علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

Rating: 3.2/5. From 11 votes.
Please wait...

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

تعمیر دیگ ماشین لباسشویی
علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

در این مقله به علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ، تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ، قیمت دیگ ماشین لباسشویی ، صدای دیگ ماشین لباسشویی و بلبرینگ ماشین لباسشویی میپردازیم .

یکی از مشکلاتی که در استفاده از ماشین لباسشوی با آن مواجه میشوید نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی است. ما در  آی.پی امداد برای راحتی شما علل این مسئله را توضیح دادیم تا اگر از تعمیرات سر رشته دارید خود اقدام به تعمیر آن کنید در غیر این صورت درباره مشکل پیش آمده آگاهی داشته باشید تا بتوانید از آن پیشگیری کنید.لازم به ذکر است اگر به تعمیرات آشنایی ندارید حتما از نمایندگی تعمیرات لباسشویی کمک بخواهید.

توجه : اگرا برای تعمیر لباسشویی نیاز به تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد ، سه نظام ، دیگ و یا هر خدمات دیگری داشتید حتما جهت استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه با تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد تماس حاصل نمایید .

متصل کننده مستیم موتور و درایو

مقاله علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی : اولین چیزی که باید در تعمیر دیگ ماشین لباسشویی بررسی شود همین قطعه ی متصل کننده مستقیم موتور و درایو است.در طراحی برخی لباسشویی ها  از یک موتور دوتایی و یک درایو مستقیم برای انتقال برق از موتور استفاده می کنند. سوکتی درایو موتور را به انتقال متصل می کند که شامل دو چنگال  پلاستیکی با اتصال لاستیکی بین آنها است. یکی از چنگال های درایو به شفت موتور درایو متصل است و دیگری به شفت ورودی انتقال متصل است. همانطور که شفت موتور چرخش می یابد، اتصال لاستیکی بین دیسک های درایو گشتاور را جذب می کند تا از شکسته شدن جلوگیری کند.

استفاده نادرست از لباسشویی موجب آسیب دیدگی در اتصال لاستیکی بین دیسک های درایو  میشود در نهایت لغزش بیش از حد دیگ و به دنبال آن صدای دیگ ماشین لباسشویی و پس از مدت کوتاهی همین مسئله علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شود.

برای سترسی به درایو باید اطراف لباسشویی را آزاد کنید اما توجه داشته باشید قبل از هر کاریبرق دستگاه را قطع کنید.

برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی زیمنس کلیک نمایید

قفل درب لباسشویی

مقاله علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی : یکی دیگر از مسائلی که باعث نچرخیدن دیگ لباسشویی میشود درست قفل نشدن درب لباسشویی است.قفل درب با مکانیسم ایمنی نصب شده بر روی ماشین های شستشوی مستقیما در ارتباط است.این سیستم به درست قفل شدن و بسته شدن درب لباسشویی حساس است.

 مکانیزم قفل شامل یک سوئیچ است که به کنترل پنل یا تایمر هنگامی که درب قفل شده است فرمان میدهد و اجازه می دهد عملیات چرخیدن دیگ لباسشویی آغاز شود.  هنگامی که قفل درببه درستی انجام نشود،مکانیزم قفل نمیتواند فرمان را صادر کند و اجازه نمیدهد دیگ ماشین لباسشویی شروع به چرخش کند.  ماشین لباسشویی های مدرن با صفحه نمایش دیجیتال  یک کد خطا را نشان میدهند که دقیقا به شما میگوید مشکل از قفل است و باید دررا مجددا باز و بسته کنید.اگر با این کار مشکل حل نشد قفل درب لباسشویی مشکل پیدا کرده است و باید تعویض گردد.

برای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فریجیدر ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت کلیک نمایید

موتور محرک:

مقاله علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی : برخی از لباسشویی های درب از جلو، موتورهای محرک را برای عملکرد قفل درب استفاده می کنند. هنگامی که یک چرخه شروع می شود، یک جریان الکتریکی به موتور محرک عرضه می شود، یک پین به سمت جلو حرکت می کند و درب را قفل می کند. هنگامی که موتور محرک آسیب دیده باشد، درب به درستی قفل  نخواهد شد و به ماشین اجازه چرخش نخواهد داد.

برای بررسی موتور محرک ماشین لباسشویی قبل از باز کردن لباسشویی با استفاده از یک اهم سنج دستگاه را آزمایش کنید اگر مقاومت حدود 1500 تا 1900 را داشته باشد موتور محرک سالم است در غیر این صورت باید دستگاه را باز کرده و به تعمیر دیگ ماشین لباسشویی بپردازید.

 

کلید سوئیچ درب ماشین لباسشویی

مقاله علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی : کلید سوئیچ درب ماشین لباسشویی درب از جلو به عنوان یک وسیله ایمنی برای جلوگیری از کارکرد مدار موتور در هنگام باز شدن درب در حین عملکرد استفاده می شود. اگر سوئیچ درب نتواند به درستی عمل کند ،باعث کارنکردن موتور و به دنبال آن نچرخیدن دیگ لباسشویی میشود. سوئیچ درب به طور معمول در زیر  صفحه اصلی قرار دارد . یک پین متصل به درب است که سوئیچ را هنگامی که درب بسته است، فعال می کند. اطمینان حاصل کنید که این سوئیچ مکانیکی فعال شده و هر اهرم یا آرگومانی که در آن جا نشی دارد  آسیب ندیده باشند. اگر سوئیچ فعال شده باشد، اما هیچ نیرویی برای شروع عملکرد موتور ایجاد نشده باشد، سوئیچ معیوب است. برق را از دستگاه جدا کنید همچنین سیم های متل به سوئیچ را از آن جدا کنید. سپس سوئیچ را بایک  اهم سنج بررسی کنید.  به شدت توصیه می کنیم که سوئیچ درب را دور نریزید و آن را بهدرستی در سر جای خود قرار دهید زیرا سوئیچ درب لباسشویی یک ویژگی ایمنی مهم به حساب ی آید اگر نباشد و آسیب جدی می تواند به لباسشویی وارد شود.

 

بلبرینگ دیگ ماشین لباسشویی

بلبرینگ دیگ ماشین لباسشویی برای اتصال موتور درایو به سبد شستشو در بسیاری از وماشین لباسشوی های درب از جلو  استفاده می شود. اگر دیگ ماشین لباسشویی شما نمی چرخد ، باید بلبرینگ دیگ ماشین لباسشوی را بررسی کنید که بیش ازحد داغ نشود و یا دچار سایش نشده باشد.

 قبل از تعمیر دیگ لباسشویی و در این مرحله تعمیر بلبرینگ دیگ لباسشویی آسیب دیده، باید اطمینان حاصل کنید کهتسمه های لباسشوییبه درستی عمل میکنند و آزادانه حرکت میکنند.

 در ماشین لباسشویی های درب از جلو باید بررسی کنید که گیره انتقال آزادانه در هر دو جهت چرخشی و کششی حرکت میکند و هیچ چیز مانع از حرکت همزن یا سبد شستشو نمی شود که در کار بلبرینگ دیگ لباسشویی نیز اختلال ایجاد شود.

نکته ی اخر که بایدقبل از تعمیر بلبرینگ دیگ ماشین لباسشویی به دقت کنید این است که دیگ را با دست بچرخانید و از حرکت بدون مانع وراحت آن مطمئن شود. 

اگر در نهایت مجبور به تعویض دیگ لباسشویی شدید حتما آن را از تعمیرگاه مجاز لباسشویی خریداری کنید زیرا علاوه بر کیفیت و ضمانت محصول از قیمت دیگ ماشین لباسشویی نیز میتوانید آسوده خاطر باشید.

84 دیدگاه

 • ناصر نعماوی

  باسلام . از اهواز.ماشین لباسشویی حایر.پس از آبگیری بدون لباس نرمال ولی بالباس دیگ نمیگردد. لطفا علت؟

  Rating: 2.7/5. From 3 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور لباسشویی حایر خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
   • وحید

    سلام
    ماشین لباسشویی من کنوود اسلیم لاین 1000 هستش.به محض استارت قفل درب و آبگیری اولیه و تست سلامت پمپ تخلیه انجام میشه ولی موتور حرکت نداره و دیگ نمی چرخه. مسیر و سیم کشی و رله و برد هم سالمه.

    No votes yet.
    Please wait...
    • مدیر

     سلام ، اول تسمه لباسشویی کنوود خود را چک نمایید اگر مشکلی نداشت تایمر باید چک شود ، برای تعمیرات میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در تهران بهره مند شوید .

     No votes yet.
     Please wait...
 • ایزدی

  سلام ، دیگ لباسشویی پاک شوما به سختی می چرخد طوریکه می خواهیم با استفاده دست هم بچرخانیم به زور می چرخدمشکل از موتور نمی باشد مشکل از چیست لطفا راهنمایی فرمایید.

  Rating: 2.6/5. From 8 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کاسه نمد و بلبرینگ دیگ لباسشویی پاکشوما شما مشکل دارد .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
  • ناشناس

   سلام خوبی بربرنگ دیگ خرابه

   No votes yet.
   Please wait...
 • ف.گ

  سلام درصورتیکه اب داخل دیگ جمع شود ولی دیگ نچرخد وتایمر ثابت بماند و اگر بخواهیم برنامه داده شده را کنسل کنیم خروج اب با مشکل برمیخورد مگر دو سه بار دکمه کنسل را بزنیم .علت چبست ؟

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • نوید

  سلام ،لباسشویی ارج در مرحله شست و شو موتور صدا میدهد ولی نمی چرخد، اما در مرحله آخر خشک کن می چرخد علتش چیه ؟؟؟؟؟

  Rating: 2.7/5. From 3 votes.
  Please wait...
 • نادی

  سلام میشه بگین علت نچرخیدن دیگ لباسشویی اتوماتیک استوا چیست

  Rating: 1.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تسمه موتور دلیل رایج میباشد ، همچنین مقاله علت نچرخیدن دیگ لباسشویی را برای شما کاملا شر داده ایم با دقت مطالعه نمایید .

   Rating: 3.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • مهرداد

  سلام دیگ ماشین لباسشویی زرووات بادست هم نمی چرخه و قفل کرده علت چیست؟و حتی بوی بدی میده

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور لباسشویی زیرووات خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
  • مهناز ابروش

   دیگ لباس شویی آبسال من نمی چرخد مشکلش چیه

   No votes yet.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام ، علت نچرخیدن دیگ لباسشویی را کامل شرح داده ایم مطاله نمایید ، همچنین برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در تهران بهره مند شوید .

    No votes yet.
    Please wait...
   • وحیدی

    سلام لباسشویی ال جی موقع شروع شسستشو به زور می چرخد و صدا می دهد رو تایم ۲۷ دقیقه خطای le می دهد علت چیست

    No votes yet.
    Please wait...
    • مدیر

     سلام ، موتور لباسشویی الجی شما باید چک شود ، برای تعمیرات از خدمات تعمیرگاه مجاز لباسشویی ال جی بهره مند شوید .

     No votes yet.
     Please wait...
 • مهدی

  با سلام و تشکر از مطالب مفید شما
  لباسشویی حایر در حالت خشک کن خیلی لرزش و سر و صدا داشت که موتورشو باز کردم و روغنکاری کردم. تقریبا یکماهی بدون مشکل کار کرد. ولی الان دیگ نمیچرخه. اگه اب تخلیه بشه رو حالت خشک کن میره و میچرخه. ولی در حالت عادی موتور نمیتونه بچرخه و زورش نمیرسه. سر و صدای غیر عادی هم نداره و بعد روغنکاری لرزش کم شد
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کاسه نمد ، بلبرینگ دیگ مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • جهانبخش

  سلام و عرض ادب خدمت عزیزان ماشین لباسشویی ما هم بعد از آبگیری نمیچرخید بعد از اینکه پشتش رو باز کردم متوجه شدم با کمک دست موتور با زور کم میچرخه اول احساس کردم موتور نیمسوز شده ولی بعد از اینکه موتور رو باز کردم متوجه شدم که خازن که در بالای ماشین لباسشویی قرار داره ضعیف شده و قدرت موتور کم شده با تعویض خازن که کار بسیار ساده ای هم هست خدا رو شکر مشکل حل شد من سسوالات رو که میخوندم متوجه شدم که بیشتر مشکل دوستان از خازن میتونه باشه

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • ابراهیم صداقتی

  سلام خسته نباشی ماشین لباسشویی دوقلو ناسیونال دارم که قسمت دیگ شست و شوی ان با کمک دست کلر میکند بعد از چند لحظه از کار می افتد ممنون از لطف شما

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تسمه و موتور لباسشویی دوقلو ناسیونال شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حمید خسروانی

  سلام لباسشویی اتوماتیک اسنوا دارم که حین شستشو،ی صدای شبیه به شکستن داد و دیگه حرکت نکرد واشر درش هم پیچ خورده.ولی‌ دیگ با دست تکون میخوره‌.لطفا اگر میشه همین امروز جوابمو بدین

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فولی ، کاسه نمد ، بلبرینگ و وزنه روی دیگ چم شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مریم سلمانیان

  سلام
  دیگ ماشین لباسشویی ال جی با حجم زیاد لباس نمیچرخد ،مگر انکه مقدار لباس را کم کنیم
  لباسشویی 8کیلویی. است
  لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف تاخو موتور لباسشویی الجی خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • Morteza

  سلام ماشین لباسشویی کنوودمدل ۲۰۰۷دارم روشن میشه فقط روی شستشووابکشی کارمیکنه بقیه شستشوهاش کارنمیکنه دلیلیش چی میتونه باشه؟؟؟

  Rating: 3.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی کنوود شما فرمان نمیدهد برای فرایند شستشو ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رها

  سلام ببخشید لباسشویی التوس دوثانیه میچرخد پنج دقیقه می ایسته علت ان رو لطف کنید بگید ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی التوس شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام ماشین لباسشوی آکای هستش خطای E33میزنه هیچ کاری نمیکند ماشین علتش چیست

  No votes yet.
  Please wait...
 • حکیم نصاری از ابادان

  لباسشوی آکای هستش صفحه برد کار میکند ولی لباسشوی هیچ عکس عملی نمیکند در ضمن خطای E33میزند

  No votes yet.
  Please wait...
 • نانا

  با سلام دیگ ماشین لباسشویی آزمایش قدیمی نمی چرخه خازن رو هم عوض کردم ولی باز نمی چرخه تایمر کار میکنه تا مرحله آخر هم می ره ولی نمی چرخه… خواستم بدونم دلیلش چی می تونه باشه؟

  Rating: 3.3/5. From 3 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، به لباسشویی آزمایش خود یک خازن در کنار موتور اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
   • علیرضا

    سلام
    من هم دقیقا همین مشکل را با دقیقا همین لباسشویی دارم
    بلبرینگ و دیگ را تازه تعویض کرده ام، خازن و تسمه رو هم عوض کردم اما موتورش موقع چرخیدن زور میزنه و نمیتونه بچرخونه
    تایمر هم سالمه و به ترتیبدستورات ماشین رو اجرا میکنه، حتی روی خشک کن کار میکنه اما موقع شستشو زور میزنه و نمیچرخه
    مجددا تاکید می کنم که بلبرینگش تازه عوض شده، خازن و تسمه ش رو همین الان عوض کردم، وزن لباسای داخلش کمتر از 5 کیلوگرم هست
    حتی هیدروستاتش رو موقتا دستکاری کردم بلکه با آب کمتر بتونه بچرخونه ولی موفق نشدم

    No votes yet.
    Please wait...
 • امیر

  سلام ماشین لباس شوی ابسال انالوگ که پمپ و اب کار میکند ولی موتور کار نمی کنه.ممنون میشم علت بگید.میکر سویچ درب تست کردم سالمه.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اتصالات برقی ، موتور و تایمر لباسشویی آبسال خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • mamad59

  باسلام
  ديگ لباسشويي مدل دوو درب ازبالا يك طرفه شده يعني يك طرفش كج شده لطفا بفرماييد ازچي اينطور شده چطورميتونم درستش كنم باتشكر

  No votes yet.
  Please wait...
 • Sina

  سلام.دیگ لباسشویی موقع شستوشو و خشک کردن نمی چرخد

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قطعات لباسسشویی شما باید توسط تعمیرکار چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • Payam

  ماشين لباسشويي سامسونگ از همان ابتدا نميچرخه و آب پر نميكنه علت چيست با تشكر

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیربرقی ، تسمه ، دیگ و … باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی کرمانی

  سلام.ماشین لباسشویی اتوماتیک درب از بالا سامسونگ ۳ دقیقه بعد از شروع بکار قدرتش کم شده و کم کم از حرکت میایستد و دیگر نمیچرخد ویک بوی شبیه سوختگی میدهد در این حالت اگر لباس ها را از ماشین خارج کنیم پروانه کف میچرخد واگر دوباره لباس بریزیم باز از چرخش میایستددر این حالت اگر با دست پروانه را بگیریم فقط یک لرزش کمی دارد و انگار قدرت چرخیدن ندارد لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور لباسشویی سامسونگ شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی

  سلام دیگ ماشین نمیچرخه در واقع برق پشت پنل هست و کلید همه روشن هنگامی که کلید استارت رو میزنی که صدای آب بیاد وبعد بچرخد کار نمیکند سویچ درب هم چک شده سالمه

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تسمه پشت و موتور لباسشویی خود را چک نمایید . برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • نرگس

  سلام لباس شویی دو قلو دارم وقتی لباس میشورم میچرخه یهو وسط لباس صدا میده ولی نمی چرخه بعد از دوباره کار میکنه بعد ۵ دقیقه بازم کار می افته قبلا اینجوری نبود مشکل از کجاست یعنی داره موتورش میسوزه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قطعات و برد الکترونیکی لباسشویی شما باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • بابک

  سلام
  منزل بنده در بافت قدیم دروازه کازرون هست. لباسشویی aeg قدیمی دارم مدل درب جلو. آب نشتی داشت زیرش را دیدم از
  دیواره اصلی سوراخی زیر آن آب می آید. آن را گرفتم و مطمئن شدم نشتی از آنجاست. اما گویا چیزی در آن بوده که وارد محوطه لباسشویی شده و هنگام چرخش صدا تولید می کند که دیگر از لباسشویی استفاده نکردم

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، علت صدای لباسشویی دلایلی مختلفی دارد که میتوانید به صفحه آن مراجعه و کامل مطالعه نمایید . صفحه عیب یابی لباسشویی در آی.پی امداد :
   https://ipemdad.com/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C/

   No votes yet.
   Please wait...
 • مجید معززی

  سلام چند وقتی دیگ ماشین لباسشویی ما گیر می‌کنه به بدنه ماشین مثل اینکه لنگی داشته باشه وصدا میده میخواستم بدونم علتش چی ممنون میشم جواب بدید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قطعاتی به مانند هیتر ، کاسه نمد و بلبرینگ میتواند باشد که نیاز به تعمیرکار دارید .

   Rating: 4.0/5. From 2 votes.
   Please wait...
  • مهسا

   سلام..
   لباسشویی ما آب میکشه ولی دیگش اصلا کار نمیکنه مشکل چیه؟!

   No votes yet.
   Please wait...
   • مدیر

    سلام /ف موتور و تسمه لباسشویی شما باید چک شود . برای تعمیر لباسشویی در محل از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

    No votes yet.
    Please wait...
 • مهناز سعادتى

  سلام ماشين لباسشوي اوشن اب ميبره تخليه ميكنه ولي نميچرخونه
  ممنون ميشم علت رو بگين

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تسمه و موتور لباسشویی اوشن خود را چک نمایید ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • بابک احمدی

  سلام ماشین لباس شویی اتوماتیک سامسونگ دارم.موقع چرخش صدای زیاد داد به نمایندگی رنگ زدیم اومد دید گفت کمکی ها فرسوده شده عوض کرد کلی هم پول گرفت.حالا مجدد صدایی بدتر از قبل میده .مجدد تماس گرفتیم اومدن گفتم این دفعه دیگ تاب برداشته .میخواستم بدونم نظر شما چیه ممنون میشم جواب بدید.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در ابتدا سنگ روی دیگ و سپس فولی که تسمه به آن متصل است را چک نمایید ، سپس کمک ها . همچنین برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسن کلوندی

  سلام..ماشین ما ال جی بدون تسمهابگیری میکنه ولی دیگ تکان میخور ه ولی نمی چرخه …ممنون میشم راهنایی کنید

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور لباسشویی الجی شما باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الجی در تهران بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • زاهدی

  سلام ماشین لباسشویی آبسال
  خشک کن میچزخد ولی شستشو نمیچرخد

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی آبسال شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در تهران بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علیرضا خضری

  باسلام ماشین لباسشویی پارس ورودی و تخلیه آب کار میکنن ولی شستشو انجام نمیشه،دیگ نمیچرخه ولی با دست براحتی میچرخه
  علتش چی میتونه باشه
  باتشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، موتور و تایمر لباسشویی پارس شما باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی پارس در محل بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • نورا

  سلام
  لباسشویی من سپهر الکتریکه دکمه ی روشن رو که میزنم روشن میشه ولی صدای اب نمیاد دیگ نمیچرخه علت چیه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، هیدروستات و شیربرقی لباسشویی سپهر الکتریک شما باید چک شود ، برای تعمیر لباسشویی سپهرالکتریک در محل میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ح

  سلام.ماشین لباسشویی ۸ کیلویی ال جی دارم که موقعی که لباس و داخلش می زارم در حین شست و شو دیگش نمیچرخه و لباسها هم کفی نمیشن ولی زمان خشک کردن دیگش خیلی خوب می چرخه و لباس و خشک میکنه .لطفا راهنمایی کنید مشکلش چیه؟با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مشکل از آبگیری میباشد ، شیر برقی لباسشویی الجی شما باید چک شود ، برای تعمیرات و رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی الجی در تهران بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • عباس

  سلام
  لباسشویی من وسط کار چرخیدنش متوقف شد و نمایشگرش هم شرو کرد به ارور دادن اب رو هم دیگ تخلیه نکرد مشکلش چیه؟
  تشکر
  لباسشویی میلر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ابتدا پمپ تخلیه و فیلتر کف لباسشویی میلر شما چک شود ، در صورت سالم بودن برد الکترونیکی نیاز به چک دارد ، برای تعمیر لباسشویی در محل از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ابوالفضل ن

  با سلام و احترام – ماشین لباسشویی ما بهی 5 کیلویی است آبگیری میکنه اما دیگ نمیچرخه صدای اجرای برنامه ها هم شنیده میشه اما دیگ نمیچرخه علت از چی میتونه باشه . سپاس

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تسمه دیگ و تاخو موتور باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بهی در محل عیب یابی شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی فراهانی

  با سلام
  لباسشوئی بنده موقع کار کردن فقط به یک جهت کار میکند و به جهت مخالف حرکت نمیکند. ضمن اینکه برای آبگیری ، سرعت لازم را ندارد وخوب آبگیری نمیکند.
  لطفا” راهنمایی کنید. با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف تایمر لباسشویی شما مشکل دار ، برای تعمیر لباسشویی در محل یتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد

  سلام ماشین لباسشویی مادو قلو است ولی دیگش مچرخد وقتی کمی ان را فشار میدهید وای میسه اما موتور تسمه را میچرخاند من فکر میکنم مشکل از بلبرینگش است نظر شما چیه

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، گیربکس لباسشویی دوقلو خود را چک نمایید ، تسمه هم محکم نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رمضان سوری

  س. خسته نباشید ، من در سال 91 یک ماشین لباسشویی ارج قدیمی خریداری وبعد از شش ماه خاموش کردم و حالا دوباره جهت استفاده وصل کردم که متاسفانه دیگ یا گردونه داخل ماشین نمی چرخد میخواستم ببینم مشکل فنی دارد و با راهنمایی حل میشود ؟ ممنون میشم ؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف تسمه ، موتور ، برد و … باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی ارج در محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • آبان

  درود-ماشین لباسشویی بلومبرگ مدل 6421 شش کیلو در هر برنامه ای با گذشت 2 دقیقه و پایان آبگیری دیگ نمیچرخد برای مثال زمان در برنامه شستشوی 39 دقیقه در زمان 37 دقیقه آبگیری پایان میابد و دیگ نمیچرخد همچنین اگر برنامه رو با فشار دادن و نگهداشتن دکمه استارت به پایان برسونم درین بخوبی انجام میشود چنانچه از تایمر و یا قطعه ی دیگری باشد چگونه میتونم تایمر رو و یا قطعه ی دیگر رو شناسایی کنم که درصورت نیاز باز کنم و برای آزمایش بفرستم چونکه در تهران نیستم سپاس

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لباسشویی بلومبرگ شما مشکل تایمر دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی بلومبرگ در محل بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • آبان

  درود-آیا امکان خریدن تایمر بلومبرگ از شما هست با این نگاه که رشته ی کاری من مهندسی و فنی هستش و اینکه ماشین لباسشویی در شهری مرزی میباشد؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • امین عارفی

  سلام. ماشین ال جی اتومات 5 کیلویی. دیگ در حال خاموش با دست روان و بی سرو صدا می چرخه ولی وقتی روشن است دیگ می خواد بچرخه اما قفل میکنه. بعضی وقتا راه میفته و صدا داره. بلبرینگ هم سالمه.. هم صدای قر قر داره و هم صدای سوت خفیف

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ذغال های موتور لباسشویی شما باید تعوسط تعمیرکار ماشین لباسشویی در محل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.