021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیر لباسشویی در تهران با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تنظیم هیدروستات ماشین لباسشویی

تنظیم هیدروستات ماشین لباسشویی
تنظیم هیدروستات ماشین لباسشویی
زمان مطالعه: 5 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تنظیم هیدروستات ماشین لباسشویی مقاله ای جامع از آی پی امداد است که می تواند برای رفع مشکل آبگیری در لباسشویی به شما کمک شایانی نماید. آی پی امداد در مقاله علت خرابی هیدروستات و نحوه تست آن به راهنمای 0 تا 100 پرداخته است. با ما همراه باشید.

کاربران گرامی، سوالات خود را در زمینه عیب یابی هیدروستات لباسشویی در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) یا بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

آموزش نحوه تنظیم، تست و تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی

هیدروستات یکی از کاربردی ترین بخش های لباسشویی است و نقش مهمی را در لباسشویی ایفا می کند. وظیفه‌ی آن کنترل کردن سطح آب ورودی به دیگ ماشین لباسشویی می باشد. بدنه ی هیدروستات دارای یک پیچ مخصوص است که این پیچ مقدار آب وارد شده به ماشین لباسشویی را کنترل می کند. در واقع با تنظیم هیدروستات ماشین لباسشویی می توانید مقدار آب ورودی را به دیگ ماشین لباسشویی تنظیم کنید.

توجه: کاربر گرامی هرگونه سوالی در زمینه نحوه تنظیم هیدروستات لباسشویی داشتید، کافی است در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) پرسش نمایید تا تعمیرکاران آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

 آی پی امداد، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی، کلیه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی های برندهای مختلف را ارائه می کند. برای تعمیر لباسشویی مورد نظر خود کلیک کنید:

انواع هیدروستات در ماشین لباسشویی

در ماشین های لباسشویی از دو نوع هیدروستات استفاده می شود:

 1. یکی از آن ها هیدروستات های سه فیش است.
 2. دیگری هیدروستات ها‌ی شش فیش می باشد.

به وسیله ی هیدروستات می توان سطح آبی که به دستگاه ماشین لباسشویی وارد می شود را تنظیم کنید.

متعلقات هیدروستات لباسشویی

هیدروستات یک شلنگ دارد که به محفظه فشار در قسمت پایین دیگ متصل می شود. هنگامی که سطح آب در داخل دیگ بالا آمد، هوای داخل شلنگ فشرده و با فشار روى ديافراگم داخل هيدروستات، فرمان قطع آب را به شير برقى لباسشویی مي دهد و به همین ترتیب آب ورودی به ماشین لباسشویی شما قطع می شود.

بعد از ساخت و تنظیم هیدروستات ماشین لباسشویی متخصصین اغلب روی آن لاک می ریزند تا به این ترتیب اهمیت موضوع را نشان دهند. در صورتی که شما پیچ مخصوص روی بدنه آن را به چپ یا راست بچرخانید، مقدار آب ورودی به دیگ ماشین لباسشویی تغییر خواهد کرد.

در صورتی که هیدروستات از تنظیم درآمده باشد، مشکلات زیادی را برای شما رقم می زند که در این صورت هیدروستات ماشین لباسشویی نیازمند تنظیمات صحیح می باشد. این تنظیمات بر اساس ارتفاع محل مسکونی شما و فشار آب در آنجا صورت می گیرد.

مشکل رایج ناشی از عدم تنظیم هیدروستات لباسشویی

مشکلات رایجی که در لباسشویی ها به وجود می آید و شما با تنظیم هیدروستات لباسشویی می توانید آن مشکل را حل کنید، به شرح زیر است:

اکثر این مشکلات مربوط به نحوه آبگیری ماشین لباسشویی است و ارتباط مستقیمی با نحوه کارکرد هیدروستات دارد. اگر در نحوه آبگیری لباسشویی خود مشکل دارید و مهمتر از همه در فرآیند شستشوی لباسشویی شما تداخلی ایجاد شده است، بدانید که یکی از مشکلات هیدروستات می باشد. با خرابی هیدروستات لباسشویی توان تنظیم سطح آب مورد نیاز را ندارد.

نحوه تنظیم هیدروستات برای آبگیری استاندارد ماشین لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی شما بیش از اندازه آب می گیرد یا خیلی کم آب می گیرد، نیاز به تنظیم هیدروستات دارد که به وسیله ی یک پیچ گوشتی می توانید تنظیم کنید که ماشین لباسشویی چقدر آب بگیرد یا به عبارت دیگر مقدار آب ورودی به لباسشویی چقدر باشد.

 • اگر می خواهید مقدار آب ورودی به ماشین لباسشویی زیاد باشد، باید پیچ آن را باز کنید.
 • اگر می خواهید کمتر آب بگیرد یا مقدار کمی از آب به ماشین لباسشویی وارد شود، باید پیچ آن را ببندید.

برخی اوقات ممکن است ماشین لباسشویی شما روشن باشد و مرحله آبگیری را انجام ندهد. این یکی از مشکلات به وجود آمده به دلیل خرابی هیدروستات می باشد. در این صورت پلاتین مربوط به شیر برقی را در هیدروستات، با دمیدن در لوله ورودی آن، مورد بررسی قرار دهید. اگر مشکل شما هنوز هم باقی مانده بود، هیدروستات ماشین لباسشویی باید تعویض شود.

طریقه تنظیم هیدروستات برای بعد از آبگیری ماشین لباسشویی

یکی دیگر از مشکلات رایج که در اثر خرابی هیدروستات ممکن است به وجود آمده باشد این است که:

 • ماشین لباسشویی مرحله آبگیری را به خوبی انجام می دهد و به خوبی آب می گیرد ولی در عملیات بعدی آن متوقف می شود. زمانی که هیدروستات شما خراب باشد چنین مشکلاتی پیش می آید.

در این صورت مشکل از پلاتین ها است که پلاتین های مربوط به تغذیه موتور تایمر در هیدروستات وصل نمی شود. می توانید با دمیدن در لوله ورودی هیدرواستات عملکرد پلاتین های هیدروستات را مورد بررسی قرار دهید و اگر این روش جوابگوی راه حل شما نبود و مشکل شما حل نشد، در این صورت هیدروستات ماشین لباسشویی باید تعویض شود.

نحوه تنظیم هیدروستات برای حین آبگیری ماشین لباسشویی

گاهی اوقات ممکن است ماشین لباسشویی شما در حالی که روشن است، دائما آب بگیرد و آب داخل مخزن لباسشویی در یک سطح معینی نباشد. یکی دیگر از مشکلاتی که بر اثر خرابی هیدروستات به وجود می آید، مشکل آبگیری دائمی لباسشویی است که باید بررسی شود. برای بررسی این وضعیت:

 • شلنگ ورودی به هیدروستات را نظارت کنید.
 • در این شلنگ نباید هیچگونه سوراخ و چاک خوردگی ایجاد شود.
 • در صورتی که این شلنگ دارای عیب و ایراداتی بود، آن را تعویض کنید.

تنظیم هیدروستات برای عملکرد صحیح موتور ماشین لباسشویی

یکی دیگر از مشکلات رایج مربوط به خرابی هیدروستات که در کارکرد ماشین لباسشویی شما تاثیر به سزایی می گذارد، این است که ماشین لباسشویی کاملا آبگیری می‌ کند اما موتور شستشو به کار نمی افتد. در این صورت هیدروستات پلاتین مربوط به موتور تایمر را به کار نمی‌اندازد که باید آن را تعویض کنید. همچنین سیم رابط هیدروستات به موتور تایمر قطع است. بنابراین این سیم رابط را بررسی کرده و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.

نتیجه گیری از تنظیم و تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی توسط تعمیرکار آی پی امداد

وظیفه هیدروستات تنظیم کردن آب لباسشویی می باشد. اگر این قطعه دچار خرابی شود، مشکلات زیر در دستگاه شما به وجود می آید و نیازمند تعمیر یا تنظیم هیدروستات می شوید:

 • آب بدون هیچ اصول و منطقی وارد لباسشویی شما می شود.
 • خرابی هیدروستات باعث بیرون ریختن آب از دیگ لباسشویی می شود.
 • باعث ایجاد اختلال در چرخه شستشو می شود.

دو مدل هیدروستات در لباسشویی موجود است:

 1. الکترونیکی
 2. مکانیکی

توجه: تنظیم هیدروستات الکترونیکی لباسشویی باید توسط تعمیرکار نمایندگی مربوطه انجام گردد؛ زیرا توسط برنامه با دستگاه انجام می شود.

توجه: هیدروستات مکانیکی توسط پیچی که در خود قطعه تعبیه شده، قابل تعمیر و تنظیم می باشد.

در هر بخشی از مشکلات رایج مربوط به لباسشویی از جمله تنظیم هیدروستات ماشین لباسشویی می توانید بر روی آی پی امداد به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین های لباسشویی حساب کنید و مشکل خود را به خوبی برطرف نمایید. برای تعمیر ماشین لباسشویی در محل با آی پی امداد در تماس باشید..

69 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. رضا ثابتی 09 تیر 1400

  سلام، لباسشوئی سوپر جنرال درب بالا دارم،آبگیری و شستشو میکنه،بعد از اتمام شستشو،تخلیه انجام میشه ،بعد از تخلیه آب ،ولی دریچه سوپاپ تخلیه،بسته نمیشه، بعد ارورE2 ظاهر میشه، لطف کنید راهنمائی بفرمائید ،کمال امتنان دارم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 تیر 1400

   سلام، هیدروستات لباسشویی سوپرجنرال درب بالا مشکل دارد

   پاسخ دادن
 2. حسین 19 خرداد 1400

  سلام خسته نباشید.عذر میخام یه لباسشویی برام اومده مارک لیدر وقتی میخام روشنش کنم پمپ تخلیه با موتور کار میکنه وقتی ابگیری میکنه از اونور تخلیه میکنه.نیمه اتوماتیک هستش

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 خرداد 1400

   سلام، اگر درب از بالاس شیلنگ را بالا بگذارید و اگر درب از جلو است تایمر و هیدروستات بررسی شود. توجه نمایید که اگر هیدروستات بیش از حد باعث آبگیری شود، آب تخلیه میشود.

   پاسخ دادن
    حسین 19 خرداد 1400

    سلام ممنون فقط مسیله اینجاس که پمپ تخلیه همزمان با موتور کار میکنه یعنی ابگیری هم نکنه باز پمپ تخلیه وار میکنه.یعنی میشه از هیدروستات باشه؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 19 خرداد 1400

     سلام، شیلنگ از بالا نگه دارید و اگر آب بیش از حد وارد میشود، هیدروستات بررسی شود.

     پاسخ دادن
  ذوالفقار قاسمی 11 اردیبهشت 1400

  سلام.لباسشویی مرسی داریم..لاستیک درب پاره شده بود نو پیدا نشد لاستیک خودش را با چسب سیلیکونی درست کردم درصورت پاره شدن لاستیک آیا تو کارکرد هیدرواستات تاثیر داره؟ ممنون از پاسخ شما

  پاسخ دادن
  قادری 09 اردیبهشت 1400

  سلام وقت بخیر ببخشید بنده لباسشویی درب بالا سامسونگ دارم توی سطح پایین شست و شو و رو خوب انجام میده اما توی سطح بالا آب تا یه حدی بالا میاد بعد خالی میشه آب نگه نمیداه ایرادش از چیه؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 اردیبهشت 1400

   سلام، ابتدا هیدروستات لباسشویی سامسونگ خود را چک نمایید و همچنین در زمان کارکرد شیلنگ خروجی را به سمت بالا بگذارید.

   پاسخ دادن
   شاهین 18 خرداد 1400

   سلام لباسشوئی سامسونگ مدلsw1050 بعد از مرحله شستشو و آبکشی رو خشک کن نمیرود ، پمپ تخلیه رو چک کردم آب کاملا تخلیه میشود ولی رو خشک کن نمیرود بعد از مدتی ماشین بدون اینکه خشک کند خاموش میشود راهنمائی بفرمائید لطفا"؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 18 خرداد 1400

    سلام، یا موتور ایراد دارد یا برد فرمان نمیدهد

    پاسخ دادن
  لیلی 08 اردیبهشت 1400

  با سلام میبخشین ما یه دستگاه ماشین ظرفشویی کندی خریدیم همون روز اول پیام خطای elمیداد که گفتن از هیدروستاته ایا باید قطعه عوض بشه یا پیچاش تنظیم بشه و اینکه دستگاه صروصدا داره ایا با تعویض قطعه مشکل صداش حل میشه ممنونم از شما

  پاسخ دادن
  اسی 29 فروردین 1400

  سلام لباسشویی حایر دارم شستو رو انجام میده آب هم خالی میکنه اما به مرحله خشک کردن میرسه کار نمیکنه و چراغش 5 بار میزنه . لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 فروردین 1400

   سلام، موتور، پمپ تخلیه و در نهایت برد برای رفع ایراد باید بررسی شوند.

   پاسخ دادن
    حمید جدی 06 اردیبهشت 1400

    سلام وقت بخیر قبول باشد طاعات وعبادات ببخشید روی بنه هیدروستات 2عدد پیچ تعبیه شده کدام یک مخصوص تنظیم سطح اب می باشد .چون سطح مقدار کمی اب در لباسشویی خیلی کم است متشکرم اگر راهنمایی کنید .ممنون

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 07 اردیبهشت 1400

     سلام، هیدروستات دو پیچ مثبت و منفی دارد که مثبت آب ورودی را بیشتر میکند و منفی بالعکس

     پاسخ دادن
  شهاب نقشین 28 فروردین 1400

  سلام خسته نباشید هیدرو استارت لباسشویی هایر رو میتونید یه ذره توضیح بدید به چه صورت میشه تنظیم کرد اولا 30ساعت کار میکرد الان خیلی کار میکنه

  پاسخ دادن
  سعید 08 فروردین 1400

  سلام لباسشویی ال جی دارم تمام مراحل شستشو و خشک را انجام می‌دهد ۳ دقیقه انتهایی پیغام le میدهد تاخو و روتور موتور چک شده است وتاخو تعویض شده

  پاسخ دادن
  ابراهیمی 08 فروردین 1400

  سلام خسته نباشید. لباسشویی سامسونگ ارورE1میده. آب به محض وارد شدن به دیگ تخلیه میشه. ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 فروردین 1400

   سلام، هیدروستات لباسشویی سامسونگ شما باید تنظیم شود.

   پاسخ دادن
  سید محمد مجید موسوی نژاد 04 فروردین 1400

  سلام یک لباسشویی اسنوا دارم بعضی وقتها روی شماره 28یا 23آب تخلیه نمی کند مشکل کجا هست ممنون

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 فروردین 1400

   سلام، فیلتر کف را تممیز نمایید و سپس پمپ تخلیه بررسی شود تا گرفتگی نداشته یا خراب نباشد.

   پاسخ دادن
  محمد باقر 23 اسفند 1399

  سلام، لباسشویی بنده ارج قدیمی دوتایمر میباشد، تقریبا دوروزی هست هنگام پر کردن دیگ بیش از حد آب پر میکند، لطفا راهنمایی بفرمائید. متشکرم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 اسفند 1399

   سلام، هیدروستات لباسشویی ارج شما باید بررسی و تنظیم شود.

   پاسخ دادن
    محمد باقر 24 اسفند 1399

    ببخشید خواستم توضیحاتم رو کامل کنم ، بعد از اولین آبگیری وشوستشو عوض اینکه تخلیه کند مجددا پر میکند.آیا نیاز به تنظیم دارد یا تعویض؟

    پاسخ دادن
  توکلی 06 اسفند 1399

  سلام لباسشویی سامسونگ دارم مدتیه آبگیری دستگاه در شروع زیاده تا حدی که ممکنه سریز کنه یا ارور بده ولی در صورتیکه این مرحله یعنی آبگیری را رد کنه در مراحل بعدی مشکلی نداره. اگر هم لباس در دستگاه نباشه و دستگاه را تست کنم مشکل آبگیری بطور معمول نداره.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 اسفند 1399

   سلام، هیدروستات لباسشویی سامسونگ شما باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  آرش 22 بهمن 1399

  سلام من لباسشویی سان سو دارم که چند وقته آب ورودی به دیگ زیاد وارد میشه وبعد از ریست دکمه 1/2راباید بزنم تا آب قطع شه وبعد از شستشوی هر مرحله باید اینکار را تکرار کنم حالا هم به دست یکی از تعمیر کاران شهر خودمون هیدروستات تعویض شده که علاوه بر درست شدن دکمه 1/2هم آب را قطع نمیکند باید بعداز باز شدن آب زیاد دکمه تخلیه رو بزنم میشه بیشتر راهنماییم کنید!

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 بهمن 1399

   سلام، مشکل فقط از هیدروستات است. اگر لباسشویی شما الکترونیکی است باید با دستگاه الکترونیکی تنظیم آب شود. برای تعویض هم از هیدروستات اصل استفاده نمایید.

   پاسخ دادن
  بهروز 10 بهمن 1399

  سلام هیدروستات لباسشویی برای تست پایه11 و13وصل میگردد ولی در عمل گاهی وقتها بعداز اب گیری مرحله دوم وسوم وصل نمگردد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 بهمن 1399

   سلام، هیدروستات تعویض شود.

   پاسخ دادن
  اصغر 07 بهمن 1399

  سلام هیدروستات ماشین لباسشویی من شش فیش می‌باشد برای تست آن هم داخل لوله هیدروستات پف کردم صدای قطع و وصل آن میآید ولی آبگیری زیاد بوده شیر برقی قطع نمیکند تا لباسشویی به کار افتاد ضمنا پیچ روی هیروستات با لاک مشخص است دوتا طرفین می‌باشد هردورا تنظیم کنم یا یکی را ممنون میشم راهنمایی فرمایی

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 بهمن 1399

   سلام، یکی را تنظیم نمایید. مثبت آب را زیاد و منفی کم میکند.

   پاسخ دادن
  محمد 30 دی 1399

  با سلام و درود بر شما طریقه وصل فیش هیدرواستاتیک لباسشویی اسنوا۸۰۱ چگونه است سه عدد داره و یه فیش خالی چ کنیم درواقع چهار جای فیش

  پاسخ دادن
  رضا 28 دی 1399

  عرض سلام و خسته نباشید سامسونگ ۱۲ کیلویی دارم که بعد از شستن پتو با ان . الان وسط کار متوقف میشود و باید دوباره از اول برنامه را شروع کنیم . خواهش میکنم بفرمائید مشکل از چه میتواند باشد . یک دنیا تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 29 دی 1399

   سلام، هنگام شستشوی پتو بهتر است از چند تکه لباس هم اضافه نمایید و نسبت به ظرفیت دستگاه را پر نمایید.

   پاسخ دادن
  محمودی 15 دی 1399

  سلام خسته نباشید لباسشویی ما مارک سامسونگه دو دقیقه مونده به اخر پیغام 1E میده مشکلش از چیه؟ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دادن
  احمد 10 آذر 1399

  سلام ماشین ما ارج قدیمی است روی شیر هیدروستات دوتا پیچه یکی وسطه و چهارسو ویکی کنار است و دوسو مال تنظیم آبه ؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 آذر 1399

   سلام، بله. مربوط به تنظیم آب است.

   پاسخ دادن
   احمد 11 آذر 1399

   سلام ممنون از پاسخ شما من نوشته بودم کدوم یک از پیچ ها مال تنظیم آبه دوسو یا چهارسو به عبارت دیگر پیچ منها یا پیچ بعلاوه ؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 12 آذر 1399

    این پیچ ها برای کم و زیاد کردن آب است، بنا بر تشخیص باید کم یا زیاد کنید.

    پاسخ دادن
  وحید 10 آذر 1399

  سلام.ماشین لباس شویی پاکشوما دارم.وقتی مراحل آبگیری انجام میشه هنگامی که موتور میخواد فعال بشه اتصال میکنه.فیش موتور رو هم کشید گفتم شاید ایراد موتور باشه.اما بازم اتصال میکنه ..لطفا راهنمایی کنید.ضمنا میکانیکی است.برد نداره .

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 آذر 1399

   سلام، خازن موتور چک شود و در صورت خرابی تعویض نمایید.

   پاسخ دادن
  رسول 07 آذر 1399

  باسلام لباسشویی من زاروتی نام دارد مشکلش اینه که ۱دقیقه ابگیری میکنه وE1میزنه بعضی موقع ها ابگیری میکنه تا پر میشه واب قطع نمیکنه ودوباره ارور میزنه.بعضی وقتها هم هیدروستات وفوت میکردم لباسشویی کار میکرد. ولی اینبار دیگه نشد .یه هیدروستاتم خریدم گذاشتم روش ولی همین ارور ها رو میزنه.میشه بگید که عیبش چیه.ممنون از لطفتون.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 آذر 1399

   سلام، هیدروستات لباسشویی زاروتی شما باید تعویض و تنظیم شود. توجه نمایید که انتخاب هیدروستات مناسب مهم میباشد.

   پاسخ دادن
    امامی 30 آذر 1399

    سلام من لباسشویی ابسال دارم لباساروپرازکف وخیس تحویل میده خشک کنش کارنمیکنه وپیغامش هم F02هست مشکلش چیه؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 30 آذر 1399

     سلام، موتور بررسی شود.

     پاسخ دادن
   Farzad 07 آذر 1399

   سلام داداش .مشکله دستگاه شما شیره برقی ورودی اب هستش .یا کیپ شده یا معیوب .این خطا مربوط به اون هستش .

   پاسخ دادن
  احسان 15 آبان 1399

  سلام یه سوال دارم لباسشویی من مارک سینجره چنوقت پیش وقتی روشنش میکردم دودقیق زمانش جلومیرفت دیگه متوقف میشدو اصلا زمانش کم نمیشد تعمیرکاراومد بردشو برد دوباره ک اورد نصب کرد همونطوره و موقع شست وشو آب جمع میشه تو دیگ ولی موقع خشک کن راحت آب تخلیه میشه مشکلش ازکجاست؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 آبان 1399

   سلام، برد باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  مرتضی 09 آبان 1399

  سلام‌تنظیم پیچ‌هیدرو استارت حایر مدل ۶۰۱ ب چ نحویه ممنون میشم بگید

  پاسخ دادن
  Hojat 19 شهریور 1399

  سلام یک ماشین لباسشویی (مدل آزمایش ۲۰۰۳) وقتی آب میشه شستشو رو انجام نمیده و آب از سطح نصفه دیگ بالاتر میره و آب تخلیه میشه دو تعمیر کار آوردیم یکی از هیدروستات عیب گرفت و گفت باید تعویض شه یک تعمیرکار هم از تایمر عیب گرفت میخواستم ببینم تشخیص عیب شما چیه و اگه هیدروستات هس کسی رو سراغ دارید که داشته باشه و بفرسته برام چون از مغازه های شهر کسی نداشت

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 شهریور 1399

   با سلام، هیدروستات مشکل دارد. ابتدا هیدروستات را تعمیر و در صورت نیاز تعویض نمایید. اگر مشکل حل نشد تایمر را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
    Hojat 21 شهریور 1399

    برای تعمیر بایدقابش بازشه و رله هارو چک کنم؟

    پاسخ دادن
  سینا 15 شهریور 1399

  سلام خسته نباشید. لباس شویی ما، رفت و برگشت آبش درسته ولی وقتی به آخر کارش میرسه ارور میده قطع میشه از چی میتونه باشه؟ ارور ش هم 1E هستش

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 شهریور 1399

   با سلام، پمپ و فیلتر تخلیه را بررسی نمایید. در صورت رفع نشدن مشکل برد الکترونیکی را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  مجتبی 11 شهریور 1399

  سلام با تشکر از مطالب بسیار مفید شما مشکل ماشین لباس شویی ارج ما با راهنمایی شما حل شد.شیلنگ هیدروستات پاره شده بود که با تعویض آن مشکل حل شد.

  پاسخ دادن
  سعید 10 شهریور 1399

  سلام وقتی دکمه استارت ماشینو میزنم آب داخل ماشین از حد مجاز بالا می ره و صدای بوق میاد وارد مرحله بعد نمیشه آب از درش خارج میشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 شهریور 1399

   با سلام، هیدروستات را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  مصطفی 20 مرداد 1399

  سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگوار لباسشویی توشیبا a750 درب از بالا دارم و آب گیری نمیکنه شیر برقی تست کردم و بمحض روشن شدم بوق میزنه و گیربکس هر ده ثانیه تق تق صدا میده و آب گیری نمیکنه هیدروستات هم دو فیش هست و با اهم متر وقتی چک میکنم بدون باد وصله یی راهنمایی بکنی ممنون میشم .دم شما گرم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 مرداد 1399

   سلام، ابتدا بررسی نمایید تا شیلنگ ورودی آب خمیدگی نداشته باشد و سپس به بررسی شیربرقی بپردازید، همچنین برای رفع مشکل صدا گیربکس را چک نمایید تا مشکلی نداشته باشد.

   پاسخ دادن
  ایلیا 05 مرداد 1399

  سلام وقتتان بخیر ماشین ما آبگیری را دیگر قطع می کند و از زیر لباسشوئی آب خارج می شود پیچ تنظیم هیدروستات را تا حد کاملا بستن نیز بستم ولی بازهم مشکل برقرار است لطفا بفرمایید باید هیدروستات را عوض کنم یا قابل تعمیر است در ضمن هیدروستات سه فیشی است و ماشین لباسشوئی هم سوپرا است با تشکر و سپاس فراوان

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 مرداد 1399

   سلام، هیدروستات تعویض شود.

   پاسخ دادن
  میثم 29 تیر 1399

  دم شما گرررررم واقعا استفاده کرم

  پاسخ دادن
   حمزه 13 دی 1399

   سلام من یه لباسشویی ارج قدیمی دارم.وقتی روشنش میکنم آبگیری نمیکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 15 دی 1399

    سلام، شیربرقی بررسی شود و در صورت خرابی تعویض شود.

    پاسخ دادن
  سعید 25 اردیبهشت 1399

  سلام من یه ماشین لباس شویی دوو دارم میخوام ببینم محل نصب هیدرو سات کجاست آیا بالای لباسشویی هست یا پایین

  پاسخ دادن
  جم 12 فروردین 1399

  با سلام و تشکر فراوان از شما خوبان که نکات کلیدی را در اختیار ما قرار میدهید لباسشویی ارج ۴۲۲۴ هیدرواستارت رو تعوض کردنی یادم رفت جای سیمهاش رو که کدوم سیم به کدوم سوکت باید وصل بشه لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن