تعمیر ماشین لباسشویی ارج

تعمیر ماشین لباسشویی ارج

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج

تعمیر ماشین لباسشویی ارج در تهران توسط تیم حرفه ­ای و مجرب آی.پی امداد با خدمات ویژه در محل صورت می­گیرد. آی.پی امداد در این مقاله به شرح راهنمای فارسی استفاده از استفاده از لباسشویی ارج ، علت ارورهای مختلف نمایان شده بر روی صفحه نمایش ، راه حل رفع کد خطا و نحوه عیب یابی ماشین لباسشویی ارج پرداخته است. شاید برایتان کمی عجیب باشد که یک تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج تمام اصول و فنون تعمیر در منزل را آموزش دهد . اما یکی از اهداف مجموعه آی.پی امداد کاهش هزینه شما مصرف کنندگان عزیر است. از این رو در این مقاله تمام آموزش ­های لازم جهت تعمیر ماشین لباسشویی ارج در منزل  به شما داده می­ شود.

در صورتی که با استفاده از این آموزش ­ها مشکل ماشین لباس­شویی تان حل نشد هرکجای تهران ( شرق ، غرب ، شمال و جنوب ) که هستید ، کافی است با نزدیکترین شعبه در زیر تماس حاصل نمایید. پس از اولین تماس شما تعمیرکار نمایندگی لباسشویی ارج  ظرف کمتر از یک ساعت در محل شما عزیزان حضور پیدا خواهد کرد. در ادامه این مقاله با آی.پی امداد پیشرو در امر تعمیر لوازم خانگی ارج همراه باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی ارج در تهران

برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج در تهران با کجا تماس بگیریم ؟ نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در تهران کجاست ؟

نگران نباشید !! چونکه ، مجموعه آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج با استفاده از قطعات فابریک در خدمات طول عمر لباسشویی شما را افزایش میدهد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج
نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج

چرا برای تعمیرات لباسشویی ارج آی.پی امداد را انتخاب نمایید ؟

 • مجموعه آی.پی امداد با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .
 • در آی.پی امداد  تعمیرات لباسشویی ارج با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه انجام میگردد .
 • تعمیرکار لباسشویی ارج با لباس فرم آی.پی در محل حاضر میشود .
 • بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود در غیر این صورت تعمیرکار لباسشویی ارج ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه لباسشویی ارج خریداری نموده اید با شماره نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید تا از نصب رایگان و خدمات پس از فروش لباسشویی ارج بهره مند شوید و لازم است بدانید که آی.پی امداد تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج میباشد .

توجه توجه : دقت فرمایید که arjservice.ir ، نمایندگی تعمیرات ارج میباشد و آی.پی امداد تنها در قالب تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج در تهران فعال میباشد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج

تاریخچه :

لوازم خانگی ارج  برای اولین بار در یک کارگاه کوچک در سال 1316 در تهران تولید شدند. شاید آن روز هیچ کس فکرش را نمی­کرد که ارج به عنوان یکی از نامی ترین لوازم خانگی ایرانی در ایران و خاورمیانه شناخته  شود.  نام ارج از سه حرف اول  آهنگری، ریخته گری و جوشکاری  انتخاب شد زیرا فعالیت اولیه کارخانه شامل این موارد بود.

در سال 1348 و با توجه به رشد چشم­گیر تولیدات کارخانه ارج ، محل کارخانه به جاده کرج انتقال یافت. مدیران ارج با به کار گیری هزاران نیروی زبده و فنی در حوزه لوازم خانگی تحولات زیادی در تولیدات این کارخانه به وجود آوردند. امروزه کمتر کسی است که نام ارج را نشنیده باشد .در سال 1352این کارخانه  جهت  تامین سرمایه خود  بیشتر سهام خود را به مردم واگذار کرد و از قالب شرکت سامی خاص به قالب شرکت سهامی عام تغییر ماهیت حقوقی داد .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج به منظور هدفمند کردن خدمات پس از فروش لوازم خانگی ارج و همچنین خدمات تعمیر و عیب یابی تعمیر ماشین لباسشویی ارج را به شرکت ها و نمایندگی های مختلف برون سپاری و در قسمت های کلان خود آنها را اداه می کند. خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج  شامل موارد زیر است:

 • تعمیر ماشین لباسشویی ارج در محل
 • تعمیر و تعویض تایمر، لاستیک درب، دیگ، کاسه نمد، شیربرقی و هیدروستات ، میکروسوئیچ وپمپ تخلیه ماشین لباسشویی ارج
 • جرم گیری
 • تعویض فیلتر لباسشویی ارج

تعمیرات لباسشویی ارج در محل

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد از بهترین و دانش آموخته ترین کادر اجرایی تعمیر ماشین لباسشویی بهره گرفته است. با تکیه بر بیش از 50 سال سابقه مفید و ارزشمند خود در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی توانسته خدمات تخصصی و پیشرفته تعمیرات ماشین لباسشویی ارج را با دریافت کد  تعمیرگاه مجاز به مشتریان این شرکت ارائه کند.

از خدمات این شرکت می توان به تعمیرات 24 ساعته در کمترین زمان و با ضمانت نامه معتبر 3 الی 12 ماهه اشاره کرد که در راستای تعهدات شرکت ای پی امداد به مشتریان خود می باشد. انجام تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در محل زندگی و یا کار مشتریان به منظور کاهش هزینه های حمل و نقل و استهلاک ماشین لباسشویی از دیگر خدمات این مجموعه است.

حتی به منظور تامین نیاز مشتریان این کارخانه خدمات تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی ارج در نمایندگی های مختلف و خدمات تعمیرگاه مجازه ماشین لباسشویی ارج در سراسر ایران نیز ارائه می شود.

توجه : تعمیرات لباسشویی ارج در محل را با ضمانت نامه رسمی فقط از آی پی امداد بخواهید .

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج

تولیدات به روز لوازم خانگی ارج تعمیرات ماشین لباسشویی ارج را به امری تخصصی و پیچیده مبدل کرده که نیاز به دانش و تخصص زیاد دارد. در این راستا تنها افرادی می توانند اقدام به تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی ارج بکنند که قبلا در دوره های پیشرفته تعمیر ماشین لباسشویی با تکنولوژی به روز و پیشرفته حضور داشته  باشند.

در این راستا تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد با بهره گیری از بهترین و دانش آموخته ترین کادر اجرایی تعمیر ماشین لباسشویی و با تکیه بر بیش از 50 سال سابقه مفید و ارزشمند خود در زمینه تعمیر انواع ماشین لباسشویی توانسته خدمات تخصصی و پیشرفته تعمیر ماشین لباسشویی ارج را با ردیافت کد  تعمیرگاه مجاز به مشتریان این شرکت ارائه کند.

از خدمات این شرکت می توان به تعمیرات 24 ساعته در کمترین زمان و با ضمانت نامه معتبر 3 الی 12 ماهه اشاره کرد که در راستای تعهدات شکرت ای پی امداد به مشتریان خود می باشد.

در تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج آی پی امداد از قطعات اصلی و اورجینال خود کارخانه ارج برای تعمیر ماشین لباسشویی ارج استفاده می شود که اصلی ترین و معتبرترین قطعات و لوازم یدکی می باشند.

انجام تعمیر ماشین لباسشویی ارج در محل زندگی و یا کار مشتریان به منظور کاهش هزینه های حمل و نقل و استهلاک ماشین لباسشویی ارج می باشد و در ضمن خود مشتری می تواند ارائه خدمات با کیفیت تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ارج را ببیند.

اگر شما هم از مشتریان آی.پی امداد هستید به منظور دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی ارج و یا تعمیر هر یک از لوازم خانگی ارج می توانید با نمایندگی های مختلف تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آی پی امداد در سراسر تهران تماس گرفته و در کمتر از 5 ساعت از خدمات تعمیراتی ما با بهترین نیرو ها و ضمانت نامه رسمی 3 الی 12 ماهه بهره مند شوید. در آی.پی امداد تعمیر یخچال ارج هم نیز انجام میگردد .

 

عیب یابی لباسشویی ارج توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

آی پی امداد برای رفاه حال شما عزیزان زیر نظر تعمیرکار لباسشویی ارج مشکلات مختلف را بررسی نموده  و نحوه عیب یابی را به صورت کامل شرح داده است تا چنانچه فنی هستید فقط با مطالعه نحوه عیب یابی لباسشویی ارج به رفع عیب بپردازید .

با شرایط اقتصادی حال سعی نموده ایم تعمیر لباسشویی ارزان را با آموزش به یک هدف واقعی تبدیل نماییم ، شما عزیزان میتوانید آی پی امداد را به عنوان بهترین خدمات تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج در تهران به دوستان خود معرفی نمایید .

 • ماشین لباسشویی ارج چگونه کار می کند ؟

ماشین لباسشویی ارج اساساً یک وان بزرگ است که بارها و بارها با آب پر می شود و پس از آن تخلیه می شود و می چرخد تا لباس های خیس را خشک کند و یک دستگاه یا یک مخلوط کننده در وسط قسمت بالایی ماشین لباسشویی یا یک درام نورد در قسمت جلویی ماشین لباسشویی دارد که برای به هم زدن محتویات داخل ماشین لباسشویی ارج است.

 • چرا ماشین لباسشویی ارج خوب کار نمی کند؟

اگر ماشین لباسشویی ارج هیچ کاری انجام نمی دهد، به عبارت دیگر آن اجرا نمی کند و هیچ گونه نویز یا صوتی ایجاد نمی کند هنگامی که در هر چرخه تنظیم می شود، آن ممکن است هیچ برقی دریافت نکند.

اگر آن متوقف شود هنگامی که باید به چرخه بعدی ادامه داد، محافظ بار بیش از حد دستگاه ممکن است متوقف و قطع شود. در این مورد، برخی از مقالات را برای کاهش بار بردارید و اجازه دهید محافظ خود را تنظیم مجدد کند. سپس ماشین را راه اندازی مجدد کنید. (در بعضی موارد ممکن است لازم باشد ماشین لباسشویی ارج را از برق جدا کرده و سپس دوباره آن را به برق وصل کنید تا تنظیم مجدد شود.)

 • برای رفع عیب ماشین لباسشویی ارج که خوب کار نمی کند چه مراحلی را باید طی نماییم ؟

1-مطمئن شوید که دستگاه به برق وصل شده و روشن است. در صورت لزوم، ظرف مورد استفاده را برای برق، با استفاده از لامپ کاری، دستگاه یا تستر ولتاژ بررسی کنید. مطمئن شوید که درب ماشین لباسشویی ارج کاملا بسته شده است.

2-اگر ظرف به نظر خراب می رسد، مدار قطع کننده یا فیوزی که به ظرف وصل است را بررسی کنید.

3-سیم برق را بررسی کنید. ماشین لباسشویی را از برق جدا کرده و سیم آن را برای یک شکاف یا نهر چیز ساییده شده بررسی کنید. در صورت لزوم، سیم را جایگزین کنید.

4-درب را باز کنید و سوییچ درب و تب روی درب را که آن را به جهت مخالف فشار می دهد، بررسی کنید. سوییچ را فشار دهید و آن را آزاد کنید. اگر آن کلیک نمی کند زمانیکه این کار را انجام می دهید، احتمالاً خراب شده است. سوئیچ را بردارید، آن را آزمایش کنید و در صورت نیاز آن را جایگزین کنید.

5-اگر ماشین لباسشویی ارج هنوز کار نمی کند، کنترل آن ممکن است نادرست باشد. با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج جهت تعمیرات لباسشویی ارج تماس بگیرید.

راهنمایی: برای جلوگیری از مشکلات ماشین لباسشویی خود، مراحل تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی ارج را دنبال کنید. از مقدار مناسب مواد شوینده و سختی آب برای ماشین لباسشویی خود استفاده کنید، مطمئن شوید که ماشین لباسشویی دارای سطح مناسبی بوده و بیش از حد پر نشده است.

 • چرا ماشین لباسشویی ارج به درستی لباس ها را آبکشی نمی کند و برای تعمیر چه کنیم ؟

اگر مواد شوینده بعد از یک سیکل در لباسهایتان یا در ماشین لباسشویی باقی می مانند، مشکل ممکن است به دلایل مختلف زیر رخ داده باشد.

ابتدا مطمئن شوید که دستگاه را به درستی استفاده می کنید. به عبارت دیگر، مقدار مناسب صابون را در ظرف مواد شوینده قرار دهید و دستگاه را بیش از حد بارگیری نکنید. برای کسب این اطلاعات ، راهنمای استفاده از ماشین لباسشویی ارج خود را بررسی کنید. فقط بار بیش از حد بزرگ می تواند باعث شستشو نادرست و نامناسب شود.

اگر این نوع مسائل باعث مشکلات نباشند، شانس خوب این است که آب شستشو درون درام نرود یا به درستی تخلیه نشود.

1- دریچه های تغذیه را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که دریچه های تامین آب که شیلنگ ها را تامین می کنند، تماماً باز می شوند.

2- اطمینان حاصل کنید که شیلنگ پیچ نخورده است.

3- شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ماشین کاملاً تخلیه شده است. انسداد می تواند سبب شستشوی کثیف شود و آب در درام بماند. هنگام بارگذاری، دستگاه را تماشا کنید تا اطمینان حاصل کنید که آن بعد از هر چرخه شستشو و خیساندن لباسها کاملاً خالی می شود.

4- برای اطمینان از اینکه شیلنگ تامین آب سرد مسدود نیست، شلنگ را بررسی کنید. دریچه ورودی به شیلنگ را خاموش کنید و سپس آن را از ماشین لباسشویی ارج جدا کنید. انتهای آن را در یک سطل قرار دهید و سپس شیر آب را مجددا متصل کنید. آن باید جریان قوی ارائه دهد. اگر شلنگ جریان خوبی نداشته باشد، ممکن است شلنگ به طور جزئی مسدود شده باشد. برای تعیین اینکه آیا شلنگ مسدود شده است، انتهای آن را از دریچه جدا کنید، آن را بر روی شلنگ بیرونی بپیچانید و دوباره امتحان کنید. اگر جریان هنوز هم محدود و تنگ است، شلنگ را پاک کنید یا جایگزین کنید.

5- اگر این اقدامات کارایی نداشت، با نمایندگی تعمیرات لباسشویی ارج برای تعمیر لباسشویی ارج تماس بگیرید.

 • چگونه ماشین لباسشویی ارج که دچار نشتی شده است را تعمیر کنیم؟

نشتی آب از ماشین لباسشویی معمولا از شیلنگ یا اتصالات می آید. اطمینان حاصل کنید که آبی که نشتی به نظر می رسد از لوله پشتیبان تخلیه نشده است.

برای جلوگیری از آسیب احتمالی سیل که ممکن است در صورت انفجار شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی ارج رخ دهد، مطمئن شوید که شیلنگ های ضد زنگ فولادی و دریچه های خاموش کننده بدون شیب را نصب کرده اید . با این ، شما می توانید به راحتی هر دو اهرم آب گرم و سرد را بین روزهای شستشو خاموش کنید.

اتصالاتی که شیلنگها به سوپاپ ها و پشت ماشین لباسشویی ارج وصل می شوند را بررسی کنید. همچنین برای شلنگ های فرسوده یا نشتی دار بررسی هایی انجام دهید. در صورت لزوم سرپیچ ها یا گیره های شلنگ را محکم کنید یا شلنگ ها را به طور کامل جایگزین کنید. قبل از برداشتن شلنگ اطمینان حاصل کنید که فلکه آب را خاموش کرده اید و بعد از جدا کردن آنها را در یک سطل تخلیه کنید .

سینی پلاستیکی که در مراکز پیشرفته خانگی موجود است، در صورتی که ماشین لباسشویی ارج دارای نشتی کوچک باشد، از کف محافظت می کند.

 • مشکل آب­گیری ماشین لباسشویی ارج را چگونه برطرف نماییم ؟

گاهی ممکن است متوجه مشکل آب­گیری ماشین لباسشویی ارج در حین کار شوید. اگر خوب دقت کنید می­بینید لباس­ها به صورت نشسته باقی مانده­اند قطعا این اتفاق برای هیچ فردی خوشایند نیست. پس چاره کار چیست؟ یکی از علت­های شایع عدم آب­گیری صحیح وجود خرابی در شیر ورودی است.

در صورتی که بعد از بررسی متوجه نیاز به تعویض شیر ورودی شدید با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی ارج تماس حاصل کنید. شیر ورودی موجود در انبارآی.پی امداد از مواد اولیه بسیار مرغوب تهیه شده است.

از دیگر علت­هایی که آبگیری را مختل می­کند تاب خوردن شیلنگ در پشت ماشین است. به آرامی ماشین لباسشویی ارج را به جلو بکشید تا برای بررسی شیلنگ فضای کافی داشته باشید.

عدم آب­گیری صحیح در روزهای تابستان که فشار آب پایین تر ازحد معمول است بیشتر از سایر مواقع گزارش می­شود. از این رو در تابستان ماشین لباسشویی را در ساعات اوج مصرف آب استفاده نکنید.

میکروسوئیچ­های لباسشویی قطعات بسیار حساس و ظریفی هستند که برای ایجاد ایمنی بیشتر در مسیر مدار قرار می­گیرند. وجود خرابی در این قطعه سبب ایجاد وقفه طولانی در آب­گیری خواهد شد و فرآیند شستشو را برهم خواهد زد. جهت تعمیر میکروسوئیج­ با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج تماس بگیرید و توسط اپراتور راهنمایی شوید.

در برخی از موارد نیز تایمر معیوب مشکلاتی در آب­گیری به بار می­آورد. شما به راحتی می­توانید در منزل تایمر دستگاه­تان را بررسی کنید و در صورتی که تایمر ارج به درستی کار نمی­کرد از انبار آی.پی امداد درخواست تایمر جدید کنید. نصب قطعات جدید توسط تعمیرگاه مجاز لباسشویی در محل به راحتی قابل انجام است و نیاز به حمل دستگاه تا تعمیرگاه نیست.

 • چگونه ماشین لباسشویی ارج که مشکل پرشدن آب دارد را تعمیر کنیم ؟

اگر هر دو آب گرم و سرد به نظر برسد که با فشار خوب وارد ماشین لباسشویی شود، آب در طول چرخه پر شدن از طریق لوله تخلیه می شود. اطمینان حاصل کنید اتصال شلنگ تخلیه به مخزن حداقل 34 اینچ بالاتر از کف باشد ( در مورد این مشکل با لوله کش صحبت کنید). یک شکاف هوایی بین شلنگ تخلیه و لوله که مانع برگشت جریان می شود برای داشتن بسیار خوب است.

علت دیگر برای ماشین لباسشویی ارج که پر نمی شود می تواند وجود داشته باشد که سوئیچ سطح آب، تایمر یا انتخاب درجه حرارت خراب شده باشد.

اگر واشر شما بیش از حد پر شده باشد،شما ممکن است دریچه ورودی آب معیوب یا سوئیچ سطح آب داشته باشید.یک شیر آب ورودی خراب اغلب باعث می شود که آب به داخل وان آب نشتی کند. سوئیچ سطح آب معیوب نمیتواند سطح آب درست در ظرف را تشخیص دهد و به آب علامت خاموشی بدهد و موجب سرریز شود. تعمیر لباسشویی ارج بهتر است توسط تعمیرگاه مجاز لباسشویی ارج انجام شود.

توجه : چنانچه کد ارور بر روی صفحه نمایش دستگاه خود مشاهده نموده اید نگران نباشید ، چونکه آی پی امداد به علت ارور لباسشویی ارج و نحوه رفع کد خطا به صورت کامل پرداخته است .

نتیجه گیری از خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی ارج

در صورت مشاهده خرابی در هر کدام از قطعات ماشین لباسشویی ارج  تنها از طریق نمایندگی مجاز لباسشویی ارج اقدام کنید. در صورت نیاز به تعویض این قطعات بعد از مشاوره با کارشناسان شرکت  برای خرید تصمیم گیری کنید. هرگز فراموش نکنید اعتماد به نمایندگان غیر مجاز سبب اتلاف وقت و هزینه شما خواهد شد. تعمیر ماشین لباسشویی خود را به آی.پی امداد بسپارید تا تفاوت را احساس کنید.

توجه : کاربر گرامی چنانچه هر سوالی درباره تعمیر ماشین لباسشویی ارج خود داشتید ؛ کافی است در انتهای صفحه قسمت دیدگاه پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند .

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شمیرانات

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و…

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و …

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و …

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و…

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شهرک غرب و سعادت آباد

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و…

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و …

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و …

(20 خط ) :66715774

31 دیدگاه

 • لیلا مرادیان

  قفل بازدرب لباسشوییم شکسته نورالاد لرستان هستم کجاببرمش

  No votes yet.
  Please wait...
 • ناشناس

  لباسشویی ما ارج قدیمی مدل ۴۲۴۰ هست.نحوه کار باهاش رو بلد نیستیم.یک اینکه لطف کنین تنظیمات اولیه رو بگین
  دوم اینکه سلکتور سمت راست باید روی چه حرفی باشه که بعد از یکی دوبار شستشو بره روی حالت خشک کن.
  سوم اینکهچند علامت داره که غیراز اون علامت پنکه بقیش رو بگین چیه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، استارت کار در لباسشوی ارج را وی d بگزارید و سپس فرایند شستشو را شاهد باشید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سیاوش.

  با سلام وتشکر ، ماشین لباسشوئی ام جدیدا مشکل ٱبگیری داره .دیگ استارت میخوره و میچرخه،اما ٱبگیری نمیکنه ،دراصل از قسمت پودر لباسشوئی صدای هووووو میاد انگار که موتور بدون ٱبه.هیچ تغییری نست به قبل هم انجام نشده

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیربرقی لباسشویی ارج خود را چک نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • سلیمانی

  باسلام ماشین لباسشویی ما هنگام ابکشی تسمه ان خارج میشود لطفا راهنمایی نمائید ممنون

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، فولی موتور و تسمه فولی بالا را تراز نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مجنونی

  باسلام ماشین لبسشویی ما ارج قدیمیه چند وقته موقع ابکشی تسمه از دور خارج میشه ابکشی و خشک کن انجام نمیشه لطفا راهنمایی کتید

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
 • احمدی

  با سلام و خسته نباشید خوشبختانه ماشین لباسشویی من مدت ۲۳ ساله کار میکنه و من هنوز نتونستم از ش دست بکشم اما این چند سال اخیر بدنه ی اون زنگ زده شده میخواستم بپرسم آیا امکان تعویض بدنه هست و اگر هست چه باید بکنم ، ممنون از شما

  No votes yet.
  Please wait...
 • بهمن ظاهری

  سلام من یک لباس شوی دارم دور تند و خشک کنش کار نمی کند لطان راهنمای بفرمای

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، یا تایمر یا موتور لباسشویی ارج شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • ف ک

  سلام ماشین لباسشویی من ارج قدیمیه.میخوام بفروشمش.اکه کسی میخواد پیام بده قطعاتش و بدنه هم سالمه.

  No votes yet.
  Please wait...
 • مهدیزاده

  سلام ارج قدیمی روشن نمیشه مشکل میتونه از چی باشه

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اتصالات برقی ، موتور و برد الکترونیکی چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • محمد

  باسلام ووقت بخیر لباس شویی حالت Dکه میذارم آبگیری میکنه ولیآبگیریش قطع نمیشه بره مرحله بعد.
  باتشکر

  No votes yet.
  Please wait...
 • سالار

  سلام ماشین لباسشویی ما ارج قدیمیه موقع آبگیری که باید باسرعت کار کنه وآبگیری کنه عمل نمی کنه ولباسها آب دارن علت چیست ؟ممنون از راهنماییتون.

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، شیربرقی ، پمپ تخلیه و تایمر لباسشویی ارج شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • رضا سعیدی

  سلام ،لباسشویی ارج دارم که وقتی به حرکت موتور میرسد دائما در یک جهت می چرخد و قطع نمیشود تا برعکس بچرخد و حتی کل تایمر عوض شده ولی مشکل همچنان باقی است لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

  Rating: 4.0/5. From 1 vote.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، تایمر لباسشویی ارج شما مشکل دارد ، برای رفع عیب و تعمیرات میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • فرید امیدی

  سلام ساکن کرج هستم ماشین لباسشوئی ارج مدلzf650 دارم از کف آن آب نشت میکنه و موقع آب کشی صدای خیلی زیادی داره کارمند بازنشسته هستم و هزینه خرید ماشین جدید و تعمیرات زیاد رو ندارم پرداخت کنم لطفا راهنمائی بفرمایید تعمیر کار منصف معرفی کنید با تشکر

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، کاسه نمد ، بلبرینگ … و کمکهای لباسشویی ارج شما باید توسط خدمات نمایندگی چک شود ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • امین موحدی

  سلام
  مزاحم شدم. ماشین لباس شویی. ارج. قدیمی. داریم. جدیداً وقتی کار میکند از زیر ماشین. آب. میریزد. بسته به مقدار. لباس. کمتر. یا بیشتر. میشود. اشکال. چیست لطفاً هزینه اش را هم بفرمایید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ف شیلنگهای زیر و جاپودری چک شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • مسعود

  سلام ماشین لباسشویی ارج مدل4240دارم به علت اسباب کشی الان خوب کار نمیکند بدنههم کمی برق دارد لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، اگر خوب کار نکند مشکل از تایمر است اگر برق گرفتگی دارد یک سیم ارت وصل نمایید .

   No votes yet.
   Please wait...
 • حمید کشیری

  سلام ماشین لباسشویی ما ارج مدل new4224 وقتی داره کار میکنه از تو دیگ صدای خش خش میاد انگار از تو سوراخ دیگ یک میله نازگ افتاده با میله نازک فرو کردم دیدم از پایین دیگ گیر میکنه صداش بر طرف میشه اما کمی کار میکنه باز این صدا میاد ممنون میشم کمکم کنید

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، قطعه ای داخل دیگ لباسشویی ارج شما گیر کرده است که باید توسط تعمیرکار لباسشویی ارج خارج شود .

   No votes yet.
   Please wait...
 • جمشید گشایشی

  در موقع شروع به کار ازدو دریچهaوbهم زمان آب خارج می شود و باعث شوستن پودر در دو مخزن می گردد

  No votes yet.
  Please wait...
  • مدیر

   سلام ، مخزن اول پودر را بریزید خود لباسشویی آبگیری میکند .

   No votes yet.
   Please wait...
 • عبادی

  سلام
  بدنه لباسشویی ما پوسیده برای تعویض بدنه باید با کجا تماس بگیرم؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • سيما خاني

  سلام
  شلنگ مربوط به انتقال آب از شير به ماشين لباسشويي رو از كجا بايد بخريم ؟؟

  No votes yet.
  Please wait...
 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.