تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران توسط خدمات نمایندگی و تعمیرگاه مجاز آی.پی امداد در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران در محل عیب یابی و رفع عیب میگردد . همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، دفترچه راهنمای فارسی استفاده از یخچال جنرال الکتریک ، آموزش تعمیرات ، علت ارور و رفع کدخطای یخچال جنرال الکتریک را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

مراحل از تماس تا رفع عیب یخچال فریزر جنرال الکتریک ( عیب یابی یخچال فریزر جنرال الکتریک )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز یخچال جنرال الکتریک خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : در اکثر موارد تعمیرات یخچال جنرال الکتریک شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آی پی حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .

5 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای  ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد .

توجه : با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران توسط تیم آی.پی امداد میتوانید تا 75 % در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید .

مشکلات متداول تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در نمایندگی تعمیرات

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی امداد در ارتباط با تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. چرا یخچال فریزر جنرال الکتریک صدای زیاد میدهد .
 2. یخچال فریزر جنرال الکتریک یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر جنرال الکتریک خراب شده است .
 4. موتور یخچال فریزر جنرال الکتریک داغ کرده است .
 5. فریزر جنرال الکتریک منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر جنرال الکتریک برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن یخچال فریزر جنرال الکتریک کار نمیکند .
 8. یخچال فریزر جنرال الکتریک روشن نمیشود .
 9. موتور یخچال فریزر جنرال الکتریک کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی یخچال فریزر جنرال الکتریک خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی یخچال فریزر جنرال الکتریک خراب شده است .
 12. سنسور یخچال فریزر جنرال الکتریک عمل نمیکند .
 13. برای تعمیر و عیب یابی با کدام نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در محل تماس بگیریم .

توجه : چنانچه مشکلی با یخچال خود برخورده اید کافی است برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در محل توسط تیم حرفه ای آی.پی امداد بهره مند شوید .

نکاتی مهم از یخچال جنرال الکتریک در نمایندگی تعمیرات

 1. یخچال جنرال الکتریک از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزرجنرال الکتریک حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار یخچال فریزر جنرال الکتریک پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر جنرال الکتریک در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر جنرال الکتریک برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل یخچال فریزر جنرال الکتریک و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن یخچال فریزر بوش حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال فریزر جنرال الکتریک را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .
 9. سرما سازی بدون برفک که در دستگاه محیطی سرد و خشک را فراهم می‌کند و مانع از تشکیل یخ و باکتری در فریزر می‌شوداز مهمترین ویژگی های یخچال فریزر جنرال الکتریک است. همچنین ویژگی بدون برفک بودن این دستگاه مانع از ایجاد بوی نامطبوع در یخچال می‌گردد.

تعویض کمپرسور یخچال فریزر جنرال الکتریک در نمایندگی تعمیرات

کمپرسور یخچال فریزر جنرال الکتریک از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای جنرال الکتریک یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال جنرال الکتریک شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

تعویض اواپراتور یخچال جنرال الکتریک در نمایندگی تعمیرات

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

تعویض کندانسور یخچال فریزر جنرال الکتریک در نمایندگی تعمیرات

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

تعویض لوله مویی یخچال جنرال الکتریک در نمایندگی تعمیرات

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز یخچال فریزر جنرال الکتریک در محل

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

هزینه تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در تهران

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی جنرال الکتریک یک کارخانه چند ملیتی آمریکایی است که به دلیل تولید محصولات با کیفیت و تنوع زیاد در محصولات لوازم خانگی خود و همچنین به دلیل ارائه خدمات پس از فروش مناسب و خدمات پشتیبانی همه جانبه در همه کشور های مقصد محصولات خود هموراه مورد توجه بوده و به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان لوازم خانگی در جهان شناخته می شود.

یخچال فریزر جنرال الکتریک یکی از محصولات  این کارخانه نامدار و قدرتمند است که به دلیل تنوع زیاد و ارائه این محصول در طرح ها و رنگ های مختلف توانسته بازار زیادی را در همه کشور های دنیا در اختیار بگیرد.  استفاده از چند رنگ اصلی سفید ، نقره ای و طوسی به عنوان برترین رنگ ها در طراحی بدنیه این یخچال ها و تکنولوژی های روز و هوشمند در ساخت یخچال فریزر جنرال الکتریک و همچنین بهره مندی از پیشرفته ترین سیستم های هوشمند تنها تعدادی از قابلیت های این یخچال ها می باشد.

تیم تحقیق و توسعه کارخانه جنرال الکتریک همواره در تلاش هستند تا با استفاده از خدمات جدید و به روز در طراحی محصولات مختلف این کارخانه از جمله یخچال جنرال الکتریک در اسفاده راحت تر و همچنین قابلیت مصرف کمتر انرژی و کیفیت بالاتر در ارائه خدمات مورد انتظار مشتری گوی سبقت را از سایر رقبای خود بربایند.

خوشبختانه ایران به عنوان یکی از کشور های معتبر نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک برای عرضه خدمات با کیفیت خود می باشد و به منظور پشتیبانی قدرتمند و ارائه خدمات آنلاین و حضوری به مشتریان این کارخانه نمایندگی لوازم خانگی ای پی امداد با بهره گیری از با سواد ترین و متخصص ترین کارشناسان تعمیر لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر و همچنین استفاده از دوره های اموزشی حضوری این کارخانه خدمات مورد انتظار این کارخانه را در ایران و تهران به انجام می رساند .

خدمات پس از فروش یخچال فریزر جنرال الکتریک در تهران

نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک  آی.پی امداد بواسطه امتیاز خدمات پس از فروش از کارخانه جنرال الکتریک توانسته با مشتریان این کارخانه تعامل برقرار نموده و به عرضه خواسته های کارخانه و همچنین نیاز های مشتریان همچون :

 • نصب و راه اندازی یخچال فریزر های مختلف جنرال الکتریک
 • گارانتی یخچال فریزر جنرال الکتریک
 • ارائه آموزش های لازم و راهنمایی های حضوری و آنلاین و تلفنی به مشتریان جنرال الکتریک
 • ارائه خدمات تعمیرات با گارانتی یخچال فریزر جنرال الکتریک
 • انتقال ایده ها و انتقاد های مشتریان جنرال الکتریک به کارخانه اصلی
 • ارائه برنامه نگهداری و تعمیرات مرتبط با محصولات جنرال الکتریک از جمله یخچال جنرال الکتریک
 • و...

همچنین مشتریان این کارخانه می توانند در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای خرید و یا راهنمایی در خصوص محصولات جنرال الکتریک در ایران به نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در تهران  بصورت 24 ساعته ارتباط برقرار نمایند و از خدمات تخصصی ما بهره مند شوند .

خدمات تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تهران

یخچال فریزر جزئی جدایی ناپذیر و حیاتی در زندگی مدرن امروزی شده و کیفیت بالا و سلامت این وسیله خانگی از اهمیت بالایی برخوردار است. ولی نباید با اطمینان گفت که این یخچال هر چقدر هم با کیفیت خرابی نخواهد داشت. عدم نگهداری مناسب ، جا به جایی های نا گهانی و بدون دقت ، ضربه های ناگهانی ، طول عمر و فرسودگی ، نوسانات برق ، استفاده غیر اصولی و ... همه از مواردی هستند که باعث خرابی یخچال خواهند شد.

اما جایی برای نگرانی نیست اگر شما هم از مشتریان نمایندگی خدات تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک در آی پی امداد باشید. تعیر یخچال جنرال الکتریک باید توسط متخصصین این حوزه انجام شود. افرادی که به شکل سنتی و غیر اصولی با یخچال فریزر های مدرن و امروزی برخورد می کنند نه تنها مشکل شما را نمی توانند مرتفع نمایند بلکه ممکن است خرابی آن را دو چندان کنند.

آی پی امداد به عنوان نماینده تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در تهران به راحتی با یک تماس شما در دسترس خواهد بود و خیلی فوری با انجام تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در محل شما به یاری شما خواهند پرداخت.

تعمیرکاران یخچال جنرال الکتریک آی پی امداد از با سوادترین و حرفه ای ترین کادر تعمیراتی یخچال فریزر های جنرال الکتریک هستند که با حضور در دوره های مرتبط این کارخانه در ایران و خارج از ایران آموزش های لازم را دیده و با تمامی چم و خم ها و تکنولوژی  های روز این یخچال ها آشنا هستند.

همچنین تعمیرکاران یخچال جنرال الکتریک آی پی امداد در محل شما اقدام به تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما خواهند کرد تا شما دیگر نگران جا به جایی و انتقال یخچال نباشید.

استفاده از قطعات اصلی و اورجینال مورد تایید کارخانه جنرال الکتریک جزئی از وظیفه و خدمات ای پی امداد به مشتریان خودش می باشد. مشتری ما حق دارد از بهترین و اصلی ترین خدمات و قطعات استفاده کند.

در نهایت ما تعمیر یخچال شما را که انجام دادیم تعمیر خود را یک سال گارانتی می کنیم تا برگ سبزی از طرف نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک آی پی امداد به مشتریان این کارخانه ارائه نماییم . توجه داشته باشید که خود کارخانه جنرال الکتریک نیز ضمانت یک ساله را از ما نمی خواهد و تنها تعهد نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به جنرال الکتریک ، پشتیبانی محصولات این کارخانه برای مشتریان جنرال الکتریک می باشد . ولی ما به جهت اعتمادی که به تعمیرات خود داریم و به دلیل رضایت مندی مشتریان این کارخانه تعمیرات خود را 12 ماه و یا یک سال گارانتی تعمیر می کنیم.

ارائه خدمات شبانه روزی و بصورت 24 ساعته را تنها از نمایندگی تعمیرات آی پی امداد انتظار داشته باشید. ما به شما اطمینان می دهیم که در صورت خرابی یخچال جنرال الکتریک شما در کمتر از 5 ساعت از اولین تماس شما در محل شما باشیم و تعمیرات شما را به نحو احسنت انجام دهیم.

برای دریافت مشاوره رایگان و یا خدمات پس از فروش و یا تعمیرات با کیفیت یخچال فریزر جنرال الکتریک همین امروز با یک تماس با کارشناسان و متخصصین آی.پی امداد خود را در لیست مشتریان ما قرار دهید تا از خدمات و تخفیفات ویژه باشگاه مشتریان ما قرار بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در محل

تعمیر یخچال ، یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک تخصص میخواهد و برای خدمات نیاز به تعویض قطعات فابریک میباشد ، بنابراین با استفاه از تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک از قطعات فابریک و خدمات خوب بهره مند شوید .

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

5 دیدگاه

 • محمد بهاری

  باسلام؛ لطفا فکری هم برای دایر نمودن نمایندگی درشهرستان های حومه تهران نمایید. ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
 • سعید بازرگانی

  سلام. من یه یخچال جنرال استیل دارم مدل قدیمی الان هم یه مشکل داره به محض اینکه روشن میشه ۲۰ثانیه بعد خاموش میشه و ۵دقیقه آف بودن اون مجددا روشن میشه و سریع خاموش میشود مشکل از چی هست؟ ممنون میشم اگه بهم بگید چه مشکلی داره.
  ممنون تشکر از کارشناس محترم

  No votes yet.
  Please wait...
 • محمد هاساواری

  قیمت هیتر یخچال جنرال استیل چند است

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • ناشناس

  برای تعویص لاستیک در یخچال جنرال الکتریک چی کار کنیم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برای تعویض نوار دور درب یا همان لاستیک در یخچال جنرال الکتریک در سراسر تهران میتوانید با شماره های آی پی امداد تماس حاصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.