logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی
نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز آی پی امداد یک تعمیرگاه مجاز برای تعمیر یخچال ال‌ جی است. تکنسین‌های ما با استفاده از قطعات اصل و درجه یک، تعمیر یخچال ال‌ جی مورد نظر شما را به بهترین نحو انجام می‌دهند. نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی دارای شعب مختلفی در سطح تهران شامل: شرق، غرب، شمال و جنوب تهران است.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تا 75 درصد در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی، پرسش های خود را در زمینه تعمیر یخچال ال جی در دیدگاه همین مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان آی پی امداد پاسخگوی شما باشند.

ارور یخچال ال جی
ارور یخچال ال جی

نمایندگی یخچال الجی در آی پی امداد به شرح کامل علت های ارور این محصول همراه با نحوه رفع کد خطا پرداخته است تا در صورت مشاهده ارور بتوانید به راحتی عیب یابی نمایید.

مشاهده مقاله

تماس با مرکز آی‌پی امداد در تهران برای تعمیر یخچال ال جی

تماس با نمایندگی یخچال فریزر ال جی

آی پی امداد یک تعمیرگاه مجاز در تهران است. مجموعه ما تعمیرات یخچال ال جی در محل را به بهترین شکل انجام می‌دهد. اگر یخچال ال‌جی شما آسیب دیده باشد و یا برای راه ‌اندازی یخچال خود نیاز به کمک داشته باشید، می‌توانید با مرکز آی‌ پی امداد تماس بگیرید. تکنسین‌های ما کمتر از یک ساعت در محل حاضر می‌شوند، یخچال ال جی شما را عیب یابی کرده و آن را تعمیر می‌نمایند. برای استفاده از خدمات مرکزی تعمیرات یخچال ال جی  LG در تهران، می‌توانید با یکی از شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شما عزیزان می‌توانید “فرم درخواست تعمیرکار” را در سایت تکمیل کنید، در اسرع وقت متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت. بعد از ثبت نام در سایت، اطلاعات مربوط به کد اشتراک و نام محصول به شماره شما عزیزان پیامک می‌شود. تعمیرکار یخچال ال جی در مرکز آی پی امداد، برای تعمیر یخچال شما، در کمتر از یک ساعت در محل حاضر می‌شوند.

تکنسین‌های ما بعد از ارائه خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی، فاکتور و ضمانت‌نامه رسمی 3 الی 12 ماهه به شما می‌دهند.

اولویت ما در مرکز آی پی امداد، رضایت مشتریان عزیز است. بعد از پایان خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال‌ جی، از شما نظرسنجی می‌کنند. نظر شما عزیزان باعث می‌شود، ما کیفیت خدمات خود را ارتقا دهیم.

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران

برند ال جی، یکی از برند‌های محبوب و پر طرفدار در بین مردم ایران است.  شاید پیدا کردن تعمیرکار یخچال ال جی در تهران، کاری دشوار باشد. برای سرویس کردن یخچال ال جی می‌توانید با مرکز آی پی امداد تماس بگیرید. تکنسین‌های تعمیرات یخچال ال جی، در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند.

در بسیاری از مواقع کسانی که به تعمیرگاه‌ها مراجعه می‌کنند از ضرر‌های زیادی که در تعمیرات یخچال ال جی در گذشته تجربه کرده‌اند، ابراز ناراحتی و شکایت می‌کنند. اگر برای تعمیر یخچال ال جی خود در تهران، نیاز به کمک دارید می‌توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در آی پی امداد تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. متخصصین ما در  کمترین زمان به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند. تعمیرکاران ما در مرکز آی پی امداد با سالها تجربه و دانش در حوزه تعمیر یخچال ال جی، بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌دهند.

آی پی امداد یک تعمیرگاه مجاز معتبر در زمینه تعمیر یخچال ال جی در تهران است. ما در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی، با بیش از نیم قرن تجربه، توانسته‌ایم خدمات تخصصی تعمیر یخچال ال جی را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهیم. خدمات مجموعه ما شامل عیب یابی و تعمیر تمام قطعات یخچال ال جی در محل است. برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های مرکز آی پی امداد و پاسخ به سوالات متداول درباره تعمیرات یخچال ال جی، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

راهنمای یخچال ال جی
راهنمای یخچال ال جی

نمایندگی یخچال فریزر الجی برای اینکه در حین استفاده از محصول مشکلی نداشته باشید و اگر سوالی داشتید بتوانید به راحتی از تعمیرکاران آی پی امداد پرسش نمایید به ایجاد صفحه راهنمای فارسی یخچال ال جی پرداخته است. کلیک نمایید.

مشاهده مقاله

خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در منزل

تعمیرات یخچال ال جی در محل به تخصص نیاز دارد. این کار تنها در تعمیرگاه‌های مجاز انجام می‌شود. از مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در محل، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • با استفاده از خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در محل، می‌توانید از پرداخت هزینه‌های اضافی جلوگیری نمایید.
 • با تعمیرات یخچال ال جی در محل، از انتقال دستگاه خود به بیرون از منزل جلوگیری کنید.

رایج ترین مشکل که مشتریان مرکز آی پی امداد، در ارتباط با تعمیرات یخچال ال جی  با آن روبه‌رو هستند، نبودن سرما در این دستگاه است. از جمله مشکلات رایج دیگر مشتریان عبارت‌اند از:

 • یخچال ال جی صدای زیادی ایجاد می‌کند
 • یخچال ال جی یکسره کار می‌کند
 • لاستیک دور درب یخچال ال جی دچار آسیب شده است
 • موتور یخچال ال جی داغ کرده است
 • فریزر ال جی منجمد نمی‌کند
 • یخچال ال جی برفک می‌زند (دیفراست نمی‌کند)
 • فن یخچال ال جی به درستی کار نمی‌کند
 • یخچال ال جی روشن نمی‌شود
 • موتور یخچال ال جی کار نمی‌کند
 • صفحه دیجیتالی یخچال ال جی خراب شده است
 • برد الکترونیکی یخچال ال جی خراب شده است
 • سنسور یخچال ال جی به خوبی کار نمی‌کند

برای تعمیر یخچال ال جی، بهتر است با نمیاندگی تعمیرات یخچال الجی تماس بگیرید. در ادامه مطلب به چگونگی عیب‌یابی و تعمیر بعضی از مشکلات رایج در یخچال ال جی می‌پردازیم.

پروسه خدمات پس از فروش یخچال الجی به چه صورت است؟

از سوالات رایج مشتریان هنگام آسیب دیدن یخچال ال جی، پرسیدن درباره خدمات پس از فروش یخچال الجی است. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی  در ایران حضور مستقیم ندارد. برای بهره‌مندی از خدمات پس از فروش این محصول، می‌توانید با شماره‌‌های درج شده در ضمانتنامه تماس بگیرید.

بهترین راه برای تعمیر یخچال ال جی شما چیست؟ اگر از خدمات پس از فروش یخچال ال جی رضایت نداشته باشید یا آسیب یخچال شما شامل این خدمات نشود، بهتر است در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

در نظر داشته باشید که بهترین انتخاب برای استفاده از خدمات پس از فروش این محصول، تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال الجی می‌باشد. این کار به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر یخچال شما کمک می‌کند.در بعضی مواقع، مشتریان نمی‌خواهند از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی استفاده کنند. آنها قصد دارند از خدمات تعمیر یخچال شرکت‌های دیگر استفاده کنند. در این شرایط نیاز به تحقیق و انتخاب درست است.

آی پی امداد دارای رزومه عالی در زمینه تعیمرات است. این مرکز با ارائه آموزش‌های آنلاین و راهنمایی‌های مناسب برای تعمیر انواع لوازم خانگی، توانسته است جایگاه مناسبی را در میان مشتریان به خود اختصاص دهد. از این رو بهترین انتخاب برای تعمیر یخچال الجی، استفاده از خدمات آی پی امداد می‌باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی LG

 • نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی LG را در ایران شرکت گلدیران بر عهده دارد.
 • این شرکت از ابتدای ورود لوازم خانگی ال جی به ایران همراه این برند بوده است.
 • این مرکز، گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش باکیفیت به مشتریان شرکت ال جی ارائه می‌دهد.
 • با خرید از فروشگاه های معتبر می‌توانید از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی بهره مند شوید.
 • یخچال ال جی را بدون حضور تکنسین نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال ال جی باز نکنید، چون ضمانت‌نامه و گارانتی دستگاه باطل می‌شود.
 • در نهایت این شرکت هیچ‌گونه مسولیتی در برابر آسیب به یخچال ال جی را به عهده نمی‌گیرد.
 • آی پی امداد، تعمیرگاه مجاز تعمیرات تخصصی یخچال ال جی می‌باشد.
 • مرکز آی پی امداد با اخذ مجوز های مربوطه به ارائه خدمات تعمیر یخچال الجی در شهر تهران می‌پردازد.
 • آی پی امداد هیچ‌گونه ارتباطی با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الجی گلدیران ندارد.
بررسی کیفیت یخچال الجی
بررسی کیفیت یخچال الجی

اگر قصد خرید یخچال های ال جی را دارید حتما به صفحه بررسی کیفیت یخچال فریزرهای ال جی بروید تا از نظرات مصرف کنندگان و تعمیرکاران بهره مند شوید.

مشاهده مقاله

تفاوت نمایندگی یخچال فریزر ال جی در آی پی امداد با خدمات تعمیرکار محلی

بعد از آسیب رسیدن به یخچال فریزر، می‌توانید در فضای مجازی به دنبال تعمیر یخچال فریزر ال جی بگردید. ممکن است بسیاری افراد را برای تعمیر یخچال خود پیدا کنید. اما این نکته مهم است که تعمیرکار بدون تجربه میتواند خرابی بیشتری را برای دستگاه شما ایجاد کند.

تفاوت زیادی بین خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در مرکز آی پی امداد با خدمات تعمیرکار محلی، وجود دارد. شما با اطمینان میتوانید امور مرتبط با تعمیر انواع لوازم خانگی را به آی پی امداد واگذار نمایید.

برای آشنایی بیشتر با تفاوت میان این دو، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 • زمانی که برای تعمیر کردن یخچال ال جی خود به یک تعمیرکار محلی مراجعه می‌کنید، در واقع شخصی که تخصص زیادی در زمینه تعمیرات یخچال ال جی در محل ندارد، به کمک شما می‌آید.
 • دانش تعمیرکاران محلی فقط برای آسیب‌های کوچک و عیب‌های مشترک در بین همه یخچال‌ها است.
 • اما هنگامی که برای عیب‌یابی یخچال فریزر خود، با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جیدر مرکز آی پی امداد تماس می‌گیرید، تعمیرکاران حرفه‌ای و آموزش دیده در تعمیر یخچال فریزر ال جی به کمک شما عزیزان می‌آیند.
 • تعمیرکار یخچال ال جی که به صورت محلی کار می‌کند، برای خدمات خود ضمانت‌نامه یا گارنتی ارئه نمی‌دهد.
 • اما مرکز آی پی امداد برای تمامی خدمات خود، از 3ماه تا 1 سال گارانتی معتبر ارائه می‌دهد.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی برای انجام تعمیر یخچال ال جی، از قطعات اصل و درجه یک استفاده می‌کند.

مراحل تعمیر یخچال فریزر ال جی در مرکز آی پی امداد به چه صورت است؟

تعمیر یخچال الجی در محل با تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

امروزه یخچال فریزر یکی از وسایل مهم و ضروری در آشپزخانه‌ها است. شما عزیزان برای آشپزی کردن، نیاز به استفاده از یخچال دارید. وقتی یخچال فریزر دچار آسیب دیدگی می‌شود، یکی از موضاعات مهم برای مشتریان در مرکز آی پی امداد، تعمیر یخچال فریزر ال جی در کوتاه‌ترین زمان است. اگر دوست دارید درباره مراحل تعمیر یخچال فریزر در نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی بیشتر بدانید، بهتر است در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 • شما عزیزان برای ثبت درخواست می‌توانید با شماره 02158941 تماس بگیرید.
 • از طریق این شماره می‌توانید درخواست تعمیر خود را در مرکز تعمیر یخچال ال جی در تهران ثبت کنید.
 • بعد از ثبت درخواست شما عزیزان، تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جیدر کمتر از 1 ساعت با شما تماس می‌گیرد و برای ورود به منزل هماهنگی های لازم را انجام یمی‌دهد.
 • تعمیرکار یخچال ال جی به منزل شما مراجعه می‌کند و بلافاصله پروسه عیب‌یابی و تشخیص آسیب‌های‌ دستگاه را آغاز می‌کند.
 • تعمیرکار مرکز آی پی امداد، بعد از فرایند عیب‌یابی دستگاه، پروسه تعمیر یخچال ال جی در محل را شروع می‌کند.

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی بهتر است، یا تعمیرگاه مجاز آی‌پی امداد؟

برای تعمیر یخچال ال جی خود، با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی تماس می‌گیرید یا از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد استفاده می‌کنید؟ شما عزیزان در هنگام بروز مشکل در یخچال ال جی خود، کدام یک را انتخاب می‌کنید؟

بعد از تمام شدن مهلت گارانتی خدمات در نمایندگی رسمی، تعمیر یخچال ال جی دیگر به صورت رایگان انجام نمی‌شود. شما عزیزان پس از پایان اعتبار گارانتی یخچال فریزر خود، می‌توانید با نمایندگی تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از مزایای خدمات آنها بهره‌مند شوید. برخی از مهم‌ترین خدمات و مزایای دریافت خدمات از نمایندگی آی پی امداد عبارت است از:

 • ارائه گارانتی معتبر 3 ماهه
 • حضور سریع تکنسین متخصص آی پی امداد در محل
 • استفاده از قطعات یدکی باکیفیت و اورجینال ال جی

با بهره‌مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی، به حفظ کیفیت و افزایش عمر یخچال خود کمک می‌کنید.

تعمیر یخچال ال جی توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می‌برد؟

یکی از ضروری ترین لوازم برقی آشپزخانه‌ها یخچال می‌باشد. در بسیاری از موارد ممکن است یخچال‌های ال جی به دلایل مختلف دچار ایراد در کارکرد خود شوند. از آنجایی که یخچال‌ها از جمله وسایل نگهدارنده مواد غذایی هستند، خراب شدن آنها می‌تواند موجب از بین رفتن مواد غذایی گردد. از این رو همواره یکی از نگرانی‌های مصرف کنندگان در زمان خرابی و نیاز به تعمیرات یخچال، مدت زمان تعمیر آن است. به طور کلی می‌توان گفت مدت زمانی که برای تعمیر یخچال ال جی در نظر گرفته می‌شود، به عوامل مختلفی مانند: نوع و میزان خرابی دستگاه، نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات معیوب و … بستگی خواهد دارد. از این رو تنها یک تعمیرکار متخصص می‌تواند مدت زمان مشخصی را برای تعمیردستگاه شما تعیین کند.

تکنسین‌های نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی با استفاده از دانش و مهارت خود در زمینه تعمیرانواع مدل‌های یخچال ال جی، می‌توانند تعمیر دستگاه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. متخصصین ما در پروسه تعمیرات از قطعات اورجینال و با کیفیت بالا استفاده می‌کنند. تعمیرکاران در مجموعه آی پی امداد، نسبت به قسمت‌های مختلف یخچال شناخت زیادی دارند. آنها پس از حضور در محل می‌توانند به سرعت، ایراد دستگاه شما را شناسایی و رفع کنند. در مرکز آی پی امداد برای تعمیرات یخچال ال جی مدت زمان کمی صرف خواهد شد. شما عزیزان پس از انجام تعمیرات، می‌توانید از دستگاه خود استفاده کنید. کارشناسان نمایندگی تعمیرات آی پی امداد، در زمان تماس مشتریان برای ثبت درخواست تعمیرات یخچال، می‌توانند مدت زمان تقریبی برای تعمیر دستگاه را مشخص کنند.

در زمان خرابی یخچال ال‌جی چه باید کرد؟

از نظر تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی بسیاری از آسیب‌‎ها به دستگاه، کوچک و جزئی هستند. از نظر متخصصین آی پی امداد، اقدامات بعد از بروز خرابی اهمیت زیادی دارد. اگر مواردی را که در زمان بروز آسیب دیدگی در یخچال ال جی، مهم هستند را مورد بررسی قرار دهیم، متوجه خواهیم شد که برخورد مشتریان غیرحرفه‌ای است. اگر با اقدامات درست درزمان آسیب دیدگی یخچال ال جی آشنا نیستید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 • بعد از مشاهده آسیب در یخچال ال جی، بهتر است خودتان اقدام به تعمیر کردن دستگاه نکنید.
 • اگر مشتریان یخچال ال جی را باز کنند، نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی، دیگر تعمیر دستگاه را نمی‌پذیرد.
 • ممکن است سایر مراکز تعمیر یخچال نیز آن را قبول نکنند.
 • اگر یخچال ال جی شما دچار آسیب شده است، آن را جابه‌جا نکنید.
 • برای تعمیر آن می‌توانید با مرکز آی پی امداد تماس بگیرید.
 • به شما توصیه می‌کنیم تنها از خدمات تعمیرکار یخچال ال جی در تهراناستفاده نکنید.

آیا خودمان میتوانیم یخچال ال‌جی را در منزل تعمیر کنیم؟

بسیاری از مردم نمی‌خواهند برای رفع مشکل یخچال ال جی خود هزینه‌ پرداخت کنند. آنها تصورمی‌کنند با دیدن تعدادی کلیپ آموزشی، می‌توانند تعمیر دستگاه خود را انجام دهند. اگر برای تعمیر یخچال ال جی تخصص و دانش نداشته باشید، ممکن است دستگاه خود را دچار مشکل جدی کنید. ما در مرکز آی پی امداد به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهیم از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی استفاده کنید.

اگر از خدمات تعمیر یخچال ال جی توسط نمایندگی برند ال جی استفاده می‌کنید، در صورت مشاهده آسیب مجدد به دستگاه خود، برای عیب‌یابی آن می‌توانید به این مرکز مراجعه کنید. از بابت تعمیرکاری که خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌دهد آسوده خاطر باشید. به این دلیل که در کار خود متخصص و حرفه‌ای است. تکنسین‌های آی پی امداد، تعمیرات یخچال ال جی در محل را به درستی برای شما انجام می‌دهند.

تعمیر یخچال ال جی بهتر است یا تعویض آن؟

تعمیرات یخچال ال جی به این دلیل که آسیب دستگاه شما را رفع می‌کند یک مزیت محسوب می‌شود. بسیاری دوست دارند یک دستگاه جدید داشته باشند، پس تعمیر یخچال ال جی برای آنها مناسب نیست. به دلیل قیمت بالای یخچال ال جی در بازار ایران، خریدن یک دستگاه جدید، صرفه اقتصادی ندارد. در بسیاری از مواقع، هزینه تعمیر یخچال ال جی بسیار پایین تر از تهیه یخچال جدید است. در نتیجه تعمیر یخچال ال جی بسیار بهتر از تعویض آن است.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی هزینه‌ تعمیرات را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. با تعمیر کردن یخچال ال جی، کارایی آن افزایش می‌یابد. اگر خدماتی که دریافت می‌کنید با کیفیت باشد، عمر یخچال ال جی شما طولانی‌تر می‌شود.

ویژگی‌های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

هنگامی که در یخچال ال جی خود با مشکل و خرابی مواجه می‌شوید، بهتر است تعمیرات آن را به افراد متخصص بسپارید.

 • تعمیرات اشتباه قطعات توسط تعمیرکار بی‌تجربه، ممکن است سایر قطعات داخلی یخچال را نیر دچار آسیب کند.
 • تکنسین‌های مجرب نمایندگی تعمیرات یخچال ال جیدر آی پی امداد، با تمامی آسیب‌ها در یخچال ال جی آشنایی دارند و تعمیر آن را به درستی انجام می‌دهند.
 • تعمیرکاران مرکز آی پی امداد، در زمینه تعمیرات یخچال ال جی، آموزش دیده و متخصص هستند.
 • تعمیرکاران این مجموعه از سابقه طولانی در زمینهتعمیر یخچال ال جی در محل و منزل شما برخوردارهستند.
 • تعمیرکاران نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال ال جی، با همه ارو‌رهای موجود در این دستگاه آشنایی دارند.
 • تکنسین یخچال در نمایندگی آی پی امداد، از قطعات اصل و فابریک برای تعویض تعمیردستگاه شما استفاده می کنند.

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال ال جی LG

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال ال جی LG  به شرح زیر می باشد:

آیا آی‌پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال‌جی است؟

 • آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی نمی باشد.
 • تعمیر یخچال ال جی به صورت حرفه ای نه فقط در نمایندگی های رسمی بلکه در مراکز معتبر و تخصصی هم چون آی پی امداد در نهایت سرعت، کیفیت و دقت انجام می‌گیرد.

در صورت بروز عیب در یخچال ال جی چطور می توان با کارشناسان آی پی امداد تماس حاصل کرد؟

 • ارتباط با کارشناسان تعمیر یخچال ال جی در آی پی امداد از طریق روش های آنلاین، تلفنی و حضوری امکان پذیر است.
 • در صورت بروز هر نوع مشکل یا ایراد در عملکرد یخچال ال جی می توانید نسبت به دریافت مشاوره تعمیرات یا ثبت درخواست اعزام تعمیرکار یخچال ال جی در محل اقدام نمایید.

آیا نمایندگی آی پی امداد خدمات تعمیر یخچال ال جی را به همراه ضمانت نامه معتبر به مشتریان ارائه می دهد؟

 • با توجه به نوع تعمیرات یخچال ال جی، مدت گارانتی از 3 الی 12 ماه متغیر خواهد بود.

مهم ترین امتیاز و تفاوت تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد با سایر نمایندگی های تعمیر یخچال ال جی در کشور چیست؟

 • آی پی امداد در قالب یک مجموعه حرفه ای، برترین امتیازات را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.
 • از اصلی ترین مزایای خدماتی آی پی امداد می توان به امکان پرسش و پاسخ آنلاین جهت تعمیرات یخچال ال جی اشاره کرد. همچنین ما به شما راهنمایی های تخصصی جهت پیشگیری از خرابی یخچال ال جی را ارائه میدهیم.

یخچال ال‌جی به چه صورت سرویس دهی می‌شود؟

یکی از چیزهایی که همه می دانند این است که اگر دستگاه به طور مرتب سرویس شود، می تواند از خرابی های بعدی دستگاه شما جلوگیری کند. نیازی به استفاده از خدمات تعمیر یخچال ال جی ندارید. در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه سرویس یخچال ال جی از خرابی دستگاه شما جلوگیری می کند.

 • قطعات هر دستگاهی به مانند اعضای بدن با یکدیگر در ارتباط هستند.
 • بروز خرابی در هر یک از آن ها می تواند در خراب شدن باقی قطعات هم تاثیر گذار باشد.
 • زمانی که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی به منزل شما مراجعه می کند، عملکرد همه قطعات را بررسی می کند
 • علاوه بر این برای آن مکان که یخچال یک وسیله مصرفی می باشد، استفاده و نگهداری به خصوص خود را دارد، باید به این موضوع توجه کرد که در صورت در صورت رعایت نکردن نحوه نگهداری درست، ممکن است دستگاه شما خراب شود.
 • یکی دیگر از موارد که تکنسین در زمان سرویس و تعمیر یخچال فریزر ال جی به شما خواهد گفت، دقیقاً همین موضوع نگهداری و استفاده از دستگاه می باشد.

نکات مهم سرویس و نگهداری از زبان تعمیرکار یخچال ال جی

تعمیرکار یخچال ال جی به نکات ایمنی و مهمی از دستگاه پرداخته است. این کار طول عمر دستگاه شما را بالا می‌برد. همینطور شما کمتر به تعمیر یخچال ال جی خود نیازمند می‌شوید.

 1. برای یخچال ال جی تنها یک پریز مجزا در نظر بگیرید.
 2. ولتاژ ورودی به دستگاه را چک کنید.
 3. کسری ولتاژ ورودی می تواند سبب خرابی قطعات یخچال شود.
 4. در هنگام تمیز کردن یخچال همواره دو شاخه را از پریز بیرون بکشید.
 5. برای ایمنی بیشتر اتصال به زمین را برقرار کنید.
 6. از گذاشتن گلدان، اشیا تزئینی، ظروف سنگین و … بر روی یخچال خودداری کنید.
 7. هنگام باز و بسته کردن درب یخچال احتمال سقوط آن ها بسیار زیاد است.
 8. مواد قابل اشتعال را داخل یا مجاورت یخچال ال جی قرار ندهید.
 9. در صورت نشت گاز در اثر ضربه و یا حمل و نقل نامناسب سریعا هوای اتاق را تعویض کرده، و با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید.
 10. برای تمیز کردن داخل و خارج یخچال از اسپری مستقیم آب خودداری کنید.
 11. یخچال را بر روی محل صاف نصب کنید و از تراز بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید.
 12. برای تعمیریخچال ال جی تنها به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنید.
 13. تعمیر یخچال ال جی توسط افراد غیر حرفه ای می تواند صدمات جبران ناپذیری را به قطعات یخچال وارد کند.

آموزش تعمیرات یخچال ال جی

اگر به دنبال یک مرجع؛ برای آموزش تعمیرات یخچال ال جی هستید، پیشنهاد میکنم حتما به مطالعه ادامه مقاله بپردازید تا با بررسی مشکل دستگاه خود بتوانید دلیل مشکل را پیدا نمایید و با گشت و گذار در سایت آی پی امداد و مطالعه دیگر مقالات و همچنین مشاهده ویدیو های آموزشی، برای خود یک تعمیرکار یخچال الجی شوید. کاربران گرامی سایت آی پی امداد، در نظر داشته باشید که در صورت مشکل در حین تعمیر یخچال الجی، میتوانید از کارشناسان این مجموعه به صورت آنلاین و کاملا رایگان مشاوره دریافت نمایید تا هزینه تعمیر یخچال فریزر الجی خود را به صفر برسانید.

با استفاده از خدمات آنلاین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی در آی پی امداد، دستگاه خود را رایگان تعمیر نمایید.

عیب یابی یخچال ال جی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

ما در این مقاله نحوه عیب یابی یخچال ال جی توسط تعمیرکار برای شما شرح داده‌ایم تا چنانچه فنی هستید، بدون پرداخت هزینه به عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی خود بپردازید، همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم رفع مشکل می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران استفاده کنید.

در قسمت عیب یابی به موارد زیر میپردازیم:

 • نکات مهم از سرویس و نگهداری دستگاه
 • نحوه عیب یابی و رفع مشکل سرد نکردن یخچال ال جی
 • نحوه عیب یابی سر و صدای یخچال ال جی و راهنمای تعمیر و رفع مشکل
 • عیب یابی علت داغ بودن دیواره های یخچال
 • عیب یابی بسته نشدن درب یخچال
 • راهنمای رفع نشت آب از یخچال ال جی
 • نکات شارژ گاز و تعویض کمپرسور یخچال ال جی

علت سرد نکردن یخچال الجی چیست؟

تعمیر مشکل سرد نکردن یخچال ال جی با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

اگر یخچال ال جی شما عزیزان سرد نمی­ شود، برای عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی خود، می‌توانید مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. تنظیمات یخچال در دمای مطلوب نیست.
 2. دمای استاندارد برای یخچال ال جی 3 درجه سانتیگراد برای مدل های مکانیکی، 5 درجه برای مدل های الکترونیکی و 18- درجه برای فریزر است.
 3. دریچه هوا یا همان دمپر مسدود شده است.
 4. اگر مسیر دریچه هوا توسط مواد غذایی مسدود شده باشد، از سرمایش دستگاه کاسته می­ شود.
 5. درب یخچال ال جی به خوبی بسته نشده است.
 6. چک نمایید، کشوهای داخل یخچال مانع از بسته شدن درب یخچال نشود.
 7. فرسودگی واشر درب یخچال نیز می­ تواند از بسته شدن درب جلوگیری کند.
 8. اطراف یخچال فضای کافی برای گردش هوا وجود ندارد.
 9. بهتر است فاصله یخچال از دیوار و کابینت 20 سانتی تر باشد.
 10. ترموستات یا سنسور معیوب است.
 11. فن فریزر خراب باشد، برودت یخچال الجی تامین نخواهد شد و باید فن تعویض شود.
 12. مدار گاز کیپ شده باشد و یا نشتی گاز داشته باشد، باید ابتدا نشت یابی و سپس وکیوم و شارژگاز شود.
 13. موتور خراب شود و قدرت کمپرس لازم برای گاز را نداشته باشد، یخچال ال جی سرما نخواهد داشت.
 14. رله اورلود موتور خراب باشد، کمپرسور روشن نمیشود و در نتیجه یخچال سرما نخواهد داشت.
 15. عملیات دیفراست یا همان یخزدایی انجام نشود و یا قسمت فاضلاب گرفته شود، سرمای دستگاه از بین خواهد رفت.

برای عیب یابی مشکل سرد نکردن یخچال از خدمات مرکز تخصصی نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران بهره مند شوید.

دیواره های دستگاه داغ است، برای عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی چه باید کرد؟

اگر دیواره دستگاه شما داغ است؛ به توصیه های نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی دقت نمایید:

 • به دلیل اینکه کندانسور یخچال ال جی در داخل بدنه تعبیه شده است، داغ بودن دیواره ها طبیعی است و مشکلی ندارد.

چرا آب در کف یخچال الجی جمع می شود؟

تعمیر مشکل جمع شدن آب در کف یخچال الجی

در شرایطی که کف یخچال شما مقدار آب زیادی جمع می شود، برای تعمیر یخچال ال جی به بررسی موارد زیر بپردازید:

 1. در صورتی که مجرای تخلیه آب و لوله های یخچال مسدود شده باشد، آب در قسمت کف آن جمع می شود.
 2. باید این لوله ها و مجرای تخلیه یخچال را به دقت مورد بررسی قرار دهید و آن را رفع انسداد نمایید.
 3. ممکن است در اتصالات یخچال گرفتگی وجود داشته باشد که باید سریعا اقدام به برطرف نمودن گرفتگی ها کنید.
 4. در برخی مواقع پر شدن یخ ساز و آبسردکن می تواند موجب جمع شدن آب در کف یخچال گردد که باید آن را تخلیه نمایید.

برای رفع ایراد یخچال خود بهتر است از تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران کمک بگیرید.

علت صدای یخچال ال‌جی

اگر دستگاه شما در حین کار صدا می دهد، برای عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی مراحل زیر را چک نمایید:

 1. صدای حباب مانند از یخچال الجی خود میشنوید به دلیل گردش گاز در مدار است و مشکلی نیست.
 2. صدا از قسمت یخساز یخچال الجی می آید به دلیل خرابی موتور تایم میباشد یا یخ در انتهای مارپیچ یخساز گیر کرده است.
 3. اگر یخچال تراز نباشد در حین فرایند کار کمپرسور با صدا مواجه خواهید شد.
 4. با استفاده از پیچ تراز دستگاه را در محل خود تراز کنید.
 5. فن کمپرسور و فریزر خراب شده باشد، باعث ایجاد صدا در دستگاه میشود.
 6. ابتدا چک نمایید تا فن فریزر به برفک های آب نشده برخورد نکند که منجر به صدا شود.
 7. افن کمپرسور و یا فریزر صدا میدهد؛ در ابتدا کمی روغن به میل شفت آن بزنید و اگر مشکل حل نشد اقدام به تعویض نمایید.
 8. شما می ­توانید برای دریافت خدمات تعمیر یخچال ال جی با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.
 9. لرزه گیرهای موتور و یا پایه های آن مشکل داشته باشد، در حین فرایند کار با صدا مواجه خواهید شد.
 10. موتور شاتون زده باشد، باید اقدام به تعویض نمایید تا از تولید صدا جلوگیری شود.

اگر دستگاه شما در حین کار صدا می دهد و با راهنمایی های بالا رفع عیب صورت نگرفت، کافی است از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در محل بهره مند شوید.

چرا فن یخچال کار نمی کند؟ برای تعمیر یخچال ال جی در زمان بروز این مشکل چه باید کرد؟

تعمیر فن یخچال الجی با تعمیرکار آی پی امداد

در برخی مواقع ممکن است فن یخچال کار نکند که در این شرایط برای تعمیر یخچال ال جی می توانید موارد زیر را به کار بگیرید:

 1. ممکن است فن یخچال دچار آسیب دیدگی شده باشد که در این حالت باید آن را تعویض کنید.
 2. حتما دقت داشته باشید که به هنگام جابجایی به قطعات مختلف یخچال آسیبی وارد نشود.
 3. جمع شدن هرگونه آلودگی و گرد و غبار در قسمت پره های فن و یا موتور آن می تواند موجب کار نکردن آن ها گردد.
 4. در این حالت باید فن ها را بررسی نموده و در صورت وجود آلودگی آن ها را رفع کنید

شما می‌توانید برای حل مشکل یخچال و کار نکردن فن آن با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید.

چرا درجه یخچال نوسان دارد؟ راهکار تعمیر یخچال ال جی بعد از بروز این مشکل

عیب یابی مشکل نوسان دمای یخچال الجی با تعمیرکار آی پی امداد

اگر درجه یخچال شما دچار نوسان شده است، برای تعمیرات یخچال ال جی موارد زیر را چک نمایید:

 1. باید از سالم بودن و درست بودن تنظیمات ترموستات یخچال اطمینان حاصل کنید.
 2. برد نیز یکی دیگر از قطعات موثر بر نوسان درجه یخچال است که باید توسط تعمیرکار متخصص عیب یابی شود.
 3. در صورتی که موتور یخچال به صورت مداوم روشن و خاموش گردد، درجه دچار نوساناتی خواهد شد.
 4. بهتر است برای رفع مشکل موتور و نوسانات درجه یخچال خود از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

اگر مشکل نوسان درجه یخچال شما برطرف نشد، با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران در تماس باشید.

چرا درب یخچال به خوبی بسته نمی ­شود؟ برای تعمیر یخچال ال جی در این مواقع چه کنیم؟

تعمیر مشکل بسته نشدن در یخچال ال جی

اگر درب یخچال ال‌جی شما به خوبی بسته نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر آن مراحل زیر را چک نمایید:

 1. لولاها دچار مشکل شده اند.
 2. واشر دور درب یخچال پاره با فرسوده شده است.
 3. کشوها از جای خود بیرون زده اند.
 4. یخچال ال جی در محل خود تراز نیست.

اگر درب دستگاه شما به درستی بسته نمی شود، برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی بهره مند شوید.

علت یخ زدایی نکردن یخچال الجی چیست؟

تعمیر مشکل یخ زدایی نکردن یخچال ال جی

در شرایطی که عملیات یخ زدایی در یخچال شما انجام نمی شود، نکات زیر را برای تعمیر یخچال ال جی در نظر بگیرید:

 1. وجود هرگونه مشکل در کارکرد تایمر یخ زدا نیز از دلایل ایجاد این مشکل است ک باید تایمر تعویض گردد.
 2. در برخی مواقع ممکن است قطعات گرم کن یخ زدا معیوب شده باشند که در نتیجه سیستم یخ زدای یخچال کار نخواهد کرد.
 3. بهتر است این قطعات را به دقت بررسی کنید و در صورت مشاهده خرابی آنها را تعویض کنید.
 4. در برخی موارد ممکن است صفحه کنترل دچار ایراد و خرابی شده باشد که در این صورت عملیات یخ زدایی انجام نمی شود.

در صورتی که یخچال ال جی شما مشکل فنی داشت، و توسط خودتان عیب یابی نشد. شما می‌توانید از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کمک بگیرید.

علت نشت آب از یخچال چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

تعمیر مشکل آبریزی یخچال الجی

در صورتی که یخچال شما نشتی داشت، شما می‌توانید برای عیب یابی و تعمیرات یخچال ال جی مراحل زیر را بررسی کنید.

 1. چنانچه قسمت فاضلاب یخچال ال جی گرفتگی داشته باشد، با نشت و تجمع آب در کف یخچال مواجه خواهید شد.
 2. هنگامی که شلنگ انتقال دهنده آب به یخچال سوراخ یا پاره شده باشد، و یا از فیتینگ خارج شده باشد، باعث نشت آب به پشت یخچال می‌شود.

اگر مشکل نشت آب در دستگاه شما برطرف نشد، میتوانید جهت عیب یابی و تعمیر از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در تهران بهره مند شوید.

علت یکسره کار کردن موتور یخچال ال جی چیست؟ چگونه اقدام به عیب یابی و تعمیر نماییم؟

تعمیر مشکل یکسره کار کردن یخچال الجی با تعمیرکار آی پی امداد

هنگامی که یخچال ال جی شما بدون توقف کار کند، برای پیدا کردن علت و تعمیر آن موارد زیر را بررسی کنید:

 1. در صورتیکه گاز کیپ و یا نشتی داشته باشد، باعث می‌شود کمپرسور یخچال ال جی یکسره کار کند.
 2. گاز یخچال الجی کم یا زیاد باشد هم دستگاه یکسره کار میکند.
 3. هنگامیکه کمپرسور مشکل داشته باشد و قدرت لازم برای کمپرس کردن گاز را نداشته باشد، دستگاه شما بدون توقف کار می‌کند.
 4. زمانی که ترموستات یا سنسور یخچال ال جی شما خراب شده باشد، به کمپرسور فرمان شروع یا قطع را نمی‌دهد. در این شرایط دستگاه شما یکسره و بدون توقف کار می‌کند.
 5. یخچال الجی شما یکسره کار میکند، به بررسی برد الکترونیکی هم بپردازید.

بهترین انتخاب برای عیب یابی و رفع مشکل یکسره کار کردن یخچال شما، استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال الجی در محل میباشد.

هزینه تعمیرات یخچال ال جی

هزینه تعمیرات یخچال ال جی را برای شما عزیزان شفاف سازی نموده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الجی استفاده کنید. همچنین در نظر داشته باشید که متغیر بودن تعرفه خدمات بابت تعمیر یخچال ال جی به دلایل زیر می‌باشد:

 •  استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه برای تعمیرات یخچال ال جی، هزینه های متفاوتی را در بر خواهد داشت.
 • مدت زمان گارانتی نسبت به خدمات تعمیرات یخچال ال جی، قیمت را تحت شعاع قرار می دهد.
 • تکنولوژی به کار رفته در مدل یخچال ال جی شما، تعرفه خدمات متفاوتی را خواهد داشت

کاربران گرامی توجه داشته باشید؛ مشکل بسیاری از مشترکین هزینه و قیمت تعمیرات یخچال ال جی است. این موضوع باعث می‌شود تعمیرکاران تازه کار صرفا توجه به هزینه تعمیر داشته و نسبت به استفاده از قطعات اصل، ارائه ضمانتنامه، عیب یابی درست و ارائه خدمات اصولی غافل هستند.

از این جهت پیشنهاد می‌دهیم که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در آی پی امداد علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، از اصولی ترین خدمات توسط تعمیرکار متخصص در محل کار یا منزل خود بهره‌مند شوید.

قیمت خدمات تعمیر یخچال ال جی در آی پی امداد

اولین سوالی که مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی مطرح می کنند این است که هزینه تعمیر یخچال ال جی چقدر می باشد؟ اما دل های متفاوت یخچال ال جی منجر به این شده که اغلب نتوان رقمی را برای این هزینه ها اعلام کرد، اما برای اینکه حاشیه قیمتی به مصرف کنندگان ارائه شود در ادامه اقدام به ساخت جدول هزینه های تعمیر یخچال ال جی کرده ایم:

خدمات تعمیر یخچال ال جی در آی پی امداد هزینه تعمیر یخچال ال جی در آی پی امداد
هزینه تعویض لاستیک دور درب یخچال ال جی 390/000 تا 990/000 تومان
میزان هزینه عوض کردن موتور یخچال ال جی 2/500/000 تا 3/500/000 تومان
هزینه تعویض تایمر یخچال ال جی 290/000 تا 390/000 تومان
هزینه تعمیر یخساز یخچال ال جی 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض فن یخچال ال جی 150/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض ترموستات یخچال ال جی 190/000 الی 390/000 تومان
هزینه شارژ گاز یخچال ال جی 490/000 تا 850/000 تومان
هزینه رفع نشتی از زیر یخچال ال جی 150/000 تا 390/000 تومان
هزینه رگلاژ درب یخچال پروفایل 150/000 تا 300/000 تومان

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

نمایندگی مجاز آی پی امداد همواره سعی در خدمت رسانی به مشتریان خود در ارائه تعمیرات یخچال ال جی با بهترین کیفیت دارد. در این بخش مزایایی که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی از آن ها بهره مند خواهید شد را بررسی می کنیم:

 • آی پی امداد برای تعمیرات یخچال ال جی از تکنسین های مجرب و ماهر استفاده می کند.
 • در صورت استفاده از خدمات تعمیرات نمایندگی آی پی امداد از 3 تا 12 ماه ضمانت برخوردار خواهید شد.
 • کلیه قطعاتی که در این تعمیرگاه برای تعمیرات یخچال ال جی مورد استفاده قرار می گیرد، فابریک و اصل هستند.
 • سرویس دهی تعمیر یخچال ال جی در منزل شما با نظارت مستقیم خودتان صورت می گیرد.
 • هزینه های تعمیر در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد بر اساس تعرفه های اتحادیه است که این مورد باعث کاهش 75 درصد از هزینه های شما خواهد شد.

در صورت نیاز به تعمیر یخچال ال جی کافی است با مرکز خدمات مشتریان آی پی امداد تماس بگیرید تا درخواست خود را برای اعزام کارشناس ثبت کنید. این مجموعه به دلیل پوشش دهی تمام نقاط تهران در کمتر از دو ساعت تکنسین خود را جهت تعمیر یخچال ال جی به محل شما می­فرستد.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال الجی LG در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال الجی LG در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال الجی LG به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال الجی LG، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

33 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. باقری 11 تیر 1400

  سلام برای تعمیرات یخچال ال جی در حومه ی تهران با کدام شماره باید تماس بگیریم

  پاسخ دادن
 2. مهرنوش مصلحی 11 تیر 1400

  سلام میخواستم بدونم حدودا تعمیر برد یخچال ال جی توسط نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی شرکت آی پی امداد چقدر در میاد؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 تیر 1400

   سلام، هزینه تعمیر برد بستگی به مشکل دستگاه دارد. بعد از عیب یابی و قبل از تعمیر یخچال ال جی در محل هزینه شفاف سازی میشود.

   پاسخ دادن
  مهسا 11 تیر 1400

  سلام من نمیتونم علت برفک درست کردن مداوم یخچالمو پیدا کنم به نظرتون دلایل احتمالیش چیه؟ برای تعمیریخچال ال جی در ولیعصر با چه شماره ای تماس بگیرم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 تیر 1400

   سلام، برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در ولیعصر با شماره 58941-021 تماس حاصل نمایید. برای علت برفک زدن هم باید مدل دستگاه را بفرمایید.

   پاسخ دادن
  Mohamad 05 تیر 1400

  سلام در تعمیرات یخچال ال جی توسط نمایندگی تعمیرات آی پی امداد ضمانت نامه ای مبنی بر فابریک و اصل بودن قطعات ارائه میشه یا نه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 تیر 1400

   سلام، بله. کلیه خدمات در نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد.

   پاسخ دادن
  آوا 05 تیر 1400

  با سلام و خسته نباشید شما برای تعمیر یخچال ال جی در حومه تهران هم نمایندگی دارید؟

  پاسخ دادن
  محمدی 16 اردیبهشت 1400

  با عرض سلام و وقت بخیر میخواستم ببینم که برای تعمیر یخچال ال جی شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد در حومه تهرانم نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی داره یا نه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 اردیبهشت 1400

   سلام، کلیه خدمات تعمیر یخچال الجی در حال حاضر شاکل تهران میباشد، اما در آینده نزدیک خدمات حومه تهران هم فعال خواهد شد.

   پاسخ دادن
  ریاحی 16 بهمن 1399

  نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در غرب تهران کجاست؟

  پاسخ دادن
  زمانی 25 مرداد 1399

  سلام خسته نباشید. مشکل ساید ال جی من یخسازشه.بعد از تولید یخ ،اب روی یخها چکه میکنه و اونا رو بهم میچسپونه و نهایتا اهرم هم یخ میزنه و دستگاه یخ جدید تولید نمیکنه،و یخهای بهم چسبیده از دستگاه خارج نمیشن ،مشکل کجاست ،لطفا راهنمایی کنید.من ساکن کرج هستم.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 مرداد 1399

   سلام، سنسور آب و ترمودیسک ساید ال جی شما بررسی شود.

   پاسخ دادن
  علی عیدی 19 آذر 1398

  سلام ۷ساله یخچال فریزر الجی خریدم...الان فنش سوخته میشه لطف کنید قیمت فن الان چقده؟

  پاسخ دادن
  علی احمدی 19 آبان 1398

  سلام یخچال فریزر ال جی 882 من خطای C تنها را میده پس از چک کردن پشت یخچال که بنظر میاد در اسباب کشی صفحه محافظ روی موتور خم شده بود و پس از آزاد کردن و صاف کردن بنظر آمد که فن راه افتاد مثل اینکه فن کار نمیکرده .سپس یخچال روشن کردم و دیدم دیگه علارغم گذشت نزدیک به ١٠ ساعت هیچ خطایی نداد .بنظرتون دیگه مشکلی ندارد کمپرسورش و خیالم راحت باشه یا نه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آبان 1398

   سلام دوست عزیز ، خیر مشکلی ایجاد نمیکنه مشکل از همان فن بوده

   پاسخ دادن
  رستمی 21 شهریور 1398

  سلام.یخچال الجی چند ساعت به صورت مداوم کار کند میسوزد؟

  پاسخ دادن
   مدیر 22 شهریور 1398

   سلام ، اگر موتور یخچال ال جی به صورت ممتد کار کند ، بله . کمپرسور هر 30 دقیقه ( حدودا ) باید قطع کند .

   پاسخ دادن
  Hamed asadi 12 شهریور 1398

  درود برای تعویض لاستیک دور درب یخچال ال جی یا همان نوار در تهران با کجا باید تماس بگیرم

  پاسخ دادن
   مدیر 12 شهریور 1398

   سلام ، برای تعویض نوار دور درب یخچال ال جی در تهران متوانید با شماره های آی پی امداد در سراسر تهران بزرگ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ دادن
  امير طباخي09373616039 06 خرداد 1398

  سلام يخچال فريز ر ما فريزر بالا هست چند مدتي هست يه بار دوبار ك اتومتيك ميكنه خوبه ولي يه بارم ميبيني تا پنج ساعت روشن نميشه در حدي ك تمام مواد داخل فريزر به اب شدن ميرسه بعد روشن ميشه چرا تعميير كارم نتونسته هنوز درست كنه

  پاسخ دادن
   مدیر 07 خرداد 1398

   سلام ، مشکل دیفراست دارید ، برد ، هیتر ، ترمودیسک و سنسور یخچال الجی شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود .

   پاسخ دادن
  محمود.م 20 اسفند 1397

  سلام خسته نباشید یخچال ال جی دارم(مدل: Smart Inverter) پایین یخچال از دریچه ها هوا نمیاد خنک نمیکنه ولی بالای یخچال خوبه درجه گذاشتم روی ۳ ۴۸ ساعت از برق کشیدم خوب شد ولی بعد از ۱۰ روز دوباره همین مشکل رو داره! احتمال زیاد مشکل از کجاست؟ به درجه روی درب یخچال ربط داره یا نه؟؟؟ یا مشکل از هیتر یا........

  پاسخ دادن
   مدیر 20 اسفند 1397

   سلام ف مشکل یخچال الجی شما داخل فریزر هست که به خوبی یخزدایی نمیکند تا برودت به یخچال برسد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  موسی قاسمی 27 آذر 1397

  سلام یخچال ال جی ما صدا میده وقتی در فریزر را باز میکنیم صدا قطع میشه دوباره وقتی در رو می بندیم صدا میده ، صدایی که قابل تحمل نیست علتش چیه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 28 آذر 1397

   سلام ، فن یخچال الجی شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعویض فن میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  مسعود 23 آذر 1397

  سلام مااخیرا یخچال ال جی خریدیم تو هفته ی گذشته لوسترهای خونه را عوض کردیم امشب به صورت اتفاقی دست زدم به بدنه یخچال احساس کردم با هر بار لمس کردن بدنه صدای شبیه به آژیر یا ویز بلند میشود ممکننه بفرمایید چه مشکلی پبدا کرده این یخچال ؟؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 24 آذر 1397

   سلام ، یخچال الجی شما اتصالی دارد و باید برطرف شود .

   پاسخ دادن
    ر ضا 06 آبان 1400

    سلام ساید ال جی ما اصلا یخ نمیزنه موتور وبردش هم به نظر تعمیر کار سالمه سنسورهاش هم تست شده سالمه علت رو نمی فهمند لطفا شما بفرمایید مشکل از کجاست من باید چکار کنم ممنونم اگه پاسخ بدین

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 07 آبان 1400

     سلام، اگر برد الکترونیکی و سنسور مشکلی ندارد، بررسی نمایید تا نشتی گاز نداشته باشد. تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی باید ابتدا نشت یابی و سپس طبق استاندارد شارژگاز کند.

     پاسخ دادن
  رضا غفوری 07 آذر 1397

  سلام می خواستم بدونم هزینه تعویض سنسور فریز ساید الجی چقدر می مشود چون تعمیر کار نمایندگی الجی از من سیصد وچهل هزار تومان بابت تعویض یک سنسور گرفت ممنون

  پاسخ دادن
  ایوب نظری 29 مرداد 1397

  با سلام ـ من پارسال برای جهیزیه عروسیم یخچال ساید ال جی دوریندور مدل GS9366NECZ خریداری کردم و امسال که خونه مستقل گرفتیم یخچالو روشن کردم.یخچال ما مخزن داره و به اب شهری وصل نمیشه ـ مخزنشو پر اب کردم.دکمه on یخ ساز هم اوکی کردم.اما هنگام فشار دادن شاسی صدای پمپ می اید ولی عملا نه اب خنک میریزد و نه یخ میسازد.به نظر شما مشکل کجاست.یخچالمون غیر از این مورد مشکل خاص دیگه ای ندارد.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
   مدیر 30 مرداد 1397

   سلام ، شیربرقی یخچال الجی خود را چک نمایید و برای تعمیر یخچال ال جی از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
اینستاگرام آی پی امداد