این سوال توسط موسوی پرسیده شده است

حرکت نکردن ماوس در تلویزیون جی پلاس

سلام میخواستم بدونم چرا ماوس تلویزیون جی پلاس حرکت نمیکنه و با فشار دادن ok و back هم به بلوتوث وصل نمیشه؟

2 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 20 خرداد 1402

    درود کاربر گرامی، اگر ماوس تلویزیون شما حرکت نکرده و به بلوتوث وصل نمی شود، ابتدا بررسی کنید که ماوس دارای باتری با عمر مفید باشد. همچنین برای استفاده از ماوس در تلویزیون باید آن را با دستگاه جفت کنید. در نهایت بررسی کنید که ماوس مورد نظر با تلویزیون شما سازگار باشد. در صورت نیاز می توانید از خدمات تعمیرات تلویزیون جی پلاس در آی پی امداد استفاده نمایید.

  • حسین 29 فروردین 1403

    سلام چطوری میشه فعالش کردی؟ ماله من وقتی تلویزیونو ریست فکتوری میکنم کار میکنه ولی بعد از یه مدت نشان موسو باید با دکمه کمو زیاد کردن صدا جابه جا کنم. کنترلش سالمه و باطریهاشم نو هستن. میشه بگین واسه فعال کردن بدون ریست فکتوری چیکار باید بکرد. تلویزیونم مدل سری P جی پلاس است و با Bluetooth به کنترل موس دارش وصل میشه الان موس وصله ولی باید با فلشه چپو راستو پایین بالا تکونش بدم خیلی خیلی ممنون میشم بهم یاد بدین چطوری موسو فعال کنم که با تکون دادن کنترل موس حرکت کنه.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست