راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت

Rating: 3.0/5. From 13 votes.
Please wait...

راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت :همه ی ما برای استفاده از لوازم خانگی خود خاصه لباسشویی نیاز به راهنمایی داریم آی.پی امداد در صدد بر آمده مقاله ای با عنوان راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت با محتوای کاملی از راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت برای شما جمع آوری کند تا شما را در استفاده از لباسشویی ایندزیت یاری نماید.

برای تعمیر لباسشویی ایندزیت , و یا ارتباط با نمایندگی تعمیرات ایندزیت برای تعمیر محصولات ایندزیت خاصه تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت  و اطلاع از هزینه تعمیر لباسشویی ایندزیت با شماره های آی.پی امداد که در آخر صفحه آمده تماس بگیرید و یا بر روی لینک کلمات کلیک کنید.

1.جداسازی لباس ها در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت :

جدا سازی لباس ها در چند مرحله باید انجام پذیرد :

1.در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت شرح داده شده است که برای اولین قدم در جداسازی لباس ها باید اتیکت یا برچسب متصل به لباس را به طور دقیق مطالعه کنید.باید بدانید که در برچسب لباس ها نحوه شستشوی درس لباس با توجه به نوع پارچه آن توضیح داده شده است. با این کار هم از لباس مراقبت میکنید و هم برنامه ی درست لباسشویی ایندزیت را انتخاب کرده و استفاده درست از لباسشویی ایندزیت انجام میدهید.

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت
راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت

در راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت باید به این نکته مهم اشاره کنیم که بیشتر لباس ها قابلیت شسته شدن با لباسشویی را دارند اما همه ی آن ها را یک دمای و یک برنامه نمیتوان شست که توضیحات این نکات در برچسب به طور کامل آمده است.در بیشتر لباس ها برچسب لباس در سمت چپ لباس یا داخل ناحیه گردن لباس قرار دارد.

2.هنگامی که برچسب لباس ها را مطالعه میکنید توجه داشته باشید که اصلا لباس قابل شستشو با لباسشویی است یا خیر .بنابراین در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت توصیه میشود اولین اقدامی که پس از خواندن برچسب لباس ها انجام میدهید جدا کردن لباس های قابل شستشو با لباسشویی و غیر قابل شستشو با لباسشویی باشد.

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت
راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت

3.سومین توصیه ای که در راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت در جدا سازی لباس ها میشود , جدا سازی آن ها بر اساس رنگ آن ها است.به طور دقیق تر باید بدانید لباس های تیره را با هم , لباس های سفید را با هم و لباس های رنگی با هم رنگ خود به عنوان لباس ها مثال های قرمز را با هم داخل لباسشویی بیاندازید.

4.جداسازی لباس ها بر اساس نوع پارچه از دیگر نکات مهم جدا سازی لباس ها در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت است که باید توجه زیادی به آن داشته باشید زیرا اگر لباس های نازک را با لباس های ضخیم شستشو دهید و از برنامه مناسب برای پارچه های نازک استفاده نمایید لباس های ضخیم تمیز نمیشوند و اگر از برنامه شستشوی مناسب لباس های ضخیم استفاده نمایید لباس های نازک آسیب میبینند.

نکته مهم که در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت بر آن تاکید شده است این است که اگر لباس های شما دارای لکه های کثیفی مانند لکه خون هستند قبل از انداختن آن ها در لباسشویی سعی کنید لکه را از بین ببرید.

2.دانلود راهنمای لباسشویی ایندزیت :

چهار برنامه کلی و اصلی در لباسشویی ایندزیت وجود دارد که برنامه های دیگر زیر مجموعه این چهار برنامه اصلی قرار میگیرند که ما در این قسمت از راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت به شرح آن ها پرداخته ایم:

برنامه عادی:ساده ترین برنامه لباسشویی ایندزیت است که در راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت میتوان از آن نام برد.این برنامه عملکری با چرخش سریع دارد اما مناسب برای لباس هایی است که سریع کثیف میشوند مانند لباس های روزمره شما.

برنامه پر فشار: این چرخه رویکردی سریع / آهسته دارد. در راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت توصیه میگردد از این برنامه برای جلوگیری از چروک شدن لباس ها و همچنین برای مراقبت از پارچه های الیاف مصنوعی در برابر افتادن توپ های کوچک فیبر بر آن ها باید از برنامه پرفشار استفاده نمایید.

راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت
راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت

برنامه ظرف:برنامه چرخه ظرف از یک روش آهسته آهسته برای شستن لباس ها استفاده می کند بنابراین کمترین سایش پارچه را دارد پس راهنمای فارسی لباسشویی ایندزیت این برنامه را برای مراقبت از لباس های ابریشمی و با پارچه نازک به شما معرفی میکند.

چرخه ویژه:چرخه ویژه برای پاکسازی همراه با مراقبت از پارچه های حساس استفاده میگردد.همچنین چرخه ویژه دارای خاصیت ضد آلرژی نیز است.

3.تنظیم دمای آب در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت :

دمای آب آب شستشو را بر اساس دسته بندی لباس ها باید تنظیم کنید تا نتیجه خوبی ببینید.همه ما همانطور که در راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت اشاره شده است میدانیم که آب گرم علاوه بر اینکه موجب تمیزتر شدن لباس ها میشود ضد عفونی کننده نیز است.همچنین اثر مواد شوینده را بیشتر میکند اما این را هم باید بدانیم که آب گرم مناسب برای شستن همه ی لباس ها نیست و به برخی پارچه ها آسیب میزند.

بنابراین در راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت توصیه میشود که دمای آب ماشین لباسشویی را بر اساس دسته بندی لباس ها که در قسمت قبلراهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت توضیح داده شد تنظیم کند.

آموزش نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی ایندزیت

ماشین های لباسشویی در بسیاری از موارد نیاز به ریست کردن پیدا می کنند. مواردی مانند ارور دادن یا هنگ کردن از جمله این موارد است. اگر ماشین لباسشویی شما ایندزیت است کار ساده ای در پیش دارید. برای ریست کردن ماشین لباسشویی ایندزیت مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ماشین لباسشویی را از پریز برق جدا کنید.
 2. دکمه روشن / خاموش ماشین لباسشویی را فشار دهید.
 3. دستگیره چرخشی تنظیم زمان را روی حالت صفر قرار دهید.
 4. دستگاه را به برق متصل و روشن کنید. اکنون چراغ های نمایشگر باید چشمک بزنند.
 5. دوباره ماشین را خاموش کنید. اکنون ماشین لباسشویی ایندزیت شما ریست شده است. میتوانید مجددا آن را روشن کنید و از آن استفاده نمایید.
 شما عزیزان برای تعمیر لباسشویی برندهای مختلف میتوانید کلیک نمایید .

19 دیدگاه

 • محمدشویی

  سلام میشه بگید طرزکاربالباسشویی ایندزیتwil145چطوریه؟
  ممنون میشم

  Rating: 2.3/5. From 8 votes.
  Please wait...
 • خشايار دماوندي

  سلام ميشه طرز کار ماشين لباسشويي مدل w84tx را به من بگيد ممنونم از شما

  Rating: 3.3/5. From 4 votes.
  Please wait...
 • مرتضی هاشمی

  با سلام اگر امکان داره راهنمایی بفرمائید لباسشویی ایندیزیت 7کیلویی دارم درست تخلیه آب نمی کنه چه کار کنم پمپ کا میکنه بفرمائید کدام
  قسمت رو بررسی کنم
  با تشکرفراوان

  سمت

  Rating: 4.0/5. From 4 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فیلتر کف ظرفشویی ایندزیت خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • لیلا میرزایی

  سلام خسته نباشید کار با لباسشویی ایندزیت مدل w63xرا میش بگید

  No votes yet.
  Please wait...
 • مریم افتخاری

  چجوری میتونم دفترچه کار کرد برنامه ماشین لباسشویی ایندزیت 9 کیلویی اینکس و دانلود کنم ؟؟

  Rating: 2.7/5. From 3 votes.
  Please wait...
 • فاطمه محرمی

  سلام چرا نیم ساعته نمی شوره

  Rating: 3.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
 • فرخنده دلشکسته

  سلام لطفا طرز کار با ماشین لباسشویی ایندزیت مدل WIDL 106 راتوضیح دهید ,باتشکر

  No votes yet.
  Please wait...
 • رضا قربانی

  راهنمای فارسی ماشین لباسشویی ایندزیت رو میخوام
  ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
 • رضا قربانی

  راهنمای فارسی ماشین لباسشویی ایندزیت 8کیلویی مدلIwc8108رو لطف کنید ارسال نمایید

  No votes yet.
  Please wait...
 • م كرمي

  باسلام
  راهنماي فارسي كار با ماشين لباسشويي ايندزيت مدل Iwd8128s و ماشين ظرفشويي مدل dfp273را مي خواستم اگر لطف كنيد

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناصر شیخ زاده

  با عرض سلام وخسته نباشید خواهشن درصورت امکاندفترچه راهنما ماشین لباسشویی ایندزیت مدلw642Txدرسایت خود شرکت پیدا نکردم به علت قدیمی بودن این مدل اگر دردسترس شما باشه متشکر میشوم که برای من ارسال کنید قبلا از زحمات شما عزیزان متشکرم یا حق

  No votes yet.
  Please wait...
 • هادی خردمند

  سلام خسته نباشید
  لباسشویی بنده مدلlWD7168میباشدموقع روشن کردن قفل کارنمیافته دلیلشو لطف کنین ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لباسشویی ایندزیت شما مشکل میکروسوئیچ دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ناشناس

  سلام ببخشید میشه نحوه‌ی استفاده از ماشین لباسشویی ایدیزیت مدلWIxL115 رابگید ممنون میشم

  No votes yet.
  Please wait...
 • مسکینی از کاشمر

  سلام لباسشویی من برای اینکه خوب تمیز بشوید باید روی روی ۲ ساعت و بیست دقیقه تنظیم شود و این زمان زیادی است با برنامه های دیگه خوب تمیز نمی شوید و مواد شوینده داخل لباس ها هست و لکه ها را تمیز نمی کند و باید یک ابکشی اضافی برای شستن مواد شوینده داشته باشم برای این مشکل چکار کنم ضمنا امروز اخر شستشو صدا یی و بویی کرد وقتی تمام شد درب را باز کردم اب تخلیه نشده بود لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، لباسشویی شما مشکل تخلیه دارد ، در ابتدا پمپ تخلیه را چک نمایید و برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات تعمیرگاه مجاز لباسشویی ایندزیت بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ابوذر غلامپور آهنگر

  سلام وقت بخیر
  عزیز منوی شتشوی لباسشویی ایندزیت مدل IWB5085 ما پاک شد در ضمن میشه منوی فارسی اونو برام بفرستید اگه زحمت بکشید تمام دکمه های روی این لباسشویی رو برام توضیح بدین خیلی ممنون میشم یا اگر همه ی این توضیحات رو به صورت PDF به شماره موبایلم تلگرام کنید هم ممنون میشم
  بابت همه چی ممنونم

  No votes yet.
  Please wait...
 • سحرکاکایی

  سلام ببخشید میشه راهنمای استفاده از لباسشویی ایندزیت 6 کیلویی رو لطف کنید؟ نمیدونم چجور باید باهاش کارکنم

  Rating: 2.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.