تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجازمرکزی و رسمی در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، علت ارور ، رفع کد خطا ، عیب یابی و آموزش تعمیر لباسشویی ایندزیت را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بهره مند شوید .

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران کجاست ؟ تعمیرگاه مجاز لباسشویی ایندزیت در تهران کجاست ؟

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

نگران نباشید ، چونکه مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی ایندزیت اینجاست تا به تمام این سوالات پاسخ دهد و با استفاده از قطعات فابریک طول عمر لباسشویی ایندزیت شما را افزایش میدهد ، همچنین در نظر داشته باشید که تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تخصص میخواهد و حتما باید تعمیرکار دوره دیده لباسشویی ایندزیت در محل جهت تعمیرات حضور پیدا کند .

چرا برای تعمیرات لباسشویی ایندزیت آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی ایندزیت با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات لباسشویی ایندزیت را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • تعمیرکار لباسشویی ایندزیت با لباس فرم در محل حاضر میود .
 • کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .
 • تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل انجام میگردد و به هیچ عنوان برای خدمات از محل شما خارج نمیشود .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ایندزیت ، توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود ، در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی ایندزیت ظرف مدت کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی ایندزیت خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

لباسشویی های ایندزیت به دلیل طراحی خاصی که دارند حتما باید توسط نمایندگی مجاز لباسشویی ایندزیت سرویس شوند.آی.پی امداد با بیش از پنجاه سال سابقه در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی با بهره گیری از تکنسین های مجرب و آموزش دیده در این زمینه و استفاده از قطعات فابریک شرکت ایندزیت آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.همه ی خدمات انجام شده توسط تکنسین های آی.پی امداد با فاکتور آی.پی ضمانت میگردد.تمام خدمات آی.پی امداد در همان روز و در زمان معینی در منزل شما انجام میپذیرد.

همچنین آی.پی امداد بدون هیچگونه اتلاف وقت و با کمترین هزینه به مشتران لباسشویی ایندزیت خدمات اراده میدهد.

خدماتی همچون رفع عیوب زیر:

۱.تمیز نشستن لباس ها توسط لباسشویی.

۲.دیگ لباسشویی شما نمیچرخد.

۳.ماشین لباسشویی روشن نمیشود.

۴.لباسشویی آب را تخلیه نمیکند.

۵.لباسشویی برق میدهد.

۶.کلید های لباسشویی کار نمکنند.

۷.لباسشویی در حین کار صدا میدهد و یا تکان میخورد.

۸.درب لباسشویی بسته نمیشود.

۹.درب لباسشویی قفل شده و باز نمیشود.

۱۰.لباسشویی آبگیری نمیکند.

۱۱.لباسشویی عملیات پس از آبگیری را انجام نمیدهد.

۱۲.لباسشویی نشتی آب دارد.

۱۳.ماشین لباسشویی آب را گرم نکرده و یا آب را به جوش می آورد.

۱۴.دور خشک کن لباسشویی عمل نمیکند.

۱۵.صفحه نمایش لباسشویی نشان میدهد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیرات لباسشویی ایندزیت ( تعرفه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت ) خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه خدمات ماشین لباسشویی ایندزیت رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

ویژگی لباسشویی ایندزیت در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت :

میتوان در مورد ماشین لباسشویی های ایندزیت این مسئله را گفت که برای افرادی طراحی شده اند که به دنبال کارایی بالا با عملکردی آسان هستند.

یکی از ویژگی های مهم لباسشویی ایندزیت امکان کنترل لباسشویی در تمام مراحل شیستشو است حتی مخزن لباسشویی را میتوانید بوسیله صفحه کلید لباسشویی تحت کنترل داشته باشید.

در طراحی لباسشویی ایندزیت به اندازه درب ماشین لباسشویی برای سهولت در بیرون آوردن و ریختن لباس ها در مخزن توجه شده است.این لباسشویی ها دارای 16 برنامه شستشو +8 برنامه انتخابی میباشد که کار با آن ها توسط تکنسین اعزامی از نمایندگی خدمات ایندزیت به شما آموزش داده میشود.

لباسشویی های ایندزیت علاوه بر سیستم تنظیم میزان آب با توجه به البسه دارای سیستم استفاده مناسب از پودر لباسشویی با توجه به مقدار لباس ها نیز میباشند.

برنامه تاخير در شروع شستشو , دكمه لكه زدايی (لكه گيری) , برنامه مخصوص پارچه های ابريشمی و پرده ,  سيستم قارچ زدايی و ضد باكتری از دیگر ویژگی های نام بردنی لباسشویی های ایندزیت است.

سیستم اتوکشی آسان در این لباسشویی ها بهترین سیکل شستشو و خشک کن را متناسب با لباس ها به کار میبرد و میزان چروک لباسها را به کمترین مقدار کاهش میدهد.این سیستم هم به راحتی کار شما کمک میکند و هم طول عمر لباس ها را افزایش میدهد.

ارور لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت خود را موظف دانسته است تا چنانچه روی صفحه نمایش آن اروری نمایان شد خود را نگران نکنید و در ابتدا دلیل ارور لباسشویی ایندزیت خود را بدانید و سپس به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود بپردازید .

در هنگام ارور دادن لباسشویی ایندزیت بهتر است علت این ارور ها را بدانید تا اگر مهارت کافی برای رفع آن دارید خود اقدام به تعمیر کنید و در غیر این صورت بدانید چه مشکلی پیش آمده و چه خدماتی باید دریافت کنید.ما در اینجا ارور های لباسشویی ایندزیت را برای شما با توضیحات آورده ایم. همچنین لازم است بدانید که در آی.پی امداد تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت هم انجام میگردد .

کد خطای لباسشویی ایندزیت در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

ارور                                   علت ارور

F01                      ترمینال موتور اتصالی کرده است

F02                     خاربی تاخو یا خرابی موتور

F03                     خرابی سنسور ترموستاتی شستشو

F04                     خرابی هیدروستات

F05                     خوب عمل نکردن پمپ تخلیه یا هیدروستات

F07                     خرابی المنت

F08                     اتصالی رله المنت شستشو

F09                     خرابی EEPROM

F10                     هیدروستات درست عمل نمیکند

F11                     پمپ تخلیه

F12                     قطع ارتباط برد دیسپلی و برد اصلی

F13                     خرابی سنسور خشک کن یا خرابی موتور فن

F14                     خرابی المن خشک کن

F15                     رله المنت شک کن خراب است

F17                     خرابی قفل درب

F18                     در ارتباط برد اصلی و نمایشگر ایراد وجود دارد

قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت ابتدا مواردی را چک کنید گاهی اصلا نیاز به نمایندگی تعمیرات نیست فقط کمی آگاهی کافیست برای حل مشکل لباسشویی ایندزیت شما.در زیر چند نمونه از این موارد را برای شما شرح داده ایم:

مشکل لرزش بیش از حد لباسشویی: ایندزیت

اگر به دلیل لرزش بیش از حد لباسشویی ایندزیت میخواهید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید ابتدا چک کنید وزن لباس ها بیش از حد مجاز لباسشویی نباشد , سپس تراز بودن لباسشویی را چک کنید که در سطح صافی قرار گرفته باشد و اگر همچنان لرزش ادامه داشت با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تماس حاصل فرمایید.

 نشتی ماشین لباسشویی ایندزیت  :

اگر مشکل نشتی ماشین لباسشویی ایندزیت را دارید به این معنی نیست که شما نیاز به یک تعمیر بزرگ دارید نشتی آب ممکن است به علت مسائل ساده ای مثل موارد زیر باشد:

-1 لباسشویی متعادل نیست و به درستی بارگیری نمی شود.
-2
شیلنگ به طور صحیح وصل نشده است.
-3
شیلنگ ماشین لباسشویی فرسوده است.
-4
فاضلاب مسدود شده اند.

لباسشویی ایندزیت عمل نمیکند و یا از آب پر میشود :

قبل از اینکه از این موضوع بترسید و یا سریعا با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید مواردی است که باید چک کنید مواردی مثل چک کردن اتصال درست لباسشویی به برق.ممکن است این مسئله خنده دار به نظر بیاید اما گاهی پیش میاید.اگر سیم برق وصل شده باشد، مطمئن شوید که برق دارای برق است و قطع کننده مدار شما قطع نشده است.شیر آب را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که شیلنگ ها متصل شده و هر دو دریچه ورودی آب باز هستند. شیلنگ ها را چک کنید و مطمئن شوید که هیچ مانعی داخل شیلنگ وجود ندارد.

لباس ها پس از شستشو دارای مواد شوینده بر روی سطح خود هستند :

یکی از شایعترین مشکلات لباسشویی ها در همه ی مارک ها این موضوع است.ابتدا دفترچه راهنما را مطالعه کنید تا مطمئن شوید از ماده شوینده مناسب برای لباس ها و تناسب با لباسشویی استفاده کرده اید.اگر از ماده شوینده به درستی استفاده کرده بودید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت تماس حاصل فرمایید

چگونه لباسشویی ایندزیت را در محل تعمیر نماییم و تعمیرکار ایندزیت خود در محل شویم ؟

گاهی اوقات شما نیاز دارید که از یک تعمیرکار حرفه ای برای تعیین منبع سوء عملکرد ماشین لباسشویی ایندزیت کمک بگیرید، هم چنین با استفاده از راهنمایی های زیر نیز می توانید علت نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت را بیابید، بنابراین تصمیم گیری با شماست که آیا از عهده کار تعمیر بر می آیید یا اینکه نیازمند تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت هستید.

چگونه نشتی آب از ماشین لباسشویی ایندزیت را عیب یابی و تعمیر کنیم ؟

علت های رایج نشتی آب از ماشین لباسشویی ایندزیت در این قسمت با عنوان سناریوها ارائه شده است:

مشکل نشت آب در لباسشویی ایندزیت به علت نصب ناصحیح

سناریو1: ممکن است به دلیل نصب ناصحیح ماشین لباسشویی ایندزیت پایه ها درست در زیر ماشین قرار نگرفته باشند، یا اینکه قسمت جلو بالاتر از قسمت عقب قرار دارد یا بالعکس ، هم چنین یک پایه معلق در هوا نیز می تواند مسبب بسیاری از مشکلات از جمله نشتی آب در هنگام چرخه چرخش در ماشین لباسشویی شوند.

یک ماشین نا متوازن با پایه ای لق و معلق در هوا می تواند باعث تکان های شدید دستگاه در هنگام چرخش وان شستشو شود، نتیجه اینکه بعضی از آبها در کف اتاق شستشوی شما پراکنده می شوند، برای حل کردن این مسئله کافی است ماشین لباسشویی را در حین کارکرد طبق راهنمای سازنده متوقف کرده و خاموش کنیم سپس به تنظیم پایه های تعبیه شده در زیر ماشین لباسشویی بپردازیم، فراموش نکنید که هرگز برای در سطح قرار گرفتن پایه ها از چیزی مانند مقوا، پارچه و غیره استفاده نکنید.

مشکل نشت آب در لباسشویی ایندزیت به علت عدم استفاده درست از اتصالات

سناریو2: آب از پشت ماشین لباسشویی ایندزیت نشت می کند، (که اخیرا خودتان نصب کرده اید).
بررسی کنید که آیا پلاگین تخلیه موقت پلاستیکی تولید کننده را پس از خرید و نصب حذف کرده اید یا اگر به طور تصادفی آن را هنگام اتصال شلنگ تخلیه در جای خود قرار دادید، حذف آن کار آسانی است، پین را بیرون بکشید و شلنگ تخلیه را دوباره وصل کنید.

مشکل نشت آب در لباسشویی ایندزیت به علت شیلنگ تخلیه

سناریو3: شما در جریان چرخه چرخش ماشین لباسشویی ایندزیت متوجه خروج آب می شوید.
هنگامی که شما تصریح کردید که این یک نشتی به دلیل از حذف نکردن پلاگین پلاستیکی پس از نصب نیست، به دقت شلنگ ها را برای نشانه های دیگر از کلاهک ها، اتصالات شل یا دیگر آسیب ها بررسی کنید.

یک شلنگ تخلیه شده که از جریان آب پس از شستشو جلوگیری می کند باعث بیرون ریختن آب می گردد و چون مسیر پشتیبانی هموار نیست آب بر روی کف اتاق شستشو سرازیر می گردد،

این مشکل معمولا نشتی به نظر می رسد، اما در واقع یک انسداد است، به راحتی با تخلیه آب با استفاده از شلنگ اضطراری و سطل بزرگ مشکل حل خواهد شد.

اتصال شل بین شیلنگ و شیر نیز می تواند باعث نشتی آب آن شود، ابتدا ورودی آب را ببندید، سپس دستگاه را از دیوار جدا کنید تا اتصال شلنگ تخلیه و شیلنگ آب را به دریچه های شستشو و اتصالات شیلنگ پرکننده آب به ورودی ها را محکم کنید.

اگر علت مسدود و یا سست شدن نباشد، ممکن است مشکل از فاصله بین دیوار و پشت ماشین لباسشویی ایندزیت نشت شونده باشد، مهم است که فضای کافی بین دستگاه ماشین لباسشویی و دیوار پشت را حفظ کنید؛ در غیر این صورت شیلنگ ممکن است در فشار بین عقب دستگاه و دیوار قرار بگیرد و به علت اصطکاک ثابت باعث آسیب رساندن به شلنگ شود، شلنگ را کاملا بررسی کنید، اگر در یک ناحیه فرسودگی یا نشتی را می بینید، شیلنگ را جایگزین کنید و دستگاه خود را با کمک راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت در فاصله درستی  در طرفین قرار دهید.

هنگامی که همه موارد فوق را به عنوان مسئول نشت ماشین لباسشویی ایندزیت بررسی کردید، برای تعمیرات لباسشویی ایندزیت جایگزینی شلنگ های آسیب دیده ضروری است در غیر اینصورت یعنی استفاده از شلنگ های آسیب دیده تنها می تواند مشکلات بزرگی را در صورت عدم توجه فوری به آنها منجر شود، حتی یک سوراخ خیلی کوچک از آن نشتی صورت می گیرد، با گذشت زمان و عدم توجه باعث خسارات زیادی می گردد.

مشکل نشت آب در لباسشویی ایندزیت به علت پمپ

سناریو4: هیچ شکی در شلنگ های تخلیه وجود ندارد، اما در طول چرخه چرخش آب همچنان نشتی می کند.
شما بازرسی از شیلنگ ها را انجام دادی و این مشکل را حل نکرده است، بنابراین اکنون وقت آن رسیده تا یکی دیگر از قسمت های بالقوه معیوب را ببیند: پمپ؛

یک پمپ زمانی می تواند علت نشتی آب از ماشین لباسشویی ایندزیت شود که اجرامی مانند مواد شوینده نامرغوب، آهک موجود در آب شهری، لکه های سخت که به مرور زمان پدیدار شده اند و یا اجسامی مانند دستمال های کوچک، جوراب، لباس زیر و ... در آن گیر افتاده باشند، پانل تعبیه شده در پایین دستگاه را بردارید و فیلتر پمپ را تمیز کنید هم چنین می توانید شلنگ تخلیه را از خروجی آن بردارید و از پشت، دستگاه خود را برای این گرفتگی احتمالی بازبینی کنید، مهر و موم بین پمپ و شلنگ تخلیه همچنین می تواند باعث نشتی باشد در صورتی که شکسته یا شل شده باشد.

مشکل نشت آب در لباسشویی ایندزیت به علت شوینده ها

سناریو5: تنها پس از چند دقیقه چرخش وان شستشو ، حباب های صابونی در همه جا وجود دارد.
این به مقدار مواد شوینده مورد استفاده شما باز می گردد، فراموش نکنید مواد شونده اضافی به معنای تمیز کردن بیشتر نیست، در عوض، مواد شوینده بیش از حد باعث ایجاد اختلال در کارکرد ماشین می شود و کف از آن سرریز می شود و منجر به نشت می گردد، استفاده از مواد شوینده مناسب و با مقدار مناسب آن، یک اقدام پیشگیرانه آسان است.
* میزان استفاده از مواد شوینده به میزان درجه سختی آب نیز بستگی دارد، اگر آب نرم باشد مقدار کمتری از مواد شوینده برای شستشوی البسه نیاز است.

در آخر اگر تمامی دلایل ذکر شده را بررسی کردید و ماشین لباسشویی ایندزیت همچنان نشت می کند، احتمالا این مشکل بزرگ است و نیاز به یک مهارت حرفه ای دارد، با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.

چه چیزی باعث صدای ضربه ای در ماشین لباسوشیی ایندزیت می شود؟

چندین چیز وجود دارد که باعث ایجاد صدای ضربه زدن در ماشین لباسشویی ایندزیت می شود.

اجازه ندهید که صدای آزار دهنده بدون بررسی ماشین لباسشویی ادامه یابد، هرچه زودتر یک قطعه شکسته یا معیوب شده که عامل این صداهاست را پیدا کنید و آن را جایگزین یا تعمیر کنید در این صورت در هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت  صرفه جویی کرده اید و از آسیب رسیدن به قطعات دیگر جلوگیری می کنید.
در اینجا چندین عامل ایجاد سر و صدای ضربه ای در ماشین لباسشویی ایندزیت را بررسی می کنیم:

سر و صدای خرد شدن معمولا ناشی از یک سوء عملکرد یا شکست در یکی از بخش های زیر دستگاه است.
1. قلاب های همزن: این اجازه می دهد تا مخلوط را در یک جهت چرخانده و در جهت مخالف قرار گیرند، آنها در ستون مرکزی داخل یک ماشین لباسشویی در بالا قرار دارند، آنها شامل چهار قطعه کوچک از جنس پلاستیک می شوند که با گذشت زمان از بین می روند و شروع به لغزش می کنند که باعث می شود صدای خرد شدن در زمانی که ماشین در چرخه شستشو قرار دارد ایجاد کنند.
2. مهر و موم لوله و کیت بلبرینگ: در صورتی که این عامل علت سر و صدای ضربه ای است، پس هر دو مهر و موم و کیت بلبرینگ را جایگزین کنید.
3. تسمه: برای بررسی اینکه آیا تسمه ضعیف شده، ترک خورده، شل یا خم شده است، دست به کار شوید، آن را حذف کنید و آن را با دقت بررسی کنید، اگر نشانه هایی از سایش و پاره شدن را دیدید، احتمالا منبع سر و صدا را پیدا کرده اید. شما باید قطعه را برای رفع مشکل جایگزین کنید.

 1. کمک فنر: وظیف این قطعات ضربه گیری ماشین لباسشویی در حالت چرخش و لرزش بیش از حد است تا آسیبی به ماشین لباسشویی وارد نگردد، برای بررسی آن باید پانل جلو یا عقب برداشته شود در صورتی که کمک فنرها سست یا معیوب شده باشند برای جلوگیری از آسیب به دیگر نقاط دستگاه و رفع سر و صدای آزار دهنده باید تعویض شوند، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تماس حاصل نمایید.
  5. مونتاژ کلاچ: مونتاژ کلاچ اتصال بین انتقال و وان داخلی است، این قطعه اجازه می دهد تا وان به سرعت چرخش صحیح داشته باشد، سر و صدا می تواند از یک کلاچ فرسوده باشد که باعث می شود صدای بلند در طول چرخه چرخش تولید گردد در صورت معیوب بودن قطعه، کلاچ باید جایگزین شود.
  6. تسمه درایو: با گذشت زمان، این قطعه خشک می شود و شروع به ریزش می کند، قطعات تسمه شکسته شده باعث ایجاد صدای بلند در هر زمانی که موتور در حال اجرا است می گردند.

بهتر است این قطعات توسط تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ایندزیت چک شود، مگر اینکه تجربه کافی بازرسی و تعمیر ماشین لباسشویی را داشته باشید، دست کاری ماشین توسط فرد بی تجربه می تواند منجر به آسیب جدی به دستگاه شود که در نهایت هزینه بیشتری برای جایگزینی یا تعمیر در پی خواهد داشت. همچنین توصیه می شود برای اقدامات پیشگیرانه هنگام نصب ماشین لباسشویی ایندزیت تمامی مراحل را طبق دستورالعمل های راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت اجرا کنید و سرویس های دوره ای دستگاه را نادیده نگیرید، انجام این دو مورد از بسیاری هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت جلوگیری می کند و عمر طولانی تر و مفیدتری برای دستگاه به دنبال دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

Rating: 4.0/5. From 2 votes.
Please wait...

5 دیدگاه

 • فرهود محمودی

  سلام
  ماشین لباسشویی ایندزیت wil85 چند سال قبل دچار مشکل شد که بعلت عدم دسترسی به نماینده خدمات شرکتی به تعمیرگاه متفرقه مراجعه نمودم که گفتند برد دستگاه معیوب شده و باید تعمیر شود . پس از تعمیر و نصب برد دستگاه روشن شد و کار کرد اما هر از گاهی در اجرای برنامه ها دچار اختلال میشد ( یک بار صدای نامتعارف ، یکبار سیکل نشستشوی ناقص و … ) و لباسها هم مثل قبل تمیز نمیشدند و لکه و چرک کاملا روی لباسها میماند .
  خواستم ببینم آیا ممکن است که برد بدرستی تعمیر نشده باشد و یا اشکال آن ناشی از استفاده از قطعات مشابه و غیر مرتبط در آن باشد ؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد همچنان مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ایرج دریکوند

  سلام لباس شویی اندیزیت دارم بردش مشکل دارد می خواستم ببینم برد گیر میاد بزنم روش

  No votes yet.
  Please wait...
 • مریم فلاح

  می خواستم بدانم وقتی ظرفیت ماشین لباسشویی ۵ کیلو است منظور ۵ کیلو لباس خشک است یا ۵ کیلو لباس خیس و در حال شستشو
  از کجا بفهمیم میزان لباسی که در مخزن لباسشویی ریخته ایم کافی است

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف منظور از 5 کیلو ، 5 کیلو لباس خشک است .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.