علت خاموش شدن کولر گازی

علت خاموش شدن کولر گازی

Rating: 4.3/5. From 12 votes.
Please wait...

دلیل خاموش شدن کولر گازی

علت خاموش شدن کولر گازی

در این قسمت از آی.پی امداد به موضوع علت خاموش شدن کولر گازی ( دلیل خاموش شدن کولر گازی )میپردازیم.کولر های گازی کم کم وسعت بیشتری از جامعه را در بر گرفته اند و مشتریان بیشتری به سمت استفاده از این نوع کولر ها رفته اند.این کولر ها سیستم تهویه مناسب تری دارند ، سر صدای کمتری دارند و نیازی به کانال کشی نداشته و در کل مزایای بهتری نسبت به سیستم های تهویه قبلی مانند کولر آبی دارند اما گاهی ممکن است خاموش شوند که برای شما علت خاموش شدن کولر گازی را شرح میدهیم.

کولر های گازی در مدل های مختلفی تولید و وارد بازار می شوند، کارخانه های زیادی این کولر ها را تولید می کنند و هر یک بسته به تخصص و ایده های خود تفاوت هایی را در ساخت این کولر ها اعمال کرده اند. اما آنچه که مهم است بدانید این است که در کل اغلب این کولر ها دارای سیک سیستم کاری هستند و تقریبا همه آنها دارای یک ساختار مشترک هستند.

علت خاموش شدن کولر گازی
دلیل خاموش شدن کولر گازی

اما تعمیر کولر گازی را نمی توان به عهده هر فردی گذاشت و این کار باید حتما توسط افراد خبره و تکنسین های مجرب کولر گازی انجام شود زیرا هر گونه خطا می تواند باعث آسیب های بیشتری به دستگاه شما شود.

برای شارژ گاز کولر گازی , اطلاع از هزینه تعمیر کولر گازی و ارتباط با نمایندگی کولرگازی ها با برندهای متفاوت به عنوان مثال نمایندگی تعمیرات کولر گزی گری , نمایندگی تعمیرات کولر گازی هایسنس , نمایندگی تعمیرات کولر گازی تراست و.... با شماره های زیر تماس بگیرید.

دلیل خاموش شدن کولر گازی :

یکی از مشکلاتی که در برخی از کولر های گازی شاهد ان هستیم خاموش شدن کولر گازی است که به شرح علت خاموش شدن کولر گازی میپردازیم.این مشکل به دلایل متفاوتی بستگی دارد و همیشه علت خاموش شدن کولر گازی یکسان نیست. در این پست با دیدگاه کمک به  مشتریان همیشگی  خود عمده ترین و مهم ترین دلیل خاموش شدن کولر گازی که می تواند زمینه ساز خاموشی کولر گازی باشد را با  هم مروری کوتاه خواهیم داشت.

 • اتصال در سیستم برق کشی خانه و یا اتصالات برقی کولر گازی

اولین موردی که به عنوان دلیل خاموش شدن کولر گازی میتوان به آن اشاره کرد مشکل در اتصالات است.تشخیص به موقع این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد. چه عیب از سیستم سیم کشی خانه باشد و یا از اتصالات برقی خود کولر گازی باشد اگر به موقع تشخیص داده نشود می تواند جبران نا پذیر شود.

علت خاموش شدن کولر گازی
دلیل خاموش شدن کولر گازی

کولر های گازی به 220 ولت برق نیاز دارند تا راه اندازی و به خوبی کار کنند. اگر به دلیل اتصال در سیستم سیم کشی خانه این تناوب ولتاژ به وجود بیاید هر بار برد فرمان توقف کولر گازی را خواهد داد.

دیگر علت خاموش شدن کولر گازی اتصالات درون خود کولر گازی است که اگر به میزان موثر برق دریافت نکنند که می تواند به دلیل قطع اتصال، اتصال نا کافی ، برق دزدی، خراب شدن خازن و ... می باشد که باید تعمیرکار کولر گازی این مشکل را با بررسی میزان برق ورودی به کولر گازی و آمپر هر یک از اجزا الکترونیکی کولر گازی بررسی کند.

برای این کار نیاز به یک مولتی متر و آمپر متر می باشد.

اما توجه به این نکته هم باید داشته باشید که بر اساس تخصص و تجربه کارشناسان ما در شرکت تعمیر لوازم خانگی آی.پی امداد یکی از شایع ترین دلایل افت ولتاژ کولر های گازی و در واقع دلیل خاموش شدن کولر گازی استفاده از سیم کشی طولانی و یا گرفتن برق از سایر پریز های مصرفی دیگر است. بهتر یک سیم مجزا برای ک.لر گازی در نظر بگیرید و در ضمن در مسیر استفاده از این سیم هیچ پریز و یا مصرف کننده برقی دیگری تعبیه نکنید.

 • خراب شدن برد کولر گازی

از دیگر علت خاموش شدن کولر گازی میتوان به معیوب شدن برد آن اشاره کرد.اگر سیسم کشی کولر گازی مشکل نداشت نکته بعدی که باید در تعمیر کولر گازی که مرتبا خاموش و روشن می شود در نظر گرفت بررسازی و تعمیر برد کولر گازی می باشد. برد کولر گازی مرکز فرمان دهی کولر است. آنها با دریافت اطلاعات باعث می شوند که کولر در وضعیت های مختلف کار کند. اگر این برد آسیب دیده باشد و یا به دلیل عمر طولانی فرسوده شده باشد مرتبا اطلاعاات  نا درست به دستگاه می دهد که یکی از آنها خاموش کردن کولر می  باشد.

علت خاموش شدن کولر گازی
دلیل خاموش شدن کولر گازی

اغلب برد ها قابل تعمیر هستند. برای تعمیر برد کولر گازی باید حتما از متخصصین صاحب صلاحیت بهره بگیرید. هر برد از یکسری مدار تشکیل شده که دقت در تعمیر برد کولر و یا شناخت تعمیرات هر گونه برد کولر گازی اهمیت فراوانی در سلامت آن و عمر دوباره برد کولر گازی دارد.

 • خراب شدن کمپرسور کولر گازی

سومین دلیل خاموش شدن کولر گازی خراب شدن کمپرسور دستگاه است.برای اینکه کولر گازی شروع به فعالیت کند کمپرسور باید استارت کند. اگر بلافاصله پس از اینکه کولر را روشن کردید با صدایی مواجه شدید و یا بدون صدا و در عرض چند ثانیه کولر خاموش شد احتمال دارد کمپرسور جام کرده باشد و یا گریپاژ کرده باشد.  در این حالت کمپرسور نمی تواند کار کند و بلافاصله باعث خاموش شدن کولر گازی می شود.

برای رفع علت خاموش شدن کولر گازی و تعمیر کمپرسور کولر گازی هم تنها با شناخت عامل این عیب ممکن است. متخصص تعمیر کولر گازی اولین اقدامی که باید انجام دهد دلیل جام بودن و یا گریپاژ کردن کمپرسور است. باید با  علم به این موضوع پی ببرد که کارکرد طولانی مدت کمپرسور و عمر زیاد آن باعث شده تا جام کند. متاسفانه بسیاری از افراد نا بلد و غیر حرفه ای بلافاصله و بدون بررسی دلیل گریپاژ و یا جام کردن کمپرسور بلافاصله مشکل را گردن عمر طولانی آن می اندازند.

علت خاموش شدن کولر گازی
دلیل خاموش شدن کولر گازی

با شناخت دلیل به راحتی می توان افدام به تعمیر کمپرسور کولر گازی کرد. پس به یاد داشته باشید به راحتی نباید کمپرسور تعیوض شود.

وقتی کمپرسور خراب شود یعنی جام کند و یا گریپاژ کند به اصطلاح متخصصین تعمیر کولر گازی آمپر کشی می کند. این آمپر کشی و یا خرابی کمپرسور دلایلی زیادی دارد . از آن جمله می توان به خراب شدن و یا سوختن خازن راه انداز ، کم بودن ظرفیت نامی خازن استفاده شده ، مشکلات مکانیکی کمپرسور،کم بودن برق ورودی به کولر گازی ، استفاده از سیم نا مناسب برای لوله کشی و یا طولانی بودن سیم کشی ، ضربه خوردن کمپرسور و ... را نام برد.

برای تعمیر کمپرسور کولر گازی ابتدا باید همه عوامل بررسی شود و بعدا با رفع ایراد کمپرسور  باید عامل به وجود آورنده این عیب نیز مرتفع شود.

 • نیم سوز شدن موتور کمپرسور و یا موتور فن کولر گازی

برای چهارمین دلیل خاموش شدن کولر گازی به نیمسوز شدن موتور کمپرسور اشاره میکنیم.البته اغلب این موضوع دیده نمی شود مگر اینکه عمر طولانی کولر داشته باشد. موتور کمپرسور اگر نیم سوز شده باشد توان لازم برای کارکردن طولانی مدت را ندارد و پس از پند لحظه کار کردن خاموش می شود. البته گاها خود موتور هم عیب ندارد. برای تعمیر موتور کمپرسور کولر گازی باید ابتدا مسیر گردش گاز و سلامت رله را هم بررسی کرد که اگر غیب از این دو باشد هم روی موتور کمپرسور تاثیر خواهد گذاشت.

موتور فن هم اگر کار نکند باعث داغ شدن موتور کمپرسور و قطع کارکرد آن می شود.

 • ترموستات خراب است

ترموستات خراب پنجمین علت خاموش شدن کولر گازی است.ترموستات وظیفه تنظیم دمای محیط و اعلام روشن و خاموش کردن کولر گازی به برد را دارد. ترموستات ها اگر خراب شوند به اصلاح کولر گازی تعادل خاصی دیگر ندارد. مثلا تفاوتی ندارد شما چقدر میزان خنکی را به کولر بدهید. در هر صورت ممکن است خیلی زود فرمان توقف و خاموش شدن کولر را بدهد.

بنابراین برای عیب یابی کولر گازی که مرتبا خاموش می شود یکی از قطعاتی که باید حتما بررسی شود ترموستات است. کارشناس تعمیر کولر گازی با استفاده از یک ترموستات  سالم و یا بواسطه یک آمپر متر می تواند سلامت ترموستات را بررسی کند. اگر ترموستات خراب بود باید اقدام به تعویض ترموستات ک.لر گازی  شود زیرا قابل تعمیر نیست ولی اگر ترموستات سالم بود باید  سیم های رابطی که ترموستات را به کمپرسور متصل می کنند بررسی شود.

 • گرفتگی مسیر جریان گاز

دلیل خاموش شدن کولر گازی :ولر های گازی با استفاده از گاز موجود در کمپرسور سرما تولید می کنند. اگر بلافاصله با روشن کردن کولر صدایی می آید و کولر متوقف می شود احتمال دارد که مسیر گاز به دلایلی گرفته باشد. مثلا احتمال اینکه لوله های رابط بر اثر برخورد با جسمی سخت له شده باشند وجود دارد

 • خراب بودن رله استارت

دلیل خاموش شدن کولر گازی :اغلب یکی از اولین قسمت هایی که در تعمیر کولر گازی که خاموش می شود تست می کنند رله استارت است. برای این کار  شستی اورلود را یک فشار کوچک می دهند و رها می کنند. اگر رله خراب باشد کمپرسور به کار می افتد و دیگر خاموش نمی شود. برای تعمیر رله استارت کولر گازی تنها باید آن را با نمونه مشابه تعویض کنید.

 • خراب شدن اورلود

دلیل خاموش شدن کولر گازی :اورلود اگر حساس شود حتی به جریان عادی موتور هم واکنش نشان می دهد و کمپرسور را از کار می اندازد.  برای اطمینان از مشکل اورلود باید با قرار دادن آمپر متر در مدار ، اورلود از جریان خارج شود. در این حالت کمپرسور بدون مشکل کار خواهد کرد. در نتیجه اولود باید تعویض شود.

تعمیر و تعویض اور لود تنها باید توسط متخصص تعمیر کولر گازی انجام شود زیرا برای تعمیر اورلود کولر گازی باید موتور از کولر خارج و پس از تعویض اورلود دوباره سیم پیچی شود و کولر شارژ مجدد شود.

خرابی خازن راه انداز ، نصب بد ، قرار گرفتن پنل خارجی در منطقه نا مناسب ، کثیف شدن بیش از اندازه فیلتر،  اتصال بدنه و چندین و چند عامل دیگر هم می تواند از دلایلی خاموش شدن کولر گازی باشد .

شناسایی و تعمیر عیوب کولر گازی  یک موضوع کاملا تخصصی است و افرادی باید برای تعمیر کولر گازی اقدام کنند که ضمن داشتن تجربه و دانش لازم تجهیزات و امکانات کافی و مناسب را هم داشته باشند.

شرکت تعمیر لوازم خانگی ای پی امداد با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت موثر و مفید و خدمات ارزشمند به مشتریان خود در همه نقاط تهران آماده ارائه خدمات عیب یابی و تعمیر انواع کولر گازی در هر منطقه از تهران با مجرب ترین کارشناسان ، تعمیرات حضور در محل مشتری، استفاده از قطعات اورجینال و اصلی و ضمانت 12 ماهه تعمیرات خود به مشتریان می باشد.

شما هم می توانید با اعتما دبه کارشناسان ما تعمیر کولر گازی خود را به ما سپرده و ضمن  دریافت بهترین خدمات در کمترین زمان و بصورت 24 ساعته جزو مشتریان شرکت ای پی امداد قرار گرفته و از تخفیف های ویژه ما بهره مند شوید.

در مقاله علت خاموش شدن کولرگازی به زوایای مختلف پرداختیم و متوجه دلیل خاموش شدن کولرگازی شدیم ، ما در آی.پی امداد سعی نموده ایم به آموزش تعمیرات کولرگازی بپردازیم تا چنانچه فنی هستید به رفع عیب بپردازید ، لازم است بدانید که تعمیرات کولرگازی تخصص میخواهد ، به طور مثال اگر علت خاموش شدن کولرگازی را میدانید ، تنها برای تعمیرات کفایت نمیکند ، شما برای تعمیرات کولرگازی سامسونگ ، الجی ، اجنرال ، بلومبرگ ، بکو ، گری ، هایسنس ، تراست ، میتسوبیشی و... با نمایندگی تعمیرات آن تماس حاصل نمایید .

نمایندگی تعمیرات کولرگازی الجی ، نمایندگی تعمیرات کولرگازی سامسونگ ، نمایندگی تعمیرات کولرگازی اجنرال

 

 

 

45 دیدگاه

 • علیرضا مجتهدی از تبریز

  باسلام کولر ما بعد از مدتی کمی کارکردن خاموش میشود لطفا راهنمایی فرمایید

  Rating: 4.7/5. From 3 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، سنسور و شیربرقی کولرگازی خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رستمیان

  باسلام و سپاس.اسپلیت۳۶هزار تراست دارم دیروز خاموش شد چک کردم بلبرینگ فنبیرونی جام کرده بود عوض کردم…متاسفانه امروز هم کمپرسور خاموش شد چک کردم فن دوباره خاموش و موتور فن داغ شده البته بعداز نیم ساعت روشن کردم کولر عادی کار میکند فعلا…شهرستان دهلران هستم هوا بالای ۵۰درجه گرم است ممنون میشم علت تکرار خاموشی و ازکارافتادن دوباره فن بیرونی و کولر را بفرمایید.

  Rating: 1.0/5. From 2 votes.
  Please wait...
 • Neda

  سلام،اسپیلت ما ال جی هست،و همون روز اول ک نصب کردیم این مشکل رو داشت ک بعد حدود تقریبا ی ساعت خاموش میشود و ارور ch38 رو میدهد،علت چیست؟

  Rating: 1.5/5. From 2 votes.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی کولرگازی الجی خود را چک نمایید و بدانید که به تعمیرکار کولرگازی الجی نیاز دارید .

   Rating: 1.0/5. From 1 vote.
   Please wait...
 • Neda

  سلام،اسپیلت ال جی ما بعد از نصب متوجه شدیم ک حدود تقریبا ی ساعت روشن بودن یهو خاموش میشود و ارور ch 38 رو میدهد ،علت چیست؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • امان اله

  سلام کولر میسوبیشی دارم پنج ساله کار میکنه یه ک بار سرویس کردم توسط خود نصاب کولر اما یک مرتبه خاموش شد وحالا فن را تکان داد تا روشن شود لطفا راهنمایی ام کنید متشکرم

  No votes yet.
  Please wait...
 • محمد کرکه آبادی

  سلام
  کولر ما گاهی خاموش میشه و برق اون کاملا قطع میشه بطوریکه حتی دریچه اش بسته نمیشه وقتی خاموش هم میکنیم گاهی تا چند دقیقه روشن نمیشه
  در مسیر کولر ترانس هم قرار داره به نظرتون ایراد از کدومه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی کولرگازی خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ابراهیم بهادری

  سلام .ایامیشود اورلودکولرگازی رابرای چندثانیه مستقیم کرد تامطمئن شوم اورلودسوخته که کمپرسورراه نمی افتد

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خیر .اگر برق مستقیم بزتید کمپرسور شما میسوزد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مسعود فرزاد

  سللام و خسته نباشید اسپیلت 30000 هیتاچی دارم چند سالی اوضاع خوب بود سال پیش کمپرسور 2 دقیقه روشن بود و خاموش میشد بعد از 2 دقیقه دوباره راه میافتاددر تمام درجات این گونه بود سرویسکار آمد بعد از تمیز کردن کندانسورر و اواپراتور – گاز را هم شارژ کرد – درست شد امسال دوباره همان ایراد ایجاد شده از درجه 25 به 16 هم که میرم کمپرسور 2 دقیقه استارت میکند وبعد خاموش میشود واین کار تکرار میشه لازم بذکر است در ابتدای روشن کردن دستگاه خاموش زمان درگیر بودن کمپرسور بیشتر از دقیقه است و در این حالت سرویس کار ایرادی در دستگاه نمیبیند بعد از 10 الی 15 دقیقه کمپرسور 2 دقبقه روشن و 2 دقیقه خاموش میشود و تا زمان خاموش کردن دستگاه اینگونه میماند پارسال هم همینطور بود– ممنون از کمک شما

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یک خازن هارد استارتر به کولرگازی هیتاچی خود اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حمید

  سلام وقت شما بخیر بنده یه اسپیلت ایستاده دارم
  وقتی میزارمش روی حالت سرمایشی چند دقیقه کار میکنه بعد خاموش میشه دوباره بعد از چند دقیقه روشن و خاموش میشه میخواستم بدونم مشکل از کجاست

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خازن هارداستارتر ااضافه شود ، چون در اوج گرما برق اجازه نمیده کمپرسور کامل کار کند ، سیستم برقی هم چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حسین یاراحمدی

  سلام
  کولر اسپیلت 24هزار گری خریدم چون خونمون کوچیکه خیلی سرد میشه درجه اون رو 24گذاشتم ولی بازم سرده خیلیا میگن نباید کولر و خاموش روشن کرد .
  خواستم بدونم روشن خاموش کنیم کول رو چند مرتبه در روز ضرر داره یا نا؟
  وقتی هم رو 24 به بالا میگذرم مرتب از کمپرسور خارج میشه دوباره میاد رو کمپرسور وقتی اینجور میشه موتور یه صدایی میده
  باید چکار کرد؟ درجه روی چند باشه؟ روشن خاموش کردن چندبار در روز براش ضرر داره؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، درجه کولرگازی روی 24 باشد ، کولرگازی نسبت به درجه هوا شما اتومات میکند و در روز پشت سرهم خاموش و روشن کردن فشار به کمپرسور میاید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • شایان

  درود بر شما
  فن داخلی کولر 30000 سامسونگ ما بطور نا منظم خاموش میشه، البته برق آن قطع نمیشه وچراغ چشمک زن آن فعاله، باید آنرا خاموش و روشن کرد تا درست باشه، در همین حالت اما کمپرسور روشنه و کار میکنه، ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، بر اینورتور شما مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد فرهادی

  سلام.کولر ما یهویی خاموش شده ودیگه کار نمیکنه .البته ببخشید کولر دوتیکه سی هزارهست.روشن هم میکنی اصلا برق ندارد چیکار باید بکنم.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیک کولرگازی چک شود

   No votes yet.
   Please wait...
 • سید حمیددراجی زاده

  سلام یه کولر ۱۹هزار دارم بعد از چند دقیقه کارکرد فیمز خانه میپرد

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خازن اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • نوذری

  سلام
  دستگاه 24 هزار اینورتر ال جی در حال کارکردن خاموش شده ارور ch38 میده

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی کولرگازی الجی باید چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد

  با سلام
  كولر گازي روشن ك ميكنم روي حالت گرمايشي چند ثانيه بعد بوق ميزنه و خاموش ميشه و چراغا روي پنل چشمك ميزنن

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد پنل اواپراتور و سنسور چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد پارسا هادی پور

  سلام” محمد پارسا هستم “از اطلاعات وتجربه های مفیدی که ارائه نمود ید “سپاسگزارم ،میتونه کار راه انداز باشه ،البته اگر،خود فرد هم آشنائی داشته باشه ،مبحث کلی وجامعی بود ” متشکرم

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، ممنون بابت انرژی مثبتتون .

   No votes yet.
   Please wait...
 • تیموری

  سلام ببخشید کولر گازی ما فقط در حالت گرمایش که قرار میگیره بیشتر اوقات خاموش میشه و32رو نشون بده بعضی شبها تا صبح روشنه ولی بعضی شبها خاموش میشه مشکلشچیه ممنون میشم راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، در ابتدا کندانسور تمیز شود ، چنانچه مشکل حل نشد یک خازن اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • آریا صدیقی

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  بنده اسپلیت پاناسونیک دارم. چند وقتی که چراغ تایمرش در هنکام کار کردن اسپلیت روشنه و چشمک میزنه. و خود کولر نیز، هم باد خنک نمیده و هم اینکه به طور خودکار و تصادفی مدام خاموش میشه! خواستم ببینم علت چی میتونه باشه؟
  ممنون از راهنمایی شما

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خازن هارداستارتر اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • اسماعیل حقدوست

  سلام خسته نباشید کولر جنرال سی هزار دارم هیتر که روشن میکنم چند دقیقه کار میکنه و بعد خاموش میشود و دوبار روشن و خاموش هر پنج دقیقه میخواستم ببینم خرابه یا با تنظیمات کنترل درست میشه ؟؟ ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام با تنظيمات كنترل درست ميشود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مهدی شاهی

  سلام کولر جنرال دارم ۳۰ هزار سرد و گرم وقتی میخواد موتور روشن بشه فیوز روی برد میسوزه و کلا خاموش میشه عیب از چه قسمتی میتونه باشه ؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، برد الکترونیکی دستگاه شما اتصالی دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیر کولرگازی جنرال بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سعید شکوهی

  باسلام کولرگازی گری ۱۲هزاراگه درجه ان را روی درجه ۳۰ قرار دهم کار میکند ولی اگه روی درجه پایین تری قرار دهیم سریع off میکند راهنمایی فرمایید مشکل از چی است

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، خازن و سنسورهای کولرگازی شما باید چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی گری در تهران بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حامد براتی

  سلام کولر ۲۴ سامسونگ دارم وقتی رو هیتر میذارم بعضی وقتا بعد چند ساعت انگار خاموش شه درش نیمه بسته میشه و فن خاموش میشه ولی کمپرسور یه صدایی میده و حالتش عوض میشه و گاز سرد وارد لوله هاش میشه طوریکه لوله ها برفک میزنه باید جریان برقشو قطع و وصل کنم و دوباره روشن کنم تا درست شه ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کولر گازی شما مشکل شارژگاز دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات نمایندگی تعمیرات کولرگازی سامسونگ در تهران بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد کعبی

  سلام من کولر کی جی 24000دارم وقتی روشن کردم کمی کار می کند بعد روی نمایشگر حرف EC می آید وکولر خاموش می شود پره هم بسته می شود علت چیست

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یک خازن اضافه نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سعید رحیمی

  سلام کولر گری۲۴هزار گرفتم کار میکرد نصاب نصب کرده کنترلش نبود با دکمه صفحه روشن کرده خاموشش کرده الان موتور پشت روشن میشه پنل روشن نمیشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، پنل مشکل دارد .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.