این سوال توسط رضا جوانمرد پرسیده شده است

وصل کارت اس دی به تلویزیون دوو

وقت بخیر. من می‌خوام نرم افزار yoosee برای دوربین مداربسته رو روی تلویزیون نصب کنم و تلویزیون به اس دی کارت نیاز داره. چه نوع و مدل اس دی کارتی باید بخرم که تلویزیون اس دی کارت رو بخونه؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 29 خرداد 1402

    درود کاربر گرامی، برای بررسی نوع و مدل کارت SD مناسب برای تلویزیون خود لازم است مشخصات دستگاه را در نظر بگیرید. برای بررسی این مشخصات می توانید به دفترچه راهنمای تلویزیون یا وبسایت اصلی برند مورد نظر مراجعه کنید. همچنین باید نوع اسلات کارت SD موجود در تلویزیون خود نظیر SDHC و SDXC یا SD بودن آن را تعیین کنید. ظرفیت ذخیره سازی مورد نظر خود و سرعت کارت SD را نیز در نظر داشته باشید. برندهایی مانند SanDisk، Samsung، Lexar و Kingston دارای کیفیت مناسبی در زمینه تولید انواع کارت SD تلویزیون هستند. لازم به ذکر است که پیش از خرید کارت لازم است مطمئن شوید که تلویزیون شما از آن پشتیبانی می کند یا خیر. در صورت نیاز به استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون دوو می توانید با نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست