توسط محمدی مطرح شده

شستشوی شرعی لباسشویی پاکشوما

سلام خسته نباشید. ماشین لباسشویی پاکشوما ۷ کیلویی دارم. اول اینکه میخواستم بدونم برای شستشوی شرعی روی کدوم قسمت (دکمه) بذارم؟ دوم اینکه قسمت دوبار آب کشیدن و سه بار آب کشیدن کدوم دکمه میشه؟ و سوم اینکه آیا اگر روی 20 دقیقه بذاریم و در کنار اون، دوبار آب کشی اضافه رو هم بخواهیم بزنیم، امکانش هست و اگر آره باید کدوم دکمه رو بزنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید، خیلی تو سایت ها دنبال این موضوعات بودم و پیدا نکردم.

5 پاسخ به این سوال داده شده

 1. آی پی امداد 04 خرداد 1402

  درود کاربر گرامی، برخی از مدل های ماشین‌ های لباسشویی ممکن است برنامه یا دکمه خاصی با عنوان Islamic washing یا Prayer mode مشخص شده است. این حالت معمولا زمان شستشو را افزایش می دهد و آبکشی های اضافه دارد. در صورتی که این برنامه ها در لباسشویی شما موجود نیست، می توانید به دنبال دکمه یا تنظیماتی مانند Extra Rinse یا Rinse+ باشید که جهت چرخه‌ های آبکشی اضافی می باشد. همچنین می توانید به تایم شستشوی ماشین لباسشویی خود از طریق دکمه های Time و Wash Time اضافه کنید. به طور کلی استفاده از برنامه شستشوی cotton به مدت یک ساعت و 20 دقیقه می تواند برای شما شستشوی کامل و مناسبی را به همراه داشته باشد. در صورت نیاز می توانید از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در آی پی امداد استفاده کنید.

 2. محمدی 04 خرداد 1402

  به جز کتان بقیه کلمات انگلیسی که گفتید ماشین من نداره ولی اینو داره Rinse&Spin که نمیدونم یعنی چی ؟ روی ۴۵ دقیقه چندبار آبکشی میکنه و روی ۲۰ دقیقه چندبار آبکشی میکنه ؟ بزرگوار عکس صفحه ی ماشینمو براتون فرستادم

   آی پی امداد 04 خرداد 1402

   درود، شما با انتخاب برنامه کتان می توانید یک شستشوی کامل با آبکشی مناسب و در مدت زمان مناسب داشته باشید و نیازی به آبکشی اضافه نمی باشد.

  محمدی 04 خرداد 1402

  درود برشما بزرگوار میشه لطف کنید بگید در ماشین لباسشویی پاکشوما ۷کیلویی در تایم ۴۵ دقیقه و تایم ۲۰ دقیقه هر کدام چند دور آبکشی انجام میدن ؟ ممنون میشم این دوموردهم لطف کنیدبگید

   آی پی امداد 04 خرداد 1402

   درود، در یک برنامه شستشوی 45 دقیقه ای، لباسشوی یک یا دو چرخه آبکشی داشته و در یک برنامه شستشوی 20 دقیقه ای، فقط یک چرخه آبکشی دارد.

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست