logo logo تعمیرات یخچال الکترواستیل با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر یخچال الکترواستیل

تعمیر یخچال الکترواستیل
تعمیر یخچال الکترواستیل
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخچال الکترواستیل به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

مرکز تخصصی تعمیر یخچال الکترواستیل در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات رسمی تعمیرکار آموزش دیده آی پی امداد در محل انجام می گردد. با استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد دیگر نگرانی بابت کیفیت تعمیرات و هزینه های آن نخواهید داشت.

با استفاده از خدمات تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

هرگونه سوالی در زمینه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل دارید، در انتهای صفحه پرسش نمایید. همچنین برای استفاده از خدمات تعمیرات با شماره 02158941 تماس بگیرید.

راهنمای استفاده از یخچال الکترواستیل
راهنمای استفاده از یخچال الکترواستیل

نمایندگی یخچال الکترواستیل در آی پی امداد، برای اینکه به راحتی بتوانید از این محصول استفاده نمایید و به سوالات شما در حین استفاده از یخچال الکترواستیل پاسخگو باشیم، به ایجاد این صفحه پرداخته است.

مشاهده مقاله

تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تهران

به یاد داشته باشید که آی پی امداد تعمیرگاه تخصصی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل بوده و هیچگونه ارتباطی با نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل ندارد.

تماس با نمایندگی یخچال الکترواستیل

 1. در صورت نیاز به تعمیر یخچال الکترواستیل با یکی از شماره های مندرج شده در انتهای صفحه تماس بگیرید و بدانید که:
 2. برای تعمیر یخچال الکترواستیل اگر با تعمیرگاه مجاز مرکزی تماس حاصل فرمایید نه تنها در هزینه ها بلکه در زمان نیز صرفه جویی کرده اید.
 3. بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و نام تکنسین با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 4. تعمیرکار یخچال الکترواستیل کمتر از یک ساعت زمان می برد تا در محل شما حاضر شود.
 5. بعد از ارائه خدمات تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل به شما فاکتور و ضمانتنامه رسمی تقدیم می گردد.
 6. در نهایت از شما بایت خدمات ارائه شده پرسش می شود و هرگونه انتقادی را سرلوحه خدمات خود قرار می دهیم.

آی پی امداد ( نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی) ارائه دهنده خدمات تعمیر و تعویض قطعات در تهران می ­باشد. تمام قطعات استفاده شده در پروسه تعمیر یخچال الکترواستیل قطعات اصل هستند.

در هر کجای تهران که باشید جای نگرانی نیست، آی پی امداد با پوشش دهی کامل تمام نقاط تهران آماده اعزام کارشناس به محل شما در کمتر از یک ساعت است. اگر از انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید های این برند استفاده مینمایید، حتما از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات الکترواستیل بهره مند شوید تا به حفظ کیفیت دستگاه خود کمک کرده باشید.

ارور یخچال فریزر الکترواستیل
ارور یخچال فریزر الکترواستیل

نمایندگی یخچال فریزر الکترواستیل برای رفاه حال شما عزیزان به صفحه جامع علت ارورهای این محصول و نحوه رفع کد خطا پرداخته است که با کلیک بر روی آن میتوانید به راحتی مشاهده نمایید.

مشاهده مقاله

خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل به چه صورت است؟

برند الکترواستیل برندی ایرانی است و در پاسخ به این مسئله که خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل به چه صورت است باید بگوییم که این برند همواره در تلاش است تا بتواند با داشتن نمایندگی در تمام شهرها بهترین خدمات را به مصرف کنندگان خود ارائه کند.

برای بهره مندی از خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل می توانید با شماره روی ضمانتنامه تماس حاصل فرمایید یا از طریق وبسایت این شرکت اقدام کنید.

اما جمله معروف ایراد یخچال شما شامل خدمات پس از فروش ما نمی شود و تعداد کم نمایندگی های رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل در ایران موجب شده تا مصرف کنندگان رضایت کافی از این خدمات نداشته باشند؛ در صورت عدم رضایت از این خدمات بهترین راه برای تعمیر یخچال الکترواستیل در محل چیست؟

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن تعمیرکارانی متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات تعمیر و عیب یابی یخچال الکترواستیل به شما با بهترین قیمت و در محل می باشد.

کاربران گرامی توجه داشته باشید که بهترین انتخاب برای عیب یابی و رفع مشکل دستگاه، استفاده از خدمات رسمی تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل میباشد تا با رعایت استاندارد و استفاده از قطعات اصل به حفظ کیفیت دستگاه کمک شود.

کاربران گرامی، اگر ساکن کرج، اندیشه، شهریاد، فردیس، کمال شهر و یا استان البرز هستید، لازم است بدانید که خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در کرج، اندیشه، شهریار و فردیس توسط تعمیرکاران مجموعه آی پی امداد راه اندازی شده است و با کمترین هزینه و بهترین کیفیت میتوانید عیب یابی و سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید خود را به این مرکز بسپارید.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در محل کار یا منزل

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل خود را باید به تعمیرگاه تخصصی آی پی امداد بسپارید؛ زیرا امری بسیار تخصصی است. در اینجا سعی کرده ایم به شما اطلاعات کافی در زمینه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل بدهیم تا چنانچه فنی بودید بتوانید به راحتی به عیب یابی در محل خود بپردازید.

با استفاده از خدمات تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل دیگر نگران مشکلات ناشی بعد از خدمات نباشید! زیرا:

 • با استفاده از قطعات فابریک به عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در محل می پردازیم.
 • تعمیرکاران مجموعه آی پی امداد آموزش دیده در زمینه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در محل می باشند.
 • هر خدماتی که در منزل شما ارائه می گردد دارای گارانتی رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.
 • آماده شنیدن هرگونه انتقادی در زمینه تعمیر یخچال الکترواستیل می باشیم تا با قدرت در ادامه راه به خدمات بپردازیم.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل

شرکت الکترواستیل یکی از برندهای کهنه کار در زمینه تولیدات لوازم خانگی به خصوص یخچال فریزر می باشد. سال ها تجربه و خدمت به مشتریان الکترواستیل را حالا یکی از تولیدکنندگان بزرگ یخچال فریزر در ایران کرده است. نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل نیز بر عهده همین شرکت بوده و خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات را ضمانت تولیدات خود قرار داده است. به یاد داشته باشید با خرید از فروشگاه های معتبر سراسر کشور می توانید از خدمات تعمیر و نصب رایگان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

ذکر این نکته ضروری است که باز کردن جعبه یخچال و اقدام به نصب آن بدون حضور تعمیرکار متخصص نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل به معنای باطل شدن گارانتی دستگاه بوده و شرکت الکترواستیل هیچگونه ضمانتی در قبال خرابی یا آسیب به دستگاه نخواهد داشت.

آی پی امداد فقط تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی می باشد که به ارائه تعمیر یخچال الکترواستیل هم می پردازد و هیچ ارتباطی با شرکت الکترواستیل ندارد.

تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد چگونه صورت می گیرد؟

از آن جایی که امروزه قیمت یک دستگاه یخچال بسیار بالا می باشد کمتر کسی را پیدا می کند که بتواند به راحتی به جایی اطمینان کند و تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل خود را به آن بسپارد، همین موضوع هم سبب شده تا زمانی که مصرف کنندگان به نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در آی پی  امداد مراجعه می کنند این پرسش را مطرح کنند که انجام این تعمیر چه مراحلی دارد و چگونه صورت می گیرد؟ اگر این موضوع برای شما هم ایجاد علامت سوال کرده است در ادامه با ما همراه باشیید تا به کمک یکدیگر به بررسی آن بپردازیم:

 • شما ابتدا درخواست تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد را ثبت خواهید کرد.
 • بعد از گذشت چند ساعت تعمیرکار یخچال الکترواستیل جهت ایجاد هماهنگی با شما تماس میگرد.
 • اولین کاری که تعمیرکار موظف است تا در زمان ورود به منزل شما انجام دهد عیب یابی و تشخیص ایرادات موجود درون دستگاه می باشد.
 • سپس خرابی هایی که در یخال فریزر شما وجود دارد باید به طور دقیق برای شما شرح داده شود.
 • بعد از انکه عیب یابی و براورد هزینه صورت گرفت فرایند تعمیر یخچال فریزر ایکلواستیل در محل انجام می شود.
 • در آخر پیزی که مشتریان ما را راضی نگه داشته این است که نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در آی پی امداد برای خدمات خود ضمانتنامه و فاکتور کتبی ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل

چه تفاوتی در خدمات نمایندگی یخچال الکترواستیل در آی پی امداد و تعمیرکار های محلی وجود دارد؟

اگر کمی سن و سال داشته باشید قطعا روز های قدیمی را به یاد دارید که فردی در هر محله ای وجود داشت که در زمانی خرابی یخچال ها اولین گزینه برای رفع عیب هر دستگاهی بود، بدون اینکه حتی بدانیم آن فرد تخصص و توانایی تعمیر هر دستگاهی را دارد یا نه، اما مسئله ای که وجود داشت این بود که تنها گزینه برای ما همان بود و بس؛ اما امروزه اینطور نیست، مراجعه مختلف و معتبری وجود دارند که نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در آی پی امداد یکی از آن ها می باشد.

 • تعمیرکار های محلی صرفا به امور یکسان میان یخچال های متفاوت تسلط دارند و اینگونه نیست که بتوان گفت آن ها قطعا تمام چم و خم تعمیر یخچال الکترواستیل را می دانند؛ این در حالیست که تعمیرکاری که از نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل به منزل شما فرستاده می شود دوره های بسیاری را در این حوزه گذرانده و به قطع بهترین گزینه برای انجام اینکار می باشد.
 • علاوه بر این تعمیرکار یخچال الکترواستیل که از سوی آی پی امداد اعزام می گردد موظف است تا برای تمامی خدمات فقط و فقط از قطعات فابریک و اورجینال استفاده کند.
 • نکته دیگری که مصرف کنندگان را به آی پی امداد علاقه مند کرده است این است که با استفاده از خدمات تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در این مرکز می توانید تا 75% در هزینه های تعمیر صرفه جویی کنید.

در صورت نداشتن گارانتی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل یا تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد استفاده نماییم؟

اگر گارانتی نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال الکترواستیل شما به پایان رسیده است نگران نباشید. در صورت نیاز به اعزام تعمیرکار در محل می توانید با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال الکترواستیل در آی پی امداد تماس گرفته و از مزایا و خدمات آن بهره مند شوید. استفاده از خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران مزیت های زیر را به همراه دارد:

 • با استفاده از خدمات رسمی تعمیرگاه مجاز مرکزی به دلیل استفاده از قطعات فابریک و خدمات تعمیرکار آموزش دیده به حفظ کیفیت دستگاه خود کمک کرده اید.
 • به دلیل کیفیت در خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران به افزایش طول عمر دستگاه کمک نموده اید.
 • با شرح هزینه خدمات، علت ارور و راهنمای تعمیرات، دیگر استرس ناشی از هزینه ها و مشکل دستگاه را برای تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل خود نخواهید داشت.

کلیه خدمات آی پی امداد توسط تکنسین های مجرب و آموزش دیده در محل با ارائه فاکتور شرح خدمات و ضمانت نامه رسمی انجام می شود.

اگر گارانتی محصول هم به اتمام برسد، بهترین انتخاب استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل میباشد. زیرا تعمیرکاران آن مرکز با تمام مشکلات احتمالی و مرسوم یخچال الکترواستیل آشنا هستند و به راحتی همراه با قطعات فابریک میتوانند به عیب یابی، تعمیر و رفع مشکل بپردازند. اما در نظر داشته باشید که آی پی امداد هم به دلیل وجه تمایز با دیگر شرکت های خدماتی توانسته است جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان یخچال برندهای مختلف پیدا نماید.

اگر یخچال فریزر الکترواستیل شما به مشکل برخورده است به مطالعه ادامه مقاله بپردازید …

در زمان بروز خرابی در یخچال الکترواستیل چه باید کرد؟

یکی از مواردی که مصرف کنندگان در زمان تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل مطرح می کنند این است که در زمان بروز خرابی در این دستگاه چه باید کرد؟ این پرسش به این دلیل دارای اهمیت می باشد که بسیاری از مصرف کنندگان با عدم فکر در مورد آن به راحتی به دستگاه خود آسیب می رسانند، اگر شما هم در این مورد چیزی نمیدانید به شما توصیه می کنیم تا در ادامه با ما همراه باشید.

 • اولین چیزی که تاکید بسیار زیادی باید به آن کرد این است که تحت هیچ شرایطی نباید اقدام به باز کردن دستگاه کرد، شما با انجام اینکار باعث می شوید تا علاوه بر نمایندگی یخچال فریزر الکترواستیل هیچ مرکز دیگری هم خدمات تعمیر دستگاه شما را بر عهده نگیرد.
 • نکته دومی که بعد از بروز خرابی در یخچال الکترواستیل باید به آن توجه کنید این است که تحت هیچ شرایطی دستگاه را جا به جا نکنید و صبر کنید تا یک تعمیرکار یخچال الکترواستیل خود را به منزل شما برساند.
 • علاوه بر این اگر خراب دستگاه شما با صدا همراه می باشد برای اینکه فشار ایجاد شده به دستگاه شما ادامه دار نباشد بهتر است تا آن را از برق بکشید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل چه ویژگی هایی دارد؟

عیب یابی و تعمیر یخچال الکترواستیل یکی از مسائلی است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تعمیرکاران مراکز غیرمجاز و بی تجربه ممکن است به تعمیر یخچال الکترواستیل مسلط نباشند و باعث ایجاد مشکلات بیشتری در آن شوند. از این رو استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در آی پی امداد می تواند برای تعمیرات دستگاه شما کاملا مناسب باشد.

تعمیرکار یخچال الکترواستیل در نمایندگی آی پی امداد

 • تعمیرکار یخچال الکترواستیل آموزش های لازم در زمینه عیب یابی و رفع ایراد این دستگاه را دیده است و از مهارت کافی برخوردار می باشد.
 • تکنسین نمایندگی با بالاترین کیفیت ممکن اقدام به تعمیر یخچال الکترواستیل در محل و منزل شما می نماید.
 • سرویس کار این مجموعه از قطعات اورجینال همراه با ضمانت نامه معتبر برای تعمیرات دستگاه شما استفاده می کند.
 • تعمیرکاران نمایندگی دارای تجربه، تخصص و سابقه بالایی در زمینه تعمیرات یخچال الکترواستیل هستند.

سوالات متداول از خدمات تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در نمایندگی آی پی امداد

سوالات متداول از خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در آی پی امداد به شرح زیر می باشد:

 • آیا آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل می باشد؟

خیر. آی پی امداد تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی است که تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل هم در محل انجام می دهد و هیچ کد خدماتی از نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل ندارد.

 • آیا خدمات یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد گارانتی می شود؟

بله. کلیه خدمات تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.

 • آیا تعمیرکاران آی پی امداد، تعمیر یخچال الکترواستیل را در محل انجام می دهند؟

بله. کلیه خدمات یخچال فریزر الکترواستیل در محل کار یا منزل شما انجام می گردد و به هیچ عنوان دستگاه از منزل خارج نمی شود.

 • هزینه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد چگونه محاسبه می شود؟

کلیه هزینه خدمات یخچال فریزر الکترواستیل در آی پی امداد طبق نرخ مصوبه اتحادیه می باشد که برای شفاف سازی و رضایت شما داخل سایت گذاشته شده است.

خدمات تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تهران

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در تهران به شرح زیر می باشد:

 • تعویض فیلتر، کمپرسور، فن فریزر، فن کندانسور یخچال الکترواستیل
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال الکترواستیل
 • شارژگاز یخچال الکترواستیل
 • تعمیر یخساز الکترواستیل
 • تعویض شیر برقی، دمپر یخساز، سنسور، ترموفیوز، ترمودیسک یخچال الکترواستیل
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال الکترواستیل
 • شستشوی مدار گاز یخچال الکترواستیل
 • سرویس سالیانه کندانسور یخچال الکترواستیل
 • رگلاژ درب یخچال الکترواستیل
 • تعویض زبانه درب بار الکترواستیل
 • تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران

نکات سرویس و نگهداری یخچال فریزر الکترواستیل از زبان تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

بهترین تعمیرکار یخچال الکترواستیل برای رفاه حال شما عزیزان به نکات ایمنی و نگهداری دستگاه شما پرداخته است تا با افزایش دانش شما علاوه بر اینکه در حفظ دستگاه خود می کوشید، کمتر نیازمند خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل خود شوید.

 1. محل نصب یخچال الکترواستیل نباید مرطوب باشد.
 2. بر روی سیم برق یخچال الکترواستیل وسایل سنگین قرار ندهید و در صورت مشاهده پارگی در سیم با دست خیس آن را لمس نکنید.
 3. برای خارج کردن یخچال الکترواستیل از برق به هیچ عنوان با کشیدن سیم اقدام به خارج کردن دو شاخه از پریز نکنید.
 4. پریز برق را چک کنید. در صورت شل بودن پریز نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. سپس دو شاخه یخچال را به پریز بزنید.
 5. بر روی محصول هیچ چیزی قرار ندهید.
 6. یخچال الکترواستیل را بیش از حد ظرفیت پر نکنید.
 7. مواد غذایی داغ را درون یخچال قرار ندهید.
 8. در صورتی که قرار است برای بیش از سه هفته از یخچال استفاده نکنید، آن را از برق بیرون کشید. یخچال را از مواد غذایی خالی کنید و سپس داخل آن را تمیز کنید.
 9. هنگام نصب دستگاه دقت کنید هر چهار پایه یخچال الکترواستیل بر روی زمین قرار گرفته باشد.
 10. ولتاز ورودی به دستگاه باید 220 ولت باشد.
 11. در صورت بروز هرگونه ایراد در عملکرد دستگاه با مرکز  خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل تماس بگیرید.

آموزش تعمیرات یخچال الکترواستیل

آی پی امداد برای اینکه هزینه تعمیر دستگاه شما به حداقل برسد، آموزش تعمیرات یخچال الکترواستیل و دیگر برندها را در این مقاله و دیگر مقاله های آموزشی سایت شرح داده است تا به راحتی با مطالعه آن ها و همچنین مشاهده ویدیو های آموزشی به راحتی در منزل تعمیرکار یخچال الکترواستیل خود شوید و با کمترین هزینه عیب دستگاه خود را پیدا و اقدام به رفع مشکل نمایید.

شعار آی پی امداد، تعمیر رایگان یخچال الکترواستیل میباشد. این شعار یک واقعیت است. برای پی بردن به این موضوع کافی است سری به بخش پرسش و پاسخ سایت آی پی امداد و دیدگاه همین مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل یا دیگر مقالات بزنید. تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل تخصص میخواهد، ما در آی پی امداد سعی نمودیم این تخصص را به شما انتقال دهیم و در حین عیب یابی در کنار شما عزیزان باشیم.

عیب یابی یخچال الکترواستیل توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد

سوالات متداول از تعمیرکار متخصص تعمیرات یخچال الکترواستیل را همراه با نحوه عیب یابی برای شما عزیزان شرح داده ایم تا:

 1. با دانش و آگاهی از خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.
 2. چنانچه فنی هستید بدون پرداخت هزینه بتوانید مشکل دستگاه خود را حل نمایید.
 3. آی پی امداد سعی در ارتقای دانش عمومی مردم درباره تعمیرات لوازم خانگی دارد.

با مطالعه موارد آموزشی زیر به رفع عیب و تعمیر یخچال الکترواستیل در محل خود بپردازید. همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم رفع عیب و یا عدم دانش فنی در حوزه تعمیرات می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در تهران بهره مند شوید.

به مطالعه عیب یابی یخچال الکترواستیل بپردازید …

چرا یخچال الکترواستیل خنک نمی کند؟ چگونه تعمیر و عیب یابی دستگاه را انجام دهیم؟

برای اطمینان از خنک نکردن یخچال الکترواستیل باید دماسنج یخچال را بررسی کنید. دقت فرمایید به گزارش تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل دمای داخل یخچال باید بین 3/4 درجه سانتی گراد و دمای فریزر الکترواستیل باید بین 15/18 درجه سانتی گراد باشد. اگر غیر از این بود:

 • ابتدا باید لاستیک دور درب یخچال را بررسی کنید؛ زیرا در صورت معیوب بودن این قطعه هوای خنک از داخل یخچال خارج می شود.
 • تایمر و ترموستات یخ زدا و فن اواپراتور از دیگر عواملی هستند که معیوب شدن آن ها موجب این مشکل می شود و باید توسط  مرکز تخصصی تعمیرات یخچال الکترواستیل بررسی شوند.

اگر با چک کردن قطعات بالا مشکل دستگاه شما برطرف نشد، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

چرا درب یخچال الکترواستیل بسته نمی­ شود؟

مهمترین دلیل تعمیرات یخچال الکترواستیل که برای مشکل بسته نشدن درب یخچال گزارش کرده است، مشکل در لاستیک دور درب یخچال الکترواستیل است. برای بررسی این موضوع راحت ترین راه این است که فضای اتاق را تاریک کرده و درب یخچال را ببندید. اگر نور داخل یخچال را از بیرون مشاهده کردید، لاستیک دور درب مشکل دارد و باید تعویض شود.

تعمیر درب یخچال الکترواستیل

توجه داشته باشید که شما عزیزان برای تعویض لاستیک دور درب یخچال الکترواستیل در همان روز می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در محل بهره مند شوید.

چرا یخچال الکترواستیل روشن نمی شود؟

 • اولین دلیلی که برای مشکل باید بررسی شود، اتصال درست یخچال به برق است.
 • برای این کار ابتدا باید سیم خروجی از یخچال الکترواستیل را به منظور قطعی و پارگی بررسی کنید.
 • سپس به بررسی سلامت پریز برق و یا در صورت استفاده از رابط برق به بررسی سلامت رابط برق بپردازید.

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، در ابتدا موارد آموزشی بالا را مطالعه نمایید و سپس در صورت عدم رفع عیب می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در تماس باشید.

چرا دمای یخچال الکترواستیل خیلی بالا است؟

 1. ابتدا بررسی کنید که سیم برق یخچال الکترواستیل به درستی وصل شده باشد.
 2. دمای پنل جلوی یخچال هیمالیا و یا ولوم ترموستات به درستی تنظیم نشده است.
 3. جهت تنظیم درست دما به دفترچه راهنمای فارسی یخچال مراجعه کنید.
 4. فاصله پشت دیوار را با یخچال چک کنید. در صورتی که فاصله کم باشد، یخچال را کمی به جلو بکشید.

تعمیر مشکل دمای یخچال الکترواستیل

اگر دمای دستگاه شما بالا رفته است و با موارد آموزشی بالا مشکل شما حل نشد، کافی است برای رفع عیب و تعمیر یخچال الکترواستیل از خدمات آی پی امداد در تهران بهره مند شوید.

چرا از یخچال الکترواستیل صداهای غیر عادی به گوش می­ رسد؟

 1. محل نصب یخچال تراز نیست.
 2. ممکن است شی خارجی در پشت و یا زیر یخچال الکترواستیل گیر کرده باشد، پس از بررسی آن را خارج کنید.
 3. به صدا دقت کنید، در صورتی که صدای شبه تیک از داخل کابین یخچال می­ شنوید طبیعی است.
 4. این صدا به علت انقباض و انبساط مواد غذایی درون یخچال اتفاق می­ افتد.
 5. کمپرسور یخچال معیوب است. برای تعمیر یا تعویض کمپرسور یخچال الکترواستیل با آی پی امداد تعمیرگاه مجاز مرکزی تماس بگیرید.

عیب یابی مشکل صدای یخچال الکترواستیل

اگر دستگاه شما صدا می دهد و با بررسی موارد آموزشی بالا مشکل شما حل نشد، از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

علت تشکیل برفک بر روی بدنه یخچال الکترواستیل چیست؟

 1. مواد غذایی را نزدیک دریچه های یخچال قرار داده اید. مواد غذایی را همواره از دریچه­ های تهویه هوا به دور نگه دارید.
 2. درب یخچال به علت وجود مانع یا خرابی لاستیک دور درب یخچال به خوبی بسته نشده است.

در صورتی که مشکل تشکیل برفک بر روی بدنه حل نشد، از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل بهره مند شوید.

چرا یخچال الکترواستیل اتومات نمیکند؟

دلیل اتومات نکردن یخچال الکترواستیل ممکن است به علت موارد زیر باشد:

 1. این مشکل ناشی از ایرادات کمپرسور و موتور است.
 2. خرابی ترموستات را نیز باید چک کنید.
 3. همچنین ممکن است گاز یخچال کم شده باشد.

برای برطرف کردن ایراد اتومات نکردن دستگاه، با مرکز خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل تماس بگیرید.

مشکل برفک و یخ‌زدگی در یخچال الکترواستیل را چگونه رفع عیب و تعمیر کنیم؟

 • این یخچال دارای سیستم نوفراست است.
 • برای رفع این عیب باید سیستم دیفراست یخچال را چک کنید.
 • ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض آن پیدا نمایید.
 • همچنین اتصالات آن را نیز باید چک کنید.

تعمیر مشکل برفک یخچال الکترواستیل

برای رفع مشکل برفک و یخزدایی میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل بهره مند شوید.

سرویس یخچال الکترواستیل چگونه از بروز خرابی های این دستگاه جلوگیری می کند؟

یکی از مواردی که در ابتدای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل از شما می پرسند این است که آخرین سرویس یخچال کی بوده، اگر این سوال برای شما مطرح می باشد در ادامه با ما همراه باشید تا با همدیگر به بررسی آن بپردازیم:

 • یخچال مجموعه ای از قطعات مختلف است که بروز خرابی هر کدام از آن ها می تواند به مرور منجر به بروز خرابی در قعات مختلف هم بشود.
 • زمانی که متخصص نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل به منزل شما مراجعه می کند موظف است تا تمامی قطعات را چک کند که درست کار کنند.
 • لاوه بر این یخچال موارد بسیار زیادی در نحوه نگهداری و استفاده خود دارد که اگر آن ها رعایت نشوند عملکرد دستگاه کاهش پیدا می کند و به مرور با خرابی های مختلف مواجه می شوند.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر الکترواستیل در نمایندگی آی پی امداد

هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل در تعمیرات به موارد زیر بستگی دارد:

 • تعمیر قطعه به جای تعویض آن
 • قطعه خراب شده در یخچال
 • استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه برای تعمیرات یخچال الکترواستیل
 • مدت زمان گارانتی خدمات ارائه شده برای تعمیر یخچال الکترواستیل
 • مدل یخچال الکترواستیل
 • نرخ مصوب اتحادیه برای تعمیرات یخچال

استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

مزایای استفاده از خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل در تهران به شرح زیر می باشد:

 • آی پی امداد بزرگترین تعمیرگاه مجاز مرکزی آماده ارائه خدمات تعمیر یخچال الکترواستیل در محل به شما مشتریان عزیز است.
 • در صورت بروز هرگونه ایراد در یخچال برای تعمیر یخچال الکترواستیل از مراجعه به افراد غیرمتخصص خودداری کنید.
 • تعمیر و تعویض قطعات یخچال الکترواستیل نیازمند تخصص و دانش  است.
 • آی پی امداد با بهره گیری از  تعمیرکاران حرفه ای در سریع ترین زمان ممکن  تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل شما را انجام می ­دهد.
 • برای تماس با مجموعه و دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرد.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر یخچال الکترواستیل در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر یخچال الکترواستیل در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر یخچال الکترواستیل در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر یخچال الکترواستیل در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر یخچال الکترواستیل در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال الکترواستیل ElectroSteel در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال الکترواستیل ElectroSteel در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال الکترواستیل ElectroSteel به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال الکترواستیل ElectroSteel، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

190 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. مسعود 05 اسفند 1401

  سلام ،یه تعمیرکار ماهر جهت نیشابور معرفی کنین،چون نماینده شرکت اصلا تجربه و دانش لازم جهت تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل بدون برفک،نداره،ممنون

  پاسخ دادن
 2. زارع 19 آذر 1401

  سلام و وقت بخیر شما قطعه هم می‌فروشید؟ یک جفت اهرمی دستگیره در یخچال الکترو استیل یا به عبارتی ست پایه دستگیره SX سفید لبه تخت نیاز دارم. با تشکر

  پاسخ دادن
  یزدان محمدپور 25 مهر 1401

  سلام.یخچال الکترو استیل ما از دیشب آب کرده بعضی جاهاش و بعضی جاهاش یخ زده در حالیکه ضد برفک هم هست چ دلیلی میتونه داشته باشه این مشکلات؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 25 مهر 1401

   سلام، یا دیفراست نمیکنه یا مشکل از گاز و کمپرسور میباشد

   پاسخ دادن
  بیاتی 15 فروردین 1401

  سلام وقت بخیر یخچال فریزر الکترو استیل مدل ES453 قسمت فریزر خنک میکند ولی بخش یخچال خیر ،خواستم ببینم دراین مدل هردو بخش فریزر و یخچال با یک فن خنک میشه یا نه اگر بایک فن خنک میشه پس چرا فریزر کاملا باد خنک میزنه ولی یخچال اینطور نیست ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید در ضمن خواستم ببینم در چهار دانگه نمایندگی تعمیرات دارید یا نه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 فروردین 1401

   سلام، اگر فن سالم است مشکل از شارژگاز میباشد و یا دمپر مشکل دارد. اگر دریچه دمپر باز بود و جلوی آن با مواد غذایی پوشیده نشده به بررسی نشتی گاز بپردازید و برای تعمیر یخچال الکترواستیل در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران میتوانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  مهدی 06 اسفند 1400

  سلام یخچال فریز الکترو استیل مدل es35 تاره گرفتم میوه نگه نمیداره علتش چیه یک روز میوه ها میهمانمون هستن

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 07 اسفند 1400

   سلام، درجه را بیشتر کنید

   پاسخ دادن
  بابک 27 آذر 1400

  سلام وقت شما بخیر یخچال الکترواستیل es35 گرفتیم نزدیک به 3 ماه امروز یک صدایی بلند مثل ترکیدن از یخچال اومد در فریزر را باز کردم دمای فریزر بالا بود و رو کشوی فریزر آب بوده که نشان دهنده ی کار نکردن فریزر بوده و برخلاف همیشه بخار سرد نداشته صفحه ی نمایش هیچ اروری نمی دهد و بعد از 10 دقیقه موتور یخچال شروع به کار کردن کرد صدای ترکیدن چه بوده و مربوط به کجای یخچال بوده

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 آذر 1400

   سلام، برد الکترونیکی و فن بررسی شود. چک نمایید تا پروانه فن به بدنه برخورد نکند

   پاسخ دادن
1 3 4 5