علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

تاریخ انتشار: 07 اسفند دسته بندی: آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی 95 دیدگاه

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی
علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

در این مقله به علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ، تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ، قیمت دیگ ماشین لباسشویی ، صدای دیگ ماشین لباسشویی و بلبرینگ ماشین لباسشویی میپردازیم .

یکی از مشکلاتی که در استفاده از ماشین لباسشوی با آن مواجه میشوید نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی است. ما در  آی.پی امداد برای راحتی شما علل این مسئله را توضیح دادیم تا اگر از تعمیرات سر رشته دارید خود اقدام به تعمیر آن کنید در غیر این صورت درباره مشکل پیش آمده آگاهی داشته باشید تا بتوانید از آن پیشگیری کنید.لازم به ذکر است اگر به تعمیرات آشنایی ندارید حتما از نمایندگی تعمیرات لباسشویی کمک بخواهید.

توجه : اگرا برای تعمیر لباسشویی نیاز به تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد ، سه نظام ، دیگ و یا هر خدمات دیگری داشتید حتما جهت استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه با تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد تماس حاصل نمایید .

متصل کننده مستیم موتور و درایو

مقاله علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی : اولین چیزی که باید در تعمیر دیگ ماشین لباسشویی بررسی شود همین قطعه ی متصل کننده مستقیم موتور و درایو است.در طراحی برخی لباسشویی ها  از یک موتور دوتایی و یک درایو مستقیم برای انتقال برق از موتور استفاده می کنند. سوکتی درایو موتور را به انتقال متصل می کند که شامل دو چنگال  پلاستیکی با اتصال لاستیکی بین آنها است. یکی از چنگال های درایو به شفت موتور درایو متصل است و دیگری به شفت ورودی انتقال متصل است. همانطور که شفت موتور چرخش می یابد، اتصال لاستیکی بین دیسک های درایو گشتاور را جذب می کند تا از شکسته شدن جلوگیری کند.

استفاده نادرست از لباسشویی موجب آسیب دیدگی در اتصال لاستیکی بین دیسک های درایو  میشود در نهایت لغزش بیش از حد دیگ و به دنبال آن صدای دیگ ماشین لباسشویی و پس از مدت کوتاهی همین مسئله علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شود.

برای سترسی به درایو باید اطراف لباسشویی را آزاد کنید اما توجه داشته باشید قبل از هر کاریبرق دستگاه را قطع کنید.

برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس کلیک نمایید

قفل درب لباسشویی

مقاله علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی : یکی دیگر از مسائلی که باعث نچرخیدن دیگ لباسشویی میشود درست قفل نشدن درب لباسشویی است.قفل درب با مکانیسم ایمنی نصب شده بر روی ماشین های شستشوی مستقیما در ارتباط است.این سیستم به درست قفل شدن و بسته شدن درب لباسشویی حساس است.

 مکانیزم قفل شامل یک سوئیچ است که به کنترل پنل یا تایمر هنگامی که درب قفل شده است فرمان میدهد و اجازه می دهد عملیات چرخیدن دیگ لباسشویی آغاز شود.  هنگامی که قفل درببه درستی انجام نشود،مکانیزم قفل نمیتواند فرمان را صادر کند و اجازه نمیدهد دیگ ماشین لباسشویی شروع به چرخش کند.  ماشین لباسشویی های مدرن با صفحه نمایش دیجیتال  یک کد خطا را نشان میدهند که دقیقا به شما میگوید مشکل از قفل است و باید دررا مجددا باز و بسته کنید.اگر با این کار مشکل حل نشد قفل درب لباسشویی مشکل پیدا کرده است و باید تعویض گردد.

برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت کلیک نمایید

موتور محرک:

مقاله علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی : برخی از لباسشویی های درب از جلو، موتورهای محرک را برای عملکرد قفل درب استفاده می کنند. هنگامی که یک چرخه شروع می شود، یک جریان الکتریکی به موتور محرک عرضه می شود، یک پین به سمت جلو حرکت می کند و درب را قفل می کند. هنگامی که موتور محرک آسیب دیده باشد، درب به درستی قفل  نخواهد شد و به ماشین اجازه چرخش نخواهد داد.

برای بررسی موتور محرک ماشین لباسشویی قبل از باز کردن لباسشویی با استفاده از یک اهم سنج دستگاه را آزمایش کنید اگر مقاومت حدود 1500 تا 1900 را داشته باشد موتور محرک سالم است در غیر این صورت باید دستگاه را باز کرده و به تعمیر دیگ ماشین لباسشویی بپردازید.

 

کلید سوئیچ درب ماشین لباسشویی

مقاله علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی : کلید سوئیچ درب ماشین لباسشویی درب از جلو به عنوان یک وسیله ایمنی برای جلوگیری از کارکرد مدار موتور در هنگام باز شدن درب در حین عملکرد استفاده می شود. اگر سوئیچ درب نتواند به درستی عمل کند ،باعث کارنکردن موتور و به دنبال آن نچرخیدن دیگ لباسشویی میشود. سوئیچ درب به طور معمول در زیر  صفحه اصلی قرار دارد . یک پین متصل به درب است که سوئیچ را هنگامی که درب بسته است، فعال می کند. اطمینان حاصل کنید که این سوئیچ مکانیکی فعال شده و هر اهرم یا آرگومانی که در آن جا نشی دارد  آسیب ندیده باشند. اگر سوئیچ فعال شده باشد، اما هیچ نیرویی برای شروع عملکرد موتور ایجاد نشده باشد، سوئیچ معیوب است. برق را از دستگاه جدا کنید همچنین سیم های متل به سوئیچ را از آن جدا کنید. سپس سوئیچ را بایک  اهم سنج بررسی کنید.  به شدت توصیه می کنیم که سوئیچ درب را دور نریزید و آن را بهدرستی در سر جای خود قرار دهید زیرا سوئیچ درب لباسشویی یک ویژگی ایمنی مهم به حساب ی آید اگر نباشد و آسیب جدی می تواند به لباسشویی وارد شود.

 

بلبرینگ دیگ ماشین لباسشویی

بلبرینگ دیگ ماشین لباسشویی برای اتصال موتور درایو به سبد شستشو در بسیاری از وماشین لباسشوی های درب از جلو  استفاده می شود. اگر دیگ ماشین لباسشویی شما نمی چرخد ، باید بلبرینگ دیگ ماشین لباسشوی را بررسی کنید که بیش ازحد داغ نشود و یا دچار سایش نشده باشد.

 قبل از تعمیر دیگ لباسشویی و در این مرحله تعمیر بلبرینگ دیگ لباسشویی آسیب دیده، باید اطمینان حاصل کنید کهتسمه های لباسشوییبه درستی عمل میکنند و آزادانه حرکت میکنند.

 در ماشین لباسشویی های درب از جلو باید بررسی کنید که گیره انتقال آزادانه در هر دو جهت چرخشی و کششی حرکت میکند و هیچ چیز مانع از حرکت همزن یا سبد شستشو نمی شود که در کار بلبرینگ دیگ لباسشویی نیز اختلال ایجاد شود.

نکته ی اخر که بایدقبل از تعمیر بلبرینگ دیگ ماشین لباسشویی به دقت کنید این است که دیگ را با دست بچرخانید و از حرکت بدون مانع وراحت آن مطمئن شود. 

اگر در نهایت مجبور به تعویض دیگ لباسشویی شدید حتما آن را از تعمیرگاه مجاز لباسشویی خریداری کنید زیرا علاوه بر کیفیت و ضمانت محصول از قیمت دیگ ماشین لباسشویی نیز میتوانید آسوده خاطر باشید.

95 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
sahar 10 دی 1398

سلام ماشین لباسشویی دوو دارم روشنش میکنم علامتEمیاد رو صفحه ،تمام دکمه ها قفل میشن نمیشه ب ماشین برنامه داد علتش چییه؟

پاسخ دادن
  آی.پی امداد 11 دی 1398

  سلام دوست عزیز ، ارور E نداریم احتمالا ارور LE اگه باشه واسه موتور میباشد

  پاسخ دادن
  Nelly 17 دی 1398

  سلام من یه ماشین لباس شویی ال جی دارم ک توی گردش گیر میکنه و زور میزنه و یه صدای غرغر میده هیچ آلارمی هست روی صفحه نمایش نمیده مشکل چی هست

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 18 دی 1398

   سلام دوست عزیز ، موتور یا آب پاش

   پاسخ دادن
پریسا قادری 17 آذر 1398

سلام لباسشویی ما کندی هستش آبگیری میکنه تخلیه هم میکنه ولی وقتی میخواد شروع به شستن بکنه برنامه ش به کلی قطع میشه

پاسخ دادن
  مدیر 17 آذر 1398

  سلام ، موتور و تایمر لباسشویی کندی باید چک شود.

  پاسخ دادن
حسن حاتمی 02 آذر 1398

سلام ماشین لباسشویی 8 کیلویی دوو بعد از مراحل شستشو و تخلیه خشک کن کار نمیکنه و روی صفحه نمایش روی عدد 11 هنگ میکنه چند تا برنامه شستشوی دیگه هم امتحان کردیم اونا هم رو دقیقه 44 هنگ میکنه و دیگه مرحله تخلیه تکرار میشه. به مرحله خشک کن نمیرسه علتش ؟

پاسخ دادن
  مدیر 03 آذر 1398

  سلام دوست عزیز ، برذ الکترونیکی و دیگر قطعات دستگاه شما باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو در محل چک شود.

  پاسخ دادن
میرصفی 04 آبان 1398

سلام و خسته نباشین ماشین لباسشویی من سامسونگ ۱۲ کیلویی وسطای کار دیگ از حرکت میفته و دیگ نمیچرخه البته برنامه دیگ شور کاملا سالم و انجام میشه میشه لطف کنین بگین ایراد از چیه

پاسخ دادن
  مدیر 04 آبان 1398

  سلام ، تایمر لباسشویی سامسونگ شما مشکل دارد.

  پاسخ دادن
امین عارفی 16 مرداد 1398

سلام. ماشین ال جی اتومات 5 کیلویی. دیگ در حال خاموش با دست روان و بی سرو صدا می چرخه ولی وقتی روشن است دیگ می خواد بچرخه اما قفل میکنه. بعضی وقتا راه میفته و صدا داره. بلبرینگ هم سالمه.. هم صدای قر قر داره و هم صدای سوت خفیف

پاسخ دادن
آبان 05 مرداد 1398

درود-آیا امکان خریدن تایمر بلومبرگ از شما هست با این نگاه که رشته ی کاری من مهندسی و فنی هستش و اینکه ماشین لباسشویی در شهری مرزی میباشد؟

پاسخ دادن
آبان 05 مرداد 1398

درود-ماشین لباسشویی بلومبرگ مدل 6421 شش کیلو در هر برنامه ای با گذشت 2 دقیقه و پایان آبگیری دیگ نمیچرخد برای مثال زمان در برنامه شستشوی 39 دقیقه در زمان 37 دقیقه آبگیری پایان میابد و دیگ نمیچرخد همچنین اگر برنامه رو با فشار دادن و نگهداشتن دکمه استارت به پایان برسونم درین بخوبی انجام میشود چنانچه از تایمر و یا قطعه ی دیگری باشد چگونه میتونم تایمر رو و یا قطعه ی دیگر رو شناسایی کنم که درصورت نیاز باز کنم و برای آزمایش بفرستم چونکه در تهران نیستم سپاس

پاسخ دادن
رمضان سوری 26 تیر 1398

س. خسته نباشید ، من در سال 91 یک ماشین لباسشویی ارج قدیمی خریداری وبعد از شش ماه خاموش کردم و حالا دوباره جهت استفاده وصل کردم که متاسفانه دیگ یا گردونه داخل ماشین نمی چرخد میخواستم ببینم مشکل فنی دارد و با راهنمایی حل میشود ؟ ممنون میشم ؟

پاسخ دادن
محمد 05 تیر 1398

سلام ماشین لباسشویی مادو قلو است ولی دیگش مچرخد وقتی کمی ان را فشار میدهید وای میسه اما موتور تسمه را میچرخاند من فکر میکنم مشکل از بلبرینگش است نظر شما چیه

پاسخ دادن
  مدیر 05 تیر 1398

  سلام ، گیربکس لباسشویی دوقلو خود را چک نمایید ، تسمه هم محکم نمایید .

  پاسخ دادن
علی فراهانی 30 خرداد 1398

با سلام لباسشوئی بنده موقع کار کردن فقط به یک جهت کار میکند و به جهت مخالف حرکت نمیکند. ضمن اینکه برای آبگیری ، سرعت لازم را ندارد وخوب آبگیری نمیکند. لطفا" راهنمایی کنید. با تشکر

پاسخ دادن
ابوالفضل ن 13 خرداد 1398

با سلام و احترام - ماشین لباسشویی ما بهی 5 کیلویی است آبگیری میکنه اما دیگ نمیچرخه صدای اجرای برنامه ها هم شنیده میشه اما دیگ نمیچرخه علت از چی میتونه باشه . سپاس

پاسخ دادن
عباس 09 خرداد 1398

سلام لباسشویی من وسط کار چرخیدنش متوقف شد و نمایشگرش هم شرو کرد به ارور دادن اب رو هم دیگ تخلیه نکرد مشکلش چیه؟ تشکر لباسشویی میلر

پاسخ دادن
  مدیر 10 خرداد 1398

  سلام ، ابتدا پمپ تخلیه و فیلتر کف لباسشویی میلر شما چک شود ، در صورت سالم بودن برد الکترونیکی نیاز به چک دارد ، برای تعمیر لباسشویی در محل از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
ح 27 اردیبهشت 1398

سلام.ماشین لباسشویی ۸ کیلویی ال جی دارم که موقعی که لباس و داخلش می زارم در حین شست و شو دیگش نمیچرخه و لباسها هم کفی نمیشن ولی زمان خشک کردن دیگش خیلی خوب می چرخه و لباس و خشک میکنه .لطفا راهنمایی کنید مشکلش چیه؟با تشکر

پاسخ دادن
نورا 27 اردیبهشت 1398

سلام لباسشویی من سپهر الکتریکه دکمه ی روشن رو که میزنم روشن میشه ولی صدای اب نمیاد دیگ نمیچرخه علت چیه؟

پاسخ دادن
علیرضا خضری 18 اردیبهشت 1398

باسلام ماشین لباسشویی پارس ورودی و تخلیه آب کار میکنن ولی شستشو انجام نمیشه،دیگ نمیچرخه ولی با دست براحتی میچرخه علتش چی میتونه باشه باتشکر

پاسخ دادن
زاهدی 12 اردیبهشت 1398

سلام ماشین لباسشویی آبسال خشک کن میچزخد ولی شستشو نمیچرخد

پاسخ دادن
حسن کلوندی 29 فروردین 1398

سلام..ماشین ما ال جی بدون تسمهابگیری میکنه ولی دیگ تکان میخور ه ولی نمی چرخه ...ممنون میشم راهنایی کنید

پاسخ دادن
بابک احمدی 29 فروردین 1398

سلام ماشین لباس شویی اتوماتیک سامسونگ دارم.موقع چرخش صدای زیاد داد به نمایندگی رنگ زدیم اومد دید گفت کمکی ها فرسوده شده عوض کرد کلی هم پول گرفت.حالا مجدد صدایی بدتر از قبل میده .مجدد تماس گرفتیم اومدن گفتم این دفعه دیگ تاب برداشته .میخواستم بدونم نظر شما چیه ممنون میشم جواب بدید.

پاسخ دادن
مهناز سعادتى 30 بهمن 1397

سلام ماشين لباسشوي اوشن اب ميبره تخليه ميكنه ولي نميچرخونه ممنون ميشم علت رو بگين

پاسخ دادن
  مدیر 01 اسفند 1397

  سلام ، تسمه و موتور لباسشویی اوشن خود را چک نمایید ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
مجید معززی 18 بهمن 1397

سلام چند وقتی دیگ ماشین لباسشویی ما گیر می‌کنه به بدنه ماشین مثل اینکه لنگی داشته باشه وصدا میده میخواستم بدونم علتش چی ممنون میشم جواب بدید

پاسخ دادن
  مدیر 21 بهمن 1397

  سلام ، قطعاتی به مانند هیتر ، کاسه نمد و بلبرینگ میتواند باشد که نیاز به تعمیرکار دارید .

  پاسخ دادن
  مهسا 15 خرداد 1398

  سلام.. لباسشویی ما آب میکشه ولی دیگش اصلا کار نمیکنه مشکل چیه؟!

  پاسخ دادن
بابک 11 بهمن 1397

سلام منزل بنده در بافت قدیم دروازه کازرون هست. لباسشویی aeg قدیمی دارم مدل درب جلو. آب نشتی داشت زیرش را دیدم از دیواره اصلی سوراخی زیر آن آب می آید. آن را گرفتم و مطمئن شدم نشتی از آنجاست. اما گویا چیزی در آن بوده که وارد محوطه لباسشویی شده و هنگام چرخش صدا تولید می کند که دیگر از لباسشویی استفاده نکردم

پاسخ دادن
  مدیر 13 بهمن 1397

  سلام ، علت صدای لباسشویی دلایلی مختلفی دارد که میتوانید به صفحه آن مراجعه و کامل مطالعه نمایید . صفحه عیب یابی لباسشویی در آی.پی امداد : https://ipemdad.com/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C/

  پاسخ دادن
نرگس 06 بهمن 1397

سلام لباس شویی دو قلو دارم وقتی لباس میشورم میچرخه یهو وسط لباس صدا میده ولی نمی چرخه بعد از دوباره کار میکنه بعد ۵ دقیقه بازم کار می افته قبلا اینجوری نبود مشکل از کجاست یعنی داره موتورش میسوزه

پاسخ دادن
  مدیر 06 بهمن 1397

  سلام ، قطعات و برد الکترونیکی لباسشویی شما باید چک شود .

  پاسخ دادن
علی 02 بهمن 1397

سلام دیگ ماشین نمیچرخه در واقع برق پشت پنل هست و کلید همه روشن هنگامی که کلید استارت رو میزنی که صدای آب بیاد وبعد بچرخد کار نمیکند سویچ درب هم چک شده سالمه

پاسخ دادن
  مدیر 02 بهمن 1397

  سلام ، تسمه پشت و موتور لباسشویی خود را چک نمایید . برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
علی کرمانی 28 دی 1397

سلام.ماشین لباسشویی اتوماتیک درب از بالا سامسونگ ۳ دقیقه بعد از شروع بکار قدرتش کم شده و کم کم از حرکت میایستد و دیگر نمیچرخد ویک بوی شبیه سوختگی میدهد در این حالت اگر لباس ها را از ماشین خارج کنیم پروانه کف میچرخد واگر دوباره لباس بریزیم باز از چرخش میایستددر این حالت اگر با دست پروانه را بگیریم فقط یک لرزش کمی دارد و انگار قدرت چرخیدن ندارد لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دادن
  مدیر 28 دی 1397

  سلام ، موتور لباسشویی سامسونگ شما مشکل دارد .

  پاسخ دادن
Payam 26 دی 1397

ماشين لباسشويي سامسونگ از همان ابتدا نميچرخه و آب پر نميكنه علت چيست با تشكر

پاسخ دادن
  مدیر 26 دی 1397

  سلام ، شیربرقی ، تسمه ، دیگ و ... باید چک شود .

  پاسخ دادن
Sina 25 دی 1397

سلام.دیگ لباسشویی موقع شستوشو و خشک کردن نمی چرخد

پاسخ دادن
  مدیر 26 دی 1397

  سلام ، قطعات لباسسشویی شما باید توسط تعمیرکار چک شود .

  پاسخ دادن
mamad59 21 دی 1397

باسلام ديگ لباسشويي مدل دوو درب ازبالا يك طرفه شده يعني يك طرفش كج شده لطفا بفرماييد ازچي اينطور شده چطورميتونم درستش كنم باتشكر

پاسخ دادن
امیر 15 دی 1397

سلام ماشین لباس شوی ابسال انالوگ که پمپ و اب کار میکند ولی موتور کار نمی کنه.ممنون میشم علت بگید.میکر سویچ درب تست کردم سالمه.

پاسخ دادن
  مدیر 15 دی 1397

  سلام ، اتصالات برقی ، موتور و تایمر لباسشویی آبسال خود را چک نمایید .

  پاسخ دادن
نانا 05 دی 1397

با سلام دیگ ماشین لباسشویی آزمایش قدیمی نمی چرخه خازن رو هم عوض کردم ولی باز نمی چرخه تایمر کار میکنه تا مرحله آخر هم می ره ولی نمی چرخه... خواستم بدونم دلیلش چی می تونه باشه؟

پاسخ دادن
  مدیر 05 دی 1397

  سلام ، به لباسشویی آزمایش خود یک خازن در کنار موتور اضافه نمایید .

  پاسخ دادن
   علیرضا 21 تیر 1398

   سلام من هم دقیقا همین مشکل را با دقیقا همین لباسشویی دارم بلبرینگ و دیگ را تازه تعویض کرده ام، خازن و تسمه رو هم عوض کردم اما موتورش موقع چرخیدن زور میزنه و نمیتونه بچرخونه تایمر هم سالمه و به ترتیبدستورات ماشین رو اجرا میکنه، حتی روی خشک کن کار میکنه اما موقع شستشو زور میزنه و نمیچرخه مجددا تاکید می کنم که بلبرینگش تازه عوض شده، خازن و تسمه ش رو همین الان عوض کردم، وزن لباسای داخلش کمتر از 5 کیلوگرم هست حتی هیدروستاتش رو موقتا دستکاری کردم بلکه با آب کمتر بتونه بچرخونه ولی موفق نشدم

   پاسخ دادن
حکیم نصاری از ابادان 27 آذر 1397

لباسشوی آکای هستش صفحه برد کار میکند ولی لباسشوی هیچ عکس عملی نمیکند در ضمن خطای E33میزند

پاسخ دادن
ناشناس 27 آذر 1397

سلام ماشین لباسشوی آکای هستش خطای E33میزنه هیچ کاری نمیکند ماشین علتش چیست

پاسخ دادن
رها 21 آذر 1397

سلام ببخشید لباسشویی التوس دوثانیه میچرخد پنج دقیقه می ایسته علت ان رو لطف کنید بگید ممنون

پاسخ دادن
  مدیر 22 آذر 1397

  سلام ، تایمر لباسشویی التوس شما مشکل دارد .

  پاسخ دادن
Morteza 11 آذر 1397

سلام ماشین لباسشویی کنوودمدل ۲۰۰۷دارم روشن میشه فقط روی شستشووابکشی کارمیکنه بقیه شستشوهاش کارنمیکنه دلیلیش چی میتونه باشه؟؟؟

پاسخ دادن
  مدیر 12 آذر 1397

  سلام ، تایمر لباسشویی کنوود شما فرمان نمیدهد برای فرایند شستشو ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
مریم سلمانیان 11 آذر 1397

سلام دیگ ماشین لباسشویی ال جی با حجم زیاد لباس نمیچرخد ،مگر انکه مقدار لباس را کم کنیم لباسشویی 8کیلویی. است لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دادن
  مدیر 11 آذر 1397

  سلام ف تاخو موتور لباسشویی الجی خود را چک نمایید .

  پاسخ دادن
حمید خسروانی 02 آذر 1397

سلام لباسشویی اتوماتیک اسنوا دارم که حین شستشو،ی صدای شبیه به شکستن داد و دیگه حرکت نکرد واشر درش هم پیچ خورده.ولی‌ دیگ با دست تکون میخوره‌.لطفا اگر میشه همین امروز جوابمو بدین

پاسخ دادن
  مدیر 03 آذر 1397

  سلام ، فولی ، کاسه نمد ، بلبرینگ و وزنه روی دیگ چم شود .

  پاسخ دادن
ابراهیم صداقتی 15 آبان 1397

سلام خسته نباشی ماشین لباسشویی دوقلو ناسیونال دارم که قسمت دیگ شست و شوی ان با کمک دست کلر میکند بعد از چند لحظه از کار می افتد ممنون از لطف شما

پاسخ دادن
  مدیر 20 آبان 1397

  سلام ، تسمه و موتور لباسشویی دوقلو ناسیونال شما مشکل دارد .

  پاسخ دادن
جهانبخش 04 آبان 1397

سلام و عرض ادب خدمت عزیزان ماشین لباسشویی ما هم بعد از آبگیری نمیچرخید بعد از اینکه پشتش رو باز کردم متوجه شدم با کمک دست موتور با زور کم میچرخه اول احساس کردم موتور نیمسوز شده ولی بعد از اینکه موتور رو باز کردم متوجه شدم که خازن که در بالای ماشین لباسشویی قرار داره ضعیف شده و قدرت موتور کم شده با تعویض خازن که کار بسیار ساده ای هم هست خدا رو شکر مشکل حل شد من سسوالات رو که میخوندم متوجه شدم که بیشتر مشکل دوستان از خازن میتونه باشه

پاسخ دادن
مهدی 22 شهریور 1397

با سلام و تشکر از مطالب مفید شما لباسشویی حایر در حالت خشک کن خیلی لرزش و سر و صدا داشت که موتورشو باز کردم و روغنکاری کردم. تقریبا یکماهی بدون مشکل کار کرد. ولی الان دیگ نمیچرخه. اگه اب تخلیه بشه رو حالت خشک کن میره و میچرخه. ولی در حالت عادی موتور نمیتونه بچرخه و زورش نمیرسه. سر و صدای غیر عادی هم نداره و بعد روغنکاری لرزش کم شد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

پاسخ دادن
  مدیر 24 شهریور 1397

  سلام ، کاسه نمد ، بلبرینگ دیگ مشکل دارد .

  پاسخ دادن
مهرداد 20 شهریور 1397

سلام دیگ ماشین لباسشویی زرووات بادست هم نمی چرخه و قفل کرده علت چیست؟و حتی بوی بدی میده

پاسخ دادن
نادی 02 شهریور 1397

سلام میشه بگین علت نچرخیدن دیگ لباسشویی اتوماتیک استوا چیست

پاسخ دادن
  مدیر 03 شهریور 1397

  سلام ، تسمه موتور دلیل رایج میباشد ، همچنین مقاله علت نچرخیدن دیگ لباسشویی را برای شما کاملا شر داده ایم با دقت مطالعه نمایید .

  پاسخ دادن
نوید 08 مرداد 1397

سلام ،لباسشویی ارج در مرحله شست و شو موتور صدا میدهد ولی نمی چرخد، اما در مرحله آخر خشک کن می چرخد علتش چیه ؟؟؟؟؟

پاسخ دادن
ف.گ 30 تیر 1397

سلام درصورتیکه اب داخل دیگ جمع شود ولی دیگ نچرخد وتایمر ثابت بماند و اگر بخواهیم برنامه داده شده را کنسل کنیم خروج اب با مشکل برمیخورد مگر دو سه بار دکمه کنسل را بزنیم .علت چبست ؟

پاسخ دادن
  مدیر 30 تیر 1397

  سلام ، تایمر لباسشویی شما مشکل دارد .

  پاسخ دادن
ایزدی 30 تیر 1397

سلام ، دیگ لباسشویی پاک شوما به سختی می چرخد طوریکه می خواهیم با استفاده دست هم بچرخانیم به زور می چرخدمشکل از موتور نمی باشد مشکل از چیست لطفا راهنمایی فرمایید.

پاسخ دادن
  مدیر 30 تیر 1397

  سلام ، کاسه نمد و بلبرینگ دیگ لباسشویی پاکشوما شما مشکل دارد .

  پاسخ دادن
  ناشناس 22 مرداد 1397

  سلام خوبی بربرنگ دیگ خرابه

  پاسخ دادن
ناصر نعماوی 25 تیر 1397

باسلام . از اهواز.ماشین لباسشویی حایر.پس از آبگیری بدون لباس نرمال ولی بالباس دیگ نمیگردد. لطفا علت؟

پاسخ دادن
  مدیر 26 تیر 1397

  سلام ، موتور لباسشویی حایر خود را چک نمایید .

  پاسخ دادن
   وحید 18 اردیبهشت 1398

   سلام ماشین لباسشویی من کنوود اسلیم لاین 1000 هستش.به محض استارت قفل درب و آبگیری اولیه و تست سلامت پمپ تخلیه انجام میشه ولی موتور حرکت نداره و دیگ نمی چرخه. مسیر و سیم کشی و رله و برد هم سالمه.

   پاسخ دادن