logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت
زمان مطالعه: 8 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت inDesit شامل مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب تهران می باشد. اگر به دنبال رفع ایراد دستگاه خود هستید می توانید با نزدیکترین شعبه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد تماس بگیرید. باید به این نکته توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت به حفظ کیفیت و افزایش عمر ماشین خود کمک می کنید.

کاربران نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت توجه داشته باشند که در هنگام تعمیرات دستگاه از منزل شما خارج نمی شود و می توانید از نزدیک عملکرد تعمیرکار را مشاهده کنید.

به کمک خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت می توانید هزینه تعمیرات خود را به طور چشمگیری کاهش دهید.

در قسمت انتهایی این مقاله کاربران می توانند سوالات و ابهامات خود را درباره تعمیرات لباسشویی ایندزیت با کارشناس آی پی امداد در ارتباط باشند.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت inDesit در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران به شرح زیر است:

 • اولین قدم تماس با نزدیکترین نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت می باشد.
 • همچنین می توانید درخواست تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود را به صورت آنلاین در سایت آی پی امداد ثبت کنید.
 • نام تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت به همراه کد اشتراک برای گوشی شما ارسال می شود.
 • تعمیرکار مربوطه در کمتر از یک ساعت در محل حاضر می شود و خدمات خود را ارائه می دهد.
 • پس از انجام سرویس و رفع مشکل فاکتور رسمی و گارانتی تقدیم شما عزیزان می شود.
 • در نهایت؛ رضایت شما از عملکرد تکنسین برای تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت بررسی می شود.
 • از ابتدای درخواست سرویس تا پایان دوره گارانتی، کارشناس به صورت آنلاین در پنل کاربری شما را راهنمایی می کند.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت دارای 3 تا 12 ماه گارانتی می باشد.

اگر به تازگی این محصول را خریداری کرده اید، برای بهره مندی از خدمات پس از فروش، بهتر است با شماره نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت که در برگه گارانتی درج شده است، جهت نصب، عیب یابی و تعمیر در مدت گارانتی تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه می دهد. کافی است یکبار ماشین لباسشویی ایندزیت خود را تعمیر کنید. قطعات تعویضی مورد استفاده در ماشین لباسشویی از بهترین مواد اولیه ساخته شده است که باعث افزایش طول عمر ماشین شما می شود. برای تهیه قطعات فابریک از انبار آی پی امداد می توانید از تکنسین مربوطه مشاوره بخواهید.

از مزایای استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از قطعات فابریک
 • تعمیر صحیح دستگاه به افزایش عمر ماشین لباسشویی کمک می کند.
 • تعمیرکار مجموعه مجهز به تجهیزات به روز می باشد.
 • کلیه خدمات نمایندگی لباسشویی ایندزیت دارای گارانتی رسمی می باشد که خیال شما را راحت می کند.
 • یک متخصص آنلاین در پنل کاربری و یک تعمیرکار در محل از ماشین لباسشویی ایندزیت شما پشتیبانی می کنند.
 • پس از اتمام سرویس دیگر نیازی به تماس با تکنسین نیست و می توانید هر مشکلی را در پنل کاربری خود ثبت کنید تا کارشناس مربوطه در اسرع وقت مشکل شما را پیگیری کند.

در صورت خرید ماشین لباسشویی ایندزیت می توانید با شماره نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت درج شده در کارت گارانتی تماس بگیرید تا از خدمات ویژه بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ایندزیت به چه صورت است؟

یکی از مهمترین مسائل در هنگام خرابی ماشین لباسشویی ایندزیت استفاده از خدمات پس از فروش آن است. برای استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ایندزیت باید گارانتی معتبر داشته باشید تا بتوانید با شماره روی آن تماس بگیرید و از این خدمات بهره مند شوید. برند ایندزیت به دلیل برخی شرایط خاص نمی تواند برای ارائه خدمات خود در ایران حضور مستقیم داشته باشد و به همین دلیل خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت توسط برخی از نمایندگی های داخلی ارائه می شود.

در صورت پایان یافتن مدت گارانتی و عدم رضایت از خدمات پس از فروش می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد استفاده نمایید. نمایندگی مجاز آی پی امداد کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد.

نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

در برخی موارد مدل های مختلف ماشین لباسشویی برند ایندزیت دچار مشکل می شوند. ماشین لباسشویی وسیله ای است که توسط همه تعمیرکاران قابل تعمیر نیست. فقط تعمیرکارانی که تخصص و تجربه بالایی دارند می توانند این کار را انجام دهند. اگر با مشکل خرابی ماشین لباسشویی خود مواجه هستید می توانید از نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد کمک بگیرید. اما آی پی امداد چه خدماتی را به مصرف کنندگان ارائه می کند؟

 • مشتریان با استفاده از این سرویس می توانند هزینه های خود را تا 75 درصد کاهش دهند.
 • تعمیرکارانی که در این مجموعه مشغول به کار هستند مهارت و تجربه زیادی دارند تا به راحتی دستگاه شما را عیب یابی کرده و در کمترین زمان آن را تعمیر کنند.
 • کلیه خدمات ارائه شده در این مجموعه دارای گارانتی معتبر و فاکتور رسمی می باشد.
 • ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل به مشتریان این امکان را می دهد که نیازی به جابجایی و حمل ماشین معیوب خود به تعمیرگاه نداشته باشند.
 • قطعات اصلی استفاده شده و نیازی به تعمیر مجدد دستگاه نیست و به حفظ کیفیت ماشین لباسشویی ایندزیت شما کمک می کند.

برای تعمیرات لباسشویی ایندزیت در تهران به کجا اعتماد کنیم؟

لباس های کثیف در خانه یا محل کار شما انباشته شده است و شما به دنبال یک مرکز مطمئن برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود هستید. در ابتدا فکر می کنید که اگر ماشین لباسشویی ایندزیت قدیمی است، فرقی نمی کند که برای تعمیر ماشین با کدام نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید. اما باید بدانید که تعمیر ماشین لباسشویی های قدیمی یا جدید ایندزیت یک کار تخصصی است و عیب یابی باید با قطعات اصلی انجام شود تا بتوانید مانند روز اول از ماشین خود استفاده کنید.

اگر کلمات زیر را در گوگل جستجو کنید با سایت های زیادی مواجه می شوید که نمی دانید کدام یک از آنها نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران است.

 • تعمیرات لباسشویی ایندزیت
 • نمایندگی لباسشویی ایندزیت در تهران
 • شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت یا …

با توجه به تحریم های ایران و عدم وجود برندها، خدمات پس از فروش یا تعمیرات دستگاه معمولا توسط شرکت ها یا تعمیرگاه های مجاز انجام می شود. اما یک مشکل وجود دارد! کدام شرکت قابل اعتمادتر است یا از قطعات اورجینال برای تعمیر استفاده می کند؟

نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران آی پی امداد می باشد، برای استفاده از خدمات این مرکز می توانید با شماره 02158941 تماس بگیرید تا از قطعات اورجینال، گارانتی و خدمات پس از فروش بهره مند شوید. توجه داشته باشید که آی پی امداد معتبرترین مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران می باشد.

با گرانی قطعات ماشین لباسشویی ایندزیت چه کنیم؟

شاید فنی هستید و به دنبال آموزش تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خود هستید، اما جستجو در گوگل کار را سخت می کند و نمی دانید به کدام سایت اعتماد کنید و با دیدن قیمت قطعات ماشین لباسشویی ایندزیت ترجیح می دهید خودتان تعمیرش کنید، اما شما هنوز گیج هستید!

نگران نباشید و وارد سایت آی پی امداد شوید و از خدمات در محل یا فیلم های آموزشی و مقالات کاربردی تعمیر لباسشویی ایندزیت با کمترین هزینه بهره مند شوید. چرا کمترین هزینه؟ زیرا اگر فنی هستید با آموزش آنلاین رایگان نمایندگی ماشین لباسشویی ایندیزت در آی پی امداد تنها با پرداخت هزینه قطعات می توانید مشکل دستگاه خود را حل کنید.

اما اگر ساکن تهران هستید و به دنبال نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت هستید، گروه آی پی امداد مطمئن ترین، با سابقه ترین و منصفانه ترین خدمات را ارائه می دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

خرابی لوازم خانگی به خودی خود باعث نگرانی های بسیاری در بین مصرف کنندگان می شود. اما ماشین لباسشویی مهمترین نقش را در نظافت دارد و سوالی که پیش می آید این است که تعمیر لباسشویی ایندزیت چقدر زمان می برد؟ تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت پس از ثبت درخواست شما موظف است در کمتر از یک ساعت به منزل شما برسد و سریعا دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کند.

البته نمی توان زمان خاصی را برای مدت زمان تعمیرات لباسشویی ایندزیت اعلام کرد، اما یکی از مزیت هایی که آی پی امداد در خدمات خود ارائه می دهد این است که خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

 • تعمیرکار آی پی امداد لوازم مصرفی و قطعات مورد نیاز برای تعمیر 90 درصد ایرادات ماشین لباسشویی ایندیزت را آورده و در همان لحظه مشکل دستگاه شما برطرف می شود.
 • اگر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ایندزیت شما ایراد جزئی داشته باشد، در همان لحظه عیب یابی و تعمیر می شود.
 • در غیر این صورت برد به واحد الکترونیک ارجاع می شود و تکنسین مربوطه ظرف مدت ۷۲ ساعت کاری جهت نصب مجدد برد در محل شما حضور خواهد داشت.

تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل

تعمیرکار حرفه ای آی پی امداد با تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر می کند. در ادامه به مزایای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل می پردازیم:

 • زمان تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کاملا بهینه شده و به حداقل خود خواهد رسید.
 • هزینه ها به حداقل می رسد.
 • خطرات حمل و نقل را نخواهید داشت.
 • هزینه های جابجایی هدف گذاری شده است.
 • خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را از نزدیک مشاهده خواهید کرد.
 • اگر در مورد نحوه استفاده از ماشین لباسشویی ایندزیت سوالی دارید، می توانید از تکنسین خود بپرسید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

چرا بهتر است برای تعمیرات لباسشویی ایندزیت آی پی امداد را انتخاب نمایید؟

 • نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت با شعب مختلف در سراسر تهران خدمات رسانی را برای شما عزیزان تسهیل کرده است.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت با لباس فرم حضور خواهد داشت.
 • کلیه تعمیرات لباسشویی ایندزیت با استفاده از قطعات اصلی و 3 تا 12 ماه گارانتی انجام می شود.
 • تعمیر در محل انجام می شود.
 • پس از تماس با مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت، توسط اپراتور مربوطه راهنمایی خواهید شد و اگر مشکل جزئی باشد، رفع می شود.
 • در غیر این صورت تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت به سرعت به محل شما اعزام می شود.
 • با آموزش های آنلاین در سایت آی پی امداد می توانید بدون پرداخت هزینه مشکل ماشین لباسشویی ایندزیت خود را برطرف کنید یا حداقل از ایراد دستگاه خود مطمئن باشید.
 • ما دانش و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم تا با خیال راحت از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد بهره مند شوید و ما را به دیگران معرفی کنید.

اگر ماشین لباسشویی ایندزیت خریداری کرده اید، می توانید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در صفحه گارانتی تماس بگیرید تا از خدمات پس از فروش رایگان بهره مند شوید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت چه ویژگی هایی دارد؟

ماشین لباسشویی در مواجهه با خرابی و مشکل به تعمیرکار متخصص نیازمند است. تعمیرکاران غیرحرفه ای علاوه بر عدم تعمیر ماشین می توانند باعث خرابی کامل ماشین لباسشویی شما شوند. از آنجایی که این موضوع بسیار مهم است، بهتر است برای این کار از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت استفاده کنید.

تعمیر لباسشویی ایندزیت

سوالات کاربران از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد

 • آیا خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد گارانتی دارد؟

کلیه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد دارای 3 تا 12 ماه گارانتی بوده و به دلیل استفاده از باکیفیت ترین قطعات، دستگاه شما گارانتی شده و در مدت زمان تعیین شده، ماشین لباسشویی شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد پشتیبانی می شود.

 • چرا باید برای تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت از خدمات آی پی امداد استفاده کنیم؟

آی پی امداد علاوه بر خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل، خدمات آنلاین ویژه ای را ارائه کرده است تا در صورت فنی بودن بتوانید به صورت رایگان توسط تعمیرکاران این مجموعه راهنمایی شوید و به راحتی ماشین لباسشویی ایندزیت خود را عیب یابی و تعمیر کنید.

 • ماشین لباسشویی ایندزیت چه زمانی تعمیر می شود؟

آی پی امداد جهت رفاه حال شما عزیزان کلیه خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت را طبق درخواست شما انجام می دهد.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی های برند ایندزیت ممکن است با گذشت زمان و استفاده نادرست مصرف کنندگان آسیب ببینند. برخی از این مشکلات مربوط به قطعات اصلی است و نیاز به تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ایندزیت دارد. اما برخی از آنها را می توان به راحتی با استفاده از برخی راه حل ها رفع کرد و نیاز به دانش خاصی ندارد. در ادامه تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد انواع مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید را توضیح داده اند.

با کمک آموزش تعمیر لباسشویی ایندزیت، مصرف کنندگان به راحتی می توانند مشکلات فعلی دستگاه را برطرف کنند. اگر سوالی در این زمینه دارید می توانید از کارشناسان این مجموعه بپرسید تا مشکل دستگاه شما به سرعت حل شود.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

این دستگاه ها به دلیل طراحی خاص باید توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت سرویس شوند. آی پی امداد با بیش از پنجاه سال سابقه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی و استفاده از قطعات فابریک شرکت ایندزیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. تمامی خدمات انجام شده توسط تکنسین ها با فاکتور آی پی امداد گارانتی می شود. تشخیص و بررسی عیوب زیر توسط نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل انجام می شود:

 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 • آب را تخلیه نمی کند.
 •  برق می دهد.
 • کلید ماشین لباسشویی کار نمی کند.
 • در حین کار صدا می دهد یا می لرزد.
 • درب ماشین لباسشویی قفل است و باز نمی شود.
 • پس از تخلیه عملیات را انجام نمی دهد.
 • نشتی آب دارد.
 • آب را گرم نمی کند.
 • کار نمی کند.
 • صفحه نمایش مشکل دارد.

عیب یابی لباسشویی ایندزیت

گاهی اوقات برای تعیین منبع خرابی ماشین لباسشویی به کمک یک تعمیرکار حرفه ای نیاز دارید، همچنین با استفاده از نکات زیر می توانید علت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را نیز بیابید، بنابراین تصمیم با شماست که  آیا نیاز به تعمیر دارید یا باید با نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید؟

دست زدن به دستگاه توسط یک فرد بی تجربه می تواند آسیب جدی به آن وارد کند. همچنین در هنگام نصب لباسشویی ایندزیت اقدامات پیشگیرانه انجام دهید، تمامی مراحل را طبق دستورالعمل دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت انجام دهید و از خدمات دوره ای دستگاه غافل نشوید، انجام این دو مورد از هزینه های زیادی جلوگیری می کند. تعمیرات لباسشویی ایندزیت باعث طول عمر بیشتر و مفیدتر دستگاه می شود.

در ادامه در آی پی امداد به بررسی برخی از مشکلات رایج در تعمیر لباسشویی ایندزیت می پردازیم.

علت لرزش لباسشویی ایندزیت چیست؟

در صورت وجود مشکل لرزش در لباسشویی می توانید برای تعمیر لباسشویی ایندزیت به نکات زیر توجه کنید:

 • ابتدا بررسی کنید که وزن لباس از حد مجاز وزن ماشین لباسشویی بیشتر نباشد.
 • باید سطح ماشین لباسشویی را بررسی کنید که روی سطح صاف قرار گرفته باشد.
 • همچنین باید پایه های ماشین لباسشویی را به دقت بررسی کنید.
 • اگر پایه ها در یک راستا نیستند، آنها را با استفاده از پیچی که در زیر پایه ها قرار دارد، تنظیم کنید.

اگر لرزش ادامه دارد، می توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.

دلیل نشتی آب در لباسشویی ایندزیت چیست؟

در صورت وجود مشکل نشتی می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به نکات زیر توجه کنید:

 • ماشین لباسشویی متعادل نیست و به درستی بارگیری نمی کند.
 • باید بررسی کنید که شیلنگ به درستی وصل شده باشد.
 • همچنین باید اتصال را به دقت بررسی کنید.
 • اگر متوجه شدید که شلنگ در جای خود محکم نیست، باید شلنگ را دوباره به درستی به ماشین لباسشویی وصل کنید.
 • شلنگ ماشین لباسشویی فرسوده شده است.
 • با گذشت زمان، شیلنگ لباسشویی ممکن است بشکند یا پوسیده شود.
 • باید بررسی کنید که فاضلاب مسدود نشده باشد.
 • باید مسیر فاضلاب را به دقت بررسی کنید تا در صورت وجود جسم خارجی با برداشتن آن، مسیر فاضلاب باز شود.

تعمیر مشکل آبریزی لباسشویی ایندزیت

چنانچه دستگاه شما نشتی دارد، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل بهره مند شوید.

دور خشک کن عمل نمی کند، راهکار عیب یابی و تعمیر لباسشویی ایندزیت چیست؟

اگر خشک کن کار نمی کند، می توانید مراحل زیر را برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت دنبال کنید:

 • ممکن است خازن استارت، موتور، برد مدار و مجموعه کلید خراب شده باشند.
 • اگر دکمه حذف چرخه خشک کن فعال باشد، اتصال بین کنتاکت ها قطع می شود، اما در حالت غیر فعال، ارتباط بین کنتاکت ها برقرار می شود.
 • باید عدم انسداد فیلتر پمپ یا شلنگ تخلیه را بررسی کنید.

اگر باز هم خشک کن شما کار نمی کند می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت برای عیب یابی و تعمیر بهره مند شوید.

چه چیزی باعث صدای ضربه ای در لباسشویی می شود؟ نحوه تعمیرات لباسشویی ایندزیت در این مواقع

در صورت بروز مشکل صدای ضربه در دستگاه و تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل به نکات زیر توجه کنید:

 • پدال های همزن داخل درام ماشین لباسشویی ممکن است آسیب ببینند.
 • در صورت نیاز به تعویض این قطعه می توانید با نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.
 • یکی از دلایل رایج صدای ماشین لباسشویی خرابی بلبرینگ است.
 • برای تعمیر یا تعویض بلبرینگ باید از تعمیرکار لباسشویی ایندزیت کمک بخواهید.
 • اگر تسمه ضعیف، ترک خورده، شل یا خمیده باشد، صدای غیرعادی تولید می کند.
 • برای تشخیص عیب تسمه ابتدا باید آن را بردارید و سپس به دقت بررسی کنید.
 • در صورت مشاهده علائم ساییدگی، آن را تعویض کنید.
 • وظیفه ضربه گیر ماشین لباسشویی جلوگیری از آسیب دیدن ماشین لباسشویی در حالت چرخش و لرزش زیاد است.
 • مجموعه کلاچ اتصال بین گیربکس و وان داخلی است.
 • این قسمت به وان اجازه می دهد تا سریع و صحیح بچرخد.
 • صدا می تواند ناشی از کلاچ فرسوده ای باشد که در طول چرخه دور، صدای بلندی ایجاد می کند.
 • اگر قطعه معیوب است، کلاچ باید تعویض شود.
 • با گذشت زمان تسمه راننده این قسمت خشک شده و شروع به افتادن می کند.
 • قطعات شکسته تسمه هر زمان که موتور کار می کند صدای بلندی ایجاد می کند.

بهتر است مشکل صدای تق تق ماشین لباسشویی توسط مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت بررسی و رفع شود.

علت تخلیه نشدن آب در لباسشویی ایندزیت چیست؟

اگر لباسشویی آب را تخلیه نمی کند، می توانید برای تعمیر لباسشویی ایندزیت موارد زیر را بررسی کنید:

 • مطمئن شوید که پمپ فیلتر یا شلنگ تخلیه آسیبی ندیده است.
 • پروانه های پمپ ممکن است مشکل داشته باشند. یعنی نخ یا کرک داخل آن گیر کرده است.
 • باید الکتروپمپ را چک کنید.
 • در صورت نیاز باید پمپ تخلیه را تعمیر یا تعویض کنید.

دلیل باقی ماندن مواد شوینده در لباسشویی ایندزیت

اگر با بررسی موارد بالا همچنان لباسشویی آب را تخلیه نمی کند، می توانید برای حل این مشکل از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل بهره مند شوید.

سرویس ماشین لباسشویی ایندزیت چگونه از بروز خرابی آن جلوگیری می کند؟

اگر با تعمیرکاران نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت صحبت کنید، خواهید دید که اکثر آنها معتقدند که اگر قرار است به مصرف کنندگان مشاوره بدهند، جدی گرفتن خدمات ماشین لباسشویی ایندزیت است. اما مصرف کنندگان اغلب این کار را نمی کنند. این به دلیل عدم آگاهی آنهاست و از نظر آنها هزینه اضافی است. به طور کلی ماشین لباسشویی نیاز به سرویس و نظافت دارد، اگر نظافت ماشین لباسشویی خود را جدی نگیرید به ناچار بعداً به خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت نیاز خواهید داشت.

چرا سرویس لباسشویی ایندزیت اهمیت دارد؟

 

 • در اثر تماس با آب و مواد شوینده، قطعات به مرور زمان جرم میگیرند و باید به صورت دوره ای جرم گیری شوند.
 • در سرویس لباسشویی ایندزیت مسیر تخلیه (پمپ تخلیه، فیلتر، خروجی آب) بررسی شده و انسداد برطرف می شود.
 • افتادن جسم در  ماشین لباسشویی ایندزیت باعث ایجاد صدا و در نهایت آسیب به دستگاه شما می شود که در سرویس به موقع بررسی می شود.
 • اگر ماشین لباسشویی ایندیزیت شما بو می دهد به دلیل عدم سرویس به موقع است که لاستیک دور درب و جاپودری باید به صورت دوره ای شسته شود.
 • بررسی فیلتر ورودی آب، شیر آب و شیلنگ ها در سرویس های دوره ای می تواند از مشکلات آب گیری جلوگیری کند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به عوامل موثر زیادی بستگی دارد:

 • استفاده از قطعات اصلی
 • مدل دستگاه شما
 • دوره گارانتی خدمات

کاربران گرامی توجه داشته باشید که هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت نباید برای شما مهم باشد. باید بدانید که اگر عیب یابی دستگاه اشتباه انجام شود، دچار مشکل خواهید شد و این امر باعث می شود برای رفع ایراد و تعمیر لباسشویی ایندزیت خود هزینه های مکرر بپردازید.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد

هزینه ای که تعمیرکار متخصص نمایندگی مجاز آی پی امداد برای ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت مصرف کنندگان مشخص می کند، می تواند براساس عوامل مختلفی متغیر باشد. اما می توان به این موضوع اشاره کرد که هزینه برخی از خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت به صورت تقریبی قابل ارائه بوده و مشتریان با اطلاع پیدا کردن از آن می توانند از هزینه های حدودی لباسشویی خود مطلع شوند. از این رو در ادامه جدول مربوط به این هزینه ها را برای شما ارائه نموده ایم:

خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی ایندزیت از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی ایندزیت 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی ایندزیت 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی ایندزیت 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی ایندزیت 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی ایندزیت 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی ایندزیت 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی ایندزیت 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی ایندزیت 800/000 الی 1/300/000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی ایندزیت توسط آی پی امداد

با خدمات مرکز تعمیرات لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد می توانید به حفظ کیفیت دستگاه خود کمک  کنید که در نتیجه با عیب یابی صحیح و استفاده از قطعات فابریک در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد. با یکبار تعمیر مشکل حل می شود و دیگر نیازی به عیب یابی مجدد و پرداخت هزینه های گزاف نخواهید داشت.

در این مقاله هدف آی پی امداد ارائه راهکارهایی برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل بود. اما اگر تمامی دلایل ذکر شده را بررسی کرده اید و ایراد ماشین لباسشویی برطرف نشده است، می توانید برای تعمیر لباسشویی ایندزیت به صورت آنلاین در قسمت نظرات همین صفحه و یا در قسمت پرسش و پاسخ با تعمیرکاران آی پی امداد تماس بگیرید.

اگر مشکل از این طریق حل نشد، احتمالا مشکل فنی وجود دارد و تعمیر آن نیاز به مهارت حرفه ای دارد، در این صورت با نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید تا طبق اصول مشتری مداری و قوانین اروپا از خدمات حرفه ای بهره مند شوید. .

برای تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران می توانید از شماره های درج شده در پایین صفحه استفاده نمایید.

خلاصه ای از تعمیر لباسشویی ایندزیت

آیا تعمیرات لباسشویی ایندزیت در همان روز انجام میشود؟
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت پس از ثبت درخواست شما تا یک ساعت دیگر در محل شما حاضر می شود.
نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت از قطعات با کیفیت استفاده میکند؟
 • کلیه خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد با بالاترین کیفیت قطعات انجام می شود.
شماره تلفن نمایندگی لباسشویی ایندزیت در تهران چیست؟
 • برای استفاده از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد با شماره 02158941 تماس حاصل نمایید.
آیا تعمیرکار نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت با کارت شناسایی وارد منزل میشود؟
 • تعمیرکار آی پی امداد، با کارت شناسایی در محل شما حاضر میشود.
خودمان میتوانیم لباسشویی ایندزیت را تعمیر کنیم؟
 • شما می توانید با بهره مندی از آموزش آنلاین رایگان در سایت آی پی امداد، ماشین لباسشویی ایندیزیت خود را تعمیر کنید.
آیا آموزش تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت انجام میشود؟
 • از مقالات کاربردی، ویدیوهای آموزشی و بخش پرسش و پاسخ سایت آی پی امداد کمک بگیرید.
برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شرق، غرب، شمال یا جنوب تهران با چه شماره ای تماس بگیریم؟
 • 02158941
آیا عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت جدید و قدیمی یکسان است؟
 • کمی متفاوت است.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

25 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. علی 26 مرداد 1400

  سلام .ماشین لباس شویی ایندوزیت هنگام کار کردن کلید گرم کردن اب ۹۰درجه خاموشه و درجه گرم کردن اب هم خاموش هست ولی اب خیلی گرم میشه .لطفا برای رفع ایراد راهنمایی بفرماعید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 مرداد 1400

   سلام، ترموستات یا سنسور المنت باید بررسی شود. توجه نمایید که در بعضی مدل ها سنسور و در بعضی دیگر ترموستات درج شده است. بهترین انتخاب برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی ایندزیت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات میباشد.

   پاسخ دادن
 2. پوریا 16 بهمن 1399

  درود لاستیک اتصال درب ماشین لباسشویی به مخزن را نیاز دارم متاسفانه موفق نشدم پیدا کنم. مدل w642tx ex

  پاسخ دادن
  مرتضی 03 بهمن 1399

  سلام هنگام شستشو صدا بدی از دستگاه میاد انگار قطعه ای داخل دستگاه داره می چرخه، تعمیرکار می گه بلبرینگ مشکل داره و چون ماشین پرسی است قابل باز کردن نیست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 بهمن 1399

   سلام، دیگ پرسی هم قابل باز شدن است.

   پاسخ دادن
  فاطمه 16 دی 1399

  سلام ببخشید ماشین ایندزیت داریم یه مدت هنگام کار کردن خاموش میشد و دیگه نمی‌چرخید بعد از چند روز اصلا روشن نشد دلیلش چیه تعمیر کار میگه میگن بردش سوخته

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 دی 1399

   سلام، برد بررسی شود. قابل تعمیر میباشد.

   پاسخ دادن
    فاطمه 14 اردیبهشت 1400

    سلام ببخشید کجا میشه تعمیر کرد شما می‌توانید تعمیر کنید

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 15 اردیبهشت 1400

     سلام، برای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت یا 58941-021 تماس حاصل نمایید.

     پاسخ دادن
  علی 23 آذر 1399

  سلام خسته نباشید من برد لباسشوییم اسیب دیده بود دراورده بودمش برای تعمیر ولی گم شد،ایا پیدا میشه برد بخرم؟wie107 مدلش هست

  پاسخ دادن
  علی 18 شهریور 1399

  من لباسشویی ایندوزیت ۹کیلویی یه هفته است گرفتم توحالت خشک کن یه صدای تق تق داره نمایندگی هم امد میگه طبیعیه در صورتی که من از لباسشویی باگنشت ۱۷سال استفاده کردم چنین صدایی نداره میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 18 شهریور 1399

   با سلام؛ اگر روی حالت خشک کن صدا میدهد اشکال از دیگ میباشد. کمک های زیر دیگ به همراه کاسه نمد، بلبورینگ و شفت را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  الهام سهرابی 19 مرداد 1399

  سلام وقت به خیر من ماشین لباسشویی ایندزیت مدل wil105x دارم که اصلا آب رو گرم نمیکنه و بدنش برق داره مشکلش از کجاست و چه کار باید بکنم ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 مرداد 1399

   با سلام، المنت و ترموستات لباسشویی ایندزیت را بررسی نمایید. جهت رفع مشکل برق داشتن بدنه سیم ارت به لباسشویی ایندزیت متصل نمایید.

   پاسخ دادن
  زهره شهروزيان 30 مرداد 1398

  سلام روزتون بخير، ماشين لباسشويي ايندزيت مدل wixn125 به صورت دست دوم خريداري كرده ام.الان كه ماشين را براي اولين بار روشن ميكنم تمام چراغ ها چشمك ميزنن، و هيچ دكمه اي كار نميكند، اتصال برق و شير آب و شلنگ هم چك كردم و هيچ كدام مشكلي ندارد.چكار كنم؟ در ضمن من ماشينو آوردم شمال

  پاسخ دادن
   مدیر 30 مرداد 1398

   سلام ، مشکل میتواند از برد الکترونیکی باشد یا عدم داشتن ذغال دینام ، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی ایندزیت میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  برهانی 20 مرداد 1398

  باسلام متاسفانه دستگاه رختشویی رو که روشن کردم کلید روشن رو که زدم کلیه چراغهای دستگاه شروع به چشمک زدن کردن و دستگاه اصلا روشن نشود میخواستم ببینم احتیاج به تعمیر کار ن هست یا مشکل به سادگی رفع میشود ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 20 مرداد 1398

   سلام ، میکروسوئیچ درب دستگاه شما باید توسط خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  مریم فلاح 10 تیر 1398

  می خواستم بدانم وقتی ظرفیت ماشین لباسشویی ۵ کیلو است منظور ۵ کیلو لباس خشک است یا ۵ کیلو لباس خیس و در حال شستشو از کجا بفهمیم میزان لباسی که در مخزن لباسشویی ریخته ایم کافی است

  پاسخ دادن
   مدیر 11 تیر 1398

   سلام ف منظور از 5 کیلو ، 5 کیلو لباس خشک است .

   پاسخ دادن
  ایرج دریکوند 22 اردیبهشت 1398

  سلام لباس شویی اندیزیت دارم بردش مشکل دارد می خواستم ببینم برد گیر میاد بزنم روش

  پاسخ دادن
  فرهود محمودی 20 اردیبهشت 1398

  سلام ماشین لباسشویی ایندزیت wil85 چند سال قبل دچار مشکل شد که بعلت عدم دسترسی به نماینده خدمات شرکتی به تعمیرگاه متفرقه مراجعه نمودم که گفتند برد دستگاه معیوب شده و باید تعمیر شود . پس از تعمیر و نصب برد دستگاه روشن شد و کار کرد اما هر از گاهی در اجرای برنامه ها دچار اختلال میشد ( یک بار صدای نامتعارف ، یکبار سیکل نشستشوی ناقص و ... ) و لباسها هم مثل قبل تمیز نمیشدند و لکه و چرک کاملا روی لباسها میماند . خواستم ببینم آیا ممکن است که برد بدرستی تعمیر نشده باشد و یا اشکال آن ناشی از استفاده از قطعات مشابه و غیر مرتبط در آن باشد ؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 21 اردیبهشت 1398

   سلام ، برد همچنان مشکل دارد .

   پاسخ دادن
   جعفر 06 مهر 1399

   سلام روزتان بخیر ماشین لباسشویی ایندزیت مدل wixe1200دارم گاهی اوقات در وسط کار زمانی که کار میکنی زمانی که بر خلاف عقربه ساعت می چرخه دگه کار نمیکنه و مدام عمل ابگیری انجام میده لطفا بفرمایید ایراد چیه و چه کارش کنم

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 07 مهر 1399

    با سلام، برد را بررسی نمایید. همچنین مطمئن شوید میزان آب ورودی به تنظیم باشد.

    پاسخ دادن