021-58941 تماس
Logo
logo logo تعمیرات یخچال الکترواستیل با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

تعمیر یخچال الکترواستیل

تعمیر یخچال الکترواستیل
تعمیر یخچال الکترواستیل
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز تخصصی تعمیر یخچال الکترواستیل در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات رسمی تعمیرکار آموزش دیده آی پی امداد در محل انجام می گردد. با استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد دیگر نگرانی بابت کیفیت تعمیرات و هزینه های آن نخواهید داشت.

با استفاده از خدمات تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

هرگونه سوالی در زمینه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل دارید، در انتهای صفحه پرسش نمایید. همچنین برای استفاده از خدمات تعمیرات با شماره 02158941 تماس بگیرید.

تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تهران

به یاد داشته باشید که آی پی امداد تعمیرگاه تخصصی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل بوده و هیچگونه ارتباطی با نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل ندارد.

 1. در صورت نیاز به تعمیر یخچال الکترواستیل با یکی از شماره های مندرج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید و بدانید که:
 2. در صورت نیاز به تعمیر یخچال الکترواستیل اگر با تعمیرگاه مجاز مرکزی تماس حاصل فرمایید نه تنها در هزینه ها بلکه در زمان نیز صرفه جویی کرده اید.
 3. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار یخچال الکترواستیل کمتر از یک ساعت زمان می برد تا در محل شما حاضر شود.
 5. بعد از ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل به شما فاکتور و ضمانتنامه رسمی تقدیم می گردد.در نهایت از شما بایت خدمات ارائه شده پرسش می شود و هرگونه انتقادی را سرلوحه خدمات خود قرار می دهیم.

آی پی امداد ( نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی) ارائه دهنده خدمات تعمیر و تعویض قطعات در تهران می ­باشد. تمام قطعات استفاده شده در پروسه تعمیر یخچال الکترواستیل قطعات اورجینال و اصل هستند که از انبار آی پی امداد تهیه می­ شوند. تمام تعمیرکاران این مجموعه با رعایت استانداردها و بهترین قیمت اقدام به تعمیر یخچال شما می­ کنند.

در هر کجای تهران که باشید جای نگرانی نیست، آی پی امداد با پوشش دهی کامل تمام نقاط تهران آماده اعزام کارشناس به محل شما در کمتر از یک ساعت است.

خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل به چه صورت است؟

برند الکترواستیل برندی ایرانی است و در پاسخ به این مسئله که خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل به چه صورت است باید بگوییم که این برند همواره در تلاش است تا بتواند با داشتن نمایندگی در تمام شهرها بهترین خدمات را به مصرف کنندگان خود ارائه کند.

برای بهره مندی از خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل می توانید با شماره روی ضمانتنامه تماس حاصل فرمایید یا از طریق وبسایت این شرکت اقدام کنید.

اما جمله معروف ایراد یخچال شما شامل خدمات پس از فروش ما نمی شود و تعداد کم نمایندگی های رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل در ایران موجب شده تا مصرف کنندگان رضایت کافی از این خدمات نداشته باشند؛ در صورت عدم رضایت از این خدمات بهترین راه برای تعمیر یخچال الکترواستیل در محل چیست؟

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن تعمیرکارانی متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی یخچال الکترواستیل به شما با بهترین قیمت و در محل می باشد.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که بهترین انتخاب برای عیب یابی و رفع مشکل دستگاه، استفاده از خدمات رسمی تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل میباشد تا با رعایت استاندارد و استفاده از قطعات اصل به حفظ کیفیت دستگاه کمک شود.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در محل کار یا منزل

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل خود را باید به تعمیرگاه تخصصی آی پی امداد بسپارید؛ زیرا امری بسیار تخصصی است. در اینجا سعی کرده ایم به شما اطلاعات کافی در زمینه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل بدهیم تا چنانچه فنی بودید بتوانید به راحتی به عیب یابی در محل خود بپردازید.

با استفاده از خدمات تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل دیگر نگران مشکلات ناشی بعد از خدمات نباشید! زیرا:

 • با استفاده از قطعات فابریک به عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در محل می پردازیم.
 • تعمیرکاران مجموعه آی پی امداد آموزش دیده در زمینه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در محل می باشند.
 • هر خدماتی که در منزل شما ارائه می گردد دارای گارانتی رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.
 • آماده شنیدن هرگونه انتقادی در زمینه تعمیر یخچال الکترواستیل می باشیم تا با قدرت در ادامه راه به خدمات بپردازیم.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل

شرکت الکترواستیل یکی از برندهای کهنه کار در زمینه تولیدات لوازم خانگی به خصوص یخچال فریزر می باشد. سال ها تجربه و خدمت به مشتریان الکترواستیل را حالا یکی از تولیدکنندگان بزرگ یخچال فریزر در ایران کرده است. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل نیز بر عهده همین شرکت بوده و خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات را ضمانت تولیدات خود قرار داده است. به یاد داشته باشید با خرید از فروشگاه های معتبر سراسر کشور می توانید از خدمات تعمیر و نصب رایگان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

ذکر این نکته ضروری است که باز کردن جعبه یخچال و اقدام به نصب آن بدون حضور تعمیرکار متخصص نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل به معنای باطل شدن گارانتی دستگاه بوده و شرکت الکترواستیل هیچگونه ضمانتی در قبال خرابی یا آسیب به دستگاه نخواهد داشت.

آی پی امداد فقط تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی می باشد که به ارائه تعمیر یخچال الکترواستیل هم می پردازد و هیچ ارتباطی با شرکت الکترواستیل ندارد.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد چگونه صورت می گیرد؟

از آن جایی که امروزه قیمت یک دستگاه یخچال بسیار بالا می باشد کمتر کسی را پیدا می کند که بتواند به راحتی به جایی اطمینان کند و تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل خود را به آن بسپارد، همین موضوع هم سبب شده تا زمانی که مصرف کنندگان به نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در آی پی  امداد مراجعه می کنند این پرسش را مطرح کنند که انجام این تعمیر چه مراحلی دارد و چگونه صورت می گیرد؟ اگر این موضوع برای شما هم ایجاد علامت سوال کرده است در ادامه با ما همراه باشیید تا به کمک یکدیگر به بررسی آن بپردازیم:

 • شما ابتدا درخواست تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد را ثبت خواهید کرد.
 • بعد از گذشت چند ساعت تعمیرکار یخچال الکترواستیل جهت ایجاد هماهنگی با شما تماس میگرد.
 • اولین کاری که تعمیرکار موظف است تا در زمان ورود به منزل شما انجام دهد عیب یابی و تشخیص ایرادات موجود درون دستگاه می باشد.
 • سپس خرابی هایی که در یخال فریزر شما وجود دارد باید به طور دقیق برای شما شرح داده شود.
 • بعد از انکه عیب یابی و براورد هزینه صورت گرفت فرایند تعمیر یخچال فریزر ایکلواستیل در محل انجام می شود.
 • در آخر پیزی که مشتریان ما را راضی نگه داشته این است که نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در آی پی امداد برای خدمات خود ضمانتنامه و فاکتور کتبی ارائه می دهد.

چه تفاوتی در خدمات نمایندگی یخچال الکترواستیل در آی پی امداد و تعمیرکار های محلی وجود دارد؟

اگر کمی سن و سال داشته باشید قطعا روز های قدیمی را به یاد دارید که فردی در هر محله ای وجود داشت که در زمانی خرابی یخچال ها اولین گزینه برای رفع عیب هر دستگاهی بود، بدون اینکه حتی بدانیم آن فرد تخصص و توانایی تعمیر هر دستگاهی را دارد یا نه، اما مسئله ای که وجود داشت این بود که تنها گزینه برای ما همان بود و بس؛ اما امروزه اینطور نیست، مراجعه مختلف و معتبری وجود دارند که نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در آی پی امداد یکی از آن ها می باشد.

 • تعمیرکار های محلی صرفا به امور یکسان میان یخچال های متفاوت تسلط دارند و اینگونه نیست که بتوان گفت آن ها قطعا تمام چم و خم تعمیر یخچال الکترواستیل را می دانند؛ این در حالیست که تعمیرکاری که از نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل به منزل شما فرستاده می شود دوره های بسیاری را در این حوزه گذرانده و به قطع بهترین گزینه برای انجام اینکار می باشد.
 • علاوه بر این تعمیرکار یخچال الکترواستیل که از سوی آی پی امداد اعزام می گردد موظف است تا برای تمامی خدمات فقط و فقط از قطعات فابریک و اورجینال استفاده کند.
 • نکته دیگری که مصرف کنندگان را به آی پی امداد علاقه مند کرده است این است که با استفاده از خدمات تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در این مرکز می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

در صورت نداشتن گارانتی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل یا تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد استفاده نماییم؟

اگر گارانتی نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل شما به پایان رسیده است نگران نباشید. در صورت نیاز به اعزام تعمیرکار در محل می توانید با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال الکترواستیل در آی پی امداد تماس گرفته و از مزایا و خدمات آن بهره مند شوید. استفاده از خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران مزیت های زیر را به همراه دارد:

 • با استفاده از خدمات رسمی تعمیرگاه مجاز مرکزی به دلیل استفاده از قطعات فابریک و خدمات تعمیرکار آموزش دیده به حفظ کیفیت دستگاه خود کمک کرده اید.
 • به دلیل کیفیت در خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران به افزایش طول عمر دستگاه کمک نموده اید.
 • با شرح هزینه خدمات، علت ارور و راهنمای تعمیرات، دیگر استرس ناشی از هزینه ها و مشکل دستگاه را برای تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل خود نخواهید داشت.

کلیه خدمات آی پی امداد توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده در محل با ارائه فاکتور شرح خدمات و ضمانت نامه رسمی انجام می شود.

اگر گارانتی محصول هم به اتمام برسد، بهترین انتخاب استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل میباشد. زیرا تعمیرکاران آن مرکز با تمام مشکلات احتمالی و مرسوم یخچال الکترواستیل آشنا هستند و به راحتی همراه با قطعات فابریک میتوانند به عیب یابی، تعمیر و رفع مشکل بپردازند. اما در نظر داشته باشید که آی پی امداد هم به دلیل وجه تمایز با دیگر شرکت های خدماتی توانسته است جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان یخچال برندهای مختلف پیدا نماید.

اگر یخچال فریزر الکترواستیل شما به مشکل برخورده است به مطالعه ادامه مقاله بپردازید …

در زمان بروز خرابی در یخچال الکترواستیل چه باید کرد؟

یکی از مواردی که مصرف کنندگان در زمان تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل مطرح می کنند این است که در زمان بروز خرابی در این دستگاه چه باید کرد؟ این پرسش به این دلیل دارای اهمیت می باشد که بسیاری از مصرف کنندگان با عدم فکر در مورد آن به راحتی به دستگاه خود آسیب می رسانند، اگر شما هم در این مورد چیزی نمیدانید به شما توصیه می کنیم تا در ادامه با ما همراه باشید.

 • اولین چیزی که تاکید بسیار زیادی باید به آن کرد این است که تحت هیچ شرایطی نباید اقدام به باز کردن دستگاه کرد، شما با انجام اینکار باعث می شوید تا علاوه بر نمایندگی یخچال فریزر الکترواستیل هیچ مرکز دیگری هم خدمات تعمیر دستگاه شما را بر عهده نگیرد.
 • نکته دومی که بعد از بروز خرابی در یخچال الکترواستیل باید به آن توجه کنید این است که تحت هیچ شرایطی دستگاه را جا به جا نکنید و صبر کنید تا یک تعمیرکار یخچال الکترواستیل خود را به منزل شما برساند.
 • علاوه بر این اگر خراب دستگاه شما با صدا همراه می باشد برای اینکه فشار ایجاد شده به دستگاه شما ادامه دار نباشد بهتر است تا آن را از برق بکشید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل چه ویژگی هایی دارد؟

عیب یابی و تعمیر یخچال الکترواستیل یکی از مسائلی است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تعمیرکاران مراکز غیرمجاز و بی تجربه ممکن است به تعمیر یخچال الکترواستیل مسلط نباشند و باعث ایجاد مشکلات بیشتری در آن شوند. از این رو استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در آی پی امداد می تواند برای تعمیرات دستگاه شما کاملا مناسب باشد.

 • تعمیرکار یخچال الکترواستیل آموزش های لازم در زمینه عیب یابی و رفع ایراد این دستگاه را دیده است و از مهارت کافی برخوردار می باشد.
 • تکنسین نمایندگی با بالاترین کیفیت ممکن اقدام به تعمیر یخچال الکترواستیل در محل و منزل شما می نماید.
 • سرویس کار این مجموعه از قطعات اورجینال همراه با ضمانت نامه معتبر برای تعمیرات دستگاه شما استفاده می کند.
 • تعمیرکاران نمایندگی دارای تجربه، تخصص و سابقه بالایی در زمینه تعمیرات یخچال الکترواستیل هستند.

سوالات متداول از خدمات تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در نمایندگی آی پی امداد

سوالات متداول از خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • آیا آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل می باشد؟

خیر. آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی است که تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل هم در محل انجام می دهد و هیچ کد خدماتی از نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل ندارد.

 • آیا خدمات یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد گارانتی می شود؟

بله. کلیه خدمات تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.

 • آیا تعمیرکاران آی پی امداد، تعمیر یخچال الکترواستیل را در محل انجام می دهند؟

بله. کلیه خدمات یخچال فریزر الکترواستیل در محل کار یا منزل شما انجام می گردد و به هیچ عنوان دستگاه از منزل خارج نمی شود.

 • هزینه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد چگونه محاسبه می شود؟

کلیه هزینه خدمات یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد طبق نرخ مصوبه اتحادیه می باشد که برای شفاف سازی و رضایت شما داخل سایت گذاشته شده است.

خدمات تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تهران

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تهران به شرح زیر می باشد:

 • تعویض فیلتر، کمپرسور، فن فریزر، فن کندانسور یخچال الکترواستیل
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال الکترواستیل
 • شارژگاز یخچال الکترواستیل
 • تعمیر یخساز الکترواستیل
 • تعویض شیر برقی، دمپر یخساز، سنسور، ترموفیوز، ترمودیسک یخچال الکترواستیل
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال الکترواستیل
 • شستشوی مدار گاز یخچال الکترواستیل
 • سرویس سالیانه کندانسور یخچال الکترواستیل
 • رگلاژ درب یخچال الکترواستیل
 • تعویض زبانه درب بار الکترواستیل
 • تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران

نکات سرویس و نگهداری یخچال فریزر الکترواستیل از زبان تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

بهترین تعمیرکار یخچال الکترواستیل برای رفاه حال شما عزیزان به نکات ایمنی و نگهداری دستگاه شما پرداخته است تا با افزایش دانش شما علاوه بر اینکه در حفظ دستگاه خود می کوشید، کمتر نیازمند خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل خود شوید.

 1. محل نصب یخچال الکترواستیل نباید مرطوب باشد.
 2. بر روی سیم برق یخچال الکترواستیل وسایل سنگین قرار ندهید و در صورت مشاهده پارگی در سیم با دست خیس آن را لمس نکنید.
 3. برای خارج کردن یخچال الکترواستیل از برق به هیچ عنوان با کشیدن سیم اقدام به خارج کردن دو شاخه از پریز نکنید.
 4. پریز برق را چک کنید. در صورت شل بودن پریز نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. سپس دو شاخه یخچال را به پریز بزنید.
 5. بر روی محصول هیچ چیزی قرار ندهید.
 6. یخچال الکترواستیل را بیش از حد ظرفیت پر نکنید.
 7. مواد غذایی داغ را درون یخچال قرار ندهید.
 8. در صورتی که قرار است برای بیش از سه هفته از یخچال استفاده نکنید، آن را از برق بیرون کشید. یخچال را از مواد غذایی خالی کنید و سپس داخل آن را تمیز کنید.
 9. هنگام نصب دستگاه دقت کنید هر چهار پایه یخچال الکترواستیل بر روی زمین قرار گرفته باشد.
 10. ولتاز ورودی به دستگاه باید 220 ولت باشد.
 11. در صورت بروز هرگونه ایراد در عملکرد دستگاه با مرکز  خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل تماس بگیرید.

آموزش تعمیرات یخچال الکترواستیل

آی پی امداد برای اینکه هزینه تعمیر دستگاه شما به حداقل برسد، آموزش تعمیرات یخچال الکترواستیل و دیگر برندها را در این مقاله و دیگر مقاله های آموزشی سایت شرح داده است تا به راحتی با مطالعه آن ها و همچنین مشاهده ویدیو های آموزشی به راحتی در منزل تعمیرکار یخچال الکترواستیل خود شوید و با کمترین هزینه عیب دستگاه خود را پیدا و اقدام به رفع مشکل نمایید.

شعار آی پی امداد، تعمیر رایگان یخچال الکترواستیل میباشد. این شعار یک واقعیت است. برای پی بردن به این موضوع کافی است سری به بخش پرسش و پاسخ سایت آی پی امداد و دیدگاه همین مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل یا دیگر مقالات بزنید. تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل تخصص میخواهد، ما در آی پی امداد سعی نمودیم این تخصص را به شما انتقال دهیم و در حین عیب یابی در کنار شما عزیزان باشیم.

عیب یابی یخچال الکترواستیل توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

سوالات متداول از تعمیرکار متخصص تعمیرات یخچال الکترواستیل را همراه با نحوه عیب یابی برای شما عزیزان شرح داده ایم تا:

 1. با دانش و آگاهی از خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.
 2. چنانچه فنی هستید بدون پرداخت هزینه بتوانید مشکل دستگاه خود را حل نمایید.
 3. آی پی امداد سعی در ارتقای دانش عمومی مردم درباره تعمیرات لوازم خانگی دارد.

با مطالعه موارد آموزشی زیر به رفع عیب و تعمیر یخچال الکترواستیل در محل خود بپردازید. همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم رفع عیب و یا عدم دانش فنی در حوزه تعمیرات می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران بهره مند شوید.

به مطالعه عیب یابی یخچال الکترواستیل بپردازید …

چرا یخچال الکترواستیل خنک نمی کند؟ چگونه تعمیر و عیب یابی دستگاه را انجام دهیم؟

برای اطمینان از خنک نکردن یخچال الکترواستیل باید دماسنج یخچال را بررسی کنید. دقت فرمایید به گزارش تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل دمای داخل یخچال باید بین 3/4 درجه سانتی گراد و دمای فریزر الکترواستیل باید بین 15/18 درجه سانتی گراد باشد. اگر غیر از این بود:

 • ابتدا باید لاستیک دور درب یخچال را بررسی کنید؛ زیرا در صورت معیوب بودن این قطعه هوای خنک از داخل یخچال خارج می شود.
 • تایمر و ترموستات یخ زدا و فن اواپراتور از دیگر عواملی هستند که معیوب شدن آن ها موجب این مشکل می شود و باید توسط  مرکز تخصصی تعمیرات یخچال الکترواستیل بررسی شوند.

اگر با چک کردن قطعات بالا مشکل دستگاه شما برطرف نشد، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

چرا درب یخچال الکترواستیل بسته نمی­ شود؟ برای تعمیرات و عیب یابی دستگاه چه باید کرد؟

مهمترین دلیل تعمیرات یخچال الکترواستیل که برای مشکل بسته نشدن درب یخچال گزارش کرده است، مشکل در لاستیک دور درب یخچال الکترواستیل است. برای بررسی این موضوع راحت ترین راه این است که فضای اتاق را تاریک کرده و درب یخچال را ببندید. اگر نور داخل یخچال را از بیرون مشاهده کردید، لاستیک دور درب مشکل دارد و باید تعویض شود.

توجه داشته باشید که شما عزیزان برای تعویض لاستیک دور درب یخچال الکترواستیل در همان روز می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در محل بهره مند شوید.

چرا یخچال الکترواستیل روشن نمی شود؟ چگونه تعمیرات دستگاه را انجام دهیم؟

 • اولین دلیلی که برای مشکل باید بررسی شود، اتصال درست یخچال به برق است.
 • برای این کار ابتدا باید سیم خروجی از یخچال الکترواستیل را به منظور قطعی و پارگی بررسی کنید.
 • سپس به بررسی سلامت پریز برق و یا در صورت استفاده از رابط برق به بررسی سلامت رابط برق بپردازید.

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، در ابتدا موارد آموزشی بالا را مطالعه نمایید و سپس در صورت عدم رفع عیب می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در تماس باشید.

چرا دمای یخچال الکترواستیل خیلی بالا است؟ نحوه تعمیر و عیب یابی دستگاه به چه صورت است؟

 1. ابتدا بررسی کنید که سیم برق یخچال الکترواستیل به درستی وصل شده باشد.
 2. دمای پنل جلوی یخچال هیمالیا و یا ولوم ترموستات به درستی تنظیم نشده است.
 3. جهت تنظیم درست دما به دفترچه راهنمای فارسی یخچال مراجعه کنید.
 4. فاصله پشت دیوار را با یخچال چک کنید. در صورتی که فاصله کم باشد، یخچال را کمی به جلو بکشید.

اگر دمای دستگاه شما بالا رفته است و با موارد آموزشی بالا مشکل شما حل نشد، کافی است برای رفع عیب و تعمیر یخچال الکترواستیل از خدمات آی پی امداد در تهران بهره مند شوید.

چرا از یخچال الکترواستیل صداهای غیر عادی به گوش می­ رسد؟ روش عیب یابی و تعمیر دستگاه در این مواقع

 1. محل نصب یخچال تراز نیست.
 2. ممکن است شی خارجی در پشت و یا زیر یخچال الکترواستیل گیر کرده باشد، پس از بررسی آن را خارج کنید.
 3. به صدا دقت کنید، در صورتی که صدای شبه تیک از داخل کابین یخچال می­ شنوید طبیعی است.
 4. این صدا به علت انقباض و انبساط مواد غذایی درون یخچال اتفاق می­ افتد.
 5. کمپرسور یخچال معیوب است. برای تعمیر یا تعویض کمپرسور یخچال الکترواستیل با آی پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی تماس بگیرید.

اگر دستگاه شما صدا می دهد و با بررسی موارد آموزشی بالا مشکل شما حل نشد، از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

علت تشکیل برفک بر روی بدنه یخچال الکترواستیل چیست؟ چگونه تعمیر و رفع عیب دستگاه را انجام دهیم؟

 1. مواد غذایی را نزدیک دریچه های یخچال قرار داده اید. مواد غذایی را همواره از دریچه­ های تهویه هوا به دور نگه دارید.
 2. درب یخچال به علت وجود مانع یا خرابی لاستیک دور درب یخچال به خوبی بسته نشده است.

در صورتی که مشکل تشکیل برفک بر روی بدنه حل نشد، از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل بهره مند شوید.

چرا یخچال الکترواستیل اتومات نمیکند؟ نظر تعمیرکار آی پی امداد در این باره

دلیل اتومات نکردن یخچال الکترواستیل ممکن است به علت موارد زیر باشد:

 1. این مشکل ناشی از ایرادات کمپرسور و موتور است.
 2. خرابی ترموستات را نیز باید چک کنید.
 3. همچنین ممکن است گاز یخچال کم شده باشد.

برای برطرف کردن ایراد اتومات نکردن دستگاه، با مرکز خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل تماس بگیرید.

بروز برفک و یخ‌زدگی در یخچال الکترواستیل را چگونه رفع عیب و تعمیر کنیم؟

 • این یخچال دارای سیستم نوفراست است.
 • برای رفع این عیب باید سیستم دیفراست یخچال را چک کنید.
 • ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض آن پیدا نمایید.
 • همچنین اتصالات آن را نیز باید چک کنید.

برای رفع مشکل برفک و یخزدایی میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

سرویس یخچال الکترواستیل چگونه از بروز خرابی های این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که در ابتدای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل از شما می پرسند این است که آخرین سرویس یخچال کی بوده، اگر این سوال برای شما مطرح می باشد در ادامه با ما همراه باشید تا با همدیگر به بررسی آن بپردازیم:

 • یخچال مجموعه ای از قطعات مختلف است که بروز خرابی هر کدام از آن ها می تواند به مرور منجر به بروز خرابی در قعات مختلف هم بشود.
 • زمانی که متخصص نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل به منزل شما مراجعه می کند موظف است تا تمامی قطعات را چک کند که درست کار کنند.
 • لاوه بر این یخچال موارد بسیار زیادی در نحوه نگهداری و استفاده خود دارد که اگر آن ها رعایت نشوند عملکرد دستگاه کاهش پیدا می کند و به مرور با خرابی های مختلف مواجه می شوند.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در نمایندگی آی پی امداد

هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل در تعمیرات به موارد زیر بستگی دارد:

 • تعمیر قطعه به جای تعویض آن
 • قطعه خراب شده در یخچال
 • استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه برای تعمیرات یخچال الکترواستیل
 • مدت زمان گارانتی خدمات ارائه شده برای تعمیر یخچال الکترواستیل
 • مدل یخچال الکترواستیل
 • نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات یخچال

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران به شرح زیر می باشد:

 • آی پی امداد بزرگترین تعمیرگاه مجاز مرکزی آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در محل به شما مشتریان عزیز است.
 • در صورت بروز هرگونه ایراد در یخچال برای تعمیر یخچال الکترواستیل از مراجعه به افراد غیرمتخصص خودداری کنید.
 • تعمیر و تعویض قطعات یخچال الکترواستیل نیازمند تخصص و دانش  است.
 • آی پی امداد با بهره گیری از  تعمیرکاران حرفه ای در سریع ترین زمان ممکن  تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل شما را انجام می ­دهد.
 • برای تماس با مجموعه و دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر یخچال الکترواستیل در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر یخچال الکترواستیل در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر یخچال الکترواستیل در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر یخچال الکترواستیل در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر یخچال الکترواستیل در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال الکترواستیل ElectroSteel در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل ElectroSteel در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال الکترواستیل ElectroSteel به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال الکترواستیل ElectroSteel، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

180 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. سینا 21 آبان 1400

  سلام یخچال الکترواستیل بالا فریزر امروز چند بار نامنظم کار میکرد زود خاموش شد سر8-2دقیقه کار یکی دوبارم 30-45دقیقه زمان گرفتم یک صدای خر خری هم تا چند ثانیه موقع روشن شدن داره وقتیم خاموش میشه بعد چند ثانیه صداش به طور کامل قطع میشه یعنی ی صدای ضعیفی بعد خاموش شدنش هست مشکلش چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 آبان 1400

   سلام، یا مشکل از فنه یا صدای برگشت گازه

   پاسخ دادن
    سینا 21 آبان 1400

    این که به طور نامنظم یکی دوبار در دو دقیقه یا هشت دقیقه کار خاموش روشن میشه عیبی نداره؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 22 آبان 1400

     سلام، بله مشکل داره. سنسور / برد یا تایمر باید بررسی شود. برای رفع مشکل میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

     پاسخ دادن
 2. علیرضا 03 آبان 1400

  سلام یخچال فریزر es453دارم اصلا" یخچال خنک نمیکنه و فریزر هم اصلا" یخ نمیزنه تعمیرکار آوردم رله سنگی و خازن رو عوض کرد بعد گفت موتور کار نمیکنه و باید تعویض بشه خواستم راهنمایی کنیید الان باید واسش موتور بگیرم؟؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 آبان 1400

   سلام، اگر کمپرسور فشار خوبی ندارد باید تعویض شود. قبلش چک نمایید تا مدار کیپ نکرده باشد

   پاسخ دادن
  رحیمی 10 اردیبهشت 1400

  سوراخ تخلیه آب فریزر یخچال فریزر الکترواستیل مدلes27کجاست؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 اردیبهشت 1400

   سلام، انتهای دیواره

   پاسخ دادن
  Ali 30 اسفند 1399

  سلام یخچال فریزر الکترو استیل مدل E20 درجه ی دمای یخچال چشمک زن هست و ثابت نمیشه درجه ی فریزر ولی ثابت هست یخچال زیاد خنک نمیکنه دیروز ک زدیمش برق خوب بود امروز ولی دماش رفت بالا و چشمک میزنه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 فروردین 1400

   سلام، ابتدا بررسی نمایید تا قسمت فاضلاب گرفتگی نداشته باشد و سپس گاز توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل بررسی شود.

   پاسخ دادن
   پیمان 06 شهریور 1400

   سلام یخجال دوقلو دارم درفریزر یک روز بازمونده دماش ۱۷درجه شده بود درشو بستم تادرجه ۳اومده پایین ولی پایین تر نمیاد

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 06 شهریور 1400

    لام؛ یکبار از برق بکشید و از نو راه اندازی کمید یخچال رو، اگر مشکل رفع نشد یا شارز گاز لازمه یا ترموستات مشکل داره.

    پاسخ دادن
  ایرج رضایی 29 آذر 1399

  رضایی. 29 آذر 99 سلام دارای یک دستگاه یخچال فریزر 29ایچ الکترو استیل هستم حدود سه ماه گذشته تایمر ، ترومستات و استارت آن عوض کردم تا دو ماه خوب کار می کرد این حدود یک ماهه که قسمت یخچال سرد نمی کنه و گرمه ضمنا لاستیک دور درب یخچال خیلی خوبه لطفاً در این زمینه راهنمایی فرمایید ممنون هستم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 آذر 1399

   سلام، دستگاه شما مشکل شارژگاز دارد. فن فریزر هم باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
    میرزائیان 10 تیر 1400

    سلام خسته نباشید من یه یخچال فریزر الکترواستیل مدل es27دارم. یه هفتس دمای یخچال هرچند روز یکبار یهو از 6درجه میرسه به 19یا 16.بعد تنظیمات رو درست میکنم. انقد چشمک میزنه تا برسه به 6...دمای فریزر هم از 16_ میرسه به 9_یا 3_بعد کم کم برمیگرده بحالت اول... علت چی میتونه باشه؟ میتونه بخاطر قطعیه مداوم برقها باشه؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 10 تیر 1400

     سلام، مشکل نوسان برق و همچنین گرمای هوا از دلایل نوسانات در درجه دما میباشد و تا زمانیکه برودت دستگاه کم نشده است مشکلی ندارد. در نظر داشته باشید که با کم شدن سرما باید سنسور محیطی و شارژگاز توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل بررسی شود.

     پاسخ دادن
  سام 10 آذر 1399

  سلام یخچال رو هنگامی که ب برق وصل میکنم بدنه برق داره

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 آذر 1399

   سلام، ابتدا باید به بررسی کمپرسور و سپس اتصالات (ربه اورلود) بپردازید.

   پاسخ دادن
   hamid 14 آذر 1399

   سلام یخچال فریزر من رو درجه یخچال که رو ۱۴ هست چشمک میزنه وچشمک زدنش قطع نمیشه چند روزه علتش چی میتونه باشه؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 15 آذر 1399

    سلام، در ابتدا به بررسی سنسور بپردازید.

    پاسخ دادن
   محمدیاسین 04 دی 1399

   سلام چند روز است دمای یخچال پایین نمیاید صدا زیاد میدهد

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 06 دی 1399

    سلام، فن و سنسور بررسی شود.

    پاسخ دادن
  مجتبی 01 آذر 1399

  سلام وقت بخیر.من یه یخچال فریزر الکترواستیل بدون برفک مدل es26دارم.چند وقتی هست که هم آب کف فریزر جم میشه یخ میزنه وهم المنت فریزر برفک و یخ میزنه و قسمت بالا یخچال دیگه خنک نمیشه.خروجی یخچال رو چک کردم بازه.فن هم کار میکنه.ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 02 آذر 1399

   سلام، سنسور دیفراست، برد الکترونیکی و المنت بررسی شود تا مشکلی نداشته باشد و همچنین در آخر به رفع گرفتگی فاضلاب بپردازید.

   پاسخ دادن
  حسینی 13 آبان 1399

  سلام روز بخیر من یه یخچال فریز الکترو استیل دارم جدیدا خیلی دمای فریز کم و زیاد میشه یهو از منفی ۱۶میرسه منفی ۹دوباره بر میگرده سر جایش همون منفی ۱۶میشه میخواستم بدونم ایرادی پیدا کرده یا بخاطر برفک زدایی ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 13 آبان 1399

   سلام، سنسور محیطی یخچال الکترواستیل شما باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  پریسا 02 آبان 1399

  سلام یخچال ما امروز راه اندازی شده نه اب داخل یخساز می آید یخسازش اتوماتیکه نه ابسرد کن اب را سرد میکند

  پاسخ دادن
  سینا 22 مهر 1399

  سلام خسته نباشید. یخچال ما مارکش جنرال استیل هستش .جدیدا ترموستات عمل نمیکنه میزارم رو 5 بعد میارم به 1 اصلا کمپورسور قطع نمیکنه رفتم درجه یکش رو خریدم باز درست نشد. اما یه چیزی پیدا کردم تایمر مکانیکی کار نمیکنه ولی پیچش رو میچرخونی شروع به کار میکنه و وقتی که شروع به کار کرد موتور یخچال کار میکنه خوب سرد میشه ولی بعد یه 7 یا 8 ساعت بعد باز قطع میشه. باید دوباره با دست پیچ تایمر رو بچرخونی کار کنه. اگه به پیچ تایمر دست نزنم اصلا کار نمی کنه مشکل از کجا میتونه باشه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 مهر 1399

   سلام، ترموستات را به اشتباهی خریداری کرده اید، از ترموستات اصل استفاده نمایید.

   پاسخ دادن
  سید اکبر ابراهیمی 17 مهر 1399

  سلام ببخشید یک تصویر به صورت برف که زیر ان یک خط صاف و یک خط موجی چشمک زن که حدود ۵ دقیه که ظاهر شده علت ان چیست با تشکر یخچال دوقلو الکترو استیل

  پاسخ دادن
  پرویز 15 مهر 1399

  سلام خسته نباشید,دیروز نیم ساعت برقمون رفت و یخچالمون خاموش شد,بعد از وصل الان بعد بیست وچهار ساعت هنوز چراغ دمای یخچال روی عدد هشت و هفت داره چشمک میزنه و پایین نمیاد,فریز روی منفی ۱۸ثابت شد,ولی یخچامون چشمک میزنه,لطف منو راهنمایی کنید,مدل یخچال الکترواستیل EF35هستش

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 مهر 1399

   سلام، سنسور و برد الکترونیکی باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  اشتری 11 شهریور 1399

  سلام خسته نباشید یخچال ارور er6میده و اصلا سرمایشی کار نمی کنه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 شهریور 1399

   با سلام، این ارور به دلیل افزایش دما از حد نرمال (15 درجه سانتی گراد) است. این ارور را می توان از طریق بررسی مشکل گاز یخچال، دمپر کانال جریان هوا و یا یخ زدگی اوپراتور رفع کرد.

   پاسخ دادن
  علی 23 مرداد 1399

  سلام. یخچال الکترو استیل دارم درجه یخچالم بالا پایین نمیشه هر چی تنظیمش میکنم اصلا تنظیم نمیشه فقط روی شماره 14 چشمک میزنه روی 14 مونده میخواستم ببینم مشکلش چیه. سرمایش یخچال هم کم شده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 مرداد 1399

   سلام، سنسور، رد الکترونیکی و گاز بررسی شود.

   پاسخ دادن
   دانیال 27 تیر 1400

   سلام و درود بنده هم چنین مشکلی دارم که دمای فریزر از منفی۳بالاتر نمیره تعمیرکاران شارژ گاز کردند اما دیجیتال مارو گیچ کرده موتور کارمیکنه اتومات میکنه فاصله روشن شدنش ۴۰دقیقه تا یک ساعت هستش احتمال داره سنسور های داخل فریزر باشه راهنمایی کنید لطفا بعدش مگه موتور اتومات میکنه فن پشتی نباید خنکش کنه؟ همزمان با خاموش شدن موتور فن هم خاموش میشه یه لوله هم از خود موتور یخ زده رفته داخل فریزر گیج شدیم بخدا یه راهنمایی کنید خداخیرتون بده

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 27 تیر 1400

    سلام، وقتیکه کمپرسور خاموش میشه، گاز برگشت داده میشه به کمپرسور و باعث خنک شدن کمپرسور و خاموش شدن فن میشه. گاز دستگاه شما زیاد است و باید کم نمایید. توجه نمایید که هنگام شارژگاز باید طبق استاندارد عمل نمایید و میزان گاز مناسب باشد. برای عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

    پاسخ دادن
  یوسف شاه کرم 23 مرداد 1399

  سلام وقت بخیر بنده یخچال دوقلو الکترو استیل دارم برق قطع و وصل شد. دمای یخچال روی ۲۱ و ارور f0 چشمک میزنه دما پایین نمیاد البته چندروز قبلش داخل یخچال صدای فن غیر طبیعی بود . علت چیه ممنون میشم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 مرداد 1399

   با سلام، فن داخل یخچال الکترواستیل را تعویض نمایید.

   پاسخ دادن
  ارش 22 مرداد 1399

  یخچال الکترو استیل ارور er6 داره اگه تا صبح روشن باشه مشکل پیدا میکنه

  پاسخ دادن
  فرشاد 21 مرداد 1399

  با سلام خطای چشمک زن FO29 میزنه

  پاسخ دادن
  زارعی پناه 10 مرداد 1399

  سلام یخچال الکترواستیل مدلe32 تازه یماهه خریدم ولی روزی ی بار خود به خود خاموش میشه ودوباره خودش روشن میشه وتنظیم میشه مشکل چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 مرداد 1399

   با سلام، جهت رفع عیب یخچال الکترواستیل خود برد را مورد بررسی قرار دهید.

   پاسخ دادن
  مرتضی 06 مرداد 1399

  سلام یخچال ارور۶میده سنسورمحیطی روهم عوض کردیم درست نشد مشکل چی لطفاراهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 مرداد 1399

   سلام، ابتدا قسمت اواپراتور را بررسی نمایید تا یخزدگی نداشته باشد و المنت به درستی کار کند، دریچه دمپر را روی مینیمم بذارید و بررسی نمایید تا گاز یخچال الکترواستیل کم نباشد یا لوله ها نشتی نداشته باشد.

   پاسخ دادن
    hossain arefi 13 مرداد 1399

    سلام یخچال دوقلوالکترواستیل دارم ارور ای۵میده درش هم خودبخودبازمیشه مشکل چیه؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 13 مرداد 1399

     با سلام، عدم کارکرد سیستم تبرید در یخچال الکترو استیل باعث نمایش این ارور روی نمایشگر است. المنت، کمپرسور، ترموفیوز، سنسور اپراتو و مدار برد کنترل را بررسی نمایید.

     پاسخ دادن
  یاس 31 تیر 1399

  سلام یخچال فریزر es27 دارم از قسمت پایین فریزر آب میده ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  کاشانی 29 تیر 1399

  سلام خسته نباشید من فریزر الکترواستیل دارم البته با یخچالش هست دوقلو فریزر ۸ کشو با دوتا کوچیک بالا اما الان یه مدتیه خیلی صدای تق و توق میده وگاهی از زیرش آب میاد و الان دو روزه درجه فریزر یهو میاد از روی ۲۰ رو به پایین مثلا امروز رسید به ۵ بعد دوباره خود به خود میره بالا میشه راهنمایی کنید چه کار کنم...باتشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 تیر 1399

   سلام، سنسور، المنت و فاضلاب بررسی شود.

   پاسخ دادن
  حامد 24 تیر 1399

  سلام.یخچال ۲۷ الکترواستیل دارم.یهو دما رفت ۲۰ بعد شد ۱۹ هی چشمک زد پایین نمیاد.چیکار کنم.علت چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 تیر 1399

   سلام، سنسور محیطی بررسی شود

   پاسخ دادن
  محمد رضا هاشمیان 19 تیر 1399

  سلام فریزر ما الکترو استیل مدل es23 هست تایمرپشت فریزر ما تعویض شده از این مدل دیجیتالی ها انداختن از شما درخواست دارم زمان روشن بودن فریزر وزمان خاموش ماندن فریزر را به من اعلام کنید تا تنظیمش کنم (چقدر باید روشن باشه چقدر باید خاموش بمونه) ممنون دوستان

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 21 تیر 1399

   سلام، اگر تایمر فابریک است، زمانندی درست است و نیازی به زمانبندی دستی نیست

   پاسخ دادن
    محمد رضا هاشمیان 23 تیر 1399

    تایمر تعویض شده دیجیتال انداخته فقط شما بگید بهترین تایم برای کار کردن فریزر چه زمانیست (چقدر باید روشن باشه چقدر باید خاموش باشه)

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 23 تیر 1399

     سلام، بستگی به تایمر دارد

     پاسخ دادن
  مهسان 18 تیر 1399

  سلام یخچال الکترواستیل ما چندروزه یخچالش گرم شده و فریزرش سرد شماره تلفن نمایندگی تو شهرستان ابهر میخوام

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 18 تیر 1399

   سلام، فن بررسی شود.

   پاسخ دادن
  عباسعلی 14 تیر 1399

  سلام یخچال الکترو استیل Es33 دارم 10 روز قبل برق چندین بار قطع و وصل شد موتور روشن نمیشه تایمر را عوض کردم سرد که است روشن میشه نیم ساعت کار میکنه بعد روشن نمیشه احتمال داره اورلورد و رله خراب باشه لطفا راهنمایی کنید8

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 15 تیر 1399

   سلام، رله و تایمر یخچال الکترواستیل باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  عباسعلی 14 تیر 1399

  سلام یخچال الکترو استیل Es33 دارم مدت 10 روز است که موتور روشن نمی شد تایمر را عوض کردم ول اول روشن میشه نیم ساعت کار میکنه بعد که خاموش میشه روشن نمیشه لطفا راهنمایی ام کنید

  پاسخ دادن
  حکیم قزل 13 تیر 1399

  سلام.یخچال الکترو استیل مدلES31دارم تقریبا12ساعت درب فریزرش باز مونده و کد خطایE6میزنه وخاموش و روشن کردم الان خطا برطرف شدو دمای فریزر هم به حالت نرمال اومد ولی دمای یخچال پایین نمیاد همینجوری عدد18چشمک میزنه و نمیاد پایین میشه بگین چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 تیر 1399

   سلام، سنسور بررسی شود

   پاسخ دادن
  احسان 06 تیر 1399

  سلام یک جفت یخچال فریزر دو قلو الکترو استیل مدل es24 رو دو روز پیش توسط نمایندگی نصب کردم اما الان داخل فریزر یک کشو مانده به آخر گوشه اون برفک تشکیل شده اون کشو هم کاملا خالیه که گوشه اون برفک میزنه علتش چیه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 تیر 1399

   سلام، فاصلاب یخچال شما گرفتگی دارد و آب خارج نمی شود.

   پاسخ دادن
  زهرا 06 تیر 1399

  سلام.یخچالم مدلش es27هس.دو روز پیش برقا رفت و بعد از اومدنش،مدام دمای قسمت یخچال داره چشمک میزنه(۹_۱۲رو نشون میده) و کم و زیاد میشه و به دمای همیشگیش(۴-۵) بر نمیگرده و ثابت نمیشه ولی قسمت فریزش ثابت هس.مشکلش چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 تیر 1399

   سلام، سنسور یخچال باید چک شود

   پاسخ دادن
  فاطمه 27 خرداد 1399

  سلام خسته نباشید یخچال ما دو روز است درجه فریزر روی ۱۱ هی میاد پایین تر طبقه بالا رو ۱۷ رفته هی چشمک میزنه احساس میکنم یخچال گرم شده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 خرداد 1399

   سلام، علت تغییر دما به دلیل مشکل در سنسور میباشد.

   پاسخ دادن
  حمید رضا سیف 26 خرداد 1399

  سلام یخچال فریزر مدلes653دارم بعد از تعویض هیتر کف اواپرتور وفیوز وترمو دیسک عوض شده ولی دمای داخل فریزر مثل دمای یخچال است و فن کار نمیکند ضمنا هرچه دمای یخچال و فریزر رو کم میکنم از یک بالاتر نمیره حتی رو سوپر کول هم باشه هیچ تغییر دمایی ایجاد نمیشه علت چیست

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 خرداد 1399

   سلام، به بررسی موتور و برد الکترونیکی یخچال الکترواستیل بپردازید.

   پاسخ دادن
  ساناز 19 خرداد 1399

  درجه یخچال الکترواستیل esar24به ۲۳ رسیده و دائما از fo به۲۳ تغیرمیکنه.دلیلش چی میتونه باشه.مدت زیادی ک درجه اش بالا میره ولی باچن ساعت خاموش کردن درجه اش به حالت عادی برمیگشت ولی الان دیگه درجه اش کم نمیشه

  پاسخ دادن
  مریم 14 خرداد 1399

  سلام خسته نباشید یخچال الکترواستیل Es.26 بالاش گرمه ولی فریزرش خنکه یخ میزنه باید چیکارکنیم؟

  پاسخ دادن
  حسین 06 خرداد 1399

  با سلام و خسته نباشید فریزر الکترو استیل ما از دیشب درجه دماش رفته رو حالت چشمک زن و تا ۱۴ بیشتر بالا نمیاد اونم مدام چشمک میزنه و در ضمن یه علامتی مثل پریز برق به صورت کم رنگ روی صفحه انتهای صفحه آخرین چراغ روشن شده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 06 خرداد 1399

   سلام ، سنسور مشکل دارد

   پاسخ دادن
   مجتبی عباسی 09 خرداد 1399

   ضمن عرض سلام و خسته نباشید فریزر تک درب الکترو استیل ESAF24 دارم از دیروز درجه اش رو حالت چشمک زن و تا منفی۱۰ بیشتر نمیره اونم مدام چشمک میزنه ولی سرمای داخل فریزر خوب هست. قبلا درجه تا منفی ۱۸ بود و حالت ثابت داشت.آیا نیاز به تعمیر داره؟؟؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 09 خرداد 1399

    سلام ، سنسور یخچال الکترواستیل شما باید بررسی شود.

    پاسخ دادن
  سحر 03 خرداد 1399

  سلام .وقت بخیر.یخچال فریزر الکترواستیل مدل es27 دارم که از دو روز قبل دائم صدای فن یا موتورش به گوش میرسه و قطع نمیشه.نمایشگر درجه یخچال رو عدد6 و فریزر رو عدد17- نشون میده وهیچ اروری نداده و مواد داخل فریزر هم منجمد موندن وسرماش هم مثل قبله .طی تماس با نمایندگی خمات پس از فروش مشکل رو بهشون گفتم و در پاسخ اعلام کردن که اگر مشکلی داشت نمایشگر خطا نشون میداد و صدایی که میشنویم صدای فن هست و به موتور یخچال فریزر ربطی نداره و اینکه ممکنه تو 12 ساعت فن یه بیست دقیقه خاموش بشه اما موتورش کار کنه .همچنین گفتن ممکنه موتور خاموش بشه اما بخاطر صدای فن ما متوجه نشیم.به ایشون توضیح دادم قبلا اینطور نبوده یعنی پیش میموده که صدای فن و موتور اصلا شنیده نمیشد اما ایشون بازهم گفتن مشکلی نیست.یعنی این تفاوت کارکردجای نگرانی نداره؟ میشه لطف کنین وراهنمایی بفرمایید؟سپاس

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 03 خرداد 1399

   سلام ، فن را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
  محمد شریف عزیزی 26 اردیبهشت 1399

  سلام وقت بخیر بنده یخچال دو قلو الکترواستیل مدل es23دارم، تا وقتی برق نره به خوبی کار میکنه، ولی وقتی برق بره برگرده یخچال دماش به هم میخوره باید خاموشش کنم و بت سشوار برفک رو اب کنم چند بار تعمیرکار دیده هیچ کاری نتونسته بکنه، زنگ زدم کارخونه میگه باید برنامه بزنی، تعمیر کار اومده میگه برد یخچال کلیدی که برنامه رو میزنه نداره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 26 اردیبهشت 1399

   سلام دوست عزیز ، ترمودیسک و برد الکترونیکی و المنت یخچال الکترواستیل شما باید توسط تعمیرکار چک شود.

   پاسخ دادن
  مریم 21 اردیبهشت 1399

  سلام ما یخچال الکترو استیل es27 دوهفته میشه خریدیم جای صفحه نمایس دمای یخچال 36نشون میده میخاستم بپرسم چرا اینجوری شده؟

  پاسخ دادن
  ابوالفضل 21 اردیبهشت 1399

  با سلام 7 روزه یخچال فریزر الکترو استیل es24 خریدیم و نصب شده توسط نمایندگی موقع بستن درب یخچال یه صدایی مثل گیر کردن یا ساییدگی از در یخچال میاد ولی به هیچ جا گیر نکرده نمیونم چرا وقتی در یخچال را باز میکنیم صدایی نیست موقع بستن که آروم میره که بسته بشه صدایی مثل تاک تاک میده انگار که در از بیرون به یه جایی گیر کرده در صورتی که به جایی هم برخورد نداره

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 21 اردیبهشت 1399

   فن یخچال الکترواستیل شما مشکل دارد.

   پاسخ دادن
   حمید 29 خرداد 1399

   سلام در یجچال باید رگلاژ بشه لاستیک در قسمت لولا گیر داره

   پاسخ دادن
  علیزاده 13 اردیبهشت 1399

  باسلام ۶ ماهه یخچال الکترواستیل مدل pd34 گرفتم الان چند مدته که بوقی که سنسور دمای محیط رو نشون میده الکی تکرار میشه و تو یه ساعت بارها بصدا درمیاد قبلا فقط وقتی یخچال رو لمس میکردی دمای محیط رو نشون میداد خواستم ببینم علت چیه و مشکلش سریع رفع میشه

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 13 اردیبهشت 1399

   سلام ف سنسور تعویض شود

   پاسخ دادن
    پیرلو 14 خرداد 1399

    سلام خسته نباشید یه مدت یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل ما دماش بالا میره و مدام مجبورم به دمای منفی ۱۷ و ۱۸ تا ۲۰ برسونم که مجدداً دمای یخچال به ۲۲ درجه بالای صفر میرسه میخواستم بدونم که مشکلش ممکن است چی باشه تا بتونیم مشکلش را حل کنیم

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 14 خرداد 1399

     سلام، سنسور بررسی شود.

     پاسخ دادن
  لیلا 12 اردیبهشت 1399

  باعرض سلام وخسته نباشید ساید الکترو استیل دارم مدت یک ماه إرور7Eروی صفحه نمایش فریزنشون داده میشدیخسازشم یخ نمی ساخت با تعمیر کار الکترو استیل تماس گرفتم تشریف آوردن گفتن از سنسور ،،سنسور عوض کردن اما دوباره همون إروربعداز 8ساعت دوباره روصفحه نمایش داده شد با تعمیر کار تماس گرفتم،، گفتن عادیه تا 48ساعت صبر کنید مشکلی نیست .می خاستم نظر شمارو هم بدونم آیا مشکل از جای دیگست ؟؟

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 12 اردیبهشت 1399

   سلام ف علت ارور e7 یخچال الکترواستیل مشکل در قسمت دمپر گزارش شده است

   پاسخ دادن
  جواد 12 اردیبهشت 1399

  سلام خسته نباشید من یخچال الکترواستیل دارم الان قسمت نمایشگر میزنه 0E قسمت دمای فریزر ک همیشه21- بوده الان8- چیکار کنم سایز یخچال 34 فوت

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 12 اردیبهشت 1399

   سلام ، سنسور را چک نمایید

   پاسخ دادن
  امیرفتحی 18 فروردین 1399

  سلام خسته نباشین یخچال الکترواستیل مدلES652داریم چند بار تعمیر کردیم قطعه عوض کردیم گاز زدیم ولی باز پایین یخچال کار نمیکنه واز پایینش آب نمیاد فریزش خوب کار میکنه.چندروز پیش تعمیرکار اومد گفت دیگه همه چیزش رو عوض کردین وگفت بعنوان کمدازش استفاده کنین.توروخدا این درست میشه یا نه؟؟؟

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 18 فروردین 1399

   سلام ، بله یخچال شما درست میشود و تعمیرکار به درستی راهنمایی نکرده . باید چک کنید که نشتی گاز داشته باشد ، فن سالم باشد و برد الکترونیکی و موتور چک شود ، توجه نمایید که تمام این قطعات مشکل ندارد ولی به صورت مرحله ای تعمیرکار نمایندگی یخچال الکترواستیل باید آن ها را چک کند

   پاسخ دادن
  جهانی 26 اسفند 1398

  سلام فریزر الکترو استیل داریم مدلes23 صفحه نمایش دمای۱۹ - نشون میده قسمت پایین فریزر بدون اشکال کار میکنه اما قسمت بالای فریزر(بالای کشوها) دما جوری هست که ظرف آب یخ نمیزنه در ضمن صفحه نمایش هیچ اروری نداره ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 27 اسفند 1398

   سلام دوست عزیز ، دمپر و فن فریزر الکترواستیل شما باید توسط تعمیرکار در محل چک شود.

   پاسخ دادن
  مرادی 11 آبان 1398

  الکترو استیل .دریخچال که میبندی چراغ روی درب خاموش وفقط صدای اهنگش میاد

  پاسخ دادن
  ناشناس 25 شهریور 1398

  سلام یخچال es27 دارم ک بعد از چند سال ب مشکل خورده ک اول صفحه نمایش نور ضعیف شد ولی درب باز میشد پر نور میشد و الانم er6 میده مشکل از نمایشگره؟؟

  پاسخ دادن
   مدیر 26 شهریور 1398

   سلام ، علت ارور er برای یخچال الکترواستیل مربوط به مدار برد اصلی و صفحه نمایش است که بایدچک شود ، علت ارور e6 برای یخچال الکترواستیل مربوط به دمای بیش از 15 درجه است ، برای رفع این کد خطا تعمیرکار یخچال الکترواستیل گاز ، دمپر کانال هوا و اواپراتور ( چک نمایید اواپراتور یخ نزده باشد ) چک شود .

   پاسخ دادن
  ولدی 02 شهریور 1398

  سلام لطفا بفرمایید هزینه تعویض فن کندانسور یخچال الکترو استیل مدل ایسار 24 مجموعا چقدر میباشد ؟قیمت سال 98 ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 02 شهریور 1398

   سلام ، هزینه تعمیرات شرح داده شده است ، ازقسمت منو مطالعه نمایید .

   پاسخ دادن
  ولدی 02 شهریور 1398

  سلام هزینه تعویض فن کندانسور با دستمزد در سال همین سال 98 حدودا چقدر است . ؟ ممنون

  پاسخ دادن
  امید نسترن 24 مرداد 1398

  سلام. وقت شما بخیر مدت ۵ ساله یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل رو استفاده میکنم. متاسفانه مدتیه که دمای فریزر به صورت متغیر نشون داده میشه ، بین منفی ۶ تا منفی ۱۷ گاهی ثابت. با نمایندگی که صحبت کردم گفتن مشکلی نیست و داره عملیات یخزدایی انجام میشه. امروز متاسفانه خطای E5 رو نمایش داد که از برق کندم و مجددا راه اندازی کرد فعلا ارور رفع شده اما دما به مثبت ۴ رسیده بود و حالا داره کم کم به سمت منفی میره. این مشکل چطور رفع میشه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 24 مرداد 1398

   سلام ، سنسور ها و فن یخچال الکترواستیل شما باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
   رحیمی 23 شهریور 1398

   سلام یخچال دو قلو یک سال خریدم مدلESAF23فریزر خنک نمیکنه دماشم تو یه حالا نمیمونه

   پاسخ دادن
    مدیر 23 شهریور 1398

    سلام ، سنسور دستگاه شما باید توسط تعمیرکار یخچال الکترواستیل چک شود .

    پاسخ دادن
  غلام کاظمی 10 مرداد 1398

  سلام من ۴سال پیش یخچال فریزر الکترو استیل خریدم الان یه چند وقتی است که نمایشگر دماش ثابت نمیشه ازمنفی ۳تا منفی ۱۴ میره وهیچگونه اروری هم نداره به نمایندگی گفتم اومد گفت آی سی برد خرابه وبرد باز کرد باخودش بردفردا گفت که تعمیر نمیشه ۴۰۰هزار تومان ازم گرفت حالا نمیدونم واقعا این مشکل که گفت درسته یانه راهنماییم کنید لطفا

  پاسخ دادن
   مدیر 12 مرداد 1398

   سلام ، وقتی دستگاه شما سرما دارد ارتباطی به آی سی برد ندارد ، برای رفع عیب سنسور محیطی باید چک شود . شما طبیعتا با نمایندگی الکترواستیل ارتباط برقرای ننموده اید ، استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیر مجاز این مشکل را به وجود میاورد .

   پاسخ دادن
   جواد 03 شهریور 1398

   سلام،مشکل یخچال مربوط به سنسور محیطی است. از خدمات تعمیرکار یخچال الکترواستیل استفاده کنید

   پاسخ دادن
  مهدی حیدری 09 مرداد 1398

  یخچال فریزر دو قلو دارم که از دیروز یخچال ارور F0 رو نشان میده و خنک نمیکنه/ لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ دادن
   مدیر 09 مرداد 1398

   سلام ، علت ارور f0 یخچال الکترواستیل مربوط به فن اواپراتور است ، برای رفع این کد خطا فن ، سوکت فن و برد الکترونیکی باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  شیرزادپیرمحمدی 02 مرداد 1398

  سلام یخچال الکترواستیل پشت فن یخ میزنه ونمایشگردما ثابت نمی مونه دلیلش چیه

  پاسخ دادن
   مدیر 02 مرداد 1398

   سلام ، دستگاه شما مشکل دیفراست دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  احمد بشیری اهواز 27 تیر 1398

  سلام.محفظه قسمت پایینی یخچال الکترواستیل(قسمت جا میوه ای) هرچیزی میزاریم داخلش یخ میزنه. دمای یخچال ۹هستش دمای فریزر منفی ۱۶ ؛ لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست

  پاسخ دادن
   مدیر 29 تیر 1398

   سلام ، دمپر یخچال الکترواستیل باید توسط خدمات تعمیرکار تعمیرگاه مجاز در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  پری 20 تیر 1398

  سلام.میشه لطفا یه نمایندگی الکترواستیل یه شماره تلفن از مناطق شهرستان بهارستان تهران یا رباط کریم یا اسلامشهر بهمون بدین زنگ بزنیم بیان مشکل یخچالمونو درست کنن.مشکلشو بالا عرض کردم.ممنون

  پاسخ دادن
  علی 09 تیر 1398

  با سلام وخسته نباشید،فریزر اکتروستیل داریم که دیجیتال نیست دماسنج جیوه ای رو یکساع ت داخل ان گذاشتم دمای -9 درجه رو نشون میده در ضمن درجه فریزر روی 3 تنظیم شده، خواستم بدونم طبیعه.ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 10 تیر 1398

   سلام ف فریزر باید روی -18 باشه . فن فریزر ، ترمودیسک و شارژگاز یخچال الکترواستیل شما باید توسط تعمیرکار نمایندگی در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  S_sh 20 خرداد 1398

  سلام علت خطای 2E در فریزر الکتواستیل چیه ؟!

  پاسخ دادن
   مدیر 20 خرداد 1398

   سلام ، علت ارور e2 یخچال الکترواستیل : سنسور فریزر الکترواستیل شما مشکل دارد ، برای رفع عیب سنسور و برد الکترونیکی باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در محل عیب یابی شود .

   پاسخ دادن
  عباس 19 خرداد 1398

  سلام.فریزر الکترواستیل با قدمت 10 ساله ،صدای زیادی داشت که پشت یخچال کندانسور رو تمییز کردیم صداکم شد ولی هر 3 ساعت اتومات میکنه.خواستم بدونم مشکل از کجاست،از تعمییر کار پرسیدیم میگه مهم نیست برای فریزر ضرر نداره.ممنون

  پاسخ دادن
  ناشناس 15 خرداد 1398

  با سلام.نمایشگر یخچال دو قلو ۲۳ قسمت لاک و آن لاکش درست عمل نمیکنه..چکنم

  پاسخ دادن
  محمد رضا آقایی 14 خرداد 1398

  سلام. تو پیام های بالا خوندم وقتی خطای e5 میاد و عیب از برودت و شاید هم از سنسور پایینی باشه .چون خودم تعمیر لوازم صوتی انجام میدم و میشه راهنمایی کنید و بگید سنسور پایینی کجاست که عوض کنم ممنون از لطفتون

  پاسخ دادن
  ناشناس 09 خرداد 1398

  سلام ۴ساله یخچال الکترو استیل نو گرفتم ..چند ماهیه ارورe5نمایش میده.نصف روز از برق درش میارم ،دو روز سالم کار میکنه ،این شده کار ما.لطفا راهنمایی کنید اشکالش چیه.برفک هم میزنه

  پاسخ دادن
   مدیر 10 خرداد 1398

   سلام ، علت ارور e5 برای یخچال الکترواستیل به دلیل عدم برودت مناسب میباشد ، برای رفع این کد خطا نیازمند تعمیرکار یخچال الکترواستیل در محل هستید .

   پاسخ دادن
  موسوی 08 خرداد 1398

  سلام یخچال ۲۷فوت الکترواستیل دارم ازقسمت پایین یخچال اب میده بیرون درضمن کشوی پایین فریزرش یخ زده لطفاچی کارکنم

  پاسخ دادن
   مدیر 08 خرداد 1398

   سلام ، قسمت فاضلاب یخچال شما گرفته است .

   پاسخ دادن
   علی 22 بهمن 1398

   سلام فریزرesaf24 چند ستلی هست که دارم چند وقط پیش دمه بالا امد تا۴ خاموشش کردیم و بعد از چند ساعت روشن کردیم مسکلش حل نشد از روی دکمه کنار برد ریستش کردم دما پایین امد اما الان یکسره کار میکنه چکار باید انجام بدم؟ ممنون

   پاسخ دادن
  مهدی 29 اردیبهشت 1398

  با سلام یخچال فریزر الکترواستیل مدل es27 مدت چند روز است که ارور e11 دارد در قسمت نمایشگر پایینی (قسمت یخچال) این ارور مربوط به چیست و راه حل آن کدام است؟ با تشکر

  پاسخ دادن
   مدیر 29 اردیبهشت 1398

   علت ارور e11 یخچال الکترواستیل : مشکل از فن کندانسور میباشد ، همچنین امکان دارد به دلیل عدم فرمان درست از برد هم باشد ، که برد و فن باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در محل چک شود .

   پاسخ دادن
  یاسمین عبادی 25 اردیبهشت 1398

  سلام یخچال الکترواستیل ۲۷داریممم....من اولش یه قابلمه کاملا داغ گذاشتم یخچال بعداون دیگه ار۶میده...اول بردش عوض کردن ولی همچنان ارور دادالانم سنسور ازداخل فریزرعوض کردن بازخطا میده لطفا بگیدمشکلش چیه..درضمن ۷ساله دارمش ولی تاحالا چیزیش نشده بود

  پاسخ دادن
   مدیر 25 اردیبهشت 1398

   سلام ، باید قطعات توسط خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل چک و عیب یابی شود ، برای تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  مهدی 24 اردیبهشت 1398

  با سلام فریزر الکترواستیل دارم 6 ماهی میشه که کل فریزر وکشوها یخ میزنه ترموستات عوض شده لوله ها تمیز شده یک ماهی خوب بود باز دوباره همانطور شده لطفا راهنماییم کنید ممنون

  پاسخ دادن
   مدیر 25 اردیبهشت 1398

   سلام ، ترموستات یخچال شما باید توسط تعمیرکار الکترواستیل تعویض شود ، مدل خوبی انتخاب ننموده اید .

   پاسخ دادن
  پری 21 اردیبهشت 1398

  سلام.۷ساله یخچال الکترواستیل دارم.از پارسال قسمت بالا سمت راست فن چند روز برفک میزنه یه دفعه آب میکنه دوباره برفک میزنه که قبلا اینطور نبود هیچوقت برفک نمیزد.میشه راهنمایی کنین مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 22 اردیبهشت 1398

   سلام ، مشکل یخزدایی دارید ، ترمودیسک ، هیتر و برد الکترونیکی یخچال شما باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات چک شود .

   پاسخ دادن
  سلام آدیس 21 اردیبهشت 1398

  رو صفحه نمایش فریزر F1 نوشته شده به چه معناست

  پاسخ دادن
  ناشناس 03 اردیبهشت 1398

  باسلام من چندماه هس که یخچال الکتروستیل 27گرفتم که اولش پایین فریزر یخ می بست که از نمایندگی اومدن درست کردن الان پشت جامیوه یخ می زنه باید چکار کنم مشکش چی هست

  پاسخ دادن
   مدیر 04 اردیبهشت 1398

   سلام ، قسمت فاضلاب یخچال الکترواستیل شما گرفته است .

   پاسخ دادن
  ناشناس 22 فروردین 1398

  مدت دو سال ونیمه که یخچال الکترواستیل نو خریداری کردم که بعد از اتمام گارانتی چند بار نمایندگی سرویس کار امده درست کرده ودوباره خرابه لطفا راهنمائی بفرمائید که چگونه باید یکسره کرد که بدون برد یا ... باشد و دیگر اینگونه خرابی ها |پیش نیاید. از آمل

  پاسخ دادن
   مدیر 24 فروردین 1398

   سلام ، مشکل تسط تعمیرکار خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل برطرف میشود یا میتوانید از خدمات تعمیرگاه مجاز در شهر خود بهره مند شوید ، همچنین در صورت نیاز میتوانید از منو به مطالعه مقاله های آموزشی بپردازید .

   پاسخ دادن
  حامدی 27 اسفند 1397

  سلام فریزر الکترواستیل esaf23 درجه آن متغیر است .گاهی ۱۹- الان هم ۹- است .احتمال داره ما منزل نباشیم درجه تغییر کنه و وسایل خراب بشن.چاره کار چیه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 18 فروردین 1398

   سلام ، سنسور محیطی یخچال الکترواستیل شما باید تعویض شود .

   پاسخ دادن
    غلام کاظمی 09 تیر 1398

    سلام فریز من نمایشگرش ثابت نمیشه ومدام از منفی هشت میره تا منفی شانزده دوباره برمیگرده ومدام همین روال تکرار میشه خواستم ببینم مشکلش چیه فریزر الکترو استیل میباشد دوقلومیباشن بایخچال الکترو استیل

    پاسخ دادن
     مدیر 09 تیر 1398

     سلام ، سنسور محیطی یخچال الکترواستیل شما باید توسط تعمیرکار نمایدگی در محل چک شود .

     پاسخ دادن
    غلام کاظمی 16 مهر 1398

    با سلام یخچال من Esar24 میباشد الان چند وقتی که ارور ای۹میزنه چون که مشکلشتا حدودی میدونم لذا وقتی که ارور میزنه میرم دستی دکمه المنت روی یخچال که پیش برد هست فشار میدم والمنت شروع به کار میکنه وارور هم رفع میشه تا یکی دوروزخوب میشه بعدش باز ارور میاد لطفا راهنماییم کنید که مشکل از چیه ممنون بابت زحماتتون که وقت میزارین برا جواب به هم وطنهاتون انشاالله خدا نگهدارتون باشه

    پاسخ دادن
     مدیر 16 مهر 1398

     سلام ، ارور e9 یخچال الکترواستیل مربوط به برفک زدایی است ، المنت ، سنسور اواپراتور ، ترموفیوز و برد الکترونیکی دستگاه شما باید توسط تعمیرکار چک شود ، شما عمل یخزدایی را به صورت دستی انجام میدهید .

     پاسخ دادن
  فرهاد طالبی 20 اسفند 1397

  سلام من یخچال ساید es51 خریدم بعد ۶ ماه قسمت یخچال دقیقا وسطش پر از برفک شد زنگ زدم نمایندگی اومدن یه سری تنظیمات انجام دادن و گفتن کم کم آب میشه برفکش...من یخچالو کشیدم و برفکشو آب کردم الان بازم برفک زده ولی اینسری کمتر...به نظرتون مشکل از چیه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 22 اسفند 1397

   سلام ، سنسور محیطی یخچال الکترواستیل چک شود ، در صورتیکه یخچال آن برفک میزند ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  احسان کرمی 08 اسفند 1397

  باسلام من یخچال فریزرالکترواستیلES27 دارم الان یه مدتی هست که کف فریزر اب جمع میشه ویخ میزنه لوله تخلیه اب وکف ناودانی راتمیزمیکنم ولی بازم کپ میشه ویخ میزنه نمیدونم علتش چیه خواهش میکنم راه حلش وبگین

  پاسخ دادن
   مدیر 08 اسفند 1397

   سلام ، قسمت فاضلاب یخچال الکترواستیل شما گرفته است ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  افشین 07 اسفند 1397

  سلام ارور f1در فریزر الکترو استیل رو عملکرد یخ زدن تاثیری داره یا بعدا هم میشه تعویض کرد..؟

  پاسخ دادن
   مدیر 08 اسفند 1397

   سلام ، ارور f1 مربوط به فن کندانسور یخچال الکترواستیل میباشد ، شما نیاز به تعویض یا رفع عیب قطعه مذکور داری ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
  مرتضی 15 بهمن 1397

  سلام وقت بخیر یخچال الکترواستیل امروز راه اندازی شد الان بعد ۵ساعت داره برفک میزنه دلیلش چیه لطفا جواب بدید

  پاسخ دادن
   مدیر 16 بهمن 1397

   سلام ، سنسور درب و دیگر قطعات باید توسط خدمات نمایندگی یخچال الکترواستیل چک شود ، برای رفع عیب با شماره مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید .

   پاسخ دادن
   حسین خلیلی 10 خرداد 1398

   سلام زحمت بکشین شماره تعمیرکاردرشیرازبگین ،ممنون

   پاسخ دادن
   محمد 03 شهریور 1398

   سلام ، قطعات باید توسط خدمات نمایندگی یخچال الکترواستیل چک شود.

   پاسخ دادن
  مرتضی معین 09 بهمن 1397

  سلام خطای F1 در فریزر معناش چیه؟

  پاسخ دادن
   مدیر 09 بهمن 1397

   سلام ، علت ارور f1 یخچال الکترواستیل : دلیل بروز این خطا خرابی فن کندانسور است که ممکن است ناشی از آن باشد که کابل فن به کابین قطع‌شده و یا اینکه مدار برد اصلی دچار خرابی شده است.

   پاسخ دادن
  احسان صبوریان 01 بهمن 1397

  سلام وقتتون بخیر من یه یخچال الکترواستیل مدل ESAR24دارم که چند روز پیش مشکل پیدا کرد و ابتدا دمای آن روی 23 امد و E5 داد.برد چک شد و همه قطعات سالم بود. بعد از نصب مجدد نمایشگر اعداد متفاوتی نمایش میداد 20-،0،5- و... این درحالی بود که دمای داخل یخچال 4درجه بود. تعمیرکار گفت از سنسور پایینی هست و اون رو عوض کرد الان روی نمایشگر اعداد 16تا 20 رو متغیر نشون میده ولی با دماسنجی که داخل یخچال گذاشتم دمای داخل منفی4درجه هست و همه چیز یخ میبنده. چکار کنم من؟ گیج شدم واقعا

  پاسخ دادن
   مدیر 01 بهمن 1397

   سلام ، سنسور درب به درستی تعویض نشده است ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   پاسخ دادن
   احسان 03 شهریور 1398

   سلام،یخچال شما از دو حالت خارج نیست یا سنسور محیطی مناسب یخچال شما نیست یا برد دستگاه مشکل داره. از خدمات تعمیر یخچال الکترواستل در آی پی امداد استفاده کنید

   پاسخ دادن
  محمدرضا مختاری 23 آذر 1397

  با سلام .فن پشت یخچال کنار کمپرسور اگر اشتباه نکنم فن کندانسور میباشد اگر از کار بیافتد چه اتفاقی برای یخچال پیش میاد. چند روزیه مواد غذایی داخل فریزر یخ نمیبندد نوار دور درب و قسمت پایین بدنه یخچال خیلی گرم شده .خواستم بدونم مربوطه به فن کندانسور میباشد

  پاسخ دادن
   مدیر 24 آذر 1397

   سلام ف اگر فن از کار بیفتد موتور یخچال میسوزد .

   پاسخ دادن
   جواد 03 شهریور 1398

   سلام،در صورت از کار افتادن فن سرمایش یخچال کم میشود و در نهایت موتور میسوزه.

   پاسخ دادن
  سید جلیل ساداتی 21 آذر 1397

  با سلام ما یه جفت یخچال و فریزر الکترو استیل حدود 3 سال پیش خریداری کردیم که چند روز پیش متوجه شدیم که قسمتی از جدار داخلی فریزر جایی که کشوها رو نگه میداره دقیقا شبیه خوردگی موریانه شکل از بین رفته وقتی از روی کنجکاوی یخچال رو هم بررسی کردیم دقیقا همین مشکل توی نگه دارنده جای میوه بزرگ در کف یخچال دیده شده . خواستم ببینم چطور این اتفاق افتاده و من چکار میتونم بکنم در ضمن شهرستان الیگودرز هستم با تشکر ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ دادن
  امين ديودار 18 آذر 1397

  سلام يخچال فريزر من مدل es34 است مدت دو روز هست كه عليرغم كار كردن و خنك بودن يخچال و فريزر ارور e١١ روي نمايشگر آن ديده مي شود آيا مشكل جدي است و كار كردن يخچال آسيبي به موتور نميزند

  پاسخ دادن
   احسان 03 شهریور 1398

   سلام،این ارور مربوط به از کار افتادن فن اواپراتور میشه. برای رفع مشکل با تکنسین الکترواستیل تماس بگیرین.

   پاسخ دادن
  مجتبی اذری فرد 13 آذر 1397

  برفک زدن قسمت یخچال.یخچال ساید بای ساید الکترو استیل مدل pd51

  پاسخ دادن
   مدیر 14 آذر 1397

   سلام ، دلیل برفک زدن به خاطر عدم دیفراست است که یخ زدایی انجام نمیگردد .

   پاسخ دادن
   احمد 03 شهریور 1398

   سلام،یخچال شما مشکل دیفراست داره. شما میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  علی کریمی 27 شهریور 1397

  نحوه تنظیم برد کنترل هوشمند یخچال فریزر مدلES27 لازم دارم،با تشکر.

  پاسخ دادن
  هوشیار رجبی 14 مرداد 1397

  خرابی یخچال الکترو استیل

  پاسخ دادن
   مسعود 14 خرداد 1399

   با سلام یخچال فریزر مدل es26 بنده در قسمت فریزر مشکل پیدا کرده دو روزه آب از بدنه پشتی داخل فریزر سرازیر میشه یخ میزنه و کم کم آب میشه و از یخچال خارج میشه. لطفا راهنمایی کنید

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 14 خرداد 1399

    سلام، ترمودیسک، المنت و برد الکترونیکی یخچال الکترواستیل شما باید بررسی شود، سپس به رفع گرفتگی در قسمت فاضلاب بپردازید.

    پاسخ دادن