logo logo تعمیرات اجاق گاز رومیزی، توکار، مبله و انواع فر با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تیم متخصص آی پی امداد در محل کار یا منزل شما عزیزان انجام میگردد. توجه داشته باشید که تعمیرات اجاق گاز، فرگاز، گاز توکار یا مبله و … نیازمند تخصص است و حتما باید توسط تعمیرکار آموزش دیده و مجرب عیب یابی و رفع عیب گردد. آی پی امداد نسبت به برند و مدل دستگاه شما تکنسین مربوطه را ارسال مینماید تا کیفیت دستگاه شما حفظ شود.

با استفاده از خدمات تعمیرات انواع اجاق گاز در آی پی امداد تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات اجاق گاز رومیزی، توکار یا مبله و انواع فر

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات اجاق گاز رومیزی، توکار یا مبله و انواع فر به شرح زیر میباشد:

 • کاربران گرامی، جهت سهولت در انجام کار میتوانید به ثبت درخواست آنلاین بپردازید.
 • همچنین میتوانید با شماره 02158941 جهت تعمیرات اجاق گاز خود با ما در تماس باشید.
 • بعد از ثبت مشخصات، نام تعمیرکار اجاق گاز با کد اشتراک، به همراه شما پیامک میشود.
 • تعمیرکار اجاق گاز مربوطه (طبق مدل و برند دستگاه شما) ظرف کمتر از یک ساعت جهت عیب یابی و رفع مشکل در محل یا منزل شما حاضر میشود.
 • کلیه خدمات تعمیر اجاق گاز همراه با ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه و فاکتور انجام میگردد.
 • در نهایت از شما مشترک محترم، بابت رضایتمندی از نحوه عملکرد تکنسین نظرسنجی میشود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار میدهیم.

بعد از استفاده از خدمات اجاق گاز در آی پی امداد بهترین مبلغ ما، خود شما خواهید بود.

برندهای اجاق گاز که در آی پی امداد به تعمیرات آن میپردازیم به شرح زیر میباشد:

اسنوا، سینجر، آردل، آلتون، عادل گاز، رزگاز، هاردستون، دوو، امرسان، پادیسان، ماهان، بوش، الجی، میلتون، تکنوگاز، آریستون، سامسونگ، کنوود، میله، نف، لاجرمانیا، لوفرا، اخوان، آاگ، بلومبرگ، فریجیدر، الکترولوکس، ماژیک شف، استیل البرز، شف، ویرپول …

تعمیر اجاق گاز در تهران

تعمیرات اجاق گاز در تهران تخصص آی پی امداد میباشد.

تعمیر اجاق گاز، فرگاز ،گاز رومیزی ،فر و اجاق توکار در محل توسط تعمیرکار آموزش دیده تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی آی.پی امداد با کمترین هزینه، قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران محقق میشود.

مجموعه آی پی امداد در تهران با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب، متعهد و کارآمد مفتخر است انواع گازهای رومیزی، توکار، فر دار و … را در محل با ضمانت نامه 3 الی 12 ماهه رسمی تعمیر نماید.

آی پی امداد نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش اجاق گاز رومیزی، توکار یا مبله، فرگاز ایرانی و خارجی در سراسر تهران میباشد.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که اگر در هر کجای تهران بزرگ اعم از مناطق شرق، غرب، شمال و جنوب که باشید بعد از تماس با شماره 02158941 و یا ثبت درخواست آنلاین در سایت آی پی امداد، تعمیرکار اجاق گاز در کمتر از یک ساعت در محل شما جهت عیب یابی و رفع مشکل حضور پیدا میکند. در نظر داشته باشید که آی پی امداد تعمیر اجاق گاز را در سراسر تهران ساماندهی نموده است تا رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماید.

تعمیرات اجاق گاز در محل، منزل شما

تعمیرات اجاق گاز در محل یا منزل شما عزیزان از دیگر خدمات آی پی امداد میباشد. توجه داشته باشید که تعمیرکاران آی پی امداد طبق اصول زیر به تعمیر اجاق گاز در محل میپردازند.

 • هنگام حضور تعمیرکار اجاق گاز در محل کلیه نکات بهداشتی رعایت میشود.
 • با رعایت قوانین مشتری مداری و زمانبندی طبق درخواست شما، تعمیرکار آی پی امداد در منزل شما حضور پیدا میکند.
 • با استفاده از به روزترین تجهیزات و متد خدمات در اروپا به عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز در محل شما عزیزان پرداخته میشود.

در نظر داشته باشید که از مهمترین مزایای استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز در محل، میتوان به نظارت مستقیم شما بر عملکرد تکنسین نام برد.

سرعت در خدمات تعمیر اجاق گاز

سرعت در خدمات تعمیر اجاق گاز را با آی پی امداد تجربه نمایید.

 • ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه مجاز اجاق گاز خود تماس حاصل فرمایید.
 • در صورت تماس با اپراتور؛ جهت رفع عیب اجاق گاز شما، مشاوره رایگان داده میشود تا بدون نیاز به تعمیرکار اجاق گاز مشکل شما برطرف شود.
 • در صورتیکه مشکل اجاق گاز شما جدی بود، ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص مربوط به برند اجاق گاز شما (تعمیرکار آموزش و دوره دیده مربوط به همان برند) در محل حاضر میشود.

هزینه تعمیرات و خدمات اجاق گاز

تعمیرکاران مجموعه آی پی وقتی در محل مشتری بابت تعمیرات گاز حضور پیدا میکردند و یا حضورا با مردم درد و دل میکردند، از نارضایتی های مردم بابت تعرفه های هزینه های نامعلوم میشنوند، هزینه هایی که تعمیرکاران متفرقه به دلخواه بدون تعرفه میگرفتند. این جمله را بارها، شاید هرکدام از ما شنیده باشیم: در ایران خدمات پس از فروش بی معنا میباشد و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی به مانند اروپا عمل نمیکنند. آی پی امداد با هدف رضایتمندی مشتری از الگوریتم مشتری مداری که در کشور های جهان اول حاکم میباشد پیروی میکند تا بهترین مبلغ برای ما، شما عزیزان باشید.

کاربران گرامی هزینه تعمیرات اجاق گاز را از منو میتوانید مشاهده نمایید تا با اطمینان خاطر از خدمات تعمیرکاران آی پی امداد بهره مند شوید.

گارانتی تعمیرات اجاق گاز در آی پی امداد

گارانتی تعمیرات اجاق گاز در آی پی امداد یک روایت واقعی است. توجه داشته باشید که بعد از انجام خدمات توسط تعمیرکاران آی پی امداد، یک شروع تازه را با همدیگه خواهیم داشت و آن اجرای گارانتی است. تعمیرکار اجاق گاز در این مجموعه موظف است تا اتمام گارانتی شما را همراهی نماید تا دیگر دغدغه ای بابت پرداخت هزینه های گزاف تعمیرات نداشته باشید. تنها با یک بار استفاده از خدمات تعمیر اجاق گاز در آی پی امداد، علاوه بر اینکه به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده مینمایید، تا 365 روز هم گارانتی دریافت میکنید.

تعمیر گاز رومیزی

امروزه استفاده از گاز رومیزی بسیار پرطرفدار شده است. در نظر داشته باشید که در اکثر منازل به دلیل زیبایی در طراحی آشپزخانه از گاز رومیزی استفاده میشود. از این حیث تعمیر گاز رومیزی از اهمیت بالایی برخوردار است و برای حفظ کیفیت این دستگاه باید از خدمات تعمیرگاه مجاز بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که در آی پی امداد با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکار مجرب به عیب یابی و تعمیرات گاز رومیزی شما پرداخته میشود و میتوانید به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید.

تعمیر فرگاز

فرگاز امروزه بسیار پرطرفدار میباشد. امروزه با پرطرفدار بودن غذاهایی به مانند مرغ سوخاری، پیتزا، ماهی و … این دستگاه از محبوبیت بیشتری برخوردار است. توجه نمایید که تعمیر فرگاز نیازمند تخصص است و هرگونه خطایی در هنگام عیب یابی میتواند به دستگاه شما آسیب برساند و آن وقت است که از غذاهای خوشمزه خبری نیست.

توجه نمایید که در آی پی امداد با استفاده از به روزترین متد خدمات به عیب یابی و تعمیر فرگاز شما عزیزان پرداخته میشود. قابل ذکر است که ارائه خدمات با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکاران آموزش دیده و مجرب از مهمترین اصول برای حفظ کیفیت دستگاه و افزایش طول عمر آن میباشد.

تعمیر اجاق گاز مبله

اجاق گاز مبله یا توکار نسل جدیدی از دستگاه های گازسوز میباشد. تعمیر اجاق گاز مبله یا همان توکار توسط تیم مجرب آی پی امداد در منزل شما عزیزان بدون خروج دستگاه انجام میگردد. تعمیرکار آی پی امداد بعد از درخواست خدمات اجاق گاز مبله در کمترین زمان در محل شما حاضر میشود و اقدام به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما با رعایت نکات بهداشتی و اصول خدمات در اروپا، میپردازد.

تعمیرات اجاق گاز قدیمی

یکی از مهمترین قسمت های آشپزخانه اجاق گاز است که امروزه مدل های مختلفی از آن تولید شده و مورد استفاده افراد قرار می گیرد. اما اجاق گازهای قدیمی از پرطرفدارترین لوازم در میان کاربران هستند. اینگونه اجاق گازها ممکن است به دلیل استفاده طولانی مدت دچار خرابی هایی شده و نیاز به تعمیر پیدا کنند. تعمیر اجاق گاز قدیمی توسط تعمیرکار متخصص آی پی امداد به صورت حضوری و در محل مورد نظر مشتریان به راحتی قابل انجام است.

سوالات متداول تعمیرات فر، اجاق گاز، رومیزی، مبله و توکار

 • ولوم را هر زمانی که نگه میداریم شعله روشن نمیشود.
 • فندک اجاق گاز کار نمی کند.
 • در زمان طولانی شعله روشن میشود.
 • فر اجاق گاز گرم نمیکند.
 • شیشه فر اجاق گاز شکسته است.
 • شیشه اجاق گاز شکسته است.
 • صفحه دیجیتالی اجاق گاز کار نمیکند .
 • برد الکترونیکی اجاق گاز خراب شده و اجاق گاز روشن نمیشود.
 • بوبین اجاق گاز خراب است.
 • رموکوپل اجاق گاز خراب است.

معمولا قطعات مصرفی جهت تعمیر اجاق گاز؛ بوبین، ترموکوپل، استارتر، ولوم و سر شعله ها می باشند.

در ادامه به جواب سوال های زیر پرداخته ایم:

 1. چرا اجاق گاز روشن نمی شود؟
 2. چرا حرارت برای پخت کم است و یا اصلا حرارتی وجود ندارد؟
 3. به چه دلیل المنت گرم نمی کند؟
 4. چرا تایمر جلو نمی رود؟
 5. چرا فندک جرقه می زند اما روشن نمی کند؟
 6. برای کباب کردن حرارت کم است یا اصلا حرارت وجود ندارد؟
 7. چرا فر بیش از حد داغ است؟
 8. برنامه مشکل دارد!!
 9. بعد از سیکل خود تمیز کنندگی، در باز نمی شود!

چگونه تعمیر اجاق گاز را در خانه خودمان انجام دهیم؟

اجاق گاز یکی از لوازم ضروری در آشپزخانه است که در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد آن، دردسرهای زیادی را برای افراد ایجاد خواهد کرد. از این رو در این شرایط معمولا کاربران به فکر این مسئله هستند که چگونه می توانند اجاق گاز خود را بدون نیاز به تعمیرکار رفع عیب نمایند. در همین راستا می توان گفت بسیاری از ایراداتی که در اجاق گاز ایجاد می شود، مربوط به قطعات داخلی دستگاه بوده و تعمیرات اجاق گاز در این مواقع نیاز به تخصص و دانش فنی دارد. زیرا هرگونه اشتباه در این زمینه منجر به خرابی بیشتر دستگاه خواهد شد.

البته برخی از مشکلاتی که برای اجاق گاز رومیزی، صفحه ای، توکار و مبله ایجاد می شود، مربوط به وجود ایرادات کوچک و یا استفاده نامناسب از دستگاه بوده و با دنبال کردن برخی راهکارها و نکات می توان به راحتی اقدام به تعمیر اجاق گاز در منزل نمود. از این رو تعمیرکار اجاق گاز در آی پی امداد در ادامه رایج ترین مشکلات اجاق گاز را برای شما آورده است تا شما بتوانید خودتان تعمیرکار اجاق گاز در محل شوید.

تعمیر مشکل جرقه نزدن اجاق گاز در محل

جرقه نزدن اجاق گاز یکی از مشکلاتی است که می تواند دلایل مختلف داشته باشد. در صورتی که قصد تعمیر اجاق گاز در منزل را دارید، می توانید از راهنمای زیر برای انجام این کار کمک بگیرید:

 • در صورتی که شعله های اجاق گاز دارای رطوبت باشند، فندک ها عمل نکرده و اجاق گاز جرقه نمی زند.
 • مشعل ها را از لحاظ رطوبت بررسی نموده و در صورت وجود آب، آن ها را به صورت کامل خشک کنید.
 • ممکن است سرشعله های گاز مسدود شده باشند که باید انسداد آن ها را برطرف نمایید.
 • خرابی فندک نیز از دیگر دلایل بروز این مشکل است که ممکن است شکسته یا معیوب شده باشد.
 • در صورت بروز هرگونه خرابی در فندک اجاق گاز باید آن را تعویض کنید.
 • چنانچه مسیر اتصال میان فندک و برد الکترونیکی دچار قطعی شده باشد، باید جهت رفع ایراد سیم کشی را تعویض کنید.
 • در برخی مواقع علت جرقه نزدن اجاق گاز مربوط به وجود ایراد در برق منزل است که باید ایراد آن را پیدا و رفع کنید.
 • در صورتی که قفل کودک دستگاه شما فعال باشد نیز فندک عمل نمی کند که با نگه داشتن قفل می توانید آن را غیرفعال کنید.

چگونه مشکل روشن نشدن شعله اجاق گاز را در منزل تعمیر کنیم؟

علت روشن نشدن علت اجاق گاز ممکن است به دلیل بروز برخی قطعات داخلی باشد. همچنین ممکن است این مسئله به اجزای داخلی اجاق گاز مبله، رومیزی یا صفحه ای مربوط نبوده و تنها با استفاده از چند راهکار به راحتی در منزل قابل رفع باشد. در ادامه به صورت کامل علت بروز این مشکل و نحوه تعمیرات اجاق گاز را برای شما شرح خواهیم داد:

 • باقی ماندن اضافه های غذا یا چربی بر روی گاز و رسوب آن ها می تواند مانع از خروج گاز و روشن شدن شعله اجاق گاز شود.
 • باید درون محفظه شعله را بررسی مرده و در صورت نیاز اقدام به تمیز کردن این قسمت نمایید.
 • ممکن است به درون شعله سا سرعله های اجاق گاز شما آب وارد شده باشد که در این شرایط روشن نخواهد شد.
 • با یک دستمال خشک سرشعله ها را از هرگونه رطوبت پاک کرده و سپس روشن شدن آن را بررسی کنید.
 • ممکن است گاز دارای نشتی باشد که در این شرایط شعله روشن نخواهد شد.
 • برای تعمیر اجاق گاز مبله، رومیزی و صفحه ای خود باید نشتی گاز از شلنگ را بررسی کرده و بست آن را محکم کنید.
 • در صورتی که فندک اجاق گاز به دلیل ایراد در الکترود و اتصالات داخلی خراب شده باشد، باید آن ها را تعمیر و ایرادات را رفع کنید.
 • قرار گرفتن سرشعله اجاق گاز به صورت نادرست نیز از دیگر عوامل بروز این مشکل است که باید کلاهک و جرقه زن را در حالت درست قرار دهید.
 • ممکن است ترموکوپل اجاق گاز موجب روشن نشدن شعله های آن شود که با با بررسی پیچ یا ولوم دستگاه می توانید خرابی آن را چک کنید.
 • چنانچه ولوم اجاق گاز دچار ایراد شده باشد، باید آن را بررسی و در صورت نیاز تعویض نمایید.

نظر تعمیرکار آی پی امداد درباره خرابی دیر روشن شدن شعله اجاق گاز چیست؟

ممکن ست بسیاری از کاربران با دیر روشن شدن شعله اجاق گاز مبله، صفحه ای یا توکار خود مواجه شده باشند و قصد تعمیر دستگاه خود در منزل را داشته باشند. از این رو در ادامه راهنمای تعمیر اجاق گاز در محل را برای شما آورده ایم:

 • از مهمترین دلایل بروز این مشکل خراب شدن ترموکوپل دستگاه است که نمی تواند جریان الکتریکی لازم را ایجاد کند.
 • برای تعمیر دستگاه باید ترموکوپل اجاق گاز را بررسی کرده و در صورت سوختگی محل اتصال دو میله آن را تعمیر یا تعویض کنید.
 • معیوب شدن بوبین نیز می تواند موجب دیر روشن شدن شعله شود که به دلیل انسداد یا ضربه خراب خواهد شد.
 • در صورتی که بوبین کارکرد درستی نداشته باشد، باید آن را با قطعه ای نو جایگزین کنید.
 • برای بررسی بوبین باید هسته آن را به مدت 20 ثانیه فشار داده و نگه دارید.
 • چنانجه پس از برداشتن دست همچنان بوبین در جای خود قرار داشته باشد، سالم و در غیر اینصورت خراب است.

تعمیرات روشن نماندن شعله اجاق گاز توسط تعمیرکار آی پی امداد چگونه میباشد؟

اگر شعله اجاق گازتان روشن نمی ماند و دلیل بروز این مشکل را نمی دانید، راهنمای تعمیرات اجاق گاز که توسط تعمیرکار آی پی امداد در ادامه آورده شده است، می تواند به شما کمک نماید:

 • اولین دلیل مربوط به تمیز نبودن شعله های اجاق گاز است که باید هرگونه چربی و بقایای مواد غذایی را از روی آن پاک کنید.
 • ترموکوپل اجاق گاز قطعه ای است که خرابی آن می تواند مانع از روشن ماندن شعله اجاق گاز شود.
 • برای بررسی ترموکوپل پیچ گاز را نگه داشته و سپس رها کنید.
 • در صورتی روشن نماندن شعله ها احتمالا ترموکوپل خراب شده است و باید تعمیر گردد.
 • ممکن است ورودی گاز دچار گرفتگی شده باشد که باید بررسی و برطرف شود.
 • بروز مشکل در قطعه جرقه زن نیز موجب روشن نشدن شعله گاز می شود.
 • قطعه جرقه زن را با دست تکان دهید و بررسی کنید که به درستی در جای خود قرار گرفته باشد.
 • در برخی مواقه جابجا شدن سرشعله نیز منجر به ایجاد این مشکل می شود که باید آن را در سرجای خود قرار دهید.

تعمیر مشکل قطع نشدن فندک اجاق گاز

در برخی مواقع فندک اجاق گاز به صورت مداوم جرقه زده و قطع نمی شود. در صورتی که شما نیز با این مشکل مواجه شده اید و نیاز به تعمیرات اجاق گاز در منزل دارید، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • یکی از اصلی ترین علت های بروز این مشکل خرابی فندک و اتصالات مربوط به آن است.
 • باید این قطعه و اتصالات آن را مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز آن را تعمیر کنید.
 • ممکن است این مشکل به علت نوسانات برق یا سوختن جعبه فندک رخ داده باشد که نیاز به رفع عیب دارد.
 • چنانچه رطوبت وارد قطعات داخلی از جمله ترانس شود، فندک قطع نشده و جرقه می زند.
 • در این صورت مواجهه با این مشکل باید دستگاه را از برق کشیده و به بررسی قطعات داخلی آن بپردازید.

طریقه تعمیر مشکل زرد سوختن شعله اجاق گاز چگونه است؟

اگر شعله اجاق گاز شما به رنگ زرد است و آبی نمی سوزد، با توجه به راهنمای تعمیرات اجاق گاز صفحه ای، رومیزی، مبله و توکار که در ادامه بیان شده است، برای انجام این کار در منزل اقدام نمایید:

 • ممکن است مشعل های اجاق گاز در حالت نادرستی قرار گرفته باشند که باید محل قرارگیری آن ها را تصحیح کنید.
 • در برخی شرایط شیارها و منافذ شعله های اجاق گاز دچار انسداد می شوند که در این شرایط رنگ شعله تغییر می کند.
 • نازل ها و سوراخ های سرشعله ها را به دقت بررسی نموده و در صورت نیاز آن ها را تمیز کنید.

چگونه اجاق گاز خود را تمیز کنیم؟

 • نحوه تمیز کردن روی اجاق گاز
 • قسمت های لعابی را با آب ولرم و مواد شوینده بشویید. از وسایل ساینده استفاده نکنید.
 • کلاهک های شعله ها را با آب جوش و مواد شوینده بشویید.
 • برای لکه های سرسخت، از مواد معمولی شوینده و محصولاتی که در بازار هستند و خورنده نیستند استفاده کنید.
 • هرگز از پدهای پاک کننده، سیم ظرفشویی و اسید برای تمیز کردن اجاق گاز استفاده نکنید.

راهنمای تعمیرات فر

دلیل روشن نشدن مشعل ها در فرگاز چه می باشد؟

 • ابتدا وصل بودن گاز و سپس متصل بودن برق دستگاه.
 • همچنین باید فندک نیز بررسی شود که آیا به درستی کار می کند.
 • مشعل ها نیز باید به صورت صحیح در جای خود قرار گرفته باشند.

بوی بد هنگام استفاده از فرگاز به چه علت می باشد؟

 • در صورتی که برای اولین بار از دستگاه استفاده می کنید و این بو به مشام می رسد مسئله ای طبیعی است و مربوط مشعل می باشد.
 • در صورت تکرار استفاده از دستگاه این بو از بین خواهد رفت.

به چه دلیل مشعل مربوط به فر روشن نمی شود(مشعل مخصوص بریان کردن)؟

 • باید بررسی کرد آیا گاز و برق به دستگاه متصل است و مشکلی از بابت متصل بودن این دو مورد وجود ندارد.
 • مسئله جرقه زدن را به دقت بررسی کنید که باید هنگام فشار دادن دستگیره جرقه زدن انجام شود.

چرا لامپ فر کار نمی کند؟

 • باید دقت کنید دستگاه به برق وصل باشد.
 • در صورتیکه برای اولین بار از دستگاه استفاده می کنید ممکن است لامپ بصورت محکم بسته نشده باشد.
 • این امکان نیز وجود دارد که لامپ سوخته باشد که در این حالت باید برای تعویض آن اقدام کنید.

چرا با توجه به اینکه زمان پخت غذا به اتمام رسیده ،اما غذا نپخته است؟

 • در بخش محفظه فر، یک جدول وجود دارد که می توانید برای حل مشکل به آن رجوع کنید.

چگونه فرگاز خود را تمیز کنیم؟

تمیز کردن مقدماتی

 • نحوه تمیز کردن فرگاز
 • فر خود را به صورت خالی در دمای ⁰C250 به مدت 30 دقیقه با در بسته روشن کنید.
 • چربی های باقیمانده در داخل فر با بوی خاص و کمی دود مانند از بین می روند.
 • داخل و خارج فر را با آب، کمی شوینده و دستمال تمیز کنید.

خارج فر

 • ترجیحا با آب گرم و مقداری مایع شوینده آن را تمیز کنید. ابتدا آن را به شدت بشویید و فورا با دستمال خشک کنید.
 • برای تمیز کردن لکه هایی که پاک نمی شوند، از محصولاتی که برای استینلس استیل ساخته شده اند استفاده کنید.

داخل فر

 • داخل فرا را وقتی هنوز گرم است، با استفاده از شوینده و آب داغ و یا مخلوطی از آب و سرکه تمیز کنید.
 • دیواره های داخلی را بعد از تمیز کردن با دستمال خشک کنید.

راهنمای تعمیر گاز رومیزی

چرا فندک الکتریکی گاز رومیزی به درستی کار نمی کند؟

 • برای حل این مشکل و تعمیر گاز رومیزی باید فضای بین شعله و فندک را مورد بررسی قرار داد که امکان دارد بر روی آن ها جرم وجود دارد در نتیجه باید آنها را تمیز کرد.
 • باید توجه داشته باشید برای جلوگیری از بروز این مشکل تمامی اجزای سرشعله نیز باید به درستی در جای خود قرار بگیرند.

دلیل یکنواخت نبودن سوختن شعله ها در اجاق گاز رومیزی چیست؟

 • ممکن است به دلیل قرار نگرفتن صحیح اجزای سر شعله باشد که لازم است آن را به طور صحیح در جای خود بگذارید.

در صورتی که جریان گاز وجود نداشته باشد یا جریان غیرطبیعی داشته باشد، چه باید کرد؟

 • برای تعمیر اجاق گاز رومیزی در این مرحله، باید به سراغ شیرمیانی رفته و از لحاظ جریان داشتن گاز آن را بررسی کنید.
 • همچنین این احتمال وجود دارد کپسول LPG خالی باشد.
 • در این صورت باید اقدام به بازکردن شیرمیانی وتعویض کردن کپسول نمایید.

چرا ترموکل اجاق گاز رومیزی به درستی کار نمی کند؟

 • ممکن است که مقداری دوده در بخش انتهایی ترموکل قرار گرفته شده باشد.
 • لازم است که برای حل این مشکل دوده ها و همچنین سر شعله هارا نیز پاک کنید.

چکار کنیم تا کمتر نیازمند تعمیرات اجاق گاز شویم؟

اگر میخواهید بدانید که چکار کنید تا کمتر نیازمند تعمیرات اجاق گاز شوید، توصیه های زیر را انجام دهید:

 • کلاهک های شعله اجاق گاز خود را به طور منظم چک کنید.
 • شعله پیوسته آبی رنگ نشان دهنده این است که اجاق گاز درست کار می کند.
 • وقتی شعله اجاق گاز زرد یا نارنجی باشد به این معنی ست که شعله ها نیاز به تمیز کردن دارند.
 • می توانید آشغال ها و کثیفی های جمع شده در حفره پیلوت را با یک سوزن از آن خارج کنید.

نکاتی مهم هنگام خرید از دیدگاه تعمیرکار اجاق گاز

نکاتی مهم هنگام خرید از دیدگاه تعمیرکار اجاق گاز به شرح زیر میباشد:

 1. تعداد شعله های اجاق گاز را نسبت به تعداد نفرات اعضای خانواده و نیاز روزانه شما از اجاق گاز انتخاب نمایید.
 2. نکات ایمنی اجاق گاز را رعایت کنید و بدانید اجاق گازهای دارای ترموکوپل و فندک از امنیت بالایی برخوردارند.
 3. اجاق گازی را انتخاب نمایید که پیلوت داشته باشد چونکه هنگام سر رفتن شیر و یا خاموشی ناشی از باد مانع نشر گاز به خانه شما میشود و از ایمنی بالایی برخوردار است.
 4. اجاق گاز با کیفیت و مدرن انتخاب نمایید تا در آینده مجبور به هزینه تعمیرات زیاد نشوید.
 5. هنگام نصب اجاق گاز خود با شرکت خدماتی آن برند تماس بگیرید تا از گارانتی خارج نشود.

اگر بخواهیم گازها را به سه دسته تقسیم کنیم به شرح زیر می باشد:

اجاق گاز های با کیفیت ایرانی:

اخوان، پادیسان، ماهان

اجاق گاز های با کیفیت خارجی:

آریستون، الکترولوکس، لوفرا

اجاق گاز های لاکچری:

میله، نف، بوش

تعمیر اجاق گاز برندهای ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت در مجموعه آی پی امداد محقق میشود.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در آی.پی امداد مفتخر است پیرو قوانین رضایتمندی مشتری در اروپا به کار خود ادامه دهد، به یاد داشته باشید که هر کجای تهران یا کرج باشید کافی است با شماره های زیر تماس حاصل نمایید تا در همان روز در کمترین زمان و با کمترین هزینه مشکل اجاق گاز شما برطرف گردد.

مهم نیت که برند اجاق گاز شما اسنوا، سینجر، آردل، آلتون، عادل گاز، رزگاز، هاردستون، دوو، امرسان، پادیسان، ماهان، بوش، الجی، میلتون، تکنوگاز، آریستون، سامسونگ، کنوود، میله، نف، لاجرمانیا، لوفرا، اخوان، آاگ، بلومبرگ، فریجیدر، الکترولوکس، ماژیک شف، استیل البرز، شف، ویرپول … باشد. آی پی امداد نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برندهای مختلف با بیش از نیم قرن تجربه در خدمت شما عزیزان میباشد.

تعمیرکار اجاق گاز

به طور کلی تعمیرات اجاق گاز باید توسط تعمیرکاری حرفه ای و متخصص انجام شود  تا آسیبی به اجاق گاز وارد نگردد. تعمیر اجاق گاز توسط یک فرد موجب می شود تا ایرادات دستگاه به طور کامل برطرف نشود. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که سایر قطعات اجاق گاز دچار خرابی شود. تعمیر انواع اجاق گازهای رومیزی، توکار، مبله و صفحه ای توسط تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص آی پی امداد با مناسب ترین هزینه و در کمترین زمان صورت می گیرد.

این تعمیرکاران می توانند سریعا به منزل و محل مورد نظر مشتری مراجعه و بدون جابجایی دستگاه اقدام به عیب یابی و رفع عیب آن نمایند. همچنین مشتریان در صورت نیاز می توانند به صورت حضوری دستگاه را به تعمیرگاه منتقل کنند تا تعمیرکاران متخصص دستگاه معیوب را تعمیر کنند. تعمیرکار اجاق گاز در آی پی امداد تمامی اصول بهداشتی را به خوبی رعایت نموده و فاکتور و ضمانت نامه معتبر مجموعه را نیز به مشتریان تقدیم می نماید.

تعمیرگاه مجاز فر، اجاق گاز مبله، صفحه ای، تو کار در آی پی امداد

پیدا کردن تعمیرگاه مجاز فر، اجاق گاز مبله، صفحه ای و توکار همواره یکی از دغدغه های افرادی می باشد که دستگاه آن ها دچار ایرادات و خرابی هایی شده است. در همین راستا می توان گفت یکی از بهترین مراکز مجاز و تخصصی در زمینه تعمیرات اجاق گاز آی پی امداد است که تمامی خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می کند. نکته بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد، این است که آی پی امداد خدمات تعمیراتی خود را در بالاترین سطح کیفیت و رضایت به مشتریان خود ارائه می کند و هیچگونه هزینه اضافی نیز از مشتریان دریافت نخواهد گرد.

تمامی قطعات تعویضی این مجموعه از نوع قطعات فابریک و اصل می باشند. همچنین تعمیر فر در شرق، غرب، شمال و جنوب نیز توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای آی پی امداد انجام می گردد. برای استفاده و دریافت خدمات تعمیرات فر و اجاق گاز در محل می توانید با شماره های این مجموعه تماس گرفته و یا درخواست خود را در سایت این مجموعه ثبت نمایند.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیرات اجاق گاز در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیرات اجاق گاز در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیرات اجاق گاز در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیرات اجاق گاز در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیرات اجاق گاز در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد


3/5 - (6 امتیاز)