logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی دوو DAEWOO توسط تعمیرکار مجرب و متخصص تعمیرگاه مجاز مرکزی و رسمی آی پی امداد در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران در محل به رفع عیب و تعمیر می پردازد. استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو مزایای بالقوه ای به همراه دارد که باعث حفظ کیفیت دستگاه و صرفه جویی اقتصادی برای شما عزیزان میشود.

آی پی امداد مرکز خدمات حرفه ای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو با نیم قرن سابقه درخشان به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

با استفاده از خدمات آی پی امداد برای تعمیر لباسشویی دوو تا 75% در هزینه تعمیرات خود صرفه جویی نمایید.

در این مقاله جزییات مربوط به هزینه تعمیرات لباسشویی دوو، دفترچه آموزش راهنمای فارسی استفاده از لباسشویی دوو، نحوه عیب یابی، علت ارور لباسشویی دوو و رفع کد خطا همراه با آموزش تعمیرات شرح داده شده است.

خدمات تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکاران مجرب آی پی امداد با بالاترین کیفیت ارائه می­ شود. در صورت نیاز کافی است تا با یکی از شماره های مندرج تماس بگیرید تا توسط اپراتور راهنمایی شوید.

 همراه آی پی امداد باشید.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو DAEWOO در تهران

کاربران گرامی، اگر به تازگی محصول را خریداری نموده اید یا انقضاء گارانتی آن به اتمام نرسیده است، با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از خدمات ویژه و رایگان آن بهره مند شوید.

نحوه تماس با نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی دوو DAEWOO در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا باید درخواست تعمیر لباسشویی دوو خود را ثبت کنید.
 2. برای این کار می توانید درخواست خود را هم به صورت تلفنی و هم آنلاین در سایت آی پی امداد ثبت نمایید.
 3. بعد از ثبت درخواست شما، کد اشتراک و مشخصات تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو به شما ارسال می شود.
 4. تکنسین متخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل شما اعزام می گردد.
 5. پس از اتمام کار تعمیرات لباسشویی دوو، فاکتور و ضمانتنامه به شما تحویل داده می شود.
 6. همچنین شما می توانید در نظرسنجی روند و نتیجه انجام کار شرکت کنید و انتقادات و نظرات خود را بیان کنید.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات دوو را با تامین قطعات فابریک (از انبار آی پی) از ما بخواهید.

کاربران گرامی توجه نمایید که از لحظه تماس و تا اتمام خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کنار شما عزیزان هستیم و اگر مشکلی در حین فرایند اجرا بود، شما را راهنمایی میکنیم تا با آسودگی خاطر از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو بهره مند شوید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در تهران جهت آرامش و آسایش شما عزیزان، سرویس تعمیر در محل را به خدمات خود اضافه کرده است. آی پی امداد تعمیرات لباسشویی دوو در محل را برای کسب رضایت حداکثری مشتریان انجام می دهد.

 تعمیر لباسشویی دوو در محل مزایای زیر را به همراه دارد:

 • تمام مراحل تعمیر با نظارت خود شما انجام می شود.
 • جابه جایی و حمل و نقل وسیله دیگر نیاز نمی باشد.
 • دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابه جایی لباسشویی نمی باشد.
 • در زمان و هزینه شما عزیزان صرفه جویی می شود.
 • به دلیل تعمیر لباسشویی در محل دیگر خطری لباسشویی شما را تهدید نمی کند.

توجه: مشتری گرامی هرگونه سوالی درباره تعمیر لباسشویی دوو دارید، کافی است در انتهای صفحه قسمت دیدگاه پرسش نمایید تا تعمیرکاران آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در محل کار یا منزل شما یک مزیت محسوب میشود و شما عزیزان میتوانید از نزدیک ناظر عملکر تکنسین باشید و هرگونه ابهاماتی در ذهن شما برطرف شود و مهم تر اینکه، میتوانید سوالات خود را در زمینه عیب یابی و راهنمای استفاده پرسش نمایید تا کارشناس مربوطه در منزل شما پاسخگو باشد.

معرفی نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو

شرکت انتخاب سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی دوو می باشد. اگر ماشین لباسشویی خود را از فروشگاه های معتبر انتخاب سرویس خریداری کنید، دستگاه توسط نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی دوو گارانتی شده و خدمات پس از فروش نسبت به آن تعلق می گیرد. به یاد داشته باشید که هزینه تعمیرات و نصب دستگاه در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی دو کاملا رایگان خواهد بود. ذکر این نکته لازم و ضروری است که در صورت باز کردن جعبه لباسشویی بدون حضور تعمیرکار نمایندگی رسمی لباسشویی دوو به منزله ابطال گارانتی می باشد.

آی پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی است که تعمیرات تخصصی لباسشویی دوو را در محل شما عزیزان انجام می دهد. این شرکت با اخذ مجوزهای لازم از اتحادیه مربوطه در شهر تهران به تعمیرات ماشین لباسشویی دوو می پردازد. این شرکت هیچگونه ارتباطی با انتخاب سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی دوو ندارد.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو به چه صورت است؟

اگر به تازگی لباسشویی دوو خود را خریداری نموده اید، توصیه ما به شما این است که با شماره های درج شده بر روی برچسب گارانتی معتبر نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش لباسشویی دوو تماس گرفته و از خدمات رایگان انتخاب سرویس بهره مند شوید. اما اگر مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی دوو به پایان رسیده است، بدانید که متحمل پرداخت هزینه می شوید و آنگاه حق انتخاب با شماست که از خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو یا تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد بهره مند شوید.

آی پی امداد سال­ های طولانی است که در زمینه تعمیرات لباسشویی دوو در سراسر تهران آماده ارائه خدمات تخصصی است.

از مزایای بهره مندی از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد موارد زیر را می توان نام برد:

 • در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در صورت نیاز به تعویض قطعات، تنها از قطعات اصلی و فابریک استفاده می‌­شود که منجر به افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد.
 • اعزام تعمیرکار لباسشویی دوو به محل سبب صرفه جویی در وقت و هزینه شما عزیزان می شود.
 • تمامی تعمیرکاران آی پی امداد زیر نظر متخصصین این حوزه دوره دیده و مجرب هستند.
 • در تعمیرات ماشین لباسشویی دوو تمامی مراحل تعمیر در منزل شما صورت می پذیرد.
 • تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات لباسشویی دوو در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی است.
 • فاکتور برای شفافیت هزینه ها به مشتری تقدیم می گردد.
 • ضمانتنامه برای گارانتی خدمات تعمیرات لباسشویی دوو به مشتری تقدیم می شود.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو یا تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو مقرون به صرفه تر است یا تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

طبیعتا استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو دارای مزایای بسیاری است، اما همانطور که در بالا شرح دادیم، بعد از اتمام گارانتی تعمیر لباسشویی دوو شامل هزینه می شود. حالا حق انتخاب با شما است که از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو یا تعمیرگاه آی پی امداد بهره مند شوید.

لازم به ذکر است که مشترکین در سراسر کشور، به دلیل خدمات ویژه آنلاین و حضوری در مجموعه آی پی امداد، از این تعمیرگاه استقبال نموده اند. در ادامه به بخشی از خدمات ویژه آی پی امداد می پردازیم:

 • رعایت نکات بهداشتی، قوانین مشتری مداری طبق اصول خدمات در اروپا
 • ارائه خدمات تعمیر لباسشویی دوو در سریع ترین زمان با حفظ کیفیت
 • انتشار مقاله های آموزشی رایگان و پاسخ به پرسش های شما عزیزان در زمینه تعمیر لباسشویی دوو
 • راهنمایی و عیب یابی آنلاین جهت تعمیرات لباسشویی دوو به صورت رایگان

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو چه خدماتی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

برای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی گزینه های فراوان زیادی وجود دارد که یکی از آن ها نمایندگی ماشین لباسشویی دوو می باشد، توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشید که استفاده از خدمات یک مرکز متناسب می تواند آسیب های زیادی به دستگاه شما بزند، در ادامه به برسی ویزگی های خواهیم پرداخت که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو از آن بهره مند خواهید شد.

 • شما با استفاده از خدمات آی پی امداد برای تعمیر لباسشویی دوو می توانید رفع عیب دستگاه خود را به کمک قطعات فابریک و اورجینال انجام دهید.
 • آی پی امداد به ددلیل عضویت در اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی توانسته تا 75% هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی دوو شما را کاهش دهد.
 • مسئله بعدی که باید به آن توجه داشت این است که خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی دوو صرفا به وسیله افراد متخصص در این زمینه انجام خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

قیمت های امروزه بازار لوازم خانگی موجب شده تا بروز خرابی در دستگاهی مانند ماشین لباسشویی موجب دلهره و نگرانی در مصرف کنندگان شود، به همین دلیل مطرح شدن پرسش تعمیر ماشین لباسشویی دوو چقدر زمان می برد در هنگام مراجعه تعمیرکار به منزل مصرف کنندگان پرسشی بسیار رایج است، معمولا مصرف کنندگان علاقه مند هستند تا در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات انجام شود تا مبادا در زندگی روزمره آن ها اخلالی از بابت خرابی لباسشویی دوو ایجاد گردد، اگر این سوال که تعمیرات لباسشویی دوو چقدر زمانبر است برای شما هم مطرح است در این بخش با ما همراه باشید.

پس از ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد در کمتر از یک ساعت تعمیرکار به منزل شما خواهد رسید، پس از اتمام فرایند عیب یابی تعمیرکار در صورت رضایت شما تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو اقدام به انجام تعمیرات می کند، صد البته که تشخیص مدت تعمیرات هر محصولی به ایراد موجود در آن محصول بستگی دارد اما معمولا تعمیرات لباسشویی بیش از 3 ساعت طول نخواهد کشید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مهمترین مسائلی که به هنگام انتخاب تعمیرکار برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود باید در نظر داشته باشید، این است که تعمیرکار باید بتواند ایرادات دستگاه را به درستی تشخیص داده و برای رفع آن اقدام کند. تشخیص اشتباه خرابی لباسشویی دوو می تواند منجر به تعمیر نادرست و در نتیجه آسیب به دستگاه شود. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد دارای تعمیرکاران متخصصی است که در این زمینه به شما کمک می کنند.

 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان به تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل و منزل شما می پردازد.
 • تعمیرکاران در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه، تنها از قطعات اصلی و فابریک برای لباسشویی شما استفاده می کنند.
 • تکنسین های آی پی امداد از دانش روز دنیا در زمینه عیب یابی و تعمیرات لباسشویی دوو برخوردار هستند و آموزش های لازم را فرا گرفته اند.
 • خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران این مجموعه از گارانتی و ضمانت نامه معتبر برخوردار می باشد.
 • تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو با رعایت نکات بهداشتی و اصول خدمات در اروپا به عیب یابی و رفع مشکل در محل میپردازد.

سوالات رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

عده ای از مصرف کنندگان همواره به دنبال یافتن پاسخ سوالاتی هستند که در زمینه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو مطرح کرده اند؛ به همین دلیل در این قسمت قصد داریم تا به این سوالات مشتریان پاسخ های کاملی را ارائه دهیم:

 • هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در نمایندگی آی پی امداد چقدر است؟

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در منزل به عوامل مختلفی از جمله نوع ایراد و خرابی دستگاه شما بستگی دارد. همچنین این هزینه مطابق با تعرفه اعلام شده توسط اتحادیه مشخص می گردد و به همین دلیل می تواند در کاهش هزینه های شما به میزان 75% تاثیرگذار باشد.

 • نحوه پرداخت صورتحساب تعمیرات ماشین لباسشویی دوو به چه صورت می باشد؟

مشتریان در صورت رضایت از روند تعمیرات دستگاه پس از اتمام کار می توانند هزینه برآورد شده در صورتحساب تعمیرات دستگاه را به تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو پرداخت کنند.

 • آیا تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای تعمیرات ماشین لباسشویی دوو ضمانت نامه ارائه می دهد؟

تمام خدمات ارائه شده توسط نمایندگی مجاز آی پی امداد به مدت 3 الی 12 ماه به صورت بی قید و شرط ضمانت و گارانتی می شود. همچنین تعمیرات مجدد دستگاه پیش از اتمام مدت ضمانت نامه، به صورت رایگان قابل اجرا می باشد.

 • آیا آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران میباشد؟

نمایندگی اصلی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران گروه انتخاب است و آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی برندهای مختلف میباشد.

آموزش تعمیرات لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی مانند سایر لوازم خانگی پراستفاده ممکن است با گذشت زمان با ایرادات و مشکلات مختلفی مواجه شود. برخی از انواع این خرابی ها تنها با برخورداری از اندکی دانش فنی به راحتی قابل حل بوده و نیازی به اقدام برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو نخواهد بود. از این رو آی پی امداد به کمک تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص و مجرب خود بخشی به نام آموزش تعمیرات لباسشویی دوو را فراهم آورده است. مصرف کنندگان به کمک این موارد می توانند به عیب یابی دستگاه خود پرداخته و اقدام به رفع عیب جزئی لباسشویی خود نمایند.

همچنین به کمک این مطالب می توانید هزینه تعمیرات لباسشویی خود را به حداقل برسانید و از خرابی مجدد آن نیز جلوگیری کنید. در صورتی که در هنگام عیب یابی و تعمیر لباسشویی سوالی داشتید، می توانید در دیدگاه همین مقاله و یا بخش پرسش و پاسخ سایت نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو در آی پی امداد مطرح نمایید تا کارشناسان راهنمایی های لازم را به شما ارائه نمایند.

تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی دوو توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

عیب یابی ماشین لباسشویی دوو مهمترین قسمت در بخش تعمیرات می باشد. بدین شکل که هنگام حضور تعمیرکار در محل و بعد از عیب یابی درست در کوتاه ترین زمان، مشکل رفع می گردد. تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی دوو توسط تعمیرکار در زیر با شرح کامل ذکر شده است.

 • چرا لباسشویی دوو روشن نمی شود؟
 • چرا لباسشویی دوو لباس ها را خشک نمی کند؟
 • چرا لباسشویی دوو صدا می دهد؟
 • چرا لباسشویی دوو آب را تخلیه نمی کند؟
 • چرا لباسشویی دوو آب را گرم نمی کند؟
 • دلیل لرزش بیش از حد لباسشویی دوو چیست؟
 • علت بسته نشدن درب لباسشویی دوو چیست؟
 • چرا لباسشویی دوو آب را جوش می آورد؟

 در ادامه به پاسخ دهی سوالات متداول مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو توسط کارشناسان آی پی امداد می­ پردازیم.

چرا از داخل ماشین لباسشویی سر و صدا به گوش می رسد؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در این مواقع

اگر دستگاه شما سر و صدای زیادی تولید نمی کند، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 1. باید به دنبال یافتن اشیایی مثل سکه یا سوزن باشید که احتمالا در پمپ یا درام قرار گرفته باشد.
 2. به ماشین فرمان توقف فعالیت دهید، سپس اجزایی مانند درام و فیلتر را مورد بررسی قرار دهید.
 3. ممکن است لباس ­ها را به صورت نامتعادل در دستگاه پخش کرده ­اید.
 4. در صورتی که صدا تداوم داشته باشد، دستگاه را از کار انداخته و در قرار دادن لباس ها در دستگاه به صورت متعادل عمل کنید.
 5. بررسی کنید که آیا ماشین لباسشویی بر روی سطح صاف قرار دارد یا خیر.
 6. در صورت نیاز با استفاده از پیچ­ هایی که زیر پایه‌­های لباسشویی قرار دارد، دستگاه را تراز کنید.
 7. ممکن است اتصالات موتور دچار مشکل شده باشد.

بررسی موتور نیاز به دانش فنی دارد، برای رفع عیب و تعمیر از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو بهره مند شوید.

چرا ماشین لباسشویی دچار لرزش می­ شود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در این باره

در صورتی که دستگاه شما مشکل لرزش دارد، برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 1. ممکن است که پیج ­های اتصالات و یا مهر و موم ­ها باز شده باشند.
 2. براي آشنایی با باز کردن پیچ ها می توانید به بخش نصب در دفترچه دستگاه مراجعه فرمایید.
 3. پایه ها را مورد بررسی قرار داده که آیا صاف و محکم روی زمین قرار گرفته اند.
 4. در قرار دادن لباس ها در دستگاه به صورت متعادل عمل کنید.

اگر دستگاه شما دچار لرزش شده است و با آموزش ذکر شده مشکل شما حل نشد، کافی است برای رفع عیب و تعمیرات لباسشویی دوو از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا لباسشویی نشتی آب دارد؟ نحوه تعمیر لباسشویی دوو در هنگام بروز این مشکل

درصورتی که دستگاه شما مشکل نشتی آب دارد، برای رفع عیب و تعمیرات ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 • بسته نشدن لوله های ورودی یا تخلیه را مورد بررسی قرار دهید.
 • در صورت نیاز با کمی فشار آن­ها را در محل خود محکم کنید.
 • لوله­ های تخلیه ممکن است در اثر وجود اشیا خارجی مسدود شده باشند، آن­ها را به دقت بررسی کنید.
 • ممکن است از مقدار زیادی پودر مواد شوینده استفاده کرده باشید که منجر به نشتی آب شود.

اگر دستگاه شما نشتی آب دارد و با توصیه ها و آموزش های ذکر شده مشکل شما حل نشد، برای رفع عیب از خدمات تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی دوو بهره مند شوید.

علت وارد نشدن آب به قسمت جا پودری ماشین لباسشویی چیست؟ روش رفع عیب دستگاه در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

اگر دستگاه شما مشکل وارد نشدن آب به قسمت جاپودری را دارد، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 • ماشین لباسشویی دوو دارای سه محفظه مخصوص پودر است.
 • در اثر گذشت زمان ممکن است به علت رسوبات ورودی این محفظه­ ها مسدود شده باشد.
 • مطابق با دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی دوو ،‌ محفظه را خارج کرده و تمیز کنید.

در صورتی که آب وارد جاپودری دستگاه نمی شود، برای تعمیرات از خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو بهره مند شوید.

علت مرطوب ماندن لباس ­ها پس از اتمام فرآیند شستشو در لباسشویی چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو در این مواقع چه کنیم؟

اگر در دستگاه شما لباس ها بعد از اتمام فرآیند شستشو مرطوب می مانند، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 1. در صورتی که پمپ تخلیه مسدود شده باشد، عمل تخلیه به درستی انجام نخواهد شد و لباس­ ها خیس خواهند ماند.
 2. اگر لباس ­ها را بیش از اندازه بارگیری کرده باشید، ممکن است لباس ­ها به خوبی خشک نشوند و خیس بمانند.
 3. سعی کنید لباس ­ها را بیشتر و یا کمتر از حد استاندارد در لباسشویی قرار ندهید.

اگر همچنان مشکل پابرجاست، میتوانید برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران بهره مند شوید.

علت ایجاد صدای بسیار بلند زمانی که لباسشویی روی خشک کن می ­رود چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در این باره

اگر دستگاه شما مشکل صدای بلند خشک کن دارد، برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 • اگر ماشین لباسشویی دوو در پایان شستشو زمانی که روی خشک کن می ­رود، صدای ناهنجاری از خود تولید می­ کند، باید سه نظام و بلبرینگ لباسشویی جهت وجود هرگونه خرابی بررسی شود.

در صورت نیاز برای حل کردن مشکل صدای بلند خشک کن دستگاه، می­ توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل بهره مند شوید.

چرا آب به اندازه کافی وارد مخزن لباسشویی نمی­ شود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

اگر در دستگاه شما آب کافی وارد مخزن نمی شود، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 • اتصالات شیرهای ورودی را بررسی کنید.
 • مطمئن شوید که آب از فشار کافی برخوردار است.
 • همچنین شیربرقی لباسشویی باید جهت وجود هرگونه خرابی چک شود.

در صورتی که مشکل وارد نشدن آب به مخزن دستگاه حل نشد، برای تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو بهره مند شوید.

چرا لباس­ ها در دیگ ماشین لباسشویی نمی­ چرخد؟ برای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی دوو چه باید کرد؟

درصورتی که دستگاه شما مشکل نچرخیدن دیگ را دارد، برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 • یکی از علت­ های رایج عدم گردش لباس ­ها درون دیگ به علت حجم زیاد لباس درون آن است.
 • هیچگاه لباس ­ها را بیش از اندازه داخل لباسشویی قرار ندهید.
 • در صورتی که حجم لباس ­های شما زیاد است، سعی کنید شستشو را در چند مرحله انجام دهید.

چنانچه مشکل نچرخیدن دیگ دستگاه حل نشد، برای تعمیرات از خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات لباسشویی دوو کمک بگیرید.

چرا درب ماشین لباسشویی باز نمی­ شود؟ نحوه رفع این عیب در نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو

اگر درب دستگاه شما باز نمی شود، برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 • اگر ماشین لباسشویی در حال کار است، صبر کنید تا شستشو کاملا به پایان برسد و سپس درب را مجددا امتحان کنید.
 • اگر درب باز نشد، میکروسوئیچ لباسشویی شما نیاز به تعویض و یا تعمیر دارد.

چنانچه مشکل باز شدن درب دستگاه حل نشد، برای تعمیرات از تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در محل کمک بگیرید.

دلیل وجود کف بیش از حد در لباسشویی چیست؟ روش تعمیر ماشین لباسشویی دوو در هنگام بروز این مشکل

درصورتی که در دستگاه شما بیش از حد کف وجود داشته باشد، برای رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 • اگر برای شستشو از مواد شوینده نامناسب یا بیش از حد نیاز از مواد شوینده استفاده شود، کف زیادی در لباسشویی دوو دیده می شود.
 • تنها از مواد شوینده مختص دستگاه و البته به اندازه استاندارد استفاده کنید.

اگر مشکل دستگاه رفع نشده است، بهترین انتخاب برای عیب یابی استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در محل میباشد.

علت بوی بد لباس ­ها در ماشین لباسشویی چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیرات ماشین لباسشویی دوو انجام دهیم؟

اگر دستگاه شما مشکل بوی بد لباس ها را دارد، برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را چک نمایید:

 1. اگر لباس ­ها را بعد از اتمام شستشو به سرعت از لباسشویی خارج نکنید، رطوبت باقی مانده در دیگ سبب ایجاد بوی بد خواهد شد.
 2. بعد از تخلیه ماشین لباسشویی با یک دستمال نرم به آرامی محفظه داخلی ماشین لباسشویی را تمیز کنید.
 3. در صورت نیز به جرم گیری ماشین لباسشویی، دو قاشق پودر جرم گیر و یک قاشق مربا خوری جوش شیرین به اضافه نصف استکان سرکه را داخل جاپودری بریزید و یک برنامه کامل شستشو را بر روی ماشین لباسشویی دوو تنظیم کنید.

در صورت مشاهده هریک از ایرادات می توانید تنها با یک تماس از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران بهره مند شوید.

علت برق داشتن بدنه لباسشویی چیست؟ تعمیر ماشین لباسشویی دوو در این مواقع

یکی از مواردی که مصرف کنندگان را می تواند تا حد زیادی نگران کند برق داشتن بدنه لباسشویی است، در ادامه به بررسی نحوه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در این مواقع خواهیم پرداخت:

 • بروز خرابی  و اتصالی در سیم ارت ماشین لباسشویی دوو
 • بروز خرابی در لولای درب لباسشویی دوو
 • بروز سوختگی و اتصال به بدنه موتور لباسشویی دوو
 • نشت برق از قطعات الکترونیکی مانند خازن پارازیت
 • بروز خرابی در سیم کشب ماشین لباسشویی دوو

اگر از دانش فنی کافی برای رفع این مشکل بهره مد نیستید می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد استفاده کنید.

ترفندهای سرویس و نگهداری از زبان تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو

نکات سرویس و نگهداری را تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو بیان کرده است تا کمتر نیازمند تعمیر دستگاه خود شوید. این نکات به شرح زیر هستند:

 • ماشین لباسشویی دوو باید در مکان خود به طور صحیح تراز باشد.
 • برای تراز کردن از پیچ های زیر ماشین استفاده کنید.
 • ماشین لباسشویی دوو را در جایی قرار دهید که به شیر آب، پریز برق و خروجی فاضلاب نزدیک باشد.
 • در مکانی که در معرض مستقیم اشعه آفتاب یا بارندگی یا سرما است، دستگاه خود را نصب نفرمایید.
 • لباسشویی شما از سطح دیوار بیش از 5 سانتی متر باید فاصله داشته باشد.
 • نباید هرگز لباسشویی دوو را بیش از حد ظرفیت آن پر کنید.
 • زیرا امکان خراب شدن و نیاز به تعمیرات ماشین لباسشویی دوو پیش می آید.
 • هر برنامه لباسشویی دوو برای شستن گروهی خاصی از لباس‌ هاست.
 • در هنگام کار ولوم تایمر ماشین لباسشویی دوو را تغییر ندهید.
 • زیرا ممکن است تایمر خراب شود و نیاز به تعمیر لباسشویی دوو داشته باشید.
 • هنگام تغییر برنامه ابتدا ماشین لباسشویی دوو خود را خاموش و سپس اقدام به تغییرات نمایید.
 • هنگامی که ماشین لباسشویی دوو شما خاموش است، فلکه شیر تغذیه آب را ببندید.
 • بعد از شستشو، آب باقیمانده لاستیک دور در ماشین لباسشویی دوو را تخلیه و سپس آن را خشک نمایید.
 • پس از شستن مواد پرز دار فیلتر ماشین را به خوبی پاک کنید.
 • هر چند وقت یک بار مطمئن شوید که لوله تخلیه یا شیلنگ خروجی وصل بوده و مسیر خروج آب مسدود نباشد.
 • بعد از هر شستشو در ماشین را باز بگذارید.
 • هر چند وقت یک بار لباسشویی را جرم گیری نمایید.
 • محفظه جاپودری را هر چند وقت یک بار تمیز نمایید.
 • برای دو شستشوی متوالی حداقل یک ساعت فاصله قرار دهید.

خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو کاری تخصصی است. تعمیرکاران آی پی امداد برای ارائه خدمات خوب، در تعمیرات ماشین لباسشویی از قطعات فابریک دوو استفاده می کنند. در ادامه به شرح خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در تهران می پردازیم:

 • تعویض دیگ لباسشویی دوو
 • تعمیر و تعویض تایمر ماشین لباسشویی دوو
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی دوو
 • تعویض لاستیک درب لباسشویی دوو
 • تعویض بلبرینگ، کاسه نمد و سه نظام لباسشویی دوو
 • رفع آبریزی لباسشویی دوو
 • تعویض پمپ تخلیه لباسشویی دوو
 • فروش قطعات لباسشویی دوو
 • تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی دوو
 • تعویض فیلتر لباسشویی دوو (نصب یونیزه و فیلتر برای دستگاه)
 • تعویض موتور لباسشویی دوو
 • کلیه خدمات تعمیر لباسشویی دوو را از تیم فنی آی پی امداد بخواهید.

دوو یکی از بهترین برندهای جهان در زمینه ماشین لباسشویی است. با توجه به امکانات و مزایای زیاد لباسشویی دوو، باید در نگهداری آن دقت زیادی کنید. با این وجود در صورت خرابی بهتر است برای تعمیر دستگاه از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در تهران استفاده کنید.

چنانچه نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دوو پیدا نمایید، مجموعه آی پی امداد با سابقه درخشان و کادری مجرب در حوزه تعمیرات لباسشویی دوو آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

سرویس ماشین لباسشویی دوو چگونه از خرابی این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که همه تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو همواره بر آن تاکید داشته و دارند این است که سرویس دستگاه را باید جدی گرفت و از هرگونه سهل انگاری در انجام آن باید پرهیز کرد؛ اما اغلب مصرف کنندگان به این دلیل که از چگونگی سرویس ماشین لباسشویی دوو اطلاع ندارند انجام این کار را جدی نمی گیرند و فکر می کنند انجام آن کاری اضافی و بی فایده می باشد، در ادامه به بررسی این مشکل خواهیم پرداخت که چگونه سرویس کردن شما را در بلند مدت از تعمیر ماشین لباسشویی دوو بی نیاز خواهد کرد.

 • ابتدا به این توجه داشته باشید که ماشین لباسشویی مجموعه ای از قطعات و لوازم مختلف می باشد و اینگونه نیست که هیچکدام از این قطعات به صورت ناگهانی خراب شوند و آهسته آهسته و با کاهش عملکرد خراب خواهند شد، زمانی که نماینده نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو اقدام به سرویس دستگاه می کند سلامت تمام اجزا را مورد بررسی قرار می دهد.
 • علاوه بر این اغلب افراد اینگونه فکر می کنند که ماشین لباسشویی چون خود در معرض آب و مواد شوینده می باشد آلوده نخواهد شد این در حالیست که هر ماشین لباسشویی باید در فواصل زمانی مناسب جرمگیری شود.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد مشخص است؛ زیرا هزینه ها در این مرکز طبق نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.

 • کلیه­ خدمات و قطعات در مجموعه آی پی امداد با گارانتی 3 الی 12 ماهه ارائه می­ شود.
 • از مهمترین ویژگی های تعمیرات ماشین لباسشویی دوو شفاف سازی تمام هزینه­ ها و اعلام جزییات آن به مشتری قبل از اقدام به تعمیر است.

جهت ارتباط با ما کافی است تا با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید تا نزدیک ترین کارشناس جهت تعمیر به محل شما اعزام شود.

کاربران گرامی به هنگام عیب یابی دستگاه خود تنها به فکر هزینه تعمیرات نباشید و مواردی اعم از استفاده از قطعات فابریک، تعمیرکار متخصص، تحویل ضمانتنامه و فاکتور خدمات را مهم بدانید. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو با رعایت موارد ذکر شده به عیب یابی و تعمیرات در محل میپردازد تا علاوه بر اینکه بعد از تعمیر به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید، در هزینه ها هم صرفه جویی اقتصادی نمایید.

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی آی پی امداد برای تعمیرات لباسشویی دوو در تهران

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی آی پی امداد برای تعمیرات لباسشویی دوو در تهران به شرح زیر می باشد:

 • خدمات تخصصی تعمیر تنها توسط تعمیرات ماشین لباسشویی دوو به مشتریان عزیز ارائه می ­شود.
 • مراجعه به تعمیرگاه­ های غیرمجاز می­ تواند سبب اتلاف وقت و انرژی شما شود.
 • آی پی امداد، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران آماده انجام تعمیرات و تعویض قطعات لباسشویی در محل است.
 • با آی پی امداد شما دیگر نگران هزینه ها نخواهید بود؛ زیرا کارشناسان آی پی امداد موظف به ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن با کمترین قیمت هستند.
 • اعزام تعمیرکار لباسشویی دوو در محل از مزایای بهره مندی از خدمات آی پی امداد می باشد.
 • ارائه فاکتور و ضمانتنامه از دیگر خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی می باشد.
 • در آی پی امداد خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو و تعویض قطعه با قطعات فابریک انجام می شود.

توجه داشته باشید که آی پی امداد برای آن دسته از عزیزانی که دانش فنی دارند، به نحوه آموزش و عیب یابی جهت تعمیر لباسشویی دوو پرداخته است تا بدون هیچ هزینه ای به رفع عیب بپردازید.

برای استفاده از خدمات آی پی امداد با یکی از شماره های تعمیرگاه مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در پایین صفحه تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی دوو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی دوو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

167 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. Hm 21 بهمن 1400

  سلام خسته نباشید اگر جعبه لباسشویی را خودمان باز کنیم و در جا مخصوص قرار دهیم قبل از آمدن مسؤل دستگاه از گارانتی خارج می شود ؟؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 بهمن 1400

   سلام، لطفا با شماره خدمات پس از فروش لباسشویی دوو که در برگه گارانتی درج شده تماس حاصل نمایید

   پاسخ دادن
 2. Hosein 14 فروردین 1400

  سلام دستگاه بعد اتمام شستشو قفل شده باز نمیشه علامت 5Lرو میزنه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 فروردین 1400

   سلام، میکروسوئیچ دستگاه سوخته و باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو تعویض شود.

   پاسخ دادن
  محمد 31 تیر 1399

  سلام و خسته نباشید. لباسشویی دوو تازه خریدم داخل جا پودری شان بخش محفظه نرم کننده آب جمع می‌شود و بعد از اتمام کار نیز تخلیه نمی شود همانجا باقی می‌ماند. نمایندگی امده میگن مشکل ندارن آب اینجا باقی می ماند برای رقیق کردن محلول! میخاستم واقعا آب باید بماند یا تخلیه شود لطفا تجربه تان را به اشتراک بگذارید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 تیر 1399

   سلام، نرم کننده در مرحله آخر عمل میکند و با آب حل میشود ودر زمان خشک کن به اتمام میرسد و نرم کننده داخل جاپودری نمیماند.

   پاسخ دادن
    محمد 01 مرداد 1399

    بعد از اتمام کار، آب داخل محفظه نرم کننده باقی می ماند علت شان چیه؟ باید تخلیه شود یانه؟‌

    پاسخ دادن
     نگین رسولی 01 مرداد 1399

     با سلام، برای رفع باقی ماندن آب داخل محفظه نرمکننده لباسشویی دوو خود شیلنگ های متصل به جا پودری را چک نمایید.

     پاسخ دادن
1 2 3