تعمیر ماشین لباسشویی ارج

تعمیر ماشین لباسشویی ارج

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج

تعمیر ماشین لباسشویی ارج در تهران باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز آی.پی در محل عیب یابی و رفع عیب گردد ، هرکجای تهران ( شرق ، غرب ، شمال و جنوب ) که هستید ، کافی است با نزدیکترین شعبه در زیر تماس حاصل نمایید تا تعمیرکار مربوطه ظرف کمتر از یک ساعت در محل شما عزیزان حضور پیدا نماید ، به خواندن ادامه دهید تا با راهنمای فارسی استفاده ، علت ارور و رفع کد خطا ، نحوه تعمیر کردن لباسشویی ارج توسط خودتان آشنا شوید .

تعمیر ماشین لباسشویی ارج

برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج در تهران با کجا تماس بگیریم ؟

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در تهران کجاست ؟

تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج !! نگران نباشید ، مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج با استفاده از قطعات فابریک طول عمر لباسشویی شما را افزایش میدهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج

چرا برای تعمیرات لباسشویی ارج آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • مجموعه آی.پی امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • در آی.پی امداد  تعمیرات لباسشویی ارج با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .
 • تعمیرکار لباسشویی ارج با لباس فرم آی.پی در محل حاضر میشود .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی ارج ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی ارج خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش لباسشویی ارج بهره مند شوید و لازم است بدانید که آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج میباشد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج

خدمات لباسشویی ارج در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج

 • تعمیر ماشین لباسشویی ارج در محل
 • تعویض لاستیک درب لباسشویی ارج
 • تعمیر و تعویض تایمر لباسشویی ارج
 • تعویض میکروسوئیچ لباسشویی ارج
 • تعویض شیربرقی و هیدروستات لباسشویی ارج
 • تعویض دیگ ، کاسه نمد و سه نظام لباسشویی ارج
 • تعویض پمپ تخلیه لباسشویی ارج
 • جرم گیری لباسشویی ارج
 • تعویض فیلتر لباسشویی ارج
 • کلیه خدمات لباسشویی ارج در محل

لوازم خانگی ارج که اولین بار در یک کارگاه کوچک در سال 1316 در تهران تولید شدند امروزه به عنوان یکی از نامی ترین لوازم خانگی ایرانی در ایران و خاورمیانه شناخته می شوند . نام ارج به این دلیل برای این محصولات انتخاب شد که فعالی اولیه این کارخانه آهنگری، ریخته گری و جوشکاری بود و سه حرف اول این کلمات این نام را تشکیل داد.

در سال 1348 و با توجه به رشد این تولیدات این کارخانه ، محل کارخانه به جاده کرج انتقال یافت و با به کار گیری هزاران نیروی زبده و برتر در حوزه لوازم خانگی تحولات زیادی در تولیدات این کارخانه به وجود آمد و نام ارج فرا گیر تر شد.

این کارخانه به منظور تامین سرمایه خود در سال 1352  از قالب شرکت سامی خاص به قالب شرکت سهامی عام تغییر ماهیت حقوقی داد  و عمده سهام آن به مردم واگذار شد هر  چند بیشتر سهام این شرکت مربوط به صنایع ملی ایران و بانک ملی ایران بود.

تولید ماشین لباسشویی ارج و همچنین انواع دیگر لوازم خانگی در این کارخانه به شدت با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و تکنولوژی ها ادامه یافت و هر روز بر سبد محصولات این کارخانه افزوده شد.

کارخانه تولید لوازم خانگی ارج اما به عنوان قیدمی ترین کارخانه تولید لوازم خانگی در ایران می باشد. این کارخانه اولین کارخانه ای بود که در ایران و در سال 1353 اقدام به ساخت یخچال ساید بای ساید ارج نمود.  هر چند مشکلات مالی بین سال های 78 تا 82 باعث توقف خط تولید این کارخانه شد و بعدا مشکلات مالی بیشتری گریبان گیر این کارخانه شد ولی هنوز مردم از تولیدات با کیفیت این کارخانه بخصوص یخچال فریزر و ماشین لباسشویی ارج نهایت رضایت و استفاده را دارند.

توجه توجه : دقت فرمایید که arjservice.ir نمایندگی تعمیرات ارج میباشد و آی.پی امداد تنها در قالب تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج در تهران فعال میباشد .

تعمیرات لباسشویی ارج

هر چند کارخانه تولید لوازم خانگی ارج در سال های اخیر با برخی از مشکلات مالی دست و پنجه نرم کرده ولی با این وجود اجازه نداده تا این اتفاقات بر تولیدات با کیفیت و پیشرو این کارخانه اعم از ماشین لباسشویی ارج سایه افکند.

ماشین های لباسشویی ارج در بین تولیدات لوازم خانگی ایرانی از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. این ماشین ها در ابعاد و حجم های مختلف ساخته می شوند و مدل های متفاوت در طرح های متنوع ماشین لباسشویی ارج در راستای تامین نیاز و سلیقه های مختلف و میزان توانایی مختلف مردم جامعه می باشد.

ماشین لباسشویی ارج از بهترین مواد اولیه و تحت شدیدترین آزمایشات و کنترل های کیفی تولید می شود و از لحظه ورود مواد اولیه ساخت ماشین لباسشویی ارج تا لحظه تحویل به مشتری در تمامی مراحل این کنترل ها اعمال می شود.

ماشین های لباسشویی ارج با قابیلت تنظیم سرعت موتور بین 400 تا 1200 دور در دقیقه و یک خشک کن قدرتمند 500 دور در دقیقه طراحی و ساخته می شوند تا کاربر بتواند در کمترین زمان بهترین نتیجه شستشو را بگیرد.

مصرف آب کم برای شستشو و میزان کم مصرف برق  از قابلیت های اساسی ماشین لباسشویی ارج می باشد. این ماشین های لباسشویی ارج از کلید های شستشوی اقتصادی برای مواقعی که میزان لباس کمتر و یا کثیفی کمتری  دارند بهره گرغته و  کاربران می توانند در صورت نیاز اقدام به تنظیم دمای شستشو و یا حتی شستشوی لباس با آب سرد بکنند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج به منظور هدفمن کردن خدمات پس از فروش لوازم خانگی ارج و همچنین خدمات تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی ارج خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج را به شرکت ها و نمایندگی های مختلف برون سپاری و در قسمت های کلان خود آنها را اداه می کند.

حتی به منظور تامین نیاز مشتریان این کارخانه خدمات تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی ارج در نمایندگی های مختلف و تعمیرگاه مجازه ماشین لباسشویی ارج در سراسر ایران نیز ارائه می شود.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج

تولیدات به روز لوازم خانگی ارج تعمیرات ماشین لباسشویی ارج را به امری تخصصی و پیچیده مبدل کرده که نیاز به دانش و تخصص زیاد دارد. در این راستا تنها افرادی می توانند اقدام به تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی ارج بکنند که قبلا در دوره های پیشرفته تعمیر ماشین لباسشویی با تکنولوژی به روز و پیشرفته حضور داشته  باشند.

در این راستا تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد با بهره گیری از بهترین و دانش آموخته ترین کادر اجرایی تعمیر ماشین لباسشویی و با تکیه بر بیش از 50 سال سابقه مفید و ارزشمند خود در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی توانسته خدمات تخصصی و پیشرفته تعمیر ماشین لباسشویی ارج را با ردیافت کد  تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج به مشتریان این شرکت ارائه کند.

از خدمات این شرکت می توان به تعمیرات 24 ساعته در کمترین زمان و با ضمانت نامه معتبر 12 ماهه اشاره کرد که در راستای تعهدات شکرت ای پی امداد به مشتریان خود می باشد.

در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج آی پی امداد از قطعات اصلی و اورجینال خود کارخانه ارج برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج استفاده می شود که اصلی ترین و معتبرترین قطعات و لوازم یدکی می باشند.

انجام تعمیر ماشین لباسشویی ارج در محل زندگی و یا کار مشتریان به منظور کاهش هزینه های حمل و نقل و استهلاک ماشین لباسشویی ارج می باشد و در ضمن خود مشتری می تواند ارائه خدمات با کیفیت تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج را ببیند.

اگر شما هم از مشتریان آی.پی امداد هستید به منظور دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ارج و یا تعمیر هر یک از لوازم خانگی ارج می توانید با نمایندگی های مختلف تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج آی پی امداد در سراسر تهران تماس گرفته و در کمتر از 5 ساعت از خدمات تعمیراتی ما با بهترین نیرو ها و ضمانت نامه رسمی 3 الی 12 ماهه بهره مند شوید. در آی.پی امداد تعمیر یخچال ارج هم نیز انجام میگردد .

چگونه لباسشویی ارج خود را تعمیر و عیب یابی نماییم ، تعمیرکار لباسشویی خود شوید

آیا ماشین لباسشویی ارج شما نیاز به تعمیر دارد؟ برای رفع عیوب لباسشویی ارج خود نگران نباشید.در این مقاله برای حل مشکل لباسشویی ارج شما راهکارهایی ارائه می شود تا عیب یابی و تعمیر لباسشویی ارج شما صورت گیرد.

توصیه های یک تعمیرکار متخصص شامل دستورالعمل های گام به گام برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج می شود که برنامه شستشو را اجرا نمی کند، لباس ها را آبکشی نمی کند یا نمی چرخد. راهکار های ارائه شده برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج که نشتی پیدا کرده است، یک واشر تکان دهنده دارد و غیره نیز بسیار کارساز است.

ماشین لباسشویی ارج چگونه کار می کند ؟

ماشین لباسشویی ارج اساساً یک وان بزرگ است که بارها و بارها با آب پر می شود و پس از آن تخلیه می شود و می چرخد تا لباس های خیس را خشک کند و یک دستگاه یا یک مخلوط کننده در وسط قسمت بالایی ماشین لباسشویی یا یک درام نورد در قسمت جلویی ماشین لباسشویی دارد که برای به هم زدن محتویات داخل ماشین لباسشویی ارج است.

سیکل های ماشین لباسشویی ارج در نمایندگی تعمیرات

چهار چرخه ای که ماشین لباسشویی ارج انجام می دهد، شامل پر کردن، شستن، تخلیه و چرخش است. اگر چه این توابع بسیار ساده هستند اما تعدادی از چیزها می توانند در مورد آنها اشتباه باشند.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی ارج

شما می توانید چندین مشکل را به سادگی حل کنید. با این حال بعضی از مسائل بهتر است توسط تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج تعمیر و رفع شود. قبل از کار بر روی ماشین لباسشویی ارج مطمئن شوید که آن را از برق جدا کرده باشید. ماشین لباسشویی باید قبل از اینکه بخواهید درب آن را برای کار کردن روی آن و تعمیر آن باز کنید، خالی باشد.

چرا ماشین لباسشویی ارج خوب کار نمی کند؟

اگر ماشین لباسشویی ارج هیچ کاری انجام نمی دهد، به عبارت دیگر آن اجرا نمی کند و هیچ گونه نویز یا صوتی ایجاد نمی کند هنگامی که در هر چرخه تنظیم می شود، آن ممکن است هیچ برقی دریافت نکند.

اگر آن متوقف شود هنگامی که باید به چرخه بعدی ادامه داد، محافظ بار بیش از حد دستگاه ممکن است متوقف و قطع شود. در این مورد، برخی از مقالات را برای کاهش بار بردارید و اجازه دهید محافظ خود را تنظیم مجدد کند. سپس ماشین را راه اندازی مجدد کنید. (در بعضی موارد ممکن است لازم باشد ماشین لباسشویی ارج را از برق جدا کرده و سپس دوباره آن را به برق وصل کنید تا تنظیم مجدد شود.)

رفع عیب ماشین لباسشویی ارج که خوب کار نمی کند

1-مطمئن شوید که دستگاه به برق وصل شده و روشن است. در صورت لزوم، ظرف مورد استفاده را برای برق، با استفاده از لامپ کاری، دستگاه یا تستر ولتاژ بررسی کنید. مطمئن شوید که درب ماشین لباسشویی ارج کاملا بسته شده است.

2-اگر ظرف به نظر خراب می رسد، مدار قطع کننده یا فیوزی که به ظرف وصل است را بررسی کنید.

3-سیم برق را بررسی کنید. ماشین لباسشویی را از برق جدا کرده و سیم آن را برای یک شکاف یا نهر چیز ساییده شده بررسی کنید. در صورت لزوم، سیم را جایگزین کنید.

4-درب را باز کنید و سوییچ درب و تب روی درب را که آن را به جهت مخالف فشار می دهد، بررسی کنید. سوییچ را فشار دهید و آن را آزاد کنید. اگر آن کلیک نمی کند زمانیکه این کار را انجام می دهید، احتمالاً خراب شده است. سوئیچ را بردارید، آن را آزمایش کنید و در صورت نیاز آن را جایگزین کنید.

5-اگر ماشین لباسشویی ارج هنوز کار نمی کند، کنترل آن ممکن است نادرست باشد. با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج جهت تعمیرات لباسشویی ارج تماس بگیرید.

راهنمایی: برای جلوگیری از مشکلات ماشین لباسشویی خود، مراحل تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی ارج را دنبال کنید. از مقدار مناسب مواد شوینده و سختی آب برای ماشین لباسشویی خود استفاده کنید، مطمئن شوید که ماشین لباسشویی دارای سطح مناسبی بوده و بیش از حد پر نشده است.

چرا ماشین لباسشویی ارج به درستی لباس ها را آبکشی نمی کند و برای تعمیر چه کنیم ؟

اگر مواد شوینده بعد از یک سیکل در لباسهایتان یا در ماشین لباسشویی باقی می مانند، مشکل ممکن است به دلایل مختلف زیر رخ داده باشد.

ابتدا مطمئن شوید که دستگاه را به درستی استفاده می کنید. به عبارت دیگر، مقدار مناسب صابون را در ظرف مواد شوینده قرار دهید و دستگاه را بیش از حد بارگیری نکنید. برای کسب این اطلاعات، راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی ارج خود را بررسی کنید. فقط بار بیش از حد بزرگ می تواند باعث شستشو نادرست و نامناسب شود.

اگر این نوع مسائل باعث مشکلات نباشند، شانس خوب این است که آب شستشو درون درام نرود یا به درستی تخلیه نشود.

1- دریچه های تغذیه را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که دریچه های تامین آب که شیلنگ ها را تامین می کنند، تماماً باز می شوند.

2- اطمینان حاصل کنید که شیلنگ پیچ نخورده است.

3- شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ماشین کاملاً تخلیه شده است. انسداد می تواند سبب شستشوی کثیف شود و آب در درام بماند. هنگام بارگذاری، دستگاه را تماشا کنید تا اطمینان حاصل کنید که آن بعد از هر چرخه شستشو و خیساندن لباسها کاملاً خالی می شود.

4- برای اطمینان از اینکه شیلنگ تامین آب سرد مسدود نیست، شلنگ را بررسی کنید. دریچه ورودی به شیلنگ را خاموش کنید و سپس آن را از ماشین لباسشویی ارج جدا کنید. انتهای آن را در یک سطل قرار دهید و سپس شیر آب را مجددا متصل کنید. آن باید جریان قوی ارائه دهد. اگر شلنگ جریان خوبی نداشته باشد، ممکن است شلنگ به طور جزئی مسدود شده باشد. برای تعیین اینکه آیا شلنگ مسدود شده است، انتهای آن را از دریچه جدا کنید، آن را بر روی شلنگ بیرونی بپیچانید و دوباره امتحان کنید. اگر جریان هنوز هم محدود و تنگ است، شلنگ را پاک کنید یا جایگزین کنید.

5- اگر این اقدامات کارایی نداشت، با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ارج برای تعمیر لباسشویی ارج تماس بگیرید.

چگونه ماشین لباسشویی ارج که دچار نشتی شده است را تعمیر کنیم؟

نشتی آب از ماشین لباسشویی معمولا از شیلنگ یا اتصالات می آید. اطمینان حاصل کنید که آبی که نشتی به نظر می رسد از لوله پشتیبان تخلیه نشده است. برای جلوگیری از آسیب احتمالی سیل که ممکن است در صورت انفجار شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی ارج رخ دهد، مطمئن شوید که شیلنگ های مش ضد زنگ فولادی و دریچه های خاموش کننده بدون شیب را نصب کنید، همانطور که در سمت راست نشان داده شده است. با این، شما می توانید به راحتی هر دو اهرم آب گرم و سرد را بین روزهای شستشو خاموش کنید.

1- اتصالاتی که شیلنگها به سوپاپ ها و پشت ماشین لباسشویی ارج وصل می شوند را بررسی کنید. همچنین برای شلنگ های فرسوده یا نشتی دار بررسی هایی انجام دهید. در صورت لزوم سرپیچ ها یا گیره های شلنگ را محکم کنید یا شلنگ ها را به طور کامل جایگزین کنید. قبل از برداشتن شلنگ اطمینان حاصل کنید که فلکه آب را خاموش کرده اید و بعد از جدا کردن آنها را در یک سطل تخلیه کنید .

سینی پلاستیکی که در مراکز پیشرفته خانگی موجود است، در صورتی که ماشین لباسشویی ارج دارای نشتی کوچک باشد، از کف محافظت می کند.

چگونه ماشین لباسشویی ارج که مشکل پرشدن آب دارد را تعمیر کنیم؟

اگر هر دو آب گرم و سرد به نظر برسد که با فشار خوب وارد ماشین لباسشویی شود، آب در طول چرخه پر شدن از طریق لوله تخلیه می شود. اطمینان حاصل کنید اتصال شلنگ تخلیه به مخزن حداقل 34 اینچ بالاتر از کف باشد ( در مورد این مشکل با لوله کش صحبت کنید). یک شکاف هوایی بین شلنگ تخلیه و لوله که مانع برگشت جریان می شود برای داشتن بسیار خوب است.

علت دیگر برای ماشین لباسشویی ارج که پر نمی شود می تواند وجود داشته باشد که سوئیچ سطح آب، تایمر یا انتخاب درجه حرارت خراب شده باشد.

اگر واشر شما بیش از حد پر شده باشد،شما ممکن است دریچه ورودی آب معیوب یا سوئیچ سطح آب داشته باشید.یک شیر آب ورودی خراب اغلب باعث می شود که آب به داخل وان آب نشتی کند. سوئیچ سطح آب معیوب نمیتواند سطح آب درست در ظرف را تشخیص دهد و به آب علامت خاموشی بدهد و موجب سرریز شود. تعمیر لباسشویی ارج بهتر است توسط تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج انجام شود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

23 دیدگاه

 • لیلا مرادیان

  قفل بازدرب لباسشوییم شکسته نورالاد لرستان هستم کجاببرمش

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناشناس

  لباسشویی ما ارج قدیمی مدل ۴۲۴۰ هست.نحوه کار باهاش رو بلد نیستیم.یک اینکه لطف کنین تنظیمات اولیه رو بگین
  دوم اینکه سلکتور سمت راست باید روی چه حرفی باشه که بعد از یکی دوبار شستشو بره روی حالت خشک کن.
  سوم اینکهچند علامت داره که غیراز اون علامت پنکه بقیش رو بگین چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، استارت کار در لباسشوی ارج را وی d بگزارید و سپس فرایند شستشو را شاهد باشید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سیاوش.

  با سلام وتشکر ، ماشین لباسشوئی ام جدیدا مشکل ٱبگیری داره .دیگ استارت میخوره و میچرخه،اما ٱبگیری نمیکنه ،دراصل از قسمت پودر لباسشوئی صدای هووووو میاد انگار که موتور بدون ٱبه.هیچ تغییری نست به قبل هم انجام نشده

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیربرقی لباسشویی ارج خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سلیمانی

  باسلام ماشین لباسشویی ما هنگام ابکشی تسمه ان خارج میشود لطفا راهنمایی نمائید ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فولی موتور و تسمه فولی بالا را تراز نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مجنونی

  باسلام ماشین لبسشویی ما ارج قدیمیه چند وقته موقع ابکشی تسمه از دور خارج میشه ابکشی و خشک کن انجام نمیشه لطفا راهنمایی کتید

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • احمدی

  با سلام و خسته نباشید خوشبختانه ماشین لباسشویی من مدت ۲۳ ساله کار میکنه و من هنوز نتونستم از ش دست بکشم اما این چند سال اخیر بدنه ی اون زنگ زده شده میخواستم بپرسم آیا امکان تعویض بدنه هست و اگر هست چه باید بکنم ، ممنون از شما

  No votes yet.
  Please wait...
 • بهمن ظاهری

  سلام من یک لباس شوی دارم دور تند و خشک کنش کار نمی کند لطان راهنمای بفرمای

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یا تایمر یا موتور لباسشویی ارج شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ف ک

  سلام ماشین لباسشویی من ارج قدیمیه.میخوام بفروشمش.اکه کسی میخواد پیام بده قطعاتش و بدنه هم سالمه.

  No votes yet.
  Please wait...
 • مهدیزاده

  سلام ارج قدیمی روشن نمیشه مشکل میتونه از چی باشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اتصالات برقی ، موتور و برد الکترونیکی چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد

  باسلام ووقت بخیر لباس شویی حالت Dکه میذارم آبگیری میکنه ولیآبگیریش قطع نمیشه بره مرحله بعد.
  باتشکر

  No votes yet.
  Please wait...
 • سالار

  سلام ماشین لباسشویی ما ارج قدیمیه موقع آبگیری که باید باسرعت کار کنه وآبگیری کنه عمل نمی کنه ولباسها آب دارن علت چیست ؟ممنون از راهنماییتون.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیربرقی ، پمپ تخلیه و تایمر لباسشویی ارج شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رضا سعیدی

  سلام ،لباسشویی ارج دارم که وقتی به حرکت موتور میرسد دائما در یک جهت می چرخد و قطع نمیشود تا برعکس بچرخد و حتی کل تایمر عوض شده ولی مشکل همچنان باقی است لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی ارج شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرید امیدی

  سلام ساکن کرج هستم ماشین لباسشوئی ارج مدلzf650 دارم از کف آن آب نشت میکنه و موقع آب کشی صدای خیلی زیادی داره کارمند بازنشسته هستم و هزینه خرید ماشین جدید و تعمیرات زیاد رو ندارم پرداخت کنم لطفا راهنمائی بفرمایید تعمیر کار منصف معرفی کنید با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کاسه نمد ، بلبرینگ … و کمکهای لباسشویی ارج شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امین موحدی

  سلام
  مزاحم شدم. ماشین لباس شویی. ارج. قدیمی. داریم. جدیداً وقتی کار میکند از زیر ماشین. آب. میریزد. بسته به مقدار. لباس. کمتر. یا بیشتر. میشود. اشکال. چیست لطفاً هزینه اش را هم بفرمایید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف شیلنگهای زیر و جاپودری چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.