ارور ماشین لباسشویی بکو

تاریخ انتشار: 1 سال پیش دسته بندی: ارور بکونمایندگی بکو 0 دیدگاه
ارور ماشین لباسشویی بکو

کد خطا و ارور ماشین لباسشویی بکو

کد خطای ماشین لباسشویی بکو
کد خطای ماشین لباسشویی بکو

در این مقاله روش تعمیر ماشین لباسشویی بکو به کمک کدهای خطای ماشین لباسشویی بکو که بر روی صفحه نمایش نمایش داده می شود، ذکر شده اند. ارور ماشین لباسشویی بکو به شما  و تعمیرکاران کمک می کند که سریعتر به مشکل ایجاد شده در لباسشویی پی ببرید. کدهای خطا لیست شده است تا شما با مشاهده هر کدام از این کدهای خطا بر روی دستگاه خود متوجه علت ارور و روش تعمیر شوید.

درباره بکو

بکو (Beko) یکی از محبوب ترین برندهای لوازم خانگی برقی و تجهیزات الکترونیکی در جهان است. این برند ترکیه ای طیف گسترده ای از لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه را پوشش می دهد. در این مقاله روی ارورهای ماشین لباسشویی بکو تمرکز می شود و مشکلات احتمالی آن ذکر می شود.

مهم نیست که چقدر یک لباسشویی با کیفیت باشد، ارور همیشه دیر یا زود در لوازم خانگی برقی رخ می دهد. با این حال، خبر خوب در مورد ماشین های لباسشویی بکو این است که کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو به شما اجازه می دهند تا به راحتی ارور بوجود آمده و علت آن را شناسایی کنید. نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در تهران تمام کدهای خطای ماشین لباسشویی بکو را برای شما فراهم کرده است تا شما و تعمیرکاران مجرب به راحتی بر اساس اروری نمایش داده شده علت و رفع ارور و روش تعمیر لباسشویی را شناسایی کنید.

کد خطا و ارور کولر ماشین لباسشویی بکو

آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران آماده خدمت رسانی 24 ساعته به شما مشتریان عزیز در تمامی نقاط ایران است. در صورت خراب شدن لباسشویی بکو یا مواجه شدن با کدهای خطا لباسشویی بکو و نیاز به تعمیر با نمایندگی بکو تماس بگیرید و تعمیر ماشین لباسشویی بکو خود را به تعمیرکاران آی.پی امداد بسپارید.

سیستم کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو بسیار ساده است و کدهای ارور ماشین لباسشویی بکو از E1 تا E18 دسته بندی می شوند. اگر شما خودتان می توانید ارور بوجود آمده را برطرف کنید، شما فقط باید دکمه شروع را برای پاک کردن اروری بوجود آمده نگه دارید. به یاد داشته باشید اگر شما نمی توانید ارور ماشین لباسشویی بکو را برطرف کنید یا به اندازه کافی برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو اعتماد به نفس ندارید، آی.پی امداد، نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو، می تواند به شما کمک کند!
مجموعه آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو با شعبات مختلف در سراسر تهران بزرگ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

ارور E1 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E1 ماشین لباسشویی بکو: ارور E1 به این معنا است که ارور NTC در ماشین لباسشویی شناسایی شده است. این بدان معنی است که سیم کشی ترمیستور در ماشین لباسشوی مشکل دارد. شما می توانید ترمیستور را بررسی کنید تا اتصالات را در لباسشویی تست کنید. آن باید 4700 اهم را در دمای 25 درجه سانتیگراد بخوانید.

ارور E2 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E2 ماشین لباسشویی بکو: ارور E2 به این معنا است که در هیتر مشکلی وجود دارد. این ارور به احتمال زیاد به دلیل اشکال در سیم کشی رخ می دهد و با کمک راهنمای فارسی لباسشویی بکو شما ممکن است بتوانید این ارور را برطرف کنید.

برای رفع این ارور توصیه می کنم که با مجموعه آی پی امداد که نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو در تهران و کرج است، تماس بگیرید.

ارور E3 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E3 ماشین لباسشویی بکو: ارور E3 به هیتر در ماشین لباسشویی مربوط است. با این حال این بدان معنا است که جریان ثابتی از گرما وجود دارد. شما باید رله برد کنترل کننده را در هیتر بررسی کنید.

ارور E4 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E4 ماشین لباسشویی بکو: ارور E4 چندین مشکل متفاوت را در لباسشویی شامل می شود، اما همه این ارورها به این واقعیت مربوط می شوند که ماشین لباسشویی بکو شما با آب پر نمی شود. این ارورها در بعضی موارد می توانند به آسانی برطرف شوند. این ارور ممکن است باعث شود که درب لباسشویی متراکم شود و یا آن می تواند مشکل پیچیده تری نسبت به دریچه آب یا سیم کشی باشد.

ارور E5 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E5 ماشین لباسشویی بکو: ارور E5 به معنا این است که مشکل تخلیه در لباسشویی وجود دارد. این ارور ماشین لباسشویی می تواند توسط مسائل مختلفی نظیر انسدادهای ساده در فیلتر پمپ تا مشکلات پیچیده تر درمورد برد کنترلی ایجاد شود؛ بنابراین برای رفع این ارور با نمایندگی تعمیرات بکو تماس بگیرید.

ارور E6 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E6 ماشین لباسشویی بکو: ارور E6 به معنای این است که موتور ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شده است. شما احتمالاً متوجه پرش ها و تکان های لباسشویی هنگام شستشو لباس ها شده اید. این ارور می تواند به دلایل متعددی ایجاد شود. برای رفع این ارور با تعمرکاران حرفه ای نمایندگی تعمیرات بکو تماس بگیرید.

ارور E7 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E7 ماشین لباسشویی بکو: ارور E7 به معنای این است که سنسور سطح شناسایی شده است، یکی از نشانه های هشدار مشترک این واقعیت است که ماشین لباسشویی آب را خالی می کند هر زمانی که تلاش می کنید آن را روشن کنید. در بعضی موارد آن ممکن است یک چرخه را به طور کلی آغاز نکند و به یک تکنسین از نمایندگی مرکزی لباسشویی بکو برای بررسی سنسور نیاز است.

ارور E8 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E8 ماشین لباسشویی بکو: این کد ها مسائل مختلفی را پوشش می دهند. اما معمولاً ارور E8 به این مربوط می شود که ماشین لباسشویی شما با آب پر نمی شود. از آنجا که این کد ارور مجموعه ای از مشکلات بالقوه را شامل می شود، به چک های متعدد برای تشخیص نیاز است.

ارور E9 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E9 ماشین لباسشویی بکو: اروری E9 بدین معناست که قفل درب ماشین لباسشویی مشکل پیدا کرده است. اگر شما خوش شانس باشید ممکن است مشکل کوچکی برای درب بوجود آمده باشد و برطرف کردن این ارور ساده باشد.

اگر درب لباسشویی بکو دچار مشکل جدی و بزرگی شده باشد، برطرف کردن این ارور می تواند به کار پیچیده تری تبدیل شود؛ بنابراین، اگر شما مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید یا نمیتوانید مشکل را شناسایی کنید با تعمیرکاران حرفه ای آی.پی امداد برای رفع این ارور تماس بگیرید.

ارور E10 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E10 ماشین لباسشویی بکو: اروری E10 به درب لباسشویی مربوط می شود و این ارور زمانی رخ می دهد که درب لباسشویی مسدود شده باشد. این مسئله می تواند به مشکلات داخلی لباسشویی مربوط باشد. بنابراین تعمیر لباسشویی بکو برای رفع این ارور ممکن است ساده نباشد.

ارور E11 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E11 ماشین لباسشویی بکو: اروری E11 زمانی رخ می دهد که موتور ماشین لباسشویی بکو دچار مشکل شده است و برای رفع این ارور به دلیل پیچیدگی موتور لباسشویی به تکنسین متخصص نیاز خواهید داشت.

ارور E17 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E17 ماشین لباسشویی بکو: ارور E17 به معنای این است که مقدار زیادی کف در ماشین لباسشویی وجود دارد. خوشبختانه این مشکلی است که شما معمولاً می توانید با پاک کردن کف و انجام چرخه های شستشو آن را برطرف کنید. این می تواند به دلیل کیفیت پایین مواد شوینده یا بارگذاری بیش از حد ماشین لباسشویی در طی یک دوره شستشو رخ دهد.

ارور E18 ماشین لباسشویی بکو

علت و رفع ارور E18 ماشین لباسشویی بکو: این اروری نهایی به معنای این است که بار شستشوی نامتعادل هنگام چرخه شستشو شناسایی شده است. اگر ماشین لباسشویی شما چرخش نداشته باشد، بنابراین این امر می تواند به دلیل اروری E18 ایجاد شود. خوشبختانه به سادگی متوقف کردن چرخه، بارگذاری مجدد و سپس راه اندازی مجدد باید این مشکل را حل کند.

نتیجه گیری در مورد ارورهای ماشین لباسشویی بکو

در این مقاله سعی کردیم ارورهای لباسشویی بکو و نحوه رفع آن ها را برای شما شرح دهیم تا به راحتی خودتان اقدام به رفع ارور کنید. چنانچه خودتان موفق به برطرف کردن ارور نشدید با آی.پی امداد به عنوان، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران تماس بگیرید تا آنها فوراً تعمیرکاران خود را به محل مورد نظر شما ارسال کنند و تعمیر دستگاه شما را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام دهند.

تعمیرکاران با تجربه تعمیرگاه مرکزی لباسشویی بکو می توانند انواع تعمیرات ماشین لباسشویی بکو را انجام دهند، بنابراین اگر ترجیح می دهید که تعمیر ماشین لباسشویی بکو خود را به تعمیرکاران حرفه ای و متخصصین نمایندگی تعمیرات لباسشویی بکو بسپارید، همین امروز تماس بگیرید.


لینک های مرتبط با ارور ماشین لباسشویی بکو:

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
پیشگیری از ویروس کرونا