درآوردن جاپودری لباسشویی و تمیز کردن آن

comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین بخش به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

ماشین لباسشویی از جمله لوازم منزل است که تاثیر مستقیم و زیادی در نظافت مصرف کنندگان دارد، یکی از اجزای پر کاربرد لباسشویی جاپودری می باشد که که به طبع پس از مدتی استفاده مورد آلوده خواهد شد و نیازمند نظافت است، اما اینکه چگونه باید اینکار را انجام داد مسئله ای است که در ادامه به آن می پردازیم، اگر این موضوع برای شما هم ایجاد سوال کرده است در ادامه با بررسی نحوه درآوردن جاپوردی لباسشویی و تمیز کردن آن با ما در شرکت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد همراه باشد.

فیلم آموزشی درآوردن جاپودری ماشین لباسشویی

در این ویدیو از تعمیرکار تیم آی پی درخواست کردیم تا نحوه خارج کردن جاپودری ماشین لباسشویی را به صورت تصوری به ما آموزش دهد.

 • همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید یک زبانه که روی آن نوشته شده push در درون جاپودری وجود دارد.
 • آن زبانه را با فشردن از درون لباسشویی خارج کنید.
 • در صورتی که کلمه push را در لباسشویی خود پیدا نکردید همانطور که تعمیرکار تیم آی پی در ویدیو نحوه خارج کردن جاپودری ماشین لباسشویی توضیح داد باید به دنبال طبانه ای باشید که بتوانید آن را به داخل فشار دهید.

بررسی نحوه نظافت در ویدیو درآوردن جاپودری لباسشویی و تمیز کردن آن

بنا بر درخواست های زیاد مصرف کنندگان از تعمیکار تیم آی پی درخواست کردیم تا نحوه تمیز کردن جاپودری را به شما توضیح دهد، در ادامه با ما همراه باشید:

همانطور که تعمیرکار تیم آی پی بیان کرد باید یک مسواک را برداشته و با آن و به کمک مواد شوینده درون جاپودری را به شیوه درست تمیز کنید.

برای جلوگیری از آلوده شدن جاپوردی ماشین لباسشویی چه باید کرد؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که حساسیت زیادی نسبت به آلودگی های محیطی دارید و این سوال برای شما مطرح است که برای جلوگیری از آلوده شدن جاپدری ماشین لباسشویی چه باید کرد باید به شما بگوییم تا در این مواقع می توانید حتی بدون استفاده از جاپودری مواد شوینده خود را به درون دیگ بریزید.

5 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. حسین ارشد 26 تیر 1401

  خیلی راهنمایی خوب و مفیدی بود با سپاس از آی پی امداد

  پاسخ دادن
 2. سمانه 24 اردیبهشت 1401

  سلام.ماشین لباسشویی من ایندوزیت است و با این روش شما اصلا خارج نشد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 اردیبهشت 1401

   درآوردن جاپودری لباسشویی تنها توسط آزاد کردن ضامن ها و در نهایت بیرون کشیدن انجام میشود

   پاسخ دادن
  Azin 05 اردیبهشت 1401

  من امروز بعد از چند سال با مشاهده ویدئوی تمیز کردن محفظه جا پودری، جاپودری ماشین لباسشوییم رو تمیز کردم.... خیلی خیلی ازتون تشکر میکنم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 اردیبهشت 1401

   موفق باشید دوست عزیز

   پاسخ دادن