logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران یک کار تخصصی می باشد. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ با استفاده از تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر می کنند. نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد با اعزام تعمیرکار مجاز خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ را در محل ارائه می دهد. تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در نمایندگی مجاز آی پی امداد با استفاده از قطعات فابریک اصل و اورجینال و بسیاری از شعب در تهران اعم از شرق، غرب، شمال و جنوب تهران به ارائه خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ می پردازند. با استفاده از خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ به حفظ کیفیت دستگاه و افزایش طول عمر آن کمک می کنید.

آی پی امداد بزرگترین مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران است که به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد. نیم قرن سابقه درخشان در عرصه تعمیرات، آی پی امداد را به معتبرترین مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ تبدیل کرده است.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران به شرح زیر است:

 1. در اولین قدم می توانید درخواست تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران را در سایت آی پی امداد ثبت کنید.
 2. همچنین می توانید با نزدیکترین شعبه خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
 3. پس از ثبت اطلاعات، نام تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ و کد اشتراک به شماره همراه شما ارسال می شود.
 4. کمتر از یک ساعت دیگر تکنسین مربوطه برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل شما حاضر می شود.
 5. لازم به ذکر است که پس از انجام خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ، فاکتور رسمی و گارانتی 3 تا 12 ماهه ارائه می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل

تعمیر لباسشویی سامسونگ به صورت تخصصی در محل کار می باشد. تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده ما به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی شما می پردازند. آی پی امداد با اعزام تعمیرکار مجاز ماشین لباسشویی خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را در محل انجام می دهد. مزایای استفاده از خدمات ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل به شرح زیر است:

 • هزینه ای کمتر پرداخت خواهید کرد.
 • تعمیرات در محل آسیب به لباسشویی شما را به حداقل می رساند.
 • می توانید مراحل تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود را از نزدیک مشاهده کنید.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که با استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل کار یا منزل خود می توانید از نزدیک عملکرد تعمیرکار لباسشویی سامسونگ را مشاهده کرده و مراحل عیب یابی و تعمیرات لباسشویی سامسونگ را بررسی نمایید. این مسئله باعث افزایش سطح اعتماد و رضایت شما نسبت به خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ خواهد شد.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ به چه صورت است؟

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در صورت آسیب دیدگی بهتر است از خدمات پس از فروش این محصول استفاده کنید. برند سامسونگ به صورت مستقیم در ایران حضور ندارد، اما شرکت های داخلی به عنوان نمایندگی این برند در ایران خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ را به مشتریان ارائه می دهند. برای استفاده از خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ می توانید با شماره مندرج در گارانتی این محصول تماس بگیرید.

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما دارای گارانتی است، بهتر است برای تعمیر لباسشویی سامسونگ از خدمات پس از فروش این محصول استفاده کنید.

در هنگام خرید ماشین لباسشویی سامسونگ به اصالت گارانتی و خدمات پس از فروش آن توجه کنید تا در هنگام استفاده و یا آسیب دیدگی، گارانتی آن را به صورت رایگان تعمیر کند. در صورتی که دستگاه شما دارای گارانتی باشد، نمایندگی اصلی سامسونگ خدمات پس از فروش و تعمیرات دستگاه شما را بر عهده می گیرد. شرکت آی پی امداد نیز با داشتن سال ها تجربه در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ آماده اعزام بهترین تکنسین ها جهت کمک به شما عزیزان می باشد. برای دریافت خدمات می توانید با مرکز آی پی امداد تماس بگیرید.

برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران خود می توانید با مرکز آی پی امداد تماس بگیرید. متخصصین نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ آی پی امداد در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر خواهند رسید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد شعبه های زیادی در سراسر تهران دارد که آماده ارائه خدمات به مشتریان در زمینه تعمیر این محصول در محل می باشد.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

چنانچه به تازگی ماشین لباسشویی سامسونگ خود را از یک فروشگاه معتبر خریداری نموده‌اید، به یاد داشته باشید که می‌توانید از خدمات رایگان نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی سامسونگ در نمایندگی رسمی این محصول استفاده کنید. شماره و مشخصات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ بر روی کارت ضمانت نامه محصول درج شده است. ما در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد، به صورت تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را انجام می‌دهیم و ارتباطی با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ نداریم.

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در آی‌پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان خود ارائه می‌دهد؟

اگر در رسانه‌های اجتماعی جستجو کنید، افراد بسیار زیادی را پیدا می‌کنید که خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ داشه باشند. تفاوت‌ زیادی میان مراکز معتبر مانند نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در آی‌پی امداد و تعمیرکاران محلی وجود دارد. در ادامه قصد داریم به بررسی خدماتی بپردازیم که نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد.

 • متخصصین آی پی امداد قطعات ماشین لباسشویی را فقط با قطعات اورجینال و فابریک تعویض می‌کنند.
 • مرکز آی پی امداد عضو اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی تهران است و تعرفه‌های آن بر اساس اتحادیه است. تعرفه‌های اتحادیه، هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را تا 75 درصد کاهش می‌دهند.
 • نکته دیگر در نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد، استفاده از برای نیروهای متخصص در این حوزه است.
 • بعد از طی شدن فرایند تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، به شما عزیزان ضمانتنامه و فاکتور کتبی ارائه خواهد شد.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یا تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

ترجیح می‌دهید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی سامسونگ استفاده کنید یا با تعمیرگاه مجاز آی پی امداد تماس بگیرید؟

بهتر است بدانید که با تمام شدن تاریخ گارانتی، دیگر خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی سامسونگ رایگان نخواهد بود. ما در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد، اقداماتی انجام داده‌ایم تا شما عزیزان از بهترین نوع تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ برخوردار شوید.

مزایای استفاده از خدمات مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران به شرح زیر است:

 • استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر لباسشویی سامسونگ جهت حفظ کیفیت دستگاه
 • استفاده از تعمیرکار آموزش دیده و متخصص در تعمیرات لباسشویی سامسونگ به افزایش طول عمر دستگاه شما کمک می‌کند.
 • کلیه خدمات ارائه شده دارای ضمانتنامه رسمی است که به شما اطمینان و آرامش در خدمات را هدیه می‌دهد.
 • ارائه فاکتور با شرح کامل خدمات در اتمام کار به شما تقدیم می‌گردد و دیگر دغدغه‌ای بابت مبلغ پرداختی نخواهید داشت.

اگر خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ برای شما مناسب نیست، می‌توانید با مرکز آی پی امداد تماس بگیرید و بازخورد خود را ارائه دهید. کارشناسان ما مورد شما را پیگیری می‌کنند و در کوتاه ترین زمان، با شما تماس می‌گیرند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

کدام نمایندگی لباسشویی سامسونگ معتبر است؟

وقتی بسیاری از کاربران در گوگل نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ را جستجو می کنند، به دنبال مرجع قابل اعتمادی برای تعمیرات می گردند. اما کدام نمایندگی لباسشویی سامسونگ معتبر است؟ آی پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران است و با استفاده از قطعات اورجینال و تعمیرکاران مجرب، تعمیرات را در محل مصرف کنندگان انجام می دهد.

اگر به دنبال یک نمایندگی مجاز و معتبر برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ خود میباشید، بهترین انتخاب آی پی امداد میباشد. اما چرا؟

 • کلیه خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد دارای گارانتی 90 الی 365 روزه میباشد.
 • پس از تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ گارانتی و فاکتور رسمی به شما ارائه می شود که می توانید در پنل کاربری خود مشاهده نمایید.
 • از ابتدای ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تا پایان گارانتی، یک کارشناس از شما پشتیبانی می کند و یک تعمیرکار در کنار شماست.

اگر فنی هستیم چگونه لباسشویی سامسونگ را تعمیر کنیم؟

آی پی امداد علاوه بر خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل، به خدمات آنلاین و رایگان برای مصرف کنندگان این دستگاه ارائه میدهد. اگر فنی هستید و میخواهید خودتان لباسشویی سامسونگ را تعمیر کنید، کافی است از مقالات، بخش پرسش و پاسخ و ویدیوهای آموزشی سایت آی پی امداد کمک بگیرید و هر گونه سوالی که دارید در دیدگاه همین مقاله پرسش نمایید تا کارشناسان نمایندگی لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد، پاسخگوی شما عزیزان باشند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

اولین سوالی که مشتریان مطرح می‌کنند، این است که برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر زمان لازم است؟ ماشین لباسشویی یکی از لوازم بسیار مهم در خانه‌ها است. تمیزی لباس‌های شما به وجود لباسشویی بستگی دارد. در ادامه به بررسی این پرسش می‌پردازیم که فرآیند تعمیر لباسشویی در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر طول می‌کشد؟

تکنیسن تعمیرات لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد بعد از درخواست شما عزیزان برای تعمیر، به محل مورد نظر اعزام می‌شوند. تخمین مدت زمان تعمیر هر لباسشویی به عیب‌ها و ارور‌های آن بستگی دارد، تعمیرکاران ما به طور کلی برای هر لباسشویی 3 ساعت زمان نیاز دارند تا آن را به طور کامل تعمیر کنند.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد

خدماتی که تعمیرگاه تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد، به شرح زیر می‌باشد:

 

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ چه ویژگی هایی دارد؟

دانش و تجربه در تعمیر لباسشویی سامسونگ از مهم ترین ویژگی‌هایی است که موقع انتخاب تعمیرکار لباسشویی باید به آن توجه شود. عیب‌یابی و تعمیر اشتباه ماشین لباسشویی سامسونگ می‌تواند منجر به آسیب در دستگاه شما شود. مرکز آی پی امداد، دارای تعمیرکاران متخصصی است که می‌توانند در زمینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ به شما عزیزان کمک کنند.

 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگدر مرکز آی پی امداد، دارای تعمیرکاران متخصص است که می توانند در تعمیر لباسشویی به شما کمک کنند.
 • ارائه گارانتی و ضمانت‌نامه معتبر، از جمله اقداماتی است که تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ، بعد از انجام کار در اختیار شما دوستان قرار می‌دهند.
 • تعمیرکاران متخصص آی پی امداد، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را در منزل انجام می‌دهند.
 • تعمیرکاران مجموعه ما از دانش و مهارت بالا و بروز برخوردار هستند و مشکل دستگاه شما را به سرعت شناسایی و برطرف می‌کنند.
 • تعمیرکار نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند و با کسب رضایت شما عزیزان، تعمیر لباسشویی را به درستی انجام می‌دهند.

نکاتی برای سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی سامسونگ 

در ادامه مطلب تعمیرکار لباسشویی سامسونگ، به شما عزیزان نکاتی درباره سرویس و نگهداری ارائه می‌دهد تا شما کمتر نیازمند تعمیرات لباسشویی سامسونگ شوید.

 • محل قرارگیری لباسشویی خود را از قبل تعیین کنید و بررسی کنید که سطح صاف باشد و لباسشویی تراز باشد.
 • بهتر است لباسشویی را در مکانی به دور از تابش مستقیم آفتاب و یا بارندگی قرار دهید.
 • هنگام نصب لباسشویی دقت کنید که دستگاه 5 سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد.
 • می‌توانید برای بهبود عملکرد، اتصال ماشین لباسشویی به برق را قبل از نصب دستگاه بررسی کنید.
 • ممکن است شیلنگ‌ها به شیرهای ورودی به درستی وصل نشده باشند و سبب نشتی شوند.
 • فشار آب ورودی لباسشویی را قبل از به کار انداختن دستگاه بررسی کنید.
 • در صورتی که فشار آب ورودی کم باشد، باعث افزایش زمان شستشو لباس‌ها می‌شود.
 • سعی کنید فشار آب ورودی را تنظم کنید.
 • بعد از اتمام فرآیند شستشو، لباس‌ها را از مخزن خارج کنید.
 • رطوبت درون دیگ مکان بسیار مناسبی برای رشد میکروب و قارچ است. برای جلوگیری از رشد قارچ، سعی کنید دستگاه رطوبت نداشته باشد. برای کم کردن رطوبت می‌توانید درب ماشین لباسشویی را بعد از اتمام شستشو، باز نگه دارید.
 • بهتر است لاستیک‌های اطراف درب لباسشویی را بعد از فرایند شستشو خشک کنید.
 • از تغییر دادن برنامه شستشو زمانی که دستگاه روشن است خودداری کنید.
 • سعی کنید لباس زیادی در دیگ لباسشویی قرار ندهید.
 • به صورت دوره‌ای و هرچند وقت یکبار، فیلتر تخلیه لباسشویی خود را تمیز کنید.
 • تنها از شوینده‌های مناسب ماشین لباسشویی استفاده کنید.
 • قبل از قرار دادن لباس‌ها در ماشین لبسشویی بهتر است وسایل فلزی را مانند: سنجاق، سگک، سکه و.. را از جیب لباس‌ها خارج کنید.
 • حداقل دو ساعت فاصله بین هر دو شستشو برای کارکرد بهتر دستگاه لازم است.
 • سرویس سالیانه توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در حفظ کیفیت آن کمک می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بهتر است یا تعویض آن؟

قطعا با وجود شرایط اقتصادی و افزایش قیمت در بازار، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بسیار مقرون به صرفه تر است نسبت به تعویض آن. گاهی یک دستگاه، با یک قطعه ساده  تعمیر می‌شود و نیازی به صرف هزینه زیاد و یا تعویض نیست. برای تشخیص اینکه ماشین لباسشویی خود را تعمیر یا تعویض کنید، می‌توانید با متخصصین آی پی امداد تماس بگیرید.

موضوع بسیار مهم در تعمیر ماشین لباسشویی، انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ است. برخی از مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ خود را نماینده رسمی سامسونگ معرفی می‌کنند، اما این طور نیست. مرکز مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران شناخته شده است. مجموعه ما با بیش سالها تجربه و سابقه در این حوزه و داشتن بهترین متخصصین و تعمیرکاران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

حضور نداشتن شرکت سامسونگ در ایران سبب افزایش قیمت محصولات و قطعات این برند شده است. با توجه به بالا بودن قیمت تعمیرات لوازم برند سامسونگ، برخی از مردم تمایل دارند وسایل خود را به جای تعمیر، تعویض کنند. باید این نکته را در نظر داشته باشند که هزینه تعویض محصولات سامسونگ مانند ماشین لباسشویی، یخچال سامسونگ و … در بازار ایران به مراتب بیشتر از هزینه تعمیر آنها است.

آیا تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل امکان پذیر است؟

برای برخی از شما عزیزان این سوال پیش می‌آید که آیا امکان تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل وجود دارد؟ بهتر است این نکته را فراموش نکنیم که تعمیر لوازم منزل مانند لباسشویی سامسونگ نیازمند تخصص و دانش است. عده کمی از مردم توانایی این را دارند که خودشان لباسشویی را عیب‌یابی کنند و در آخر تعمیر آن را به درستی انجام دهند. متخصصین آی پی امداد با داشتن مهارت و سالها تجربه در حوزه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در تهران هستند.

در کنار نکات گفته شده، مجموعه ما با در دسترس قرار دادن فیلم‌های آموزشی، مقاله‌های کاربردی و نظرات تخصصی درباره تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در سایت، این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است تا آسیب های کوچک و تعمیرات ساده را خودتان در منزل حل کنید.

اگر ماشین لباسشویی شما از برند سامسونگ است و دچار آسیب یا ارور شده است، به هیچ عنوان نگران نباشید. شما می‌توانید وارد سایت آی پی امداد شوید و آموزش‌های اولیه درباره تعمیرات لباسشویی سامسونگ را مشاهده کنید. اگر سوالی درباره یکی از مراحل تعمیر دارید، بهتر است در قسمت پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح کنید تا تکنسین‌های ما جواب شما را بدهند. همچنین می‌توانید از تجربه دیگر کاربران درباره تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده کنید.

سوالات کاربران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

بسیاری از کاربران هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در مرکز آی پی امداد، سوالات مشابهی را می‌پرسند. در این بخش می‌خواهیم به بعضی از این سوالات پاسخ دهیم:

آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ می‌باشد؟

 • مرکز آی پی امداد یک تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی است و ارتباطی با نمایندگی رسمی سامسونگ ندارد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ساموسنگ در مرکز آی پی امداد

 • ما در مجموعه آی پی امداد با ارائه هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ بر حسب تعرفه اتحادیه، داشتن خدمات آنلاین، تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل، توانسته‌ایم جایگاه ویژه‌ای را در بازار خدمات و تعمیرات لوازم خانگی برند سامسونگ کسب کنیم.
 • شما عزیزان با استفاده از خدمات آی پی امداد می‌توانید کاهش هزینه های تعمیر لباسشویی سامسونگ و بهترین کیفیت در تعمیرات را تجربه کنید.

آیا آی پی امداد، محصولات را بعد از تعمیر گارانتی می‌کند؟

 • کلیه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد از گارانتی 3 تا 12 ماهه برخوردار هستند.
 • چنانچه وسیله شما بعد از تعمیر دچار دوباره آسیب دید، می‌توانید با آی پی امداد تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان، تعمیرکاران ما به شما مراجه کنند و آن را تعمیر کنند.

آیا تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ در مرکز آی پی امداد، از تخصص کافی برخوردار است؟

 • مرکز تعمیرات مجاز آی پی امداد دارای سابقه درخشان و طولانی در زمینه تعمیر لوازم خانگی برند سامسونگ است.
 • تعمیرکاران مجموعه ما، تجربه بسیاری در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ دارند.
 • ما در استخدام تکنسین تعمیر لوازم خانگی برند سامسونگ به شیوه‌ای دقیق و اصولی عمل می‌کنیم تا در نهایت بهترین‌ها در مرکز خود داشته باشیم.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ با چندین سال سابقه کار آماده کمک به شما عزیزان است.

آموزش تعمیرات لباسشویی سامسونگ

بعضی از آسیب‌هایی که در ماشین لباسشویی‌های برند سامسونگ رخ می‌دهند، تنها با عیب‌یابی اولیه و ساده قابل رفع می‌باشند و نیازی به تخصص زیادی ندارند. در ادامه می‌خواهیم آموزش تعمیرات لباسشویی سامسونگ در منزل را توضیح دهیم. شما عزیزان با توجه به این راهکار‌ها می‌توانید، لباسشویی خود را تا حد زیادی تعمیر کنید. اگر آسیب دستگاه شما زیاد است، می‌توانید با مرکز آی پی امداد برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود تماس بگیرید تا تعمیرکاران حرفه‌ای ما به کمک شما بیایند.

اگرچه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ پروسه‌ای طولانی و نیازمند تخصص است، اما در بعضی شرایط تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را می‌توان بدون کمک گرفتن از تعمیرکار هم انجام داد. ما به شما راهکار‌هایی ارائه می‌دهیم که شما عزیزان با انجام آنها می‌توانید برخی از این آسیب ها را خودتان در منرل انجام دهید و ماشین لباسشویی سامسونگ خود  را تعمیر کنید.

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ توسط تعمیرکار نمایندگی آی‌پی امداد

در ادامه مقاله سعی می‌کنیم درباره عیب‌ یابی ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل به شما عزیزان نکات ساده و کاربردی را توضیح دهیم. در صورت آسیب جزئی و کوچک می‌توانید با استفاده از نکات زیر، لباسشویی خود را تعمیر کنید. همچنین اگر نیاز به کمک داشتید، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید. مشتریان هنگام تماس با مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ، سوالاتی را می‌پرسند که به گزارش تیم پشتیبانی آی پی امداد سوالات زیر بیشترین تکرار را داشته‌اند:

 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ صدای بیش از حد نرمال دارد؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ لرزش بی از حد نرمال دارد؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ بیش از حد داغ است؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ لباس ها را خشک نمی کند؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ آب را تخلیه نمی کند؟
 • چرا آب وارد ماشین لباسشویی سامسونگ نمی شود؟
 • چرا دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ نمی چرخد؟
 • چرا ماشین لباسشویی سامسونگ نشتی آب دارد؟
 • چرا درب ماشین لباسشویی سامسونگ باز یا بسته نمی‌شود؟

علت تخلیه نشدن آب لباسشویی چیست؟ برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ چه باید کرد؟

اگر ماشین لباسشویی شما به درستی آب را تخلیه نمی‌کند، برای تعمیر لباسشویی سامسونگ، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید و آنها را انجام دهید:

 • شاید دلیل تخلیه نشدن آب لباسشویی شما، به خاطر مسدود بودن شیلنگ تخلیه آب باشد. می‌توانید شیلنگ ورودی به لباسشویی خود را چک کنید و از مسدود نبودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • ممکن است به دلیل مسدود بودن فیلتر کف و پمپ تخلیه لباسشویی باشد. سعی کنید فیلتر کف لباسشویی خود را چک کنید.
 • مسیر تخلیه آب لباسشویی را بررسی کنید، ممکن است جسمی خارجی مسیر آب را بسته باشد. می‌توانید از یک میله نازک برای باز کردن مسیر آب استفاده کنید.
 • شاید پروانه پمپ یخچال دچار گرفتگی شده باشد. آن را چک کنید.
 • اگر پمپ تخلیه به درستی کار نمی‌کند، پیشنهاد می‌کنیم آن را عوض کنید.
 • استفاده زیاد از پودر ماشین لباسشویی باعث می‌شود مسیر خروجی آب مسدود شود و آب به درستی تخلیه نشود. سعی کنید از پودر شستشو بیش از حد استفاده نکنید.

دوستان عزیز، اگر موارد بالا را چک کردید و بازهم لباسشویی شما آب را به خوبی تخلیه نمی‌کند، می‌توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، متخصصین ما به کمک شما بیایند. بهتر است از افراد حرفه‌ای کمک بگیرید و خودتان لباسشویی را تعمیر نکنید.

علت صدای زیاد لباسشویی چیست؟ جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ چه کنیم؟

اگر دستگاه شما صدای زیاد ایجاد می‌کند، برای عیب‌ یابی و تعمیرات لباسشویی سامسونگ می‌توانید ابتدا به موارد زیر توجه نمایید:

 • قبل از انجام هرگونه تعویض قطعات یا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، آن را خاموش کنید و از برق جدا کنید.
 • پایه ماشین لباسشویی سامسونگ بهتر است روی سطح صاف و تراز باشد.
 • برای تنظیم پایه‌های لباسشویی خود، ابتدا قفل را خنثی کنید، سپس پایه ها را باز کنید.
 • می‌توانید از پایه‌ها برای تراز کردن ماشین لباسشویی خود استفاده کنید.
 • یک از علل رایج صدای ماشین لباسشویی، تقسیم وزن به صورت نابرابر در قسمت درام لباسشویی است.
 • قرار دارن لباس‌های سنگین مانند ملافه‌های بزرگ، پتو، حوله‌های پنبه‌ای و.. در ماشین لباسشویی، منجر به تقسیم شدن وزن به شکل نامتعادل می‌شوند و در نهایت صدا ایجاد می‌شود.
 • برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در این حالت کافیست لباسشویی را متوقف کنید و وزن لباس‌ها را متعادل کنید و در آخر لباسشویی خود را مجددا فعال کنید.
 • شاید صدای لباسشویی شما به خاطر شکسته شدن بلبرینگ باشد.
 • شکستن بلبرینگ یک مشکل رایج است و تعمیر آن نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارد.

می‌توانید با نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در مرکز آی پی امداد تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار کنید.

 • کمک فنرهای لباسشویی خود را بررسی کنید و مطمئن شوید تا ایراد نداشته باشند.
 • امکان دارد علت صدا در لباسشویی سامسونگ شما، به مشکل در وزنه بتنی روی دیگ مربوط شود. آن را چک کنید و در صورت نیاز به تعمیرکار اطلاع دهید تا آن را تعویض کند.
 • آسیب به کاسه نمد، شفت، سه نظام و بلبرینگ از دیگر عواملی است که باعث ایجاد صدا در لباسشویی می‌شوند.

چنانچه دستگاه شما صدا ایجاد می‌کند و باعث ناراحتی شما عزیزان شده است، برای رفع عیب و تعمیر آن  می‌توانید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

دلیل نشت آب در لباسشویی چیست؟ نحوه تعمیر لباسشویی سامسونگ چگونه است؟

اگر لباسشویی شما مشکل نشت آب دارد، برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی سامسونگ خود بهتر است ابتدا موارد زیر را چک کنید:

 • ابتدا بررسی نمایید که نشتی لباسشویی از کدام قسمت آن است.
 • اگر نشتی آب در لباسشویی سامسونگ شما ازبخش پشتی آن است، احتمالا مربوط به مشکل در شیلنگ ورودی آب است، بهتراست واشر دور شیلنگ سفت یا تعویض شود.
 • درپوش شیلنگ را چک کنید که محکم باشد.
 • به شیلنگ دقت کنید که پوسیده یا سوراخ نباشد.

مشکل از قسمت پشت؛

 • ممکن است آسیب به بخش شیلنگ ورودی آب باشد.
 • آن را چک کنید یا واشر آن را سفت کنید.
 • بهتر است دقت کنید که شیلنگ پوسیدگی یا سوراخ نداشته باشد.

ایراد از قسمت زیرین؛

 • اگر نشتی آب از قسمت زیرین ماشین لباسشویی باشد، به اتصالات زیر دیگ ربط پیدا می‌کند، بهتر است آن را بررسی کنید.
 • اگر دیگ آهنی لباسشویی آسیب دیده باشد یا سوراخ باشد، بهتر است تعویض شود یا جوش داده شود.
 • چنانچه دیگ لباسشویی سامسونگ شما پلاستیکی است، اتصالات آن را بررسی کنید و اگر سوراخ شده است بهتر است تعویض گردد.

مشکل از قسمت جلویی؛

 • اگر نشت آب از قسمت جلوی درب لباسشویی سامسونگ است، نشت به لاستیک دور درب مربوط می‌شود، بهتر است آن را عوض کنید.
 • توجه داشته باشید که لاستیک از جای خود خارج نشده باشد.
 • استفاده از مواد شوینده تاریخ مصرف گذشته یا استفاده بیش از حد از آنها می‌تواند منجر به نشت کردن آب از لباسشویی شما شود.
 • در هر مرحله می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ استفاده کنید.

اگر دستگاه شما نشتی دارد، برای رفع عیب می‌توانید با خدمات تعمیرکار مجاز نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

چرا دیگ لباسشویی به خوبی نمی­‌چرخد؟ طریقه عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در این مواقع

تعمیر دیگ لباسشویی سامسونگ

اگر ماشین لباسشویی شما به خوبی نمی‌چرخد احتمالا به بخش دیگ آن مربوط می‌شود. برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود به موارد زیر توجه نمایید:

 • اگر موتور ماشین لباسشویی شما عزیزان دچار ایراد شود، دیگ آن متوقف می‌شود.
 • عیب‌یابی و تعمیر موتور ماشین لباسشویی شما، نیازمند دانش و مهارت است. برای تعمیر بهتر است از یک تعمیرکار لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید.
 • اگر تسمه لباسشویی شما شل شده باشد یا از حالت خود خارج شده باشد، دیگ  به خوبی نمی‌چرخد.
 • اگر پیچ فولی شل شده باشد، احتمالا دیگ به درستی نمی‌چرخد.
 • اگر بلبرینگ در دیگ قفل کرده باشد، در نهایت باعث نچرخیدن دیگ لباسشویی می‌شود.
 • در صورتی که ماشین لباسشویی سامسونگ را بیش از اندازه بارگیری کرده باشید، دیگ ممکن است به درستی نچرخد.
 • اگر ظرفیت ماشین لباسشویی شما بیش از حد پر باشد، باعث می‌شود دیگ سنگین شود و به خوبی نچرخد. بهتر است لباسشویی را خاموش کنید و از حجم لباس‌های درون مخزن کم کنید تا به وزن مناسب برسد.
 • اگر مسیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما عزیزان مسدود باشد. دیگ به خوبی نمی‌چرخد و فعالیت لباسشویی متوقف می‌شود.
 • اگر تایمر زمان بندی یا برد الکترونیکی لباسشویی آسیب دیده باشد باعث می‌شود دیگ لباسشویی سامسونگ به درستی نچرخد.

برای تعمیر هر یک  از بخش‌های بالا می‌توانید با آی پی امداد تماس بگیرید، متخصصین ما در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور پیدا می‌کنند و برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ بهترین خدمات را ارائه می‌دهند.

چرا بدنه لباسشویی برق دارد؟ راهنمای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی سامسونگ در این مواقع

اگر بدنه لباسشویی شما برق دارد، برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و عیب ‌یابی آن، بهتر است نکات زیر را در نظر داشته باشید و به آنها توجه کنید.

 • شاید سیستم برق کشی لباسشویی دچار اتصالی شده باشد.
 • گاهی اوقات سوختن موتورماشین لباسشویی باعث می‌شود آن بدنه برق داشته باشد.
 • سیم ارت سیمی است که بار الکتریکی اضافی دستگاه را از طریق زمین می‌گیرند.
 • سیم ارت ماشین لباسشویی خود را چک کنید و از وصل بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • برق بدنه ماشین لباسشویی اگر به دلیل سیم ارت باشد، طبیعی است و جای نگرانی ندارد.
 • یکی از قطعات مهم در ماشین لباسشویی سامسونگ، خازن پارازیت گیر است.
 • این قطعه اگر آسیب ببیند، ممکن است بدنه ماشین لباسشویی شما برق داشته باشد.
 • سیم کشی دستگاه را چک کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • قسمت لولا درب ماشین لباسشویی را بررسی کنید و آن را تنظیم کنید.

کاربران گرامی؛ در صورتی که دانش فنی کافی برای رفع این مشکل ندارید، می توانید برای رفع عیب دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشوییی سامسونگ استفاده کنید.

چرا زمان باقیمانده در طول کارکرد ماشین لباسشویی افزایش می‌یابد؟ برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ چه اقداماتی انجام دهیم؟

اگر دستگاه شما زمان باقیمانده شستوشو را افزایش می‌دهد، برای تنظیم و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ، می‌توانید موارد زیر را چک کنید:

 • اگر فشار آب ورودی کم باشد، تایمر لباسشویی برای جبران سرعت پایین آب، زمان شستشو لباس‌ها را افزایش می ‌دهد.
 • بهتر است فشار آب ورودی به لباسشویی خود را تنظیم کنید.
 • ممکن است تایمر زمان‌بندی دستگاه شما دچار آسیب شده باشد.
 • می‌توانید با مرکز ما تماس بگیرید. تکنسین‌های کاربلد در آی پی امداد در کمترین زمان به کمک شما عزیزان می‌آیند و تایمر لباسشویی شما را عوض می‌کنند.

شما عزیزان به راحتی می‌توانید درخواست خود را در آی پی امداد ثبت کنید. متخصصین تعمیر لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد در اسرع وقت درخواست شما را پیگیری می‌کنند.

چرا درب لباسشویی باز یا بسته نمی‌شود؟ نحوه تعمیرات لباسشویی سامسونگ به چه صورت است؟

تعمیر درب لباسشویی سامسونگ

 • اگر درب لباسشویی سامسونگ شما به خوبی باز یا بسته نمی‌شود، بهتر است ابتدا قفل یا میکروسوییچ درب را بررسی نمایید.
 • دقت کنید لولای درب ماشین لباسشویی تنظیم باشد.
 • میکروسوئیچ ماشین لباسشویی سامسونگ در صورتی فعال می‌شود و دستگاه شروع به کار می‌کند، که درب لباسشویی به خوبی بسته شود.

برای عیب یابی و رفع مشکل باز یا بسته نشدن درب دستگاه حتما از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بهره‌مند شوید.

چرا خشک کن لباسشویی به درستی عمل نمی‌کند؟ راهنمای عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ در این مواقع

اگر حالت دور خشک کن لباسشویی شما به درستی عمل نمی‌کند، بهتر است برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل، ابتدا موارد زیر را چک کنید:

 • ممکن است خازن راه انداز موتور دچار آسیب شده باشد.
 • وظیفه خازن‌ راه‌انداز، ایجاد ظرفیت زیاد است برای استارت موتور و کار کردن آن. اگر این قطعه آسیب ببیند، ممکن است دور خشک کن به درستی عمل نکند.
 • برای تعمیر آن می‌توانید با ما تماس بگیرید.
 • تاخو موتور لباسشویی خود را بررسی کنید. اگر این قطعه خراب شود، ممکن است دور خشک کن لباسشویی به خوبی کار نکند.
 • در موتور بعضی از لباسشویی‌ها، تاخو قرار دارد و در بعضی دیگر خازن تعبیه شده است.
 • اگر قصد دارید خازن لباسشویی خود را عوض کنید، با تعمیرکاران آی پی امداد تماس بگیرید.
 • موتور ماشین لباسشویی خود را آزمایش کنید و دقت کنید که موتور دستگاه سالم باشد.
 • موتور، قلب تپنده ماشین لباسشویی شما است. اگر موتور دچار آسیب شود، ممکن است دور خشک کن دستگاه به درستی عمل نکند.
 • فیلترپمپ، شلنگ خروجی آب و شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ را بررسی کنید و از آزاد بودن مسیر آنها اطمینان حاصل کنید.
 • به این نکته توجه کنید که اگر آب به درستی تخلیه نشود، خشک کن به درستی کار نمی‌کند.
 • به گنجایش ماشین لباسشویی خود توجه کنید. سعی کنید بیشتر از ظرفیت دستگاه، لباس در آن قرار ندهید.

اگر دور خشک کن لباسشویی شما به درستی کار نمی‌کند، برای تعمیر آن می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد استفاده کنید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام می‌شوند و خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند.

راهنمای تعمیر مشکل آبگیری در ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر لباسشویی شما مشکل آبگیری در حالت خاموش دارد، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی سامسونگ خود، می‌توانید ابتدا موارد زیر را انجام دهید:

 • شیر الکترونیکی در ماشین لباسشویی سامسونگ دارای اهمیت است.
 • اگر شیر الکترونیکی لباسشویی دچار آسیب شود، پروسه آبگیری لباس‌ها متوقف می‌شود.
 • اگر می‌خواهید آبگیری لباس‌هایتان به درستی انجام شود، از سلامت شیر الکترونیکی لباسشویی خود اطمینان حاصل کنید.
 • برای تعویض شیر الکترونیکی ماشین لباسشویی خود، می‌توانید با مرکز ما تماس بگیرید.
 • تکنسین‌های ما در مرکز آی پی امداد، در کمترین زمان با استفاده از تجهیزات مدرن، در محل حاضر می‌شوند و شیر الکترونیکی ماشین لباسشویی سامسونگ شما را عوض می‌کنند.

در صورتی که مشکل آبگیری لباسشویی شما رفع نشد، برای تعمیرات می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ استفاده کنید.

چرا آب ورودی به لباسشویی سریع خالی می‌شود؟ چه اقداماتی برای تعمیر لباسشویی سامسونگ انجام دهیم؟

اگر آب ورودی به ماشین لباسشویی شما سریع خالی می‌شود، برای تعمیر لباسشویی سامسونگ بهتر است ادامه مطلب را مطالعه فرمائید.

 • گاهی آب ورودی به ماشین لباسشویی سریع خالی می‌شود که علت این اتفاق، آسیب به قسمت هیدروستات دستگاه است.
 • نگران نباشید، متخصصین ما در مرکز آی پی امداد با داشتن سالها تجربه، آماده ارائه خدمات تنظیم و تعویض هیدورستات هستند.
 • هیدروستات دارای دو مدل الکترونیکی و مکانیکی است.
 • تنظیم مدل مکانیکی هیدروستات، راحت و ساده است و نیازی به تعمیرکار ماشین لباسشویی ندارد.
 • تنظیم مدل الکترونیکی هیدروستات، نیازمند دستگاه مخصوص است.
 • برای تنظیم هیدروستات یخچال خود می‌توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

چرا صفحه کلید ماشین لباسشویی روشن می‌شود اما شروع به کار نمی‌کند؟ راهنمای تعمیرات لباسشویی سامسونگ در این مواقع

اگر کلید استارت ماشین لباسشویی شما به درستی کار نمی‌کند، برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ خود، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید و اگر احتیاج به کمک داشتید با ما تماس بگیرید:

 • کار نکردن دکمه استارت ممکن است به برد الکتریکی لباسشویی مربوط شود. اگر برد دستگاه آسیب ببیند، به احتمال زیاد دکمه استارت به درستی کار نمی‌کند.

برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در منزل خود، می‌توانید به توصیه های زیر توجه کنید:

 • قبل از شروع، بهتر است اتصال دستگاه به برق را قطع کنید.
 • با استفاده از پیچ گوشتی پنل بالای دستگاه را جدا کنید.
 • هنگامی که مشغول به باز کردن پنل لباسشویی هستید، مواظب باشید تا به اتصالات داخل دستگاه آسیب نرسد.
 • سوکت های متصل به برد الکتریکی را به آرامی جدا کنید.
 • بهتر است از برد الکتریکی عکس بگیرید تا در پایان کار سوکت‌های برد را به همان ترتیب قبلی وصل کنید.
 • با احتیاط برد الکتریکی جدید را نصب کنید.
 • پنل بالای دستگاه را در جای خود قرار دهید و پیچ‌ها را ببندید.

متخصصین ما با داشتن سابقه طولانی در تعمیر لباسشویی سامسونگ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. برای تعویض برد الکتریکی لباسشویی سامسونگ خود، می‌توانید با مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

علت گرم نکردن آب در لباسشویی چیست؟ برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ چه کنیم؟

اگر ماشین لباسشویی شما آب را گرم نمی‌کند، می‌توانید با مرکز آی پی امداد تماس بگیرید، تکنسین‌های ما در کمترین زمان به یاری شما عزیزان می‌آیند. برای آگاهی بیشتر، پیشنهاد می‌کنیم ادامه مقاله را بخوانید.

 • در بعضی از لباسشویی‌ها، سنسور دمای آب قرار دارد. شما می‌توانید دمای آب را تعیین کنید.
 • اما در بعضی از ماشین لباسشویی‌ها، ترموستات قرار دارد که وظیفه فرمان دادن به المنت‌ها را برعهده دارد تا در مدار قرار بگیرند و آب را گرم کنند.
 • اگر ترموستات یا سنسور دما در ماشین لباسشویی سامسونگ، آسیب ببیند، المنت به درستی شروع به کار نمی‌کند. بهتر است سنسور یا ترموستات را تعویض کنید.
 • المنت دستگاه خود را بررسی کنید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • اگر المنت لباسشویی شما آسیب دیده باشد بهتر است تعویض شود.
 • برای تعویض المنت دستگاه خود می‌توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

چرا لباس‌ها در لباسشویی به درستی شسته نمی‌شوند؟ راهنمای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در این مواقع

گاهی لباسشویی سامسونگ لباس‌ها را به درستی نمی‌شوید. برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ در این مواقع موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • به اندازه گنجایش ماشین لباسشویی، در آن لباس قرار دهید. اگر بیشتر از گنجایش در آن لباس قرار دهید، ممکن است لباس‌ها به درستی تمیز نشوند.
 • بررسی کنید مواد شوینده به حد کافی در لباسشویی وجود داشته باشد.
 • اگر آب در لباسشویی به خوبی خارج نشود در پایان شستشو، لباس‌ها تمیز نمی‌شوند و مانند قبل باقی می‌مانند.
 • شیرهای آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که باز هستند و آب به حد کافی وارد لباسشویی می‌شود.
 • شیر الکترونیکی وظیفه تامین آب را بر عهده دارد، آن را بررسی کنید و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.
 • هیدروستات وظیفه تنظیم آب را بر عهده دارد، بررسی نمایید که مشکلی نداشته باشد.
 • شلنگ تخلیه آب، پمپ تخلیه و فیلتر کف لباسشویی را چک کنید تا گرفتگی نداشته باشد.
 • اگر المنت به درستی کار نکند، آب داغ نمی‌شود و شستشو به درستی انجام نمی‌شود.

اگر لباسشویی سامونگ لباس‌هایتان را به خوبی نمی‌شوید، برای عیب‌یابی می‌توانید با خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید. تکنسین‌های ما به کمک شما عزیزان می‌آیند.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ، از بروز مشکل جلوگیری می‌کند؟

اگر دوست دارید لباسشویی خود را سالم تر نگهداری کنید، به شما توصیه می‌کنیم هرجند مدت یکبار آن را سرویس کنید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ با سرویس کردن لباسشویی شما آسیب‌های کوچک را تعمیر می‌کند تا به عیب‌های بزرگ و پرهزینه تبدیل نشوند. بسیاری از مشتریان عزیز، برای اینکه با هزینه زیاد تعمیرات لباسشویی سامسونگ مواجه نشوند، تصمیم می‌گیرند هرچند مدت یکبار لباسشویی خود را سرویس کنند.

(پیشگیری بهتر از درمان است)

لباسشویی سامسونگ یک دستگاه پیچیده است که از کنار هم قرار گرفتن قطعات ساده درست شده است. برای اینکه لباسشویی به درستی کار کند، لازم است همه قطعات سالم باشند. نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در مجموعه آی پی امداد با سرویس کردن لباسشویی شما، مطمئن می‌شوند که همه قطعات ریز و درشت دستگاه سالم هستند و نیاز به تعمیر یا تعویض ندارند. اگر می‌خواهید لباسشویی شما عمری طولانی تر داشته باشد بهتر است با ما تماس بگیرید.

تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در مرکز ما، برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ شما عزیزان به منزل مراجعه می‌کنند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

دوستان عزیز نباید فقط به قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ توجه کنید، بهتر است در کنار توجه به هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ به این نکته دقت کنید، ما در مرکز آی‌پی امداد با سالها سابقه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به شما عزیزان بهترین خدمات را در کمترین زمان ارائه می‌دهیم. تکنسین‌‌های ما بعد از تعمیر لباسشویی سامسونگ، فاکتور و ضمانت‌نامه خدمات آی پی امداد را به شما عزیزان ارائه می‌دهند.

با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد، می‌توانید بهترین کیفیت را در کمترین زمان دریافت کنید.

ما در مرکز آی پی امداد، هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را برای شما عزیزان مشخص کرده‌ایم تا با خیالی آسوده لباسشویی خود را تعمیر کنید. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مرکز آی پی امداد، بر اساس تعرفه اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی در تهران محاسبه می‌شود. از جمله عواملی که بر روی قیمت تعمیرات لباسشویی سامسونگ تاثیرگذار است، عبارت‌اند از:

 • نوسان بازار بر روی قیمت تعمیرات تاثیگدار است.
 • مدت زمان گارانتی خدمات آی پی امداد
 • استفاده از قطعات اصل در محاسبه قیمت مهم است.
 • تکنولوژی به کار رفته در دستگاه شما

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد

ماشین لباسشویی سامسونگ دارای مدل‌های مختلف است. تعمیر هر کدام از مدل‌ها با همدیگر متفاوت است. هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به نوع آسیب، مدل ماشین لباسشویی، قطعات به کار رفته در حین تعمیر و عوامل متعددی بستگی دارد. برای آگاهی از قیمت خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ، به جدول زیر توجه فرمائید.

خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
نصب ماشین لباسشویی
 • نصب و آموزش کار: 350/000 الی 455/000 تومان
سرویس لباسشویی
 • تعویض فیلتر، جرم گیری، شستشو: 330/000 الی 495/000 تومان
المنت ماشین لباسشویی
 • تعمیر یا تعویض: 440/000 الی 735/000 تومان
پمپ تخلیه لباسشویی
 • تعویض پمپ: 490/000 الی 1/000/000 تومان
 • نصب پمپ: 160/000 الی 220/000 تومان
تایمر ماشین لباسشویی
 • تعمیر تایمر مکانیکی: 490/000 الی 865/000 تومان
 • تعویض تایمر مکانیکی: 940/000 ای 1/850/000 تومان
 • باز کردن و نصب تایمر: 120/000 الی 230/000 تومان
برد الکترونیکی ماشین لباسشویی
 • با توجه به نوع و میزان خرابی قطعات برد متغیر است.
لاستیک درب ماشین لباسشویی
 • تعویض لاستیک درب: 485/000 الی 1/490/000 تومان
کمک فنر ماشین لباسشویی
 • تعویض کمک فنر: 485/000 الی 880/000 تومان
هیدرواستارت ماشین لباسشویی
 • تعویض هیدرواستارت: 300/000 الی 800/000 تومان
شیربرقی ماشین لباسشویی
 • تعویض شیربرقی:395/000 الی 730/000 تومان
میکروسوئیچ ماشین لباسشویی
 • تعویض میکروسوئیچ: 300/000 الی 800/000 تومان
بلبرینگ لباسشویی
 • تعویض کاسه نمد و بلبرینگ: 1/200/000 الی 2/350/000 تومان
سه نظام ماشین لباسشویی
 • تعویض سه نظام: 900/000 الی 1/500/000 تومان
موتور لباسشویی
 • موتور لباسشویی (دسته دوم): محاسبه بر اساس قیمت روز موتور می باشد.
 • موتور (فابریک: ذغالی، دیجیتالی و …): محاسبه بر اساس قیمت روز موتور می باشد.
دیگ لباسشویی
 • تعمیر و تعویض دیگ لباسشویی: 700/000 الی 1/300/000 تومان
پانل ماشین لباسشویی
 • با توجه به مدل و نوع ماشین لباسشویی متغیر است.
شفت لباسشویی
 • تعمیر یا تعویض شفت: 650/000 الی 1/200/000 تومان
خرطومی دیگ لباسشویی
 • تعویض خرطومی دیگ: 190/000 الی 330/000 تومان
درب لباسشویی
 • تعمیر درب: 400/000 الی 1/000/000 تومان
فیوز ماشین لباسشویی
 • با توجه به نوع فیوز متغیر است.
جک ماشین لباسشویی
 • تعمیر یا تعویض جک: 530/000 الی 740/000 تومان
شیشه ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض شیشه: 380/000 الی 690/000 تومان
ماشین لباسشویی دوقلو
 • عیب یابی و رفع عیب: 120/000 الی 160/000 تومان
ایاب و ذهاب و کارشناسی
 • ایاب و ذهاب: 120/000 الی 160/000 تومان

چرا برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ آی پی امداد را انتخاب کنیم؟

 • آی پی امداد نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران می‌باشد. مرکز ما در نقاط مختلف تهران شعبه‌ دارد.
 • در مرکز خدمات آی پی امداد، تعمیر لباسشویی سامسونگ با استفاده از قطعات اصل و درجه یک انجام می شود.
 • خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه می باشد.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ ما در کمترین زمان و با لباس فرم مناسب در محل حاضر می‌شود.
 • تکنسین‌های ما می‌توانند ماشین لباسشویی شما را در منزل تعمیر کنند.

نتیجه گیری از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد

همانطور که در بالا توضیح دادیم امروزه محصولات سامسونگ در ایران از قیمت‌ بالایی برخوردار هستند. نگهداری محصولات سامسونگ به شیوه‌ای که دچار آسیب نشوند، موضوعی مهم است. برای حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود، می‌توانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد استفاده کنید.

برای رفع مشکل ماشین لباسشویی خود، از تعمیرکاران حرفه‌ای استفاده کنید. استفاده از خدمات تعمیرکاران محلی و غیر حرفه‌ای، ممکن است به لباسشویی سامسونگ شما آسیب بزند. به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز به تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ، با مرکز آی پی امداد تماس بگیرید. متخصصین کاربلد و حرفه‌ای ما در کمترین زمان در محل مورد نظر حاضر می‌شوند و دستگاه شما را عیب‌یابی و تعمیر می‌کنند.

با دریافت خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ، تا 75% در هزینه‌ و تا 99% در خسارت صرفه جویی نمایید.

خلاصه ای از تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر لباسشویی سامسونگ چقدر زمان میبرد؟
 • تعمیر هر گونه مشکل در ماشین لباسشویی سامسونگ زمان خاص خود را دارد. اما بالاخره در 72 ساعت کاری ماشین لباسشویی سامسونگ شما تعمیر می شود.
نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران کجاست؟
 • آی پی امداد تعمیر لباسشویی سامسونگ را در سراسر استان تهران با ضمانتنامه رسمی انجام میدهد.
آیا نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ از قطعات اصل استفاده میکند؟
 • آی پی امداد، از با کیفیت ترین قطعات برای تعمیر لباسشویی سامسونگ استفاده میکند.
نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ بعد از پایان خدمات فاکتور و گارانتی تحویل میدهد؟
 • بعد از اتمام خدمات، مدت زمان گارانتی در پنل کاربری شما ثبت میشود و میتوانید فاکتور خود را مشاهده نمایید.
آیا خودمان میتوانیم تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را انجام دهیم؟
 • با مطالعه مقالات آموزشی، بخش پرسش و پاسخ و مشاهده ویدیو های کاربردی در سایت آی پی امداد، میتوانید لباسشویی سامسونگ خود را تعمیر کنید.
شماره نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ چیست؟
 • 02158941
تعمیرکار لباسشویی سامسونگ با لباس فرم در محل حاضر میشود؟
 • تعمیرکار آی پی امداد، با کارت شناسایی این مجموعه در محل شما حاضر میشود.
آیا سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ به صورت دوره ای لازم است؟
 • بهترین زمان برای سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ به صورت سالیانه میباشد.
عیب یابی لباسشویی سامسونگ قدیمی با جدید متفاوت است؟
 • عیب یابی ماشین لباسشویی های قدیمی یا جدید سامسونگ متفاوت است و باید توسط متخصص انجام شود.
4.6/5 - (36 امتیاز)

در بحث و گفتگوی این مقاله شرکت کنید!

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ samsung در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ samsung در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ samsung به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ samsung، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

87 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. وحی 09 دی 1401

  سلام.ماشین لباسشویی سامسونگ.بعداز تعویض پمپ تخلیه.فقط با تایم ۱۵ دقیقه کارمیکنه.مثلا برنامه ۴۵ دقیقه رو انتخاب میکنم ال ای دی برنامه ۴۵ دقیقه روشن میشه اما لباسشویی کار نمیکنه.ممنون از پاسختون.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 دی 1401

   سلام، یا هیدروستات مشکل دارد که آب را تنظیم نمیکند و یا شیربرقی مشکل دارد. برنامه کوتاه مدت هم فقط آبشور میکند

   پاسخ دادن
    داودی 25 اردیبهشت 1402

    باسلام وقتی ماشین خاموش میشه بعد از چند دقیقه متوجه خیس شدن زیرش میشن

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 25 اردیبهشت 1402

     درود، شیر برقی و اتصالات ورودی شیر آب و بخش زیرین لباسشویی را بررسی کنید.

     پاسخ دادن
 2. حمید 07 دی 1400

  با سلام با برنامه 35دقیقه ایی به 20دقیقه مرسد اتومات تخلیه مینماید در همان حالت می ماند اما باتغییر دادن به14دقیقه ادامه میدهد تا اخر برنامه با تشکر وسپاس گذاری از راهنمایتان

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 دی 1400

   سلام، احتمالا برد الکترونیکی مشکل دارد و همچنین چک نمایید تا هیدروستات به درستی عمل کند و در آخر فیلتر کف هم چک کنید تا گرفتگی نداشته باشد

   پاسخ دادن
  صفایی 15 مهر 1400

  سلام امروز موقع شستن لباس متوجه شدم لاستیک دور در لباسشویی دراومده وکمی پاره شده هزینه اش چقدر میشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 مهر 1400

   سلام، هزینه تعمیرات کاملا درج شده، از منو مشاهده نمایید. برای تعویض لاستیک در لباسشویی سامسونگ هم میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  شایان 07 مهر 1400

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ دارم جدیدا موقع شست و شو یه تیکه های سیاه رنگی (مثل تفاله چای) به لباس ها میچسبه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 مهر 1400

   سلام، دیگ، آبکش، کاسه نمد و بلبرینگ باید بررسی شود. این تیکه های سیاه مربوط به آبکش است که باید قطعات ذکر شده بررسی شود. برای عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  مهدوی 05 دی 1399

  باسلام ماشین لباسشویی سامسونگ داریم که وقتی برنامه شستشو که تمام میشه میخواد بره براتخلیه و خشک کردن قفل میشه و کار نمیکنه امتحان کردیم تخلیه دچار مشکل نیست فعلا قفل شدن برنامه ایراد کاره که نمیدونم به چه علت هست؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 دی 1399

   سلام، ابتدا فیلتر کف را تمیز نمایید و اگر مشکل حل نشد برد الکترونیکی چک شود.

   پاسخ دادن
  محمد رضا 26 آبان 1399

  با سلاو برد لباسشویی ما از نوع ecobubble vrt plus 12.0 kg خراب شده خواستم ببینم بردش رو دارین

  پاسخ دادن
  احمد 11 آبان 1399

  سلام دیسپلیdc92_01135 لباسشویی سامسونگ موجوده؟

  پاسخ دادن
1 2 3