این سوال توسط محمد فتح اله زاده پرسیده شده است

صدای تق تق لوله های آب لباسشویی

با سلام. لباسشویی ما وقتی وارد فاز خشک کن میشه، شروع میکنه به لوله های آب ضربه زدن و طوری صداش توی ساختمون میپیچه که همه اعتراض میکنن … چحوری باید مشکل صدای تق تق لوله های آب لباسشویی رو حل کنم؟

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 24 فروردین 1402

    درود کاربر گرامی، برای رفع مشکل صدای تق تق لوله های آب لباسشویی، ابتدا کمک های زیر دیگ دستگاه، بلبرینگ های دیگ و شفت را بررسی نمایید. همچنین می توانید پد ضد لرزش زیر ماشین لباسشویی خود نصب کنید تا میزان لرزش منتقل شده به کف و لوله های آب را کاهش دهید. این لنت ها معمولاً از لاستیک ساخته شده اند و می توان آنها را در اکثر فروشگاه های لوازم خانگی خریداری کرد. اگر فشار آب در ساختمان شما خیلی زیاد باشد، می تواند باعث لرزش لوله های آب در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی شود. برای کاهش فشار آب در خانه خود یک شیر کاهش فشار را در نظر بگیرید. عایق کاری لوله های آب می تواند به کاهش میزان صدا و ارتعاشات منتقل شده از طریق لوله ها کمک کند. در صورت نیاز برای رفع مشکل دستگاه خود می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی در آی پی امداد استفاده کنید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست