logo logo نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در تهران با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو
تعمیر یخچال بکو
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال بکو به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر یخچال بکو Beko در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران با استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد در محل به عیب یابی و رفع عیب می پردازند. همچنین در نظر داشته باشید که برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات، علت ارور و نحوه رفع کد خطا، راهنمای فارسی استفاده از محصول، آموزش عیب یابی را به صورت کامل شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بکو بهره مند شوید.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بکو تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی، سوالات خود را در زمینه تعمیر یخچال بکو در انتهای صفحه پرسش نمایید تا تعمیرکاران آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

ارور یخچال فریزر بکو
ارور یخچال فریزر بکو

در نمایندگی یخچال بکو به علت های ارور یخچال فریزر این برند همراه با نحوه عیب یابی و رفع کد خطا پرداخته ایم تا به راحتی به رفع مشکل در منزل خود بپردازید.

مشاهده مقاله

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو Beko

مجموعه آی پی امداد با داشتن بیش از نیم قرن تجربه در عرصه ارائه تخصصی ترین تعمیرات در حال حاضر به بزرگترین و معتبرترین مرکز خدمات تعمیر یخچال بکو Beko در تهران تبدیل شده است.

با توجه به فوریت تعمیر یخچال، آی پی امداد جهت رفاه حال مشتریان خود خدمات تعمیر یخچال بکو در محل را به سرویس های خود اضافه کرده است. تمام هزینه های تعمیر و تعویض قطعات یخچال در این مجموعه مطابق با نرخ مصوب اتحادیه است.

در صورت بروز هرگونه اختلال در عملکرد یخچال بکو می ­توانید با یکی از شماره های پایین صفحه تماس بگیرید تا توسط اپراتور راهنمایی شوید. با توجه به دارا بودن شعبات مختلف در سراسر تهران اعزام کارشناس به محل در کمتر از یک ساعت صورت خواهد گرفت.

توجه به این موضوع ضروری است که آی پی امداد از شرکت اصلی بکو، نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بکو را اخذ ننموده است و در قالب تعمیرگاه لوازم خانگی به عیب یابی و تعمیر محصولات تمامی برندها می پردازد.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران

تماس با نمایندگی یخچال فریزر بکو

نحوه تماس با نمایندگی مجاز خدمات تعمیر یخچال بکو در تهران را شرح داده ایم:

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو تماس حاصل نمایید یا به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
 2. بعد از تماس، اطلاعات شما ثبت می گردد و نام تکنسین با کد اشتراک به همراه شما پیامک می شود.
 3. تعمیرکار یخچال فریزر بکو ظرف کمتر از یک ساعت جهت عیب یابی در محل حاضر می شود.
 4. بعد از رفع عیب دستگاه شما با استفاده از قطعات فابریک، ضمانتنامه و فاکتور به شما تقدیم می گردد.
 5. در نهایت از شما بابت نحوه عملکرد تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو نظرسنجی می شود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

کاربران گرامی اگر به تازگی این محصول را خریداری نموده اید، برای عیب یابی و تعمیر در مدت زمان گارانتی با شماره خدمات اصلی نمایندگی تعمیرات یخجال بکو در ضمانتنامه تماس حاصل نمایید تا از خدمات شرکت مربوطه بهره مند شوید.

راهنمای استفاده از یخچال بکو
راهنمای استفاده از یخچال بکو

نمایندگی یخچال فریزر بکو در آی پی امداد، جهت اینکه استفاده درستی از محصول خود داشته باشید به شرح کامل دفترچه راهنمای فارسی استفاده از یخچال فریزر و ساید بای ساید بکو پرداخته است.

مشاهده مقاله

تعمیر یخچال فریزر بکو در محل

تعمیر یخچال فریزر بکو در محل تخصص می خواهد و این امر تنها توسط آی پی امداد محقق می شود. در نظر داشته باشید که با استفاده از قطعات فابریک، قوانین مشتری مداری و رعات نکات بهداشتی در منزل شما به عیب یابی و تعمیرات یخچال بکو در محل پرداخته می شود.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی یخچال فریزر بکو در محل به شرح زیر می باشد:

 • با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو در محل در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.
 • خطرات انتقال یخچال فریزر بکو به بیرون از منزل شما را تهدید نمی کند.
 • شما عزیزان از نزدیک ناظر تعمیر یخچال فریزر بکو خود خواهید بود.

اینجا نمایندگی تعمیرات یخچال بکو نمی باشد. در حفظ یخچال بکو خود کوشا باشید و جهت تعمیرات به تعمیرگاه های غیرمجاز اعتماد ننمایید. با انتخاب تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای تعمیر یخچال قدیمی بکو خود از قطعات فابریک و تعمیرکاران دوره دیده بهره مند شوید.

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو:

 • تعمیر یخچال بکو
 • تعمیر یخچال فریزر بکو
 • شارژ گاز یخچال بکو
 • تعویض ترموستات یخچال بکو
 • تعمیر و تعویض فن فریزر، فن کندانسور
 • تعویض موتور، شیربرقی، سنسور، تایمر یخچال بکو
 • سرویس سالیانه کندانسور بکو
 • تعویض لاستیک درب یخچال بکو و رگلاژ درب
 • تعمیر و تعویض برد الکترونیکی یخچال بکو

استفاده از خدمات نمایندگی یخچال فریزر بکو در آی پی امداد بهتره یا استفاده از خدمات تعمیرکار های محلی؟

یک گشتی در شهر و فضا های اینترنتی و غیر اینترنتی بزنید و ببینید که چه تعداد از افراد خود را به عنوان تعمیرکار یخچال بکو معرفی کرده اند و مدعی است که قابلیت انجام این کار را دارند، اما مصرف کننده عاقل طبیعتا اقدام به استفاده هر کدام از این ها یا تعمیرکار های محلی نمی کند، اما چرا؟ مگر چه تفاوتی میان خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو و تعمیرکار های محلی می باشد؟

 • تعمیرکاری که از سوی نمایندگی یخچال بکو به منزل شما مراجعه می کنید صرفا تعمیرکار این دستگاه است و دوره های زیادی در این باره دیده و چم و خم کار را در مورد نحوه کارکرد و خرابی های آن می داند.
 • علاوه بر این برای تمامی خدمات تعمیر یخچال بکو که از سوی آی پی امداد ارائه می شود صرفا از قطعات فابریک و اورجینال مختص به همان دستگاه استفاده می گردد.
 • چیز دیگری که بسیار حایز اهمیت است این است که هیچ تعمیرکار محلی ای به شما ضمانتنامه و فکتوری نخواهد داد، اما نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بکو در آی پی امداد این کار را خواهد کرد.
بررسی کیفیت یخچال بکو
بررسی کیفیت یخچال بکو

اگر قصد خرید یخچال فریزر بکو را دارید، میتوانید به مطالعه مقاله بررسی کیفیت یخچال بکو که توسط تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد گرد آوری شده است بپردازید.

مشاهده مقاله

تعمیر یخچال بکو توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

مدت زمان تعمیرات یخچال یکی از متداول ترین پرسش هایی است که مصرف کنندگان پیش از استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بکو از کارشناسان مجموعه می پرسند. در پاسخ به این پرسش باید به بیان فاکتورهایی بپردازیم که بر روی تعیین این مدت زمان تاثیر بسیاری دارند. یکی از این عوامل نوع مشکل و خرابی دستگاه است که تعمیرکار متخصص پس از حضور در محل به بررسی آن می پردازد. به طور کلی ایرادات و مشکلاتی که در کارکرد یخچال ها ایجاد می شود، به صورت یکسان نمی باشد. همچنین در صورتی که ایراد یخچال کوچک و ساده باشد، مدت زمان کمتری برای تعمیرات آن صرف خواهد شد.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار مربوط به نوع تعمیرات یخچال بکو می باشد. در برخی از مواقع برای تعمیرات یخچال نیاز به تعویض قطعات معیوب آن می باشد که این مورد می توانند موجب افزایش مدت زمان تعمیر دستگاه شود. با توجه به موارد گفته شده تکنسین متخصص نمایندگی می تواند پس از شناسایی مشکلات یخچال و بررسی آن ها مدت زمان مشخصی را برای تعمیرات آن به شما اعلام نماید. از این رو برای اطلاع پیدا کردن از این مسئله می توانید با کارشناسان مجموعه آی پی امداد تماس حاصل نموده و سوالات خود را در زمینه تعمیرات مطرح نمایید.

تعمیر یخچال بکو با تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد

البته از آنجایی که تعمیرکاران آی پی امداد دارای تخصص و مهارت بالایی در این زمینه هستند و همچنین نیازی به جابجایی و انتقال دستگاه تا محل نمایندگی نمی باشد، تعمیر یخچال بکو در محل بسیار سریع تر انجام شده و زمان زیادی برای انجام این کار صرف نخواهد شد. خدمات تعمیرات در محل موجب می شود تا تکنسین های نمایندگی تعمیر دستگاه معیوب را در کوتاه ترین فرصت در محل مورد نظر شما انجام دهند.

مراحل تعمیر یخچال فریزر بکو در آی پی امداد

آی پی امداد به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال بکو همواره در تلاش بوده و هست تا بهترین و سریع ترین خدمات را به مصرف کنندگان خود ارائه دهد، در صورتی که علاقه مند هستید تا بدانید که برای تعمیر یخچال فریزر بکو چه مراحلیطی خواهد شد در ادامه با ما همراه باشید:

 • پس از ثبت درخواست شما اپراتور های نمایندگی تعمیر یخچال بکو در آی پی امداد اقدام به دریافت آدرس شما می کنند، در کمتر از نیم ساعت تعمیرکار یخچال بکو با شما تماس خواهد گرفت، و برای مراجعه به منزل شما با شما هماهنگ خواهد شد.
 • پس مراجعه تکنسین مربوطه به منزل شما فرایند عیب یابی دستگاه شما آغاز خواهد شد.
 • بعد از شرح ایرادات دستگاه برای شما در صورت رضایت شما فرایند تعمیرات آغاز خواهد شد.
 • فرایند تعمیر یخچال بکو فقط و فقط با استفاده از قطعات فابریک انجام  می شود.

نشانه های بروز خرابی در یخچال بکو

خرابی هایی مانند روشن نشدن دستگاه یا سرد نکردن ان مواردی هستند که کاملا ملموس هستند، اما برخی خرابی های مقدمه ای هستند که منجر به خرابی های حاد دستگاه شما می شوند و ملموس نیستند و شما برای یافتن مشکل باید به دنبال نشانه هایی باشید، در صورتی که با این نشانه ها بلد نیستید در این بخش با راهنمایی های تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال بکو با ما همراه باشید.

 • ابتدا توجه کنید که یخچال شما سرما را به مانند قبل تولید می کند یا نه، در صورتی که تولید سرما در دستگاه شما به مانند قبل نیست بهتر است تا با تعمیرکار یخچال بکو در تهران تماس حاصل فرمایید.
 • دومین موضوع بررسی صدای موتور یخچال است، چک کنید که اصلا ایا موتور اتومات می کند یا نه، در صورتی که نمی کرد برای جلوگیری از سوختن موتور هرچه سریع تر با مرکز تعمیر یخچال فریزر بکو در محل تماس حاصل فرمایید.
 • علاوه بر این به این موضوع هم توجه داشته باشیید که یخچال شما هیچگونه آبی نباید درون خود داشته باشد و اگر در دیواره ها شبنم مینشیند دستگاه به قطع ایراد دارد.

نکات مهم سرویس و نگهداری یخچال فریزر بکو توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

بهترین تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال بکو برای رفاه حال شما عزیزان به ارائه نکات مهم از سرویس و نگهداری دستگاه پرداخته است تا کمتر نیازمند تعمیر یخچال بکو شوید. همچنین در صورت دشتن دانش فنی با مطالعه ادامه مقاله بدون نیاز به تکنسین می توانید به رفع عیب و عیب یابی و تعمیر یخچال بکو قدیمی خود بپردازید.

 1. یخچال فریزر بکو از اجزای مکانیکی و الکتریکی تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بکو حتما از محافظ برق استفاده نمایید.
 3. برای شروع به کار یخچال فریزر بکو پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی بگذارید.
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر بکو در مجاورت منابع و دستگاه های حرارت زا مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد.
 6. لوله های پشت یخچال فریزر بکو حداقل سالی دو بار گردگیری شود.
 7. این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد.
 8. لاستیک های درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد؛ زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت می شود.
 9. از گذاشتن مواد غذایی گرم و بدون درپوش، مخصوصا مایعات پرهیز کنید.
 10. برای تمیز کردن یخچال فریزر بکو حتما آن را از برق بکشید.
 11. بعد از جابه جایی حداقل دو ساعت پس از تغییر محل دستگاه را به برق متصل نمایید.
 12. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید، ترموستات یخچال فریزر بکو را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور کمتر کار کند .

تعویض کمپرسور، اواپراتور، کندانسور و لوله مویی یخچال بکو

در کنار تعمیر یخچال بکو مورد دیگری که بسیار پر استفاده و رایج است که از سوی آی پی امداد ارائه می شود تعویض موتور، کمپرسور، اواپراتور و لوله مویی می باشد.

 • کمپرسور یخچال فریزر بکو از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است.
 • هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند.
 • قسمت الکتریکی در اغلب یخچال های بکو یک الکتروموتور از نوع آسنکرون می باشد.
 • وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد.
 • قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال بکو شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید.

تعویض کمپرسور یخچال بکو

شما عزیزان برای تعویض اواپراتور، کندانسور، لوله مویی دستگاه خود می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در تهران بهره مند شوید.

 • کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانال های اواپراتور بر عهده دارد.
 • در نتیجه گردش گاز در کانال ها و به دلیل خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال می شود.

کندانسور یخچال بکو

 • وقتی کمپرسور شروع به کار می کند، بعد از چند دقیقه گرم می شود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور می باشد.
 • در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش می یابد.
 • کندانسور نقش رادیاتور اتومبیل را ایفا می کند.

لوله مویی یخچال بکو

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد و موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید می شود و باعث می شود فریون به نقطه جوش برسد.

شارژ گاز یخچال در نمایندگی تعمیر یخچال بکو

آی پی امداد برای هرگونه تعمیرات یخچال بکو و شارژگاز، دستگاه را از منزل شما خارج نمی کند و در همان محل به عیب یابی و رفع عیب می پردازد.

شارزگاز یخچال بکو تخصص می خواهد و نمایندگی تعمیرات یخچال بکو با استفاده از رعایت نکات ایمنی و بهداشتی به تعمیرات و شارژگاز یخچال بکو شما می پردازد، در اینجا شما را با گاز یخچال آشنا می کنیم:

 • در یخچال های اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشد.
 • اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم و نیز خاصیت انفجاری اش، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت.
 • در یخچال های رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده می شود.
 • فریون گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود.
 • همچنین  قابل اشتعال نیست.
 • از معایب استفاده از فریون در یخچال ها می توان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد.
 • با توجه به معایب آن تلاش هایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است.

سوالات متداول کاربران از نمایندگی تعمیر یخچال بکو در آی پی امداد

سوالات متداول کاربران از تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد جهت تعمیرات یخچال فریزر بکو به شرح زیر می باشد:

 • مرکز تخصصی آی پی امداد نمایندگی رسمی تعمیر یخچال بکو در تهران است؟

آی پی امداد به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال بکو در تهران فعالیتی نمی کند. در عین حال کلیه خدمات اعم از عیب یابی تخصصی یخچال بکو و همینطور تعمیرات این برند با بالاترین سطح کیفیت و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات توسط تکنسین های آی پی امداد به مشتریان ارائه می گردد.

 • مدت زمان انتظار مشتریان جهت اعزام تکنسین تعمیرات یخچال بکو در محل چقدر است؟

ظرف کمتر از یک ساعت پس از ثبت درخواست تعمیرات یخچال بکو در نمایندگی آی پی امداد، تکنسین مربوطه به منظور ارائه خدمات مورد نظر در محل حضور خواهد یافت.

 • هزینه عیب یابی و تعمیر یخچال بکو در نمایندگی رسمی آی پی امداد بر اساس تعرفه های قانونی است؟

هزینه عیب یابی و تعمیرات یخچال بکو در نمایندگی رسمی آی پی امداد تنها بر اساس پارامترهای قانونی و به ویژه بر اساس اصل شفافیت قیمت ها تعیین می گردد. آی پی امداد همچنین به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان، امکان ارائه فاکتور هزینه ها به صورت کاملا شفاف و منصفانه در محل را نیز فراهم کرده است.

 • چطور می توان با کارشناسان مرکز آی پی امداد جهت دریافت مشاوره تعمیرات یخچال بکو در ارتباط بود؟

دریافت مشاوره تخصصی تعمیرات یخچال بکو در نمایندگی رسمی آی پی امداد توسط کارشناسان این مرکز در بخش پرسش و پاسخ به صورت کاملا دقیق و حرفه ای، یکی از امتیازات مهمی است که مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل از آن بهره مند گردند.

آموزش تعمیر یخچال بکو

آموزش تعمیرات یخچال بکو، برای شما عزیزانی که فنی هستید، میتواند مفید باشد. توجه داشته باشید که در ادامه مقاله نمایندگی تعمیرات یخچال بکو، به سرفصل های مشکلات این محصول پرداخته ایم و تا حدودی راهنمایی کرده ایم، تا به راحتی به تعمیر یخچال فریزر بکو خود، بدون پرداخت هزینه بپردازید. اما توصیه میشود؛ برای اطلاعات بیشتر سری به مقالات جامع و کاربردی آی پی امداد بزنید، تا از آن طریق دانش خود را در زمینه عیب یابی یخچال بکو و همچنین دیگر محصولات بالا ببرید.

هدیه آی پی امداد به شما عزیزان که فنی هستید و یا مشکل دستگاه جزئی میباشد، تولید ویدیوهای آموزشی در راستای تعمیرات یخچال بکو و دیگر برندها میباشد. با مشاهده ویدیو های آموزش و همچنین مطالعه بخش پرسش و پاسخ سایت آی پی امداد، میتوانید تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال بکو خود شوید.

عیب یابی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال بکو در آی پی امداد

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات یخچال فریزر بکو با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول می باشد، همچنین عوامل دیگری همچون:

 1. یخچال فریزر بکو صدای زیادی می دهد.
 2. یخچال فریزر بکو یکسره کار می کند.
 3. لاستیک دور درب یخچال فریزر بکو خراب شده است.
 4. موتور یخچال فریزر بکو داغ کرده است.
 5. فریزر بکو منجمد نمی کند.
 6. یخچال فریزر بکو برفک می زند. (دیفراست نمی کند.)
 7. فن یخچال فریزر بکو کار نمی کند.
 8. یخچال فریزر بکو روشن نمی شود.
 9. موتور یخچال فریزر بکو کار نمی کند.
 10. صفحه دیجیتالی یخچال فریزر بکو خراب شده است.
 11. برد الکترونیکی یخچال فریزر بکو خراب شده است.
 12. سنسور یخچال فریزر بکو عمل نمی کند.

در ادامه به راهنمای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر بکو توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات آی پی امداد میپردازیم.

علت سرما نداشتن یخچال بکو چیست و چگونه باید تعمیر کنیم؟

در صورت سر نبودن فضای داخلی دستگاه، میتوانید از برای تعمیر یخچال بکو  موارد زیر را بررسی کنید:

 1. ممکن است دمای مناسب برای یخچال بکو تنظیم نشده باشد.
 2. احتمال دارد درب یخچال در فواصل کوتاه مکررا باز شده باشد.
 3. شاید لاستیک دور درب پوسیده باشد.
 4. دریچه تهویه هوا را نیز چک کنید ورودی آن باز باشد.
 5. دقت کنید یخچال خود را بیش از حد پر نکرده باشید.
 6. ممکن است فاصله کافی بین یخچال و دیوار وجود نداشته باشد.
 7. دمای محیطی که یخچال بکو در آن کار می­کند بسیار زیاد است.

تعمیر مشکل خنک نکردن یخچال بکو

برای رفع مشکل دستگاه خود، بهترین کار استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در تهران میباشد.

چرا یخچال بکو کار نمیکند، نحوه تعمیر این مشکل چگونه است؟

اگر فن یخچال شما کار نمی کند، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال بکو موارد زیر را بررسی کنید:

 1. در صورت وجود هرگونه گرد و خاک در قسمت پره های فن باید آلودگی آن ها را رفع کنید.
 2. کارکرد طولانی مدت فن نیز می تواند از دلایل بروز این مشکل باشد که باید برای تعمیر یا تعویض فن اقدام نمایید.
 3. نوسانات و اختلال جریان برق نیز از دلایل ایجاد این مشکل است که باید سریعا رفع شود.
 4. در صورتی که به هنگام جابجایی یخچال به فن یخچال آسیب رسیده باشد، فن کار نمی کند که در این صورت باید تعویض گردد.

در صورتی که نمی توانید یخچال خود را به دقت عیب یابی و تعمیر کنید، با نمایندگی تعمیرات یخچال بکو تماس بگیرید.

چرا یخچال بکو بیش از حد داغ و یا سرد است؟ نظر تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در این باره

اگر دستگاه شما بیش از حد داغ می کند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر بکو مراحل زیر را چک نمایید:

 1. خیرا یخچال بکو را نصب کرده­ اید یا درب برای مدت طولانی باز نشده است، می تواند چند ساعت طول بکشد تا یخچال به دمای مناسب برسد.
 2. بعد از چند ساعت یخچال خیلی گرم یا خیلی سرد باشد، توصیه می کنیم دما را به صورت دستی تنظیم کنید.
 3. در حالت ایده آل دمای یخچال باید بین 3 تا 5 درجه سانتیگراد باشد.
 4. پس از تغییر دستی دما در یخچال بکو، اگر دستگاه هنوز به دمای مورد نظر نرسید، باید به دنبال عیب یابی در ترموستات یخچال باشید.
 5. ترموستات معیوب یکی از دلایل احتمالی یخچال بیش از حد داغ یا خیلی سرد است.
 6. ممکن است بسته بندی های مواد غذایی هواکش ها را مسدود کرده و مانع گردش هوا در یخچال شوند.
 7. مطمئن شوید که هنگام قرار دادن غذا در یخچال، منافذ را مسدود نکرده ­اید.
 8. اگر یخچال شما در محلی قرار دارد که خیلی گرم است، ممکن است نتواند آنطور که باید خنک شود.
 9. اطمینان حاصل کنید که به طور مرتب کویل های کندانسور را تمیز می کنید و یخچال حداقل 10 سانتی متر از دیوار فاصله دارد.
 10. واشر درب و یا مهر و موم درها معیوب شده است و باعث می شود هوای خنک بتواند از یخچال بکو خارج شود.
 11. جهت تعویض واشر درب دفترچه راهنمای فارسی یخچال بکو را مطالعه بفرمایید.

اگر دستگاه شما بیش از حد داغ یا سرد است و با راهنمایی های بالا رفع عیب صورت نگرفت، کافی است جهت عیب یابی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در تهران بهره مند شوید.

عیب یابی مشکل یخ زدایی نکردن یا همان دیفراست توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیر یخچال بکو

یکی از مشکلات رایج یخچال های بکو، یخ زدایی نکردن آن است. برای تعمیرات یخچال بکو می توانید به بررسی موارد زیر بپردازید:

 1. ممکن است تایمر یخ زدا دچار اختلال در کارکرد خود شده باشد که باید آن را بررسی و در صورت نیاز برای تعویض آن اقدام کنید.
 2. در صورتی که قطعات گرم کن سیستم یخ زدا دچار مشکل شده باشند، یخچال قادر به یخ زدایی نخواهد بود.
 3. در شرایطی که صفحه کنترل یخ زدا دچار ایراد و خرابی شده باشد، عملیات یخ زدایی به درستی انجام نمی گردد.
 4. باید تکنسین متخصص صفحه کنترل را به دقت بررسی نموده و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض نماید.

تعمیر مشکل دیفراست یخچال بکو

در هنگام مواجهه با این مشکل بهترین کار استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بکو می باشد.

چرا آب در کف یخچال بکو جمع می شود؟

در صورت مشاهده آب در کف دستگاه می توانید موارد زیر را برای تعمیر و رفع عیب یخچال بکو در نظر بگیرید:

 1. وجود هرگونه انسداد در محل مجرای تخلیه آب یخچال می تواند از دلایل جمع شدن آب باشد.
 2. باید این مجرا را به دقت بررسی نموده و هر چیزی که باعث انسداد آن می شود را رفع نمایید.
 3. پوسیدگی و خرابی لاستیک درب یخچال نیز از دلایل بروز این مشکل است.
 4. پر شدن یخساز و آبسردکن یخچال نیز می تواند موجب جمع شدن آب گردد که باید آن را تخلیه کنید.

برای عیب یابی دقیق یخچال خود می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در تهران استفاده نمایید.

علت نوسان درجه یخچال بکو از چیست؟

در مواقعی که درجه یخچالتان دچار نوسان شده است، برای تعمیر یخچال بکو می توانید مطابق مراحل زیر عمل کنید:

 1. ممکن است کمپرسور یخچال دچار ایراداتی در کارکرد خود شده باشد که در نتیجه درجه دمای یخچال دچار نوسان خواهد شد.
 2. در این شرایط باید هرچه سریع تر برای تعمیر و یا تعویض کمپرسور یخچال خود اقدام نمایید.
 3. وجود هرگونه قطعی در جریان برق می تواند موجب در درجه یخچال نوسان ایجاد کند که باید از جریان صحیح برق مطمئن شوید.
 4. خرابی ترموستات از عواملی است که می تواند موجب نوسان در درجه یخچال شود.

تعمیر نوسان دمای یخچال بکو

در صورتی که قادر به عیب یابی و رفع ایراد دستگاه خود نیستید، می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال بکو تماس حاصل نمایید.

چرا چراغ اخطار یخچال بکو روشن شده است؟ چگونه این مشکل را در منزل برطرف کنیم؟

اگر چراغ اخطار دستگاه شما روشن شده است، برای عیب یابی و تعمیر یخچال بکو موارد زیر را چک نمایید:

 1. چراغ خطر زمانی که برودت داخل یخچال کم شده باشد روشن می ­شود.
 2. در صورتی که درب یخچال خود را در مدت زمان کوتاه به صورت مکرر باز و بسته کرده اید تا 24 ساعت سعی کنید تنها در مواقع ضروری درب یخچال را باز کنید.

تعمیر چراغ اخطار یخچال بکو

برای رفع عیب و مشکل اخطار در دستگاه، بهترین انتخاب استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در محل میباشد.

عیب یابی مشکل کار نکردن یخساز یخچال ساید بکو

اگر یخساز یخچال شما کار نمی کند، به راهنمای عیب یابی نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در زیر توجه نمایید:

 1. در صورتی که دمای فریزر بالاتر از 10 درجه فارنهایت (-12 درجه سانتیگراد) باشد یخساز به خوبی کار نخواهد کرد.
 2. همچنین دمای یخچال باید بین 0 تا 5 درجه فارنهایت (-18 تا -15 درجه سانتیگراد) تنظیم شود تا یخساز به درستی کار کند.
 3. سیم پیچ های تبخیر اگر بیش از حد یخ زده باشند، سیستم یخساز دچار ایراد خواهد شد.
 4. شیر ورودی آب یک دریچه مکانیکی است، در صورتی که بشکند یا خراب شود یخساز متوقف خواهد شد.
 5. جهت اطمینان از خرابی دریچه ابتدا یخچال بکو را از برق بیرون بکشید و خط تغذیه شیر را به دقت بررسی کنید.

تعمیر یخساز بکو

اگر یخساز دستگاه شما کار نمی کند و با راهنمایی های بالا مشکل برطرف نشد، کافی است برای رفع عیب و تعمیر یخچال بکو در تهران از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

چرا دیواره یخچال بکو عرق میکند و یا شبنم میزند؟

اگر به دنبال علت قطرات آب در دیواره های دستگاه هستید، برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر بکو موارد زیر را چک نمایید:

 1. درب یخچال بکو را در تعداد دفعات بسیار زیاد باز و بسته کرده اید.
 2. سعی کنید تعداد دفعات باز کردن درب یخچال را کاهش دهید.
 3. دمای محیط اطراف یخچال بکو خیلی کم است.
 4. مواد غذایی آبدار را در ظروف بدون درب در یخچال قرار داده اید.
 5. سعی کنید همیشه مواد غذایی را در ظروف سربسته بگذارید و سپس در یخچال قرار دهید.
 6. وجود قطرات آب در دیواره یخچال مشکل بسیار جدی نیست.
 7. می ­توانید قطرات آب را با یک دستمال پاک کنید اما در صورتی که قطرات به صورت طولانی مدت در بدنه و دیواره یخچال باقی ماند، باید با نمایندگی تعمیرات یخچال بکو تماس بگیرید تا یخچال توسط تعمیرکار حرفه ای سرویس شود.

علت عرق کردن یخچال بکو

تعمیر مشکل صدای یخچال بکو

برای رفع مشکل سر و صدا و تعمیر یخچال فریزر بکو به بررسی موارد زیر بپردازید:

 1. اگر صدایی که می­ شنوید شبیه ترکیدن حباب آب است، این صدا  طبیعی است.
 2. این صدا در اثر انتقال گاز مبرد از طریق لوله های موجود در یخچال شما ایجاد می­ شود.
 3. هنگامی که اجزای داخلی یخچال  منقبض یا منبسط می شوند، صدایی شبیه ترک خوردن به گوش می رسد که طبیعی است.
 4. این صدا را در صورتی که مواد غذایی خود را به تازگی در یخچال گذاشته باشید هم ممکن است بشنوید.

در صورتی که صدای بلند و آزار دهنده ای را از کمپرسور یخچال بکو می­ شنوید، شما نیاز به تعمیرات تخصصی دارید. در صورتی که از تجربه کافی برای تعمیر یخچال برخوردار نیستید با نمایندگی تعمیرات یخچال بکو تماس بگیرید.

تعمیر مشکل یکسره کار کردن یخچال بکو

در صورتی که موتور یخچال شما یکسره کار می کند، برای تعمیرات یخچال بکو موارد زیر را بررسی کنید:

 1. هوای گرم که وارد یخچال شده است باعث می شود یخچال برای مدت طولانی تری کار کند.
 2. اگر دمای یخچال در دمای پایین قرار گرفته باشد. امکان یکسره کار کردن آن وجود دارد.
 3. دمای یخچال را تا حدی گرم تر تنظیم کرده و صبر کنید تا دمای مناسب ایجاد شود.
 4. یکسره کار کردن یخچال ممکن است مرتبط با پارگی و یا فرسودگی لاستیک درب یخچال باشد.
 5. عدم تراز بودن یخچال نیز می تواند موجب یکسره کار کردن موتور یخچال شود.

اگر دستگاه شما یکسره کار می کند و با راهنمایی های بالا مشکل رفع عیب نشد، کافی است از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در تهران بهره مند شوید.

سرویس یخچال فریزر بکو به چه معنی می باشد؟

یکی از مواردی که همواره تعمیرکار یخچال بکو به مصرف کنندگان بازگو می کند این است که دستگاه را باید به طور مرتب حتی به صورت سالانه سرویس کرد، اما کمتر مصرف کننده ای را می توان پیدا کرد که این کار را انجام دهد، چرا که مصرف کنندگان هنوز نمی دانند که سرویس یخچال بکو چگونه از بروز خرابی در آن جلوگیری خواهد کرد، اگر شما هم از این دسته افراد هستید به شما توصیه می کنیم تا در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید علت این توصیه کارشناسان را بدایند.

 • قطعات یخچال ها به صورت زنجیه ای در کنار هم و به صورت همزمان کار می کنند، خرابی یکی از آن ها می تواند روی خرابی باقی آن ها تاثیر گذار باشد، برای مثال در صورتی که ترموستات دستگاه کار نکند ممکن است که موتور بیش از اندازه کار کند و بعد از گذشت مدتی به صورت تدریجی بسوزد که در آن زمان هزینه رفع مشکل برای شما بسیار زیاد خواهد بود.
 • علاوه بر این یخچال هم به مانند هر چیز دیگری نیاز به نگهداری و نحوه اصولی استفاده دارد و استفاده نادرست از آن می تواند آسیب های جبران ناپذیری به دستگاه شما بزند.
 • این در حالی اس که زمانی که تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو برای سرویس دستگاه به منزل شما مراجعه می کند تمامی این موارد را به شما آموزش خواهد داد و علاوه بر این سلامت عملکرد دستگاه شما و قطعات مختلف آن را هم مورد بررسی قرار خواهد داد.

هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر بکو

در آی پی امداد به شفاف سازی هزینه تعمیرات یخچال فریزر بکو پرداخته ایم تا با آگاهی از خدمات ما بهره مند شوید. همچنین در نظر داشته باشید که هزینه کلیه خدمات تعمیر یخچال فریزر بکو طبق تعرفه اتحادیه می باشد.

یاد آور می شویم که دلیل تفاوت قیمت ها به موارد زیر بستگی دارد:

 1. استفاده از قطعات به کار برده شده برای تعمیرات یخچال فریزر بکو
 2. مدت زمان گارانتی برای خدمات ارائه شده
 3. تکنولوژی به کار برده شده در دستگاه شما

دقت نمایید که تنها هزینه خدمات معیار نمیباشد و بهتر است به موارد دیگر اعم از استفاده از قطعات فابریک، ارائه ضمانتنامه و همچنین تعمیرکار متخصص جهت عیب یابی درست توجه نمایید تا به حفظ کیفیت دستگاه و همچنین افزایش طول عمر آن کمک نمایید. با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

قیمت خدمات تعمیر یخچال بکو در آی پی امداد

اگر کمی در مورد این موضوع فکر شود می توان پی برد که بخاطر مدل های مختلف موجود در بازار هزینه تعمیر یخچال فریزر بکو طبیعتا بسیار متغیر و متفاوت خواهد بود، اما برای این که به طور حدودی قیمتی در دست شما باشد در ادامه با جدول هزینه تعمیر یخچال بکو با ما همراه باشید.

خدمات تعمیرات یخچال بکو هزینه تعمیر یخچال بکو در آی پی امداد
هزینه تعویض لاستیک دور درب یخچال بکو 350/000 الی 990/000 تومان
هزینه تعویض موتور یخچال بکو 2/500/000 الی 3/500/000 تومان
هزینه تعمیر تایمر یخچال فریزر بکو 290/000 الی 390/000
هزینه تعمیر یخساز یخچال بکو 300/000 الی 800/000
هزینه تعویض فن یخچال بکو 150/000 الی 750/000
هزینه تعویض ترموستات یخچال بکو 190/000 الی 390/000
هزینه شارژ گاز یخچال بکو 490/000 الی 850/000
هزینه رفع نشتی آب از زیر یخچال بکو 150/000 الی 390/000
هزینه رگلاژ درب یخچال بکو 150/000 الی 300/000

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر بکو در تهران

مجموعه آی پی امداد با بهره گیری از متخصصین با تجربه و ارائه خدمات تخصصی توانسته است به نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران تبدیل شود. در آی پی امداد تمامی قطعات مورد استفاده برای تعمیر یخچال بکو از قطعات اصلی و اورجینال تهیه می­ شود. جهت جلب رضایت مشتریان عزیز هزینه سرویس و تعمیر یخچال بکو با بهترین قیمت ممکن صورت می ­گیرد و تمامی خدمات شامل گارانتی 3 الی 12 ماهه می ­باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با یکی از شماره های نمایندگی تعمیرات یخچال بکو تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار یخچال بکو beko در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات یخچال بکو beko در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی یخچال بکو beko به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر یخچال بکو beko، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

365 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. سعید 11 مرداد 1401

  سلام من یخچال بکو مدل dne 50560 dm دارم جایخیش شکسته ، آیا هست فابریک برای خریدن؟

  پاسخ دادن
 2. علی 05 مرداد 1401

  سلام. یخچال دوقلوی بکو دارم. برقامون رفت و اومد و فریزر خطای OC داد . بعد از حدود ۱۲ ساعت خطا رفع شد و پاک شد ؛ اما دمای فریزر که همیشه ماکزیمم منفی ۲۱ بود به بازه ی منفی ۱۱ تغییر کرد. . فریزر هم خیلی خوب کار میکنه. علتش چی هست؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 مرداد 1401

   سلام سنسور محیطی و قطعات دیفراست چک شود

   پاسخ دادن
  نسیم 18 تیر 1401

  با سلام. یخچال و فریزر من مارک بکو هست.‌موقع روشن و خاموش شدن صدایی شبیه کلیک می‌دهد. مشکل چیست؟ آیا گرم بودن هوا می‌تواند علت آن باشد یا مشکل از خرابی ترموستات است؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 تیر 1401

   سلام، صدای یخچال هنگام راه اندازی کمپرسور مربوط به رله اورلود است. رله راه اندازه موتور میباشد و اگر یخچال اتومات میکند، مشکلی نیست

   پاسخ دادن
  میرزابیان 14 تیر 1401

  یخچال فریزر بکو قدیمی داریم قسمت فریزر کامل سرد و اتومات می‌کند ولی قسمت یخچال گرم است. آیا ممکن است دریچه هوا سرد که از قسمت فریزر هدایت می‌شود بسته شده که با تغییر دکمه دما قدرب بازشدن نمی‌باشد؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 14 تیر 1401

   یا فن فریزر مشکل دارد که برودت را انتقال نمیدهد یا جلوی دریچه دمپر با مواد غذایی پوشیده شده یا دریچه دمپر به اندازه باز نیست. همچنین اگر سرمای فریزر کم شود، مشکل مربوط به نشتی گاز است. برای تعمیر یخچال بکو میتوانید از خدمات آی‌پی امداد بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  مرتضی 28 شهریور 1400

  سلام یخچال بکو دارم که خیلی صدا های وحشتناک میکنه و اخیرا هم مثلث قرمز روی نمایشگر اون روشن میشه ودرج حرارت روی نمایشگر ثابت نمی مونه ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 29 شهریور 1400

   سلام، فن، سنسور و موارد مربوط به کم شدن برودت باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال بکو بررسی شود.

   پاسخ دادن
  abbas 18 شهریور 1400

  سلام من یک فریزر بکو دارم نزدیک 5 ساله مدل b-575 وقتی درب رو باز میکنم اکثر وقت ها فریزر خاموش شده و مجدد روشن میشه مثل ری استارت شدن این مشکل هنگام باز شدن درب و زدن دکمه انجماد سریع اتفاق میوفته مشکل چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 شهریور 1400

   سلام، اتصالی دارد

   پاسخ دادن
    abbas 19 شهریور 1400

    بله من هم همین حدس رو زدم ایا دسترسی به بردش اسونه؟؟ چون اگر به بردش دسترسی پیدا کنم خودم میتونم تعمییرش کنم

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 19 شهریور 1400

     سلام برای دسترسی به برد بالای یخچال را ابتدا چک نمایید

     پاسخ دادن
  حمدالله قاضی 04 مرداد 1400

  فن یخچال بکو منزل ما خراب شده . سریع داغ می‌کنه و مثلث قرمزش روشن شده . دلیلش چیه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 مرداد 1400

   سرما در حال کم شدنه، فن بررسی شود

   پاسخ دادن
  احمد 03 مرداد 1400

  سلام دمای یخچال فریزر ما یکسر بالا پایین میشه دادم بردشم تعمیر کردن ولی بازم درست نشد مشکل مال چی میتونه باشه؟؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 04 مرداد 1400

   سلام، آیا سرمای داخل یخچال هم کم میشه؟

   پاسخ دادن
  منظور 27 تیر 1400

  سلام یخچال فریزر بکو مدل ۹۹۰۰ دارم.قسمت فریزر یخ می زد . متاسفانه به یک شرکت دادم که یخ زدگی را بر طرف کنند. البته یخ زدگی رفع گردید ولی مشکل دیگری پیش امد و ان این بود که یخچال ان که سالم بود اصلا خنک نمی کند . چند بار مراجعه کردند و حتی ترموستات یخچال را عوض کردن ولی باز هم خنک نمی کند . ایا شما در این زمینه می توانید کمک کنید ؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 28 تیر 1400

   سلام، یا مشکل دیفراست دارد که باید قطعات ترمودیسک، ترموفیوز، المنت، سنسور دیفراست و برد الکترونیکی بررسی شود و سپس چک نمایید تا فن سالم باشد و اگر مشکل حل نشد در نهایت شارژگاز بررسی شود.

   پاسخ دادن
   لیدا مرادنژاد 21 تیر 1401

   با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم شما نمایندگی برا تعمیر یخچال فریزر بکو در شهرستان مراغه دارین؟ و اینکه نمایندگی بکو تو مراغه هزینه خیلی زیادی نسبت ب سایر تعمیرکاران می گیره چون تنها نماینده بکو تو شهر مراغه هست اگر امکان داره یه شعبه نمایندگی هم برا مراغه باز کنید ممنون میشم با این وضعیت اقتصادی بی انصافی یه عده تعمیرکار هم واقعا ناراحت کننده اس و اگر مجبور باشیم ب نمایندگی خود بگو بگیم بیاد برا تعمیر می تونیم با شما تماس بگیریم برا هزینه ها و خدمات تعمیر از شما مشاوره بگیریم؟ ممنون و سپاسگزارم پیشاپیش از راهنمایی و پاسخگویی شما

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 22 تیر 1401

    سلام، مجموعه آی‌پی امداد برای تعمیر یخچال بکو در شهرهایی به جزء تهران یا کرج، به صورت آنلاین و رایگان به راهنمای شما میپردازد. اگر سوالی برای تعمیرات دارید در همین بخش پرسش نمایید

    پاسخ دادن
  ناصری 07 تیر 1400

  سلام فریزر بکو دارم از قسمت تخلیه آب چند بار یخ زدگی داشت مسیر خروج آب تمیز کاری شد و مشکلی نداره اما باز همونجا آب یخ میزنه علت چی میتونه باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 تیر 1400

   سلام، مشکل یخچال بکو شما از گرفتگی در قسمت فاضلاب است و باید چک نمایید تا به درستی رفع گرفتگی کرده باشید. ابتدا میله نازک را داخل سوراخ ناودانی (فاضلاب) نمایید و تا آخر فشار دهید تا گرفتگی برطرف شود و سپس پشت بند آن آب جوش بریزید تا گرفتگی برطرف شود. همچنین برای جلوگیری از این مشکل دقت نمایید تا مواد غذایی داخل فاضلاب نریزد و موادی که میتوانند داخل فاضلاب بروند را داخل کیسه یا درپوش بگذارید. برای عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال بکو بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  نوید 05 تیر 1400

  سلام دقیقا مشکل بنده در خرید یخچال بکو همین مورد شاداب فرمودند هستش مواد غذایی خوب نمیمونه داخل یخچال و دیگه اینکه تو این یک سالی که این ساید رو خریدم ۳ مرتبه از نمایندگی بابت یخسازش خدمات گرفتم یک مرتبه هم آزاد کسی رو آوردم الان هم متاسفانه خراب هستش تمام قطعات چرخدنده یخساز از جنس تفلون یا پلاستیک سخت هستش و چون در برودت فریزر حرکت میکنه سریع میشکنه خلاصه اگه دنبال یخچال به درد بخورین این یخچال رو بهتون توصیه نمیکنم در ضمن آب سردکن هم فوق العاده ضعیف هستش یک لیوان آی سرد داره و از لیوان بعدی گرمه باید یکساعتی بگذره تا سرد شه خلاصه درگیری داریم باهش

  پاسخ دادن
  داوود 22 خرداد 1400

  سلام یخچال بکو دارم الارمe0 میزد اومدن گفتن برد درست کردن باز دوباره میاد آلارم خطر مشکلش چی

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 24 خرداد 1400

   سلام، سنسور، سیم کشی و برد جهت تعمیر باید بررسی شود.

   پاسخ دادن
  رها 12 خرداد 1400

  سلام فریزر بکو ما بعداز رفتن برق چراغ قرمز روشن شد و خاموش نمیشد به نمایندگی بگو زنگ زدیم اومدن گفتم سانسورش ایراد داره بعد نصب مجددسنسور حال فن پشت دستگاه طولانی مدت کار میکنه و دیر به دیر خاموش میشه واقعا سر ادم درد میگیره از صدا قبلا تو مدت کم این اتفاق میافتاد چیکار باید کرد

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 12 خرداد 1400

   سلام، بر اثر نوسانات برق اگر محافظ نداشته باشد، برد آسیب میبیند. برای عیب یابی میتوانید از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال بکو بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
    م ص 21 مرداد 1400

    سلام.بدنه یخچال بعد از جابجایی برق دلرد. صفحه بورد گهگاهی تمام نوشته هاش از بین میره و یه صدای بم میده و با روشن و خاموش کردن برمیگرده برای مدتی. الان هم فریزر یخ نمیزند و با روشن و خاموش کردن فن به کار میفته و دوباره یکم یخ میزنه. توضیح اینکه ۳ سال پیش بورد بالا و پایین تعویض شده و ۱ سال پیش سنسور پشت فن فریزر عوض شده. یخچال ساید بکو. عیب از چی میتونه باشه؟؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 22 مرداد 1400

     سلام، مشکل یخچال بکو شما از شارژگاز است و احتمالا اتصالی در برد الکترونیکی هم هست

     پاسخ دادن
  Ali 11 خرداد 1400

  یخچال ما ساید بکو هست ولی یکی از طبقه هاش در هر دو طرف ناقصه الان میتونم پیدا کنم؟؟؟

  پاسخ دادن
  ماهی 08 خرداد 1400

  سلام وقت بخیر یه مدته یخ هایی ک یخساز می‌سازه یخورده سیاهی روش مشاهده میشه علتش چیه؟؟ همش اینطور نیس بعضیاش. واینکه ترمزگیر یخچال زده بیرون باید چیکارش کنم نمیتونم در یخچال رو ببندم حتما باید ترمز گیرشو فشار بدم با دست بعد درو ببندم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 خرداد 1400

   سلام، شیلنگهایی که به یخساز وصل است گرفتگی دارد. ترمزگیر هم محکم فشاردهید تا برنگرده. برای عیب یابی و رفع مشکل میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران بهره مند شوید.

   پاسخ دادن
  H 30 اردیبهشت 1400

  سلام وقت بخیر یخچال من مارک beko هست مدتیه که داخل آب لجن های سبز و آشغال های ریز پیدا میشه چکار باید بکنم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 31 اردیبهشت 1400

   سلام، قسمت فاضلاب یخچال شما گرفته است و برای حل این مشکل طبق توصیه تعمیرکار نمایندگی تعمیرات یخچال بکو، باید با یک میله خیلی نازک که در انتهای دیواره دستگاه تعبیه شده است، گرفتگی را برطرف نمایید و پشت بند آن آب جوش بریزید

   پاسخ دادن
    H 31 اردیبهشت 1400

    ممنونم خودمون ميتونيم تميز کنیم یا باید تعمیر کار بیاد؟

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 01 خرداد 1400

     خودتون میتونید تمیز کنید. راهنمای رفع گرفتگی درین در سایت درج شده

     پاسخ دادن
   محدثه 28 دی 1400

   سلام وقت بخیر یخچال فریزر ما قسمت بالاش سرماش کم شد و الان بعد گذشتن چند روز دیگه سرما نداره فریزر هم که خوب کار میکرد امروز متوجه شدم سرمای کافی نداره و وسایل کشوهای بالایی نرم شدن به نظرتون مشکلش چی می‌تونه باشه

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 28 دی 1400

    سلام، مشکل از نشتی گاز است. یخچال فریزر بکو شما باید طبق استاندارد شارژگاز شود.

    پاسخ دادن
  رضا 08 اردیبهشت 1400

  سلام آیا توی شهرستان های دیگه هم نمایندگی دارید؟ یخچال ما بعضی وقت ها صدای تقه ی بلندی میدی. قبلاً صدای کمتری داشت اما الان صداش خیلی بلندتر شده.

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 09 اردیبهشت 1400

   سلام، ابتدا بررسی نمایید تا مشکل از فن نباشد. همچنین پایه های کمپرسور را چک نمایید تا شل نباشد و سپس دقت نمایید تا صدا از موتور یا رله اورلود کمپرسور نباشد.

   پاسخ دادن
  علی 23 اسفند 1399

  سلام یخچال سردنمیکنددرضمن زمان کارکردش هر4ساعت نیم ساعت خاموش میشه وباعث سوختن فن میشه فعلا خاموش منتظر تعمیرکارشماهستیم

  پاسخ دادن
   علی 29 اسفند 1399

   سلام من درپاکدشت ساکن هستم لطفا شمارنزدیکترین تعمیرکاربکورامعرفی نمایید یخچال فریزرم خاموش نمیکندوسرمایش قابل رضایت نیست تنظبمهایش راهرچه بالا پایین کردم موفق نشدم

   پاسخ دادن
  رامین 08 اسفند 1399

  با سلام کشوی جا میوه ای یخچال دوقلوی بکو شکسته آیا میتونم از نمایندگی تهیه کنم

  پاسخ دادن
  محمدشریف دهواری 10 بهمن 1399

  سلام موتور یخچال ساید در نمایندگی بکو در شهرستان عوض کردم این موتور جدید صدایش زیاد است

  پاسخ دادن
  رضایی 27 دی 1399

  سلام .. فریزر بکو منزل هر چندماه برفک زده و وسایل داخل نرم شده و ما باید خاموش کرده و یک روز با سشوار یخها را اب کرده و خوشک کنیم و دوباره بکارش بیندازیم ...چرا و یک تعمیرکار اوردیم و گفت بردش مشکل دارد .....و ما نداریم .....از شهر ساری هستم ....

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 27 دی 1399

   سلام، به بررسی ترمودیسک بپردازید. ترمودیسک به المنت فرمان یخزدایی نمیدهد. برد مشکلی ندارد.

   پاسخ دادن
  مونا 30 آذر 1399

  سلام وقت بخیر یخچال فریزر ساید بکو دارم بعر از اسباب کشی که جابه جاش کردم آب ازش نمیاد البته بگم یخ می سازه ولی آب و یخ ازش نمیاد میشه راهنماییم کنین

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 30 آذر 1399

   سلام، سنسور یخساز بررسی شود.

   پاسخ دادن
    جوانمرد 25 اسفند 1399

    سلام داخل شیارهای یخچال یکسری پودر های قهوه ای ریخته میشه دلیلش چی هست؟

    پاسخ دادن
  علی 05 آذر 1399

  سلام یخچال دوقلوی فریزر یخچال بکو دارم یه بار که برق رفت اومد نمایشگر فریزر تو یه دما ثابت نیس 18 4 الآنم تازگیا یخچال درشو که باز میکنی دماش عوض میشه گاها هم می‌ره روی چتر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 05 آذر 1399

   سلام، سنسور محیطی را ابتدا بررسی و در صورت خرابی اقدام به تعویض نمایید. همچنین بررسی نمایید که نوسانات برق به برد الکترونیکی آسیب نزده باشد.

   پاسخ دادن
  محمد زارع 22 آبان 1399

  سلام سايد بكو موتورش اتوماتيك نميكنه مشكلش چيه ؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 23 آبان 1399

   سلام، ابتدا سنسور و برد بررسی شود و در نهایت چک نمایید تا دستگاه شما مشکل گاز نداشته باشد.

   پاسخ دادن
    محمد زارع 24 آبان 1399

    سنسورش ميگن كه موجود نيس شما موجود دارين؟

    پاسخ دادن
  خسروپور 18 آبان 1399

  سلام یخچال فریزر بکو دارم چند وقتی هست که از کمپرسور یک نویز بلند شنیده میشه تعمیرکار میگه باید عوض بشه آیا امکان بررسی و تعمیر وجود ندارد و باید کاملا کمپرسور رو عوض کرد لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 19 آبان 1399

   سلام، کمپرسور زمانی که شاتون بزند باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  هیلا 16 مهر 1399

  باعرض سلام ودرود ،یخچال دوقولو بکو دارم درجه رو‌گذاشتم 1 اما خیلی یخ میکنه،درجه باید رو چند باشه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 مهر 1399

   سلام، درجه را روی 5 یا 6 بگذارید.

   پاسخ دادن
  محمد زرگانی 18 شهریور 1399

  با عرض سلام علت برفک زدن یخچال بکو چی میتونه باشه

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 18 شهریور 1399

   با سلام، عدم دیفراست یا یخ زدایی مشکل یخچال بکو میباشد. سنسور دیفراست، ترموفیوز، ترمودیسک، المنت، فن و برد الکترونیکی را بررسی نمایید.

   پاسخ دادن
    معصومه 27 تیر 1400

    با سلام دوهفته است ساید بکو چهار در خریدم امروز چراغ اخطارش روشن شده.مشکلش چیه?میشه راهنمایی کنید

    پاسخ دادن
     آی پی امداد 28 تیر 1400

     سلام، چراغ اخطار به دلیل کم شدن برودت داخل یخچال روشن میشود

     پاسخ دادن
1 3 4 5
اینستاگرام آی پی امداد