توسط سمیه اسماعیلی راد مطرح شده

کامل نشدن آپدیت تلویزیون یونیوا

تلویزیون ال ای دی یونیوا تو حالت آپدیت نصفه مونده و خودش با گوشی وصل شده. اگر میشه آپدیت جدید را برام بفرستید.

4 پاسخ به این سوال داده شده

 1. آی پی امداد 27 اردیبهشت 1402

  درود کاربر گرامی، اگر روند به‌روزرسانی تلویزیون یونیوا شما کامل نمی شود، ممکن است به دلیل ضعیف بودن اینترنت یا فضای ذخیره سازی ناکافی باشد که باید بررسی شود. همچنین اگر خود فایل آپدیت با مدل تلویزیون شما ناسازگار یا خراب باشد، به درستی نصب نمی شود. برای رفع مشکل می توانید به وب سایت رسمی برند مورد نظر رفته و فایل بروزرسانی را مجددا تهیه کنید. در صورت نیاز می توانید از خدمات تعمیرات تلویزیون یونیوا در آی پی امداد استفاده کنید.

 2. ابوالفضل خزایی 31 خرداد 1402

  بعد از اینکه تلویزیون یونیوا به اینترنت وصل و بروزرسانی شد، خاموش و روشن شد. بعد یه علامتی همینطوری چرخید و تصویر welcome یه لحظه اومد و رفت. علت چیه؟

   آی پی امداد 31 خرداد 1402

   درود، این فرآیند مربوط به روند بروزرسانی تلویزیون بوده و در این حالت معمولا تلویزیون در حال آماده سازی اولیه یا بارگیری نرم افزار می باشد که طبیعی است. اگر همچنان پس از گذشت مدت زمان زیادی تلویزیون به همین صورت باقی مانده است، یک بار دستگاه را از برق کشیده و مجددا وصل کرده و یا آن را ریست کنید.

  عبداله افراز 06 مرداد 1402

  سلام دقیقا تلویزیون من هم مثل سوال بالا شده حتی چند روز خاموش کردم، ریست زدم، ریست یه لحظه میاد و میره اصلا درست نمیشه. میتونید بروز رسانی برام ارسال کنید.

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست