021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی
نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی LG در آی پی امداد از معدود مراجعی است که تعمیرات خود را با استفاده از قطعات فابریک و با بهترین قیمت در منزل شما ارائه می دهد. اگر در هر کجای تهران اعم از شرق، غرب، شمال و جنوب نیازمند عیب یابی و تعمیرات یخچال الجی شده اید، کافی است تا با تعمیرکار آی پی امداد ارتباط برقرار نمایید تا بعد از عیب یابی و تعمیر به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی؛ برای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی با شماره 58941-021 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید پرسش های خود را در زمینه تعمیر یخچال ال جی مطرح نمایید تا کارشناسان آی پی امداد پاسخگوی شما باشند.

نحوه تماس با خدمات مرکزی نمایندگی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال ال جی LG در تهران

کاربران گرامی، آی پی امداد هیچ ارتباطی با گلدیران ندارد و تنها در قالب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در سراسر تهران فعال می باشد.

آی پی امداد با اخذ مجوز مربوطه از اتحادیه، به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران فعالیت می کند و خدمات تعمیر یخچال ال جی در محل را انجام می دهد. همچنین در نظر داشته باشید که نحوه تماس با خدمات مرکزی تعمیرات یخچال ال جی LG در تهران به شرح زیر است:

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران تماس حاصل نمایید.
 2. همچنین میتوانید به ثبت درخواست آنلاین مشخصات خود در سایت بپردازید.
 3. بعد از تماس، اطلاعات شما ثبت می گردد و نام تعمیرکار یخچال ال جی با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار یخچال ال جی ظرف کمتر از یک ساعت همراه با قطعات فابریک جهت عیب یابی در محل شما حاضر می شود.
 5. بعد از ارائه خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در آی پی امداد، فاکتور و ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه به شما تقدیم می گردد.
 6. در آخر از شما نسبت به نحوه خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی نظرسنجی می شود.
 7. هرگونه انتقادی را از تعمیرکار مربوطه و یا نحوه اجرای خدمات، سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

توجه داشته باشید که اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، جهت استفاده از خدمات عیب یابی در مدت زمان گارانتی باید با شماره نمایندگی رسمی و اصلی تعمیرات یخچال الجی که در برگه ضمانتنامه درج شده است تماس حاصل نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران

یخچال ها شامل قطعاتی هستند که ممکن است هر چند وقت یک بار نیاز به سرویس و تعمیر دوره ای داشته باشند. امروزه یخچال ال جی به عنوان یکی از برندهای محبوب در میان مردم بوده و یکی از مهم ترین دغدغه های مصرف کنندگان این برند پیدا کردن تعمیرکار یخچال ال جی LG است.

در بیشتر موارد افراد با مراجعه به تعمیرگاه های غیر مجاز دچار ضررهای غیر قابل جبرانی برای تعمیرات یخچال ال جی می­ شوند، بنابراین تعمیر این دستگاه باید توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران صورت گیرد؛ زیرا تکنسین های نمایندگی یا تعمیرگاه های مجاز پس از گذراندن دوره های طولانی و آشنایی با قطعات و تکنولوژی های به کار رفته در یخچال های ال جی مشغول به کار می شوند.

در حال حاضر آی پی امداد معتبرترین تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات یخچال ال جی در تهران است. این مجموعه بیش از نیم قرن است که توانسته خدمات تخصصی تعمیر یخچال ال جی را به مشتریان خود ارائه دهد. خدمات این مجموعه شامل عیب یابی و رفع عیب تمام قطعات یخچال ال جی در محل است. در ادامه همراه ما باشید تا ضمن آشنایی بیشتر با ویژگی های آی پی امداد، مشکلات متداول یخچال ال جی را نیز برایتان شرح دهیم.

خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در محل کار و منزل

تعمیرات یخچال ال جی در محل به تخصص نیاز دارد و این امر تنها در تعمیرگاه های مجاز محقق می شود. در نظر داشته باشید که استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در محل دارای مزایای زیر می باشد:

 • با استفاده از خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در محل از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.
 • هنگامی که تعمیرات یخچال ال جی در محل شما انجام می گردد، از دغدغه های ناشی از انتقال دستگاه به بیرون از منزل مصون خواهید ماند.
 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در محل می توانید ناظر مستقیم خدمات باشید.

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال ال جی با آن مواجه شده اند، عدم داشتن سرما و برودت در این محصول می باشد، همچنین عوامل دیگر همچون:

 1. یخچال ال جی صدای زیاد می دهد.
 2. یخچال ال جی یکسره کار می کند.
 3. لاستیک دور درب یخچال ال جی خراب شده است.
 4. موتور یخچال ال جی داغ کرده است.
 5. فریزر ال جی منجمد نمی کند.
 6. یخچال ال جی برفک می زند (دیفراست نمی کند).
 7. فن یخچال ال جی کار نمی کند.
 8. یخچال ال جی روشن نمی شود.
 9. موتور یخچال ال جی کار نمی کند.
 10. صفحه دیجیتالی یخچال ال جی خراب شده است.
 11. برد الکترونیکی یخچال ال جی خراب شده است.
 12. سنسور یخچال ال جی عمل نمی کند.

در ادامه به نحوه رفع عیب و عیب یابی برخی مشکلات متداول یخچال ال جی می پردازیم، اما همواره به خاطر داشته باشید برای تعمیرات تخصصی با نمایندگی تعمیرات یخچال الجی تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش یخچال الجی به چه صورت است؟

بررسی این مسئله که خدمات پس از فروش یخچال الجی به چه صورت است، اولین پرسشی می باشد که مصرف  کنندگان در هنگام خرابی این محصول مطرح می کنند. برای بررسی این مسئله در ادامه با ما همراه باشید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی توان حضور مستقیم در ایران را ندارد و این به آن معناست که خدمات پس از فروش این محصول صرفا از سوی شرکت ایرانی گلدیران ارائه می شود که برای بهره مندی از این خدمات می توانید با شماره روی ضمانتنامه محصول تماس حاصل فرمایید.

اما اگر از این خدمات رضایت کافی نداشته باشید یا ایراد یخچال شما شامل این خدمات نشود، بهترین راه برای عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی شما چیست؟

در نظر داشته باشید که بهترین انتخاب برای استفاده از خدمات پس از فروش محصول، تماس با نمایندگی اصلی تعمیرات یخچال الجی میباشد که این امر به حفظ کیفیت دستگاه و همچنین افزایش طول عمر آن کمک میکند. اما در بعضی مواقع به دلایل مختلف، مصرف کننده تمایلی به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی ندارد و مایل است از خدمات دیگر شرکت ها بهره مند شود، که این موضوع نیازمند تحقیق و انتخاب درست است.

آی پی امداد با رزومه خود و آموزش آنلاین و راهنمایی های مناسب برای انواع لوازم خانگی و همچنین ترجیح رفاه مردمی نسبت به دریافت پول نا به حق، توانسته است جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان کسب نماید که از این رو میتواند بهترین انتخاب برای تعمیر یخچال الجی استفاده از خدمات آی پی امداد باشد.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در غرب، شرق، شمال، و جنوب تهران آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال ال جی در منزل شما می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی LG

 • نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی LG را در ایران شرکت گلدیران بر عهده دارد.
 • شرکت گلدایران از ابتدای ورود لوازم خانگی ال جی همراه این برند بوده و گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش باکیفیت به مشتریان شرکت ال جی ارائه می دهد.
 • با خرید از فروشگاه های معتبر گلدیران می توانید از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی بهره مند شوید.
 • در صورت باز کردن جعبه یخچال بدون حضور تکنسین نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش یخچال الجی گلدیران، ضمانت نامه رسمی و کارت گارانتی باطل شده و این شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال خرابی و آسیب به یخچال نمی پذیرد.
 • آی پی امداد، تعمیرگاه مجاز تعمیرات تخصصی یخچال الجی میباشد.
 • این مرکز با اخذ مجوز های مربوطه به ارائه خدمات تعمیر یخچال الجی در شهر تهران می پردازد.
 • آی پی امداد هیچ‌گونه ارتباطی با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الجی گلدیران ندارد.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی و یا تماس با تعمیرگاه مجاز آی پی امداد؟

تماس با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی و یا بهره مندی از خدمات تعمیرگاه یخچال ال جی در آی پی امداد؟ شما در هنگام بروز مشکل در یخچال ال جی خود کدام یک را ترجیح می دهید؟

به یاد داشته باشید که با اتمام مهلت استفاده از گارانتی خدمات در نمایندگی رسمی، تعمیر یخچال ال جی رایگان نخواهد بود. پس از پایان اعتبار گارانتی می توانید با تعمیرگاه مجاز و تخصصی تعمیرات یخچال ال جی تماس گرفته از مزایای خدمات آن بهره مند شوید. برخی از مهم ترین خدمات و مزایای دریافت خدمات از نمایندگی آی پی امداد عبارت است از:

 • ارائه گارانتی معتبر 3 ماهه
 • حضور سریع تکنسین متخصص آی پی امداد در محل
 • استفاده از قطعات یدکی باکیفیت و اورجینال ال جی

در نظر داشته باشید که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک شایانی نموده اید.

تعمیر یخچال ال جی توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

یکی از ضروری ترین لوازم برقی آشپزخانه یخچال می باشد که در بسیاری از موارد ممکن است به دلایل مختلفی دچار ایراداتی در کارکرد خود شود. از آنجایی که یخچال ها از جمله وسایل نگهدارنده مواد غذایی هستند، خراب شدن آن ها می تواند موجب از بین رفتن و فاسد شدن مواد غذایی گردد. از این رو همواره یکی از نگرانی های مصرف کنندگان در زمان خرابی و نیاز به تعمیرات یخچال، مدت زمان تعمیر آن است. به طور کلی می توان گفت مدت زمانی که برای تعمیر یخچال ال جی در نظر گرفته می شود، به عوامل مختلفی نظیر نوع و میزان خرابی دستگاه، نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات معیوب و … بستگی خواهد داشت. از این رو تنها یک تعمیرکار متخصص می تواند مدت زمان مشخصی را برای دستگاه شما تعیین نماید.

به طور کلی تکنسین های نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی با توجه به دانش و مهارتی که در زمینه تعمیر انواع مدل های یخچال دارند، می توانند تعمیرات دستگاه شما را با استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت بالا در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. همچنین از آنجایی که تعمیرکاران این مجموعه نسبت به قسمت های مختلف یخچال شناخت زیادی دارند، پس از حضور در محل می توانند به سرعت ایراد دستگاه شما را شناسایی و رفع کنند. از این رو برای تعمیرات یخچال ال جی مدت زمان بسیار کمی صرف خواهد شد و شما می توانید بالافاصله پس از انجام تعمیرات از دستگاه خود استفاده کنید.  همچنین کارشناسان نمایندگی تعمیرات آی پی امداد در زمان تماس مشتریان با مجموعه جهت ثبت درخواست تعمیرات یخچال، می توانند مدت زمان تقریبی که برای تعمیرات دستگاه نیاز است را به شما اعلام نمایند.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی چه ویژگی هایی دارد؟

هنگامی که در یخچال ال جی خود با مشکل و خرابی مواجه می شوید، تعمیرات آن را باید به افراد متخصص بسپارید.

 • تعمیرات اشتباه قطعات توسط تعمیرکار بی تجربه، سایر قطعات داخلی یخچال را نیز با خرابی مواجه خواهد کرد.
 • تکنسین های مجرب نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در آی پی امداد، با تمامی مشکلات این دستگاه آشنایی داشته و تعمیر آن را به درستی انجام خواهند داد.
 • تعمیرکار آی پی امداد در زمینه تعمیرات یخچال ال جی، آموزش های لازم را دیده است.
 • تعمیرکاران این مجموعه از سابقه طولانی در زمینه تعمیر یخچال ال جی در محل و منزل شما برخوردار هستند.
 • تعمیرکار نمایندگی مرکزی تعمیرات یخچال ال جی با تمام ارورهای موجود در این دستگاه آشنایی دارد.
 • تکنسین نمایندگی آی پی امداد از قطعات اصل و فابریک برای تعویض قطعات دستگاه شما استفاده می کند.

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال ال جی LG

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال ال جی LG به شرح زیر می باشد:

 • آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی در تهران است؟

آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی نمی باشد.

تعمیر یخچال ال جی به صورت حرفه ای نه فقط در نمایندگی های رسمی بلکه در مراکز معتبر و تخصصی هم چون آی پی امداد در نهایت سرعت، کیفیت و دقت انجام می گیرد.

در صورت بروز عیب در یخچال ال جی چطور می توان با کارشناسان آی پی امداد تماس حاصل کرد؟

ارتباط با کارشناسان تعمیر یخچال ال جی در آی پی امداد از طریق روش های آنلاین، تلفنی و حضوری امکان پذیر است.

در صورت بروز هر نوع مشکل یا ایراد در عملکرد یخچال ال جی می توانید نسبت به دریافت مشاوره تعمیرات یا ثبت درخواست اعزام تعمیرکار یخچال ال جی در محل اقدام نمایید.

آیا نمایندگی آی پی امداد خدمات تعمیر یخچال ال جی را به همراه ضمانت نامه معتبر به مشتریان ارائه می دهد؟

با توجه به نوع تعمیرات یخچال ال جی، مدت گارانتی از 3 الی 12 ماه متغیر خواهد بود.

مهم ترین امتیاز و تفاوت تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد و سایر نمایندگی های تعمیر یخچال ال جی در کشور چیست؟

آی پی امداد در قالب یک مجموعه حرفه ای، برترین امتیازات را برای مشتریان در نظر گرفته است که از اصلی ترین آن ها می توان به امکان پرسش و پاسخ آنلاین برای تعمیرات و دریافت راهنمایی های تخصصی جهت پیشگیری از احتمال خرابی یخچال ال جی اشاره کرد.

عیب یابی یخچال ال جی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

نحوه عیب یابی یخچال ال جی را توسط تعمیرکار این مجموعه برای شما شرح داده ایم تا چنانچه فنی هستید، بدون پرداخت هزینه به عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی خود بپردازید، همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم رفع مشکل می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران بهره مند شوید.

در قسمت عیب یابی به موارد زیر میپردازیم:

 • نکات مهم از سرویس و نگهداری دستگاه
 • نحوه عیب یابی و رفع مشکل سرد نکردن یخچال ال جی
 • نحوه عیب یابی سر و صدای یخچال ال جی و راهنمای تعمیر و رفع مشکل
 • عیب یابی علت داغ بودن دیواره های یخچال
 • عیب یابی بسته نشدن درب یخچال
 • راهنمای رفع نشت آب از یخچال ال جی
 • نکات شارژ گاز و تعویض کمپرسور یخچال ال جی

نکات مهم سرویس و نگهداری از زبان تعمیرکار یخچال ال جی

تعمیرکار یخچال ال جی برای رفاه حال شما عزیزان به نکات ایمنی و مهم از دستگاه پرداخته است تا باعث افزایش طول عمر دستگاه شما شود و کمتر نیازمند تعمیر یخچال ال جی خود شوید.

 1. برای یخچال ال جی تنها یک پریز مجزا در نظر بگیرید.
 2. ولتاژ ورودی به دستگاه را چک کنید. کسری ولتاژ ورودی می ­تواند سبب خرابی قطعات یخچال شود.
 3. در هنگام تمیز کردن یخچال همواره دو شاخه را از پریز بیرون بکشید.
 4. برای ایمنی بیشتر اتصال به زمین را برقرار کنید.
 5. از گذاشتن گلدان، اشیا تزئینی، ظروف سنگین و … بر روی یخچال خودداری کنید.
 6. هنگام باز و بسته کردن درب یخچال احتمال سقوط آن ها بسیار زیاد است.
 7. مواد قابل اشتعال را داخل یا مجاورت یخچال ال جی قرار ندهید.
 8. در صورت نشت گاز در اثر ضربه و یا حمل و نقل نامناسب سریعا هوای اتاق را تخلیه کرده و با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید.
 9. برای تمیز کردن داخل و خارج یخچال از اسپری مستقیم آب خودداری کنید.
 10. یخچال را بر روی محل صاف نصب کنید و از تراز بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید.
 11. برای تعمیریخچال ال جی تنها به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنید.
 12. تعمیر یخچال ال جی توسط افراد غیر حرفه ای می­ تواند صدمات جبران ناپذیری را به قطعات یخچال وارد کند.

علت سرد نکردن یخچال چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در این باره

اگر یخچال سرد نمی­ کند، برای رفع عیب و تعمیر یخچال ال جی مراحل زیر را دنبال نمایید:

 1. تنظیمات یخچال در دمای مطلوب نیست.
 2. دمای استاندارد برای یخچال ال جی 3 درجه سانتیگراد برای مدل های مکانیکی و 5 درجه برای مدل های الکترونیکی و 18- درجه برای فریزر است.
 3. دریچه هوا یا همان دمپر مسدود شده است.
 4. در صورتی که مسیر دریچه هوا توسط مواد غذایی مسدود شده باشد، از سرمایش دستگاه کاسته می­ شود.
 5. درب یخچال ال جی به خوبی بسته نشده است.
 6. اطمینان حاصل کنید کشوهای داخل یخچال مانع از بسته شدن درب یخچال ن­شود.
 7. فرسودگی واشر دور درب یخچال نیز می­ تواند از بسته شدن درب جلوگیری کند.
 8. اطراف یخچال فضای کافی برای گردش هوا وجود ندارد.
 9. بهتر است فاصله یخچال از دیوار و کابینت 20 سانتی تر باشد.
 10. ترموستات یا سنسور معیوب است.
 11. در بیشتر موارد خرابی ترموستات یا سنسور از علت های رایج خرابی یخچال ال جی است.
 12. اگر فن فریزر خراب باشد، برودت یخچال الجی تامین نخواهد شد و باید فن تعویض شود.
 13. اگر مدار گاز کیپ شده باشد و یا نشتی گاز داشته باشد، باید ابتدا نشت یابی و سپس وکیوم و شارژگاز شود.
 14. اگر موتور خراب شود و قدرت کمپرس لازم برای گاز را نداشته باشد، یخچال الجی سرما نخواهد داشت.
 15. اگر رله اورلود موتور خراب باشد، کمپرسور روشن نمیشود و در نتیجه یخچال سرما نخواهد داشت.
 16. اگر عملیات دیفراست یا همان یخزدایی انجام نشود و یا قسمت فاضلاب گرفته شود، سرمای دستگاه از بین خواهد رفت.

اگر با راهنمایی های بالا مشکل دستگاه شما حل نشد، برای رفع عیب از خدمات مرکز تخصصی نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران بهره مند شوید.

دیواره های دستگاه داغ است، برای عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی چه باید کرد؟

اگر دیواره دستگاه شما داغ است؛ به توصیه های نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی دقت نمایید:

 • به دلیل اینکه کندانسور یخچال الجی در داخل بدنه تعبیه شده است، داغ بودن دیواره ها طبیعی است و مشکلی ندارد.

اگر دستگاه شما مشکل سرد نکردن و یا کار نکردن دارد، میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال الجی در محل بهره مند شوید.

چرا آب در کف یخچال جمع می شود؟ نحوه تعمیرات یخچال ال جی چگونه است؟

در شرایطی که کف یخچال شما مقدار آب زیادی جمع می شود، برای تعمیر یخچال ال جی به بررسی موارد زیر بپردازید:

 1. در صورتی که مجرای تخلیه آب و لوله های یخچال مسدود شده باشد، آب در قسمت کف آن جمع می شود.
 2. باید این لوله ها و مجرای تخلیه یخچال را به دقت مورد بررسی قرار دهید و آن را رفع انسداد نمایید.
 3. ممکن است در اتصالات یخچال گرفتگی وجود داشته باشد که باید سریعا اقدام به برطرف نمودن گرفتگی ها کنید.
 4. در برخی مواقع پر شدن یخ ساز و آبسردکن می تواند موجب جمع شدن آب در کف یخچال گردد که باید آن را تخلیه نمایید.

برای رفع ایراد یخچال خود بهتر است از تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در تهران کمک بگیرید.

علت صدای یخچال چیست؟ نحوه تعمیر یخچال ال جی به چه صورت است؟

اگر دستگاه شما در حین کار صدا می دهد، برای عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی مراحل زیر را چک نمایید:

 1. اگر صدای حباب مانند از یخچال الجی خود میشنوید به دلیل گردش گاز در مدار است و مشکلی نیست.
 2. اگر صدا از قسمت یخساز یخچال الجی می آید به دلیل خرابی موتور تایم میباشد یا یخ در انتهای مارپیچ یخساز گیر کرده است.
 3. اگر یخچال تراز نباشد در حین فرایند کار کمپرسور با صدا مواجه خواهید شد.
 4. با استفاده از پیچ تراز دستگاه را در محل خود تراز کنید.
 5. اگر فن کمپرسور و فریزر خراب شده باشد، باعث ایجاد صدا در دستگاه میشود.
 6. ابتدا چک نمایید تا فن فریزر به برفک های آب نشده برخورد نکند که منجر به صدا شود.
 7. اگر فن کمپرسور و یا فریزر صدا میدهد در ابتدا کمی روغن به میل شفت آن بزنید و اگر مشکل حل نشد اقدام به تعویض نمایید.
 8. شما می ­توانید برای دریافت خدمات تعمیر یخچال ال جی با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.
 9. اگر لرزه گیرهای موتور و یا پایه های آن مشکل داشته باشد، در حین فرایند کار با صدا مواجه خواهید شد.
 10. اگر موتور شاتون زده باشد، باید اقدام به تعویض نمایید تا از تولید صدا جلوگیری شود.

اگر دستگاه شما در حین کار صدا می دهد و با راهنمایی های بالا رفع عیب صورت نگرفت، کافی است از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در محل بهره مند شوید.

چرا فن یخچال کار نمی کند؟ چه اقداماتی برای تعمیرات یخچال ال جی انجام دهیم؟

در برخی مواقع ممکن است فن یخچال کار نکند که در این شرایط برای تعمیر یخچال ال جی می توانید موارد زیر را به کار بگیرید:

 1. ممکن است فن یخچال دچار آسیب دیدگی شده باشد که در این حالت باید آن را تعویض کنید.
 2. حتما دقت داشته باشید که به هنگام جابجایی به قطعات مختلف یخچال آسیبی وارد نشود.
 3. جمع شدن هرگونه آلودگی و گرد و غبار در قسمت پره های فن و یا موتور آن می تواند موجب کار نکردن آن ها گردد.
 4. در این حالت باید فن ها را بررسی نموده و در صورت وجود آلودگی آن ها را رفع کنید

شما می‌توانید برای حل مشکل یخچال و کار نکردن فن آن با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید.

چرا درجه یخچال نوسان دارد؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در این باره چیست؟

اگر درجه یخچال شما دچار نوسان شده است، برای تعمیرات یخچال ال جی موارد زیر را چک نمایید:

 1. باید از سالم بودن و درست بودن تنظیمات ترموستات یخچال اطمینان حاصل کنید.
 2. برد نیز یکی دیگر از قطعات موثر بر نوسان درجه یخچال است که باید توسط تعمیرکار متخصص عیب یابی شود.
 3. در صورتی که موتور یخچال به صورت مداوم روشن و خاموش گردد، درجه دچار نوساناتی خواهد شد.
 4. بهتر است برای رفع مشکل موتور و نوسانات درجه یخچال خود از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

اگر مشکل نوسان درجه دستگاه شما برطرف نشد، با نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران در تماس باشید.

درب دستگاه به خوبی بسته نمی ­شود، روش عیب یابی و تعمیرات یخچال ال جی در این مواقع

اگر درب دستگاه شما به خوبی بسته نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر یخچال الجی مراحل زیر را چک نمایید:

 1. لولاها دچار مشکل شده اند.
 2. واشر دور درب یخچال پاره با فرسوده شده است.
 3. کشوها از جای خود بیرون زده اند.
 4. یخچال ال جی در محل خود تراز نیست.

اگر درب دستگاه شما به درستی بسته نمی شود، برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی بهره مند شوید.

علت یخ زدایی نکردن یخچال چیست؟ چگونه به تعمیرات یخچال ال جی بپردازیم؟

در شرایطی که عملیات یخ زدایی در یخچال شما انجام نمی شود، نکات زیر را برای تعمیر یخچال ال جی در نظر بگیرید:

 1. وجود هرگونه مشکل در کارکرد تایمر یخ زدا نیز از دلایل ایجاد این مشکل است ک باید تایمر تعویض گردد.
 2. در برخی مواقع ممکن است قطعات گرم کن یخ زدا معیوب شده باشند که در نتیجه سیستم یخ زدای یخچال کار نخواهد کرد.
 3. بهتر است این قطعات را به دقت بررسی کنید و در صورت مشاهده خرابی آنها را تعویض کنید.
 4. در برخی موارد ممکن است صفحه کنترل دچار ایراد و خرابی شده باشد که در این صورت عملیات یخ زدایی انجام نمی شود.

در صورتی که نمی توانید یخچال خود را به درستی عیب یابی نمایید، از تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی کمک بگیرید.

علت نشت آب از دستگاه چیست؟ برای تعمیر یخچال ال جی در این مواقع چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما نشتی دارد، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال ال جی مراحل زیر را چک نمایید:

 1. اگر قسمت فاضلاب یخچال الجی گرفتگی داشته باشد، با نشت و تجمع آب در کف یخچال مواجه خواهید شد.
 2. اگر شلنگ انتقال دهنده آب به یخچال سوراخ شده و یا پاره باشد و یا از فیتینگ (اتصالات) خارج شده باشد، باعث نشت آب از پشت یخچال میشود.

اگر مشکل نشت آب در دستگاه شما برطرف نشد، میتوانید جهت عیب یابی و تعمیر از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در تهران بهره مند شوید.

علت یکسره کار کردن موتور یخچال ال جی چیست؟ چگونه اقدام به عیب یابی و تعمیر نماییم؟

اگر یخچال ال جی شما یکسره کار میکند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال الجی به بررسی موارد زیر بپردازید:

 1. اگر لوله های گاز کیپ کرده باشد و یا نشتی داشته باشد باعث یکسره کار کردن کمپرسور یخچال الجی میشود.
 2. اگر گاز یخچال الجی کم یا زیاد باشد هم دستگاه یکسره کار میکند.
 3. اگر کمپرسور خراب باشد و قدرت لازم برای کمپرس کردن گاز را نداشته باشد، دستگاه شما یکسره کار میکند.
 4. اگر ترموستات یا سنسور یخچال الجی شما خراب شده باشد، نمیتواند به کمپرسور فرمان شروع یا قطع را بدهد و دستگاه یکسره کار میکند.
 5. اگر یخچال الجی شما یکسره کار میکند، به بررسی برد الکترونیکی هم بپردازید.

بهترین انتخاب برای عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال الجی در محل میباشد.

هزینه تعمیرات یخچال ال جی در نمایندگی آی پی امداد

هزینه تعمیرات یخچال ال جی را برای شما عزیزان شفاف سازی نموده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الجی بهره مند شوید. همچنین در نظر داشته باشید که متغیر بودن تعرفه خدمات بابت تعمیر یخچال ال جی به دلایل زیر می باشد:

 • استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه برای تعمیرات یخچال ال جی، هزینه های متفاوتی را در بر خواهد داشت.
 • مدت زمان گارانتی نسبت به خدمات تعمیرات یخچال ال جی، قیمت را تحت شعاع قرار می دهد.
 • تکنولوژی به کار رفته در مدل یخچال ال جی شما، تعرفه خدمات متفاوتی را خواهد داشت.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که بسیاری از مشترکین تنها دغدغه آنها هزینه تعمیرات یخچال الجی میباشد، که این موضوع میتواند حساسیت بخش های مختلف به مانند استفاده از قطعات اصل، ارائه ضمانتنامه، عیب یابی درست و ارائه خدمات اصولی تعمیرکار را کمتر کند. از این جهت متذکر میشویم که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در آی پی امداد علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها از اصولی ترین خدمات توسط تعمیرکار متخصص در محل کار یا منزل خود بهره مند شوید.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

نمایندگی مجاز آی پی امداد همواره سعی در خدمت رسانی به مشتریان خود در ارائه تعمیرات یخچال ال جی با بهترین کیفیت دارد. در این بخش مزایایی که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی از آن ها بهره مند خواهید شد را بررسی می کنیم:

 • آی پی امداد برای تعمیرات یخچال ال جی از تکنسین های مجرب و ماهر استفاده می کند.
 • در صورت استفاده از خدمات تعمیرات نمایندگی آی پی امداد از 3 تا 12 ماه ضمانت برخوردار خواهید شد.
 • کلیه قطعاتی که در این تعمیرگاه برای تعمیرات یخچال ال جی مورد استفاده قرار می گیرد، فابریک و اصل هستند.
 • سرویس دهی تعمیر یخچال ال جی در منزل شما با نظارت مستقیم خودتان صورت می گیرد.
 • هزینه های تعمیر در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد بر اساس تعرفه های اتحادیه است که این مورد باعث کاهش 75 درصد از هزینه های شما خواهد شد.

در صورت نیاز به تعمیر یخچال ال جی کافی است با مرکز خدمات مشتریان آی پی امداد تماس بگیرید تا درخواست خود را برای اعزام کارشناس ثبت کنید. این مجموعه به دلیل پوشش دهی تمام نقاط تهران در کمتر از دو ساعت تکنسین خود را جهت تعمیر یخچال ال جی به محل شما می­فرستد.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال الجی LG در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال الجی LG در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال الجی LG به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال الجی LG، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

31 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. باقری 11 تیر 1400

  سلام برای تعمیرات یخچال ال جی در حومه ی تهران با کدام شماره باید تماس بگیریم

  پاسخ دادن
 2. مهرنوش مصلحی 11 تیر 1400

  سلام میخواستم بدونم حدودا تعمیر برد یخچال ال جی توسط نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی شرکت آی پی امداد چقدر در میاد؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 تیر 1400

   سلام، هزینه تعمیر برد بستگی به مشکل دستگاه دارد. بعد از عیب یابی و قبل از تعمیر یخچال ال جی در محل هزینه شفاف سازی میشود.

   پاسخ دادن
  مهسا 11 تیر 1400

  سلام من نمیتونم علت برفک درست کردن مداوم یخچالمو پیدا کنم به نظرتون دلایل احتمالیش چیه؟ برای تعمیریخچال ال جی در ولیعصر با چه شماره ای تماس بگیرم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 تیر 1400

   سلام، برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در ولیعصر با شماره 58941-021 تماس حاصل نمایید. برای علت برفک زدن هم باید مدل دستگاه را بفرمایید.

   پاسخ دادن
  Mohamad 05 تیر 1400

  سلام در تعمیرات یخچال ال جی توسط نمایندگی تعمیرات آی پی امداد ضمانت نامه ای مبنی بر فابریک و اصل بودن قطعات ارائه میشه یا نه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 تیر 1400

   سلام، بله. کلیه خدمات در نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد.

   پاسخ دادن
  آوا 05 تیر 1400

  با سلام و خسته نباشید شما برای تعمیر یخچال ال جی در حومه تهران هم نمایندگی دارید؟

  پاسخ دادن
  محمدی 16 اردیبهشت 1400

  با عرض سلام و وقت بخیر میخواستم ببینم که برای تعمیر یخچال ال جی شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد در حومه تهرانم نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی داره یا نه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 اردیبهشت 1400

   سلام، کلیه خدمات تعمیر یخچال الجی در حال حاضر شاکل تهران میباشد، اما در آینده نزدیک خدمات حومه تهران هم فعال خواهد شد.

   پاسخ دادن
  ریاحی 16 بهمن 1399

  نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در غرب تهران کجاست؟

  پاسخ دادن
  زمانی 25 مرداد 1399

  سلام خسته نباشید. مشکل ساید ال جی من یخسازشه.بعد از تولید یخ ،اب روی یخها چکه میکنه و اونا رو بهم میچسپونه و نهایتا اهرم هم یخ میزنه و دستگاه یخ جدید تولید نمیکنه،و یخهای بهم چسبیده از دستگاه خارج نمیشن ،مشکل کجاست ،لطفا راهنمایی کنید.من ساکن کرج هستم.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 مرداد 1399

   سلام، سنسور آب و ترمودیسک ساید ال جی شما بررسی شود.

   پاسخ دادن
  علی عیدی 19 آذر 1398

  سلام ۷ساله یخچال فریزر الجی خریدم...الان فنش سوخته میشه لطف کنید قیمت فن الان چقده؟

  پاسخ دادن
  علی احمدی 19 آبان 1398

  سلام یخچال فریزر ال جی 882 من خطای C تنها را میده پس از چک کردن پشت یخچال که بنظر میاد در اسباب کشی صفحه محافظ روی موتور خم شده بود و پس از آزاد کردن و صاف کردن بنظر آمد که فن راه افتاد مثل اینکه فن کار نمیکرده .سپس یخچال روشن کردم و دیدم دیگه علارغم گذشت نزدیک به ١٠ ساعت هیچ خطایی نداد .بنظرتون دیگه مشکلی ندارد کمپرسورش و خیالم راحت باشه یا نه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آبان 1398

   سلام دوست عزیز ، خیر مشکلی ایجاد نمیکنه مشکل از همان فن بوده

   پاسخ دادن
  رستمی 21 شهریور 1398

  سلام.یخچال الجی چند ساعت به صورت مداوم کار کند میسوزد؟

  پاسخ دادن
   مدیر 22 شهریور 1398

   سلام ، اگر موتور یخچال ال جی به صورت ممتد کار کند ، بله . کمپرسور هر 30 دقیقه ( حدودا ) باید قطع کند .

   پاسخ دادن
  Hamed asadi 12 شهریور 1398

  درود برای تعویض لاستیک دور درب یخچال ال جی یا همان نوار در تهران با کجا باید تماس بگیرم

  پاسخ دادن
   مدیر 12 شهریور 1398

   سلام ، برای تعویض نوار دور درب یخچال ال جی در تهران متوانید با شماره های آی پی امداد در سراسر تهران بزرگ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ دادن
  امير طباخي09373616039 06 خرداد 1398

  سلام يخچال فريز ر ما فريزر بالا هست چند مدتي هست يه بار دوبار ك اتومتيك ميكنه خوبه ولي يه بارم ميبيني تا پنج ساعت روشن نميشه در حدي ك تمام مواد داخل فريزر به اب شدن ميرسه بعد روشن ميشه چرا تعميير كارم نتونسته هنوز درست كنه

  پاسخ دادن
   مدیر 07 خرداد 1398

   سلام ، مشکل دیفراست دارید ، برد ، هیتر ، ترمودیسک و سنسور یخچال الجی شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود .

   پاسخ دادن
  محمود.م 20 اسفند 1397

  سلام خسته نباشید یخچال ال جی دارم(مدل: Smart Inverter) پایین یخچال از دریچه ها هوا نمیاد خنک نمیکنه ولی بالای یخچال خوبه درجه گذاشتم روی ۳ ۴۸ ساعت از برق کشیدم خوب شد ولی بعد از ۱۰ روز دوباره همین مشکل رو داره! احتمال زیاد مشکل از کجاست؟ به درجه روی درب یخچال ربط داره یا نه؟؟؟ یا مشکل از هیتر یا........

  پاسخ دادن
   مدیر 20 اسفند 1397

   سلام ف مشکل یخچال الجی شما داخل فریزر هست که به خوبی یخزدایی نمیکند تا برودت به یخچال برسد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  موسی قاسمی 27 آذر 1397

  سلام یخچال ال جی ما صدا میده وقتی در فریزر را باز میکنیم صدا قطع میشه دوباره وقتی در رو می بندیم صدا میده ، صدایی که قابل تحمل نیست علتش چیه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 28 آذر 1397

   سلام ، فن یخچال الجی شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعویض فن میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  مسعود 23 آذر 1397

  سلام مااخیرا یخچال ال جی خریدیم تو هفته ی گذشته لوسترهای خونه را عوض کردیم امشب به صورت اتفاقی دست زدم به بدنه یخچال احساس کردم با هر بار لمس کردن بدنه صدای شبیه به آژیر یا ویز بلند میشود ممکننه بفرمایید چه مشکلی پبدا کرده این یخچال ؟؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 24 آذر 1397

   سلام ، یخچال الجی شما اتصالی دارد و باید برطرف شود .

   پاسخ دادن
  رضا غفوری 07 آذر 1397

  سلام می خواستم بدونم هزینه تعویض سنسور فریز ساید الجی چقدر می مشود چون تعمیر کار نمایندگی الجی از من سیصد وچهل هزار تومان بابت تعویض یک سنسور گرفت ممنون

  پاسخ دادن
  ایوب نظری 29 مرداد 1397

  با سلام ـ من پارسال برای جهیزیه عروسیم یخچال ساید ال جی دوریندور مدل GS9366NECZ خریداری کردم و امسال که خونه مستقل گرفتیم یخچالو روشن کردم.یخچال ما مخزن داره و به اب شهری وصل نمیشه ـ مخزنشو پر اب کردم.دکمه on یخ ساز هم اوکی کردم.اما هنگام فشار دادن شاسی صدای پمپ می اید ولی عملا نه اب خنک میریزد و نه یخ میسازد.به نظر شما مشکل کجاست.یخچالمون غیر از این مورد مشکل خاص دیگه ای ندارد.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
   مدیر 30 مرداد 1397

   سلام ، شیربرقی یخچال الجی خود را چک نمایید و برای تعمیر یخچال ال جی از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
همکاری با ما
برای اخذ نمایندگی از آی پی امداد در سراسر کشور کلیک نمایید
اخذ نمایندگی