021-58941 تماس
Logo
توسط جواد زادنهاوندی مطرح شده

ظرفشویی الجی ۵۱۲ بانه یا de14w گلدیران؟

با سلام و خسته نباشید به تیم آی پی امداد، به نظر شما خرید ماشین ظرفشویی ال جی مدل ۵۱۲ که در بانه عرضه می شود منطقی تر است یا مدل de14w که در داخل کشور و توسط گلدیران عرضه شده است و آیا مدل ۵۱۲ تقلبی هم دارد؟ ممنون میشم راجع به انتخاب ظرفشویی الجی ۵۱۲ بانه یا de14w گلدیران؟ توضیح دهید.

5 پاسخ به این سوال داده شده

 1. آی پی امداد 19 تیر 1400

  درود کاربر گرامی، نظرات مختلف درباره ماشین ظرفشویی الجی ۵۱۲ بانه یا de14w گلدیران؟ را توسط تکنسین های مختلف بررسی و برای شما شرح داده ایم.

 2. آی پی امداد 19 تیر 1400

  با سلام و وقت بخیر، تمامی محصولات برند های مطرح نمونه های تقلبی و بی کیفیت دارند، در مورد سوالتون هم باید بگم که خرید ماشین ظرفشویی ال جی مدل de14wبسیار خرید منطقی تر و بهتری هستش، چرا که با خرید این محصول از گلدیران که نمایندگی ال جی در ایران هست علاوه بر دریافت کالای اورجینال از گارانتی هم بهره مند میشید.

  آی پی امداد 19 تیر 1400

  مطمئنا ظرفشویی de14 w که توسط شرکت گلدیران عرضه می شود که الان هم محصولات جی پلاس را با قطعات ال جی در ایران تولید می کند, ظرفشویی ۵۱۲ یا از کیفیت خوبی برخوردار نیست و یا اگر هم بگن الجی اصله و گارانتی داره، باید بگم برگه گارانتی آن مربوط به شرکتهای کشورهای همسایه است و نمایندگی های الجی در ایران هنگام نصب به هیچ عنوان این برگه راهم قبول ندارند

  آی پی امداد 19 تیر 1400

  مدل های داخل کشور بهترن چون حداقل خدمات دارن

  آی پی امداد 19 تیر 1400

  شما هم اگه نظری دارید، در همین بخش عنوان کنید تا دیگر کاران در هنگام خرید از دیدگاه شما بهره مند شوند

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
همکاری با ما
برای اخذ نمایندگی از آی پی امداد در سراسر کشور کلیک نمایید
اخذ نمایندگی