021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG در محل با استفاده از تعمیرکار تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی آی پی امداد با قطعات فابریک و اصل در شعبات شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با بهره گیری از جدیدترین متدهای تعمیر به عیب یابی و رفع مشکل می پردازد. با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به حفظ کیفیت دستگاه و افزایش طول عمر آن کمک شایانی می نمایید.

توجه داشته باشید که آی پی امداد ارتباطی با سام سرویس ندارد و در قالب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی با اخذ مجوز از اتحادیه مربوطه به عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ می پردازد.

آی پی امداد بزرگترین مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران است که به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد. نیم قرن سابقه درخشان در عرصه تعمیرات، آی پی امداد را به معتبرترین مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ تبدیل کرده است.

در این مقاله در مورد عناوین زیر مطالبی را بیان کرده ایم:

در صورت وجود هرگونه سوال در مورد تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در انتهای همین صفحه و یا بخش پرسش و پاسخ سوال نمایید تا کارشناسان آی پی امداد پاسخگوی شما عزیزان باشند.

کارشناسان مجرب و تکنسین­ های کار آزموده به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشند. تعمیرات لباسشویی سامسونگ در این مجموعه به صورت تخصصی در محل و با ارائه ضمانت نامه 3 الی 12 ماهه انجام می­ شود.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ SAMSUNG در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. در ابتدا درخواست تعمیر لباسشویی سامسونگ خود را در سایت آی پی امداد ثبت نمایید.
 2. همچنین می توانید با نزدیک ترین شعبه خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ نیز تماس بگیرید.
 3. بعد از ثبت مشخصات شما، نام تعمیرکار لباسشویی سامسونگ و کد اشتراک به همراه شما ارسال می شود.
 4. در مدت زمان کمتر از یک ساعت تکنسین مربوطه جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل شما حاضر میشود.
 5. بعد از انجام خدمات و رفع مشکل، فاکتور و ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه تقدیم می گردد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی توجه نمایید که اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید جهت تعمیر و عیب یابی در مدت زمان گارانتی با شماره نمایندگی اصلی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ که در برگه گارانتی مندرج شده است تماس حاصل نمایید تا از خدمات نصب و سرویس در مدت ضمانتنامه بهره مند شوید. همچنین توجه داشته باشید که نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی سامسونگ در ایران شرکت سام سرویس میباشد.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل

تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل کاری تخصصی است و باید با استفاده از خدمات تعمیرکار متخصص و آموزش دیده؛ عیب یابی انجام گردد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی در صورت به روز نبودن تعمیرکار هنگام رفع مشکل لباسشویی، آسیب به دستگاه شما وارد می شود.

لازم است بدانید در آی پی امداد برای تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل تعمیرکاران مربوطه به روز بوده و از تکنولوژی غافل نمی‌باشند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در محل به شرح زیر می باشد:

 1. هزینه کمتری پرداخت خواهید نمود.
 2. خطرات ناشی انتقال دستگاه به بیرون از منزل شما را تهدید نمی کند.
 3. از نزدیک ناظر خدمات تعمیرکار لباسشویی سامسونگ خواهید بود.

کاربران گرامی، توجه نمایید که با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل کار یا منزل خود، میتوانید از نزدیک ناظر عملکرد فرایند عیب یابی و تعمیرات باشید که امر میتواند منجر به آرامش، اعتماد و اطمینان برای شما عزیزان شود.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ به چه صورت است؟

طبیعتا بهترین راه برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ در هنگام خرابی، استفاده از خدمات پس از فروش این محصول است. اگرچه نمایندگی برند سامسونگ در ایران به صورت مستقیم حضور ندارد اما شرکت سام سرویس به عنوان نمایندگی این برند در ایران، بهترین خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ را به مصرف کنندگان ارائه می دهد که برای استفاده از این خدمات باید با شماره های روی ضمانت نامه این محصول تماس حاصل فرمایید.

هنگام خرید این محصول به اصالت ضمانتنامه و خدمات پس از فروش آن توجه نمایید تا در طول استفاده و یا به هنگام خرابی دغدغه ای بابت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نداشته باشید. تنها خدمات پس از فروش و نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در ایران شرکت سام سرویس است که حتی امروزه با خروج از شرکت سامسونگ کره به عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ که دارای ضمانتنامه است، میپردازد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد در سرتاسر تهران دارای شعب متعددی است که آماده ارائه خدمات به مشتریان در زمینه تعمیرات این محصول در محل می باشد.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی سامسونگ

اگر به تازگی ماشین لباسشویی سامسونگ خود را از یک فروشگاه معتبر خریداری نموده اید، به یاد داشته باشید که می توانید از خدمات رایگان نصب و راه اندازی نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در سام سرویس بهره مند شوید. شماره و مشخصات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ بر روی کارت گارانتی محصول درج شده است. تعمیرگاه مجاز آی پی امداد هیچگونه ارتباطی با نمایندگی رسمی لباسشویی سامسونگ در سام سرویس ندارد.

نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد؟

شاید اگر گشتی در رسانه های اجتاعی و پلتفرم های مختلف بزنید ببینید افراد بسیار زیاد و مختلفی وجود دارد که آماده ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باشند اما مسئله ای که وجود دارد این است که طبیعتا تفاوت های بسیاری میان مرکز معتبری مانند نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد و تعمیرکاران محلی وجود دارد، به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا به بررسی خدماتی بپردازیم که نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد.

 • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ توسط متخصصین آی پی اممداد فقط و فقط به کمک قطعات اورجینال و فابریک صورت می گیرد.
 • دومین نکته این است که آی پی امداد عضو اتحادی می باشد و تعرفه های دریافتی هم بر اساس تعرفی های اتحادیه خواهد بود که خود این موضوع به معنای کاهش 75% هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می باشد.
 • مسئله ای دیگر که وجود دارد این است که نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد برای ارائه خدمات خود فقط از نیرو های متخصص در ای حوزه استفاده می کند.
 • بعد از طی شدن فرایند تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به شما ضمانتنامه و فاکتور کتبی ارائه خواهد شد.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ یا تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

ترجیح می دهید از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بهره مند شوید یا با تعمیرگاه مجاز آی پی امداد تماس بگیرید؟

به یاد داشته باشید با به پایان رسیدن مدت زمان گارانتی دیگر خدمات تعمیر در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی سامسونگ رایگان نخواهد بود. به همین دلیل ما در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد خدماتی را برای شما در نظر گرفته ایم تا با بهره مندی از آن ها بهترین تعمیرات را دریافت نمایید. مزایای استفاده از خدمات مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران به شرح زیر است:

 1. استفاده از قطعات فابریک برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ به حفظ کیفیت دستگاه شما کمک می کند.
 2. تعمیرکار آموزش دیده و متخصص لباسشویی سامسونگ به افزایش طول عمر دستگاه شما کمک می کند.
 3. کلیه خدمات ارائه شده دارای ضمانتنامه رسمی است که به شما اطمینان و آرامش در خدمات را هدیه می دهد.
 4. فاکتور با شرح کامل خدمات در اتمام کار به شما تقدیم می گردد و دیگر دغدغه ای بابت مبلغ پرداختی نخواهید داشت.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر به هر دلیلی از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ رضایت ندارید میتوانید با تحقیق و جستجو در شهر خود از خدمات تعمیرگاه های مجاز و معتبر بهره مند شوید تا عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ به بهترین شکل صورت گیرد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

طبیعتا خراب شدن هر کدام از لوازم خانگی موجب ناراحتی ما خواهد شد، از همین روی هم اولین سوالی که مصرف کنندگان مطرف می کنند این است که تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر زمان می برد؟ لباسشویی امروزه یکی از لوازم پر اهمیت هر منزلی است که نقش به سزایی در تمیزی البسه مصرف کنندگان دارد، در ادامه به بررسی این پرسش می پیدازیم انجام فرایند تعمیرات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر زمان خواهد برد؟

پس از گذشت کمتر از یک ساعت از درخواست تعمیر شما در آی پی امداد تعمیرکار این شرکت به منزل شما مراجعه می کند و پس از طی شدن فرایند عیب یابی اقدام به تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ شما خواهد کرد، البته که تخمین مدت زمان تعمیر هر دستگاهی به ایراد موجود در آن بستگی دارد اما معمولا حداکثر زمانی که صرف تعمیرات خواهد شد 3 ساعت می باشد.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد

خدمات تعمیرگاه تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ به شرح زیر می باشد:

 • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ
 • تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ
 • تعویض شیربرقی لباسشویی سامسونگ
 • تعویض هیدروستات لباسشویی سامسونگ
 • تعمیر و تعویض تایمر لباسشویی سامسونگ
 • تعویض میکروسوئیچ لباسشویی سامسونگ
 • تعویض بلبرینگ، کاسه نمد و سه نظام لباسشویی سامسونگ
 • تعویض دیگ لباسشویی سامسونگ
 • کلیه خدمات لباسشویی سامسونگ در محل شما

تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مهمترین مواردی که در زمان انتخاب تعمیرکار متخصص برای تعمیرات لباسشویی خود باید در نظر بگیرید، این است که فرد از تجربه و مهارت بالایی در این زمینه برخوردار باشد. عیب یابی اشتباه لباسشویی سامسونگ می تواند منجر به تعمیر نادرست و در نتیجه آسیب به دستگاه شود. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد دارای تعمیرکاران متخصصی است که می توانند در این زمینه به شما کمک نمایند.

 • تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز آی پی امداد از قطعات اورجینال و درجه یک برای دستگاه شما استفاده می کنند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، خدمات تعمیرات خود را همراه با گارانتی و ضمانت معتبر ارائه می نماید.
 • تعمیرکاران متخصص آی پی امداد به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل و منزل شما می پردازند.
 • تعمیرکاران این مجموعه از دانش و مهارت های به روز برخوردار هستند و مشکل دستگاه شما را به سرعت شناسایی و برطرف می نمایند.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ با رعایت نکات بهداشتی و اصول خدمات و قوانین مشتری مداری به عیب یابی و تعمیرات در محل مبپردازد.

نکات سرویس و نگهداری توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ 

تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در ادامه به نکات مهم سرویس و نگهداری لباسشویی پرداخته است تا کمتر نیازمند تعمیرات شوید:

 1. محل نصب لباسشویی را از قبل تعیین کنید و بررسی کنید که سطح صاف باشد.
 2. دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی سامسونگ را به دقت مطالعه کنید.
 3. در صورت نیاز پرسش­ های خود را با نصاب ماشین لباسشویی مطرح کنید.
 4. لباسشویی را در مکانی به دور از تابش مستقیم آفتاب و یا بارندگی قرار دهید.
 5. هنگام نصب لباسشویی دقت کنید که دستگاه 5 سانتی متر با دیوار فاصله داشته باشد.
 6. اتصالات لباسشویی را قبل از شروع کار ماشین لباسشویی بررسی کنید.
 7. ممکن است شیلنگ­ ها به شیرهای ورودی به درستی وصل نشده باشند و سبب نشتی شوند.
 8. فشار آب ورودی را قبل از به کار انداختن دستگاه بررسی کنید.
 9. در صورتی که فشار آب ورودی کم باشد، سبب افزایش تایم شستشو ماشین لباسشویی سامسونگ خواهد شد و این چندان مطلوب نیست.
 10. بعد از اتمام فرآیند شستشو، لباس ­ها را به سرعت از مخزن خارج کنید.
 11. رطوبت درون دیگ مکان بسیار مناسبی رشد میکروب و قارچ است.
 12. پس از اتمام کار ماشین لباسشویی با یک دستمال نرم لاستیک اطراف درب را خشک کنید.
 13. از تغییر برنامه شستشو هنگام روشن بودن دستگاه به شدت خودداری کنید.
 14. لباس ­ها را مطابق با وزن استاندارد موجود در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ در دیگ قرار دهید.
 15. به صورت دوره­ای فیلتر تخلیه را تمیز کنید.
 16. تنها از شوینده های مناسب ماشین لباسشویی استفاده کنید.
 17. قبل از قرار دادن لباس ­ها در ماشین هرگونه سنجاق، سگک و یا سکه را از جیب لباس ­ها خارج کنید.
 18. حداقل دو ساعت فاصله بین هر دو شستشو ضروری است.

سرویس سالیانه دستگاه توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در حفظ کیفیت آن کمک می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بهتر است یا تعویض آن؟

اگر سوال شما این است که؛ تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بهتر است یا تعویض آن؟ باید صراحتا بگویم که تعمیر این محصول بسیار مقرون به صرفه تر است. با اوضاع اقتصادی امروزه و گرانی محصولات، طبیعتا تعمیر لباسشویی سامسونگ گزینه ای مناسب تر نسبت به تعویض آن میباشد.

اما یک موضوع را فراموش نکنید، استفاده از خدمات شرکت هایی که خود را نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ میدانند و متاسفانه غیر مجاز هستند، میتواند به دستگاه شما آسیب برساند و شما را متحمل پرداخت هزینه های اضافه نماید. بنابراین اگر قصد تعمیر لباسشویی سامسونگ را دارید در انتخاب شرکت خدمات دهنده دقت نمایید.

در نظر داشته باشید که با خروج سامسونگ از ایران، قطعات کم یاب شده و همین موضوع باعث افزایش هزینه تعمیرات لوازم خانگی این برند شده است، اما همچنان تعمیر لباسشویی سامسونگ نسبت به تعویض آن مقرون به صرفه تر است.

آیا تعمیر لباسشویی سامسونگ را در منزل خودمان میتوانیم انجام دهیم؟

اگر سوال شما این است که آیا تعمیر لباسشویی سامسونگ را در منزل خودمان میتوانیم انجام دهیم؟ باید بگویم تا حدود بسیار زیادی بله. آی پی امداد با انتشار محتوای آموزشی در زمینه راهنمای تعمیر لباسشویی سامسونگ و نحوه استفاده از این محصول، کار را برای کاربران بسیار راحت نموده است و با عدم پرداخت هزینه به راحتی به صورت آنلاین به کاربران آموزش میدهد تا در منزل خود ماشین لباسشویی سامسونگ را تعمیر نمایند.

اگر از این محصول استفاده مینمایید و مشکل دستگاه شما جزئی است، با گشتی کوتاه در سایت لوازم خانگی آی پی امداد میتوانید به راحتی به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود بپردازید. اما اگر مشکل دستگاه شما کمی بزرگ تر است، نگران نباشید و در دیدگاه همین صفحه “نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ” سوال خود را مطرح نمایید تا تعمیرکاران این مجموعه کاملا رایگان شما را راهنمایی نمایند. همچنین میتوانید با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ، به مطالعه سوالات و مشکلات دیگر کاربران در زمینه لباسشویی سامسونگ بپردازید و یا سوال جدید خود را مطرح نمایید.

قابل ذکر است که آی پی امداد، با تولید ویدیو های آموزشی، استفاده و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را برای شما مصرف کنندگان؛ بسیار راحت نموده است.

سوالات کاربران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

معمولا کاربران در هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد سوالاتی مشخص و یکسان را مطرح می کنند که در این بخش قصد داریم تا به تمام آن ها جواب دهیم:

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ میباشد؟

کاربران گرامی، آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی است و ارتباطی با نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ ندارد.

 • چرا برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی سامسونگ از خدمات آی پی امداد بهره مند شویم؟

آی پی امداد با شفاف سازی هزینه تعمیرات، ارائه خدمات ویژه آنلاین و تعمیر لباسشویی سامسونگ در همان روز در محل متقاضی، توانسته است جایگاه ویژه ای در میان کاربران این محصول کسب نماید.

 • خدمات لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد گارانتی می شود؟

کلیه خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد دارای گارانتی 3 الی 12 ماهه می باشد و در مدت زمان ضمانت تحت پشتیبانی این مرکز قرار می گیرد.

 • آیا تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد متخصص در این امور می باشد؟

آی پی امداد با سابقه ای درخشان و طولانی در امور خدمات لوازم خانگی، تجربه بسیاری کسب نموده است و از این حیث هنگام استخدام تکنسین وسواس بیشتری دارد و تمامی تعمیرکاران این مرکز آموزش دیده و متخصص می باشند.

آموزش تعمیرات لباسشویی سامسونگ

برخی از انواع ایراداتی که در ماشین لباسشویی های برند سامسونگ رخ می دهند، تنها با یک عیب یابی ساده قابل رفع می باشند و نیازی به تخصص ندارند. در این شرایط اطلاع پیدا کردن از راهکارهای لازم جهت رفع خرابی ها و ایرادات جزئی لباسشویی و اطلاع پیدا کردن از آموزش تعمیرات لباسشویی سامسونگ می تواند راهنمای مصرف کنندگان باشد. شما می توانید در صورت نیاز به راهنمایی­ های بیشتر به مطالعه مطالب آموزشی رایگان تعمیرات لباسشویی در ادامه بپردازید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است پیچیده باشد، اما آی پی امداد در ادامه نشان می دهد که می توانید اکثر مشکلات را خودتان در منزل تشخیص داده و رفع کنید. البته لازم به ذکر است این مقاله تمامی تعمیرات را پوشش نمی دهد. زیرا این تعمیرات رایج ماشین لباسشویی سامسونگ برای انجام کارهای معمولی انجام می شود و شما باید جهت دریافت خدمات تخصصی تعمیر با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد تماس بگیرید.

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات در زیر مطرح شده است.در صورتی که کمی اطلاعات فنی داشته باشید می توانید خودتان به تنهایی مشکل اختلال در کارکرد ماشین را حل کنید.

مشتریان هنگام تماس با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ سوالاتی را مطرح می نمایند که به گزارش آی پی امداد سوالات زیر بیشترین درصد پرسش را به خود اختصاص می دهند.

 1. چرا ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود؟
 2. چرا ماشین لباسشویی سامسونگ صدای بیش از حد نرمال دارد؟
 3. چرا ماشین لباسشویی سامسونگ لرزش بی از حد نرمال دارد؟
 4. چرا ماشین لباسشویی سامسونگ بیش از حد داغ است؟
 5. چرا ماشین لباسشویی سامسونگ لباس ها را خشک نمی کند؟
 6. چرا ماشین لباسشویی سامسونگ آب را تخلیه نمی کند؟
 7. چرا آب وارد ماشین لباسشویی سامسونگ نمی شود؟
 8. چرا دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ نمی چرخد؟
 9. چرا ماشین لباسشویی سامسونگ نشتی آب دارد؟
 10. چرا درب ماشین لباسشویی سامسونگ باز نمی شود؟
 11. چرا درب ماشین لباسشویی سامسونگ بسته نمی شود؟

در ادامه مقاله به آموزش رفع مشکل و عیب یابی پرداخته ایم.

بررسی مشکل تخلیه نشدن آب و راهنمای عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ در این مشکل

اگر دستگاه شما به درستی آب را تخلیه نمی کند، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی سامسونگ موارد زیر را چک نمایید:

 • یکی از علت های عدم تخلیه آب در لباسشویی، مسدود شدن شلنگ تخلیه است.
 • همچنین مسدود بودن فیلتر کف و پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ از دیگر عوامل عدم تخلیه آب میباشد.
 • مسیر تخلیه را به دقت بررسی کنید و در صورت مشاهده اجسام خارجی می‌توانید با یک جسم نازک آن­ها را خارج کنید.
 • همچنین چک نمایید تا پروانه پمپ تخلیه گرفتگی نداشته باشد.
 • اگر پمپ تخلیه معیوب است؛ آن را تعویض نمایید.
 • مصرف بیش از حد پودر یکی دیگر از علت های شایع عدم تخلیه است.

چنانچه دستگاه شما آب را تخلیه نمی کند و آموزش های لازم مشکل شما را برطرف نکرد، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

تعمیر مشکل صدا در لباسشویی سامسونگ

اگر دستگاه شما صدای زیاد دارد، برای عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ موارد زیر را چک نمایید:

 • قبل از انجام هرگونه تعویض قطعات یا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، آن را خاموش کنید و از برق جدا کنید.
 • پایه ماشین لباسشویی سامسونگ باید روی سطح صاف باشد.
 • برای تنظیم پایه ها شما ابتدا باید قفل را خنثی کنید، سپس پایه ها را باز کنید.
 • از پایه­ ها برای تراز کردن لباسشویی استفاده کنید.
 • لباس­ های سنگین مانند یک حوله پنبه ای و یا با لباس های سبک می تواند مشکلاتی ایجاد کند.
 • حوله آب را جذب می کند و وزنش افزایش می‌یابد.
 • پس از آن در درام می چرخد و در سمت دیگر قرار می گیرد و منجر به بار نامناسب و صدای بلند می شود.
 • در این حالت برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ کافی است چرخه را متوقف کرده و بار را متعادل کنید.
 • شما باید از شستن بارهای نامتعادل مانند حوله یا ملافه های بزرگ در درام اجتناب کنید.
 • ممکن است با یک بلبرینگ شکسته مواجه شوید.
 • شکست بلبرینگ یک مشکل نسبتا شایع است و تعمیر آن نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارد.
 • بنابراین باید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
 • همچنین کمک فنرها بررسی شود تا ایراد نداشته باشند.
 • امکان دارد علت صدا در لباسشویی سامسونگ شما مربوط به مشکل در وزنه بتنی روی دیگ باشد که ترک خورده و یا آسیب دیده.
 • همچنین خرابی کاسه نمد، شفت، سه نظام و بلبرینگ از دیگر عوامل صدا در لباسشویی میباشد.

چنانچه دستگاه شما صدا دارد و آسایش شما را به هم زده است، کافی است برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ بهره مند شوید.

تعمیر مشکل نشتی آب یا آبریزی در لباسشویی سامسونگ

اگر دستگاه مشکل نشت آب دارد، برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی سامسونگ موارد زیر را چک نمایید:

 • ابتدا بررسی نمایید که نشتی لباسشویی از کدام قسمت است، پشت یا جلو یا زیر؟
 • اگر نشتی آب در لباسشویی سامسونگ از پشت است، مربوط به مشکل در شیلنگ ورودی آب است که باید یا واشر دور آن سفت یا تعویض شود و یا درپوش شیلنگ محکم شود و یا خود شیلنگ پسیده یا سورتخ است که باید تعویض شود.
 • اگر نشتی آب از زیر لباسشویی میباشد، مربوط به اتصالات زیر دیگ است که باید بررسی شود.
 • اگر دیگ آهنی است، احتمال دارد سوراخ شده باشد که باید تعویض شود یا جوش داده شود.
 • اگر دیگ لباسشویی سامسونگ، پلاستیکی است که باید اتصالات آن بررسی شود و اگر سوراخ شده باید تعویض شود.
 • اگر آبریزی از جلوی درب لباسشویی سامسونگ است، مشکل مربوط به لاستیک دور درب است که باید تعویض شود.
 • همچنین توجه داشته باشید که لاستیک از جای خود خارج نشده باشد.
 • در هر مرحله می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده کنید.
 • اگر شما از مواد شوینده بیش از حد، غیر استاندارد، تاریخ گذشته و بی کیفیت استفاده می کنید، این ها دلیلی برای نشت کف از ماشین لباسشویی سامسونگ در حال کارکرد است.
 • مواد شوینده ای را انتخاب کنید که کاملا استاندارد باشد.

چنانچه دستگاه شما نشتی دارد، کافی است برای رفع عیب از خدمات تعمیرکار مجاز نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ بهره مند شوید تا وجه تمایز را احساس نمایید.

چرا دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ نمی­ چرخد؟

اگر دستگاه شما مشکل نچرخیدن دیگ دارد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ موارد زیر را چک نمایید:

 • اگر موتور ماشین لباسشویی دچار ایراد شده باشد، دیگ توقف خواهد کرد و چرخش نمی­ کند.
 • تشخیص و رفع عیب موتور نیاز به دانش فنی دارد و باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ انجام شود
 • اگر تسمه شل شده یا از حالت خود خارج شده باشد، دیگ نمیچرخد.
 • اگر پیچ فولی شل شده باشد، دیگ نمیچرخد.
 • اگر بلبرینگ در دیگ قفل کرده باشد، باعث عدم چرخش دیگ لباسشویی میشود.
 • در صورتی که ماشین لباسشویی سامسونگ را بیش از اندازه بارگیری کرده باشید، دیگ ممکن است به درستی نچرخد.
 • در این صورت دستگاه را خاموش کنید و از حجم لباس ­های درون مخزن کم کنید.
 • در صورتی که پمپ تخلیه توسط یک جسم خارجی مسدود شده باشد، ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نخواهد کرد و برنامه استپ میکند و به مرحله بعد نمیرود.
 • همچنین اگر تایمر یا برد الکترونیکی خراب باشد یا هر قطعه دیگری که باعث شود برنامه لباسشویی به مرحله بعد نرود، منجر به نچرخیدن دیگ لباسشویی سامسونگ میشود.

تعمیر دیگ لباسشویی سامسونگ

جهت دریافت خدمات رفع مشکل نچرخیدن دیگ لباسشویی، با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

چرا بدنه لباسشویی سامسونگ برق دارد؟

اگر بدنه لباسشویی برق دارد، کافیست جهت رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ مراحل زیر را دنیال نمایید:

 • ممکن است سیستم برق کشی اتصالی داشته باشد.
 • اگر موتور سوخته باشد، اتصال به بدنه می دهد.
 • علت اتصال بدنه می تواند از سیم ارت نیز باشد.
 • یکی از قطعات الکتریکی لباسشویی سامسونگ مانند خازن پارازیت گیر دارای نشت برق است.
 • امکان دارد سیم کشی دچار مشکل شده باشد.
 • بررسی نمایید سیم ارت به دستگاه وصل باشد.
 • همچنین درب ماشین لباسشویی سامسونگ را از قسمت لولا تنظیم نمایید.

کاربران گرامی؛ در صورتی که از دانش فنی کافی برای رفع این مشکل بهره مند نبودید می توانید برای رفع عیب دستگاه خود از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشوییی سامسونگ بهره مند شوید.

چرا زمان باقیمانده در طول کارکرد لباسشویی افزایش می ­یابد؟ نحوه رفع عیب در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشوییی سامسونگ

اگر دستگاه شما مشکل افزایش زمان باقیمانده دار، برای رفع مشکل و تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ موارد زیر را چک نمایید:

 • اگر فشار آب ورودی کم باشد، تایمر لباسشویی جهت جبران سرعت پایین آب زمان شستشو را افزایش می ­دهد.
 • در صورتی که فشار آب ورودی مناسب بود، احتمال خرابی تایمر وجود دارد.

اگر مشکل افزایش زمان باقیمانده در طول کارکرد دستگاه حل نشد، از خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل بهره ببرید.

تعمیر مشکل باز و بسته نشدن درب لباسشویی سامسونگ

 • اگر درب لباسشویی سامسونگ به خوبی باز و یا بسته نمی شود، حتما قفل یا میکروسوییچ درب را بررسی نمایید.
 • همچنین دقت کنید لولای درب تنظیم باشد.
 • توجه داشته باشید که اگر درب ماشین لباسشویی سامسونگ شما به درستی بسته نشود، میکروسوئیچ فعال نمیشود و فرایند شستشو به هیچ عنوان آغاز نخواهد شد.

تعمیر درب لباسشویی سامسونگ

برای عیب یابی و رفع مشکل باز یا بسته نشدن درب دستگاه حتما از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بهره مند شوید.

چرا دور خشک کن در لباسشویی سامسونگ عمل نمی کند؟

اگر دور خشک کن در لباسشویی عمل نمی کند، لازم است بررای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل موارد زیر را بدانید:

 • خازن راه انداز دچار مشکل شده است.
 • تاخو موتور مشکل دارد.
 • توجه داشته باشید که در بعضی از موتور ها تاخو و در بعضی دیگر خازن تعبیه شده است که در صورت خرابی باید تعویض شوند.
 • موتور لباسشویی سامسونگ ممکن است خراب شده باشد.
 • فیلتر پمپ، شیلنگ خروجی آب یا شیلنگ تخلیه مسدود شده است.
 • توجه نمایید که اگر تخلیه آب به درستی انجام نشود، خشک کن عمل نمیکند.
 • احتمال دارد اضافه بر ظرفیت ماشین لباسشویی سامسونگ بار ریخته شده باشد.

اگر دور خشک کن دستگاه شما کار نمی کند، برای حل این مشکل از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ در خانه بهره مند شوید.

تعمیر مشکل آبگیری در لباسشویی سامسونگ

اگر دستگاه شما مشکل آبگیری در حالت خاموش دارد، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی سامسونگ موارد زیر را چک نمایید:

 • شیر الکتریکی (شیر برقی) اگر دچار ایراد شده باشد، زمانی که ماشین لباسشویی خاموش است، فرمان قطع آبگیری را صادر نخواهد کرد.
 •  تعویض شیر الکتریکی یا همان شیر برقی را به تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ بپردازید.

در صورتی که مشکل آبگیری لباسشویی شما رفع نشد، برای تعمیرات می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده کنید.

چرا آب وارد ماشین لباسشویی میشود و از آن طرف مجدد تخلیه میشود، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در این مواقع چه باید کرد؟

اگر آب وارد لباسشویی سامسونگ شما میشود و از آن طرف تخلیه میشود، مشکل از هیدروستات است که خراب شده و نمیتواند تشخیص دهد چه میزان آب برای شستشو کافی است و همینطور شیربرقی عمل میکند، آب وارد میشود و از آن طرف تخلیه میشود، که برای تعمیر و عیب یابی تنها باید به تنظیم یا تعویض هیدروستات بپردازید.

هیدروستات به دو مدل الکترونیکی و مکانیکی است، که برای تنظیم مکانیکی به راحتی با دست امکان پذیر است، اما برای تنظیم الکترونیکی باید با دستگاه انجام شود که بهترین انتخاب استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران میباشد.

چرا صفحه کلید ماشین لباسسشویی روشن می­ شود اما وقتی دکمه استارت زده می­‌شود ماشین شروع به کار نمی ­کند؟

اگر دستگاه شما شروع به کار نمی کند، برای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی سامسونگ موارد زیر را چک نمایید:

 • در صورت بروز این مشکل شما نیاز به تعویض برد الکتریکی ماشین لباسشویی سامسونگ دارید.
 • جهت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل بدون نیاز به تعمیرکار به شما روش تعویض برد را آموزش می­ دهیم.
 • جهت هرگونه عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ ابتدا دستگاه را از برق بیرون بکشید.
 • با استفاده از پیچ گوشتی پنل بالای دستگاه را جدا کنید.
 • هنگامی که مشغول به باز کردن پنل هستید، مواظب باشید تا به اتصالات داخل دستگاه آسیب وارد نکنید.
 • برد الکتریکی دستگاه را با باز کردن سوکت ها به آرامی جدا کنید.
 • جهت احتیاط قبل از باز کردن برد از آن عکس بگیرید تا هنگام نصب برد جدید در محل قرار گیری سوکت ­ها دچار اشتباه نشوید.
 • برد الکتریکی جدید را در محل نصب کنید.
 • پنل بالای دستگاه را در جای خود قرار دهید و پیچ ­ها را ببندید.

در صورتی که فنی نیستید، با خدمات شرکت آی پی امداد مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ درتهران تماس بگیرید. در صورت نیاز برای تعمیر ماشین لباسشویی در کمترین زمان ممکن تعمیرکار مربوطه به محل شما اعزام می­ گردد.

تعمیر مشکل گرم نکردن آب در لباسشویی سامسونگ

اگر آب در لباسشویی سامسونگ گرم نمی شود، جهت عیب یابی و تعمیر ماشیین لباسشویی سامسونگ در این مواقع موارد زیر را بررسی نمایید:

 • توجه داشته باشید که در بعضی از مدل ها، سنسور و در بعضی دیگر ترموستات تعبیه شده است که وظیفه فرمان دادن به المنت برای قرار گرفتن در مدار را عهده دار هستند.
 • اگر ترموستات یا سنسور خراب باشد، المنت شروع به کار نمیکند و حتما برای رفع مشکل، ترموستات یا سنسور باید تعویض شود.
 • همچنین باید بررسی نمایید که خود المنت خراب نشده باشد، که در آن صورت باید تعویض شود.

در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض المنت لباسشویی می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا لباس ها در لباسشویی سامسونگ به خوبی شسته نمی شود؟ راهنمای تعمیرکار آی پی امداد

اگر لباس ها در لباسشویی سامسونگ به خوبی شسته نمی شود، جهت عیب یابی و رفع این مشکل تنها کافیست موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا مطمئن شوید در لباسشویی بیش از حد مجاز لباس نریخته باشید.
 • بررسی کنید مواد شوینده به حد کافی در لباسشویی وجود داشته باشد.
 • اگر آب به خوبی تخلیه نشود نیز در نهایت شاهد باقی ماندن آب کثیف در لباسشویی و تمیز نشدن لباس ها خواهید بود.
 • شیرهای آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که کاملا باز هستند و آب به حد کافی وارد لباسشویی می شود.
 • شیربرقی که وظیفه تامین آب را بر عهده دارد، بررسی نمایید تا سالم باشد.
 • هیدروستات که وظیفه تنظیم آب را بر عهده دارد، بررسی نمایید تا مشکلی نداشته باشد.
 • شیلنگ تخلیه آب، پمپ تخلیه و فیلتر کف را چک کنید تا گرفتگی نداشته باشد و در نهایت پمپ تخلیه سالم باشد تا تخلیه به درستی انجام شود.
 • اگر المنت به درستی کار نکند، آب داغ نمیشود و شستشو به درستی انجام نمیشود.

اگر لباس ها در در دستگاه شما به خوبی شسته نمی شود و با راهنمایی های بالا مشکل حل نشد، کافی است برای عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری خواهد کرد؟

قطعا همه ما این موضوع را شنیده ایم که پیشگیری بهتر از درمان است، این همان دلیلی است که خیلی از مصرف کنندگان قبل از اینکه نیازمند به استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ شوند دوست دارند تا با سرویس ها مرتب از خرابی دستگاه های خود جلوگیری کنند، اا چیزی که در این بخش قصد بررسی آن را داریم این است که سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ چگونه از خرابی این دستگاه جلووگیری می کند؟

 • ماشین لبسشویی مجموعه ای از قطعات است، شاید اگر بخواهیم آن را به چیزی تشبیه کنیم بتوانیم بدن انسان را تشبیه کینم، قطعا اگر عضوی از این دستگاه به درستی کار نکند روی باقی اعضا هم تاثیر گذار خواهد بود، اما زمانی که تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ به منزل شما مراجعه می کند عملکرد تمامی این اجزا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 • علاوه بر این هر دستگاهی و هر لباسشویی ای نیاز به نظافت و تمیز کردن دارد و اگر در این مورد ساده هم سهل انگاری شود ممکن است دستگاه بعد از مدتی با بروز خرابی مواجه گردد.
 • هر دسگاهی راهنمای استفاده خود را دارد، اگر شما به اشتباه از یک دستگاه استفاده کنید و تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ به منزل شما مراجعه کند می تواند این موضوع را به شما عزیزان گوشزد کند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را برای شما عزیزان شفاف سازی نموده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید، همچنین در نظر داشته باشید که دلایل اختلاف هزینه خدمات به شرح زیر می باشد:

 1. نوسانات بازار
 2. مدت زمان گارانتی خدمات
 3. استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه
 4. تکنولوژی به کار رفته در دستگاه شما

کاربران گرامی، توجه داشته باشید که تنها، دغدغه شما نباید هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ باشد، بلکه باید؛ به استفاده از قطعات با کیفیت توسط تعمیرکار، ارائه ضمانتنامه و فاکتور خدمات بعد از تعمیر و همچنین دانش و تخصص تعمیرکار توجه نمایید تا بعد از عیب یابی و رفع مشکل به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید. توجه داشته باشید که خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ دارای تمامی تعهدات و امور ذکر شده میباشد که دیگر دغدغه ای در این امور نخواهید داشت و مهم تر اینکه، با صرفه جویی در هزینه خدمات و با نازلترین قیمت مشکل دستگاه خود را برطرف خواهید نمود.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد

گرچه تعمیر هر مدل با مدل دیگر از لحاظ قیمتی تفاوت بسیاری دارد، اما هرگز بدین شکل نیست که نتوان هیچ گونه هزینه ای برای تعمیر لباسشویی سامسونگ ارائه کرد، در همین راستا در ادامه به بررسی جدول هزینه تعمیرات لباسشویی در آی پی امداد خواهیم پرداخت:

خدمات تعمیرات لباسشویی سامسونگ هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی سامسونگ از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی سامسونگ 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی سامسونگ 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی سامسونگ 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی سامسونگ 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی سامسونگ 800/000 الی 1/300/000 تومان

چرا برای تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ آی پی امداد را انتخاب نمایید؟

 • آی پی امداد تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران می‌باشد که با شعبات مختلف در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران خدمات خود را تسهیل نموده است.
 • در آی پی امداد تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با استفاده از قطعات فابریک انجام می گردد.
 • خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ دارای ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه می باشد.
 • تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ با لباس فرم در محل حاضر می شود.
 • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل انجام می گردد و به هیچ عنوان از منزل شما خارج نمی شود.

چنانچه لباسشویی سامسونگ خریداری نموده اید، با شماره تلفن نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش سام سرویس بهره مند شوید.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در آی پی امداد

همانطور که در بالا توضیح دادیم امروزه محصولات سامسونگ در ایران از قیمت های بالایی برخوردار هستند که نگهداری آنها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین برای حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود حتما از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بهره مند شوید تا بعد از عیب یابی و تعمیرات محصول، به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید. توجه داشته باشید که یک انتخاب اشتباه تعمیرکار، برای تعمیر لباسشویی سامسونگ میتواند هزینه های اضافی و خسارت جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کند. از این حیث به شما پیشنهاد میکنیم که در صورت خرابی دستگاه بهترین انتخاب را داشته باشید و با نزدیکترین شعبه نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ به خود تماس حاصل نمایید.

با دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تا 75% در هزینه ها و تا 99% در خسارت صرفه جویی نمایید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر لباسشویی سامسونگ در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر لباسشویی سامسونگ در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر لباسشویی سامسونگ در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر لباسشویی سامسونگ در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ samsung در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ samsung در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ samsung به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ samsung، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

83 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. حمید 07 دی 1400

  با سلام با برنامه 35دقیقه ایی به 20دقیقه مرسد اتومات تخلیه مینماید در همان حالت می ماند اما باتغییر دادن به14دقیقه ادامه میدهد تا اخر برنامه با تشکر وسپاس گذاری از راهنمایتان

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 دی 1400

   سلام، احتمالا برد الکترونیکی مشکل دارد و همچنین چک نمایید تا هیدروستات به درستی عمل کند و در آخر فیلتر کف هم چک کنید تا گرفتگی نداشته باشد

   پاسخ دادن
 2. صفایی 15 مهر 1400

  سلام امروز موقع شستن لباس متوجه شدم لاستیک دور در لباسشویی دراومده وکمی پاره شده هزینه اش چقدر میشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 مهر 1400

   سلام، هزینه تعمیرات کاملا درج شده، از منو مشاهده نمایید. برای تعویض لاستیک در لباسشویی سامسونگ هم میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  شایان 07 مهر 1400

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ دارم جدیدا موقع شست و شو یه تیکه های سیاه رنگی (مثل تفاله چای) به لباس ها میچسبه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 مهر 1400

   سلام، دیگ، آبکش، کاسه نمد و بلبرینگ باید بررسی شود. این تیکه های سیاه مربوط به آبکش است که باید قطعات ذکر شده بررسی شود. برای عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  مهدوی 05 دی 1399

  باسلام ماشین لباسشویی سامسونگ داریم که وقتی برنامه شستشو که تمام میشه میخواد بره براتخلیه و خشک کردن قفل میشه و کار نمیکنه امتحان کردیم تخلیه دچار مشکل نیست فعلا قفل شدن برنامه ایراد کاره که نمیدونم به چه علت هست؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 دی 1399

   سلام، ابتدا فیلتر کف را تمیز نمایید و اگر مشکل حل نشد برد الکترونیکی چک شود.

   پاسخ دادن
  محمد رضا 26 آبان 1399

  با سلاو برد لباسشویی ما از نوع ecobubble vrt plus 12.0 kg خراب شده خواستم ببینم بردش رو دارین

  پاسخ دادن
  احمد 11 آبان 1399

  سلام دیسپلیdc92_01135 لباسشویی سامسونگ موجوده؟

  پاسخ دادن
  غزل 13 مهر 1399

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ دارم از زیرش آب نشت میکنه وقتی خاموشه چکار باید کرد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 مهر 1399

   با سلام، فاضلاب لباسشویی سامسونگ دچار گرفتگی شده است.

   پاسخ دادن
  حنفی 29 شهریور 1399

  با سلام لباسشویی سامسونگ مدل j1488s دارم در چند ثانیه ی اول شروع کار یه مقدار که آبگیری که میکنه بعد که میخواد حرکت کنه انجام نمیده و متوقف میشود و بعد از 20 دقیقه ارور E3 میدهد خواستم بدونم ایراد چی میباشد و چقدر هزینه دارد ؟ باتشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 شهریور 1399

   با سلام، هیدروستات را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  سجاد رحیمی زاده 24 اردیبهشت 1399

  لباس شویی سامسونگ دارم که آی سی برد آن مشکل دارد آیا آی سی پیدا میشه یا باید برد کامل عوض کنم؟

  پاسخ دادن
   امیر علیزاده 01 مرداد 1399

   سلام ناشنوا هستم برای تعمیر لباسشویی سامسونگ، وقتیکه دستگاه به برق وصل میشود فیوز برق میپرد.

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 01 مرداد 1399

    سلام، میکروسوئیچ درب، موتور و تایمر لباسشویی سامسونگ شما باید بررسی شود.

    پاسخ دادن
  بهجتی 12 اسفند 1398

  سلام برق منزل ما دوفاز شد لباسشویی خاموش و دوشاخه به پریز بود که دیگه دستگاه روشن نشد ترانس برد تعویض شد برقش اومد ولی ارور درب de میده ، برای تعمیرش چه باید کرد و لطفا هزینه رو هم بفرمایید .متشکرم

  پاسخ دادن
  zahra 04 بهمن 1398

  سلام ماشین لباسشویی من سامسونگه و ارور uc رو میده میشه راهنماییم کنید و علتش رو بگید این ارور بابت چیه ؟و چطوری بایددرستش کنم ؟

  پاسخ دادن
   صولتی 01 اسفند 1398

   سلام ماشین لباسشویی برای خشک کردن کار نمیکنه و علامت E4 روی صفحه نمایشگر میفته

   پاسخ دادن
    آی.پی امداد 03 اسفند 1398

    سلام دوست عزیز ، همانطور که در توضیحات بالا شرح داده ایم علت ارور e4 برای لباسشویی سامسونگ به دلیل بار نا متعادل است.

    پاسخ دادن
   گندم 08 آبان 1400

   سلام خسته نباشین شما لباسشویی سامسونگ منو هفته پیش تعمیر کردین میخواستم تشکر کنم ازتون خیلی عالی کار می‌کنه دیگه پودر هم به لباسام نمی‌مونه سپاسگذارم

   پاسخ دادن
  zahra 04 بهمن 1398

  سلام ببخشید تو لباسشویی من ارور ucمیاد میشه علتش رو بگید ،لباسشویی سامسونگه

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 05 بهمن 1398

   سلام دوست عزیز ، برای رفع ارور uc لباسشویی سامسونگ ابتدا دستگاه را خاموش نمایید و سپس 30 ثانیه صبر کنید و برنامه جدید را استارت نمایید.

   پاسخ دادن
  آروین 28 دی 1398

  سلام من یک ماشین لباسشویی سامسونگ مدلB1275sدارم امروزکه خواستم لباس بشورم دیگ داخلش خیلی صدامیداددست که زدم انگارول شده هزینه تعمیرش چقدرمیشه

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 29 دی 1398

   سلام اگر بلبرینگ و قطعات داخل دیگ بخواد اوراق منتاژ بشه از 600 به بالا هزینه

   پاسخ دادن
  بهزاد 16 دی 1398

  سلام.من يك لباسشويي مدل B1225GWW دارم. وقتي ميخواد به دور بالاي آبگيري بره انگار نميتونه دور رو ببره بالا و هي زور ميزنه. فكر ميكنم خازنش خراب شده. ولي جاي خازن رو پيدا نميكنم كه عوضش كنم!

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 17 دی 1398

   سلام دوست عزیز ، کنار موتور یک خازن است ، تعویض نمایید

   پاسخ دادن
   علی 10 بهمن 1398

   برای رفع این عیب مکان خازن موتور یا سنسور رموتوررا اگر هست با شکل نشان دهید مچکر

   پاسخ دادن
  یلدا 12 دی 1398

  سلام خسته نباشید قیمت بردلباس شویی سامسونگ 6.okg B1182EWT

  پاسخ دادن
   اران 30 بهمن 1398

   سلام ماشین لباسشویی سامسونگ در حین کار خاموش شد در پوش بالای ان را باز کردم مشاهده کردم ازیکی از خازنها یا ای سی ان دود بلند میشود وبو سوختگی میدهد چون در روستا هستیم ممنون میشم از راهنمایی وهزینه احتمالی ان

   پاسخ دادن
    آی.پی امداد 03 اسفند 1398

    سلام ، وقتیکه لباسشویی سامسونگ شما روشن نمیشود ، موارد متعددی از جمله : اتصالات برقی ، میکروسوئیچ ، موتور و ... باید چک شود

    پاسخ دادن
  ناشناس 22 آبان 1398

  سلام هزینه تعویض کمک لباسشویی سامسونگ چقدر است

  پاسخ دادن
  آشوري 29 مهر 1398

  سلام وفت بخير لطف ميكنيد هزينه قطعه جاپودري كه از بالا ترك خورده را بفرمائيد با هزينه اياب و ذهاب ممنونم

  پاسخ دادن
  اسدپور 24 مهر 1398

  سلام وقت بخیر. میخواستم هزینه تعویض لاستیک لباسشویی سامسونگ ۶ کیلویی و بفرمائید .. تشکر

  پاسخ دادن
  امیرحسین ناطقی 20 مهر 1398

  سلام وقت بخیر لولای درب ماشین لباسشویی سامسونگ مدا ۱۲۸۲ ۶ کیلویی شکسته میخواستم‌هزینه ی لولای دربشو بپرسم

  پاسخ دادن
  حمیدرضا 20 شهریور 1398

  سلام ماشین لباسشویی اصلا روشن نمیشه

  پاسخ دادن
   مدیر 22 شهریور 1398

   سلام ، اگر از اتصالات برقی مطمئن هستید در ابتدا میکروسوئیچ درب چک شود .

   پاسخ دادن
  نبی اکبری 18 شهریور 1398

  سلام.لباسشویی من دو دفع کار کرد بعد کاملا خاموش شد.دیگه روشن نمیشه

  پاسخ دادن
  نری اکبری 18 شهریور 1398

  سلام.ماشین لباسشویی رو روشن کردم.یک دقیقه کار کرد بعد خاموش شد کامل.الان اصلا روشن نمیشه.

  پاسخ دادن
   مدیر 19 شهریور 1398

   سلام ، در ابتدا میکروسوئیچ درب لباسشویی سامسونگ را چک نمایید و اگر مشکل حل نشد ، جهت رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  مهدی دارابی 07 شهریور 1398

  با سلام من شیلنگ اب گرم و سرد لباسشویی رو وصل کردم ولی اصلا اب گرم وارد لباسشویی نمیشود ممنون میشم راهنمایی ام کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 07 شهریور 1398

   سلام وقت بخیر دستگاه هیتر داره اتومات اب را گرم میکند فقط اب سرد را وصل کنید.

   پاسخ دادن
  کمندی 04 شهریور 1398

  سلام،امشب درب ماشین لباسشویی سامسونگ من بعد آب اتمام کار باز نشد، دوباره برنامه شستشو رو تکرار کردم باز هم باز نشد یک ساعتی هم صبر کردم مجدد تلاش کردم باز درب باز نشد مشکل از چی میتونه باشه؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 04 شهریور 1398

   سلام ، میکروسوئیچ درب لباسشویی سامسونگ شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
    خدیجه 15 بهمن 1398

    سلام چطور میکرو سویچ درب لباسشویی رو تعمیر کنم ممنون لطفا راهنمایی کنید

    پاسخ دادن
  محمود منفرد 26 مرداد 1398

  میخواستم بپرسم برد ماشین لباسشویی سامسونگJ1460AC قیمتش چنده؟

  پاسخ دادن
  وجیهه 10 تیر 1398

  سلام ببخشید من ماشین لباسشویی سامسونگ a+++دارم یکساله خریدم الان چندباریه ک لباس میشورم متوجه میشم اصن از پودر لباس ک میریزم استفاده نمیکنه و پودر لباسشویی خشک وسرجاشه واستفاده نشده ؟درضمن سه قسمت هست ک جای پودره!من هرکدوم میریزم استفاده نمیکنه..مشکل چیه؟؟؟توروخداراهنماییم کنید کدوم قسمتش پودر بریزم؟

  پاسخ دادن
   مدیر 11 تیر 1398

   سلام ، امکان دارد مسیر جاپودری مسدود باشد یا امکان دارد آبگیری مشکل داشته باشد که برد الکترونیکی یراد دارد .

   پاسخ دادن
  کسری فروتن 21 فروردین 1398

  با سلام... ماشین لباسشویی وقتی روشن میکنم بعد از چند دقیقه کار کردن ارور sud میده سپس پلی که میکنم بعد از چند دقیقه مجداد ارور میده که برای هر شستشو چندین بار تکرار میشه ، حتی مایع لباسشویی هم کم میریزم بازم مشکل داره لطغا راهنمایی بفرمایید مشکل چیست و هزینه تعمیر چقدر میباشد. با سپاس

  پاسخ دادن
  هانیه 03 اسفند 1397

  سلام،واشر لباسشویی (لاستیک دور دربش )پاره شده و اب میده بیرون میخواستم بدونم هزینش چقدر میشه لباسشوییم ۷ کیلو هست مدل j 1243

  پاسخ دادن
   مدیر 04 اسفند 1397

   سلام ، حدود 350 تومان هزینه تعویض لاستیک لباسشویی سامسونگ شما میشود .

   پاسخ دادن
  روشنا 01 اسفند 1397

  سلام وقت بخیر لباسشویی سامسونگ دارم که همش ارور ucمیده مشکل از کجاست

  پاسخ دادن
  علی اکبر فلاحی 29 بهمن 1397

  با عرض خسته نباشید بنده یکدستگاه لباسشویی سامسونگ صفحه لمسی 8 کیلویی دارم ،تقریبا 2 هفته میشه که بعد از اتمام کارش دیگه خاموش نمیشه (تایمر روی عدد 0 چشمک میزنه و سمت راست تصویر یک سطل قرمز رنگ همراه با یک ستاره در قسمت پایینش) در حال چشمک زدن نمایش داده میشه. تا زمانیکه کلید خاموش زده نشه صفحه روشن میمونه سوال بنده اینه که چطور میشه از این حالت خارجش کرد . تشکر

  پاسخ دادن
   مدیر 29 بهمن 1397

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی سامسونگ شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  هاشم دلیریان 19 بهمن 1397

  سلام خسته نباشید مشکل ماشین لباس شوئی سامسونگ بداز3یا4بارشستن پیاپی دیگه آب تخلیه نمی کنه مشکل از چیه ممنون میشم استان مرکزی

  پاسخ دادن
   مدیر 21 بهمن 1397

   سلام ، پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ شما مشکل دارد باید چک یا تعویض شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  زهرا 05 بهمن 1397

  نمایندگی خدمات پس از فروش سامسونگ در شوشتر برای تعمیر چه کسی هست شماره ؟

  پاسخ دادن
   مدیر 06 بهمن 1397

   سلام ، از خدمات سام سرویس برای تعمیر لباسشویی سامسونگ خود در شهرستان شوشتر بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  رضا قانوني 02 بهمن 1397

  با سلام هزينه تعويض تسمه ماشين لباسشويي سامسونگ B1280d چقدر است با تشكر

  پاسخ دادن
  محمود نظافت 18 آذر 1397

  سلام. وقت بخیر من یک ماشین لباسشویی سامسونگ دارم که حدود2 ماه ازش استفاده نشده. الان که میخوام استفاده کنم تنها دکمه ای که کار میکنه دکمه ی پاورشه. یعنی دکمه ی پاور رو میزنم و چراغ LED ماشین لباسشویی روشن میشه ولی نمیشه زمان یا نوع شستشو رو تعیین کرد (غربیلک رو میچرخونم ولی تغییری توی نمایشگر رخ نمیده) سایر دکمه ها هم کار نمیکنه. چیکار باید انجام بدم؟

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آذر 1397

   سلام ، تایمر لباسشویی سامسونگ شما مشکل دارد که فرمان نمیدهد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  قاسم رضایی 01 آذر 1397

  سلام ماشین لباسشویی من سامسونگ هستش و دچار مشکل شده مشکلش اینه که صفحه کلیدش روشن میشه ولی وقتی دکمه استارت را میزنم ماشین فرمان را دریافت میکند ولی هیچ اقدامی انجام نمیدهد نه قفل میشود نه موتورش به کار میفته ممنون میشم رهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 01 آذر 1397

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی سامسون شما مشکل دارد ، برای تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  فاطمه مهاجری 15 آبان 1397

  سلام من لباسشویی سامسونگ دارم دیگش تاب داره به تازگی هم بلبرینک و کاسخ نمدش تعمیر شده میتونه مشکلی داشته باشه اخه اگه داشت تعمیرکار میگفت حالا چیکار باید بکنم

  پاسخ دادن
   مدیر 20 آبان 1397

   سلام ، دیگ لباسشویی سامسونگ شما باید تعویض گردد . برای رفع عیب و خدمات از نمایندگی تعمیرات سامسونگ آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  رضا 27 مهر 1397

  سلام لباسشویی من در زمان کار نشتی اب دارد.تمام اتصالات ورودی وخروجی بررسی شد وهمگی خشک بودفقط قسمت جلو دیگ خیس بود

  پاسخ دادن
   مدیر 28 مهر 1397

   سلام ، دور لاستیک درب لباسشویی سامسونگ ، فیلتر پایین چک شود .

   پاسخ دادن
  پوریا 07 مهر 1397

  با سلام و عرض خسته نباشید من یک ماشین لباسشوئی سامسونگ دارم یک روز که داشت کار می کرد هنگام خشک کردن یک صدای بلندی ایجاد شد بعد از آن 3 4 ماه عادی کار می کرد تا دیشب که هنگام خشک کردن مجدد صدا و لرزش بالای داشت و پس از اتمام کار متوجه شدم که دیگ آن انگار جدا شده و با دست تکون می خوره، خواستم مشکل و هزینه تعمیر آن را بدونم، با سپاس قبلی از راهنمایی های شما. ممنون.

  پاسخ دادن
   مدیر 07 مهر 1397

   سلام ، کاسه نمد ، بلبرینگ و شفت لباسشویی سامسونگ خود را چک نمایید .

   پاسخ دادن
  رضا 06 مهر 1397

  سلام ببخشیدلباسشویی سامسونگ j1489لاستیک دوردربش اندازه یک انگشت پاره شدآب میده خواستم هزینه اش روبپرسم وشماکرج هم هستید

  پاسخ دادن
   مدیر 06 مهر 1397

   سلام ، بله تعمیر لباسشویی سامسونگ در کرج هم انجام میگردد . لباسشویی شما چندکیلویی است ؟

   پاسخ دادن
  ناشناس 28 شهریور 1397

  سلام .دکمه پاور ماشین لباسشویی من شکسته .لطف کنید هزینه تعمیر ان رو بفرمایید.

  پاسخ دادن
  کیان 04 شهریور 1397

  باسلام و خسته نباشید لباسشویی من در هنگام ابکشی یا خشک کردن خودبه خود استوپ میکند و تا زمانی که صدای پمپ میاد هیچ دکمه ای کار نمیکند.وقتی دوباره پلی میکنم باز هم استوپ میکنه و هیچ اروری نمیده.لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  سپیدنام 04 شهریور 1397

  با سلام لباسشویی من در هنگام اب کشی و خشک کن خود به خود استوپ میکنه و صدای پمپ تخلیه میاد.تا زمانی که پمپ کار میکنه دکمه ای کار نمیکنه و بعد از اون هم وقتی دوباره پلی میکنم سریعا استوپ میکنه.لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 04 شهریور 1397

   سلام ، برد لباسشویی سامسونگ شما مشکل دارد و برای تعمیر از خدمات نمایندگی تعمیرات بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  کمیجانی 29 مرداد 1397

  سلام من لباسشوییم سامسونگه و برج پنج ۹۶ خریدم‌.. جدیدا وقتی تایمش تموم میشه رو صفحه مینویسه صفر و دیگه به صورت خودکار خودش خاموش نمیشه و خودم باید خاموشش کنم مشکل از چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   مدیر 29 مرداد 1397

   سلام ، تایمر لباسشویی سامسونگ مشل دارد . از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در برگه گارانتی استفاده نمایید .

   پاسخ دادن
  قهرمانی 20 مرداد 1397

  سلام شیشه در ماشین لباس شویی رو ميشه عوض کرد

  پاسخ دادن
  کمال گلاوی 06 مرداد 1397

  سلام ببخشید من یک ماشین لباسشویی سامسونگ مدل j147s دا رم که بوردش سوخته و احتیاج به تعویض بورد داره لطف میکنید قیمت یک بورد نو رو برام ایمیل کنید.و شماره تلفنی رو که با اون باشما تماس بگیرم‌.متشکرم

  پاسخ دادن
  سرویس ماشین لباسشویی,تعمیر ماشین لباسشویی,تایمر ماشین لباسشویی 17 اردیبهشت 1396

  […] مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آدمیرال ، هایسنس ، نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ،  نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ،  […]

  پاسخ دادن
   سپیده 07 آبان 1398

   باسلام لباسشویی سامسونگ ۹کیلویی eco bubble دارم چند وقتیه بعد از دودقیقه کار کردن ارور e4 نشون میده دیگه بقیه رو کار نمیکنه چکار کنم هزار بار هم از نمایندگی تعمیر شهرمان درخواست کردیم بیان ولی همش امروز و فردا میکنه لطفا رسیدگی کنین

   پاسخ دادن
    مدیر 08 آبان 1398

    سلام ، ارو لباسشویی سامسونگ همراه با علت کد خطا و رفع ارور شرح داده شده است ، مشاهده نمایید.

    پاسخ دادن