logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

علت ارور e10 لباسشویی بوش

علت ارور e10 لباسشویی بوش
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله علت ارور e10 لباسشویی بوش به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

کد خطای e10 ماشین لباسشویی بوش می‌ تواند بدلیل خرابی شیر برقی لباسشویی بوش، مشکل در برد الکتریکی و مشکل در اتصالات داخلی لباسشویی و غیره باشد. در این مقاله از آی پی امداد به موضواعات بسیار مهمی اشاره خواهیم کرد که در این میان می توان به علت ارور e10 لباسشویی بوش، نحوه عیب یابی کد اخطار e10 لباسشویی بوش و طریقه رفع هشدار e10 ماشین لباسشویی بوش اشاره کرد.

خلاصه ای از علل ارور e10 لباسشویی بوش

کاربران گرامی وبسایت تعمیرات لوازم خانگی آی‌ پی امداد، برای اینکه وقت کمتری از شما بگیریم، در این قسمت خلاصه ای از علل ارور e10 ماشین لباسشویی بوش را مطرح کرده ایم.

دلیل ارور e10 ماشین لباسشویی بوش چیست؟
 • بسته بودن شیر آب ورودی
 • مشکل در شیر برقی
 • خرابی هیدروستات
 • اشکال در برد
طریقه عیب یابی ارور e10 لباسشویی بوش
 • بسته بودن شیر آب ورودی را بررسی کنید.
 • پیشنهاد می شود شخصا اقدام به بررسی شیر برقی، برد و هیدروستات دستگاه نکنید و از خدمات تعمیرکار آی پی امداد استفاده کنید.
نحوه رفع کد خطای e10 ماشین لباسشویی بوش
 • شیر آب ورودی را باز کنید.
 • بهتر است برای تعمیر و تعویض شیر برقی، برد و هیدروستات ماشین لباسشویی از تکنسین متخصص کمک بگیرید.

دلیل کد خطای e10 ماشین لباسشویی بوش

اگر خطای e10 ماشین لباسشویی بوش را تجربه کرده اید، باید بدانید که در ماشین لباسشویی مشکل پیچیده ای وجود دارد و همه چیز باید بررسی شود. زمانی که با این کد خطا یا سایر ارورهای ماشین لباسشویی بوش مواجه شدید، بهتر است سریعا آن را برطرف کنید. در ادامه به دلایل اصلی ارور e10 ماشین لباسشویی بوش اشاره خواهیم کرد:

 1. بسته بودن شیر آب ورودی لباسشویی بوش
 2. مشکل در شیر برقی از علت ارور e10 ماشین لباسشویی بوش
 3. خرابی هیدروستات از دلایل کد خطای e10 لباسشویی بوش
 4. اشکال در برد از علل ارور e10 ماشین لباسشویی بوش

بسته بودن شیر آب ورودی لباسشویی بوش

ساده ترین دلیل نمایش ارور e10 در ماشین لباسشویی بوش بسته بودن شیر ورودی آب است. اگر این خطا نمایش داده شد، ابتدا مطمئن شوید که منبع آب وصل است. همچنین بررسی کنید که شیر آب کاملا باز باشد. اگر شیر آب باز نباشد و یا فشار آب خیلی کم باشد شاهد چنین اروری خواهیم بود.

بسته بودن شیر آب ورودی لباسشویی بوش

مشکل در شیر برقی از علت های ارور e10 ماشین لباسشویی بوش

شیر برقی ماشین لباسشویی جزء مهم ماشین لباسشویی است و اگر ماشین لباسشویی شما آسیب دیده باشد نیاز به تعمیر دارد. اگر ورودی و خروجی آب، لاستیک دیافراگمی و پایانه های شیر برقی معیوب باشد، باعث از کار افتادن شیر برقی می شود و شیر خود به خود کار نمی کند. یکی از دلایلی که باعث خرابی شیر برقی و ارور e10 می شود وجود سنگ ریزه و رسوب در آب است.

مشکل در شیر برقی از علت های ارور e10 ماشین لباسشویی بوش

خرابی هیدروستات از دلایل کد خطای e10 لباسشویی بوش

هیدرواستات یکی از مهمترین قسمت های ماشین لباسشویی است که در صورت از کار افتادن آن مشکلات مختلفی را ایجاد می کند. در خصوص علت خرابی هیدروستات باید ذکر کنیم که دلایل مختلفی وجود دارد که باعث خرابی این قطعه شود. همانطور که می دانید در سال های اخیر استفاده از ماشین لباسشویی به یکی از نیازهای ضروری در زندگی انسان تبدیل شده است. بهتر است بدانید ماشین لباسشویی مانند بسیاری از وسایل الکترونیکی نیاز به مراقبت دارد تا آسیبی به آن وارد نشود و مراقبت از هیدروستات برای رفع ارور e10 باید انجام شود.

خرابی هیدروستات از دلایل کد خطای e10 لباسشویی بوش

اشکال در برد از علل ارور e10 ماشین لباسشویی بوش

برد ماشین لباسشویی حکم مغز دستگاه را دارد. در واقع وظیفه اصلی آن کنترل سایر قسمت ها و ارسال دستورات به قسمت های مختلف پس از فشار دادن دکمه استارت و تایمر تعیین کننده زمان است. زیرا در صورت بروز مشکل، کل دستگاه دچار مشکل می شود و حتی ممکن است روشن نشود. اگر برد دچار مشکلی شود شاهد e10 خواهیم بود و ممکن است حتی نوع کارکرد شیر برقی به برد ارسال نشود و برد تصمیم بگیرد تا چنین اروری را نمایش دهد.

اشکال در برد از علل ارور e10 ماشین لباسشویی بوش

نحوه عیب یابی ارور e10 لباسشویی بوش

برای عیب یابی ارور e10 ماشین لباسشویی بوش در ابتدا علت های احتمالی را به صورت کامل مطالعه کنید و موارد ذکر شده را جهت عیب یابی ارور e10 انجام دهید:

 • بسته بودن شیر آب ورودی لباسشویی بوش دلیل ارور e10 می تواند باشد و برای رفع این مشکل باید گرفتگی را رفع کنید تا مشکل برطرف شود.
 • کد خطای e10 بدلیل مشکل در شیر برقی نیز می تواند اتفاق بی افتد و برای رفع این مشکل شیر برقی باید توسط یک بررسی شود.
 • خرابی هیدروستات از دلایل کد خطای e10 لباسشویی بوش است که نیاز به مراقبت دارد و برای رفع این کد خطا نیاز است تا یک متخصص این موضوع را بررسی کند.
 • مشکل در برد نیز یکی دیگر از مواردی است که بدلیل ارور e10 بوجود می آید و اگر برد دچار مشکل شود، حتما باید توسط یک متخصص چک و بررسی شود تا مشکل حل شود.

طریقه رفع کد اخطار e10 ماشین لباسشویی بوش

برای رفع هشدار e10 ماشین لباسشویی بوش به نکات زیر توجه کنید:

 • برای رفع مشکل باید تمامی ورودی های شیرهای آب ورودی لباسشویی چک شود و اگر نیازی به تعویض بود، تعویض شود.
 • مشکل در شیر برقی از علت ارور e10 ماشین لباسشویی بوش است و برای رفع آن نیاز است تا یک متخصص بررسی کند و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض گردد.
 • ارور e10 بدلیل خرابی هیدروستات نیز بوجود می آید و برای رفع آن باید از خدمات تعمیرکار آی پی امداد استفاده کنید تا مشکل رفع شود.
 • کد خطای e10 بدلیل مشکل در برد نیز بوجود می آید و برای رفع این مشکل باید حتما از یک متخصص کمک بگیرید و پیشنهاد می کنیم از خدمات تعمیرکار آی پی امداد استفاده کنید.
0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست