تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی ، نحوه عیب یابی ، علت ارور و رفع کد خطا را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ایندزیت بهره مند شوید .

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران

برای تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران کجاست ؟ آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز ظرفشویی ایندزیت اینجاست تا شما را راهنمایی کند ، مجموعه آی.پی با استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا و خدمات در اروپا مفتخر است تعمیرات ظرفشویی ایندزیت شما عزیزان را با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل انجام دهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت
تعمیر ظرفشویی ایندزیت

چرا برای تعمیرات ظرفشویی ایندزیت آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • آی.پی امداد ، تعمیرگاه مجاز ظرفشویی ایندزیت با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • خدمات ظرفشویی ایندزیت با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .
 • در نظر داشته باشید تعمیر ظرفشویی ایندزیت در محل انجام میگردد و به هیچ عنوان از محل شما خارج نمیشود .
 • تعمیرکار ظرفشویی ایندزیت با لباس فرم آی.پی در محل حاضر میشود  .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز ظرفشویی ایندزیت ، توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود ف در غیر این صورت تعمیرکار ظرفشویی ایندزیت ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه ظرفشویی ایندزیت خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت مندرج شده در برگه گارانتی تماس بگیرید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت

آی.پی امداد تعمیرگاه ظرفشویی ایندزیت میباشد که در تهران فعالیت خود را آغاز نموده است و به جز ایندزیت برندهای دیگر هم تحت پوشش خود قرار داده است ، همچنین در نظر داشته باشید که نیکان نمایندگی رسمی ایندزیت میباشد که به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در ایران فعال میباشد . آی.پی امداد با معرفی نمایندگی تعمیرات ایندزیت و خدمات در سراسر تهران ، تعمیرات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .

نشت ماشین ظرفشویی ایندزیت می تواند خسته کننده ترین مشکل این دستگاه باشد با توجه به اینکه یک نشت کوچک می تواند باعث ایجاد آسیب هایی به ساختار و قطعات دستگاه و همچنین آلوده شدن خانه شما شود.

با توجه به توضیحات زیر میتوانید به راحتی عملیات عیب یابی ماشین ظرفشویی ایندزیت را انجام دهید.اگر با توضیحات زیر نتوانستید مشکل را پیدا کنید حتما با نمایندگی تعمیرات ایندزیت تماس بگیرید.

آسیب دیدگی پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ایندزیت ممکن است باعث نشت دستگاه و نیاز به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت شود. وظیفه پمپ تخلیه این است که آب را از ماشین ظرفشویی تخلیه کند. پمپ در پایین ماشین ظرفشویی نشسته و معمولا شامل دو بخش جداگانه است. یکی برای شستن یا گردش و دیگری برای تخلیه. بخش گردش بخار پمپ معمولا شامل پروانه شستشو و اجزای فیلتر می شود در حالی که قسمت تخلیه از یک پروانه تخلیه و یک تیغه هلی کوپتر و یا در برخی موارد یک دیودتور عمل می کند.

جایگاهی که پمپ در آن قرار میگیرد نوعی واشر لاستیکی است که آن را به انتهای وان ماشین ظرفشویی ایندزیت متصل می کند. املاح موجود در آب و مواد شوینده می تواند واشر را از بین ببرد و نشتی ایجاد کند. محفظه های شستشو و پمپ تخلیه نیز برای جلوگیری از نشت آب، مهر و موم شده اند که این قطعات نیز میتوانند از بین بروند و باعث نیاز به تعمیرگاه ماشین ظرفشویی ایندزیت شوند.نشت از این مناطق اغلب به اندازه قابل توجه نیست.

اگر آب به نظر می رسد نشتی از قسمت جلوی ماشین ظرفشویی ایندزیت است ممکن است مشکل از آسیب دیدگی واشر درب ماشین ظرفشویی ایندزیت باشد.واشر درب ماشین ظرفشویی به طور معمول از لاستیک نرم یا وینیل ساخته شده است و از خروج آب از درب و باز کردن درب دستگاه هنگام عمکلرد ظرفشویی جلوگیری میکند.بعضی از مدل های ماشین ظرفشویی ایندزیت، دارای سوپاپهایی لاستیکی که در گوشه های پایین دستگاه قرار دارند میباشند که از نشت آب از آن منطقه جلوگیری می کند.

هنگامی که وینیل یا لاستیک چار کاهش انعطاف پذیری و یا حتی شکنندگی شود باعث ایجاد نشتی میشود. در این صورت این قطعه  باید جایگزین شود. اما قبل از آن از درستی بسته شدن درب دستگاه مطمئن شویداطمینان حاصل کنید که پایه های پایینی از بسته شدن درب ماشین ظرفشویی ایندزیت پشتیبانی می کنند همچنین اطمینان حاصل کنید که قفل درب خوب کار میکند و به درستی تنظیم شده است.

مشکل دیگری که میتواند موجب نشتی آب ماشین ظرفشویی شود دریچه ورودی آب از لوله اصلی آب به ماشین ظرفشویی است. دریچه ورودی را می توان در پشت دستگاه برروی دیوار پیدا کرد. تامین آب ورودی آب گرم ممکن است از لوله مس، شیلنگ لاستیکی یا شلنگ بافته شده باشد.این لوله ها وشیلنگ ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که سالم است و منبع نشت نیست.خروجی آب از دستگاه نیز از یک شیلنگ پلاستیکی است که به طور معمول به سمت فاضلاب وصل می شود.این لوله وشیلنگ را نیز چک کنید که آسیب ندیده باشد.

دریچه مواد شوینده معمولا در داخل درب ماشین ظرفشویی ایندزیت قرار دارد.در برخی مدل های ظرفشویی ایندزیت اینقسمت جداگانه است و برروی درب با پیچ ومهره سوار شده است اما در برخی مدل جزوی از در است.در مدل هایی که با پیچ و مهره بر روی در سوار شده است ممکن است به دلیل شل شدن این قسمت آب از دستگاه خارج شود و نشتی ظرفشویی از قسمت جلوی دستگاه ایجاد شود.

آب به کمپرسورهایی ماشین ظرفشویی ایندزیت اسپری میشود. همه ماشین های ظرفشویی دارای کمپرسور اسپری پایین در پایین ماشین ظرفشویی هستند و برخی از مدل های ماشین های ظرفشویی ایندزیت نیز دارای بازوهای اسپری میانی یا بالا هستند که در زیر ردیف ظروف بالا یا در بالای ظرف ماشین ظرفشویی واقع شده اند.

اکثر کمپرسورهای اسپری ساخته شده از پلاستیک هستند که می توانند به اندازه کافی پیچ خورده یا تغییر شکل داده شوند.اما کمپرسورهای اسپری فلزی می توانند آسیب ببینند و یا شکسته شوند و الگوی اسپری را تغییر دهند. این شرایط می تواند باعث شود آب به پایین درب، جایی که هیچ واشری وجود ندارد نفوز کند بنابراین ایجاد نشت آب شود.چک کنید اگز این قطعه آسیب دیدهبود باید آن را تعویض کنید.

سوپاپ شناوری در ماشین ظرفشویی عنوان یک وسیله ایمنی برای جلوگیری از پر شدن ظرف غذا با آب استفاده می شود. شناور در داخل وان در انتهای ماشین ظرفشویی قرار دارد و سوئیچ شناور در زیر وان در زیر شناور واقع شده است. شناور به عنوان تایین کننده سطح آب در ماشین ظرفشویی عمل میکند و هنگامی که آب به سطح مناسبی برسد، ساقه شناور سوئیچ شناور را فعال می کند تا دریچه ورودی آب را خاموش شود. یک شناور یا سوئیچ شناور آسیب دیده  می تواند سطح آب را بیش از حد بالا ببرد و نشتی ایجاد کند.  اگر سطح آب در ماشین ظرفشویی شما بیش از حد بالا باشد، باید بدانید که سوئیچ شناور یا شناور ممکن است علت مشکل باشد.وباید اقدام به تعمیر با تعویض آن کنید.

آی.پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ظرفشویی ایندزیت را تحت پوشش قرار داده است ، تا با اطلاع کامل از هزینه ها ، دیگر دغدغه ای در امور تعمیرات ظرفشویی ایندزیت نداشته باشید .

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت

 • تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • تعویض هیدروستات ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • تعمیر یا تعویض تایمر ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • فروش شوینده ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • تعویض موتور ظرفشویی ایندزیت
 • کلیه خدمات ظرفشویی ایندزیت در محل

سوالات متداول مشتریان آی.پی از تعمیرگاه مجاز ظرفشویی ایندزیت

 • چرا ظرفشویی ایندزیت کار نمیکند ؟
 • چرا لکه ها بعد از شستشو بر روی ظرفشویی ایندزیت باقی میماند ؟
 • چرا ظروف بعد از شستشو در ظرفشویی ایندزیت خشک نمیشود ؟
 • چرا ظرفشویی ایندزیت آب را تخلیه نمیکند ؟
 • آیا نمک یا مایع جلادهنده برای ظرفشویی ایندزیت لازم است ؟
 • نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت در تهران کجاست ؟

همچنین لازم است بدانید در آی.پی امداد تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت هم انجام میگردد .

ارور ماشین ظرفشویی ایندزیت

آی.پی امداد سعی نموده است که کد خطای ماشین ظرفشویی ایندزیت را تحت پوشش قرار دهد ، تا با اطمینان و اطلاع کامل به تعمیرات ظرفشویی ایندزیت خود بپردازید ، همچنین لازم است که بدانید هر اروری که بر روی صفحه نمایش ظرفشویی ایندزیت شما نمایان میشود ، مشکل از برد شما نیست و لازم است که دلیل آن را بدانید و سپس به تعمیرات بپردازید .

ارور ظرفشویی ایندزیت :         علت ارور ظرفشویی ایندزیت :

 A2 شیر برقی ورودی خراب است

 A3خطای تخلیه آب

 A4مدار ترموستات/برد اصلی

 A5خرابی هیدروستات

 A6خطای آبگیری/شیر برقی

 A7خرابی توربین /مدار اصلی/برد

 A8المنت

 A9خطای برنامه برد اصلی چک شود

 A99 ارتباط ناهماهنگ بین تایمر و پنل

 A01 نشت آب کف دستگاه

 A03انقضاع وقت تخلیه

 A04 مشکل ترمیستور

 A05گرفتگی فیلترها

 A06مشکل کندی آب و ورودی

 A08انقضاع وقت حرارتی

 A09ایراد در ایپرام

 A10خرابی المنت

 A11ارور موتور شستشو

 A12ایراد در شناسایی نرم افزار

 A13برد با دستگاه همخوانی ندارد

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

No votes yet.
Please wait...

1 دیدگاه

 • مهدی حسینی

  سلام. راجع به ماشین ظرفشویی ایندزیت مدل ide1000 میخواستم اطلاعات بگیرم که یک عدد بخرم
  لطفا کمک بفرمایید

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.