برد الکترونیکی یخچال

برد الکترونیکی یخچال

No votes yet.
Please wait...

برد یخچال ، فریزر ، ساید بای ساید

برد الکترونیکی یخچال

برد الکترونیکی یخچال "مغز" یخچال است که اجزای اصلی مانند کمپرسور و فن یخچال را کنترل می کند.مادربرد (همچنین به عنوان برد اصلی شناخته می شود) همه چیز را کنترل می کند، به طور کلی، هر چیزی که بر روی یک یخچال تاثیر می گذارد، می تواند توسط مادربرد بوجود آید.

توجه : برای تعمیر یخچال و یا تامین قطعات با آی.پی امداد در ارتباط باشید .

چگونه یک برد الکترونیک یخچال را تعویض کنیم ؟
اگر برد الکترونیکی یخچال نتواند کار کند، یخچال نمی تواند به درستی خنک نشود. یکی از علائم کنترل پنل آسیب دیده این است که فن ، چراغ ها و سایر اجزای دیگر کار نمی کنند .

برد یخچال چیست؟

با توجه به پیشرفت در زمینه تکنولوژی و علم ، تولیدات لوازم خانگی برای ایجاد نو آوری ها و کارایی بهتر از وسیه قطعاتی جدید را جایگزین قطعات قبلی می کند تا کارایی بهتری را در لوازم خانگی ارائه دهد ، این پیشرفت در یخچال به جایگزینی برد و مدارات الکترونیکی به جای ترموستات و کنترل کننده های مکانیکی است .

برد الکترونیکی یخچال
برد الکترونیکی یخچال

در یخچال های جدید برد الکترونیک جایگزین تایمر دیفراست شده است  و این جایگزینی به مصرف کمتر انرژی نیز کمک می کند .

ترمیستور وظیفه گزارش دما را به برد الکترونیک در یخچال دارد و مغز پردازشگر برد طبق گزارش برنامه لازم را صادر کند .

با در نظر گرفتن اینکه یخچال های  تولید جدید دارای برد های تخصصی و پیشرفته تری می باشند که وظیفه آنها کنترل سایر قسمتها از جمله: فن ،کمپرسور، المنت ، درب ها، یخساز ، سنسورها و ...... می باشد، بنابراین اگر برد یخچال دچار مشکل و نقص فنی شود باید تعمیرات آن را به تعمیرگاه های مجاز بسپارید و از دست کاری کردن آن بپرهیزید .

آی.پی امداد اینجا است تا چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یخچال خود پیدا نمودید سریعا تعمیرکار یخچال در محل حضور پیدا کرده و اقدام به رفع عیب مینماید .  شما عزیزان برای استفاده از خدمات یخچال دوو ، ایندزیت ، کنوود و ارج کافی است از خدمات  نمایندگی تعمیرات یخچال دوو ، نمایندگی تعمیرات یخچال ایندزیت ، نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود ، نمایندگی تعمیرات یخچال ارج  بهره مند شوید .

تشخیص عیب برد الکترونیکی یخچال

برای یک تشخیص آسیب دیدگی، یک تکنسین را ترتیب دهید.اگر شما نیاز به تعویض آن دارید، از جایگزینی که مورد تأیید سازنده باشد استفاده کنید. هشدار: تعمیر لوازم خانگی می تواند خطرناک باشد. از ابزارهای مناسب و تجهیزات ایمنی استفاده کنید و تمام دستورالعمل های ایمنی را دنبال کنید. به تعمیر ادامه ندهید تا هنگامی که مطمئن شوید تمام مراحل را می دانید و قادر به انجام تعمیرات هستید. برخی از تعمیرات باید توسط یک تکنسین واجد شرایط انجام شود.
مرحله 1: برق را قطع کنید
یخچال و فریزر را به جلو بکشید و یخچال را از برق جدا کنید. یخچال را حرکت دهید تا به راحتی به قسمت برد کنترل یخچال برسید.
مرحله 2: پوشش روی صفحه برد الکترونیکی یخچال را بردارید
محل قرار گرفتن برد الکترونیک بر اساس مدل متفاوت است می تواند در پشت یخچال و فریزر باشد، در داخل یخچال و فریزر ، در دیوار جانبی و یا سقف باشد. با استفاده از یک پیچ گوشتی، پیچ را از پوشش برد الکترونیک خارج کنید.سپس پوشش را بردارید.
مرحله 3: سیم را جدا کنید
قبل از جدا کردن سیم ها از تصویر دیجیتالی آنها استفاده کنید تا بعدا بتوانید آنها را به طور صحیح وصل کنید. بسته به نوع اتصال دهنده، ممکن است مجبور باشید اتصال دهنده ها را با انبردست ویا پیچ گوشتی باز کنید. تمام سیم ها را از صفحه برد الکترونیکی جدا کنید.
مرحله 4: برد الکترونیکی یخچال را خارج کنید
با استفاده از پیچ گوشتی زبانه های قفل پلاستیکی را آزاد کنید و سپس صفحه برد الکترونیکی را خارج کنید.
مرحله 5: صفحه کنترل الکترونیکی جدید را نصب کنید
صفحه کنترل الکترونیکی جدید را در دستگاه قرار دهید کنید. با راهنمایی از یادداشت های خود و یا عکس دیجیتال، سیم را به برد الکترونیک جدید وصل کنید.
نکته: برای تخلیه استاتیک که می تواند به برد الکترونیکی جدید آسیب برساند، قفسه فلزی را لمس کنید.
مرحله 6: درپوش را دوباره نصب کنید
پوشش را روی محفظه جعبه برد الکترونیکی قرار دهید و پیچ را بچرخانید. پیچ را بر روی سوراخ بگذارید و محکم ببندید.
مرحله 7: بازگرداندن برق و اتصال آب
سیم برق را به پریز برق وصل کنید. خط لوله آب را مجددا نصب کنید و شیر آب را برقرارکنید.

چنانچه تشخیص عیب برای تعمیر یخچال آاگ ، بوش و ال جی شما از برد الکترونیکی بود کافی است از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ ، نمایندگی تعمیرات یخچال بوش ، نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی بهرهمند شوید .

علت خرابی برد یخچال

در زیر برخی از علائم است که معمولا توسط مادربرد معیوب در یخچال و فریزر ایجاد می شود.

یخچال خنک نیست، هر دو فن کار می کند ولی کمپرسور خاموش هستند

اگر کمپرسور خاموش است و هر دو فن در حال اجرا هستند، مشکل مادربرد است. یخچال را از برق بکشید و رله را بردارید و آن را تکان دهید. اگر رله مشکلی ندارد، مادربرد را خارج کنید. وقتی برد الکترونیکی آسیب ببیند شایع است که یک سوحتگی یا جوش بد در پشت رله کمپرسور ببینیم.
اگر شما مطمئن هستید این مورد است که برد الکترونیک آسیب دیده است. شما می توانید اتصالات لحیم کاری را تعمیر کنید. اما گاهی اوقات رله آسیب دیده است.
اگر چه اتصالات لحیم کاری بد قابل تعمیر است، اما بهترین روش تعویض برد الکترونیکی است.

یخچال خنک نیست و فن خنک کننده کار نمی کند

این یکی از رایج ترین مشکلات مادربرد است و گاهی اوقات شما نیاز به تعویض برد الکترونیک و فن برای حل مشکل دارید.
توجه داشته باشید که امن ترین روش تعویض برد الکترونیکی و فن است به دلیل اینکه احتمال اینکه فن می تواند باعث منفجر شدن برد الکترونیک جدید شما شود.

یخچال خنک نیست و صدای دائمی وجود دارد

این یک مشکل مادربرد است که گاهی اوقات می بینیم. شناسایی آن بسیار آسان است ، مطمئن شوید که سر و صدای موجود از صفحه اصلی است و برد الکترونیکی آسیب دیده است.

تداخل تغییرات درجه حرارت ذوب / سرد شدن یخچال

این مورد از انواع مشکلات مادربرد هستند. مقاومت گرمایی مادربورد بر عملکردهای خنک کننده و یخ زدگی نظارت می کند.   ترمیستورهای آسیب دیده نیز همچنین می توانند این مشکلات را ایجاد کنند.

چرخه یخ زدایی بیش از حد طولانی است

یکی از علت های اصلی معیوب بودن مادربرد که باعث می شود چرخه یخ زدایی بیش از حد طول بکشد.

فن موتور پر سروصدا است/ فن موتور به سرعت در حال تغییر سرعت است

اغلب یک مادربورد آسیب دیده باعث می شود که فن سر و صدا ایجاد کند. اغلب اوقات این سر و صدا از بین می رود. تعمیر این است که برد الکترونیک تعویض شود. به طور معمول یک دقیقه طول می کشد تا فن از سرعت آهسته به سرعت بالا و بالعکس تغییر کنند. اگر فن به سرعت در حال تغییر سرعت است، برد اصلی آسیب دیده است و نیاز به تعویض دارد.

قيمت برد يخچال

براي به دست آوردن قيمت برد يخچال با توجه به شركت سازنده و مدل يخچال با شماره فروش قطعات آی.پی امداد 09333336936 تماس بگيريد

 قيمت برد يخچال سامسونگ

براي خريد قطعه برد يخچال سامسونگ از نمايندگي هاي مجاز تعميرات يخچال سامسونگ مي توانيد از قيمت به روز آگاهي پيدا كنيد .

 قيمت برد يخچال امرسان

قيمت برد يخچال امرسان را از نمايندگي هاي مجاز دريافت كنيد .

 قيمت برد يخچال الكترو استيل

براي دريافت قيمت برد يخچال الكترواستيل با نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل آی.پی امداد تماس بگيريد .

 قيمت برد يخچال فريزر پارس

مي توانيد با تماس با واحد فروش قطعات از نمايندگي رسمي يخچال از قيمت اين قطعه اطلاع حاصل كنيد

 

39 دیدگاه

 • فرشته زرآبادي

  با سلام يخچال سايد دوو دارم ٥ سال پيش خريدم مدل FRS2611 مدتيه بي جهت مانيتور روي درش روشن و خاموش ميشه ميخواستم بدونم از بردشه چون از بالاي يخچال تقي صدا مياد بعد روشن و خاموش ميشه

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کیت الکترونیکی صفحه نمایش یخچال دوو خود را چک نمایید .

   Rating: 5.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • نرگس

  سلام. یخچال دو قلوی سامسونگ دارم. یک سال و نیمه دارمش. عالی بود هفته قبل یه شب تا صبح درش خیلی کم باز موند. الان دو سه روزه شببا چن ساعت کار می کنه. ولی بعدش دیگه کار نمی کنه. و یخچال گرم میشه. فن کار می کنه. دما هم از برق در بیاریم 9 رو نشون میده. در ضمن گاهی دما رو چشمک زن نشون میده. دما رو رو هر چی تنظیم کردیم نشون میده مثلا 1 در حالی که کاملا گرمه. چکار کنیم. خیلی نگرانیم. ببخشید اگه ممکنه هزینه اشم بگید.

  Rating: 1.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی یا قسمت دیفراست یخچال سامسون گ شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیر از خدمات آی.پی تمداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امیر مصطفی

  سلام خسته نباشید،یخچالم نه برق داره و نه صدای فن میاد و نه هیچ چیز دیگه،انگار که سوخته،تعمیر کار آوردم گفت :موتور سالمه و از بردشه،آیا درست میگه؟

  Rating: 1.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بله .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهندس جعفری

  سلام.وقت بخیر
  فریزر پارس مدل 170 چندروز پیش با چشمک زدن چراغ زرد پنل (سوپرفریز ) از کار افتاد .مقدار مقاومت ترمینال های c,s ,r درسته و هیچ اتصالی با بدنه نداره. رله اورلود و فیوز بی متالش هم سالمه. احتمال اینکه علت خرابی از بردپنل باشه زیاده یا از قسمتهای دیگه است؟ با تشکر.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، چنانچه مشکل فنی در برودت احساس نمیشود ، برد پنل چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • پیمان

  سلام من فقط قیمت فن یخچال بلومبرگ را می خواستم بدونم تعمیر کار بمن قیمت ۴۰۰ تومان داده قیمتش درسته؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فن در مدلهای مختلف با قیمت مختلف میباشد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سرگردان

  سلام مدیر عزیز
  من یه یخچال فریزر بدون برفک امرسان دارم
  فریزرش عالیه ولی یخچالش نه.. باید از برق بکشیم بعد از چندساعت دوباره بزنیم . دوباره یخچالش خنکه .. تا حدود یه ماه خوبه ولی دوباره گرم میشه.. فقط یخچالش .. چیکار کنم.. تورو خدا راهنماییم کنید.. تو این گرونی چه خاکی تو سرم بریزم. نمایندگی هم معلوم نیست علتش..باید بیاریش نمایندگی دوهفته ای اینجا باشه و چک بشن دونه دونه قطعاتش.. !!

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخزدایی فریزر انجام نمیشود ، قسمت دیفراست مشکل دارد ، برای رفع عیب المنت یا برد الکترونیکی چک شود ، هزینه زیادی هم ندارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فیض الهی

  سلام. ما یک یخچال فریزر utex داریم . که روی صفحه مانیتور تنظیم دما sr میزند . برد یخچال را برای تعمیر بردیم که گفتند برد ایراد ندارد . تعمیر کار یخچال آمد و سنسور های یخچال و فریزر را عوض کرد . یخچال درست شد . و حدود ۲ هفته درست کار میکرد . تا اینکه دوباره شروع به sr زدن کرد.یخچال درست روشن و خاموش میشود . سرد میکند . لامپ درون یخچال هم روشن میشود . وقتی یخچال را از برق میکشیم و حدود ۵دقیقه خاموش میماند و دوباره به برق وصل میکنیم . یخچال بدون مشکل کار میکند و دیگ sr نمیزند. در ضمن در قسمت محفظه برد هم آب شدگی هایی هست که نشان میدهد برد زیاد داغ میشود .به نظر شما مشکل از کجاست ؟ در ضمن برای یخچال ترانس تقویتی هم تهیه کردیم که از نوسان برق در امان باشد . اگر بخواهیم برد را دوباره تهیه کنیم آیا شما شماره ای از نمایندگی utex دارید یا نه .

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما نیازمند تعمیر برد الکترونیکی هستید ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • هادی

  سلام
  برد اینورتر یخچال دوقلو سامسونگ دارید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برای تهیه برد الکترونیکی با شماره 09333336936 تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • توکلی از اصفهان

  سلام ما یک یخچال فریزر دوو داریم فریزر بالا و یخچال پایین هفت ساله کار میکنه میگن مدل قبل از اون وارداتی یه مدت یخچال سرد نمیکرد فهمیدیم صفحه پشتش یخ زده اب که شد خوب کار میکنه ولی موتور ش خیلی با صدا کار میکنه اکثر اوقات انگار خیلی فشار روشه نمایندگی چک کرد گفت همه چی سالمه فقط یکی از فن هاش به درستی کار نمیکنه از همینه یعنی ؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بله فن مشکل دارد و چنانچه موتور صدای ناهنجار دارد شاتون زده است که باید تعویض شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • عبدالوهاب باقری

  باسلام یخچال دسته دوم پروفایل خریدکردم الان متوجه شدم که بردالکتریکی نداره وباتایمرکارمی کنه ازکجامیتونم بردش تهیه کنم چون درحال حاضرهیچ کدام ازکلیدهای دیجیتالیش کارنمی کنه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شما اول مطلع شوید که سیستم الکترونیکی است یا خیر و اگر الکترونیکی بوده به حالت مکانیک درآوردند .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد ابراهیمی

  سلام
  یک برد فریزر الکترونیک استیل نیاز دارم

  No votes yet.
  Please wait...
 • مجتبی جمشیدی

  با سلام
  یخچال یخساران دارم.ارور E4 میاد رو نمایشگر.تعمیرکار آوردم سنسورشو عوض کرد باز همین ارور رو میده.مجدد که اومدن گفتن برا بردش هست. آیا درست میگن..درضمن یخچال که از برق کشیده میشه و مجدد وصلش میکنم مشکل برا چند ساعتی نداره ولی بعدش باز ارور میده.برفک هم رو لوله های داخلش میزنه. هیتر چک شده سالمه..به نظرتون ایراد چیه..ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام برای رفع عیب از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید . قطعات یخچال یخساران شما باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسینی

  باسلام
  بنده نزدیک دوساله که یخچال دوقلوی سامسونگ دارم.ازدوسه ماه پیش فریزردستگاه مشکل پیداکرد.مشکلش هم این بودکه چراغهای پنل روشن خاموش میشدوکلا دستگاه کارنمیکرد.چون خودم تعمیرکارصوت وتصویرهستم شروع به بررسی کردم وبه این نتیجه رسیدم که بااندکی حرارت دست که باآی سی بزرگ سیستم میخوره دستگاه شروع بکارمیکنه وبابرداشتن دست دوباره ازکارمیافته.
  بانصب یک ترانس کوچک روی همون آی سی واستفاده ازحرارت اندک همون ترانس،مشکل برای مدتی حل شد.ولی الان دوباره همون ایرادخودشون نشون داده است که دیگرحرارت ترانس نیزتاثیری توراه اندازیش نداره
  ایامیشه این آی سی راپیداکرد؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اگر آی.سی اصلی باشد سخت میشه پیدا کرد یا باید مجدد به آن برنامه داد ، ولی آی.سی های دیگه موجود است .

   No votes yet.
   Please wait...
 • شکوفه

  با سلام
  یخچال فریزر من اسنوا هست و مشکلش اینه که قسمت بالای یخچال حدود یک ماه مثل فریزر کار میکرد و هرچی ک میذاشتم توش یخ میزد و فریز میشد .یه نفر رو آوردیم و درجه یخچال رو از سه ب ۷ تغییر داد .از اونجایی که بلد نبودم از اون شخص پرسیدم چجوری درجشو تغییر بدم اگر باز یخ میزد اون هم بهم گفت دوتای دکمه وسطیا رو همزمان فشار بده تا روشن بشه بعد درجشو بالاپایین کن.بعد از یک روز بازم با اینکه درجه یخچال رو ۷ بود یخ میزد .خودم با توجه ب حرفای اون شخص اومدم دستکاریش کردم.الان قسمت بالای یخچال مثل قبل کار میکنه اما درجش خود ب خود کم و زیاد میشه و درجه یخچال تا ۱۶ میره و باز خود ب خود کم میشه.و قبلا نور صفحه اش قرمز نبود الان نور صفحه اش قرمز شده انگار میخواد اخطار بده..مشکل چیه ؟؟ و اینکه خرجش چقدره که درست بشه؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ببرای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید ، برد الکترونیکی و سنسور یخچال اسنوا شما باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • شکوفه

  با سلام یخچال فریزر من اسنوا هست و مشکلش اینه که حدود یک ماه قسمت یخچال هم مثل فریزر عمل میکرد و هر چیزیو ک میذاشتم توش یخ میزد و فریز میشد یه نفر رو آوردیم و درجه یخچال رو از سه ب ۷ تغییر داد از اونجایی که بلد نبودم از اون شخص پرسیدم اگه بازم درست نشد چجوری درجشو تغییر بدم اون هم گفت دکمه وسطیا رو همزمان فشار بده تا صفحه اش باز بشه و بعد درجشو کم و زیاد کن بعد از یک روز با اینکه درجش رو ۷ بود بازم یخ میزد قسمت یخچال و فریز میشد همه چی اومدم دستکاریش کردم خودم .الان دیگه یخ نمیزنه و مثل قبل کار میکنه اما درجه یخچال خود ب خود کم و زیاد میشه و میره رو ۱۶ و باز کم میشه و اینکه نور صفحه اش قرمز شده انگار که میخواد اخطار بده.الان ترسیدم و خاموشش کردم ..اما مشکل از چیه و اینکه هزینه تعمیرش چقدره؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • جمال

  با عرض سلام و خسته نیاشد
  یه یخچال فریزر سامسونگ دارم وقتی اف میکنه دیگه تو مدار نمیاد تا اینکه از برق کشیده بشه و به برق زده بشه که فقط کمپرسور روشن میشه و فن کمپرسور تو مدار نمیاد یه فن مسافرتی گذاشتم به جای فنش…ولی باز دماش که به نقطه تنظیم رسید دوباره خاموش میشه دماها هم به همون صورت روی دیسپلی ثابت میمونن و دیگه روشن نمیشه تا از برق بکشیم و دوباره بزنیم به برق که دماهای روی دسپلی عوض میشن و یخچال روشن میشه بدون فن، مشکل چیه به نظرتون؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی شما نیاز به عمیر دارد ، برای رفع عیب و استفاده از خدمات آی.پی امداد تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • کیانوش ظهرابی

  سلام
  من یک فریزرهیمالیا دارم چند وقته که چراغهاش به صورت قرمز ونارنجی وسبزروشن و خاموش میشن وآلارم اخطار میده،سردی وخاموش وروشن موتورش هم ایرادی نداره
  فقط این صدای جیک زدنش اذیت می کنه
  اگه ممکنه راهنمایی کنید
  ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، صفحه نمایش یخچال هیمالیا شما مشکل پیدا کرده است ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • علی هاشمی

  سلام ی فریزر ارج ۶۴۰۸ دارم .داخلش یخ میزنه ولی هیچوقت خاموش نمیشه لطفا راهنمایی کنید. سنسورش را امتحان کردم به نظر سالم بود .ولی قسمت بردشا نتونستم باز کنم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی فریزر ارج شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • غریبه

  با سلام
  یخچال بوش داریم که از چند روز پیش برای این مشکل پیش اومده
  خود بخود شروع کرد به صدای بوق آلارم بدون قطع شدن و صفحه نمایش آن هم از کار افتاد ولی بقیه قسمت ها کار می‌کنه برودت خوبه لامپ درون یخچال روشن میشه و ….
  بنظرتون مشکل چطوری رفع میشه?

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی یخچال بوش شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • غریبه

  با سلام
  یخچال بوش داریم ناگهان بوق آلارم یخچال به صدا در اومد در صورتی که درب یخچال بسته بود و بعد از آن صدای بوق قطع نشد و صفحه نمایش از کار افتاد و چیزی نشان نمی دهد و صدای بوق چه درب بسته باشه چه باز قطع نمی شود.
  ولی مابقی قسمت ها درست کار میکند برودتش خوبه و لامپ درون یخچال روشن میشه و ….
  بنظرتون مشکلش چطوری حل میشه.

  No votes yet.
  Please wait...
 • احسان رحمانی

  سلام 4ساله ساید اسنوا دارم چندروزه هرچند دقیقه بوق میزنه ایرادش از چیه ?
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یخچال اسنوا خود را از برق بکشید مجدد بزنید . اگر مشکل حل نشد اطلاع دهید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.