نمایندگی ایندزیت در تهران

نمایندگی تعمیرات ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در تهران یا همان تعمیرگاه مجاز رسمی تعمیر لوازم خانگی ایندزیت در شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران با استفاده از قطعات فابریک ، ضمانتنامه رسمی ، تعمیرکار دوره دیده محصولات ایندزیت در محل به رفع عیب ، خدمات و عیب یابی میپردازد .

نمایندگی تعمیرات ایندزیت کجاست ؟ تلفن نمایندگی ایندزیت در تهران چند است ؟ تعمیرگاه مجاز ایندزیت کجاست ؟ عجله نکنید ! به خواندن ادامه دهید تا شمارا با لوازم خانگی ایندزیت آشنا کنیم .

اینجا تعمیرگاه مجاز ایندزیت ( نمایندگی تعمیرات ایندزیت ) میباشد ، الان که وارد این صفحه شده اید ،  به احتمال زیاد یکی از محصولات ایندزیت (یخچال ، یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، اجاق گاز ، مایکروفر ، مایکروویو ، جاروبرقی ) شما عزیزان به مشکل برخورده است .

نمایندگی تعمیرات ایندزیت
نمایندگی ایندزیت در تهران

نگران نباشید !!! چونکه ...

 • مجموعه آی پی امداد با شعب مختلف در سراسر تهران نمایندگی تعمیرات ایندزیت می باشد .
 • کلیه خدمات indesit با قطعات اورجینال انجام می شود .
 • تمامی خدمات در همان روز و تکنسین مربوطه ( تعمیرکارایندزیت ) ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاظر می شود .
 • قابل ذکر است تعمیرات ایندزیت دارای 12 ماه ضمانتنامه رسمی می باشد .
 • کلیه خدمات ایندزیت با فاکتور رسمی آی.پی ارائه میشود .
 • تمامی تکنسینهای مجموعه ، آموزش و دوره دیده در زمینه تعمیرات ایندزیت می باشند .
 • در صورت تماس با تلفن نمایندگیهای ایندزیت در سراسر تهران ، مشاوره رایگان انجام میگردد تا چنانچه مشکل جزئی بود ، بدون نیاز به تکنسین مشکل برطرف شود .

مجموعه آی پی امداد ( نمایندگی تعمیرات ایندزیت ) با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات ایندزیت جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم .

توجه : چنانچه لوازم خانگی ایندزیت خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ایندزیت مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاص نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهره مند شوید .

توجه : آی.پی امداد نمایندگی رسمی ایندزیت نمیباشد و فقط با مجوز از اتحادیه مربوطه تعمیرگاه مجاز ایندزیت بوده که خدمات لوازم خانگی ایندزیت را در تهران انجام میدهد .

نمایندگی ایندزیت

نمایندگی ایندزیت یک شرکت ایتالیایی است که در فابیانو در استان آنکووا واقع شده است. این شرکت به عنوان یکی از برند های مطرح دنیا در حوزه تولیدات لوازم خانگی می باشد. از محبوب ترین لوازم خانگی ایندزیت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نمایندگی ایندزیت
  نمایندگی رسمی ایندزیت

  ماشین لباسشویی ایندزیت

 • ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • خشک کن ایندزیت
 • یخچال فریزر ایندزیت
 • اجاق گاز ایندزیت
 • هود آشپزخانه ایندزیت
 • مایکروویو ایندزیت
 • و...

تاریخچه ایندزیت در نمایندگی تعمیرات

شرکت ایندزیت در سال 1975 به ثبت رسید و فعالیت خود را بصورت محدود در لوازم خانگی آغاز کرد. سپس در سال 1987 وارد بازار بورس میلان شد و تواسنت با افزایش سرمایه خود از طریق فروش سهام به عمده مردم اقدام به توسعه زیرساخت ها و محصولات خود هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی بکند.

نمایندگی ایندزیت در 8 منطقه عمده اقتصادی دنیا فعالی می باشد و به غیر از نمایندگی محصولات لوازم خانگی ایندزیت در این 8 منطقه و تولید محوصلات به ارائه نمایندگی خود به سایر نقاط دنیا نیز اهتمام ورزیده است . 8 منطقه صنعتی بزرگ ایندزیت در کشور های ایتالیا، لهستان، انگلستان، روسیه و ترکیه قرار دارند. این شرکت با داشتن بیش از 16000 نیروی کار به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های دنیا مطرح است.

نمایندگی ایندزیت با تمرکز مدارم بر روی طراحی محصول ، احترام به محیط زیست و توسعه قابلیت های هوشمندانه محصولات خود هر روز رو به تکامل بوده و به عنوان یکی از مطرح ترین برند ها خود را معرفی کرده است.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات ایندزیت را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

نمایندگی ایندزیت در تهران

نمایندگی ایندزیت محصولات تولدیدی خود را با نام های ایندزیت ، هات پوینت ، آریستون و شولتز به فروش میرسانند اما نمایندگی تعمیرات ایندزیت و نمایندگی خدمات پس از فروش ایندیزیت موظف به خدمت رسانی به مشتریان همه ی این محصولات به بهترین شکل ممکن میباشند.

خوشبختانه مجموعه آی.پی امداد به عنوان نماینده مجاز تعمیرات و خدمات پس از فروش ایندزیت در تهران با استفاده از کادری متخصص ، خدمات بسیار خوبی را به مشتراین خود ارائه نماید.

آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ایندزیت با استفاده از قطعات اصلی و فابریک خود نمایندگی ایندزیت در محل مشتریان خدمات مورد نیاز را به آنها ارائه نموده و حتی تعمیرات خود را هم گارانتی می نماید. نمایندگی ایندزیت در تهران نیکان میباشد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 8232-021 تماس حاصل نمایید .

تعمیرگاه مجاز ایندزیت

مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ایندزیت در تهران میباشد که با هدف رضایتمندی مشتری ، ارائه خدمات در محل ، با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه توانسته است به تعمیرات ایندزیت بپردازد و رضایتمندی مشتری را جلب نماید ، قابل ذکر است که تعمیرگاه مجاز ایندزیت با شعبات مختلف در تهران توانسته است خدمات ایندزیت را برای شما عزیزان به صرفه (  هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ زمانی ) انجام دهد تا بتوانیم در این عرصه حضور پر رنگ داشته باشیم ، در صفحه نمایندگی تعمیرات ایندزیت بارها عنوان نموده ایم که برای خدمات ایندزیت از تعمیرگاه مجاز ایندزیت استفاده نمایید تا با استفاده از قطعات فابریک طول عمر لوازم خانگی ایندزیت خود را افزایش دهید و به هیچ عنوان از تعمیرگاه غیر مجاز استفاده ننمایید .

هدف تعمیرگاه مجاز ایندزیت در تهران جلب رضایتمندی شما و استفاده از قوانین خدماتی طبق استاندارد جهانی میباشد ، امیدواریم در این راستا به اهداف خود برسیم و بتوانیم رضایتمندی شما عزیزان را به صورت کامل جلب نماییم .

توجه : آی.پی امداد نمایندگی رسمی ایندزیت نمیباشد و تنها در قالب تعمیرگاه مجاز ایندزیت در تهران خدمات ارائه میدهد .

 

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ایندزیت

خدمات یخچال ساید بای ساید ایندزیت

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید ایندزیت طبق نمایندگی ایندزیت
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید ایندزیت
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید ایندزیت
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید ایندزیت
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید ایندزیت
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید ایندزیت
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید ایندزیت
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید ایندزیت
 • تعویض دمپر یخساز ایندزیت
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید ایندزیت
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید ایندزیت
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید ایندزیت
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر ایندزیت
 • شستشوی مدار گاز ایندزیت
 • سرویس سالیانه کندانسور ایندزیت
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید ایندزیت
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید ایندزیت جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید ایندزیت

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید ایندزیت

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید ایندزیت با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید ایندزیت ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید ایندزیت مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید ایندزیت را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید ایندزیت به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید ایندزیت به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید ایندزیت به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید ایندزیت معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید ایندزیت تخصص میخواهد .

نمایندگی تعمیرات ماکروفر  ایندزیت

به علت قطعات با کیفیتی که در ماکروفر ایندزیت واقع شده است ، آن  را از دیگر ماکروفر ها متمایز مینماید ، در نظر داشته باشید که هنگام تعمیر ماکروفر ایندزیت از تعمیرگاه غیر مجاز استفاده ننمایید و حتما برای خدمات به سراغ نمایندگی تعمیرات ایندزیت بروید . به دلیل حساسیت قطعات حتما هنگام تعویض از قطعات فابریک اسستفاده نمایید ، آی.پی نمایندگی تعمیرات ماکروفر ایندزیت با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد . تلفن نمایندگی تعمیرات ماکروفر ایندزیت را در زیر مشاهده نمایید . آی.پی امداد تنها تعمیرگاه مجاز ایندزیت میباشد و نمایندگی ایندزیت در تهران نیست .

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ایندزیت

مهندسین و طراحان ایندزیت جاروبرقی برای مصرف مختلف و مشتریان مختلف را در دستور کار خود داشته اند. ایندزیت انواع جاروبرقی برای مصارف صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی در قدرت های مختلف را طراحی و روانه بازار کرده است. مدل های خوابیده و ایستاده جارو برقی ایندزیت با قدرت های مختلف را می توانید بسته به نوع نیاز خود از نمایندگی ها ایندزیت خریداری نمایید.

در نظر داشته باشید که فروش قطعات جاروبرقی ایندزیت اعم از : لوله خرطومی ، لوله تلسکوپی ، برس ، پاکت ، فیلتر ، دسته و ... فقط در تعمیرگاه مجاز ایندزیت انجام میگردد ، همچنین هنگامیکه نیاز به تعمیر جاروبرقی ایندزیت خود داشتید هم میتوانید به آدرس کارگاه ایندزیت مراجعه نمایید ، هم میتوانید با شعبات ایندزیت در سراسر تهران ( در انتها قابل مشاهده است ) تماس حاصل نمایید تا پیک شرکت ایندزیت در محل حاضر شود و بعد از یک روز کاری تحویل شما داده شود . آی.پی امداد تنها تعمیرگاه مجاز ایندزیت میباشد و نمایندگی ایندزیت در تهران نیست .

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ایندزیت

تفاوتی نمی کند شما برای یک فعالیت صنعتی و یا برای منزل به دنبال اجاق گاز می گردید . ایندزیت برای مشکل پسند ها با کیفیت های عالی و طراحی های مختلف اجاق گاز های مختلف تولید کرده است. اجاق گاز المنتی ، کابینتی، اجاق و فر سر هم و ... از مدل های مختلف اجاق گاز ایندزیت می باشند. آی.پی امداد تنها تعمیرگاه مجاز ایندزیت میباشد و نمایندگی ایندزیت در تهران نیست .

مشکلات مرسومی که برای مشتریان ایندزیت در رایطه با فر و اجاق گاز بوده ، به شرح ذیل می باشد :

1: ولوم را هر زمانی که نگه میداریم شعله روشن نمیشود.

2: فندک اجاق گاز کار نمی کند.

3: در زمان طولانی شعله روشن میشود.

4:فر اجاق گاز گرم نمیکند.

5 : شیشه فر اجاق گاز شکسته است.

6 : شیشه اجاق گاز شکسته است.

7 : صفحه دیجیتالی اجاق گاز کار نمیکند .

8 : برد الکترونیکی اجاق گاز خراب شده و اجاق گاز روشن نمیشود .

9 : بوبین اجاق گاز خراب است .

10 : ترموکوپل اجاق گاز خراب است .

هنگام نیاز به تعمیرات اجاق گاز ایندزیت با شماره نمایندگی تعمیرات ایندزیت در زیر تماس حاصل نمایید .

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در شمیرانات تهران

آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات ایندزیت اینجا است تا با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل به خدمات بپردازد .

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ایندزیت  در شمال تهران

تعمیرکاران در نمایندگی تعمیرات ایندزیت ، دوره و آموزش دیده محصولات ایندزیت میباشند .

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در غرب تهران

تمامی خدمات ، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ایندزیت در همان روز میباشد .

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در شمال غرب تهران

نمایندگی تعمیرات ایندزیت مفتخر است کلیه هزینه تعمیرات ، دفترچه راهنمای فارسی ، ارور و دلایل ارور لوازم هانگی را برای شما عزیزان شرح داده است .

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

اهالی محترم شهرک غرب و سعادت آباد ، با اطمینان و آرامش لوازم خانگی ایندزیت خریداری نمایید ، چونکه نمایندگی تعمیرات ایندزیت در محله شما فعال میباشد .

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در مرکز تهران

هر کجای تهران که هستید کافی است با شماره نمایندگی ایندزیت تماس حاصل نمایید تا بعد از ثبت آدرس شما تعمیرکار زنگ خانه را به صدا در بیاورد .

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در شرق تهران

آموزش تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت شعار نیست ! یک واقعیت است ، تا بدون هزینه به رفع عیب لوازم خانگی خود بپردازید .

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ایندزیت در جنوب تهران

هدف نمایندگی تعمیرات ایندزیت جلب رضایت شما عزیزان و معرفی ما به دیگران به عنوان نمایندگی تعمیرات ایندزیت ارزان در تهران است .

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774