021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی 021-58941 با ما در تماس باشید

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی
نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی
زمان مطالعه: 6 دقیقه

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی LG در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکار متخصص آی پی امداد انجام میگردد. در نظر داشته باشید که با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک شایانی مینمایید. در این مرکز با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکار آموزش دیده و مجرب به عیب یابی و تعمیر یخچال الجی شما عزیزان پرداخته میشود.

با استفاده از خدمات تعمیرات یخچال ال جی تا 75 % در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی؛ سوالات خود را در زمینه تعمیرات یخچال ال جی در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که تعمیرات یخچال ال جی نیازمند تخصص است و هرگونه عیب یابی به اشتباه میتواند به دستگاه شما آسیب جدی برساند، بنابراین پیشنهاد آی پی امداد به شما این است که برای عیب یابی حتما از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی یا تعمیرگاه های مجاز بهره مند شوید. ضمنا، آی پی امداد در بخش پرسش و پاسخ به خدمات ویژه آنلاین پرداخته است و تعمیرکاران این مجموعه؛ شما عزیزان را به صورت رایگان راهنمایی مینمایند تا به راحتی به رفع عیب و تعمیر یخچال ال جی خود بپردازید.

نحوه تماس با خدمات مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال ال جی LG در تهران

کاربران گرامی، آی پی امداد هیچ ارتباطی با گلدیران ندارد و تنها در قالب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در سراسر تهران فعال می باشد.

آی پی امداد با اخذ مجوز مربوطه از اتحادیه ؛ تعمیرگاه مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران میباشد که خدمات تعمیر یخچال ال جی در محل را انجام میدهد همچنین در نظر داشته باشید که نحوه تماس با خدمات مرکزی تعمیرات یخچال ال جی LG در تهران به شرح زیر است :

 1. ابتدا با نزدیکترین شعبه خدمات تعمیر یخچال ال جی در تهران تماس حاصل نمایید یا به ثبت درخواست آنلاین مشخصات خود بپردازید.
 2. بعد از تماس، اطلاعات شما ثبت میگردد و نام تعمیرکار با کد اشتراک به همراه شما پیامک میشود.
 3. تعمیرکار یخچال الجی ظرف کمتر از یکساعت همراه با قطعات فابریک جهت عیب یابی در محل شما حاضر میشود.
 4. بعد ازرائه خدمات یخچال ال جی در آی پی امداد؛ فاکتور با شرح تعمیرات و ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه به شما تقدیم میگردد.
 5. در آخر از شما نسبت به نحوه خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال الجی نظرسنجی میشود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار میدهیم.

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در تهران

یخچال ها شامل قطعاتی هستند که ممکن است هر چند وقت یکبار نیاز به سرویس و تعمیر دوره ای داشته باشند. امروزه یخچال ال جی به عنوان یکی از برندهای محبوب در میان مردم است؛ یکی از مهم ترین دغدغه های مصرف کنندگان این برند پیدا کردن تعمیرکار یخچال ال جی است.

در بیشتر موارد افراد با مراجعه به تعمیرگاه های غیر مجاز دچار ضررهای غیر قابل جبران می­شوند، بنابراین تعمیر این دستگاه باید توسط تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در تهران صورت گیرد؛ زیرا تکنسین های نمایندگی یا تعمیرگاه های مجاز پس از گذراندن دوره های طولانی و آشنایی با قطعات و تکنولوژی های به کار رفته در یخچال های ال جی مشغول به کار میشوند.

در حال حاضر آی.پی امداد معتبرترین تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات یخچال ال جی در تهران است. این مجموعه بیش از نیم قرن است که توانسته خدمات تخصصی تعمیر یخچال ال جی را به مشتریان خود ارائه دهد. خدمات این مجموعه شامل عیب یابی و رفع عیب تمام قطعات یخچال الجی در محل است. در ادامه همراه ما باشید تا ضمن آشنایی بیشتر با ویژگی های آی.پی امداد، مشکلات متداول یخچال الجی را نیز برایتان شرح دهیم.

نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در محل

تعمیرات یخچال الجی در محل تخصص میخواهد و این امر تنها در مجاز محقق میشود، در نظر داشته باشید که استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در محل دارای مزایای زیر میباشد:

 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در محل از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.
 • هنگامیکه تعمیرات یخچال ال جی در محل شما انجام میگردد از دغدغه های ناشی انتقال دستگاه به بیرون از منزل مصون خواهید ماند.
 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در محل میتوانید ناظر مستقیم خدمات باشید.

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال الجی با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد، همچنین عوامل دیگر همچون:

 1. یخچال الجی صدای زیاد میدهد.
 2. یخچال الجی یکسره کار میکند.
 3. لاستیک دور درب یخچال الجی خراب شده است.
 4. موتور یخچال الجی داغ کرده است.
 5. فریزر الجی منجمد نمیکند.
 6. یخچال الجی برفک میزند (دیفراست نمیکند).
 7. فن یخچال الجی کار نمیکند.
 8. یخچال الجی روشن نمیشود.
 9. موتور یخچال الجی کار نمیکند.
 10. صفحه دیجیتالی یخچال الجی خراب شده است.
 11. برد الکترونیکی یخچال الجی خراب شده است.
 12. سنسور یخچال الجی عمل نمیکند.

در ادامه به نحوه رفع عیب و عیب یابی برخی مشکلات متداول یخچال ال جی میپردازیم ، اما همواره به خاطر داشته باشید برای تعمیرات تخصصی با تعمیرات یخچال ال جی تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش یخچال ال جی به چه صورت است؟

بررسی این مسئله که خدمات پس از فروش یخچال ال جی به چه صورت است اولین پرسشی می باشد که مصرف  کنندگان در هنگام خرابی این محصول مطرح می کنند؛ برای بررسی این مسئله در ادامه با ما همراه باشید.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی توان حضور مستقیم در ایران را ندارد و این به آن معناست که خدمات پس از فروش این محصول صرفا از سوی شرکت ایرانی گلدیران ارائه می شود که برای بهره مندی از این خدمات می توانید با شماره روی ضمانتنامه محصول تماس حاصل فرمایید.

اما اگر از این خدمات رضایت کا نداشته باشید یا ایراد یخچال شما شامل این خدمات نشود بهترین راه برای عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی شما چیست؟

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در غرب، شرق، شمال، و جنوب تهران آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال الجی در منزل شما می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی LG

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی LG را در ایران شرکت گلدیران بر عهده دارد. شرکت گلدایران از ابتدای ورود لوازم خانگی الجی همراه این برند بوده و گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش باکیفیت به مشتریان شرکت ال جی ارائه میدهد. به یاد داشته باشید که با خرید از فروشگاه های معتبر گلدیران میتوانید از خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی بهره مند شوید.

ذکر این نکته ضروری است که در صورت باز کردن جهبه یخچال بدون حضور تکنسین نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش یخچال الجی گلدیران، ضمانت نامه رسمی و کارت گارانتی باطل شده و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرابی و آسیب به یخچال نمیپذیرد.

آی پی امداد، تعمیرگاه مجاز تعمیرات تخصصی یخچال الجی بوده و با اخذ مجوز های مربوطه به ارائه خدمات تعمیر یخچال الجی در شهر تهران میپردازد. آی پی امداد هیچ گونه ارتباطی با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الجی گلدیران ندارد.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الجی و یا تماس با تعمیرگاه مجاز آی پی امداد؟

تماس با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی و یا بهره مندی از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد؟ شما در هنگام بروز مشکل در یخچال ال جی خود کدام یک را ترجیح میدهید؟

به یاد داشته باشید که با اتمام مهلت استفاده از گارانتی خدمات در نمایندگی رسمی هم، تعمیر یخچال ال جی رایگان نخواهد بود. پس از پایان اعتبار گارانتی میتوانید با تعمیرگاه مجاز و تخصصی تعمیرات یخچال الجی تماس گرفته از مزایای خدمات آن بهره مند شوید. برخی از مهم ترین خدمات و مزایای دریافت خدمات از نمایندگی آی پی امداد عبارت است از:

 • ارائه گارانتی معتبر 3 ماهه
 • حضور سریع تکنسین متخصص آی پی امداد در محل
 • استفاده از قطعات یدکی با کیفیت و اروجینال الجی

در نظر داشته باشید که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک شایانی نموده اید.

خدمات پس از فروش یخچال ال جی به چه صورت است؟

با توجه به قیمت گران یخچال های ال جی استفاده از خدمات پس از فروش این محصول بهترین راه برای تعمیر و عیب یابی یخچال ال جی می باشد اما آیا با توجه به شرایط سیاسی موجود و عدک حضور مستقیم یرند ال جی در ایران استفاده از خدمات پس از فروش این محصول می تواند اقدامی عقلانی باشد؟

گرچه برند ال جی حضور مستقیمی در ایران ندارد اما برند گلدیران به عنوان نماینده ال جی در ایران به ارائه خدمات پس از فروش یخچال ال جی و دیگر محصولات این برند به مصرف کنندگان می پردازید که برای استفاده از این خدمات می توانید با شماره روی ضمانتنامه محصول تماس حاصل فرمایید.

اما اگر از این خدمات راضی نبودید یا ایراد یخچال شما شامل این گارانتی نمی شد برای تعمیر یخچال ال جی خود در محل می توانید از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد استفاده کنید.

برای برقراری ارتباط با تعمیرکار یخچال ال جی در آی پی امداد می توانید از شماره های انتهای صفحه یا فرم درخواست تعمیر وبسایت استفاده کنید.

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال ال جی LG

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال ال جی LG به شرح زیر میباشد:

آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ال جی در تهران است؟

آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال ال جی نمیباشد. تعمیر یخچال الجی به صورت حرفه ای نه فقط در نمایندگی های رسمی بلکه در مراکز حرفه ای و تخصصی هم چون آی پی امداد در نهایت سرعت، کیفیت و دقت انجام می گیرد.

در صورت بروز عیب در یخچال ال جی چطور می توان با کارشناسان آی پی امداد تماس حاصل کرد؟

ارتباط با کارشناسان تعمیر یخچال الجی در آی پی امداد از طریق روش های آنلاین، تلفنی و حضوری امکانپذیر است. در صورت بروز هر نوع مشکل یا ایراد در عملکرد یخچال ال جی می توانید نسبت به دریافت مشاوره تعمیرات یا ثبت درخواست اعزام کارشناس تعمیر یخچال ال جی در محل اقدام نمایید.

آیا نمایندگی آی پی امداد خدمات تعمیر یخچال ال جی را به همراه ضمانت نامه معتبر به مشتریان ارائه می دهد؟

با توجه به نوع تعمیرات یخچال الجی، مدت گارانتی از 3 الی 12 ماه متغیر خواهد بود.

مهم ترین امتیاز و تفاوت تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد و سایر نمایندگی های تعمیر یخچال ال جی در کشور چیست؟

آی پی امداد در قالب یک مجموعه حرفه ای، برترین امتیازات را برای مشتریان در نظر گرفته است که از اصلی ترین آن ها می توان به امکان پرسش و پاسخ آنلاین برای تعمیرات و دریافت راهنمایی های تخصصی جهت پیشگیری از احتمال خرابی یخچال ال جی اشاره کرد.

عیب یابی یخچال ال جی توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

عیب یابی یخچال ال جی را توسط تعمیرکار تعمیرات برای شما شرح داده ایم تا چنانچه فنی هستید؛ بدون پرداخت هزینه به عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی خود بپردازید، همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم رفع مشکل میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در تهران بهره مند شوید.

در قسمت عیب یابی به موارد زیر میپردازیم:

 • نکات مهم از سرویس و نگهداری دستگاه.
 • نحوه عیب یابی و رفع مشکل سرد نکردن یخچال الجی.
 • نحوه عیب یابی سر و صدای یخچال ال جی و راهنمای تعمیر و رفع مشکل.
 • عیب یابی علت داغ بودن دیواره های یخچال.
 • عیب یابی بیته نشدن درب یخچال.
 • راهنمای رفع نشت آب از یخچال الجی.
 • نکات شارژگاز و تعویض کمپرسور یخچال ال جی.

نکات مهم سرویس و نگهداری از زبان تعمیرکار یخچال الجی

تعمیرکار یخچال ال جی برای رفاه حال شما عزیزان به نکات ایمنی و مهم از دستگاه پرداخته است تا باعث افزایش طول عمر دستگاه شما شود و کمتر نیارمند تعمیر یخچال الجی خود شوید.

 1. برای یخچال الجی تنها یک پریز مجزا در نظر بگیرید.
 2. ولتاژ ورودی به دستگاه را چک کنید. کسری ولتاژ ورودی می­تواند سبب خرابی قطعات یخچال شود.
 3. در هنگام تمیز کردن یخچال همواره دو شاخه را از پریز بیرون بکشید.
 4. برای ایمنی بیشتر اتصال به زمین را برقرار کنید.
 5. از گذاشتن گلدان، اشیا تزئینی، ظروف سنگین و … بر روی یخچال خودداری کنید.
 6. هنگام باز و بسته کردن درب یخچال احتمال سقوط آن ها بسیار زیاد است.
 7. مواد قابل اشتعال را داخل یا مجاورت یخچال الجی قرار ندهید.
 8. در صورت نشت گاز در اثر ضربه و یا حمل و نقل نامناسب سریعا هوای اتاق را تخلیه کرده و با نمایندگی تعمیرات یخچال الجی تماس بگیرید.
 9. برای تمیز کردن داخل و خارج یخچال از اسپری مستقیم آب خودداری کنید.
 10. یخچال را بر روی محل صاف نصب کنید و از تراز بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید.
 11. برای تعمیریخچال الجی تنها به های مجاز مراجعه کنید.
 12. تعمیر یخچال ال جی توسط افراد غیر حرفه ای می­تواند صدمات جبران ناپذیری را به قطعات یخچال وارد کند.

چرا یخچال الجی سرد نمی­کند، برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد؟

اگر یخچال الجی سرد نمی­کند، برای رفع عیب و تعمیر مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • تنظیمات یخچال در دمای مطلوب نیست.
 • دمای استاندارد برای یخچال ال جی 3 درجه سانتیگراد و 18- درجه را برای فریزر است.
 • دریچه هوا مسدود شده است.
 • در صورتی که مسیر دریچه هوا توسط مواد غذایی مسدود شده باشد از سرمایش دستگاه کاسته می­شود.
 • درب یخچال ال.جی به خوبی بسته نشده است.
 • اطمینان حاصل کنید کشوهای داخل یخچال مانع از بسته شدن درب یخچال نمی­شود.
 • فرسودگی واشر دور درب یخچال نیز می­تواند از بسته شدن درب جلوگیری کند.
 • اطراف یخچال فضای کافی برای گردش هوا وجود ندارد.
 • بهتر است فاصله یخچال از دیوار و کابینت 20 سانتی تر باشد.
 • اما این فضا برای مدل های مختلف، یکسان نیست.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر به دفترچه راهنمای فارسی یخچال الجی مراجعه کنید.
 • ترموستات معیوب است.
 • در بیشتر موارد خرابی ترموستات از علت های رایج خرابی یخچال الجی است.
 • در صورتی که ترموستات قابل تعمیر نبود باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

اگر با راهنمایی های بالا مشکل دستگاه شما حل نشد برای رفع عیب از خدمات مرکز تخصصی نمایندگی تعمیر یخچال الجی در تهران بهره مند شوید.

چرا دیواره های یخچال الجی داغ است ، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

اگر دیواره دستگاه شما داغ است؛ به توصیه های تعمیرات یخچال ال جی دقت نمایید:

 • برای جلوگیری از تشکیل رطوبت بر روی دیواره های یخچال ال جی لوله های گرم در دیواره یخچال به کار رفته است.
 • گرم شدن دیواره یخچال در حین کار کردن طبیعی است.
 • در صورتی که دیوار بیش از حد داغ شد فاصله یخچال را با دیوار و کابینت بررسی کنید.
 • در صورت نبود فضای کافی برای گردش هوا باید محل یخچال خود را تغییر دهید.

چرا یخچال ال جی در حین کار سر و صدای زیادی تولید می­کند ، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما در حین کار صدا میدهد، برای عیب یابی و تعمیر یخچال ال جی مراحل زیر را چک نمایید:

 • ولتاژ ورودی به دستگاه پایین است.
 • در صورتی که صدای یخچال در ساعات اوج مصرف انرژی بیشتر شود بهتر است از یک ترانس تقویت ولتاژ استفاده کنید.
 • یخچال الجی تراز نیست.
 • با استفاده از پیچ تراز دستگاه را در محل خود تراز کنید.
 • موتور فن معیوب است.
 • وظیفه موتور فن، گردش هوا برای خنک نگه داشتن داخل یخچال است.
 • تعمیر و تعویض فن هزینه بر نیست و به راحتی امکان پذیر است.
 • واشر دور درب یخچال خراب است.
 • ممکن است به مرور زمان واشر اطراف درب یخچال فرسوده شود.
 • در این صورت هوای سرد از یخچال خارج شده و دمای داخل آن کاهش می­یابد.
 • به همین دلیل موتور برای رساندن یخچال به دمای مطلوب با صدای بیشتری کار می­کند.
 • یکی از راه های موقت برای رفع این مشکل ریختن کمی آب جوش بر روی لاستیک اطراف درب یخچال است.
 • اما باید در نظر داشته باشید باید در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعویض واشر دور درب یخچال الجی خود اقدام کنید.
 • موتور نیم سوز شده است. یکی از دلایل فنی ایجاد سر و صدای اضافه نیم سوز شدن موتور است.
 • رفع عیب موتور یخچال الجی باید توسط تعمیرکار حرفه ای صورت گیرد.
 • شما می­توانید برای دریافت خدمات تعمیر یخچال الجی با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.

اگر دستگاه شما در حین کار صدا میدهد و با راهنمایی های بالا رفع عیب صورت نگرفت کافی است از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی در محل بهره مند شوید.

چرا درب یخچال ال جی به خوبی بسته نمی­شود، برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد ؟

اگر درب دستگاه شما به خوبی بسته نمیشود، برای عیب یابی و تعمیر یخچال الجی مراحل زیر را چک نمایید:

 1. لولاها دچار مشکل شده اند.
 2. واشر دور درب یخچال پاره با فرسوده شده است.
 3. کشوها از جای خود بیرون زده اند.
 4. یخچال ال جی در محل خود تراز نیست.

اگر درب دستگاه شما به درستی بسته نمیشود، برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی بهره مند شوید.

علت نشت آب از یخچال ال جی چیست، برای رفع مشکل و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما نشتی دارد، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال الجی مراحل زیر را چک نمایید:

 1. مخزن تخلیه آب خراب شده است.
 2. شلنگ انتقال دهنده آب به یخچال مسدود شده است.
 3. در صورتی که نشت آب از زیر یخچال است باید نسبت به تعویض درزگیر اقدام کنید.
 4. در صورتی که نشتی یخچال از قسمت جلو است باید لوله تخلیه را برای وجود گرفتگی بررسی کنید.

طریقه شارژگاز یخچال الجی در محل

شارژ گاز یخچال ال جی در محل نیازمند تخصص است و هر اشتباهی در فرایند اجرا ضرر جبران ناپذیر و هزینه اضافی برای شما در بر خواهد داشت، بنابراین برای رفع مشکل نشتی گاز یا عدم برودت حتما از خدمات تعمیرات یخچال الجی بهره مند شوید، در ادامه شمارا با گاز یخچال آشنا میکنیم:

 • در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود.
 • اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم و نیز خاصیت انفجاری اش، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت.
 • در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود.
 • همچنین فریون قابل اشتعال نیست.
 • از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد.
 • با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است.

خدمات شارژگاز دستگاه شما در نمایندگی تعمیرات یخچال الجی با نازلترین قیمت و طبق اصول و استاندارد لازم در محل انجام میشود.

تعویض کمپرسور توسط تعمیرکار تعمیرات یخچال الجی

تعویض کمپرسور یخچال ال جی تخصص میخواهد و برای حفظ کیفیت دستگاه و افزایش طول عمر آن باید طبق اصول خدمات به تعویض موتور یخچال ال جی بپردازید. آی پی امداد با استفاده از اصول خدمات در منزل به رفع عیب موتور یخچال شما در محل میپردازد، بنابراین به شما پیشنهاد میشود برای رفع مشکل کمپرسور حتما از خدمات تعمیرات یخچال ال جی بهره مند شوید.

در اینجا شما را با اجزای کمپرسور یخچال آشنا میکنیم:

 • کمپرسور یخچال الجی از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند.
 • قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای الجی یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد.
 • قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال الجی شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید.

برای استفاده از خدمات آی پی امداد و تعویض کمپرسور یخچال ال جی در محل همین حالا با ما در تماس باشید.

هزینه تعمیرات یخچال الجی در محل

هزینه تعمیرات یخچال الجی را برای شما عزیزان شفاف سازی نموده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات تعمیرات یخچال ال جی بهره مند شوید، همچنین در نظر داشته باشید که متغیر بودن تعرفه خدمات بابت تعمیر یخچال ال جی به دلایل زیر میباشد:

 • استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه برای تعمیرات یخچال ال جی، هزینه های متفاوتی را در بر خواهد داشت.
 • مدت زمان گارانتی نسبت به خدمات تعمیرات یخچال الجی قیمت را تحت شعاع قرار میدهد.
 • تکنولوژی به کار رفته در مدل یخچال ال جی شما؛ تعرفه خدمات متفاوتی را خواهد داشت.

نتیجه گیری استفاده از خدمات تعمیرات یخچال ال جی در نمایندگی آی پی امداد

در صورت نیاز به تعمیر یخچال ال جی کافی است با مرکز خدمات مشتریان آی.پی امداد تماس بگیرید تا درخواست خود را برای اعزام کارشناس ثبت کنید. تعمیرکاران این مجموعه افراد مجرب و دوره دیده ای هستند که برای تعمیر قطعات یخچال الجی تنها از قطعات اورجینال و فابریک استفاده می­کنند.

این مجموعه به دلیل پوشش دهی تمام نقاط تهران در کمتر از دو ساعت تکنسین خود را جهت تعمیر یخچال ال جی به محل شما می­فرستد. ارائه گارنتی 2 الی 12 ماهه از دیگر ویژگی های آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال ال جی است. برای تماس با ما کافی است با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید یا نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در شمیرانات تهران

اقدسیه , آجودانیه , داراباد , سوهانک , تجریش

021-26154968

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در شمال تهران

نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

021-22729703

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در مرکز تهران

یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

021-88959591

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در شهرک غرب و سعادت آباد

شهرک غرب , سعادت آباد

021-88972002-5

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در غرب تهران, کرج, فردیس و شهریار

آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر , شهرقدس , گرم دره , اندیشه و …

021-44840509

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در شرق تهران, لواسانات و پردیس

تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

021-77170036

نمایندگی تعمیر یخچال الجی در جنوب تهران

انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

021-66715774

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال الجی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال الجی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال الجی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال الجی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

21 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. ریاحی 16 بهمن 1399

  نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی در غرب تهران کجاست؟

  پاسخ دادن
 2. زمانی 25 مرداد 1399

  سلام خسته نباشید. مشکل ساید ال جی من یخسازشه.بعد از تولید یخ ،اب روی یخها چکه میکنه و اونا رو بهم میچسپونه و نهایتا اهرم هم یخ میزنه و دستگاه یخ جدید تولید نمیکنه،و یخهای بهم چسبیده از دستگاه خارج نمیشن ،مشکل کجاست ،لطفا راهنمایی کنید.من ساکن کرج هستم.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 مرداد 1399

   سلام، سنسور آب و ترمودیسک ساید ال جی شما بررسی شود.

   پاسخ دادن
  علی عیدی 19 آذر 1398

  سلام ۷ساله یخچال فریزر الجی خریدم...الان فنش سوخته میشه لطف کنید قیمت فن الان چقده؟

  پاسخ دادن
  علی احمدی 19 آبان 1398

  سلام یخچال فریزر ال جی 882 من خطای C تنها را میده پس از چک کردن پشت یخچال که بنظر میاد در اسباب کشی صفحه محافظ روی موتور خم شده بود و پس از آزاد کردن و صاف کردن بنظر آمد که فن راه افتاد مثل اینکه فن کار نمیکرده .سپس یخچال روشن کردم و دیدم دیگه علارغم گذشت نزدیک به ١٠ ساعت هیچ خطایی نداد .بنظرتون دیگه مشکلی ندارد کمپرسورش و خیالم راحت باشه یا نه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آبان 1398

   سلام دوست عزیز ، خیر مشکلی ایجاد نمیکنه مشکل از همان فن بوده

   پاسخ دادن
  رستمی 21 شهریور 1398

  سلام.یخچال الجی چند ساعت به صورت مداوم کار کند میسوزد؟

  پاسخ دادن
   مدیر 22 شهریور 1398

   سلام ، اگر موتور یخچال ال جی به صورت ممتد کار کند ، بله . کمپرسور هر 30 دقیقه ( حدودا ) باید قطع کند .

   پاسخ دادن
  Hamed asadi 12 شهریور 1398

  درود برای تعویض لاستیک دور درب یخچال ال جی یا همان نوار در تهران با کجا باید تماس بگیرم

  پاسخ دادن
   مدیر 12 شهریور 1398

   سلام ، برای تعویض نوار دور درب یخچال ال جی در تهران متوانید با شماره های آی پی امداد در سراسر تهران بزرگ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ دادن
  امير طباخي09373616039 06 خرداد 1398

  سلام يخچال فريز ر ما فريزر بالا هست چند مدتي هست يه بار دوبار ك اتومتيك ميكنه خوبه ولي يه بارم ميبيني تا پنج ساعت روشن نميشه در حدي ك تمام مواد داخل فريزر به اب شدن ميرسه بعد روشن ميشه چرا تعميير كارم نتونسته هنوز درست كنه

  پاسخ دادن
   مدیر 07 خرداد 1398

   سلام ، مشکل دیفراست دارید ، برد ، هیتر ، ترمودیسک و سنسور یخچال الجی شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود .

   پاسخ دادن
  محمود.م 20 اسفند 1397

  سلام خسته نباشید یخچال ال جی دارم(مدل: Smart Inverter) پایین یخچال از دریچه ها هوا نمیاد خنک نمیکنه ولی بالای یخچال خوبه درجه گذاشتم روی ۳ ۴۸ ساعت از برق کشیدم خوب شد ولی بعد از ۱۰ روز دوباره همین مشکل رو داره! احتمال زیاد مشکل از کجاست؟ به درجه روی درب یخچال ربط داره یا نه؟؟؟ یا مشکل از هیتر یا........

  پاسخ دادن
   مدیر 20 اسفند 1397

   سلام ف مشکل یخچال الجی شما داخل فریزر هست که به خوبی یخزدایی نمیکند تا برودت به یخچال برسد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الجی بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  موسی قاسمی 27 آذر 1397

  سلام یخچال ال جی ما صدا میده وقتی در فریزر را باز میکنیم صدا قطع میشه دوباره وقتی در رو می بندیم صدا میده ، صدایی که قابل تحمل نیست علتش چیه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 28 آذر 1397

   سلام ، فن یخچال الجی شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعویض فن میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  مسعود 23 آذر 1397

  سلام مااخیرا یخچال ال جی خریدیم تو هفته ی گذشته لوسترهای خونه را عوض کردیم امشب به صورت اتفاقی دست زدم به بدنه یخچال احساس کردم با هر بار لمس کردن بدنه صدای شبیه به آژیر یا ویز بلند میشود ممکننه بفرمایید چه مشکلی پبدا کرده این یخچال ؟؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 24 آذر 1397

   سلام ، یخچال الجی شما اتصالی دارد و باید برطرف شود .

   پاسخ دادن
  رضا غفوری 07 آذر 1397

  سلام می خواستم بدونم هزینه تعویض سنسور فریز ساید الجی چقدر می مشود چون تعمیر کار نمایندگی الجی از من سیصد وچهل هزار تومان بابت تعویض یک سنسور گرفت ممنون

  پاسخ دادن
  ایوب نظری 29 مرداد 1397

  با سلام ـ من پارسال برای جهیزیه عروسیم یخچال ساید ال جی دوریندور مدل GS9366NECZ خریداری کردم و امسال که خونه مستقل گرفتیم یخچالو روشن کردم.یخچال ما مخزن داره و به اب شهری وصل نمیشه ـ مخزنشو پر اب کردم.دکمه on یخ ساز هم اوکی کردم.اما هنگام فشار دادن شاسی صدای پمپ می اید ولی عملا نه اب خنک میریزد و نه یخ میسازد.به نظر شما مشکل کجاست.یخچالمون غیر از این مورد مشکل خاص دیگه ای ندارد.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
   مدیر 30 مرداد 1397

   سلام ، شیربرقی یخچال الجی خود را چک نمایید و برای تعمیر یخچال ال جی از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن