logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر یخساز یخچال ایکس ویژن

تعمیر یخساز یخچال ایکس ویژن
تعمیر یخساز یخچال ایکس ویژن
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر یخساز یخچال ایکس ویژن به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات تعمیر یخساز یخچال ایکس ویژن مسئله ای است که افراد در زمان خرابی یخساز خود نیازمند آن خواهند شد. به طور کلی برخی از مشکلات یخساز ممکن است توسط کاربران در منزل قابل رفع باشد. از این رو در ادامه این مقاله از آی پی امداد مشکلات یخساز ساید ایکس ویژن را مورد بررسی قرار داده ایم و نحوه استفاده از این یخساز را نیز بیان کرده ایم. بنابراین با مطالعه این مطلب می توانید برخی از ایرادات این دستگاه را به راحتی برطرف نمایید.

کاربران گرامی، در صورت وجود هرگونه پرسش درباره تعمیر یخساز ایکس ویژن می توانید در انتهای صفحه (قسمت دیدگاه) با دیگر کاربران و سایت تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد به پرسش و پاسخ بپردازید.

نحوه تماس با نمایندگی یخساز ساید بای ساید ایکس ویژن در تهران

اگر یخساز یخچال ساید ایکس ویژن شما مشکل و نیاز به رفع عیب دارد، برای استفاده از خدمات نمایندگی آی پی امداد مراحل زیر را طی نمایید:

 • ایتدا با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تماس حاصل نمایید یا به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
 • بعد از تماس مشخصات شما ثبت می گردد و تکنسین جهت عیب یابی یخساز ساید ایکس ویژن با استفاده از قطعات فابریک در محل شما حاضر می شود.
 • در نهایت نسبت به خدمات تعمیر یخساز یخچال ایکس ویژن گارانتی و فاکتور تقدیم میگردد.

تعمیر یخساز یخچال ایکس ویژن در محل

تعمیر یخساز ایکس ویژن در محل و در کم ترین زمان یکی از مشخصه هایی است که هر نمایندگی آن را ندارد و در واقع یک مزیت محسوب می شود. این موضوع برای تمامی مصرف کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا بدون هدر رفتن زمان در سریع ترین زمان ممکن عیب یابی و رفع عیب می گردد. از طریق تماس شما با نزدیک ترین مرکز نمایندگی مجاز تعمیرات یخساز یخچال ایکس ویژن، تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و مشکل یخساز معیوب شما را برطرف می نمایند.

چگونه اقدام به راه اندازی یخساز یخچال ایکس ویژن نماییم؟

روش فعال سازی و راه اندازی یخساز یخچال ایکس ویژن به شرح زیر است:

 1. معمولا در اکثر یخچال های این برند کلید فعال سازی یخساز به شکل on می‌باشد.
 2. همچنین ممکن است به صورت یک اهرم فلزی باشد که باید برای فعال کردن یخساز آن را به قسمت پایین بیاورید.

راه اندازی یخساز یخچال ایکس ویژن

طریقه خاموش کردن یخ ساز یخچال ایکس ویژن

برای خاموش کردن یخساز یخچال ساید ایکس ویژن خود باید به دنبال دکمه ice off بر روی پنل نمایشگر یخچال خود باشید. با فشار دادن این دکمه می توانید به مدت معینی یخساز را خاموش کنید. در صورتی که این دکمه روی صفحه نمایش یخچال شما وجود ندارد، می توانید دکمه off بر روی یخساز را انتخاب کنید.

طریقه ریست کردن یخساز یخچال ایکس ویژن

در ادامه نحوه ریست یخساز ساید بای ساید ایکس ویژن را آورده ایم که با انجام مراحل آن می توانید ریست کردن یخساز یخچال خود را انجام دهید:

 • در یخچال های ایکس ویژن لازم است ابتدا دکمه reset ice maker را به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا با انجام این کار یخساز ریست شود.

راهنمای تعمیرات یخساز یخچال ایکس ویژن توسط تعمیرکار آی پی امداد

بسیاری از افراد به هنگام خرابی یخساز یخچال ایکس ویژن خود تمایل دارند که خودشان در منزل آن را عیب یابی و تعمیر کنند. آموزش تعمیرات یخساز ایکس ویژن یکی از مواردی است که به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا از علت بروز مشکل یخساز خود اطلاع پیدا کرده و در صورت توانایی آن را رفع نمایند. شما با مطالعه راهکارهایی که در ادامه این بخش جهت عیب یابی یخساز ساید ایکس ویژن آورده شده است، می توانید دستگاه خود را در منزل تعمیر کنید. در صورت تخصصی بودن مشکل باید از تعمیرکار متخصص کمک بگیرید.

چرا یخساز یخچال ساید بای ساید ایکس ویژن کار نمی کند؟

ممکن است شما نیز با مشکل کار نکردن یخساز ایکس ویژن خود مواجه شوید که برای رفع عیب یخساز باید نکات زیر را بررسی کنید:

 • در برخی مواقع علت بروز این مشکل به دلیل انسداد و گرفتگی لوله انتقال آب به یخساز یا شیر برقی است.
 • اگر برد کنترلی یخساز یخچال ایکس ویژن دچار ایراد شود نیز ممکن است این مشکل رخ دهد که نیاز به بررسی تخصصی دارد.
 • دقت داشته باشید که میکروسوئیچ قفل درب یخچال کاملا سالم باشد.
 • همچنین باید سایر قطعات مرتبط مانند ترموستات و همچنین فیلتر آب یخچال را نیز بررسی نمایید.

چرا یخساز یخچال ایکس ویژن یخ نمی سازد؟

یکی از رایج ترین مشکلات یخ ساز یخچال ایکس ویژن مربوط به عدم تولید یخ یا یخ نساختن است که برای عیب یابی این مشکل باید موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • ابتدا باید بررسی کنید که یخساز روشن باشد که می توانید روشن بودن آن را از روی نمایشگر یخچال یا محفظه یخساز بررسی کنید.
 • در صورتی که دمای یخچال بیش از اندازه بالا باشد، یخساز قادر به ساخت و تولید یخ نخواهد بود.
 • چنانچه شیر ورودی آب دچار مشکل شده باشد، یخساز نمی تواند یخ بسازد که باید شیر برقی را بررسی کنید.

چرا در یخساز یخچال ایکس ویژن یخ کم است؟

ممکن است شما نیز به هنگام استفاده از یخساز ایکس ویژن خود متوجه شوید که دستگاه مقدار کمی یخ تولید کرده است و به دنبال بررسی و عیب یابی یخساز یخچال ایکس ویژن خود باشید که می توانید از موارد زیر کمک بگیرید:

 • به طور کلی یخسازها توانایی تولید مقدار معینی یخ را دارند و بیش از آن نمی توانند یخ تولید کنند.
 • ممکن است یخساز شما دچار انسداد به وسیله یخ های قبلی شود که باید محفظه آن را خالی کنید.
 • امکان دارد که یخ ها درون محفظه به هم چسبیده باشند و توانایی خروج نداشته باشند که در این صورت مقدار خروجی یخ کم خواهد بود.

سنسور یخساز ساید بای ساید ایکس ویژن در کدام قسمت قرار گرفته است؟

سنسورها یکی از قطعاتی هستند که می توانند اجازه شکل گیری یخ را به یخساز دهند. از این رو در صورت بروز مشکل در این قطعات ممکن است یخساز کارکرد درستی نداشته باشد. برای اینکه بتوانید به سنسور یخساز دسترسی لازم را پیدا کنید، می توانید پنل مخصوص یخ ساز یخچال ساید ایکس ویژن را باز نموده و اقدام به عیب یابی این قطعه کنید.

ترمودیسک یخساز یخچال ایکس ویژن کجاست؟

بروز برخی از مشکلات در کارکرد یخساز یخچال ساید ایکس ویژن می تواند مربوط به قطعه ترمودیسک باشد که از قطعات مهم یخچال به شمار می رود. این قطعه که محل قرارگیری آن در میان اواپراتور یا المنت می باشد، قابلیت تحمل دمای بالای یخچال را دارد. همچنین اجازه نمی دهد تا دمای المنت بیش از حد افزایش پیدا کند.

ترمودیسک یخساز یخچال ایکس ویژن

شیر برقی یخساز یخچال ایکس ویژن در کدام قسمت میباشد؟

در صورتی که شیر برقی یخساز یخچال خراب شده باشد و یا فشار آب آن کم شده باشد، شیر ورودی باز نشده و در نتیجه یخساز کار نخواهد کرد. این کار منجر به ساخته نشدن یخ و یا کار کنکردن یخساز نیز می گردد. از این رو با شناخت این قطعه می توانید اقدام به بررسی و عیب یابی دقیق یخساز یخچال ایکس ویژن خود نمایید. شیر برقی در ناحیه پشتی پنل یخچال قرار گرفته است.

شیر برقی یخساز یخچال ایکس ویژن

قطعات یخساز ایکس ویژن را از کجا تهیه کنیم؟

به طور کلی استفاده از قطعات باکیفیت و اورجینال برای تعمیرات یخ ساز ساید ایکس ویژن می تواند کیفیت اولیه این دستگاه را به طور کامل حفظ نماید. بنابراین به هنگام خرابی یخساز یخچال ایکس ویژن اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید، این است که حتما از قطعات اصلی برای رفع مشکل این بخش استفاده کنید. برای تهیه قطعات یخساز ایکس ویژن نیز می توانید با کارشناسان آی پی امداد تماس بگیرید تا بهترین قطعات را برای شما تهیه نمایند.

نتیجه گیری از تعمیر یخساز یخچال ایکس ویژن

تعمیر یخساز یخچال ایکس ویژن یکی از مسائل مهمی است که در این مقاله از آی پی امداد به طور کامل آن را مورد بررسی قرار دادیم. همچنین به آموزش عیب یابی یخساز ایکس ویژن نیز پرداختیم. در صورت مواجهه با هرگونه خرابی یا ایراد می توانید اقدام به رفع عیب یخساز یخچال ساید ایکس ویژن خود نمایید. در صورتی که قادر به رفع مشکلات و تعمیرات یخچال خود نیستید، می توانید با کارشناسان نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس بگیرید.

1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. مرادی 28 تیر 1401

  سلام یخسازش خیلی اذیت می‌کنه سالی دوبار باید به پشتیبانی زنگ بزنی بیان تعمیرش کنند یکی از معایب این یخچال هست اعصاب آدم بهم میریزه

  پاسخ دادن