021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیر لباسشویی در تهران با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی
علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی یا همان دلیل کار نکردن این قطعه را همراه با نحوه عیب یابی و رفع عیب از 0 تا 100 برای شما عزیزان در این مقاله از آی پی امداد شرح داده ایم.

کاربران گرامی، سوالات خود را در زمینه راهنمای عیب یابی تایمر لباسشویی در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) یا بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی ( علت کار نکردن تایمر لباسشویی ) از مهم ترین اطلاعاتی است که باید در هنگام استفاده یا عیب یابی این دستگاه بدانید.ما در آی.پی امداد در مورد علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی برای شما توضیحاتی را آماده کرده ایم که در وحله اول در مورد این مشکل بدانید و در مرحله بعد در مورد چگونگی تعمیر تایمر لباسشویی بدانید و اگر نیاز شد اقدام به تعویض تایمر ماشین لباسشویی کنید.

در واقع میتوان گفت هر مشکلی که برای ماشین لباسشویی پیش بیاید و موجب نیاز به تعمیر لباسشویی و تعمیرکار لباسشویی گردد میتواند اذیت کننده باشد. جلو نرفتن تایمر لباسشویی یکی از مشکلات است که ممکن است شما را به دردسر بیاندازد.

4 دلیل کار نکردن یا جلو نرفتن تایمر لباسشویی

در این قسمت به 4 دلیل کار نکردن یا جلو نرفتن تایمر لباسشویی و در ادامه به شرح عیب یابی کامل آن ها میپردازیم.

 1. خرابی میکروسوئیچ درب
 2. خرابی موتور تایمر لباسشویی
 3. خرابی هیدروستات
 4. خرابی دستگیره برنامه لباسشویی

به مطالعه ادامه مقاله بپردازید تا با نحوه عیب یابی 4 دلیل کار نکردن تایمر لباسشویی آشنا شوید.

1.خرابی میکروسوئیچ درب اولین علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی

سوپاپ درب ماشین لباسشویی متصل به سوئیچ درب که از آن به عنوان اولین علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی یاد شد به عنوان یک ویژگی ایمنی در ماشین لباسشویی طراحی و تعبیه شده است. البته این ویژگی فقط در لباسشوی های درب از جلو قرار دارد.

 • سوپاپ درب ماشین لباسشویی به طور معمول در زیر صفحه بالایی ماشین لباسشویی قرار گرفته است و با یک پین به درب متصل است.
 • تا زمانی که درب بسته شد ؛ میکروسوئیچ درب را فعال کند.
 • در واقع سوپاپ درب برق را در تایمر و موتور به جریان در می آورد.
 • اولین کاری که برای پیدا کردن علت جلو نرفتن تایمر لباسشویی باید انجام دهید چک کردن سوئیچ درب ماشین لباسشویی است.
 • اگر در سوئیچ برق جریان پیدا نمیکند میتوان حدس زد که علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشوی سوپاپ است که مشکل پیدا کرده است.
 • اما اگر برق در سوئیچ جریان میکند میکند باید بدانید که علت کار نکردن تایمر لباسشویی سوئیچ درب است که معیوب شده است.
 • به اهرم و سیم های متصل به سوئیچ نیز توجه کنید شاید سوئیچ سالم باشد و سیم های متصل به آن مشکل پیدا کرده باشند.
 • پس از اطمینان از اینکه علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی سوئیچ درب دستگاه است ابتدا باید برق دستگاه را قطع کنید تا بتوانید تعمیر میکروسوئیچ درب لباسشویی را آغاز کنید.
 • سپس سیم های متصل به سوئیچ و سوئیچ را به طور جداگانه توسط یک اهم سنج تست کنید و هر کدام از آن ها که نیاز به تعویض داشت اقدام به این کار کنید.

2.خرابی موتور تایمر لباسشویی دومین علت جلو نرفتن تایمر لباسشویی

موتور تایمر لباسشویی برای کنترل تمام مراحل چرخه لباسشویی و جلو بردن تایمر لباسشویی استفاده میشود.موتور تایمر لباسشویی که دومین علت کار نکردن تایمر ماشین لباسشویی است متشکل از سیم ها و مجموعه الکتریکی است که توسط یک گردان بادامکی عمل میکند و موجب جلو رفتن تایمر میشود .

باید بدانید قطعاتی در تایمر وجود دارد که برای کنترل موتور تایمر استفاده میگردد.بنابراین برای پیدا کردن علت جلو نرفتن تایمر لباسشویی در این قسمت باید سه نکته را بررسی کنید:

 1. قطعات کنترل کننده موتور تایمر
 2. موتور تایمر
 3. تایمر لباسشویی

3.خرابی کنترل کننده سطح آب ( هیدروستات ) سومین علت جلو نرفتن ماشین لباسشویی

کنترل کننده سطح آب در ماشین لباسشویی برای کنترل باز و بسته شدن شیر ورودی آب لباسشویی تعبیه شده است همچنین این ویژگی زمانی که سطح آب به حد مناسبی میرسد فرمان تامین و جریان پیدا کردن برق موتور را صادر میکند.

اگر لباسشویی از آب پر میشود ولی تایمر لباسشویی حرکت نمیکند میتوان گفت علت جلو نرفتن تایمر لباسشویی معیوب شدن کنترل کننده سطح آب است.در این صورت باید کنترل کننده سطح آب را بررسی کنید.برای اینکار :

 • ابتدا باید برق دستگاه را قطع کنید سپس سیم های متصل به کنترل کننده سطح اب را جدا کرده و کنترل کننده را بررسی کنید.

4.خرابی دستگیره برنامه لباسشویی چهارمین علت کارنکردن تایمر لباسشویی

دستگیره برنامه لباسشویی مستقیما به تایمر لباسشویی متصل است و در جلو رفتن تایمر لباسشویی تاثیر مستقیم دارد.شما با حرکت دادن دستگیره برنامه تایین میکنید که چه چرخه ای در طول عملکرد لباسشویی اجرا شود.با حرکت دادن آن و زدن دکمه استارت تایمر لباسشویی شروع به حرکت رو به جلو میکند.این دستگیره به طور معمول از پلاستیک ساخته شده است و با یک گیره فلزی که در آن قرار دار به شفت تایمر متصل می شود.

این دستگیره در معرض سایش است و ممکن است در اثر این سایش ارتباط آن با تایمر قطع گردد و چهارمین علت جلو نرفتن تایمر لباسشویی را ایجاد کند.

برای حل این مشکل باید :

 • دستگیره را تعویض کنید.

بسیای از دستگیره های برنامه دارای شماره گیری های مجزا می باشند که با چرخاندن دستگیره عمل میکنند برای برداشتن دستگیره باید توجه کنید که به این شماره گیری ها آسیب وارد نشود.در بعضی از مدل ها برای جدا کردن دستگیره نیاز دارید که آن را از مرکز جدا کنید و در بعضی مدل ها دستگیره را باید از پشت پنل جلویی جدا کید.

نتیجه گیری مقاله علت کار نکردن تایمر ماشین لباسشویی

اگر تایمر لباسشویی شما کار نمیکند یا جلو نمیرود دانستید که برای رفع این مشکل باید قطعات زیر چک شود :

 • میکروسوئیچ درب که میتواند دلیل کار نکردن تایمر لباسشویی باشد
 • خرابی در موتور تایمر میتواند علت کار نکردن تایمر ماشین لباسشویی باشد
 • عدم تنظیم هیدروستات لباسشویی یا خرابی این قطعه میتواند علت جلونرفتن تایمر باشد
 • خرابی دستگیره برنامه دیگر علت جلونرفتن تایمر لباسشویی است

در اینجا به صورت خلاصه مشکلاتی که میتواند علت کار نکردن تایمر لباسشویی باشد را شرح دادیم ، در نظر داشته باشید که خود تایمر به دلیل استفاده زیاد یا عدم استفاده مناسب میتواند خراب شود و کار نکند که نیاز به تعمیر یا تعویض دارد.

در هر خانواده ای با سلیقه های مختلف لباسشویی های مختلف با برندهای مختلف وجود داردکه میتواند مشکل آنها برای تعمیرات ، علت جلو نرفتن تایمر لباسشویی باشد ، آی.پی امداد نمایندگی تعمیرات لباسشویی با شعبات مختلف در سراسر تهران به تعمیرات لباسشویی برندها مختلف میبپردازد ، در نظر داشته باشید که چنانچه برند لباسشویی شما آاگ ، بوش ، زیمنس ، ارج ، کنوود ، بکو ، فریجیدر ، اسنوا ، دوو ، آریستون ، ایندزیت ، الگانس و یا … باشد تفاوتی نمیکند ، شما عزیزان برای برطرف کردن علت جلو نرفتن تایمر ماشین لباسشویی میتوانید با آی پی امداد در ارتباط باشید.

146 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. مریم 18 تیر 1400

  سلام لباسشویی ال جی دارم وقتی شروع به شستشو میکنه یک ساعت و بیست دقیقه رو نشون میده ولی وقتی به یک ساعت و دوازده دقیقه میرسه یک دفعه زمان باقیمانده مثلا ۳۴ دقیقه رو نشون میده و واقعا بعد از ۳۴ دقیقه شستشو به پایان میرسه میخواستم بپرسم دلیل حذف شدن مراحلی از چرخه شستشو چی میتونه باشه؟ و اینکه صدایی مثل بوق بم تولید میکنه که واقعا اذیت میکنه ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 18 تیر 1400

   سلام، علت پریدن زمان تایمر در لباسشویی مربوط به مشکل در همان تایمر یا برد است

   پاسخ دادن
 2. اميدآصف 13 خرداد 1400

  سلام لباسشويي سپهرالكتريك se 386دارم كليد استارتش شكست با چوب كبريت ثابت نگه داشتم ولي كار با تابمرش رو بلد نيستم چون خيلي سخت حركت ميكنه و دربرنامه شستشو بعداز نيم ساعت آبگيري وتخليه همزمان انجام ميده به نظرشما ممكنه چون قبل از تعيين برنامه شستشو كليد استارت فعاله تايمر انفد سفت شده باشه؟ ضمنا درجه بالاش خلاف جهت عقربه ها ميچرخه و در اعداد اول تايمر كه رنگ آبي هستن ده دقيقه اي ميشوره ولي آبگيري وتخليه همزمان اتفاق نميافته ولي از اولين برنامه كه قرمزه رنگ درجه اش مال كتان هست ديگه يكسره ميشوره بعد روي آبگيري وتخليه ثابت ميمونه ضمنا فقط يك شيلنگ پشتش بود كه من به آب داغ وصل كردم ممنون ميشم راهنمايي كنين ودفترچه راهنماشو برام ارسال كنين با سپاس

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 خرداد 1400

   سلام، تایمر مشکل دارد، باید تعمیر و یا تعویض شود.

   پاسخ دادن
  مهدی عباسی 05 خرداد 1400

  سلام ماشین لباس شویی من مارک آزمایشه متاسفانه مدت زمان رونمیتونم کنترل کنم یعنی مونده رو227نه کم میشه ن زیادمشکل چیه

  پاسخ دادن
  علی خویی نوشهر تشکر 27 اردیبهشت 1400

  سلام همکار کرامی لبلسشویی زمان ۳۳ دقیقه تا ۲۷ به بعد کم نمیکندفقط'شستشو انجام میده مراحله بعدی انجام نمیده

  پاسخ دادن
  محمد 21 اردیبهشت 1400

  سلام لباسشوی سامسونگ دارم وقتی روشن میکنم برا شستوشو دور نمیگیره بداز چند بارخاموش روشن کردن دور میگیره وشستوشو انجام میده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 22 اردیبهشت 1400

   سلام، پمپ تخلیه، هیدروستات و ذغال موتور باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  امیر 16 اردیبهشت 1400

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ ۷ کیلویی داریم چند وقته روی زمان ۹دقیقه گیر میکنه و چند دقیقه تایمر ثابت میمونه و آبکشی هم کامل انجام نمیشه مشکل از چیه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 اردیبهشت 1400

   سلام، علت گیر کردن و ثابت موندن تایمر لباسشویی سامسونگ شما مربوط به مشکل در همان تایمر یا برد الکترونیکی میباشد. برای رفع این مشکل اقدام به تعمیر برد نمایید.

   پاسخ دادن
  مهسا 25 فروردین 1400

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ ۸ کیلویی داریم چند وقته روی تایمرهای مختلف که میداریم بعد از چند دقیقه تایمر ثابت میمونه مثلا دقیقه ۱۱ میمونه و هی سبکل تکراری انجام میده و خاموش نمیشه حتی دربشم باز نمیشه مشکل از چیه لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 فروردین 1400

   سلام، مشکل تایمر لباسشویی سامسونگ شما با تعمیر حل میشود.

   پاسخ دادن
   محمدحسین 21 اردیبهشت 1400

   سلام میخواستم ببینم دکمه چرخان لباسشویی رو کدوم طرفی بچرخونیم بهتره؟

   پاسخ دادن
  جهانی 04 فروردین 1400

  سلام لباسشویی مدیا داریم همیشه روی برنامه شستشوی میکسد یک ساعت و نوزده دقیقه میگذاشتیم دفعه آخر این مدت را در زمان دو ساعت و چهل و پنج دقیقه سپری کرد گویی زمان سنج آن در تشخیص طول زمان مشکل پیدا کرده چه باید بکنیم؟

  پاسخ دادن
  محمد 28 اسفند 1399

  سلام ،لباسشویی بکو داریم، روی حالت خود شو آب پر میشه و میره روی حالت مکث و علامت قطع آب میاد روی نمایشگر و باز استارت میزنیم بازم آب اضافه میکنه و بازم میره روی مکث

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 29 اسفند 1399

   سلام، هیدروستات و تایمر لباسشویی بکو شما باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  Fatemeh 27 اسفند 1399

  سلام لباسشویی ال جی دارم وقتی میزنم روی تایم 30دقیقه تا دقیقه 23درست کار می‌کند از دقیقه ی 23به بعد تایمر کار نمی‌کند اما مخزن در حال چرخش هست ممنون میشم کمک کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 29 اسفند 1399

   سلام، برد الکترونیکی یا تایمر لباسشویی ال جی شما باید چک شود.

   پاسخ دادن
  امیرحسین دارابی 26 اسفند 1399

  سلام ماشین لباسشویی اینوا دارم لباسشویی تو تایم ۱۱ دقیقه گیر میکنه و خاموش نمیشه ممنون از راهنماییتون

  پاسخ دادن
  رضا 23 اسفند 1399

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ داریم. چند روزی است که در پروگرام های مختلف و در زمان های باقیمانده کاری مختلف و در هنگام تخلیه، مرتب سیکل تکراری اجرا می کند و مثلا در آخرین مورد مرتب فرمان تخلیه می دادو وارد مرحله خشک کن نمی شد. ضمنا پمپ تخلیه کار خود را انجام می دهد ولی با سرو صدا.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 اسفند 1399

   سلام، ابتدا به بررسی پمپ تخلیه و سپس تایمر بپردازید.

   پاسخ دادن
  امیر 20 اسفند 1399

  با سلام لباسشویی آبسال از D شروع میشه و روی G بدون اینکه آب رو تخلیه کنه و دورتند خشکن بره خاموش میشه لطفا راهنمایی فرمائید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 اسفند 1399

   سلام، دلیل جلو نرفتن برنامه در لباسشویی آبسال شما، تایمر میباشد و باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  مرضیه 19 اسفند 1399

  سلام ماشین لباسشویی حایر دارم ،بیشترازمدتی که بهش زمان میدم کار میکنه و خاموش نمیشه و اکثرا آب ماشین از درب نشت میکنه بیرون موقع شستشو،ممنونم اگر کمکم کنید.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 اسفند 1399

   سلام، تایمر، هیدروستات و لاستیک دور درب باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  سید عظیم موسوی 15 اسفند 1399

  سلام لباسشویی دوو تا دقیقه 11 کار میکند وقتی نوبت به دور تند و خشک کن میرسد تایمر در دقیقه 11 متوقف شده خشک کار نمی کند و ماشین به شستن ادامه میدهد و متوقف نمی شود

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 اسفند 1399

   سلام، تاخو یا خازن موتور را بررسی نمایید و سپس چک نمایید تا فیلتر کف یا مسیر تخلیه گرفتگی نداشته باشد.

   پاسخ دادن
  رضا 11 اسفند 1399

  سلام، لباسشویی اوشن مدل مکانیکی است و برای شستشوی لباس که تایمر روی 4 می گذاریم وقتی که به به 9 می رسد جلو نمی رود و درجا می ماند و لباسشویی همانطوری کار می کند و به مرحله آخر خشک کن وارد نمیشه و با دست باید کمی حرکت داد تا به مرحله خشک کردن و استاپ برسد. یک تعمیرکاری آوردیم گفت احتمال دارد برای پمپ تخلیه باشد که آن را عوض کرد و هیچ تفاوتی نکرد چون از ابتدا هم بخوبی تخلیه می کرد. لطفا بفرمایید که بنظرتون مشکل آن از کدوم قسمت میتونه باش]؟ با تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 اسفند 1399

   سلام، مشکل جلو نرفتن تایمر لباسشویی اوشن شما مربوط به قسمت تایمر میباشد و باید تعمیر نمایید.

   پاسخ دادن
  بیات 09 اسفند 1399

  سلام لباسشویی هوور دارم که بعد روشن شدن دو مرحله بخوبی ابگیری و ابکشی میکنه ولی در مرحله اخر ابگیری نمی کند و توقف میکند وهمه چراغها خاموش وروشن میشوند

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 اسفند 1399

   سلام، برد الکترونیکی و شیربرقی لباسشویی هوور را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  حمیدرضاجعفری 30 بهمن 1399

  سلام ماشین لباسشویی اسنوا وقتی به ۱۱دقیقه میرسه ومیخواد به مرحله خشکن برسه در۱۱دقیقه میمونه .

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 02 اسفند 1399

   سلام، در قدم اول باید به بررسی تایمر لباسشویی اسنوا یپردازید که با تعمیر مشکل حل میشود.

   پاسخ دادن
  مهرداد 28 بهمن 1399

  سلام لباسشویی ال جی ۸ کیلویی دارم و به تایم ۱۱ دقیقه که میرسه ثابت میمونه و بعد از چند دقیقه ادامه میده دلیلش چی میتونه باشه. ممنون

  پاسخ دادن
  راضیه باباخانی 28 بهمن 1399

  سلام ببخشید لباسشویی 8کیلو ایی دوو داریم که وقتی میزاریم رو 30دقیقه یا همون 17 دقیقه رو تایم 11دقیقه در جا میزنه 10دقیقه یا بیشتر طول میکشه انگار میخواد بره رو خشک کن اما نمیتونه البته همه مواقع اینجوری نمیشه هر از گاهی اینجوری میشه و اینکه وقتی لباسشویی را بصورت خالی میزارم رو 17دقیقه کار کنه اینجوری نمیشه خواستم بدونم مشکلش چیه؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 بهمن 1399

   سلام، ابتدا تاخو یا خازن موتور را بررسی نمایید، سپس فیلتر کف را تمیز نمایید و در صورتت عدم رفع مشکل تایمر یا برد بررسی شود.

   پاسخ دادن
   نعیم 08 اسفند 1399

   سلام کمک های لباسشویی شما باید تعویض بشن

   پاسخ دادن
  مهدی 15 بهمن 1399

  با سلام ما ماشین ظرفشویی ال جی ۵۱۲ تازه خریدیم هنوز سه باره باهاش کار میکنیم دیروز متوجه شدم تایمرش روی ۸دقیقه یه چند دقیقه وایستاد بعداز سه دقیقه دوباره به کار خودش ادامه داد واز ۸ دقیقه رفت ۷ دقیقه و الی آخر .میخواستم بدونم ماشینمون مشکل دارد یا خیر

  پاسخ دادن
  Ahmad 11 بهمن 1399

  سلام تایمر ماشین لباسشویی در دقیقه 15گیر میکنه مارکLG

  پاسخ دادن
  کاظم حسین زاده 07 بهمن 1399

  با سلام و خسته نباشید به مهندسین ای پی امداد. لباسشویی کنوود ۱۰۰۰ بلبرینگهاشو عوض کردم .الان خالی کار میکنه ولی لباس میزاریم یک دور آبگیری میکنه کار میکنه بعد دیگه فقط تخلیه انجام میشه تایمر صدای تیک تیک میکنه جلو نمیره. لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 بهمن 1399

   سلام دوست عزیز، تایمر لباسشویی کنوود شما باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  نوید 07 بهمن 1399

  سلام لباسشویی ما پارس 4250 موقع کار توقف داره باید یک دندانه تایمر رو بچرخونی که دوباره ادامه کار بده بعضی وقت ها آب تخلیه نمیشه یا دور خشک کن نداره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 بهمن 1399

   سلام، تایمر لباسشویی پارس شما مشکل فنی دارد و باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  مهدی 07 بهمن 1399

  سلام لباسشویی ما دوو ۸ کیلیویی هست و وقتی تایمر به یازده دقیقه میرسه خشکن کار نمیکنه و علامت خطر میاد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 بهمن 1399

   سلام، تاخو یا خازن موتور و تایمر بررسی شود.

   پاسخ دادن
  ناشناس 26 دی 1399

  سلام من لباس شویی هفت کیلویی اسنوا داریم وقتی تایم میزنیم روی زمانی یک دقیقه کار می‌کنه بعدش قاطی میکنه کار نمیکنه وعدد روی صفحه نمایش تغییر می‌کنه به حرف خارجی با عدد وصدای دید دید میده حتی خاموش هم نمیشه باید از پریز بکشم مشکلش چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 دی 1399

   سلامف مشکل از برد الکترونیکی یا تایمر لباسشویی اسنوا شما است.

   پاسخ دادن
    حسین زنجانی 29 دی 1399

    سلام ماشین لباس شویی ما آلیستانه و روی شماره های 8و9گیر میکنم وحرکت نمیکنه و خشک نمیکنه و باید با دست حرکت دهیم که بعضی اوقات ادامه خشک می‌کنه وبعضی اوقات خیر خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 30 دی 1399

     سلام، تایمر باید تعمیر شود.

     پاسخ دادن
  سجاد 24 دی 1399

  سلام من یه ماشین لباسشویی 7کیلوی اسنوا دارم چن روزه روی 30 دقیقه که میزارم روی 19 دقیقه دیگه دور نمیخوره وروی coldمیره بعد کل آب توی فیلتر تخلیه جمع میشه ممنون میشم بگین مشکلش چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 دی 1399

   سلام، ابتدا فیلتر را تمیز نمایید تا گرفتگی نداشته باشد و اگر مشکل حل نشد، برد الکترونیکی باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  شیرینی 20 دی 1399

  با سلام مارک لباس شویی ما دوو لبلسشویی که میزنیم آب میریزه ولی ده دقیقه کار نمیکنه هشدار میده چرخ نمیزنه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 دی 1399

   سلام، موتور و تایمر باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
    شیرینی 20 دی 1399

    ببخشید کلا آب پس میده تکونش دادیم کلا جرم پس داد الان حدود ۹ساله جرم گیر نرخیتم و دست دوم هم خریدیم میشه ک از جرم گرفته باشه و

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 20 دی 1399

     یکبار جرمگیری نمایید

     پاسخ دادن
      شیرینی 20 دی 1399

      ببخشید از چه مارکی واقعا خوبه بخرم و از کجا میشه تهیه کرد

  سعید 17 دی 1399

  سلام ماشین لباسشویی دوو دارم 8 کیلویی روی شست و شوی سریع که 38 دقیقه هست میذارم روی تایم 22 روی گزینه رو سه گیز میکنه. بعد از چند دقه اخطار میده و خاموش میشه. لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 دی 1399

   سلام، تایمر لباسشویی دوو شما مشکل دارد

   پاسخ دادن
  روزبه 11 دی 1399

  سلام ماشین لباسشویی سامسونگ ۸ کیلویی اکوبابل دارم و اینکه الان یه مدتیه مثلا سر گزینه deyle wash که مدت ۵۴ دقیقه هست میزنم برای شروع به کار دقیقا ۱ دقیقه تایم کم میکنه و بعد سر ۵۳ دقیقه ماشین میمونه تایمش منتهی ماشین لباسشویی کار میکنه یا سر گزینه ی شستشوی سریع که ۱۵ دقیقه هست دقیقه ۴۵ دقیقه طول میکشه تا کارش تموم بشه...مشکل از چی هست ...ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 دی 1399

   سلام، در مرحله اول باید به بررسی برد الکترونیکی بپردازید.

   پاسخ دادن
  Reza 07 دی 1399

  سلام ماشین لباسشویی ال جی دارم روی هر تایمی که میذارم خیلی بیشتر طول می کشه چند دیقه روی یه تایم میمونه( مثلا 10 دقیقه روی 15 دقیقه میمونه) ولی ماشین مراحلش انجام میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 دی 1399

   سلام، تایمر باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  Mehdidoostani 05 دی 1399

  سلام خسته نباشین یه ماشین لباسشویی آراد آوردن برای تعمیر که تایمرش خیلی کند میگذره یعنی بعضی وقتا پنج شش دقیقه میگذره که تایمر گذشتن یک دقیقه رو نشون بده، ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 دی 1399

   سلام، چرخ دنده ها و پلاتین های تایمر باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  ناشناس 20 آذر 1399

  سلام. لباسشویی LG دارم، موقع خشک کردن یا روی 7 دقیقه یا روی 10 دقیقه آروم میچرخه. یه بار از برق کشیدم درست شد، ولی باز همینطوری شده. ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 آذر 1399

   سلام، تاخو یا خازن موتور بررسی شود.

   پاسخ دادن
  میثم لواشی 18 آذر 1399

  سلام وقت بخیر یک دستگاه لباس شویی هشت کیلویی ال جی دارم که از دقیقه یازده به بعد کاری انجام نمیده یعنی برنامه آبگیری وخشک کردن انجام نمیشه.مننون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 18 آذر 1399

   سلام، ابتدا باید بررسی نمایید که شیربرقی سالم هست یا خیر؟ سپس چک نمایید تا مسیر تخلیه مشکل نداشته باشد و در آخر تایمر بررسی شود.

   پاسخ دادن
  بهزاد باقرپور 16 آذر 1399

  سلام ماشین لباسشویی ما سامسونگ هست چند دقیقه بعد از شتشو متوقف میشود

  پاسخ دادن
  پویان رهنما 11 آذر 1399

  سلام وقت بخیر ماشین لباسشویی ما آبسال هست و بعد از چند دقیقه شستشو که ما درجه رو ۵۰ میزاریم اتو ماتیک می ره رو ۹۰ درجه و تمام لباس ها رو خراب میکنه چه کنیم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 آذر 1399

   سلام، ترموستات لباسشویی آبسال شما باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
   Shima 29 اسفند 1399

   سلام لباسشویی حایر ۵ کیلویی دارم بیشتر از مدت زمانی که میزارم کار میکنه بعدشم خیلی اب و باز میکنه هر چند ثانیه یه بار اب رو باز میکنه ابکشی زیاد داره

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 05 فروردین 1400

    سلام، هیدروستات یا تایمر بررسی شود.

    پاسخ دادن
  setareh 08 آذر 1399

  ﻣﺎﺷﻴﻦ ﻟﺒﺎﺳﺸﻮﻳﻴﻤﻮﻥ ﻫﻨﻚ ﻛﺮﺩﻩ ﻛﻠﺎ ﺭﻭ ﺣﺎﻟﺖ ﺧﺸﻚ ﻛﻨﻪ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺭﻭﺷﻨﺶ ﻣﻴﻜﻨﻢ.ﺑﺠﻪ ﻛﻮﺟﻴﻚ ﺩﺳﺘﻜﺎﺭﻱ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﺷﺪﻩ .ﻟﻂﻔﺎ ﺍﻛﻪ ﺭﺍﻫﻜﺎﺭﻱ ﺩﺍﺭﻳﻦ ﻛﻪ ﺯﻭﺩ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﻪ ﺑﻜﻴﻦ: ﻟﺒﺎﺳﺸﻮﻳﻲ حايره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 آذر 1399

   سلام، دو شاخه را از برق بکشید و مجدد بزنید و اگر مشکل حل نشد به بررسی تایمر بپردازید.

   پاسخ دادن
  امیر 07 آذر 1399

  سلام ماشین لباسشویی ما تایمرش مثلا یازده هست ده دقیقه بعد تایمش میشه بیست و سه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 آذر 1399

   سلام، برد الکترونیکی بررسی شود.

   پاسخ دادن
  maedeh 29 آبان 1399

  با سلام لباسشویی ما ال جی ۸ کیلویی هستش وقتی به پایان میرسه خودش خاموش نمیشه و باید خودمون خاموشش کنیم مشکلش چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 29 آبان 1399

   سلام، برد الکترونیکی و میکروسوئیچ بررسی شود.

   پاسخ دادن
  ابراهیم 09 آبان 1399

  با سلام و خسته نباشید ماشین لباسشویی 7کیلویی الجی دارم که از دفعه آخر که لباسها رو از اون بیرون آوردم مشکل نداشته الان که می خام روشن کنم صفحه گردان که مال نمایش حرکت نمیکنه روشن میشه چراغش و بالای قسمتtub clean یه قفل میاد علتش چیه ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 آبان 1399

   سلام، ابتدا میکروسوئیچ را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  رسول 27 مهر 1399

  با سلام لباسشویی پاناسونیک مدل NA-127VB3 ۷ کیلویی هست تایم ۱ ساعته که بهش میدم کار میکه به تایم ۲۴ که میره تایم همون ۲۴ میمونه و هی کار میکنه اگه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 مهر 1399

   سلام، تایمر لباسشویی پاناسونیک شما باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
   محسن مرسلی 18 اردیبهشت 1400

   لباسشویی ما روی یه برنامه کار نمیکنه و بعضی موقع برنامه ها جابجا میشن ممنونم راهنمایی کنید ال جی ۸ کیلو

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 19 اردیبهشت 1400

    سلام، علت کار نکردن و یا جلو نرفتن برنامه ها در لباسشویی شما مربوط به مشکل در برد الکترونیکی است

    پاسخ دادن
  جواد 29 شهریور 1399

  سلام،ماشین لباسشویی دوو دارم روی دقیقه 44 نگه میداره و تو آبکشی تکانهای زیادی داره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 شهریور 1399

   با سلام، پایه های لباسشویی را تراز نمایید، تایمر برد را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  رعنا 15 شهریور 1399

  باسلامن لباسشویی 8کیلویی دوو دارم روی دقیقه های 44و 33و22و11 نگه میداره ،دوساله هست که بردشو عوض کردم لطفا بهم پاسخ بدین

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 شهریور 1399

   با سلام، برد را تعویض و یا تعمیر نمایید.

   پاسخ دادن
  یلدا 14 شهریور 1399

  سلام ماشین لباسشویی ۸ کیلیویی اد واش، تیمر تا اخر میره و میره 0 و بعد از اون درب باز میشه ولی دکمه اصلی خاموش نمیشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 شهریور 1399

   با سلام، کلید های روی نمایشگر لباسشویی را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  یلدا 30 مرداد 1399

  با سلام ماشین لباسشویی ۸کیلویی ال جی دارم،امروز روشنش کردم روی ۳۰دقیقه شستشو گذاستم بعدیک دقیقه کار کرد و روی ۲۹دقیقه ماشین لباسشویی کار میکنه ولی تایم تغییری نمی کنه و همین عملیات زمان ۲۹تکرار میشه.خاموش کردم روی خشک کن ۵۶دقیقه گذاشتم تایمر تا۴۹دقیقه اومد و بعد دیگه روی ۴۹تکان نخورد و همون فرآیند زمان ۴۹تکرار شد.مشکل ماشین لباسشویی ام چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 مرداد 1399

   سلام، تایمر لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد.

   پاسخ دادن
  مهدی مهدیزاده 23 مرداد 1399

  سلام خسته نباشین .در ماشین لباس شویی هوور 7 کیلو مکانیکی موتور تایمر کار میکند ولی فرمان نمیده لطفا جواب این مسله را بگویید؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 مرداد 1399

   سلامف میکروسوئیچ درب و تایمر باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  فری 17 تیر 1399

  سلام. لباسشویی زیمنس هست که رو هر تایمی میزاری درست کار میکنه تا برسه به 1 دقیقه اخر دیقه قفل میکنه همون طوری میمونه. به پایان نمیرسونه. میتونید کمک کنید بابت رفع ایراد؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 تیر 1399

   سلام مرحله آخر خشک کن میباشد ابتدا موتور و سپس تایمر بررسی شود.

   پاسخ دادن
   نعیم 23 مرداد 1399

   سلام لباسشویی آبسال تایمر نو نصب کردیم اما باز هم با دست میچرخونیم که مراتبو انجام بده اما با دست میچرخونیم کاراشو درست انجام میده

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 27 مرداد 1399

    با سلام، تایمری که به تازگی بر روی لباسشویی آبسال نصب کرده اید مشکل دارد. نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

    پاسخ دادن
  هادی 10 خرداد 1399

  سلام لباسشویی من اسنوا ۷کیلویی است هنگامی که دستگاه میخواددچرخش انجام بده نمیتونه با دور بچرخع من جلوی دستگاه رو بلندمیکنم یه شیب میدم بهش و بعدش دستگاه شروع به چرخش میکنه .میتونید کمکم کنید ایرادشو رفع کنم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 12 خرداد 1399

   سلام ، به بررسی قطعات موتور لباسشویی اسنوا و تسمه بپردازید

   پاسخ دادن
  کاظمیان بیرجندی 14 اردیبهشت 1399

  سلام وقت بخیر اگه امکان داره بفرمائید که تایمر و برد الکتریکی ماشین لباسشویی فیلکو اتومات مدل قدیم در بازار هست چون اتصالی کرد و یمقدار ذوب شده پلاستیکای اطرافش ممنون

  پاسخ دادن
   نرگس 19 مرداد 1399

   سلام. ماشین لباسشویی من بوش ۸ کیلویی هست. دیشب لباس ریختم وقتی شستشو تموم می شه قبل از اینکه درو باز کنم دوباره خودکار شستشو رو شروع می کنه. نمی دونم علتش چیه

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 20 مرداد 1399

    با سلام، برد لباسشویی بوش خود را بررسی نمایید.

    پاسخ دادن
  محمد 05 اردیبهشت 1399

  سلام خسته نباشی ماشین لباس شویی ۷ کیلویی موتورش روشن مشه فقط در ۱۵دقیقه چرخش میکنه ولی تایمرش توقف کرده کم نمیشه روی هر ساعت دیگری تنظیم میکنیم چرخش نمیکند ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 05 اردیبهشت 1399

   سلام ف تایمر لباسشویی 7 کیلویی شما مشکل دارد

   پاسخ دادن
  شهرام 25 فروردین 1399

  سلام و عرض ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1280D تایمرش کُند کار میکنه یعنی با گوشی تایم میگیریم ۱:۴۰ثانیه ی گوشی ۱دقیقه ی لباسشویی هست.بعد وقتی لباسشویی میشوره هی اِرور میده.ممنونم راهنمایی بفرمایین.

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 25 فروردین 1399

   سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی سامسونگ شما باید چک شود

   پاسخ دادن
  نجفدری 14 فروردین 1399

  سلام ببخشید ماشین لباسشویی ما ال حی ۸ کیلویی به نرحله خشک کن میرسه دیگه تایمر ثابت میمونه مجبور میشیم خاموشش کنیم لطف میفرمایید راهنمایی کنید.

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 14 فروردین 1399

   سلام دوست عزیز ، در ابتدا موتور لباسشویی ال جی خود را چک نمایید ، سپس فیلتر و پمپ تخلیه چک شود تا گرفتگی نداشته باشد

   پاسخ دادن
  سلطانی 19 اسفند 1398

  سلام ماشین لباسشویی ارج مدل ۴۲۲۴دارم که از مدتی قبل تایمرش جلو نمیره یعنی بعداز چند دقیقه شستشو صدای تیک میده ودیگه جلو نمیره وعمل شستشو رو ادامه نمیده وحتما باید خودم با دست جلو ببرم وتا آخر باید چند بار اینکار رو انجام بدم تا مرحله خشک کردن،لطفا راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ دادن
  رضا 19 اسفند 1398

  با سلام و عرض ادب ماشین لباس شویی الجی تایمر ش در دقیقه 27 می ماند و پس از چند دقیقه به دقیقه 18 می رود علت چیست ؟

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 19 اسفند 1398

   سلام دوست عزیز ، تایمر لباسشویی الجی شما نیاز به تعمیر دارد.

   پاسخ دادن
  محمد 18 اسفند 1398

  سلام ماشین لباسشویی من صدای عجیبی داد بعد الان کار میکنه ولی رو خشک کن نمیره تایم ثابت میمونه چیکار کنم

  پاسخ دادن
  علیرضا فضلعلی 18 اسفند 1398

  سلام.موقعی که به ماشین لباسشویی برنامه میدیم گاهی اوقات تایمر را باید یک دنده جلو ببرم تا شروع به کار کند.ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  پاسخ دادن
  حامد 05 اسفند 1398

  باسلام لباسشویی ال جی پس از اتمام شستشو وقتی که میخواد آب لباس رو بگیره و دور تند کار کنه تایمر روی ۶ یا ۷ دقیقه وایمیسه و پمپ تخلیه هم مدام روشنه ولی عمل خشک کردن لباس انجام نمیشه

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 06 اسفند 1398

   سلام دوست عزیز ، تایمر لباسشویی ال جی شما باید توسط تعمیرکار چک شود

   پاسخ دادن
  فرشاد اسفندیاری 02 اسفند 1398

  با سلام همواره تایمر دستی ماشین AEG هنگامی که در مرحله CONDITION قرار میگیرد متوفق می شود و با یک حرکت بسیار کوچک به سمت SPIN دوباره حرکت میکند

  پاسخ دادن
  احمد 01 اسفند 1398

  با سلام لباس شویی ما الجی ۷کیلویی چراغهای دور تایمر روشن ولی خاموش نمیشودلطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 03 اسفند 1398

   سلام دوست عزیز ، چراغ ال ای دی روی برد نیاز به چک کردن دارد ، احتمال دارد اتصالی کرده باشد.

   پاسخ دادن
    علی 06 فروردین 1399

    سلام لباسشویی ما ال ۸ کیلویی میباشد بعضی موقعها وقتی به سه دقیقه میرسد همون باتایمر سه دقیقه مدام کار میکنه تا مجبور میشیم لباسشویی رو خاموش کنیم

    پاسخ دادن
     آی.پی امداد 07 فروردین 1399

     سلام ، تایمر لباسشویی الجی 8 کیلویی شما نیاز به تعمیر دارد . توجه : دقت کنید که لباسشویی آبگیری میکند یا خیر . اگر آبگیری نکند چک کنید که شیلنگ پشت لباسشویی تا نخورده باشد و امکان دارد شیربرقی خراب باشد ولی اگر مشکلی در آبگیری نیست تایمر چک شود.

     پاسخ دادن
  میلاد شیری 26 دی 1398

  با سلام لباسشوی دوو وقتی روشن میکنیم روی ۳۵ دقیقه تمام مراحل خوب ولی تایمرروی ۱۱دقیقه دوباره برمیگردد

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 27 دی 1398

   سلام دوست عزیز ، تایمر لباسشویی دوو شما باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  B.G 25 آذر 1398

  سلام تایمر لباسشویی آبسال مدل ASS-553جلو نمی ره ولی بصورت دستی تمامی عملکردهای لباسشویی( پر کردن آب، چرخش و شستشو، تخلیه، خشک کن و...) همگی بخوبی کار میکنه فقط باید بصورت دستی تایمر را بچرخانیم.

  پاسخ دادن
  حسین صادقی 25 آذر 1398

  سلام لباسشویی سامسونگ P1070 روی شستشوی سریع با تایم ۳۵ دقیقه میزارم، ولی توی یک ساعت تموم میکنه و تایمر گاهی موقع آبگیری جلو نمیره و درواقع ابگیری رو در تایم ۳۵ دقیقه به حساب نمیاره، ابگیری هم خیلی طول میکشه، فشار اب مشکلی ندارم توی خونه، مشکل چی میتونه باشه ؟ با تشکر

  پاسخ دادن
   سپیده 17 اردیبهشت 1399

   سلام لباسشویی پاکشوما 3 ماه خریدیم از اول وقتی به خشک کنش میرسه از 11 میپره به 12 یا مدام رو 6 و 7 گیر میکنه وبعضی وقتا باید خاموشش کنیم تا دربش باز بشه وگرنه تایمرش گیر میکنه علتش چیه لطفا جواب بدید؟

   پاسخ دادن
    آی.پی امداد 19 اردیبهشت 1399

    سلام ، برد الکترونیکی لباسشویی پاکشوما شما مشکل دارد

    پاسخ دادن
  sara 21 آذر 1398

  سلام ماشین لباسشویی الجی درب بالاچنددقیقه کارمیکنه میشوره وخشک میکنه دوربعداب میریزه دیگه تایم تکون نمیخوره فقط اب میریزه میشه بگید مشکل چیه یه تایم دیگه امتحان کردم کامل کارکرد بعدخاموش شد برابقیه تایم هااینجورنیست

  پاسخ دادن
  مارتیا 15 آذر 1398

  با سلام مدیر محترم، ولوم تایمر که اعداد روش نصب شده اند باز کردم حالا که آن را بسته ام لباس شویی که پاکشوما است قاطی کرده به جای این که روی جالت stop خاموش شود روی یک حالت دیگر خاموش میشود. راه حل چیست؟

  پاسخ دادن
   مدیر 16 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، تایمر لباسشویی پاکشوما شما مشکل دارد و باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  ناشناس 10 آذر 1398

  سلام خسته نباشید لباسشویی الجی ما در حال کار کردن بود ک اب قطع شد من هم دکمه استاپ رو زدم بعد از یکی دودقیقه ماشین خود بخود خاموش شد. پس از وصل شدن اب مجدد لباسشویی رو روشن کردم و بدون مواد شوینده گذاشتم شستشو ادامه پیدا کنه ولی تایمر روی یک تایم ثابت میشه و خشک کردن انجام نمیشه‌‌‌..میتونم دلیلش رو بپرسم از شما؟ ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دادن
   مدیر 11 آذر 1398

   سلام دوست عزییز ، تایمر لباسشویی ال جی شما مشکل دارد .

   پاسخ دادن
  Mahmood ghaderi 08 آذر 1398

  سلام و عرض ادب ماشین لباسشویی ATX452 OCEAN دارم ۲ ماه قبل موقع خشک کن کار میکرد صدا داشت سرویس کار اومد تعمیر کردولی متاسفانه اون مشکل رفع نشد الان تایمر رو به جلو نمیرود و آبکشی و خشک کن کار نمیکند .لطفا راهنمایی بفرمائید. با تشکر

  پاسخ دادن
   مدیر 09 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، تایمر لباسشویی اوشن باید تعمیر یا تعویض گردد

   پاسخ دادن
  عدل محمدیان 06 آذر 1398

  سلام.ده روزه لباسشویی اتومات پاکشوما خریدم و نصب کردن تازه موقع شستن وقتی تو60دقیقه میزاریم40 یا 50 دقیقه تموم میکنه یا خشک کنش برا12 دقیقه تنظیم میکنیم شروع میکنه و وقتی به 9 دقیقه رسید تایمر میپره به 12 دقیقه و دوباره شروع میکنه. لطفا علت؟

  پاسخ دادن
   مدیر 06 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، تایمر لباسشویی پاکشوما شما باید تعمیر شود.

   پاسخ دادن
  کورش فرزانفر 06 آذر 1398

  با درود, مدیر محترم, دلیل اینکه لباسشویی بکو مدل WM 2550 MS شستشو انجام می دهد ولی در بخش تخلیه آب تایمر این قسمت را رد کرده فقط شستشوکرده و آبگیری می نماید و نهایتا بدون تخلیه و خشک کردن به آخر تایمر رسیده و متوقف می گردد به همین دلیل محفظه لگن پر از آب است و اجبارا از قسمت درین جلو لباسشویی آب را تخلیه کرده ایم. لطفا در صورت امکان دلیل این مشکل را مشص فرمایید. با سپاس

  پاسخ دادن
   مدیر 06 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، برای رفع مشکل جلو نرفتن تایمر لباسشویی بکو شما ، پمپ تخلیه و تایمر باید توسط تعمیرکار در محل چک شود . جهت عیب یابی میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
    احمد میرزایی 15 اسفند 1398

    ممنونم خودم تعمیرکارم واینکه خودبخود درست شد

    پاسخ دادن
  صغری قاسمیان پور 22 آبان 1398

  سلام علیکم دکمه تایمرلباسشوییم که دوقلوپاکشوماهس کارنمیکنه یعنی نمیشه گذاشت روساعت میزارمش روپانزده دقیقه دوباره برمیگرده روصفرمیشه دلیلشوبگین

  پاسخ دادن
   مدیر 22 آبان 1398

   سلام دوست عزیز تایمر لباسشویی پاکشوما باید تعویض شود ، چون تایمر پرسی است و قابل تعمیر نیست

   پاسخ دادن
   احمد میرزایی 15 اسفند 1398

   دوست عزیز تایمر خرابه باید تعویض بشه موفق باشید

   پاسخ دادن
  عباس سیفی 22 آبان 1398

  باسلام، ماشین کنکور برق داخل دستگاه میآید ولی هیچ فرمان یاحرکتی رخ نمیدهد، باتشکرازراهنمایی

  پاسخ دادن
   مدیر 22 آبان 1398

   سلام دوست عزیز ، میکروسوئیچ درب چک شود.

   پاسخ دادن