راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت

Rating: 3.0/5. From 7 votes.
Please wait...

راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت :همه ی ما برای استفاده از لوازم خانگی خود خاصه لباسشویی نیاز به راهنمایی داریم آی.پی امداد در صدد بر آمده مقاله ای با عنوان راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت با محتوای کاملی از راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت برای شما جمع آوری کند تا شما را در استفاده از لباسشویی ایندزیت یاری نماید.

برای تعمیر لباسشویی ایندزیت , و یا ارتباط با نمایندگی تعمیرات ایندزیت برای تعمیر محصولات ایندزیت خاصه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت  و اطلاع از هزینه تعمیر لباسشویی ایندزیت با شماره های آی.پی امداد که در آخر صفحه آمده تماس بگیرید و یا بر روی لینک کلمات کلیک کنید.

1.جداسازی لباس ها در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت :

 
 

جدا سازی لباس ها در چند مرحله باید انجام پذیرد :

1.در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت شرح داده شده است که برای اولین قدم در جداسازی لباس ها باید اتیکت یا برچسب متصل به لباس را به طور دقیق مطالعه کنید.باید بدانید که در برچسب لباس ها نحوه شستشوی درس لباس با توجه به نوع پارچه آن توضیح داده شده است. با این کار هم از لباس مراقبت میکنید و هم برنامه ی درست لباسشویی ایندزیت را انتخاب کرده و استفاده درست از لباسشویی ایندزیت انجام میدهید.

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت
راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت

در راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت باید به این نکته مهم اشاره کنیم که بیشتر لباس ها قابلیت شسته شدن با لباسشویی را دارند اما همه ی آن ها را یک دمای و یک برنامه نمیتوان شست که توضیحات این نکات در برچسب به طور کامل آمده است.در بیشتر لباس ها برچسب لباس در سمت چپ لباس یا داخل ناحیه گردن لباس قرار دارد.

2.هنگامی که برچسب لباس ها را مطالعه میکنید توجه داشته باشید که اصلا لباس قابل شستشو با لباسشویی است یا خیر .بنابراین در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت توصیه میشود اولین اقدامی که پس از خواندن برچسب لباس ها انجام میدهید جدا کردن لباس های قابل شستشو با لباسشویی و غیر قابل شستشو با لباسشویی باشد.

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت
راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت

3.سومین توصیه ای که در راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت در جدا سازی لباس ها میشود , جدا سازی آن ها بر اساس رنگ آن ها است.به طور دقیق تر باید بدانید لباس های تیره را با هم , لباس های سفید را با هم و لباس های رنگی با هم رنگ خود به عنوان لباس ها مثال های قرمز را با هم داخل لباسشویی بیاندازید.

4.جداسازی لباس ها بر اساس نوع پارچه از دیگر نکات مهم جدا سازی لباس ها در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت است که باید توجه زیادی به آن داشته باشید زیرا اگر لباس های نازک را با لباس های ضخیم شستشو دهید و از برنامه مناسب برای پارچه های نازک استفاده نمایید لباس های ضخیم تمیز نمیشوند و اگر از برنامه شستشوی مناسب لباس های ضخیم استفاده نمایید لباس های نازک آسیب میبینند.

نکته مهم که در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت بر آن تاکید شده است این است که اگر لباس های شما دارای لکه های کثیفی مانند لکه خون هستند قبل از انداختن آن ها در لباسشویی سعی کنید لکه را از بین ببرید.

2.دانلود راهنمای لباسشویی ایندزیت :

چهار برنامه کلی و اصلی در لباسشویی ایندزیت وجود دارد که برنامه های دیگر زیر مجموعه این چهار برنامه اصلی قرار میگیرند که ما در این قسمت از راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت به شرح آن ها پرداخته ایم:

برنامه عادی:ساده ترین برنامه لباسشویی ایندزیت است که در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت میتوان از آن نام برد.این برنامه عملکری با چرخش سریع دارد اما مناسب برای لباس هایی است که سریع کثیف میشوند مانند لباس های روزمره شما.

برنامه پر فشار: این چرخه رویکردی سریع / آهسته دارد. در راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت توصیه میگردد از این برنامه برای جلوگیری از چروک شدن لباس ها و همچنین برای مراقبت از پارچه های الیاف مصنوعی در برابر افتادن توپ های کوچک فیبر بر آن ها باید از برنامه پرفشار استفاده نمایید.

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت
راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت

برنامه ظرف:برنامه چرخه ظرف از یک روش آهسته آهسته برای شستن لباس ها استفاده می کند بنابراین کمترین سایش پارچه را دارد پس راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت این برنامه را برای مراقبت از لباس های ابریشمی و با پارچه نازک به شما معرفی میکند.

چرخه ویژه:چرخه ویژه برای پاکسازی همراه با مراقبت از پارچه های حساس استفاده میگردد.همچنین چرخه ویژه دارای خاصیت ضد آلرژی نیز است.

3.تنظیم دمای آب در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت :

دمای آب آب شستشو را بر اساس دسته بندی لباس ها باید تنظیم کنید تا نتیجه خوبی ببینید.همه ما همانطور که در راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت اشاره شده است میدانیم که آب گرم علاوه بر اینکه موجب تمیزتر شدن لباس ها میشود ضد عفونی کننده نیز است.همچنین اثر مواد شوینده را بیشتر میکند اما این را هم باید بدانیم که آب گرم مناسب برای شستن همه ی لباس ها نیست و به برخی پارچه ها آسیب میزند.

بنابراین در راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت توصیه میشود که دمای آب ماشین لباسشویی را بر اساس دسته بندی لباس ها که در قسمت قبلراهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت توضیح داده شد تنظیم کند.

 

 شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی برندهای مختلف میتوانید کلیک نمایید .
 

7 دیدگاه

 • محمدشویی

  سلام میشه بگید طرزکاربالباسشویی ایندزیتwil145چطوریه؟
  ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
 • خشايار دماوندي

  سلام ميشه طرز کار ماشين لباسشويي مدل w84tx را به من بگيد ممنونم از شما

  No votes yet.
  Please wait...
 • مرتضی هاشمی

  با سلام اگر امکان داره راهنمایی بفرمائید لباسشویی ایندیزیت 7کیلویی دارم درست تخلیه آب نمی کنه چه کار کنم پمپ کا میکنه بفرمائید کدام
  قسمت رو بررسی کنم
  با تشکرفراوان

  سمت

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فیلتر کف ظرفشویی ایندزیت خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • لیلا میرزایی

  سلام خسته نباشید کار با لباسشویی ایندزیت مدل w63xرا میش بگید

  No votes yet.
  Please wait...
 • مریم افتخاری

  چجوری میتونم دفترچه کار کرد برنامه ماشین لباسشویی ایندزیت 9 کیلویی اینکس و دانلود کنم ؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • فاطمه محرمی

  سلام چرا نیم ساعته نمی شوره

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.