logo logo نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو
زمان مطالعه: 9 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر ماشین لباسشویی دوو DAEWOO توسط تعمیرکار مجرب و کارشناس در مرکز و تعمیرات رسمی آی پی امداد در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران انجام می شود. استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو دارای مزایای بالقوه ای است که باعث حفظ کیفیت دستگاه و صرفه جویی در هزینه برای شما عزیزان می شود.

آی پی امداد مرکز خدمات حرفه ای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو با نیم قرن سابقه درخشان به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو DAEWOO در تهران خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل معرفی نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو به چه صورت است؟ استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو یا تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟ نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد چه خدماتی را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد؟ تعمیر ماشین لباسشویی دوو توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟ تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو چه ویژگی هایی دارد؟ سوالات رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو آموزش تعمیرات لباسشویی دوو تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی دوو توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد سرویس ماشین لباسشویی دوو چگونه می تواند از خرابی دستگاه جلوگیری کند؟ هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی آی پی امداد برای تعمیرات لباسشویی دوو در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو DAEWOO در تهران

کاربران گرامی اگر به تازگی محصول را خریداری کرده اید و یا گارانتی آن هنوز به پایان نرسیده است، می توانید با شماره نمایندگی درج شده در برگه گارانتی تماس بگیرید.

نحوه تماس با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو DAEWOO در تهران به شرح زیر است:

 1. ابتدا باید درخواست تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود را ثبت کنید.
 2. برای این منظور می توانید درخواست خود را هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین در سایت آی پی امداد ثبت کنید.
 3. پس از ثبت درخواست، کد اشتراک و مشخصات تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو برای شما ارسال می شود.
 4. تکنسین متخصص برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو به محل شما اعزام می شود.
 5. پس از اتمام کار، فاکتور و گارانتی به شما تحویل داده می شود.
 6. همچنین می توانید در نظرسنجی از روند و نتیجه انجام کار شرکت کرده و انتقادات و نظرات خود را بیان کنید.

تعمیرات تخصصی کلیه محصولات دوو را با تامین قطعات فابریک (از انبار آی پی امداد) از ما بخواهید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل

نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران برای آرامش و آسایش شما خدمات تعمیر در محل را به خدمات خود اضافه کرده است. آی پی امداد تعمیرات ماشین لباسشویی دوو را در محل انجام می دهد تا حداکثر رضایت مشتری را جلب کند.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل دارای مزایای زیر است:

 • تمامی مراحل تعمیر ماشین لباسشویی زیر نظر خود شما در منزلتان انجام می شود.
 • نیازی به جابجایی و حمل وسیله نقلیه دیگری نیست.
 • دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای جابجایی لباسشویی نیست.
 • در زمان و پول شما صرفه جویی خواهد شد.
 • به دلیل تعمیر ماشین لباسشویی در محل، خطری ماشین لباسشویی شما را تهدید نمی کند.

معرفی نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو

اگر ماشین لباسشویی خود را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید، دستگاه توسط نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی دوو گارانتی شده و خدمات پس از فروش برای آن ارائه می شود. باید توجه داشته باشید که هزینه تعمیرات و نصب دستگاه شما توسط نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی کاملا رایگان خواهد بود. لازم به ذکر است در صورتی که جعبه ماشین لباسشویی را بدون حضور تعمیرکارنمایندگی رسمی باز کنید، گارانتی را باطل می کند.

آی پی امداد مرکز تعمیرات مجاز لوازم خانگی است که تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی دوو را در محل شما انجام می دهد. این شرکت با اخذ مجوزهای لازم از اتحادیه مربوطه در تهران اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی دوو می نماید. این شرکت هیچ ارتباطی با نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی دوو ندارد.

خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو به چه صورت است؟

اگر به تازگی ماشین لباسشویی دوو خود را خریداری کرده اید، توصیه ما این است که با شماره های درج شده بر روی برچسب گارانتی معتبر نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی دوو تماس گرفته و از خدمات رایگان بهره مند شوید. اما اگر مدت گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی دوو به پایان رسیده است، لازم است بدانید که هزینه آن را باید پرداخت کنید و سپس حق انتخاب برای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو یا مرکز تعمیرات مجاز آی پی امداد را دارید.

آی پی امداد سالهاست که آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در سراسر تهران می باشد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه شما فقط از قطعات اصلی و فابریک استفاده می شود که باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود.
 • اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو به محل باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.
 • تعمیرکاران آی پی امداد زیر نظر کارشناسان متخصص در این زمینه آموزش دیده اند و بسیار مجرب می باشند.
 • تمامی مراحل تعمیر ماشین لباسشویی دوو در منزل شما انجام می شود.
 • تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی می باشد.
 • فاکتور برای شفافیت هزینه به مشتری ارائه می شود.
 • گارانتی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو به مشتری ارائه می شود.

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو یا تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

آیا استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو مقرون به صرفه تر است یا تماس با مرکز تعمیرات مجاز مرکزی آی پی امداد؟

طبیعتا استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو مزایای زیادی به همراه دارد. اما همانطور که در بالا توضیح دادیم، پس از اتمام مدت گارانتی، تعمیرات دستگاه شما هزینه ای در بر خواهد داشت. هم اکنون حق انتخاب برای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو یا تعمیرگاه آی پی امداد را دارید.

لازم به ذکر است که کاربران از خدمات آی پی امداد استقبال زیادی کرده اند. در ادامه به برخی از خدمات ویژه آی پی امداد می پردازیم:

 • رعایت نکات بهداشتی، قوانین مشتری مداری بر اساس اصول خدمات در اروپا
 • ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در سریع ترین زمان با حفظ کیفیت
 • ارائه مقالات آموزشی برای کاربران
 • پاسخ به سوالات کاربران در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو

نمایندگی ماشین لباسشویی دوو چه خدماتی را به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

برای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی گزینه های زیادی وجود دارد که یکی از آنها نمایندگی ماشین لباسشویی دوو است. توجه داشته باشید که استفاده از خدمات یک مرکز نامناسب می تواند آسیب های زیادی به ماشین شما وارد کند. در ادامه به بررسی ویژگی هایی می پردازیم که با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو بهره مند خواهید شد.

 • شما می توانید با استفاده از خدمات آی پی امداد تعمیر اتماشین لباسشویی دوو به کمک قطعات فابریک دستگاه خود را تعمیر کنید.
 • آی پی امداد به دلیل عضویت در اتحادیه توانسته هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی دوو شما را تا 75 درصد کاهش دهد.
 • خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو تنها توسط متخصصین این حوزه انجام خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

قیمت های امروزی در بازار لوازم خانگی باعث شده است که وقوع خرابی در دستگاهی مانند ماشین لباسشویی باعث دلهره و نگرانی مصرف کنندگان شود. این سوال که تعمیر ماشین لباسشویی دوو چقدر طول می کشد، سوال رایج کاربران می باشد. معمولا مصرف کنندگان علاقه مند هستند که تعمیرات را در کمترین زمان ممکن انجام دهند تا به دلیل خرابی ماشین لباسشویی دوو اختلالی در زندگی روزمره آنها ایجاد نشود.

پس از ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد، تعمیرکار در کمتر از یک ساعت در منزل شما حاضر می شود. البته تعیین مدت زمان تعمیر هر محصول به ایراد آن محصول بستگی دارد، اما معمولا تعمیرات ماشین لباسشویی بیش از 3 ساعت طول نخواهد کشید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مسائل مهم که به هنگام انتخاب تعمیرکار برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود باید در نظر داشته باشید، این است که تعمیرکار باید بتواند ایرادات دستگاه را به درستی تشخیص داده و برای رفع آن اقدام کند. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد دارای تعمیرکاران متخصصی است که در این زمینه به شما کمک می کنند.

 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد با بالاترین کیفیت به تعمیر ماشین لباسشویی دوو در محل و منزل شما می پردازد.
 • تعمیرکاران در صورت نیاز به تعویض قطعات دستگاه، تنها از قطعات اصلی و فابریک برای لباسشویی شما استفاده می کنند.
 • تکنسین های آی پی امداد از دانش روز دنیا در زمینه عیب یابی و تعمیرات لباسشویی دوو برخوردار هستند و آموزش های لازم را فرا گرفته اند.
 • خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران این مجموعه از گارانتی و ضمانت نامه معتبر برخوردار می باشد.

نمایندگی نصب ماشین لباسشویی دوو در تهران

یکی از مهمترین اقداماتی که پس از خرید لباسشویی دوو خود باید نسبت به انجام آن اقدام نمایید، استفاده از خدمات نصب لباسشویی توسط تعمیرکار نمایندگی اصلی برند می باشد. دقت داشته باشید که اگر خودتان اقدام به انجام این کار نمایید، گارانتی دستگاه شما از بین رفته و دیگر قادر به استفاده از آن نخواهید بود.

در برخی مواقع نیز ممکن است دستگاه شما ار کارت گارانتی برخوردار نباشد و یا نتوانید از خدمات آن استفاده کنید. در این شرایط می توانید از خدمات نمایندگی نصب لباسشویی دوو در آی پی امداد برای انجام این کار کمک بگیرید. تکنسین های متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو می توانند با رعایت اصول اولیه اقدامات لازم را برای نصب و راه اندازی لباسشویی شما به طور کامل انجام دهد.

سوالات رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

برخی از مصرف کنندگان همواره به دنبال پاسخ به سوالاتی هستند که در زمینه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو مطرح کرده اند. به همین دلیل در این بخش قصد داریم به این سوالات مشتریان پاسخ کامل دهیم:

 • برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد چه هزینه ای باید پرداخت کنیم؟

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در منزل به عوامل مختلفی از جمله نوع عیب و خرابی دستگاه شما بستگی دارد. همچنین این هزینه بر اساس تعرفه اعلام شده از سوی اتحادیه تعیین می شود و به همین دلیل می تواند در کاهش 75 درصدی هزینه های شما موثر باشد.

 • چگونه باید فاکتور تعمیر ماشین لباسشویی دوو را پرداخت کنیم؟

در صورت رضایت مشتریان و پس از اتمام کار هزینه فاکتور تعمیر دستگاه به تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو پرداخت می شود.

 • آیا مرکز مجاز تعمیرات آی پی امداد برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو گارانتی ارائه می دهد؟

کلیه خدمات ارائه شده توسط نمایندگی مجاز آی پی امداد 3 تا 12 ماه بدون قید و شرط می باشد. همچنین دستگاه قبل از اتمام گارانتی به صورت رایگان قابل تعمیر می باشد.

آموزش تعمیرات لباسشویی دوو

ماشین لباسشویی مانند سایر لوازم خانگی پرکاربرد ممکن است به مرور زمان با عیوب و مشکلات مختلفی مواجه شود. برخی از انواع این خرابی ها با کمی دانش فنی به راحتی قابل حل بوده و نیازی به تعمیر ماشین لباسشویی دوو نخواهد بود. از این رو آی پی امداد با بهره گیری از تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص و مجرب خود بخشی به نام آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی دوو را ارائه کرده است. با کمک این موارد مصرف کنندگان می توانند دستگاه خود را عیب یابی کرده و ایراد جزئی ماشین لباسشویی خود را برطرف کنند.

همچنین با کمک این موارد می توانید هزینه تعمیر ماشین لباسشویی خود را به حداقل برسانید و از خرابی مجدد آن جلوگیری کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال در حین عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی می توانید بپرسید تا کارشناسان آی پی امداد به شما کمک نمایند.

عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی دوو توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

عیب یابی ماشین لباسشویی دوو مهمترین بخش در بخش تعمیرات می باشد. به این ترتیب در زمان حضور تعمیرکار در محل و پس از عیب یابی دستگاه شما، مشکل آن در کمترین زمان ممکن برطرف می شود. تعمیرات و عیب یابی ماشین لباسشویی دوو توسط تعمیرکار با توضیحات کامل در زیر آمده است:

 • چرا ماشین لباسشویی دوو سر و صدا می کند؟
 • چرا ماشین لباسشویی دوو آب را تخلیه نمی کند؟
 • علت لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی دوو چیست؟
 • علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی دوو چیست؟
 • و …

در ادامه به سوالات متداول مشتریان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو توسط کارشناسان آی پی امداد پاسخ خواهیم داد.

چرا از داخل لباسشویی سر و صدا به گوش می رسد؟ نحوه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در این مواقع

اگر دستگاه شما صدای زیادی تولید می کند، می توانید موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو بررسی کنید:

 • شما باید به دنبال اشیایی مانند سکه یا سوزن باشید که ممکن است در پمپ یا درام فرو رفته باشد.
 • باید ماشین را متوقف کنید، سپس قطعاتی مانند درام و فیلتر را بررسی کنید.
 • ممکن است لباس ها را به طور ناموزون در دستگاه توزیع کرده باشید.
 • در صورت ادامه صدا، باید دستگاه را خاموش کنید و هنگام قرار دادن لباس در دستگاه مراقب باشید.
 • بررسی کنید که آیا ماشین لباسشویی روی سطح صافی قرار دارد یا خیر.
 • در صورت لزوم، با استفاده از پیچ هایی که در زیر پایه های ماشین لباسشویی قرار دارند، دستگاه را تراز کنید.
 • ممکن است اتصالات موتور مشکل داشته باشد.

بررسی موتور نیاز به دانش فنی دارد، پس برای عیب یابی و تعمیر از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو بهره مند شوید.

چرا لباسشویی دچار لرزش می­ شود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در این باره

اگر دستگاه شما مشکل لرزش دارد، می توانید برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است صفحات اتصالات یا مهر و موم های دستگاه شما باز شده باشد.
 • برای آموزش بازکردن پیچ ها می توانید به قسمت نصب در دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید.
 • باید پایه ها را بررسی کنید تا ببینید روی زمین صاف و محکم هستند یا خیر.
 • هنگام قرار دادن لباس در دستگاه متعادل باشید.

اگر دستگاه شما ویبره است و مشکل شما با آموزش ذکر شده حل نشد، کافی است از خدمات آی پی امداد برای عیب یابی و تعمیرات ماشین لباسشویی دوو بهره مند شوید.

چرا لباسشویی نشتی آب دارد؟ نحوه تعمیر لباسشویی دوو در هنگام بروز این مشکل

اگر دستگاه شما مشکل نشتی آب دارد، برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو می توانید موارد زیر را بررسی کنید:

 • باید بررسی کنید که لوله های ورودی یا خروجی مسدود نشده باشند.
 • در صورت نیاز آنها را با کمی فشار در جای خود محکم کنید.
 • لوله های تخلیه ممکن است توسط اجسام خارجی مسدود شده باشند که باید آنها را به دقت بررسی کنید.
 • ممکن است از پودر شوینده بیش از حد استفاده کرده باشید.

اگر دستگاه شما نشتی آب دارد و با توصیه ها و آموزش های ذکر شده مشکل شما حل نشد، برای رفع ایراد از خدمات تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی دوو بهره مند شوید.

علت وارد نشدن آب به قسمت جا پودری ماشین لباسشویی چیست؟ روش رفع عیب دستگاه در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

اگر دستگاه شما مشکل عدم ورود آب به ماشین لباسشویی دارد، باید موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو بررسی کنید:

 • ماشین لباسشویی دوو دارای سه محفظه برای پودر می باشد.
 • ممکن است ورودی این محفظه ها به دلیل رسوبات مسدود شوند.
 • باید محفظه را بردارید و تمیز کنید.

در صورت عدم ورود آب به جای پودر ماشین لباسشویی می توانید از خدمات رسمی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو جهت تعمیرات استفاده نمایید.

علت مرطوب ماندن لباس ­ها پس از اتمام فرآیند شستشو در لباسشویی چیست؟ برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو در این مواقع چه کنیم؟

اگر بعد از اتمام فرآیند شستشو، لباس‌های داخل ماشین شما خیس می ماند، می توانید موارد زیر را برای تشخیص و تعمیر ماشین لباسشویی دوو بررسی کنید:

 • باید بررسی کنید که پمپ تخلیه مسدود نشده باشد.
 • ممکن است لباس را بیش از حد بار کرده باشید.
 • سعی کنید لباس ها را کم و بیش در ماشین لباسشویی قرار ندهید.

اگر مشکل همچنان پابرجا بود می توانید از خدمات تعمیرات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران برای عیب یابی و رفع ایراد بهره مند شوید.

علت ایجاد صدای بسیار بلند زمانی که لباسشویی روی خشک کن می ­رود چیست؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در این باره

اگر دستگاه شما دارای مشکل صدای بلند خشک کن می باشد، می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر ماشین لباسشویی هنگام قرار دادن روی خشک کن صدا ایجاد می کند، باید سه نظام و بلبرینگ ماشین لباسشویی را از نظر خرابی بررسی کنید.

در صورت نیاز به رفع مشکل صدای زیاد ماشین خشک کن می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در محل بهره مند شوید.

چرا آب به اندازه کافی وارد مخزن لباسشویی نمی­ شود؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

اگر آب کافی وارد مخزن دستگاه شما نمی شود، می توانید موارد زیر را برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی دوو بررسی کنید:

 • باید اتصالات شیرهای ورودی را بررسی کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که آب فشار کافی دارد.
 • همچنین شیر برقی لباسشویی را باید از نظر خرابی بررسی کنید.

در صورت رفع نشدن مشکل عدم ورود آب به مخزن دستگاه می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو جهت تعمیرات بهره مند شوید.

چرا لباس­ ها در دیگ ماشین لباسشویی نمی­ چرخد؟ برای عیب یابی و تعمیرات لباسشویی دوو چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما مشکل چرخاندن دیگ دارد، می توانید برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را بررسی کنید:

 • یکی از دلایل رایج نچرخیدن لباس ها در داخل دیگ به دلیل حجم زیاد لباس های داخل آن است.
 • هرگز لباس های بیشتری را در ماشین لباسشویی قرار ندهید.
 • اگر مقدار لباس در لباسشویی شما زیاد است، شستشو را در چند مرحله امتحان کنید.

در صورت رفع نشدن مشکل باید از تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی دوو کمک بگیرید.

چرا درب ماشین لباسشویی باز نمی­ شود؟ نحوه رفع این عیب در نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو

در صورت باز نشدن درب ماشین لباسشویی می توانید موارد زیر را برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو بررسی کنید:

 • اگر ماشین لباسشویی کار می کند، صبر کنید تا شستشو به طور کامل تمام شود و سپس دوباره درب را امتحان کنید.
 • اگر در باز نشد، میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض یا تعمیر دارد.

در صورت رفع نشدن مشکل می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در محل تماس بگیرید.

علت بوی بد لباس ­ها در ماشین لباسشویی چیست؟ چه اقداماتی برای تعمیرات ماشین لباسشویی دوو انجام دهیم؟

اگر دستگاه شما با بوی لباس مشکل دارد، می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو موارد زیر را بررسی کنید:

 • اگر بعد از اتمام شستشو سریعا لباس ها را از لباسشویی خارج نکنید؛ زیرا رطوبت باقی مانده در دیگ باعث ایجاد بوی بد می شود.
 • پس از تخلیه ماشین لباسشویی، باید محفظه داخلی ماشین لباسشویی را با یک پارچه نرم به آرامی تمیز کنید.
 • برای جرم گیری ماشین لباسشویی باید دو قاشق پودر جرم گیر را با یک قاشق غذاخوری جوش شیرین و به همراه نصف فنجان سرکه داخل ماشین لباسشویی خود بریزید.
 • سپس باید یک برنامه کامل شستشو را روی ماشین لباسشویی دوو تنظیم کنید.

در صورت مشاهده هر یک از ایرادات، تنها با یک تماس می توانید از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در تهران بهره مند شوید.

سرویس ماشین لباسشویی دوو چگونه از خرابی این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که تمامی تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو همواره بر آن تاکید داشته اند، این است که سرویس دستگاه را جدی گرفته و از هرگونه بی احتیاطی در انجام آن خودداری شود. اما اکثر مصرف کنندگان آن را جدی نمی گیرند؛ زیرا نمی دانند چگونه ماشین لباسشویی دوو را سرویس کنند و فکر می کنند انجام آن کار اضافی و بی فایده ای است. در دراز مدت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی دوو را از بین می برد.

 • نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو دستگاه را سرویس می کند و سلامت تمام اجزا را بررسی می کند.
 • علاوه بر این، اکثر مردم فکر می کنند که ماشین لباسشویی به دلیل قرار گرفتن در معرض آب و مواد شوینده آلوده نمی شود، اما هر ماشین لباسشویی باید در فواصل زمانی مناسب تمیز شود.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو در آی پی امداد مشخص است; زیرا هزینه ها در این مرکز با توجه به نرخ های اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود.

 • کلیه خدمات و قطعات مجموعه آی پی امداد با 3 تا 12 ماه گارانتی ارائه می شود.
 • یکی از مهمترین ویژگی های تعمیرات ماشین لباسشویی دوو، شفاف سازی تمامی هزینه ها و اعلام جزئیات به مشتری قبل از شروع تعمیر می باشد.

کاربران گرامی هنگام عیب یابی دستگاه خود باید مواردی مانند استفاده از قطعات فابریک، تعمیرکار متخصص، تحویل گارانتی و فاکتور خدمات را مهم در نظر بگیرید. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو تعمیرات را در محل انجام می دهد تا بتوانید مانند روز اول بعد از تعمیر از دستگاه خود استفاده کنید و در هزینه نیز صرفه جویی کنید.

قیمت خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

در صورتی که قصد تعمیر یا تعویض هریک از قطعات معیوب ماشین لباسشویی دوو خود را دارید، می توانید به کمک جدول زیر از هزینه های تقریبی آنها اطلاع پیدا نمایید.

خدمات تعمیرات لباسشویی دوو هزینه تعمیر ماشین لباسشویی دوو
تعویض کاسه نمد، بلبرینگ و سه نظام لباسشویی دوو از 900/000 تا 1/500/000 تومان
تعویض میکروسوئیچ ماشین لباسشویی دوو 400/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض شیربرقی لباسشویی دوو 290/000 الی 550/000 تومان
هزینه تعویض هیدروستات ماشین لباسشویی دوو 350/000 الی 850/000 تومان
هزینه تعویض لاستیک دور درب لباسشویی دوو 300/000 الی 1/200/000 تومان
هزینه تعویض تایمر ماشین لباسشویی دوو 300/000 الی 800/000 تومان
هزینه تعویض پمپ تخلیه لباسشویی  دوو 300/000 الی 750/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر موتور لباسشویی دوو 1/000/000 الی 1/700/000 تومان
هزینه تعویض یا تعمیر دیگ آبکش لباسشویی دوو 800/000 الی 1/300/000 تومان

نتیجه گیری استفاده از خدمات نمایندگی آی پی امداد برای تعمیرات لباسشویی دوو در تهران

نتیجه استفاده از خدمات نمایندگی آی پی امداد برای تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در تهران به شرح زیر است:

 • خدمات تعمیرات تخصصی فقط توسط تعمیرات ماشین لباسشویی دوو به مشتریان عزیز ارائه می شود.
 • مراجعه به تعمیرگاه های غیرمجاز می تواند وقت و انرژی شما را هدر دهد.
 • با آی پی امداد دیگر نگران هزینه ها نخواهید بود؛ زیرا کارشناسان آی پی امداد موظف به ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن با نازل ترین قیمت هستند.
 • اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو به محل یکی از مزایای استفاده از خدمات آی پی امداد می باشد.
 • ارائه فاکتور و گارانتی از دیگر خدمات تعمیرگاه مجاز مرکزی می باشد.
 • در آی پی امداد خدمات تعمیر ماشین لباسشویی دوو و تعویض قطعات با قطعات فابریک انجام می شود.

توجه داشته باشید که آی پی امداد برای کسانی که دانش فنی تعمیر ماشین لباسشویی دوو دارند، آموزش و عیب یابی ارائه کرده است تا بدون هیچ هزینه ای مشکل را برطرف کنید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین لباسشویی دوو در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی دوو به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین لباسشویی دوو، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

167 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. Hm 21 بهمن 1400

  سلام خسته نباشید اگر جعبه لباسشویی را خودمان باز کنیم و در جا مخصوص قرار دهیم قبل از آمدن مسؤل دستگاه از گارانتی خارج می شود ؟؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 بهمن 1400

   سلام، لطفا با شماره خدمات پس از فروش لباسشویی دوو که در برگه گارانتی درج شده تماس حاصل نمایید

   پاسخ دادن
 2. Hosein 14 فروردین 1400

  سلام دستگاه بعد اتمام شستشو قفل شده باز نمیشه علامت 5Lرو میزنه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 فروردین 1400

   سلام، میکروسوئیچ دستگاه سوخته و باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو تعویض شود.

   پاسخ دادن
  محمد 31 تیر 1399

  سلام و خسته نباشید. لباسشویی دوو تازه خریدم داخل جا پودری شان بخش محفظه نرم کننده آب جمع می‌شود و بعد از اتمام کار نیز تخلیه نمی شود همانجا باقی می‌ماند. نمایندگی امده میگن مشکل ندارن آب اینجا باقی می ماند برای رقیق کردن محلول! میخاستم واقعا آب باید بماند یا تخلیه شود لطفا تجربه تان را به اشتراک بگذارید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 تیر 1399

   سلام، نرم کننده در مرحله آخر عمل میکند و با آب حل میشود ودر زمان خشک کن به اتمام میرسد و نرم کننده داخل جاپودری نمیماند.

   پاسخ دادن
    محمد 01 مرداد 1399

    بعد از اتمام کار، آب داخل محفظه نرم کننده باقی می ماند علت شان چیه؟ باید تخلیه شود یانه؟‌

    پاسخ دادن
     نگین رسولی 01 مرداد 1399

     با سلام، برای رفع باقی ماندن آب داخل محفظه نرمکننده لباسشویی دوو خود شیلنگ های متصل به جا پودری را چک نمایید.

     پاسخ دادن
1 3 4 5