تعمیر یخچال بکو

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال بکو در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران به همراه گارانتی 90 الی 365 روز + قطعات اصل + فاکتور رسمی هزینه ها توسط متخصصین ترین تعمیرکاران آی پی امداد در محل به مشتریان ارائه می شود.

بازه هزینه تعمیرات یخچال بکو: 120,000 تا 950,000 تومان
تکنسین متخصص: 250+
سفارش موفق: 500+ هزار
تعمیر یخچال بکو

یخچال های برند بکو دارای امکانات فراوانی هستند که در صورت خرابی و بروز مشکلات مختلف در عملکرد هریک از آنها نظیر روشن نشدن، اتومات نکردن، نشتی آب، سرد نشدن و ... بهتر است از خدمات نمایندگی یخچال بکو برای تعمیر و رفع عیب دستگاه استفاده کنید. آی پی امداد با داشتن بیش از 30 سال سابقه، همواره آماده است تا با بهره گیری از تعمیرکاران کاربلد و مجرب، اقدام به تعمیر و رفع عیب دستگاه شما نماید. این مجموعه جهت آسایش و رفع نیازهای شما، تعمیر یخچال بکو را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان انجام می دهد. نمایندگی تعمیر یخچال بکو با استفاده از تعمیرکار متخصص و ارائه گارانتی معتبر 3 الی 12 ماهه، به تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو در محل شما می پردازد. در صورت استفاده از خدمات آی پی امداد، می توانید در پنل کاربری شخصی خود از پشتیبانی آنلاین کارشناسان بهره مند شده و هزینه تعمیرات دستگاه خود را تا 75% کاهش دهید. این مجموعه با استفاده از قطعات اورجینال و فاکتور رسمی، خیال مشتریان را از کیفیت خدمات دریافتی آسوده خواهد کرد. جهت ارتباط با خدمات مشتریان یخچال بکو با شماره تلفن های 02158941 یا 02191093903 تماس حاصل نمایید.

کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر یخچال بکو دارای 90 تا 365 روز گارانتی می باشد.

تعمیر در محل
فاکتور رسمی
گارانتی تا 12 ماه
قطعات اورجینال
پشتیبانی 24 ساعته
تاسیس از دهه 1370

نحوه تماس برای تعمیر یخچال بکو در تهران

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید بکو شما دچار خرابی شده است، می توانید از مرکز آی پی امداد برای تعمیر یخچال خود در محل کمک بگیرید. برای تماس با نمایندگی یخچال بکو در تهران می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. ابتدا می توانید برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات یخچال بکو با شماره 02158941 یا 02191093903 تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت آی پی امداد ثبت کنید تا کارشناس مربوطه با شما تماس بگیرد.
 3. شما می توانید در تمامی روزهای هفته و در هر ساعت از شبانه روز با این مرکز تماس گرفته و مشکل دستگاه خود را مطرح نمایید.

نحوه ارائه خدمات تعمیرات یخچال فریزر و ساید بکو در آی پی امداد

 1. پس از ثبت درخواست، لینک پنل کاربری برای شما ارسال می شود که از طریق آن می توانید به اطلاعاتی مانند مشخصات تعمیرکار، زمان مراجعه، مدت گارانتی، فاکتور هزینه ها و ... دسترسی داشته باشید.
 2. همچنین امکان ارتباط آنلاین با واحدهای پیگیری، پشتیبانی و شکایت در پنل کاربری شما وجود دارد.
 3. تعمیرکار یخچال بکو پس از ثبت درخواست و طبق برنامه زمانی مورد نظر شما به محل اعزام می شود.
 4. تکنسین مربوطه، یخچال شما را با قطعات اصلی و تجهیزات پیشرفته تعمیر می کند و ضمانت نامه 3 الی 12 ماه معتبر به شما ارائه می دهد.
 5. یک کارشناس از ابتدای درخواست سرویس تا پایان روز گارانتی در پنل کاربری، شما را پشتیبانی می کند.
 6. همچنین می توانید وارد پنل کاربری خود در سایت آی پی امداد شوید و به تعمیرکار مربوطه و خدمات ارائه شده توسط وی امتیاز دهید.
 7. در نهایت واحد پشتیبانی خدمات آی پی امداد با شما تماس گرفته و نظرات شما را در خصوص نحوه ارائه خدمات توسط تکنسین مربوطه جویا می شود.

با بهره مندی از خدمات تعمیرکار آی پی امداد می توانید تا 75 درصد در هزینه تعمیر یخچال بکو خود صرفه جویی نمایید.

sp-ip
نحوه تماس برای تعمیر یخچال بکو در آی پی امداد
ثبت آنلاین درخواست تعمیرات در آی پی امداد
تماس با شماره تلفن 58941-021
بعد از ثبت درخواست تعمیر، پروفایل کاربری شما در سامانه مشتریان آی پی امداد ثبت می شود.

هزینه تعمیر یخچال بکو

هزینه تعمیر یخچال بکو با توجه به مدل یخچال فریزر یا ساید بای ساید، قطعه معیوب، مدت گارانتی و .. متفاوت خواهد بود. همچنین فاکتورهای دیگری شامل تعمیر یا تعویض قطعات معیوب نیز در هزینه تعمیر یخچال بسیار موثر است. تعمیرکار نمایندگی یخچال فریزر بکو پس از حضور در محل مورد نظر و عیب یابی یخچال، هزینه تعمیرات آن را مشخص کرده و به مشتری اعلام می کند.

در نهایت در صورت رضایت مشتری از هزینه، تعمیرکار اقدام به تعمیر و در صورت نیاز تعویض قطعه معیوب یخچال با قطعات اورجینال می نماید که موجب کاهش هزینه ها خواهد شد. همچنین از آنجایی که کلیه هزینه های تعمیرات در آی پی امداد بر اساس تعرفه ارائه شده توسط اتحادیه تهران تعیین می گردد، با استفاده از این خدمات می توانید به میزان 75 درصد در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. در جدول زیر هریک از هزینه های مربوط به تعمیر، تعویض و ارائه خدمات مختلف یخچال بکو را به صورت حدودی بیان کرده ایم.

جدل هزینه تعمیرات

قطعات یخچالهزینه تعمیرات یخچال
شارژ گاز یخچال950/000 الی 1/400/000 تومان
تعویض ترموستات یخچال290/000 الی 490/000 تومان
تعویض سنسور محیطی190/000 الی 300/000 تومان
فن یخچال590/000 الی 890/000 تومان
رگلاژ درب یخچال130/000 الی 190/000 تومان
تایمر یخچال250/000 الی 590/000 تومان
نوار درب یخچال350/000 الی 990/000 تومان
المنت یخچال490/000 الی 750/000 تومان
سنسور دیفراست یخچال300/000 الی 650/000 تومان
درب یخچال ساید300/000 الی 500/000 تومان
دمپر یخچال470/000 الی 730/000 تومان
اواپراتور یخچال670/000 الی 1/000/000 تومان
نمایش بیشتر

کدام مدل های یخچال بکو در آی پی امداد تعمیر می شوند؟

این روزها برند بکو طیف وسیطی از انواع یخچال ها از جمله مدل های فریزر بالا پایین، دوقلو و ساید بای ساید را تولید کرده است که آی پی امداد بهترین و باکیفیت ترین خدمات را در زمینه رفع ایرادات مدل های مختلف این محصول به شما ارائه خواهد داد. در صورتی که هریک از مدل های یخچال فریزرهای بکو شما دچار خرابی شده است، برای تعمیر و رفع مشکل آن می توانید از تکنسین های مجرب و متخصص آی پی امداد کمک بگیرید. انواع مدل های یخچال بکو که توسط تعمیرکاران آی پی امداد تعمیر می شوند، شامل:

 • انواع یخچال فریزر بالا چایین، ساید بای ساید، دوقلو و تک سری RCNA بکو

خدمات تعمیرکار یخچال بکو در آی پی امداد

برای رفع هریک از مشکلات یخچال فریزر و ساید بای سایدهای بکو، خدمات مختلفی توسط تعمیرکار نمایندگی یخچال بکو ارائه می شود. در این بخش قصد داریم رایج ترین خدماتی که توسط تکنسین آی پی امداد برای تعمیر یخچال بکو ارائه می شود را مورد بررسی قرار دهیم.

برطرف کردن ارورهای یخچال بکو

امروزه یخچال فریزرها و ساید بای سایدهای بکو Beko به گونه ای طراحی شده اند که در صورت بروز مشکل یا خرابی در عملکرد هریک از قطعات و بخش های مختلف دستگاه، کد خطای یا ارور مربوط به آن بر روی نمایشگر یخچال نمایش داده می شود. به کمک کد خطای نمایش داده شده بر روی یخچال می توان از علت بروز مشکل مربوطه اطلاع پیدا کرد. در صورت مواجهه با هریک از ارورهای یخچال فریزر بکو، می توانید از تعمیرکاران آی پی امداد برای تعمیر یخچال بکو خود و رفع ارور مربوطه کمک بگیرید.

تعمیر درب یخچال فریزر و ساید بکو

زمانی که مشکلاتی در لاستیک درب، لولا، دستگیره یا آسیب دیدگی درب یخچال بکو وجود داشته باشد، نیاز به تعمیرات درب دستگاه می باشد. در صورتی که درب یخچال به درستی تعمیر نشود، می تواند موجب ورود هوای گرم به درون آن و در نهایت کاهش عملکرد صحیح یخچال شود. تکنسین های مجرب آی پی امداد با در اختیار داشتن بهترین و باکیفیت ترین قطعات یدکی یخچال بکو می توانند به تعمیر درب دستگاه شما کمک نمایند.

تعویض فیلتر آب یخچال بکو

فیلتر آب یخچال بکو یکی از بخش هایی است که باید به طور دوره‌ ای تعویض شود تا از کیفیت بالای آب یخچال و تمیز بودن آن اطمینان حاصل شود. به طور کلی توصیه می شود هر شش ماه یکبار اقدام به تعویض فیلتر یخچال بکو خود نمایید تا همواره آبی پاک و بدون هیچگونه آلودگی در اختیار داشته باشید. در صورتی که هشدار مربوط به تعویض فیلتر آب یخچال فریزر بکو شما روشن شده است، می توانید با مجموعه آی پی امداد تماس گرفته و درخواست خود را برای تعویض فیلتر ثبت کنید.

تعویض فیلتر آب یخچال بکو

شارژ گاز یخچال فریزر بکو

شارژ گاز معمولا زمانی انجام می شود که فرآیند خنک سازی یخچال فریزر بکو به درستی انجام نمی شود و یا یخچال به دلیل وارد شدن هرگونه ضربه دچار نشتی شده باشد. در این شرایط لازم است یک تکنسین متخصص و ماهر عیب یابی، رفع نشتی، وکیوم و شارژ مجدد گاز یخچال بکو را انجام دهد. زیرا این فرآیند به تخصص و تجهیزات پیشرفته نیاز دارد. اگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید بکو شما سرمای خود را به دلیل نشتی گاز از دست داده است، میتوانید با نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در آی پی امداد تماس حاصل نمایید.

شارژ گاز یخچال فریزر بکو

تعمیر و تعویض کمپرسور یخچال بکو

کمپرسور یا موتور یخچال بکو مهمترین و اصلی ترین قطعات دستگاه است که در صورت بروز هرگونه مشکل یا خرابی در کارکرد آن، یخچال با مشکلاتی نظیر عدم ایجاد سرما درون یخچال، سروصدای ناهنجار در حین کارکرد موتور و … مواجه خواهد شد. در این شرایط می توانید از تکنسین متخصص آی پی امداد برای تعمیر یا تعویض موتور یخچال بکو کمک بگیرید.

تعمیر و تعویض کمپرسور یخچال بکو

تعمیر قطعات دیفراست یخچال بکو

سیستم دیفراست یخچال فریزر بکو Beko از تجمع یخ و برفک بر روی کویل های خنک کننده یخچال جلوگیری می کند. اگر سیستم یخ زدایی دچار خرابی شود، منجر به جمع شدن بیش از حد یخ و عملکرد ضعیف سیستم خنک کننده دستگاه خواهد شد. تعمیر قطعات دیفراست یخچال بکو شامل عیب یابی و رفع مشکل المنت، ترمودیسک، ترموفیوز، سنسور دیفراست و برد می شود که تعمیرکار مجرب آی پی امداد می تواند به درستی ایراد سیستم دیفراست را تشخیص داده و آن را رفع کند.

تعمیر قطعات دیفراست یخچال ساید بای ساید بکو

تعمیر و تعویض برد یخچال بکو

برد الکترونیکی یخچال فریزر بکو یکی از اصلی ترین بخش ها به حساب می آید که عملکردهای مختلفی مانند تنظیمات دما، سیستم یخ زدایی و سایر موارد را کنترل می کند. اگر ایراداتی در عملکرد برد الکترونیکی وجود داشته باشد، ممکن است با مشکلاتی نظیر اختلال در عملکرد نمایشگر دستگاه، عملکرد نامناسب سیستم یخزدایی، نمایش کدهای خطا و … مواجه شوید که در این شرایط باید اقدام به تعمیر یا تعویض برد دستگاه خود نمایید. از آنجایی که تعمیرات برد یخچال بکو امری تخصصی است، بهتر است برای انجام  آن از تعمیرکاران مجرب آی پی امداد کمک بگیرید.

تعمیر و تعویض برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید بکو

تعمیرات فن موتور (کمپرسور) یخچال بکو

فن کمپرسور یکی از اجزای حیاتی در یخچال است که اگر دچار مشکل شود، کمپرسور به درستی کار نخواهد کرد و در نتیجه می تواند منجر به سرد نکردن یخچال یا از کار افتادگی آن شود. در این شرایط لازم است یک تکنسین متخصص ایراد آن را تشخیص دهد و در صورت نیاز فن موتور را تعمیر یا تعویض نماید. نمایندگی یخچال بکو می تواند در زمینه تعمیر فن کمپرسور یخچال های این برند به شما کمک نماید.

تعمیر یخساز در یخچال بکو

در صورتی که یخ ساز یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو یخ تولید نمی کند یا مشکلاتی مانند خارج نشدن یخ از یخساز یا چسبیدن یخ ها به یکدیگر و .. وجود دارد، نیاز به عیب یابی و تعمیرات سیستم یخساز یخچال می باشد. این فرآیند شامل بررسی و تعمیر اجزایی مانند پدال یخساز، شیر ورودی آب یا سنسور یخساز می باشد که تولید یخ را کنترل می کنند. برای تعمیر یخساز یخچال بکو و رفع مشکلات این بخش می توانید با نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد تماس گرفته و در سریع ترین زمان ممکن خدمات مربوطه را در محل خود دریافت کنید.

نمایندگی یخچال بکو در تهران

در صورتی که جزء مصرف کنندگان تهرانی یخچال بکو هستید و جهت تعمیرات و رفع عیب این محصول دچار سردرگمی شده اید، می توانید برای انجام این کار از نمایندگی تعمیرات یخچال بکو کمک بگیرید.  فرقی نمی کند که در کدام محله و منطقه تهران زندگی می کنید، آی پی امداد این محصول را در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران و در محل مورد نظر شما تعمیر می کند. نمایندگی تعمیرات بکو با داشتن بیش از 300 متخصص توانسته است ارائه خدمات در مناطق 24 گانه تهران را تسهیل کرده و با اعزام نزدیکترین تکنسین به محل شما، اقدام به تعمیر یخچال بکو نماید.

تعمیر یخچال فریزر و ساید بکو در محل

تعمیر یخچال در محل یکی از خدمات بسیار مهمی است که توسط آی پی امداد به مشتریان ارائه می گردد. در این شرایط متقاضیان خدمات دیگر نیازی به مراجعه به صورت حضوری به تعمیرگاه نخواهند داشت و از این طریق می توانند در هزینه و زمان خود به میزان زیادی صرفه جویی نمایند. از جمله مزایای خدمات تعمیر یخچال بکو در منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در صورت استفاده از خدمات تعمیر یخچال بکو در محل، هزینه های اضافی حذف خواهد شد.
 • دیگر نیازی به مراجعه حضوری و صرف مدت زمان زیادی در ترافیک نخواهد بود.
 • مشتریان می توانند مراحل تعمیر را به صورت مستقیم مشاهده کنند.

عیب یابی مشکلات یخچال بکو

در ادامه به بررسی رایج ترین مشکلاتی که مصرف کنندگان با آنها مواجه می شوند، به همراه علت بروز و نحوه رفع آنها خواهیم پرداخت. در صورت مواجهه با هریک از این مشکلات، بهتر است از تکنسین های متخصص تعمیرات یخچال بکو در آی پی امداد کمک بگیرید.

خنک نکردن یخچال بکو

 • ممکن است دمای مناسب برای یخچال بکو تنظیم نشده باشد.
 • احتمال دارد درب یخچال در فواصل کوتاه مکررا باز شده باشد.
 • شاید سرد نکردن یخچال بکو به دلیل خرابی لاستیک دور درب باشد.
 • دقت کنید یخچال خود را بیش از حد پر نکرده باشید.
 • ممکن است فاصله کافی بین یخچال و دیوار وجود نداشته باشد.
 • ممکن است دمای محیطی که یخچال بکو در آن کار می­ کند، بسیار زیاد باشد.

کار نکردن فن یخچال بکو

 • در صورت وجود هرگونه گرد و خاک در قسمت پره های فن، این مشکل رخ می دهد که باید آلودگی آنها رفع شود.
 • کارکرد طولانی مدت فن نیز می تواند از دلایل بروز این مشکل باشد.
 • نوسانات و اختلال جریان برق نیز از دلایل ایجاد این مشکل است که باید سریعا رفع شود.
 • در صورتی که به هنگام جابجایی یخچال به فن یخچال آسیب رسیده باشد، فن کار نمی کند که در این صورت باید تعویض گردد.

صدا دادن یخچال بکو

 • اگر صدایی که می­ شنوید، شبیه به ترکیدن حباب آب است، این صدا  طبیعی است.
 • این صدا در اثر انتقال گاز مبرد از طریق لوله های موجود در یخچال شما ایجاد می­ شود.
 • در برخی مواقع ممکن است این صدا مربوط به خرابی یا شکستگی پره های فن باشد.
 • همچنین ممکن است موتور دستگاه دچار خرابی شده باشد که به هنگام کار صدای بلندی ایجاد خواهد کرد.

برفک زدن یخچال بکو

 • در صورتی که قطعات سیستم دیفراست یخچال دچار خرابی شده باشند، برفک های درون یخچال آب نخواهند شد.
 • در این شرایط لازم است هریک از این قطعات نظیر برد، سنسور، المنت، ترمودیسک و ترموفیوز چک شود.
 • همچنین ممکن است گاز یخچال زیاد باشد که در این صورت نیز برفک زیادی جمع خواهد شد.
 • دمای بالای یخچال نیز در بسیاری از موافع می تواند باعث برفک زدن یخچال بکو شود.

جمع شدن آب در کف یخچال بکو

 • وجود هرگونه انسداد در محل تخلیه آب یخچال می تواند موجب جمع شدن آب شود.
 • لازم است این مجرا را به دقت بررسی نموده و هر چیزی که باعث انسداد آن می شود را رفع نمایید.
 • پوسیدگی و خرابی لاستیک درب یخچال نیز از دلایل بروز این مشکل است.
 • پر شدن یخساز و آبسردکن یخچال نیز می تواند موجب جمع شدن آب گردد که باید آن را تخلیه کنید.
 • در صورت نیاز به عیب یابی و تعمیر یخچال بکو خود می توانید از تعمیرکار متخصص آی پی امداد کمک بگیرید.

نوسان درجه یخچال بکو

 • ممکن است کمپرسور یخچال دچار ایراداتی در کارکرد خود شده باشد که در نتیجه درجه دمای یخچال دچار نوسان خواهد شد.
 • وجود هرگونه قطعی در جریان برق می تواند موجب در درجه یخچال نوسان ایجاد کند که باید از جریان صحیح برق مطمئن شوید.
 • خرابی ترموستات یا سنسور محیطی از عواملی است که می تواند موجب نوسان در درجه یخچال شود.

روشن شدن چراغ قرمز یخچال بکو

 • در صورت عدم وجود سرمای کافی در یخچال، چراغ قرمز رنگ روشن خواهد شد.
 • ممکن است عملکرد یخزدایی یخچال دچار مشکل شده باشد که در این حالت نیست چراغ هشدار روشن می شود.
 • در برخی مواقع چراغ ال ای دی و اتصالات آن دچار مشکل شده و چراغ روشن باقی می ماند.

یکسره کار کردن یخچال بکو

 • هوای گرم که وارد یخچال شده است، باعث می شود یخچال برای مدت طولانی تری کار کند.
 • اگر دمای یخچال پایین باشد، امکان یکسره کار کردن آن وجود دارد.
 • همچنین یکسره کار کردن یخچال ممکن است مرتبط با پارگی و یا فرسودگی لاستیک درب یخچال باشد.
 • عدم تراز بودن یخچال نیز می تواند موجب یکسره کار کردن موتور یخچال شود.

یخ زدن داخل یخچال بکو

 • اگر با مواد غذایی منجمد در یخچال مواجه شدید، لازم است درجه دما، ترموستات و دریچه دمپر را مورد بررسی قرار دهید.
 • اگر درجه دمای یخچال تنظیم نباشد، احتمال انجماد مواد غذایی وجود دارد.د.
 • همچنین اگر دریچه دمپر بیش از حد باز باشد نیز این اتفاق رخ می دهد.
 • از طرفی دیگر، خرابی ترموستات نیز از دیگر دلایل انجماد مواد غذایی در یخچال است.
 • خرابی ترمیستور نیز می تواند موجب ایراد در تنظیمات دمایی یخچال شود که باید بررسی شود.

خاموش شدن صفحه نمایش یخچال بکو

 • این مشکل می توانید به علت قطع شدن برق یخچال باشد که باید سیم کشی و اتصالات چک شود.
 • همچنین ممکن است برد صفحه نمایشگر یخچال دچار ایراداتی شده باشد.
 • بروز هرگونه خرابی در سوئیچ درب دستگاه یا خرابی خود نمایشگر نیز موجب خاموش شدن آن خواهد شد.

سوالات متداول تعمیرات یخچال بکو

سوالات متداول کاربران از نمایندگی آی پی امداد جهت تعمیرات یخچال فریزر بکو به شرح زیر می باشد:

در مدت کمتر از یک ساعت پس از ثبت درخواست تعمیرات یخچال بکو در نمایندگی آی پی امداد، تکنسین مربوطه به منظور ارائه خدمات مورد نظر در محل حضور خواهد یافت.

هزینه تعمیرات یخچال بکو در نمایندگی آی پی امداد، تنها بر اساس پارامترهای قانونی و به ویژه براساس اصل شفافیت قیمت ها تعیین می گردد. آی پی امداد همچنین به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان، امکان ارائه فاکتور هزینه ها به صورت کاملا شفاف و منصفانه در محل را نیز فراهم کرده است.

دریافت مشاوره تخصصی تعمیر یخچال بکو در آی پی امداد، توسط کارشناسان این مرکز در بخش پرسش و پاسخ به صورت کاملا دقیق و حرفه ای، یکی از امتیازات مهمی است که مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل از آن بهره مند گردند. همچنین امکان مشاوره آنلاین با کارشناسان این مجموعه از طریق پنل کاربری شخصی شما در سایت آی پی امداد نیز وجود دارد.

بعد از اتمام خدمات، می توانید در پنل کاربری خود در سایت آی پی امداد، فاکتور هزینه و مدت زمان گارانتی 3 الی 12 ماهه خود را دریافت نمایید.

بله. تعمیرکاران متخصص و مجرب آی پی امداد انواع مدل های یخچال های قدیمی و جدید بکو شما را با بهترین کیفیت تعمیر خواهند کرد.

385 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 • ابوالفضل 16 دی 1402

  سلام من چرخ دنده یخ ساز شکسته موجود هستس؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 17 دی 1402

   درود، از خیابان بهبودی یا هدایت در تهران می توانید این قطعه را تهیه کنید.

   پاسخ دادن
 • علیرضا امیدوار 12 دی 1402

  با سلام خدمت شما.... خواستم بپرسم که دستگیره یخچال فریزر بکو موجود است ؟؟؟؟ مدل 9950

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 13 دی 1402

   درود، خیر موجود نیست. از خیابان بهبودی یا هدایت در تهران می توانید این قطعه را تهیه کنید.

   پاسخ دادن
 • کاظمی 08 مهر 1402

  با سلام یخچال فریزر بکو مدلNDU 9950دارم تقریبا 15 ساله که ازش استفاده می کنم یکسال عید کلا داخلش رو تخلیه کردیم خاموش کردیم و پس از دو هفته روشن کردیم از اون موقع به بعد داخل فریز مخصوصا تابستانها یخ می زنه. لطف می کنید اگر راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 08 مهر 1402

   درود، ترمودیسک یا سنسور دیفراست، ترموفیوز، برد و المنت یخچال شود.

   پاسخ دادن
   • کاظمی 09 مهر 1402

    شرق استان تهران سمت پاکدشت تعمیرکار دارید؟

    پاسخ دادن
    • آی پی امداد 09 مهر 1402

     درود، برای اطلاع از نحوه خدمات رسانی می توانید با شماره 02158941 تماس بگیرید.

     پاسخ دادن
 • نیکنامی 08 مرداد 1402

  سلام وقت بخیر يخچال ساید بکو یخ نمیسازه چرا؟ قبلا مشکلی نداشته و مدتی یخساز خاموش بوده از دیروز روشن کردم یخ نداده

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 09 مرداد 1402

   درود، شیر برقی را چک کنید. همچنین یک بار کلید ریست زیر یخساز را فشار داده و نگه دارید تا دستگاه ریست شود. اگر باز هم کار نمی مند، نیاز به تعمیر دارد.

   پاسخ دادن
 • رستمی 07 دی 1401

  سلام یخچال دوقلو در سال 1396 خریدم وحالا در داخل یخچالش پودر قهوه ای رنگ مشاهده می شود که ناشی از آهنی بودن سیستم خنک کننده می باشد که آهن زنگ می زند وبه داخل یخچال می ریزد و الان یخچال خنک نمی کند و این کاستی از طرف کارخانه بوده که بجای استیل و الومینیومی آهنی گذاشته است و الان کارخانه ویا نمایندگی خسارت بنده را می دهد یانه ؟ وبه نمایندگی زنگ زدم نتوانستم نتیجه بگیرم و به چه طریقی می توانم خسارتم را بگیرم

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 07 دی 1401

   سلام، با شماره برگه گارانتی تماس بگیرید.

   پاسخ دادن
 • قلیزاده 27 آذر 1401

  سلام یخچال فریزر بکو دارم ارور 0c و علامت هشدار قرمز میده ریست میکنم تا 2الی 4روز خوبه دوباره همونجوری میشه. تماس گرفتم یخچال ساز اومد گفت سنسور محیطی باید عوض بشه و 10 کیلویی هست 2 عدد سنسور تعویض کردن ولی درست نشد بعد گفتن احتمالا برد مشکل داره بردن چک کردن گفتن برنامه برد رو پاک کردن دوباره برنامه دادن ولی بازم درست نشد دوباره گفتن احتمالا برد ونمایشگر با هم مچ نمیشه هر دو رو بردن چک کردن بازم درست نشد حالا بدنه یخچال برق هم داره اتفاقا برق قوی هم داره. میتونین کمک کنید؟ قبلا از اشتراک گذاری اطلاعات مفیدتون در سایت تشکر میکنم

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 27 آذر 1401

   سلام، دستگاه دیفراست نمیکنه و مشکل دارد. قطعات دیفراست بررسی شود و به هیچ چیز دیگری مربوط نیست

   پاسخ دادن
 • سیاوش 03 آبان 1401

  سلام بخچال فریزر بکو دارم علامت خطر قرمز رنگ و oc نشون می‌دهد ‌خنک نمیکنه در ضمن فن کار میکنه وچذاغ داخل روشن میشه

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 05 آبان 1401

   سلام، یا دیفراست نمیکنه یا برد الکترونیکی مشکل دارد

   پاسخ دادن
 • سعید 11 مرداد 1401

  سلام من یخچال بکو مدل dne 50560 dm دارم جایخیش شکسته ، آیا هست فابریک برای خریدن؟

  پاسخ دادن
 • علی 05 مرداد 1401

  سلام. یخچال دوقلوی بکو دارم. برقامون رفت و اومد و فریزر خطای OC داد . بعد از حدود ۱۲ ساعت خطا رفع شد و پاک شد ؛ اما دمای فریزر که همیشه ماکزیمم منفی ۲۱ بود به بازه ی منفی ۱۱ تغییر کرد. . فریزر هم خیلی خوب کار میکنه. علتش چی هست؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 05 مرداد 1401

   سلام سنسور محیطی و قطعات دیفراست چک شود

   پاسخ دادن
 • نسیم 18 تیر 1401

  با سلام. یخچال و فریزر من مارک بکو هست.‌موقع روشن و خاموش شدن صدایی شبیه کلیک می‌دهد. مشکل چیست؟ آیا گرم بودن هوا می‌تواند علت آن باشد یا مشکل از خرابی ترموستات است؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 19 تیر 1401

   سلام، صدای یخچال هنگام راه اندازی کمپرسور مربوط به رله اورلود است. رله راه اندازه موتور میباشد و اگر یخچال اتومات میکند، مشکلی نیست

   پاسخ دادن
 • میرزابیان 14 تیر 1401

  یخچال فریزر بکو قدیمی داریم قسمت فریزر کامل سرد و اتومات می‌کند ولی قسمت یخچال گرم است. آیا ممکن است دریچه هوا سرد که از قسمت فریزر هدایت می‌شود بسته شده که با تغییر دکمه دما قدرب بازشدن نمی‌باشد؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 14 تیر 1401

   یا فن فریزر مشکل دارد که برودت را انتقال نمیدهد یا جلوی دریچه دمپر با مواد غذایی پوشیده شده یا دریچه دمپر به اندازه باز نیست. همچنین اگر سرمای فریزر کم شود، مشکل مربوط به نشتی گاز است. برای تعمیر یخچال بکو میتوانید از خدمات آی‌پی امداد بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
 • مرتضی 28 شهریور 1400

  سلام یخچال بکو دارم که خیلی صدا های وحشتناک میکنه و اخیرا هم مثلث قرمز روی نمایشگر اون روشن میشه ودرج حرارت روی نمایشگر ثابت نمی مونه ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 29 شهریور 1400

   سلام، فن، سنسور و موارد مربوط به کم شدن برودت باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال بکو بررسی شود.

   پاسخ دادن
   • میلاد 03 اسفند 1402

    سلام خشته نباشید من ساید بکو چهار دره دارم از یخ زداییش یه تیکه پلاستیکی در اومده نمیدونم مال چی هست ؟ و هم از زیر یخچال اب میده بیرون مشکل از چیه؟

    پاسخ دادن
    • آی پی امداد 03 اسفند 1402

     درود، درین یا فاضلاب یخچال گرفتگی دارد که می توانید یک مفتول نازک یا منعطف را در سوراخ درین یخچال قرار داده و سپس مقداری آب جوش در آن بریزید تا باز شود. همچنین ممکن است این نشتی آب مربوط به آبسردکن باشد که باید شلنگ های آن را بررسی کنید که سوراخ نشده باشند.

     پاسخ دادن
 • abbas 18 شهریور 1400

  سلام من یک فریزر بکو دارم نزدیک 5 ساله مدل b-575 وقتی درب رو باز میکنم اکثر وقت ها فریزر خاموش شده و مجدد روشن میشه مثل ری استارت شدن این مشکل هنگام باز شدن درب و زدن دکمه انجماد سریع اتفاق میوفته مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 19 شهریور 1400

   سلام، اتصالی دارد

   پاسخ دادن
   • abbas 19 شهریور 1400

    بله من هم همین حدس رو زدم ایا دسترسی به بردش اسونه؟؟ چون اگر به بردش دسترسی پیدا کنم خودم میتونم تعمییرش کنم

    پاسخ دادن
    • آی پی امداد 19 شهریور 1400

     سلام برای دسترسی به برد بالای یخچال را ابتدا چک نمایید

     پاسخ دادن
   • ازاده 25 بهمن 1401

    سلام من یخچال بکو دارم علامت هشدار ❗همش رو صفحه دیجیتال میفته مشکلی نداره

    پاسخ دادن
    • آی پی امداد 25 بهمن 1401

     سلام. این علامت مربوط به مشکل عدم یخ زدایی یا کار نکردن فن است که باید بررسی شود.

     پاسخ دادن
 • حمدالله قاضی 04 مرداد 1400

  فن یخچال بکو منزل ما خراب شده . سریع داغ می‌کنه و مثلث قرمزش روشن شده . دلیلش چیه؟

  پاسخ دادن
  • آی پی امداد 05 مرداد 1400

   سرما در حال کم شدنه، فن بررسی شود

   پاسخ دادن
1 8 9 10
اینستاگرام آی پی امداد