021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیر لباسشویی در تهران با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی
علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه
podcast

پادکست دلیل لرزش و تکان خوردن لباسشویی

منتظر خواندن دیدگاه شما بعد از گوش کردن به این پادکست خواهیم بود.

علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را همراه با آموزش نحوه عیب یابی و رفع این مشکل در آی پی امداد شرح داده ایم و در مقاله دلیل لرزش و تکان در لباسشویی به راهنمای عیب یابی 0 تا 100 پرداخته ایم.

کاربران گرامی هرگونه سوالی در زمینه علت لرزش و تکان در لباسشویی دارید کافی است در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) پرسش نمایید تا تعمیرکاران آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

یکی از سوالات متداول و شکایت اکثر کاربران لباسشویی این است که چرا ماشین لباسشویی در حین حرکت بیش ‌از حد می‌لرزد و از جای خود حرکت می‌کند؟ شاید مدت زیادی از ماشین لباسشویی خود استفاده کرده‌اید و یا اینکه به ‌تازگی دستگاه لباسشویی گرفته‌اید، باید بدانید که بروز این مشکل در لباسشویی هیچگونه ارتباطی به مدت‌ زمانی که شما از دستگاهتان استفاده کرده‌اید، ندارد. در این مطلب که توسط آی پی امداد، نمایندگی تعمیرات لباسشویی در تهران، جمع‌آوری‌شده است قصد داریم شما را با علت لرزش و تکان خوردن لباسشویی در حین کار آشنا کنیم و اطلاعات کامل و مفیدی در این‌ باره در اختیار شما بگذاریم. پس درصورتی‌که ماشین لباسشویی شما دچار این مشکل شده است، جهت کسب اطلاعات بیشتر ما را در ادامه همراهی کنید.

دلیل لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی های جدید و قدیم

در ابتدا بهتر است علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را در صورتی‌ که دستگاهتان را به ‌تازگی خریداری کرده‌اید و در صورت استفاده طولانی ‌مدت از ماشین لباسشویی بررسی نماییم و نحوه رفع عیب آن را نیز به شما آموزش دهیم.

اگر به ‌تازگی ماشین لباسشویی خود را خریده‌اید و بعد از روشن کردن دچار لرزش شده است باید:

 • قرار گرفتن صحیح لباس‌ها را در لباسشویی چک کنید.
 • از قرار دادن لباس‌ها به‌ صورت گلوله در لباسشویی خودداری نمایید.
 • از تراز بودن لباسشویی خود مطمئن شوید و درصورت تراز نبودن آن را تراز کنید.
 • از قرار دادن لباس بیش ‌از حد ظرفیت ماشین لباسشویی خودداری کنید.
 • به استاندارد مقدار لباس در لباسشویی طبق دفترچه راهنما دقت نمایید.
 • از تخلیه شدن آب در ماشین لباسشویی مطمئن شوید؛ زیرا در برخی از موارد ممکن است تخلیه نشدن آب علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی شما باشد.

اگر مدت زیادی است که از دستگاه لباسشویی خود استفاده می‌کنید ولی جدیداً دچار لرزش و تکان خوردن شده است باید:

 • کمک‌های ماشین لباسشویی که برای جلوگیری از لرزش آن تعبیه‌ شده است را چک کنید.
 • از سالم بودن آن اطمینان حاصل پیدا نمایید؛ چون این کمک‌ها بعد از چند سال استفاده خراب می‌شوند و نیاز به تعویض دارند.
 • تراز بودن ماشین لباسشویی را بررسی کنید؛ چون در برخی از موارد ممکن است تراز نبودن ماشین لباسشویی باعث ایجاد این مشکل شده باشد.
 • در صورت تراز نبودن می‌توانید با تنظیم پایه‌های ماشین لباسشویی آن را تراز کنید.

بررسی مشکلات فنی در لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی

اگر علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی به دلیل اشکال در تراز بودن آن نباشد، معمولاً به دلیل مشکلات فنی و ایجاد مشکل در یکی از قطعات دستگاه می‌باشد. این قطعات عبارتند از:

 • وزنه‌های بالانس کردن ماشین لباسشویی:

برای بالانس بودن ماشین لباسشویی وزنه‌هایی وجود دارد که جدا شدن این وزنه‌ها یکی از موارد علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی است. شما در هنگام لرزش ماشین لباسشویی باید این وزنه‌ها را بررسی کنید و در صورت جدا شدن آنها را در جایگاه خود قرار دهید.

 • خراب شدن قطعات موجود در مخزن می‌تواند علت لرزش و تکان در ماشین لباسشویی باشد:

در مخزن ماشین‌های لباسشویی قطعاتی وجود دارد که ایجاد مشکل و خراب شدن در آن قطعات باعث لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی می‌شود. برای مثال یکی از قطعات موجود در مخزن، بلبرینگ است که ایجاد مشکل در آن ‌یکی از عوامل لرزش ماشین لباسشویی می‌باشد.

 • خراب شدن فلکه آبکشی در ماشین لباسشویی می‌تواند دلیل لرزش و تکان باشد:

فلکه آبکشی در لباسشویی که به آن قطعه فولی نیز گفته می‌شود، قطعه‌ای در ماشین لباسشویی است که خراب شدن آن ‌یکی از علت های لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی می‌باشد.

 • ایجاد مشکل در قطعه تاخو می‌تواند دلیل لرزش و تکان در لباسشویی باشد:

تاخو قطعه‌ای در ماشین لباسشویی است که باعث تنظیم جریان برق درون دستگاه می‌شود و خراب شدن آن باعث بهم خوردن تنظیمات جریان برق و لرزش ماشین لباسشویی می‌گردد.

تراز نبودن دستگاه در لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی تاثیرگذار است

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره ‌شده است، یکی از دلایل رایجی که ممکن است باعث ایجاد لرزش در ماشین لباسشویی شود، تراز نبودن دستگاه است. درصورت تراز نبودن ماشین لباسشویی شما به‌ راحتی می‌توانید این مشکل را برطرف کنید.

برای برطرف کردن آن به‌ راحتی می‌توانید در صورت داشتن ابزار تراز دستگاه را تراز نمایید. در صورتی‌ که در منزلتان این ابزار را ندارید، نگران نشوید؛ چون راه‌حل دیگری نیز وجود دارد که شما بدون استفاده از ابزار تراز نیز می‌توانید مشکل آن را رفع نمایید و آن راه حل قرار دادن ماشین لباسشویی بر روی یک‌ تخته سه لایه می‌باشد.

لازم به ذکر است بدانید در صورتی‌ که دستگاه لباسشویی خود را جدیداً خریده‌اید، در هنگام نصب و راه‌اندازی دستگاه برای جلوگیری از تکان خوردن و لرزش آن حتماً پیچ ترنسفر که باعث عدم لرزش و حرکت کردن ماشین لباسشویی می‌شود را باز کنید.

خراب شدن کمک‌ فنر می‌تواند علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی باشد

در تمام ماشین‌های لباسشویی که دارای درب جلو هستند، قطعه‌ای به نام کمک‌ فنر وجود دارد که حرکات دیگ در ماشین لباسشویی را کاهش می‌دهد. خراب شدن و ضعیف شدن این قطعه در ماشین لباسشویی نیز باعث ایجاد لرزش در ماشین لباسشویی می‌شود. شما در هنگام بروز مشکل در این قطعه باید سریعاً آن را بررسی کرده و مشکل آن را رفع نمایید؛ چون در صورت بی‌توجهی به این مسئله ممکن است قطعات دیگری در ماشین لباسشویی نیز دچار مشکل شود.

خراب شدن فنرهای نگهدارنده دیگ می‌تواند دلیل لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی باشد

دیگ ماشین لباسشویی به ‌وسیله فنرهایی در جایگاه خود معلق و ثابت ‌شده است. باید بدانید که این فنرها علاوه بر نگهداری دیگ ماشین لباسشویی از لرزش و تکان خوردن آن نیز جلوگیری به عمل می‌آورند.

در صورت بروز مشکلات مختلف مانند آسیب دیدن فنرهای دیگ، جدا شدن فنرهای دیگ و … ماشین لباسشویی در حین کار می‌لرزد و سر و صدای زیادی را نیز تولید می‌کند. در این هنگام باید فنرهای دیگ دستگاه به‌ وسیله تعمیرکار متخصص در زمینه‌ی تعمیرات لباسشویی بررسی شود و در صورت نیاز فنرهای دیگ دستگاه تعویض شود.

نتیجه گیری از علت های لرزش و تکان خوردن های ماشین لباسشویی

اگر از لرزش و تکان‌های شدید ماشین لباسشویی خود خسته شده‌اید و با دانش و اطلاعاتی که در زمینه‌ی تعمیرات ماشین لباسشویی دارید، نتوانستید علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی را شناسایی و مشکل آن را برطرف کنید، می‌توانید با یکی از بهترین نمایندگی‌های مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران، آی پی امداد تماس بگیرید و حل مشکلات دستگاه خود را به تعمیرکاران آن بسپارید.

نمایندگی آی پی امداد دارای تعمیرکاران متخصص و متبحر در زمینه‌ی تعمیر لباسشویی برندهای مختلف است که علت لرزش و تکان خوردن ماشین لباسشویی شما را سریعاً شناسایی می‌کنند و در کوتاه‌ترین زمان آن را رفع می‌نمایند.

92 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. مهدی 05 شهریور 1400

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ ما چند ساله خریدیم یه مدتیه دیگ داخل هنگام آبکشی و خشک کردن زیاد تکون میخوره و ماشین از سر جاش حرکت می‌کنه و میوفته به لرزش علتش چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 شهریور 1400

   سلام، چند تا چیز رو باید چک کنید، بتن وزنه روی دستگاه، کمک های زیر دستگاه و بلبرینگ دیگ دستگاه.

   پاسخ دادن
 2. ..... 10 تیر 1400

  سلام ماشین لباسشویی یه ساله خریدیم فقط چندبار استفاده کردیم. موقع خشک کردن خیلی تکون میخوره. مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
  rahim 30 خرداد 1400

  لباسشویی اگنس درحال خشک کردن صدای زیاد و لرزش دارد

  پاسخ دادن
  م 27 خرداد 1400

  سلام وخسته نباشید من یک ماهه که لباسشویی هایسنس 10 کیلویی خریداری کردم مشکلی که داره در دور اول آبکشی صدا و لرزش داره میشه بفرمایید که مشکلش چیه؟ از نظر تراز بودن همه جوره چک شده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 خرداد 1400

   سلام، مشکل ثدا و لرزش لباسشویی هایسنس در دور آبکشی مربوط به تراز نبودن پایه ها میباشد.

   پاسخ دادن
  نگين 23 خرداد 1400

  سلام وقت بخير علت لرزش وصداي لباسشويي در ١ديقه اخر خشكويي ان چيست

  پاسخ دادن
  محمدحسن 19 خرداد 1400

  باسلام من یک لباسشویی RittonمدلRTWچهارسال هست خریدم ولی الان لباس داخل آن میریزیم صدای زیادی می دهد وبه کندی میچرخد ولرزش زیاد داردعلت آن چیست باتشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 خرداد 1400

   سلام، اگر لباس در آبکش به کندی میپرخد، مربوط به خازن موتور میباشد و اگر صدا میدهد مربوط به پایه های زیر لباسشویی و کمک های زیر دیگ است و اگر در زمان خشک کن صدا میدهد، مشکل مربوط به شفت، کاسه نمد و بلبرینگ میباشد.

   پاسخ دادن
   مهدی سمیعی 14 مرداد 1400

   سلام خسته نباشید ماشین لباس شویی پاک سوما دوبار کار کرد سیستم الکتریک به هم ریخت میگویند موجود نیست عیب دیگر روی دور اول خشک کن لرزش شدید دارد حدود یک دقیقه بعد درست میشود لطف شما مزید تشکر است

   پاسخ دادن
  امیرحسین 01 خرداد 1400

  سلام علت لرزش زیاد وصدای در ماشین لباسشویی پاکشوما چیست

  پاسخ دادن
  امیرحسین 01 خرداد 1400

  لرزش وصدای زیاد لباسشویی مال چیست

  پاسخ دادن
  بهمن 31 اردیبهشت 1400

  سلام لباسشویی مندیگ داخلش انگار لنگر پیدا کرده وصدا میده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 اردیبهشت 1400

   سلام، شفت دیگ بررسی شود.

   پاسخ دادن
  مهدی علیایی مقدم 20 اردیبهشت 1400

  سلام ماشین لباسشویی ۵کیلویی مدل۲۴۴ ایتالیایی دارم موقع خشک کردن لباس لرزش خیلی زیادی دارد ممنون

  پاسخ دادن
  محمد 19 اردیبهشت 1400

  سلام خسته نباشی لباس شویی ازمایش مدل2005 ده سال پیش خریدم تازه ده روزه از کارتونش در اوردیم موقه خشک کردن چنان لرزش می کنه که از جاش کنده میشه نمی شه دونفری نگه داشت تراز دقیق کردم ولی فاید نداره لصفان راهنمایی کنید ممنونم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 اردیبهشت 1400

   سلام، پایه ها را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
  سحر 09 اردیبهشت 1400

  سلام خسته نباشيد ماشين لباسشويى من گاهى هنگام خشك كردن لباس دچار لرزش و تكان خوردن ميشه ازهر ٣بارشستشو شايد ١بار لطفاً راهنمايى كنيد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 اردیبهشت 1400

   سلام، کمک های زیر مشکل دارد یا پایه تراز نمیباشند.

   پاسخ دادن
  محمدرضا 06 اردیبهشت 1400

  ماشین لباسشویی ما پس از جابجایی از یک منزل به منزل دیگه شروع به لرزش شدید کرد. آیا تعمیرکار اصفهان هم دارین؟ باتشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 اردیبهشت 1400

   سلام، علت لرزش لباسشویی بعد از جابه جایی در مرحله اول مربوط به تراز نبودن دستگاه میباشد. لباسشویی خود را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
  محمد 27 فروردین 1400

  ماشین لباسشویی ۹ کیلویی ال جی خریدم.موقع ابکشی تکان زیاد میخوره. لطفا راهنماییم کنید دلیلش چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 فروردین 1400

   سلام، پایه های لباسشویی تراز نیست و همچنین کمک های زیر دیگ هم بررسی شود.

   پاسخ دادن
  وحید 25 فروردین 1400

  سلام ماشین لباسشویی آبسال دارم موقعی که می‌ره روی خشک کن شروع به لرزش تند می‌کنه وصدای وحشتناک میده طوری که ماشین میخوادازجاش دربیادمشکل چیه به نظرشما

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 فروردین 1400

   سلام، کمک ها ، لرزه گیر، کاسه نمد، بلبرینگ و شفتدیگ باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
    علی علیپور 08 اردیبهشت 1400

    سلام وقتتون بخیر لباس شویی ۱۰کیلویی LGخریدم تراز هم شده اما در مرحله خشک کن به شدت لرزش داره

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 09 اردیبهشت 1400

     سلام، علت اصلی لرزش در لباسشویی مربوط به تراز نبودن آن است. بررسی نمایید تا تراز باشد و سپس کمک های زیر دیگ بررسی شود.

     پاسخ دادن
  احمد قربانی 25 فروردین 1400

  سلام . لباسشویی سری ۸ بوش خریدم.پایه ها کاملا تراز هستن ولی روی خشک کن که میره شروع به لرزش شدید می کنه و راه میفته میاد وسط خونه. مشکل از چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 فروردین 1400

   سلام، کمکها و قطعات دیگ لباسشویی بوش شما برای مشکل لرزش باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  سودا 02 فروردین 1400

  سلام وقتتون بخیر یه سوالی داشتم خدمتتون ..ماشین لباسشویی من مدل پارس هست .هنگام خشک کردن تو اخرین مرحله کار که دورتند هست تازگی تکان ها و صدای لرزش شدیدی ایجاد میکنه دلیلش چی میتونه باشه ممنونم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 فروردین 1400

   سلام، ابتدا کمک ها بررسی شود و سپس چک نمایید تا دستگاه تراز باشد و در نهایت دیگ توسط تعمیرکار باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
   فرخ 21 فروردین 1400

   سلام ماشین لباسشویی من پاکشوما هست که به موقع کارخیلی لرزش دارد لطفا من روراهنمایی بفرمایید

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 22 فروردین 1400

    سلام، پایه ها و کمک بررسی شود.

    پاسخ دادن
  سعید 23 اسفند 1399

  جای وزنه روی دیگ شکسته چطور میتونم تعمیر کنم

  پاسخ دادن
  مهرداد 17 اسفند 1399

  برای اولین بار استفاده کردیم وشروع ب لرزش کرد بطوری ک در وسط اشپزخانه بزور جلوشو گرفتیم وردست بشو هم‌نیست

  پاسخ دادن
   رسول 12 فروردین 1400

   اگه از بانه یا گناوه خریداری کردید پیچ های ترنفسر که 4 تاست معمولا و پشت لباسشویی هست رو جدا کنید. و مطمئن بشین لباسشویتون تراز هم هست

   پاسخ دادن
   مرتضی 14 اردیبهشت 1400

   سلام پیچ ترنسفر کجای ماشین لباسشویی میشه؟

   پاسخ دادن
   بهمن 31 اردیبهشت 1400

   ثابت نگه دارنده های دیگ رو باز کردید از پشتش؟

   پاسخ دادن
  فائزه 13 اسفند 1399

  سلام ماشین لباسشویی ال جی 7کیلویی داریم ک ی ساله خریدیم و تا حدود سه چهارماه پیش وقتی روشن میکردیم اصلا کسی متوجه نمیشد ماشین لباسشویی روشنه از بس ک اروم بود ولی حالا ی مقدار لرزش داره چیکار کنم

  پاسخ دادن
  عرفان 12 اسفند 1399

  سلام ماشین ال من موقع شستشو دورش که بالا میره از رو برو نگاه میکنم دیگش انگار تاب داره لق میزنه و میلرزونه ولی موقع خشک کردن کمتر میشه لرزشش

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 اسفند 1399

   سلام، شفت مشکل دارد.

   پاسخ دادن
  محمد مهدی 12 اسفند 1399

  باسلام.ماشین لباسشوی زیروات دارم.تعمیرکار اوردم بلبرینگ وکاسه نمد تعویض شده ولی دیگ وبدنه لرزش دارد.به طوری که ماشین راه میرود.ممنون میشم راهنمای کنید.تراز نیز شده؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 اسفند 1399

   سلام، کمک های زیر و بالای دیگ هم باید بررسی شود و سپس چک نمایید تا دستگاه تراز باشد.

   پاسخ دادن
  رضا 04 اسفند 1399

  سلام،یک دستگاه lg که تراز هست و کمک هاش هم نو شده،و دستگاه درب جلو هست،موقع خشک کن بشدت تکان و حرکت می‌کنه بطوری که بدن میخواد از هم جدا بشه،ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 اسفند 1399

   سلام، ابتدا بررسی نمایید تا لباسشویی الجی شما تراز باشد و همچنین کمک های را برای رفع مشکل تکان و لرزش بررسی نمایید. کمک های متصل به دیگ هم بررسی شود . از جنس مرغوب استفاده نمایید.

   پاسخ دادن
  sadra 23 دی 1399

  لباسشویی ماهم 8کیلویی ال جی هست موقع خشک کردن لباس ،تکان شدیدی میخوره وحدود ی متر راه میره باچرخش 180درجه!!!!!!!!واقعا باید چیکارکرد مثل اینکه همه ال جی ها مشکل دارن.!

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 دی 1399

   سلام، فنری که دیگ به آن وصل است را بررسی نمایید تا حالت خود را از دست نداده باشد و سپس به بررسی کمک ها و پایه های زیر دیگ بپردازید.

   پاسخ دادن
  سحر 23 دی 1399

  سلام ماشین لباسشویی پاکشوما دارم وتازه نصب کردم هنگام خشک کردن لباسها ماشین زیادی لرزش داره وتکان میخوره بطوریکه ازجایه خودش خارج میشه برای رفع این مشکل ممنون میشم اگه شماره ای یاکسی رومعرفی کنیدتابیان چک کنن تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 دی 1399

   سلام، پایه های لباسشویی را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
  الهه 21 دی 1399

  سلام من لباسشويي ٩ كيلويي الجي خريدم و تازه نصب كردم و تراز هم هست ولي وقتي كه ميره رو دور تند خشك كن اولش صدا بدي ميده بعد درست ميشه و در چند دقيقه اخر خشك كن هم صداي زيادي داره. تعميركار اومد ديد ميگه تراز هست و مشكلي نداره چون ديگش بزرگه موقع خشك كن صدا داره. آيا درسته؟ علتش چي ميتونه باشه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 دی 1399

   سلام، لباسشویی نو نباید صدا دهد. ابتدا پایه ها را محکم و دستگاه را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
  ابو المهدی 13 دی 1399

  مثل زلزله تکان می خوره

  پاسخ دادن
  Ali 10 دی 1399

  سلام.لباسشویی ما ال جی هست همه چیزش مرتب کار میکنه منتها ۴ دقیقه آخر هنگام خشک کردن بیش از اندازه لرزش داره که لباسشویی از جای خودش خارج میشه .لطفا راهنمایی کنید ..ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 دی 1399

   سلام، ابتدا پایه ها را تراز نمایید و سپس کمک های زیر دیگ چک شود.

   پاسخ دادن
  امیر 28 آذر 1399

  سلام عزیزان باید به این نکته توجه کنید که دوتا پیچ نگه دارنده پشت لباسشویی وجود داره که باید بعد از نصب اونو حتما باز کنید حتی اگه توسط نمایندگی نصب شده باشه چون معمولا شاگرد هاشونو برای نصب میفرستن (تجربه شخصی)

  پاسخ دادن
  طاهری 28 آذر 1399

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من همین دیروز یه ماشین لباس شویی ال جی ۹کیلیویی خریداری کردم و الان ک ازش استفاده میکنم لرزش داره و یه صدا تقریبا شبیه هواپیما در میاره میشه بگید مشکل از چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 آذر 1399

   باس لام، بررسی نمایید پایه های پشت و جلوی لباسشویی الجی تراز باشد.

   پاسخ دادن
  محمود 25 آذر 1399

  با سلام و خسته نباشید من لباسشویی ال جی مدل f4j6vy2sخریدم دو هفته هست صدا زیاد مبده و لرزش زیاد داره و دقت کردم دیگ صاف نمیچرخه یکم موقعه چرخش بالا و پایین میره پایه ها تنظیم هستن یعنی نصاب موقع نصب تنظیم کرد و پایه های حمل پشت لباسشووی برداشته ممنون میشم راهنمایی بکنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 آذر 1399

   سلام، ابتدا پایه ها را پک نمایید تا محکم باشند و سپس کمک ها بررسی شود تا مشکلی نداشته باشند.

   پاسخ دادن
  سجاد 21 آذر 1399

  سلام لباس شویی الجی ۷کیلویی دارم موقع خشک کردن زیاد لرزش میکنه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 آذر 1399

   سلامف ابتدا پایه ها و سپس کمک بررسی شود.

   پاسخ دادن
  مهدی 19 آذر 1399

  سلام من ماشین لباسشوییم که حدود ۲ ماهه خریدم در حین شستشو که لباس را خشک میکند تکان میخورد و خودش را به جلو میکشد مشکل از چیست ؟ لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 آذر 1399

   سلام، پایه های زیر لباسشویی را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
  عباس 13 آذر 1399

  سلام ماشین هایر خریدم وقتی خشک کنش کار میکنه شروع میکنه به لرزش

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 آذر 1399

   سلام، کمک ها بررسی شود.

   پاسخ دادن
  اکبرندیری 13 آذر 1399

  سلام.لباسشویی الجی ۸کیلو دارم سرویس کار اومد تراز کرد بلبرینگ و سه نظام رو عوض کرد حرکت کردن قطع شد ولی هر کاری کرد لرزش قطع نشدممنون میشم کمک کنید.باتشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 آذر 1399

   سلام، کمک های زیر دیگ بررسی شود.

   پاسخ دادن
  مینا لطفی 30 مهر 1399

  سلام ، مااشین لباسشویی من تازگیا خیلی صدا میده و از جای خود میاد بیرون مشکلش چیه ؟ بایدبه نامایندگیش زنگ بزنیم ؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 مهر 1399

   با سلام، کمک های زیر دیگ را بررسی نمایید، پایه های زیر لباسشویی چک شود. همچنین وزنه تعادل روی دیگ را نیز بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
   زهراحسنی 20 اسفند 1399

   سلام ماشین لباسشویی ال جی دارم ۴ساله خریدم ازوقتی جابه جا شدم موقع خوشکردن صدامیده انگار میخواد کنده شه منم خاموشش میکنم

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 23 اسفند 1399

    سلام، کمک های زیر دیگ را چک نمایید.

    پاسخ دادن
  احسانی 21 مهر 1399

  سلام ماشین لباسشویی دوو هست. یه مدت بدنه ش و حتی خود مخزن برق داشت، خودش خود به خود درست شد. الان یه صدای اضافی میده موقع آب کشی مخصوصا. میخواستم ببینم مشکلش چیه.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 مهر 1399

   سلام، ابتدا المنت را بررسی نمایید و موقع صدا دادن هم پمپ را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  امیر 16 مهر 1399

  سلام. ماشین آل جی دارم. امروز موقع خشک کردن لرزشش خیلی زیاد شد و چرخشش متوقف شد و دوباره شروع به چرخیدن کرد و بازم ایستاد. فقط داشت همین حرکتو تکرار میکرد که خاموشش کردم. لطفا بگید مشکلش چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 مهر 1399

   سلام، ابتدا پایه ها را بررسی نمایید تا تراز باشند، در مررحله بعد کمک ها بررسی شود تا مشکلی نداشته باشند، سپس کاسه نمد، شفت، بلبرینگ چک شود و در آخر در صورت عدم رفع مشکل موتور بررسی شود.

   پاسخ دادن
  امیرم 31 شهریور 1399

  سلام من ماشین لباسشویی مدیا خریدم تمام موارد چک کردم اما هنوز تکون میخوره . حتی یکبار هم استفاده نشده . روز اول موقع نصب خودش آبگیری و تخلیه میکرد بردشو دادم تعمیر و تعمیرکار آوردم دید گفت عیب ندارد ممنون میشم کمک کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 مهر 1399

   با سلام، پایه های زیر لباسشویی را تراز نمایید.

   پاسخ دادن
  علی 26 شهریور 1399

  احتمال داره که مخزن فلزی تاب داشته باشه و باعث صدای زیاد بسه

  پاسخ دادن
  محمد 29 تیر 1399

  سلام ماشین لباسشویی من ال جی هست ، تکان نمیخوره ولی موقع کار کردن خیلی صدا میده علتش چی میتونه باشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 تیر 1399

   سلام، کمک ها، پایه ها، وزنه روی دیگ، کاسه نمد، بلبرینگ و شفت بررسی شود.

   پاسخ دادن
  شاهین 23 تیر 1399

  با سلام یک لباسشویی lg 9 کیلویی که در حالت خشک کن بدون لباس درست کار میکند اما وقتی لباس یه مقدار کافی میریزم بدنه لباسشویی شروع به حرکت میکند.کمک فنر و سه نظام وبلبرینگ دستگاه هم سالم است و تراز نیز هست ممنون میشم اگه بگید مشکل از گجاست؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 تیر 1399

   سلام، کمک ها، فولی، سه نظام، شفت، بلبرینگ وتراز بودن دستگاه باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  جلال قادری 12 تیر 1399

  با سلام.ماشین ما آبسال 5کیلوه وسط شستشو متوقف میشه وبا عوض کردن برنامه شستشو به کار می افته ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل از کجاست.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 تیر 1399

   سلام، تایمر بررسی شود

   پاسخ دادن
  شهری 01 خرداد 1399

  سلام یک لباسشویی داریم که مخزن استیل آن کمی لق میزند و هنگام دور تند هم سروصدای زیادی ایجاد میکند به نظر شما به کدام قسمت های لباسشویی ممکن است آسیب دیده باشد متشکرم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 خرداد 1399

   سلام ، به شفت آبکش ، کاسه نمد و بلبرینگ

   پاسخ دادن
    حميد 16 تیر 1399

    سلام ماشين لباس شويي ال جي 5 كيلويي 15 سال پيش خريدم خوشبختانه تا كنون خرابي نداشته ولي جديدا موقع آبكشي وحشتناك تكون تكون ميخوره و خودشو به كابينت ميكوبونه. پايه هاشو خودم رگلاژ كردم ولي بازم خوب نشد. نميدونم ازچيه؟ از كجا ميشه دقيق فهميد؟ كه از جك يا مسائل ديگه هست؟ ميدونم اگه تعميركاره شهرمون بياد مي گه اوه اوه موتور گيربكس سوخته فنر شكسته كلا داغونه . پوله يه ماشين لباسشويي رو بايد بدم . خواهشمندم راهنمايي فرمائيد. با تشكر رضائي

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 16 تیر 1399

     سلام، ابتدا کمک های زیر لباسشویی را بررسی نمایید، اگر کمک ها زیاد بازی داشتند اقدام به تعویض نمایید، سپس کاسه نمد، بلبرینگ، شفت باید بررسی شود.

     پاسخ دادن
      جواد 06 مرداد 1399

      سلام ماشين ال جي ٧كيلويي نو خرديم دور خشك بشدت لرزش داره در حدي كه بايد خاموشش كنم ، ترازش رو هم چك كردم درست هست ، ممنون ميشم راهنمايي كنيد ، در مورد پيچ ترنسليت توي گوگل خوندم ولي نميدونم چي هست ؟

      آی پی امداد 06 مرداد 1399

      سلام، پایه های جلو و عقب کاملا باید فیت و تراز باشد و سپس کمک های زیر دیگ را بررسی نمایید.