logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت inDesit در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران آماده پاسخگویی به تمامی نیازهای کاربران می باشد. اگر به دنبال رفع عیب دستگاه خود هستید، می توانید با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک شایانی مینمایید.

به کمک خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت می توانید هزینه تعمیرات خود را به طور چشمگیری کاهش دهید.

در قسمت انتهایی این مقاله کاربران می توانند سوالات و ابهامات خود را درباره تعمیرات لباسشویی ایندزیت با کارشناس آی پی امداد در ارتباط باشند.

همچنین در این مقاله موضوعات مربوط به تعمیر لباسشویی ایندزیت و نمایندگی تعمیر آن را نیز با هم بررسی نموده و در موضوعات زیر آنها را درج خواهیم کرد. برخی از عناوین مندرج در این مقاله عبارتند از:

همراه آی پی امداد باشید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی ایندزیت inDesit در تهران

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت inDesit در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. قدم اول تماس با نزدیک ترین دفتر نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.
 2. شماره تماس تمام مراکز در انتهای همین متن درج شده است.
 3. امکان ثبت آنلاین درخواست تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل نیز در سایت آی پی امداد وجود دارد.
 4. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تعمیرکار لباسشویی ایندزیت با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 5. تعمیرکار لباسشویی ایندزیت در کمتر از یک ساعت در محل حاضر شده و خدمات خود را ارائه خواهد داد.
 6. بعد از انجام خدمات و رفع مشکل، فاکتور و ضمانتنامه رسمی به شما عزیزان تقدیم می گردد.
 7. در نهایت از شما نسبت به رضایتمندی از نحوه عملکرد تکنسین در تعمیر لباسشویی ایندزیت نظرسنجی می شود.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد.

اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، بهتر است جهت نصب، عیب یابی و تعمیر در مدت زمان گارانتی با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت که در برگه ضمانتنامه درج شده است تماس حاصل نمایید تا از خدمات پس از فروش بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

 • نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات لباسشویی ایندزیت با بیش از نیم قرن تجربه در عرصه تعمیر، تخصصی ترین خدمات را به شما ارائه می دهد.
 • تنها کافی است یکبار تعمیر لباسشویی ایندزیت خود را به آی پی امداد بسپارید.
 • جهت عیب یابی و رفع عیب لباسشویی ایندزیت با یکی از شماره­ های پایین صفحه تماس حاصل بفرمایید تا توسط اپراتور راهنمایی شوید.
 • تلاش مجموعه آی پی امداد رفع عیب موارد ساده به صورت تلفنی و رایگان است.

قطعات تعویضی مورد استفاده در لباسشویی از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده است که سبب افزایش طول عمر دستگاه شما خواهد شد. برای دریافت قطعات فابریک از انبار آی پی امداد می ­توانید از تکنسین مربوطه راهنمایی بخواهید.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی ایندزیت
 2. حفظ کیفیت با استفاده از تعمیر بهینه
 3. تعمیرکار لباسشویی ایندزیت که به صورت حرفه ای آموزش دیده است.
 4. با تعمیر صحیح دستگاه به افزایش طول عمر ماشین لباس شویی کمک می کند.
 5. مجهز بودن تعمیرکار به تجهیزات به روز و لازم
 6. کلیه خدمات ارائه شده دارای ضمانتنامه رسمی است که به شما اطمینان و آرامش در خدمات را هدیه می دهد.
 7. فاکتور با شرح کامل خدمات در اتمام کار به شما تقدیم می گردد و دیگر دغدغه ای بابت مبلغ پرداختی نخواهید داشت.

در صورتی که ماشین لباسشویی ایندزیت را خریداری نموده اید، با شماره نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی ایندزیت مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات ویژه بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ایندزیت به چه صورت است؟

یکی از مسائل بسیار مهم به هنگام خرابی لباسشویی ایندزیت، استفاده از خدمات پس از فروش آن است. شما برای استفاده از خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ایندزیت باید از ضمانت نامه معتبر برخوردار باشید تا بتوانید با شماره روی آن تماس گرفته و از این خدمات بهره مند شوید. برند ایندزیت به دلیل وجود برخی شرایط خاص سیاسی و اقتصادی نمی تواند حضور مستقیمی در ایران برای ارائه خدمات خود را داشته باشد و به همین دلیل این خدمات توسط برخی از نمایندگی های داخلی ارائه می گردد.

در صورتی که از تاریخ گارانتی دستگاه شما گذشته باشد و یا از خدمات ارائه شده توسط این نمایندگی ها رضایت ندارید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد استفاده کنید. نمایندگی مجاز آی پی امداد تمامی خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد.

نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

در برخی مواقع ممکن است خرابی هایی در انواع مدل های ماشین لباسشویی های برند ایندزیت بروز پیدا کند. این خرابی ها به دلایل مختلفی رخ می دهند که بعضی از آن ها مربوط به قطعات داخلی ماشین لباسشویی می باشند. ماشین لباسشویی دستگاهی است که تعمیر و رفع عیب آن کار هر تعمیرکاری نمی باشد. تنها نمایندگی هایی می توانند اقدام به انجام این کار نمایند که از تخصص و تجربه زیادی برخوردار باشند. در صورتی که شما با مشکل خرابی ماشین لباسشویی دستگاه خود مواجه شده اید، می توانید در زمینه تعمیرات این دستگاه از تعمیرکاران متخصص در نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد کمک بگیرید.

 • با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد هزینه های مشتریان تا 75 درصد کاهش پیدا خواهد کرد که بسیار به صرفه می باشد.
 • تعمیرکارانی که در این مجموعه در حال فعالیت هستند، دارای مهارت و تجربه بسیار زیادی می باشند که می توانند بهترین خدمات را ارائه دهند.
 • تمامی خدماتی که در این مجموعه برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت ارائه می شود، همراه با گارانتی معتبر می باشد.
 • ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در محل موجب می شود تا مشتریان نیازی به جابجایی و انتقال دستگاه معیوب خود به تعمیرگاه نداشته باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

بروز خرابی در لوازم خانگی به خودی خود اظطراب زیادی را در مصرف کنندگان ایجاد می کند، اما زمانی که صحبت از ماشین لباسشویی می شود موضوع کمی متفاوت است، چرا که ماشین لباسشویی اصلی ترین و بیشترین نقش را در نظافت اهالی منزل دارد که همین موضوع اهمیت ماشین لباسشویی در هر منزلی را افرون کرده است، بروز هرگونه خرابی در ماشین لباسشویی موجب طرح شدن این پرسش می گردد که تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت چقدر زمان می برد؟

پس از ثبت درخواست شما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تعمیرکار مربوطه موظف است تا در کمتر از یک ساعت خود را به منزل شما برساند، پس از مراجعه تعمیرکار به منزل شما فرایند عیب یابی آغاز می شد و پس از شرح ایرادات موجود در دستگاه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل آغاز خواهد شد.

البته که نمی توان برای مدت زمان تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت زمان مشخصی را بازگو کرد کرد اما یکی از مزیت هایی که آی پی امداد در هنگام ارائه خدمات خود ارائه می کند این است که خدمات در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود، به طوری که می توان گفت تعمیر ماشین لباشویی ایندزیت شما بیش از یک نصف روز طول نخواهد کشید.

تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل

تعمیرکار حرفه ای آی پی امداد با تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما می پردازد. در ادامه به مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت در محل می پردازیم:

 1. زمان تعمیر لباسشویی کاملا بهینه شده و به کمترین میزان خود خواهد رسید.
 2. هزینه ها به حداقل می رسند.
 3. هزینه های جابجایی حذف می شوند.
 4. خطرات حمل و نقل را نخواهید داشت.
 5. از نزدیک می توانید ناظر و شاهد خدمات تعمیرکار لباسشویی ایندزیت باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت با تعمیرکار آی پی امداد

آیا می دانید استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز و انتقال دستگاه به بیرون از منزل جهت تعمیرات می تواند به لباسشویی ایندزیت شما خسارت جبران ناپذیری وارد کند؟!

در نظر داشته باشید تعمیرات لباسشویی ایندزیت تخصص می خواهد و برای حفظ طول عمر لباسشویی ایندزیت خود از قطعات فابریک استفاده نمایید.

خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل کار یا منزل شما یک امتیاز محسوب میشود و در نظر داشته باشید که با حضور تکنسین در منزل خود میتوانید از روند فرایند عملکرد عیب یابی مطلع شوید و سوالات خود را در زمینه تعمیر و نحوه استفاده پرسش نمایید تا تعمیرکار مربوطه راهنمای شما در منزل باشند.

چرا بهتر است برای تعمیرات لباسشویی ایندزیت آی پی امداد را انتخاب نمایید؟

 • تعمیرگاه مجاز لباسشویی ایندزیت با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است.
 • تعمیرکار لباسشویی ایندزیت با لباس فرم در محل حاضر می شود.
 • کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام می گردد.
 • تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل انجام می گردد و به هیچ عنوان برای خدمات از محل شما خارج نمی شود.
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ایندزیت، توسط اپراتور مربوطه راهنمایی می شوید.
 • چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب می شود.
 • در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی ایندزیت ظرف مدت کمتر از یک ساعت در محل حاضر می شود.

چنانچه لباسشویی ایندزیت خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهره مند شوید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت چه ویژگی هایی دارد؟

ماشین لباسشویی مانند سایر وسایل برقی به هنگام مواجهه با خرابی و ایراد، نیاز به تعمیرکار متخصص دارد. تعمیرکاران غیرحرفه ای علاوه بر عدم رفع عیب دستگاه، می توانند موجب از کار افتادگی کامل لباسشویی شما شوند. از آنجایی که این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است، برای انجام این کار بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت استفاده نمایید.

 • تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت با داشتن سابقه درخشان در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت، می تواند دستگاه شما را در سریع ترین زمان تعمیر کند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد دارای مهارت و دانش بالایی است که مشکل ماشین لباسشویی ایندزیت را به سرعت تشخیص داده و برطرف می نماید.
 • تعمیرکار این مجموعه ابتدا به تعمیر دستگاه پرداخته و در صورت نیاز به تعویض قطعات آن، تنها از قطعات اصلی استفاده می کند.
 • تعمیرکار متخصص پس از اتمام کار تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل و منزل شما، ضمانتنامه و گارانتی اصل تقدیم می نماید.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت با رعایت نکات بهداشتی، اصول خدمات و قوانین مشتری مداری در محل به عیب یابی و رفع مشکل میپردازد.

سوالات کاربران از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی ایندزیت در تهران می باشد؟

کاربران گرامی توجه نمایید که آی پی امداد کد رسمی از نمایندگی ایندزیت بابت تعمیرات لباسشویی ندارد و با مجوز از اتحادیه مربوطه به عیب یابی و تعمیر این محصول می پردازد.

 • آیا خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد دارای گارانتی است؟

کلیه خدمات لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد و به دلیل استفاده از باکیفیت ترین قطعات، با اطمینان دستگاه شما گارانتی می شود و در مدت زمان تعیین شده، لباسشویی شما توسط تعمیرکار آی پی امداد پشتیبانی می شود.

 • چرا باید از خدمات آی پی امداد برای تعمیرات لباسشویی ایندزیت استفاده نماییم؟

آی پی امداد علاوه بر خدمات در محل به خدمات ویژه آنلاین پرداخته است تا در صورت فنی بودن بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان توسط تعمیرکاران این مجموعه راهنمایی شوید و به راحتی به عیب یابی و تعمیر لباسشویی ایندزیت خود بپردازید.

 • تعمیر لباسشویی ایندزیت در چه زمانی انجام می شود؟

آی پی امداد جهت رفاه حال شما عزیزان کلیه خدمات تعمیر را طبق درخواست زمانبندی شما انجام می دهد.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران میباشد؟

آی پی امداد کد رسمی از نمایندگی اصلی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت ندارد و با استفاده از قطعات فابریک، تعمیرکاران متخصص و اصول مشتری مداری به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما در محل میپردازد.

آموزش تعمیرات لباسشویی ایندزیت

ماشین لباسشویی های برند ایندزیت ممکن است با گذشت زمان و استفاده نادرست مصرف کنندگان این دستگاه دچار خرابی هایی گردد. برخی از این مشکلات مربوط به قطعات اصلی بوده و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. اما برخی از آن ها با استفاده از برخی راهکارها به راحتی قابل رفع می باشد و نیاز به دانش خاصی ندارد. در ادامه تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد انواع ایراداتی که ممکن است لباسشویی های ایندزیت با آن مواجه شوند را بیان کرده است.

مصرف کنندگان به کمک مطالب آموزش تعمیرات لباسشویی ایندزیت می توانند ایرادات و اشکالات جرئی دستگاه را به راحتی رفع نمایند. چنانچه در این زمینه سوالی دارید، می توانید از کارشناسان این مجموعه بپرسید تا مشکل دستگاهتان سریعا رفع گردد.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

این دستگاه ها به دلیل طراحی خاصی که دارند، حتما باید توسط تعمیرکار نمایندگی مجاز لباسشویی ایندزیت سرویس شوند. آی پی امداد با بیش از پنجاه سال سابقه در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی با بهره گیری از تکنسین های مجرب و آموزش دیده در این زمینه و استفاده از قطعات فابریک شرکت ایندزیت آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. همه­ خدمات انجام شده توسط تکنسین ها با فاکتور آی پی امداد ضمانت می گردد. خدمات آی پی امداد در همان روز و در زمان معینی در منزل شما انجام می­ پذیرد.

آی پی امداد بدون هیچگونه اتلاف وقت و با کمترین هزینه به مشتریان لباسشویی ایندزیت خدمات ارائه می دهد.

خدمات عیب یابی و بررسی مشکلات زیر توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل انجام میگردد:

 1. تمیز نشستن لباس ها در لباسشویی
 2. دیگ لباسشویی شما نمی چرخد.
 3. ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 4. لباسشویی آب را تخلیه نمی کند.
 5. لباسشویی برق می دهد.
 6. کلید های لباسشویی کار نمی کنند.
 7. لباسشویی در حین کار صدا می دهد و یا تکان می خورد.
 8. درب لباسشویی بسته نمی شود.
 9. درب لباسشویی قفل شده و باز نمی شود.
 10. لباسشویی آبگیری نمی کند.
 11. لباسشویی عملیات پس از آبگیری را انجام نمی­ دهد.
 12. لباسشویی نشتی آب دارد.
 13. ماشین لباسشویی آب را گرم نکرده و یا آب را به جوش می آورد.
 14. دور خشک کن لباسشویی عمل نمی کند.
 15. صفحه نمایش لباسشویی نشان می دهد.

عیب یابی لباسشویی ایندزیت توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

در این بخش سال ها کار و تجربه تعمیرکار لباسشویی ایندزیت در تعمیرات و عیب یابی لباسشویی ایندزیت توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات را در راهنمایی های زیر گرد هم آورده ایم تا کاربران بتوانند از این راهنمایی ها بهره ببرند.

گاهی اوقات شما نیاز دارید که از یک تعمیرکار حرفه ای برای تعیین منبع سوء عملکرد ماشین لباسشویی کمک بگیرید، همچنین با استفاده از راهنمایی های زیر نیز می توانید علت نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت را بیابید، بنابراین تصمیم با شماست که آیا از عهده کار تعمیر برمی آیید یا اینکه نیازمند تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت هستید.

دست کاری ماشین توسط فرد بی تجربه می تواند منجر به آسیب جدی به دستگاه شود که در نهایت هزینه بیشتری برای جایگزینی یا تعمیر در پی خواهد داشت. همچنین توصیه می شود برای اقدامات پیشگیرانه هنگام نصب ماشین لباسشویی ایندزیت تمامی مراحل را طبق دستورالعمل های راهنمای ماشین لباسشویی ایندزیت اجرا کنید و سرویس های دوره ای دستگاه را نادیده نگیرید، انجام این دو مورد از بسیاری هزینه های تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت جلوگیری می کند و عمر طولانی تر و مفیدتری برای دستگاه به دنبال دارد.

برخی از رایج ترین مشکلات و سوالات تعمیر لباسشویی ایندزیت عبارتند از:

 • لرزش ماشین لباسشویی در حین کار
 • ایجاد سر و صدای گوشخراش در لباسشویی
 • نشتی آب از لباسشویی ایندزیت
 • بسته نشدن درب لباسشویی ایندزیت
 • ماشین لباسشویی ایندزیت عمل نمی کند؟
 • دلیل وجود صدای ضربه ای در لباسشویی ایندزیت چیست؟

در ادامه در آی پی امداد به بررسی برخی از مشکلات رایج در تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت می پردازیم:

تعمیر مشکل لرزش لباسشویی ایندزیت

در صورت بروز مشکل لرزش در لباسشویی برای تعمیر لباسشویی ایندزیت به نکات زیر دقت نمایید:

 1. لرزش بیش از حد لباسشویی ممکن است به دلیل بارگیری بیش از اندازه باشد.
 2. اگر به دلیل لرزش بیش از حد لباسشویی می خواهید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.
 3. ابتدا چک کنید وزن لباس ها بیش از حد مجاز لباسشویی نباشد.
 4. تراز بودن لباسشویی را چک کنید که در سطح صافی قرار گرفته باشد.
 5. پایه­ های لباسشویی را به دقت بررسی کنید.
 6. در صورتی که پایه­ ها تراز نباشند، با استفاده از پیچی که زیر پایه­ ها قرار دارد آن­ها را تنظیم کنید.

اگر همچنان لرزش ادامه داشت با نمایندگی لباسشویی ایندزیت در محل تماس حاصل فرمایید.

دلیل نشتی آب در ماشین لباسشویی ایندزیت چیست؟

در صورت بروز مشکل نشتی آب در دستگاه خود و برای تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در این مشکل به نکات زیر دقت نمایید:

 1. لباسشویی متعادل نیست و به درستی بارگیری نمی شود.
 2. شیلنگ به طور صحیح وصل نشده است.
 3. محل اتصال را با دقت بررسی کنید.
 4. در صورتی که متوجه شدید شیلنگ در جای خود محکم نیست، یک بار دیگر شیلنگ را به درستی به لباسشویی وصل کنید.
 5. شیلنگ ماشین لباسشویی فرسوده است.
 6. به مرور زمان ممکن است شیلنگ لباسشویی دچار پارگی و یا پوسیدگی شود.
 7. در این صورت جهت تعویض شیلنگ با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.
 8. فاضلاب مسدود شده است.
 9. در این صورت باید مسیر فاضلاب را به دقت بررسی کنید تا در صورت وجود جسم خارجی با خارج کردن آن مسیر فاضلاب را باز کنید.

تعمیر مشکل آبریزی لباسشویی ایندزیت

چنانچه دستگاه شما نشتی داشت، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل بهره مند شوید.

چرا ماشین لباسشویی ایندزیت آب را گرم نکرده و یا آب را به جوش می آورد؟ جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه چه اقدامی انجام دهیم؟

عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت به دلیل مشکل گرم نکردن و یا آب را به جوش آوردن:

 • ترموستات قابل تنظیم خراب و یا سیمهای متصل به آن قطع است.
 • هیدروستات ممکن است خراب باشد.
 • تایمر ممکن است خراب باشد.
 • ترموستات بی متال خراب است.
 • در مدل های 500 دور دو شیر، اتصال بین کنتاکت های نارنجی رنگ در حالت عادی قطع است و زمانی که آب به دمای 33 درجه سانتی گراد برسد، اتصال برقرار می شود ولی اتصال بین کنتاکت های سفید رنگ، برعکس کنتاکت های نارنجی رنگ است.
 • المنت را مستقیما به مدت 10 ثانیه به برق 220 ولت وصل کنید، اگر المنت بعد از قطع برق گرم شد سالم است.

اگر مشکل گرم نکردن آب در دستگاه شما برطرف نشد، جهت عیب یابی و رفع این مشکل با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران تماس حاصل نمایید.

دور خشک کن ماشین لباسشویی ایندزیت عمل نمی کند، راهکار عیب یابی و تعمیر دستگاه چیست؟

اگر در لباسشویی دور خشک کن عمل نمی کند، جهت عیب یابی و تعمیر مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • خازن راه انداز خراب است.
 • موتور خراب است.
 • برد تنظیم دور خراب است.
 • مجموعه کلید خراب است.
 • چنانچه دکمه حذف دور خشک کن فعال باشد، اتصال بین کنتاکت ها قطع است ولی در حالت غیرفعال اتصال بین کنتاکت ها برقرار است.
 • فیلتر پمپ یا شیلنگ تخلیه مسدود شده است.
 • احتمال دارد اضافه بر ظرفیت ماشین لباسشویی ایندزیت بار ریخته شده باشد.

اگر همچنان دور خشک کن دستگاه شما کار نمی کند، جهت عیب یابی و تعمیر می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت بهره مند شوید.

ماشین لباسشویی ایندزیت چکه می کند، نحوه عیب یابی و تعمیر دستگاه چگونه است؟

اگر آب از دستگاه شما چکه می کند، جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی ایندزیت مراحل زیر را دنبال کنید:

 • منشا چکه کردن ماشین لباسشویی معمولا شیلنگ ها و اتصالات هستند.
 • مطمئن شوید که آبی که چکه می کند، مربوط برگشت آب از لوله تخلیه در مرحله آبکشی نیست.
 • برای جلوگیری از مشکلات احتمالی که مربوط به ترکیدن یا سوراخ شدن شیلنگ می باشد، از شیلنگ های استنلس استیل که در برابر ترکیدن مقاوم هستند و شیرهای قطع و وصل جریان استفاده کنید.
 • در این صورت، شیر آب گرم و سرد در زمان هایی که لازم نیست به راحتی بسته می شوند.
 • اتصال شیلنگ ها به منبع آب و همچنین پشت دستگاه را چک کنید که محکم و بدون نشتی باشد.
 • شیلنگ ها را بررسی کنید که فرسوده و سوراخ نباشند.
 • کوپلینگ ها و کلمپ های شیلنگ ها را در صورت نیاز سفت کنید و یا کل شیلنگ ها را تعویض کنید.
 • قبل از باز کردن شیلنگ ها از بسته بودن شیر آب اطمینان حاصل نمایید و آب موجود در آن ها را در سطلی تخلیه کنید.
 • چک کنید که میزان کف در ماشین لباسشویی بیش از اندازه نباشد.
 • در این صورت، نصف فنجان سرکه سفید را در یک لیتر آب ریخته و کف را با این محلول کاهش دهید.
 • آب بندی و بلیرینگ ها را چک کنید.
 • ممکن است واشر سبد و یا آب بندی وان دچار مشکل باشند.
 • همچنین ممکن است بلیرینگ ها نیاز به تعویض داشته باشند.

اگر مشکل چکه کردن آب در دستگاه شما حل نشده است، می توانید برای عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت بهره مند شوید.

چرا مواد شوینده بر روی لباسشویی ایندزیت باقی می ماند؟ برای  عیب یابی و تعمیرات دستگاه چه باید کرد؟

در صورت بروز مشکل باقی ماندن پودر روی لباس ها در لباسشویی، برای تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به نکات زیر دقت نمایید:

یکی از شایع ترین مشکلات لباسشویی ها در همه ی مارک ها این موضوع است.

 • مطمئن شوید از ماده شوینده مناسب برای لباس ها و تناسب با لباسشویی استفاده کرده اید.
 • گاهی استفاده از پودر دستی به جای پودر لباسشویی ماشینی علت این موضوع است.

دلیل باقی ماندن مواد شوینده در لباسشویی ایندزیت

اگر از ماده شوینده به درستی استفاده کرده بودید، با نمایندگی مجاز مرکزی تعمیرات لباسشویی ایندزیت تماس حاصل فرمایید.

چگونه نشتی آب از ماشین لباسشویی ایندزیت را عیب یابی و تعمیر کنیم؟

در صورت بروز مشکل نشتی آب در لباسشویی برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی ایندزیت و رفع نشتی به نکات زیر دقت نمایید:

 1. ممکن است به دلیل نصب ناصحیح ماشین لباسشویی ایندزیت پایه ها درست در زیر ماشین قرار نگرفته باشند.
 2. بررسی کنید که آیا پلاگین تخلیه موقت پلاستیکی را پس از خرید و نصب حذف کرده باشید.
 3. پین را بیرون بکشید و شلنگ تخلیه را دوباره وصل کنید.
 4. اگر در هنگام­ چرخش دستگاه متوجه خروج آب می شوید، ممکن است به علت مسدود شدن شیلنگ تخلیه باشد.
 5. این مشکل به راحتی با تخلیه آب با استفاده از شلنگ اضطراری و سطل بزرگ مشکل حل خواهد شد.
 6. اتصال شل بین شیلنگ و شیر نیز می تواند باعث نشتی آب شود.
 7. ابتدا ورودی آب را ببندید.
 8. سپس دستگاه را از دیوار جدا کنید تا اتصال شلنگ تخلیه و شیلنگ آب را به دریچه های شستشو و اتصالات شیلنگ پرکننده آب به ورودی ها را محکم کنید.
 9. یکی دیگر علت عدم فاصله صحیح بین دیوار و پشت ماشین لباسشویی ایندزیت است.
 10. شلنگ را کاملا بررسی کنید.
 11. برای تعمیرات لباسشویی ایندزیت جایگزینی شلنگ های آسیب دیده ضروری است.
 12. معیوب بودن پمپ تخلیه از دیگر علت­ های رایج نشتی آب از لباسشویی ایندزیت است.
 13. چک نمایید در حین فرآیند شستشو جسمی در آن گیر نکرده باشد.
 14. در این صورت پانل تعبیه شده در پایین دستگاه را بردارید و فیلتر پمپ را تمیز کنید.
 15. همچنین مهر و موم بین پمپ و شلنگ تخلیه در صورتی که شکسته یا شل شده باشد، می­ تواند عامل نشتی باشد.

اگر دستگاه شما نشتی دارد، کافی است برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در محل بهره مند شوید.

چه چیزی باعث صدای ضربه ای در ماشین لباسشویی ایندزیت می شود؟ نحوه رفع ایراد و تعمیرات دستگاه در این مواقع

در صورت بروز مشکل صدای ضربه ای در دستگاه و برای تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل به نکات زیر دقت نمایید:

 1. پدال ­های همزن داخل درام ماشین لباسشویی ممکن است دچار آسیب شوند.
 2. در صورتی که نیاز به تعویض این قطعه داشته باشید، می ­توانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید.
 3. یکی از علت­ های شایع سر و صدای زیاد لباسشویی خرابی بلبرینگ است.
 4. برای تعمیر و یا تعویض بلبرینگ از تعمیرکار لباسشویی ایندزیت کمک بخواهید.
 5. در صورتی که تسمه ضعیف، ترک خورده، شل یا خم شده باشد، منجر به تولید سر و صدای ناهنجار خواهد شد.
 6. جهت تشخیص عیب در تسمه ابتدا آن را حذف کنید و سپس با دقت بررسی کنید.
 7. اگر نشانه هایی از سایش و پاره شدن را دیدید، تعویض نمایید.
 8. وظیفه کمک فنر ضربه گیری ماشین لباسشویی در حالت چرخش و لرزش بیش از حد است تا آسیبی به ماشین لباسشویی وارد نگردد.
 9. در صورتی که کمک فنرها سست یا معیوب شده باشند، باید تعویض شوند.
 10. مونتاژ کلاچ اتصال بین انتقال و وان داخلی است.
 11. این قطعه اجازه می دهد تا وان به سرعت چرخش صحیح داشته باشد.
 12. سر و صدا می تواند از یک کلاچ فرسوده باشد که باعث می شود صدای بلند در طول چرخه چرخش تولید گردد.
 13. در صورت معیوب بودن قطعه، کلاچ باید جایگزین شود.
 14. با گذشت زمان تسمه درایور این قطعه خشک می شود و شروع به ریزش می کند.
 15. قطعات تسمه شکسته شده باعث ایجاد صدای بلند در هر زمانی که موتور در حال اجرا است می گردند.

بهتر است مشکل صدای ضربه ای لباسشویی توسط تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت چک شود.

تعمیر مشکل تخلیه آب در لباسشویی ایندزیت

اگر لباسشویی ایندزیت آب را تخلیه نمی کند، به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • مطمئن شوید فیلتر پمپ یا شیلنگ تخلیه دچار مشکل نشده باشد.
 • پروانه های پمپ ممکن است دچار مشکل شده باشد. به این معنی که نخ یا کرکی داخل آن گیر کرده باشد.
 • الکتروپمپ را بررسی نمایید.
 • پمپ تخلیه را در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض نمایید.

اگر با بررسی موارد بالا همچنان لباسشویی آب را تخلیه نمی کند، کافی است برای حل این مشکل از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل بهره مند شوید.

چرا لباسشویی ایندزیت آبگیری را به خوبی انجام نمی دهد؟ نظر تعمیرکار آی پی امداد در این باره

اگر لباسشویی ایندزیت به خوبی آبگیری نمی کند، جهت عیب یابی و تعمیرات موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا با نقشه سیم کشی، سر سیم ها را بررسی کنید.
 • ممکن است شیر برقی لباسشویی دچار مشکل شده باشد.
 • مطمئن شوید آب شهری قطع نباشد.
 • شیلنگ ورودی آب را چک کنید و مطمئن شوید مسدود نشده باشد.
 • شیر برقی را مستقیم به برق 220 ولت وصل کنید، اگر ماشین با اتصال برق به شیربرقی، باز هم آبگیری را آغاز نکرد، شیربرقی را تعویض نمایید.
 • خرابی هیدروستات نیز یکی از دلایل رایج آبگیری نکردن لباسشویی ایندزیت است.
 • با دمیدن هوا داخل شیلنگ هیدروستات، باید صدای قطع و وصل کنتاکت ها از داخل آن شنیده شود.

اگر مشکل آبگیری در لباسشویی حل نشد، کافی است جهت عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران بهره مند شوید.

چرا بدنه لباسشویی ایندزیت برق دارد؟ جهت تعمیر و رفع عیب دستگاه چه باید کرد؟

اگر بدنه لباسشویی ایندزیت برق دارد، جهت عیب یابی و تعمیر موارد زیر را بررسی نمایید:

 • یک علت مهم اتصالی برق در بدنه لباسشویی اتصالی کردن سیم های لباسشویی است.
 • اگر موتور سوخته باشد نیز موجب اتصالی برق به بدنه لباسشویی می شود.
 • مطمئن شوید سیم ارت به لباسشویی متصل باشد.
 • خازن پارازیت گیر احتمالا نشت برق داشته باشد.
 • سیم کشی لباسشویی را بررسی نمایید تا دچار مشکل نشده باشد.

اگر مشکل برق گرفتگی در دستگاه شما حل نشد، بهتر است از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل بهره مند شوید.

چرا لباس ها در لباسشویی ایندزیت خوب شسته نمی شود؟ جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه چه کنیم؟

اگر لباس ها در لباسشویی ایندزیت به خوبی شسته نمی شود، جهت عیب یابی موارد زیر را بررسی نمایید:

 • حتما لباسشویی را به اندازه ظرفیت آن پر کنید.
 • از مواد شوینده مخصوص لباسشویی استفاده کنید.
 • احتمال اینکه آب به درام به خوبی نمی رسد یا به طور مناسب تخلیه نمی شود وجود دارد.
 • شیرهای آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که کاملا باز هستند.
 • بررسی کنید که شیلنگ ها پارگی نداشته باشند.
 • مطمئن شوید اشکالی در فرآیند تخلیه لباسشویی وجود ندارد.

برای عیب یابی و رفع مشکل عدم شستشوی مناسب در دستگاه خود، میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت بهره مند شوید.

سرویس ماشین لباسشویی ایندزیت چگونه از بروز خرابی آن جلوگیری می کند؟

اگر با تعمیرکاران نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت هم کلام شوید میبینید که غلب آن ها معتقد هستند که اگر قرار باشد صرفا یک توصیه به مصرف کنندگان کنند این است که سرویس دستگاه خود را جدی بگیرند، اما مصرف کنندگان اغلب این کار را نمی کنند چرا که علت آن را نمی دانند و در ذهن آن ها این کار هزینه اضافی می باشد، اگر می خواهید بدانید سرویس ماشین لباسشویی ایندزیت چه فوایدی دارد در ادامه همراه ما بمانید.

 • ماشین لباسشویی مجموعه ای از قطعاتی است که همگی آن ها با هم مشغول به کار هستند، بروز ارادی کوچک در یک قطعه می تواند به مرور خرابی های بزرگی را ر دستگاه شما پدید بیاورد، این در حالیست که زمانی که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به منزل شما مراجعه می کند تمامی این موارد را مورد بررسی قررار خواهد داد.
 • علاوه بر این لباسشویی خود نیازمند سرویس و تمیز شدن می باشد، اگر تمیز کردن ماشین لباسشویی خود را جدی نگیرید به ناچار بعد از متی نیازمند خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت خواهید شد.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به عوامل موثر زیادی بستگی دارد:

 1. استفاده از قطعات فابریک برای تعمیرات
 2. مدل دستگاه شما
 3. مدت زمان گارانتی خدمات

کاربران گرامی توجه داشته باشید که تنها هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت نباید برای شما مهم باشد. اگر عیب یابی به اشتباه انجام گردد و یا در حین تعمیر از قطعات فابریک استفاده نشود و یا تعمیرکار به شما ضمانتنامه تحویل ندهد، دچار مشکل خواهید شد و همین موضوع سبب پرداخت هزینه های مکرر برای رفع مشکل و تعمیر لباسشویی ایندزیت شما خواهد شد. بنابریان با انتخاب درست و استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده و با پرداخت مناسب ترین هزینه، صرفه جویی اقتصادی نمایید.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در آی پی امداد

هزینه ای که تعمیرکار متخصص نمایندگی مجاز آی پی امداد برای ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت مصرف کنندگان مشخص می کند، می تواند براساس عوامل مختلفی متغیر باشد. اما می توان به این موضوع اشاره کرد که هزینه برخی از این خدمات به صورت تقریبی قابل ارائه بوده و مشتریان با اطلاع پیدا کردن از آن می توانند از هزینه های حدودی لباسشویی خود مطلع شوند. از این رو در ادامه جدول مربوط به این هزینه ها را برای شما ارائه نموده ایم:

خدمات تعمیرات لباسشویی ایندزیت هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی ایندزیت از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی ایندزیت 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی ایندزیت 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی ایندزیت 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی ایندزیت 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی ایندزیت 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی ایندزیت 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی ایندزیت 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی ایندزیت 800/000 الی 1/300/000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی لباسشویی ایندزیت در محل توسط تعمیرکار آی پی امداد

با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد به حفظ کیفیت دستگاه خود کمک خواهید نمود، که در نتیجه با عیب یابی درست و استفاده از قطعات فابریک در هزینه ها صرفه جویی مینمایید و با یکبار تعمیر؛ مشکل حل میشود و دیگر نیاز به عیب یابی مجدد و پرداخت هزینه های گزاف نخواهید شد.

در این مقاله هدف آی پی امداد بیان راه­کارهایی جهت تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل بود. اما در صورتی که تمامی دلایل ذکر شده را بررسی کردید و عیب ماشین لباسشویی رفع نشد، میتوانید در قسمت دیدگاه همین صفحه یا بخش پرسش و پاسخ با تعمیرکاران آی پی امداد به صورت آنلاین در ارتباط باشید تا تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت را در منزل خود بدون پرداخت هزینه انجام دهید.

اگر مشکل اینچنین رفع نمیشود، احتمالا یک مشکل فنی وجود دارد و تعمیر آن نیاز به یک مهارت حرفه ای دارد، در این صورت با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تماس بگیرید تا از خدمات حرفه ای طبق اصول مشتری مداری و قوانین اروپا لذت ببرید.

برای تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ایندزیت در تهران می توانید از شماره های درج شده در پایین صفحه استفاده کنید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی ایندزیت در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

25 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. علی 26 مرداد 1400

  سلام .ماشین لباس شویی ایندوزیت هنگام کار کردن کلید گرم کردن اب ۹۰درجه خاموشه و درجه گرم کردن اب هم خاموش هست ولی اب خیلی گرم میشه .لطفا برای رفع ایراد راهنمایی بفرماعید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 مرداد 1400

   سلام، ترموستات یا سنسور المنت باید بررسی شود. توجه نمایید که در بعضی مدل ها سنسور و در بعضی دیگر ترموستات درج شده است. بهترین انتخاب برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی ایندزیت استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات میباشد.

   پاسخ دادن
 2. پوریا 16 بهمن 1399

  درود لاستیک اتصال درب ماشین لباسشویی به مخزن را نیاز دارم متاسفانه موفق نشدم پیدا کنم. مدل w642tx ex

  پاسخ دادن
  مرتضی 03 بهمن 1399

  سلام هنگام شستشو صدا بدی از دستگاه میاد انگار قطعه ای داخل دستگاه داره می چرخه، تعمیرکار می گه بلبرینگ مشکل داره و چون ماشین پرسی است قابل باز کردن نیست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 بهمن 1399

   سلام، دیگ پرسی هم قابل باز شدن است.

   پاسخ دادن
  فاطمه 16 دی 1399

  سلام ببخشید ماشین ایندزیت داریم یه مدت هنگام کار کردن خاموش میشد و دیگه نمی‌چرخید بعد از چند روز اصلا روشن نشد دلیلش چیه تعمیر کار میگه میگن بردش سوخته

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 دی 1399

   سلام، برد بررسی شود. قابل تعمیر میباشد.

   پاسخ دادن
    فاطمه 14 اردیبهشت 1400

    سلام ببخشید کجا میشه تعمیر کرد شما می‌توانید تعمیر کنید

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 15 اردیبهشت 1400

     سلام، برای استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی ایندزیت یا 58941-021 تماس حاصل نمایید.

     پاسخ دادن
  علی 23 آذر 1399

  سلام خسته نباشید من برد لباسشوییم اسیب دیده بود دراورده بودمش برای تعمیر ولی گم شد،ایا پیدا میشه برد بخرم؟wie107 مدلش هست

  پاسخ دادن
  علی 18 شهریور 1399

  من لباسشویی ایندوزیت ۹کیلویی یه هفته است گرفتم توحالت خشک کن یه صدای تق تق داره نمایندگی هم امد میگه طبیعیه در صورتی که من از لباسشویی باگنشت ۱۷سال استفاده کردم چنین صدایی نداره میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 18 شهریور 1399

   با سلام؛ اگر روی حالت خشک کن صدا میدهد اشکال از دیگ میباشد. کمک های زیر دیگ به همراه کاسه نمد، بلبورینگ و شفت را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  الهام سهرابی 19 مرداد 1399

  سلام وقت به خیر من ماشین لباسشویی ایندزیت مدل wil105x دارم که اصلا آب رو گرم نمیکنه و بدنش برق داره مشکلش از کجاست و چه کار باید بکنم ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 مرداد 1399

   با سلام، المنت و ترموستات لباسشویی ایندزیت را بررسی نمایید. جهت رفع مشکل برق داشتن بدنه سیم ارت به لباسشویی ایندزیت متصل نمایید.

   پاسخ دادن
  زهره شهروزيان 30 مرداد 1398

  سلام روزتون بخير، ماشين لباسشويي ايندزيت مدل wixn125 به صورت دست دوم خريداري كرده ام.الان كه ماشين را براي اولين بار روشن ميكنم تمام چراغ ها چشمك ميزنن، و هيچ دكمه اي كار نميكند، اتصال برق و شير آب و شلنگ هم چك كردم و هيچ كدام مشكلي ندارد.چكار كنم؟ در ضمن من ماشينو آوردم شمال

  پاسخ دادن
   مدیر 30 مرداد 1398

   سلام ، مشکل میتواند از برد الکترونیکی باشد یا عدم داشتن ذغال دینام ، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی ایندزیت میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  برهانی 20 مرداد 1398

  باسلام متاسفانه دستگاه رختشویی رو که روشن کردم کلید روشن رو که زدم کلیه چراغهای دستگاه شروع به چشمک زدن کردن و دستگاه اصلا روشن نشود میخواستم ببینم احتیاج به تعمیر کار ن هست یا مشکل به سادگی رفع میشود ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 20 مرداد 1398

   سلام ، میکروسوئیچ درب دستگاه شما باید توسط خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی ایندزیت در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  مریم فلاح 10 تیر 1398

  می خواستم بدانم وقتی ظرفیت ماشین لباسشویی ۵ کیلو است منظور ۵ کیلو لباس خشک است یا ۵ کیلو لباس خیس و در حال شستشو از کجا بفهمیم میزان لباسی که در مخزن لباسشویی ریخته ایم کافی است

  پاسخ دادن
   مدیر 11 تیر 1398

   سلام ف منظور از 5 کیلو ، 5 کیلو لباس خشک است .

   پاسخ دادن
  ایرج دریکوند 22 اردیبهشت 1398

  سلام لباس شویی اندیزیت دارم بردش مشکل دارد می خواستم ببینم برد گیر میاد بزنم روش

  پاسخ دادن
  فرهود محمودی 20 اردیبهشت 1398

  سلام ماشین لباسشویی ایندزیت wil85 چند سال قبل دچار مشکل شد که بعلت عدم دسترسی به نماینده خدمات شرکتی به تعمیرگاه متفرقه مراجعه نمودم که گفتند برد دستگاه معیوب شده و باید تعمیر شود . پس از تعمیر و نصب برد دستگاه روشن شد و کار کرد اما هر از گاهی در اجرای برنامه ها دچار اختلال میشد ( یک بار صدای نامتعارف ، یکبار سیکل نشستشوی ناقص و ... ) و لباسها هم مثل قبل تمیز نمیشدند و لکه و چرک کاملا روی لباسها میماند . خواستم ببینم آیا ممکن است که برد بدرستی تعمیر نشده باشد و یا اشکال آن ناشی از استفاده از قطعات مشابه و غیر مرتبط در آن باشد ؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 21 اردیبهشت 1398

   سلام ، برد همچنان مشکل دارد .

   پاسخ دادن
   جعفر 06 مهر 1399

   سلام روزتان بخیر ماشین لباسشویی ایندزیت مدل wixe1200دارم گاهی اوقات در وسط کار زمانی که کار میکنی زمانی که بر خلاف عقربه ساعت می چرخه دگه کار نمیکنه و مدام عمل ابگیری انجام میده لطفا بفرمایید ایراد چیه و چه کارش کنم

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 07 مهر 1399

    با سلام، برد را بررسی نمایید. همچنین مطمئن شوید میزان آب ورودی به تنظیم باشد.

    پاسخ دادن