکان لباسشویی شما از تراز نبودن میباشد.

   پاسخ دادن
  مهدی 05 شهریور 1400

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ ما چند ساله خریدیم یه مدتیه دیگ داخل هنگام آبکشی و خشک کردن زیاد تکون میخوره و ماشین از سر جاش حرکت می‌کنه و میوفته به لرزش علتش چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 شهریور 1400

   سلام، چند تا چیز رو باید چک کنید، بتن وزنه روی دستگاه، کمک های زیر دستگاه و بلبرینگ دیگ دستگاه.

   پاسخ دادن
  ..... 10 تیر 1400

  سلام ماشین لباسشویی یه ساله خریدیم فقط چندبار استفاده کردیم. موقع خشک کردن خیلی تکون میخوره. مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
  rahim 30 خرداد 1400

  لباسشویی اگنس درحال خشک کردن صدای زیاد و لرزش دارد

  پاسخ دادن
  م 27 خرداد 1400

  سلام وخسته نباشید من یک ماهه که لباسشویی هایسنس 10 کیلویی خریداری کردم مشکلی که داره در دور اول آبکشی صدا و لرزش داره میشه بفرمایید که مشکلش چیه؟ از نظر تراز بودن همه جوره چک شده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 خرداد 1400

   سلام، مشکل ثدا و لرزش لباسشویی هایسنس در دور آبکشی مربوط به تراز نبودن پایه ها میباشد.

   پاسخ دادن
    کاوه 13 اسفند 1400

    سلام وخسته نباشیدخدمت شما .یه ماشین دوو هست که روخشک کن خیلی زیادمیلرزه.موتوردایرکت هست.پایه هاروعوض کردم همچنین کمک هارو عوض کردم(صدوبیست نیوتن)ولی بازم همونه. میخاستم نظرتون روبدونم.ممنون.

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 13 اسفند 1400

     سلام، اگر لرزش دارد، کمک های دیگ را بررسی کنید

     پاسخ دادن
  نگين 23 خرداد 1400

  سلام وقت بخير علت لرزش وصداي لباسشويي در ١ديقه اخر خشكويي ان چيست

  پاسخ دادن
  محمدحسن 19 خرداد 1400

  باسلام من یک لباسشویی RittonمدلRTWچهارسال هست خریدم ولی الان لباس داخل آن میریزیم صدای زیادی می دهد وبه کندی میچرخد ولرزش زیاد داردعلت آن چیست باتشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 خرداد 1400

   سلام، اگر لباس در آبکش به کندی میپرخد، مربوط به خازن موتور میباشد و اگر صدا میدهد مربوط به پایه های زیر لباسشویی و کمک های زیر دیگ است و اگر در زمان خشک کن صدا میدهد، مشکل مربوط به شفت، کاسه نمد و بلبرینگ میباشد.

   پاسخ دادن
   مهدی سمیعی 14 مرداد 1400

   سلام خسته نباشید ماشین لباس شویی پاک سوما دوبار کار کرد سیستم الکتریک به هم ریخت میگویند موجود نیست عیب دیگر روی دور اول خشک کن لرزش شدید دارد حدود یک دقیقه بعد درست میشود لطف شما مزید تشکر است

   پاسخ دادن
  امیرحسین 01 خرداد 1400

  سلام علت لرزش زیاد وصدای در ماشین لباسشویی پاکشوما چیست

  پاسخ دادن
  امیرحسین 01 خرداد 1400

  لرزش وصدای زیاد لباسشویی مال چیست

  پاسخ دادن
  بهمن 31 اردیبهشت 1400

  سلام لباسشویی مندیگ داخلش انگار لنگر پیدا کرده وصدا میده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 اردیبهشت 1400

   سلام، شفت دیگ بررسی شود.

   پاسخ دادن
  مهدی علیایی مقدم 20 اردیبهشت 1400

  سلام ماشین لباسشویی ۵کیلویی مدل۲۴۴ ایتالیایی دارم موقع خشک کردن لباس لرزش خیلی زیادی دارد ممنون

  پاسخ دادن
   مریم 09 اسفند 1400

   سلام خسته نباشید مشکل لبلسشویی منم در مرحله آخر صدا و لرزش زیاد هست تازه خریدم فقط دوبار استفاده کردم ملرک یونیوا ۱۰ کیلویی ..پلیه ها را بحساب خودمون تنظیم کردیم ..عصبی مون کرده

   پاسخ دادن
  محمد 19 اردیبهشت 1400

  سلام خسته نباشی لباس شویی ازمایش مدل2005 ده سال پیش خریدم تازه ده روزه از کارتونش در اوردیم موقه خشک کردن چنان لرزش می کنه که از جاش کنده میشه نمی شه دونفری نگه داشت تراز دقیق کردم ولی فاید نداره لصفان راهنمایی کنید ممنونم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 اردیبهشت 1400

   سلام، پایه ها را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
  سحر 09 اردیبهشت 1400

  سلام خسته نباشيد ماشين لباسشويى من گاهى هنگام خشك كردن لباس دچار لرزش و تكان خوردن ميشه ازهر ٣بارشستشو شايد ١بار لطفاً راهنمايى كنيد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 اردیبهشت 1400

   سلام، کمک های زیر مشکل دارد یا پایه تراز نمیباشند.

   پاسخ دادن
  محمدرضا 06 اردیبهشت 1400

  ماشین لباسشویی ما پس از جابجایی از یک منزل به منزل دیگه شروع به لرزش شدید کرد. آیا تعمیرکار اصفهان هم دارین؟ باتشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 اردیبهشت 1400

   سلام، علت لرزش لباسشویی بعد از جابه جایی در مرحله اول مربوط به تراز نبودن دستگاه میباشد. لباسشویی خود را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
   الیاس 20 دی 1400

   سلام ماشین لباسشویی سانسونگ دارم . ماشین وقتی خالی هست وتراز تکون نمیخوره ولی وقتی پره خیلی تکون میخوره ؟

   پاسخ دادن
  محمد 27 فروردین 1400

  ماشین لباسشویی ۹ کیلویی ال جی خریدم.موقع ابکشی تکان زیاد میخوره. لطفا راهنماییم کنید دلیلش چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 فروردین 1400

   سلام، پایه های لباسشویی تراز نیست و همچنین کمک های زیر دیگ هم بررسی شود.

   پاسخ دادن
  وحید 25 فروردین 1400

  سلام ماشین لباسشویی آبسال دارم موقعی که می‌ره روی خشک کن شروع به لرزش تند می‌کنه وصدای وحشتناک میده طوری که ماشین میخوادازجاش دربیادمشکل چیه به نظرشما

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 فروردین 1400

   سلام، کمک ها ، لرزه گیر، کاسه نمد، بلبرینگ و شفتدیگ باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
    علی علیپور 08 اردیبهشت 1400

    سلام وقتتون بخیر لباس شویی ۱۰کیلویی LGخریدم تراز هم شده اما در مرحله خشک کن به شدت لرزش داره

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 09 اردیبهشت 1400

     سلام، علت اصلی لرزش در لباسشویی مربوط به تراز نبودن آن است. بررسی نمایید تا تراز باشد و سپس کمک های زیر دیگ بررسی شود.

     پاسخ دادن
  احمد قربانی 25 فروردین 1400

  سلام . لباسشویی سری ۸ بوش خریدم.پایه ها کاملا تراز هستن ولی روی خشک کن که میره شروع به لرزش شدید می کنه و راه میفته میاد وسط خونه. مشکل از چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 فروردین 1400

   سلام، کمکها و قطعات دیگ لباسشویی بوش شما برای مشکل لرزش باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  سودا 02 فروردین 1400

  سلام وقتتون بخیر یه سوالی داشتم خدمتتون ..ماشین لباسشویی من مدل پارس هست .هنگام خشک کردن تو اخرین مرحله کار که دورتند هست تازگی تکان ها و صدای لرزش شدیدی ایجاد میکنه دلیلش چی میتونه باشه ممنونم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 فروردین 1400

   سلام، ابتدا کمک ها بررسی شود و سپس چک نمایید تا دستگاه تراز باشد و در نهایت دیگ توسط تعمیرکار باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
   فرخ 21 فروردین 1400

   سلام ماشین لباسشویی من پاکشوما هست که به موقع کارخیلی لرزش دارد لطفا من روراهنمایی بفرمایید

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 22 فروردین 1400

    سلام، پایه ها و کمک بررسی شود.

    پاسخ دادن
  سعید 23 اسفند 1399

  جای وزنه روی دیگ شکسته چطور میتونم تعمیر کنم

  پاسخ دادن
  مهرداد 17 اسفند 1399

  برای اولین بار استفاده کردیم وشروع ب لرزش کرد بطوری ک در وسط اشپزخانه بزور جلوشو گرفتیم وردست بشو هم‌نیست

  پاسخ دادن
   رسول 12 فروردین 1400

   اگه از بانه یا گناوه خریداری کردید پیچ های ترنفسر که 4 تاست معمولا و پشت لباسشویی هست رو جدا کنید. و مطمئن بشین لباسشویتون تراز هم هست

   پاسخ دادن
   مرتضی 14 اردیبهشت 1400

   سلام پیچ ترنسفر کجای ماشین لباسشویی میشه؟

   پاسخ دادن
   بهمن 31 اردیبهشت 1400

   ثابت نگه دارنده های دیگ رو باز کردید از پشتش؟

   پاسخ دادن
  فائزه 13 اسفند 1399

  سلام ماشین لباسشویی ال جی 7کیلویی داریم ک ی ساله خریدیم و تا حدود سه چهارماه پیش وقتی روشن میکردیم اصلا کسی متوجه نمیشد ماشین لباسشویی روشنه از بس ک اروم بود ولی حالا ی مقدار لرزش داره چیکار کنم

  پاسخ دادن
  عرفان 12 اسفند 1399

  سلام ماشین ال من موقع شستشو دورش که بالا میره از رو برو نگاه میکنم دیگش انگار تاب داره لق میزنه و میلرزونه ولی موقع خشک کردن کمتر میشه لرزشش

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 اسفند 1399

   سلام، شفت مشکل دارد.

   پاسخ دادن
  محمد مهدی 12 اسفند 1399

  باسلام.ماشین لباسشوی زیروات دارم.تعمیرکار اوردم بلبرینگ وکاسه نمد تعویض شده ولی دیگ وبدنه لرزش دارد.به طوری که ماشین راه میرود.ممنون میشم راهنمای کنید.تراز نیز شده؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 اسفند 1399

   سلام، کمک های زیر و بالای دیگ هم باید بررسی شود و سپس چک نمایید تا دستگاه تراز باشد.

   پاسخ دادن
  رضا 04 اسفند 1399

  سلام،یک دستگاه lg که تراز هست و کمک هاش هم نو شده،و دستگاه درب جلو هست،موقع خشک کن بشدت تکان و حرکت می‌کنه بطوری که بدن میخواد از هم جدا بشه،ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 اسفند 1399

   سلام، ابتدا بررسی نمایید تا لباسشویی الجی شما تراز باشد و همچنین کمک های را برای رفع مشکل تکان و لرزش بررسی نمایید. کمک های متصل به دیگ هم بررسی شود . از جنس مرغوب استفاده نمایید.

   پاسخ دادن
  sadra 23 دی 1399

  لباسشویی ماهم 8کیلویی ال جی هست موقع خشک کردن لباس ،تکان شدیدی میخوره وحدود ی متر راه میره باچرخش 180درجه!!!!!!!!واقعا باید چیکارکرد مثل اینکه همه ال جی ها مشکل دارن.!

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 دی 1399

   سلام، فنری که دیگ به آن وصل است را بررسی نمایید تا حالت خود را از دست نداده باشد و سپس به بررسی کمک ها و پایه های زیر دیگ بپردازید.

   پاسخ دادن
  سحر 23 دی 1399

  سلام ماشین لباسشویی پاکشوما دارم وتازه نصب کردم هنگام خشک کردن لباسها ماشین زیادی لرزش داره وتکان میخوره بطوریکه ازجایه خودش خارج میشه برای رفع این مشکل ممنون میشم اگه شماره ای یاکسی رومعرفی کنیدتابیان چک کنن تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 دی 1399

   سلام، پایه های لباسشویی را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
  الهه 21 دی 1399

  سلام من لباسشويي ٩ كيلويي الجي خريدم و تازه نصب كردم و تراز هم هست ولي وقتي كه ميره رو دور تند خشك كن اولش صدا بدي ميده بعد درست ميشه و در چند دقيقه اخر خشك كن هم صداي زيادي داره. تعميركار اومد ديد ميگه تراز هست و مشكلي نداره چون ديگش بزرگه موقع خشك كن صدا داره. آيا درسته؟ علتش چي ميتونه باشه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 دی 1399

   سلام، لباسشویی نو نباید صدا دهد. ابتدا پایه ها را محکم و دستگاه را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
  ابو المهدی 13 دی 1399

  مثل زلزله تکان می خوره

  پاسخ دادن
  Ali 10 دی 1399

  سلام.لباسشویی ما ال جی هست همه چیزش مرتب کار میکنه منتها ۴ دقیقه آخر هنگام خشک کردن بیش از اندازه لرزش داره که لباسشویی از جای خودش خارج میشه .لطفا راهنمایی کنید ..ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 دی 1399

   سلام، ابتدا پایه ها را تراز نمایید و سپس کمک های زیر دیگ چک شود.

   پاسخ دادن
  امیر 28 آذر 1399

  سلام عزیزان باید به این نکته توجه کنید که دوتا پیچ نگه دارنده پشت لباسشویی وجود داره که باید بعد از نصب اونو حتما باز کنید حتی اگه توسط نمایندگی نصب شده باشه چون معمولا شاگرد هاشونو برای نصب میفرستن (تجربه شخصی)

  پاسخ دادن
  طاهری 28 آذر 1399

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من همین دیروز یه ماشین لباس شویی ال جی ۹کیلیویی خریداری کردم و الان ک ازش استفاده میکنم لرزش داره و یه صدا تقریبا شبیه هواپیما در میاره میشه بگید مشکل از چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 آذر 1399

   باس لام، بررسی نمایید پایه های پشت و جلوی لباسشویی الجی تراز باشد.

   پاسخ دادن
  محمود 25 آذر 1399

  با سلام و خسته نباشید من لباسشویی ال جی مدل f4j6vy2sخریدم دو هفته هست صدا زیاد مبده و لرزش زیاد داره و دقت کردم دیگ صاف نمیچرخه یکم موقعه چرخش بالا و پایین میره پایه ها تنظیم هستن یعنی نصاب موقع نصب تنظیم کرد و پایه های حمل پشت لباسشووی برداشته ممنون میشم راهنمایی بکنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 آذر 1399

   سلام، ابتدا پایه ها را پک نمایید تا محکم باشند و سپس کمک ها بررسی شود تا مشکلی نداشته باشند.

   پاسخ دادن
  سجاد 21 آذر 1399

  سلام لباس شویی الجی ۷کیلویی دارم موقع خشک کردن زیاد لرزش میکنه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 آذر 1399

   سلامف ابتدا پایه ها و سپس کمک بررسی شود.

   پاسخ دادن
  مهدی 19 آذر 1399

  سلام من ماشین لباسشوییم که حدود ۲ ماهه خریدم در حین شستشو که لباس را خشک میکند تکان میخورد و خودش را به جلو میکشد مشکل از چیست ؟ لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 آذر 1399

   سلام، پایه های زیر لباسشویی را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
  عباس 13 آذر 1399

  سلام ماشین هایر خریدم وقتی خشک کنش کار میکنه شروع میکنه به لرزش

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 آذر 1399

   سلام، کمک ها بررسی شود.

   پاسخ دادن
  اکبرندیری 13 آذر 1399

  سلام.لباسشویی الجی ۸کیلو دارم سرویس کار اومد تراز کرد بلبرینگ و سه نظام رو عوض کرد حرکت کردن قطع شد ولی هر کاری کرد لرزش قطع نشدممنون میشم کمک کنید.باتشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 آذر 1399

   سلام، کمک های زیر دیگ بررسی شود.

   پاسخ دادن
  مینا لطفی 30 مهر 1399

  سلام ، مااشین لباسشویی من تازگیا خیلی صدا میده و از جای خود میاد بیرون مشکلش چیه ؟ بایدبه نامایندگیش زنگ بزنیم ؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 مهر 1399

   با سلام، کمک های زیر دیگ را بررسی نمایید، پایه های زیر لباسشویی چک شود. همچنین وزنه تعادل روی دیگ را نیز بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
   زهراحسنی 20 اسفند 1399

   سلام ماشین لباسشویی ال جی دارم ۴ساله خریدم ازوقتی جابه جا شدم موقع خوشکردن صدامیده انگار میخواد کنده شه منم خاموشش میکنم

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 23 اسفند 1399

    سلام، کمک های زیر دیگ را چک نمایید.

    پاسخ دادن
  احسانی 21 مهر 1399

  سلام ماشین لباسشویی دوو هست. یه مدت بدنه ش و حتی خود مخزن برق داشت، خودش خود به خود درست شد. الان یه صدای اضافی میده موقع آب کشی مخصوصا. میخواستم ببینم مشکلش چیه.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 مهر 1399

   سلام، ابتدا المنت را بررسی نمایید و موقع صدا دادن هم پمپ را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  امیر 16 مهر 1399

  سلام. ماشین آل جی دارم. امروز موقع خشک کردن لرزشش خیلی زیاد شد و چرخشش متوقف شد و دوباره شروع به چرخیدن کرد و بازم ایستاد. فقط داشت همین حرکتو تکرار میکرد که خاموشش کردم. لطفا بگید مشکلش چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 مهر 1399

   سلام، ابتدا پایه ها را بررسی نمایید تا تراز باشند، در مررحله بعد کمک ها بررسی شود تا مشکلی نداشته باشند، سپس کاسه نمد، شفت، بلبرینگ چک شود و در آخر در صورت عدم رفع مشکل موتور بررسی شود.

   پاسخ دادن
  امیرم 31 شهریور 1399

  سلام من ماشین لباسشویی مدیا خریدم تمام موارد چک کردم اما هنوز تکون میخوره . حتی یکبار هم استفاده نشده . روز اول موقع نصب خودش آبگیری و تخلیه میکرد بردشو دادم تعمیر و تعمیرکار آوردم دید گفت عیب ندارد ممنون میشم کمک کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 مهر 1399

   با سلام، پایه های زیر لباسشویی را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
  علی 26 شهریور 1399

  احتمال داره که مخزن فلزی تاب داشته باشه و باعث صدای زیاد بسه

  پاسخ دادن
  محمد 29 تیر 1399

  سلام ماشین لباسشویی من ال جی هست ، تکان نمیخوره ولی موقع کار کردن خیلی صدا میده علتش چی میتونه باشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 تیر 1399

   سلام، کمک ها، پایه ها، وزنه روی دیگ، کاسه نمد، بلبرینگ و شفت بررسی شود.

   پاسخ دادن
  شاهین 23 تیر 1399

  با سلام یک لباسشویی lg 9 کیلویی که در حالت خشک کن بدون لباس درست کار میکند اما وقتی لباس یه مقدار کافی میریزم بدنه لباسشویی شروع به حرکت میکند.کمک فنر و سه نظام وبلبرینگ دستگاه هم سالم است و تراز نیز هست ممنون میشم اگه بگید مشکل از گجاست؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 تیر 1399

   سلام، کمک ها، فولی، سه نظام، شفت، بلبرینگ وتراز بودن دستگاه باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
   Naser 05 مهر 1400

   این مشکل زمانی اتفاق میفته که لباسشویی لباسهارو به صورت یکنواخت پخش نمیکنه داخل دیگ و ابکش از بالانس میفته عین بالانس نبودن چرخ خودرو که باعث لرزش و صدا میشه

   پاسخ دادن
  جلال قادری 12 تیر 1399

  با سلام.ماشین ما آبسال 5کیلوه وسط شستشو متوقف میشه وبا عوض کردن برنامه شستشو به کار می افته ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از کجاست.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 تیر 1399

   سلام، تایمر بررسی شود

   پاسخ دادن
  شهری 01 خرداد 1399

  سلام یک لباسشویی داریم که مخزن استیل آن کمی لق میزند و هنگام دور تند هم سروصدای زیادی ایجاد میکند به نظر شما به کدام قسمت های لباسشویی ممکن است آسیب دیده باشد متشکرم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 خرداد 1399

   سلام ، به شفت آبکش ، کاسه نمد و بلبرینگ

   پاسخ دادن
    حميد 16 تیر 1399

    سلام ماشين لباس شويي ال جي 5 كيلويي 15 سال پيش خريدم خوشبختانه تا كنون خرابي نداشته ولي جديدا موقع آبكشي وحشتناك تكون تكون ميخوره و خودشو به كابينت ميكوبونه. پايه هاشو خودم رگلاژ كردم ولي بازم خوب نشد. نميدونم ازچيه؟ از كجا ميشه دقيق فهميد؟ كه از جك يا مسائل ديگه هست؟ ميدونم اگه تعميركاره شهرمون بياد مي گه اوه اوه موتور گيربكس سوخته فنر شكسته كلا داغونه . پوله يه ماشين لباسشويي رو بايد بدم . خواهشمندم راهنمايي فرمائيد. با تشكر رضائي

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 16 تیر 1399

     سلام، ابتدا کمک های زیر لباسشویی را بررسی نمایید، اگر کمک ها زیاد بازی داشتند اقدام به تعویض نمایید، سپس کاسه نمد، بلبرینگ، شفت باید بررسی شود.

     پاسخ دادن
      جواد 06 مرداد 1399

      سلام ماشين ال جي ٧كيلويي نو خرديم دور خشك بشدت لرزش داره در حدي كه بايد خاموشش كنم ، ترازش رو هم چك كردم درست هست ، ممنون ميشم راهنمايي كنيد ، در مورد پيچ ترنسليت توي گوگل خوندم ولي نميدونم چي هست ؟

      آی پی امداد 06 مرداد 1399

      سلام، پایه های جلو و عقب کاملا باید فیت و تراز باشد و سپس کمک های زیر دیگ را بررسی نمایید.

    فرشاد 12 دی 1400

    سلام ماشین لباسشویی مامدیا است هفت سال پیش خریدم که بلبرینگش صدامیدادولی لرزشی نداشت تعمیرکارآوردیم بلبرینگ درست شد ولی ازاون موقعه دردورتندمیره لرزش شدیدو زربه زدن وصدای تق تق شدیدولرزش شدیددارداگه راهنمایی کنیدممنون میشم

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 13 دی 1400

     سلام، کمک های دستگاه و پایه کابین ها بررسی شود

     پاسخ دادن