توسط احد مطرح شده

ارور F0 یخچال الکترواستیل مدل E27

یخچال الکترواستیل مدل E27 سرمای یخچال کم شد و دما رفت بالا و صفحه نمایش رو درب یخچال چشمک زن شده بود که با سرویس کار تماس گرفتم امد قسمت داخل یخچال رو باز کرد برفک زیاد بود با اب گرم برفک ها رو اب کرد و سپس قسمت باز شده رو بست و گفت اگر باز اینحوری شد احتمال داره المنت خراب شده و بعد از دوهفته باز ایراد قبلی برگشت تا اینکه امروز حدود دو ساعت برق قطع شد و بعد از وصل شدن برق یخچال ارور F0 داد پ صدای یخچال کم شده علت خرابی رو میخواستم بدونم.

9 پاسخ به این سوال داده شده

 1. آی پی امداد 06 تیر 1399

  درود کاربر گرامی، ایراد یخچال الکترواستیل شما از اواپراتوره که برفک زدایی نمیکنه و عمل دیفراست و انجام نمیده که باید ترمودیسک، المنت و بردش چک بشه همچنین سنسور دیفراستش، و فن دستگاه نیز باید تعویض شود. خطا یا ارور F0 یخچال الکترواستیل: خطای F0 یخچال الکترواستیل به مشکل فن اواپراتور اشاره دارد. خرابی یا سوختگی فن، قطع شدن اتصالات و ایراد در مدار برد می توانند دلایل بروز این ارور باشند. می توانید از خدمات تعمیرات یخچال الکترواستیل آی پی امداد بهره مند شوید.

 2. رضا حسن پور اقدم 08 آذر 1399

  سلام و احترام ؛ خطا یا ارور F0 یخچال الکترواستیل هنگامی که مشکلی در فن اواپراتور نظیر خرابی یا سوختگی فن، مشکلی در سیم ها و اتصالات و مدار برد اصلی شکل گیرد، ارور F0 نمایش داده می شود.

  علی 31 خرداد 1400

  سلام دوست عزیز. یخچال ما هم همین مشکل را داشت و با تعمیرگاه مجازی که خودش آمده بود برامون نصب کرده بود تماس هم گرفتیم و بعد از چند نوبت که تماس گرفتیم و نیامد گفت که سرم شلوغه و نمیتونم بیام ... منم یه سرچس زدم و از داخل یخچال قسمت پایین آن را که چهار تا پیچ داره باز کردم ... یکی دو روزی یخچال خراب بود ولی توی برق بود برای همین صفحه پلاستیکی به علت یخ زدگی باز نشد ... چند ساعتی درب یخچال را باز نگه داشام و صبر کردم و کمی که یخ زدگی بر طرف شد اون قسمت را جدا کردم که فن هم بهش وصل بود ، سیم فن را قطع کردم ... کل اون منظقه یخ زده بود ... پره های الومینیومی و داخل فن هم یخ زده بود و باعث شده بود که فن نتونه بچرخه ... به هر حال با کمی اب داغ حمام و صبر کردن کل یخ ها را از بین بردم و دوباره درب قسمت فوق را با چها پیچ بستم . بعدش مجددا قسمت درب پشت یخچال را هم باز کردم و قسمت فن و خنک کننده مونور را که خیلی خاکی شده بود را گرد گیری و تمیز کردم و دربش را بستم و به برق وصل کردم و یخچال بدون مشکل و ارور شروع بکار کرد و الان چند روزه که به خوبی کار مینه ... پیشنهاد میکنم اگر دستگاه شما گارانتیش تموم شده اول این کار را بکنید .... اگر درست نشد به تعمیرکار ماهر نیاز دارید....

  اکبر 19 تیر 1400

  علی آقا دمت گرم مشکل یخچال ما هم همین بود. خیلی نگران هزینه بودم. من هم دقیقا همین کار رو کردم درست شد.

  محمدرضا 02 مرداد 1400

  علی آقا چند ساعت طول کشید تا ارور برطرف بشه. یخچال ما هم امروز اینجوری شد، همین کار را کردم و یخ زدگی را از بین بردم ولی بعد از 4ساعت ارور رفع نشده و دما از28به 24 رسیده.

  میلاد 27 شهریور 1400

  سلام یخچال ما چند ساعته درش باز مونده متوجه نشدیم الان ارور f 0 رو‌نشون میده بنظرتون درسن میشه

  جواد 18 فروردین 1401

  علی آقا خیلی ممنون یخچال من هم همین مشکل را داشت بعد از چند ساعت مشکل حل شد. البته اول خطا را داد تقریبا دو ساعت از برق کشیدم و مجدد وصل کردم دوباره خطا داد و از برق نکشیدم و بعد از چند دقیقه شروع بکار کرد و مشکلش حل شد

  سینا 03 خرداد 1401

  سلام ببخشید من چند ساعت خونه نبودم در یخچال باز بود الان علامت‌‌F0رو اورده بیاد چیکار کنم ممنون

   آی پی امداد 03 خرداد 1401

   سلام، برودت از بین رفته، درب را ببندید و تا چند ساعت باز نکنید تا سرما برگرده

پاسخ شما

پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست