021-58941 تماس
Logo

ویدیو نحوه تعویض رله اورلود کمپرسور یخچال

comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین بخش به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

یکی از قطعاتی که بروز خرابی در آن می تواند منجر به کار نکردن دستگاه شود رله اورلود دستگاه است، اگر به مشکل بروز خرابی در رله اورلود دستگاه خد بر خوردید می توانید در ویدیو نحوه تعویض رله اورلود کمپرسور یخچال با ما همراه باشید.

کاربران گرامی؛ چنانچه نظر و یا پرسش به خصوصی در مورد این موضوع دارید می توانید با به اشتراک گذاشتن نظر خود در بخش دیدگاه ها در انتهای همین مقاله به گفتمان با متخصصین مرکز تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد بپردازید.

کاربران گرامی؛ تمامی محتوای این صفحه در ویدیو نحوه تعویض رله اورلود کمپرسور یخچال برای شما عزیزان شرح داده شده است و با مشاهده این ویدیو از مطالب دیگر بی نیاز خواهید بود.

فیلم آموزشی نحوه تعویض رله اورلود کمپرسور یخچال

ره و اورلود قطعه ای بسیار کوچک چسبیده به موتور یخچال می باشد که وظیفه تنظیم ورود میزان جریان برق را به کمپرسور دستگاه دارد، طبیعتا سهل انگاری در تعویض این قطعه می تواند منجر به خرابی های بیشتر در دستگاه شما شود، به شما توصیه می کنیم اگر فنی هستی با ویدیو نحوه تعویض رله اورلود کمپرسور یخچال با ما همراه باشید و در منزل خودتان اقدام به انجام این کار نمایید.

وسایل مورد نیاز در ویدیو تعویض رله اورلود کمپرسور یخچال

طبیعتا برای انجام هر تعویض و تعمیری در لوازم خانگی نیاز به یک سری لوازم می باشد، باگر پس از مشاهده این ویدیو قصد دارید تا خودتان در منزل این کار را انجام دهید در ادامه با معرفی وسایت مورد نیاز برای انجام این کار با ما همراه باشید.

 • یک رله اورلود جدید
 • دلر
 • پیچ گوشتی یک سو و دو سو

توجه داشته باشید که در هنگام انجام این کار دستگاه شما باید از برق کشیده شده باشد.

علاوه بر این در صورت بروز هرگونه خرابی در دستگاهتان و نداشتن دانش فنی می توانید از خدمات تعمیرات یخچال در تهران توسط متخصصین آی پی امداد استفاده کنید.

2 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. طاها 29 فروردین 1401

  باسلام وخسته نباشید وتشکرازاین ویدیوی اموزنده من یک موتور یخچال قدیمی دارم که می خواهم باان پمپ باددرست کنم ورله ان مانند یک بوبین می باشد چگونه سالم بودن رله را ازمایش کنم باتششکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 فروردین 1401

   سلام، رله را به کمپرسور وصل کنید و مستقیم به برق بزنید

   پاسخ دادن