logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی با ما در تماس باشید 021-58941021-91093903

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران دارای شعبات مختلفی از جمله شرق، غرب، شمال و جنوب می باشد. تعمیرکاران مرکز آی پی امداد می توانند ماشین ظرفشویی ال جی شما را با بالاترین کیفیت در محل عیب یابی و تعمیر کنند. توجه داشته باشید که استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیر مجاز برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی می تواند به دستگاه شما آسیب برساند. با استفاده از خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در تهران به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک کنید. لازم به ذکر است که با استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی می توانید تا 75 درصد در هزینه های تعمیر خود صرفه جویی کرده و گارانتی معتبر کلیه خدمات را دریافت نمایید. همچنین بخش عیب یابی این مقاله به شما کمک می کند تا مشکلات ساده خود را در خانه برطرف کنید.

کاربران گرامی اگر هرگونه سوالی درباره تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی دارید، در انتهای صفحه آن را ثبت کنید تا کارشناسان آی پی امداد در کمترین زمان، به شما عزیزان پاسخ بدهند.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی LG در تهران

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران به شرح زیر است:

 1. می توانید با نزدیک ترین شعبه نمایندگی ظرفشویی ال جی در آی پی امداد تماس بگیرید.
 2. همچنین می توانید درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
 3. پس از ثبت مشخصات خود در سایت، کد اشتراک به همراه نام تکنسین برای شما ارسال می شود.
 4. تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی برای عیب یابی و تعمیر دستگاه در کمتر از یک ساعت در محل شما حاضر می شود.
 5. تعمیرات ظرفشویی در محل و زیر نظر مستقیم شما انجام می شود.
 6. تعمیرکار آی پی امداد پس از انجام خدمات، فاکتور و گارانتی را به شما تحویل می دهد.
 7. با شرکت در نظرسنجی نمایندگی، ما را در عملکرد بهتر و ارتقای کیفیت خدمات یاری می کنید.

کلیه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در مرکز آی پی امداد شامل 3 تا 12 ماه گارانتی رسمی می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل

آی پی امداد نیم قرن تجربه در زمینه عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی دارد. این مجموعه بهترین خدمات تعمیرات را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می دهد. هدف مجموعه آی پی امداد ارائه خدمات در سریع ترین زمان می باشد. مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل به شرح زیر است:

 • می توانید عملیات تعمیر ماشین ظرفشویی خود را از نزدیک مشاهده کنید.
 • نیازی به جابجایی دستگاه نیست. در نتیجه پرداخت هزینه های سنگین برای حمل و نقل حذف می شود.
 • با اعزام تعمیرکار به محل مورد نظرتان در زمان صرفه جویی می شود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی به چه صورت است؟

مشتریان در زمان خرابی ماشین ظرفشویی ال جی به دنبال استفاده از خدمات پس از فروش آن هستند. بهترین راه برای تعمیرات ظرفشویی ال جی استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه می باشد. در صورتی که دستگاه شما دارای گارانتی معتبر است، می توانید با شماره های مندرج در کارت گارانتی دستگاه تماس بگیرید تا از خدمات گارانتی ماشین ظرفشویی ال جی استفاده کنید. در صورتی که مدت گارانتی ماشین ظرفشویی شما به پایان رسیده است، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد برای تعمیر دستگاه خود استفاده کنید.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی با تعمیرکار آی پی امداد

امروزه شرکت های داخلی خدمات پس از فروش و گارانتی ماشین ظرفشویی ال جی را ارائه می کنند. این شرکت ها سال هاست که تحت عنوان نمایندگی رسمی ماشین ظرفشویی ال جی فعالیت می کنند. مشخصات و شماره تماس نمایندگی رسمی در کارت گارانتی درج شده است. پس از خرید ماشین ظرفشویی ال جی بهتر است با شماره نمایندگی خدمات پس از فروش دستگاه تماس بگیرید. جعبه ماشین ظرفشویی را بدون حضور نمایندگان باز نکنید. راه اندازی و نصب اولیه ماشین ظرفشویی را به تکنسین های این شرکت بسپارید؛ زیرا بازکردن دستگاه گارانتی آن را باطل می کند. در صورت باز شدن دستگاه، نمایندگی رسمی خدمات تعمیر و نصب را به صورت رایگان برای شما انجام نمی دهد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در مجموعه آی پی امداد، به حفظ کیفیت دستگاه خود و افزایش طول عمر آن کمک کنید.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی ال جی یا تماس با آی پی امداد؟

آیا بهتر است از خدمات نمایندگی رسمی ماشین ظرفشویی ال جی استفاده کنید یا با مرکز آی پی امداد تماس بگیرید؟ با پایان یافتن مدت گارانتی، استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی در نمایندگی رسمی دیگر رایگان ارائه نمی شود. از این رو برای دریافت خدمات تخصصی تعمیرات می توانید با شماره آی پی امداد تماس بگیرید.

گروه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه دارای تکنسین های مجرب در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی می باشد. هدف نهایی این گروه تلاش حداکثری برای ارائه خدمات با کیفیت است. مجموعه ما برای جلب رضایت مشتریان خدماتی در نظر گرفته است. از جمله این خدمات:

 • بهره مندی از خدمات تعمیرکار متعهد و آموزش دیده
 • استفاده از قطعات اصل
 • ارائه گارانتی و فاکتور جهت شفاف سازی هزینه ها و تضمین کیفیت خدمات
 • ارائه خدمات در هفت روز هفته حتی در روزهای تعطیل

تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد با بهره گیری از تجربه و قوانین مدیریتی و جلب رضایت مشتری مفتخر است که در این زمینه بهترین باشد.

استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی در تهران

تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی نیاز به تخصص دارد و برای حفظ عمر دستگاه خود باید از خدمات نمایندگی های مجاز استفاده کنید. با توجه به اینکه آی پی امداد سابقه ای طولانی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی های برند ال جی دارد، توانسته طی سالیان متمادی با ارائه خدمات باکیفیت رضایت مشتریان خود را جلب کند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی ظرفشویی ال جی در تهران به شرح زیر است:

 • در نمایندگی برای تعمیرات از قطعات اصلی و مرغوب استفاده می شود.
 • برای ارائه خدمات از تیم تعمیرات متخصص و حرفه ای استفاده می گردد.
 • ارائه فاکتور برای شرح هزینه ها نیز از دیگر مزایای استفاده از خدمات این مرکز می باشد.
 • همچنین برای تضمین کیفیت خدمات، گارانتی 3 الی 12 ماهه به مشتریان ارائه می شود.

نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ماشین ظرفشویی یکی از مهم ترین لوازم خانگی است. این دستگاه ممکن است هر از چند گاهی آسیب ببیند و نیاز به تعمیر داشته باشد. به طور کلی تعمیر ظرفشویی ال جی بسیار پیچیده است. بنابراین خدمات نصب یا تعمیر دستگاه باید توسط مراکزی انجام شود که دانش فنی و تجربه دارند. در مجموعه آی پی امداد می توانید هر گونه خدمات مربوط به تعمیر و نصب را در زمینه نمایندگی ظرفشویی ال جی دریافت کنید.

 • تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد از تخصص و مهارت بالایی در این زمینه برخوردار هستند.
 • تکنسین های این مجموعه می توانند دستگاه شما را با بهترین کیفیت تعمیر کنند.
 • مجموعه آی پی امداد برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی شما از قطعات فابریک استفاده می کند که باعث حفظ کیفیت دستگاه شما می شود.
 • آی پی امداد برای کلیه خدماتی که توسط این مرکز به مشتریان ارائه می شود، گارانتی معتبر ارائه می کند.
 • خدمات مجموعه آی پی امداد جهت رضایت شما مشتری گرامی در اسرع وقت در محل انجام می شود.

تعمیر ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می‌برد؟

یکی از سوالات متداول و مهم مشتریان در مواجهه با آسیب ماشین ظرفشویی الجی،مدت زمانی است که تعمیرکار متخصص در نمایندگی آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی صرف می کند. به طور کلی پس از ثبت درخواست تعمیر در نمایندگی مجاز آی پی امداد، با تیمی کاملا حرفه ای و مجرب مواجه می شوید که می توانند در محل به صورت تخصصی مشکل دستگاه شما را رفع کنند.

برای اینکه بدانید تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر طول می کشد، می توانید با نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید. تعمیرکاران متخصص نمایندگی در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و به سرعت دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر می کنند. پس از تماس با نمایندگی، تکنسین های متخصص آی پی امداد به محل مورد نظر شما اعزام می شوند.

تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد مهارت و دانش بسیار بالایی دارند. آنها می توانند آسیب وارد شده به دستگاه شما را در اسرع وقت شناسایی کنند و آن را در مدت زمان بسیار کوتاهی تعمیر نمایند. به طور کلی نوع خرابی ماشین ظرفشویی شما در مدت زمان تعمیر و عیب یابی آن موثر است. پس از بررسی دستگاه، تعمیرکار تمامی اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهد. اگر از ماشین ظرفشویی ال جی استفاده می کنید، پیشنهاد می کنیم در صورت بروز مشکل در دستگاه خود با آی پی امدادتماس بگیرید.

سرویس ماشین ظرفشویی ال جی چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

زمانی که تعمیرکاران متخصص نمایندگی به محل مورد نظر مشتریان مراجعه می کنند، پس از ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، اهمیت سرویس ماشین ظرفشویی را به آنها گوشزد می کنند. اکثر مشتریان ماشین ظرفشویی ال جی را سرویس نمی کنند. اکثر مردم نمی دانند که سرویس ماشین ظرفشویی ال جی عمر دستگاه آنها را افزایش می دهد. این امر خرابی و آسیب را به تاخیر می اندازد.

 • با سرویس دهی منظم ماشین ظرفشویی ال جی می توانید عملکرد دستگاه را بهبود ببخشید. همچنین این کار باعث افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی الجی می شود.
 • مهمترین مزیت سرویس ظرفشویی ال جی در محل، جلوگیری از نقص فنی دستگاه و عدم نیاز به تعمیرات دستگاه است.
 • سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی ال جی باعث می شود مشتریان عزیز هزینه اضافی برای تعمیر ماشین ظرفشویی الجی نپردازند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بهتر است یا تعویض آن؟

یکی از رایج ترین سوالاتی که کاربران از ما می پرسند، این است که آیا تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بهتر است یا تعویض آن؟ وقتی این سوال پیش می آید، بهتر است هزینه تعمیر و تعویض ماشین ظرفشویی ال جی را در نظر بگیرید. هزینه تعمیرات در نمایندگی ظرفشویی ال جی در مقایسه با خرید دستگاه جدید زیاد نیست. از این رو تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی بهتر از تعویض آن است.

در ضمن شما عزیزان با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی می توانید عمر ماشین ظرفشویی خود را افزایش دهید. همچنین می توانید سلامت دستگاه را بهبود ببخشید و نیازی به تعویض دستگاه نداشته باشید.

آیا تعمیر ظرفشویی ال جی در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

امروزه گرانی ها باعث شده بسیاری از مردم نگران پرداخت هزینه تعمیرات دستگاه خود باشند. از این رو با مشاهده آسیب در ماشین ظرفشویی سعی می کنند با استفاده از مطالب آموزشی در اینترنت، ماشین ظرفشویی ال جی خود را تعمیر کنند. این عزیزان می خواهند دستگاه خود را بدون مراجعه به تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی تعمیر کنند. به طور کلی هر اقدامی که همراه با مهارت و دانش فنی نباشد، می تواند آسیب زیادی به دستگاه شما وارد کند.

خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی ارائه شده در مرکز آی پی امداد با بهترین کیفیت می باشد. با استفاده از خدمات تعمیرات می توانید دستگاه خود را در کمترین زمان ممکن تعمیر کنید. اگر بعد از مدتی مشکلات جدیدی در ماشین ظرفشویی شما ایجاد شد، می دانید برای تعمیر و رفع عیب ماشین ظرفشویی ال جی به کجا مراجعه کنید.

خدمات نمایندگی نصب ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد

اولین قدم بعد از خرید ماشین ظرفشویی ال جی، نصب و راه اندازی این دستگاه است. به طور کلی نصب صحیح ماشین ظرفشویی تاثیر زیادی در عملکرد این دستگاه دارد و از خرابی های مختلف آن جلوگیری می کند. بنابراین برای این کار باید از خدمات یک نمایندگی مجاز استفاده کنید. اگر به تازگی ماشین ظرفشویی ال جی خود را خریداری کرده اید، بهتر است برای نصب آن از خدمات نمایندگی خدمات پس از فروش این محصول استفاده کنید.

اگر امکان استفاده از این خدمات را ندارید و یا ماشین ظرفشویی شما جدید نیست، می توانید از تکنسین های با تجربه آی پی امداد برای نصب و راه اندازی صحیح ماشین ظرفشویی خود کمک بگیرید. تعمیرکاران نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی می توانند ماشین ظرفشویی و اتصالات آن را به صورت اصولی نصب کنند تا در حین کار با دستگاه خود دچار مشکل نشوید.

تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مسائل مهم در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، سپردن مراحل تعمیر و عیب یابی به کارشناسان در این زمینه است. افرادی که تخصص و تجربه کافی در زمینه تعمیرات ظرفشویی ال جی ندارند، نمی توانند ماشین ظرفشویی شما را به درستی تعمیر کنند. احتمال آسیب دیدن دستگاه از سوی این افراد زیاد است. نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد دارای تعمیرکاران متخصص می باشد. مجموعه ما در زمینه تعمیرات به شما عزیزان کمک می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

این روزها بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال استفاده از خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی هستند، به همین دلیل مشتریان سوالات زیر را مطرح می کنند. آنها را بررسی خواهیم کرد:

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد چقدر است؟

 • هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی بر اساس تعرفه اتحادیه محاسبه می شود تا 75 درصد از هزینه تعمیر دستگاه شما کاهش می یابد.

چگونه فاکتور تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را پرداخت کنیم؟

 • بعد از اتمام تعمیرات و در صورت رضایت می توانید فاکتور را پرداخت کنید.

آیا در صورت بروز مشکل یا مشکل در ماشین ظرفشویی ال جی باید هزینه جداگانه پرداخت کرد؟

 • در صورتی که دستگاه چندین بار دچار مشکل شود، اما مدت گارانتی به پایان نرسیده باشد، آی پی امداد موظف است به صورت رایگان مشکل را برطرف کند.

مدت گارانتی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در نمایندگی آی پی امداد چقدر است؟

 • با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد می توانید گارانتی معتبر بین 3 تا 12 ماه دریافت کنید.

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی یکی از مواردی است که مصرف کنندگان می توانند از طریق سایت آی پی امداد از آن مطلع شوند. اکثر آسیب های کوچکی که ماشین ظرفشویی ال جی دارند، در منزل قابل تعمیر هستند. بنابراین با مطالعه راهکارهای ارائه شده در مقاله زیر برای عیب یابی ماشین ظرفشویی می توانید نسبت به تعمیر ظرفشویی الجی در منزل خود اقدام نمایید. با کمک این موارد می توانید هزینه تعمیر خود را به حداقل برسانید و از خراب شدن مجدد آن جلوگیری کنید.

اگر در حین عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی سوالی داشتید، می توانید پاسخ سوال خود را در نظرات همین مقاله بیابید. همچنین می توانید در قسمت پرسش و پاسخ سایت نمایندگی آی پی ثبت کنید تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار نمیایندگی آی پی امداد

عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار متخصص باعث افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی شما می شود. در این قسمت عیب یابی توسط تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد را شرح داده ایم تا اگر تکنسین هستید، به راحتی بتوانید ماشین ظرفشویی الجی خود را تعمیر کنید. همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم دانش فنی می توانید از خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی در تهران بهره مند شوید.

چرا ظرفشویی ال جی ظروف را تمیز نمی‌شوید؟

هنگامی که دستگا شما به درستی شستشو نمی شود، می توانید از موارد زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود استفاده کنید:

 • قبل از قرار دادن ظروف در دستگاه، مواد غذایی باقیمانده را روی آنها تمیز کنید.
 • ظروف بیشتری را در ماشین ظرفشویی ال جی قرار ندهید.
 • به چیدمان ظروف دقت کنید تا آب به اندازه کافی به ظروف برسد.
 • سوراخ‌های آبپاش‌های داخل توسط بقایای مواد غذایی مسدود شده یا جرم می گیرند.
 • آبپاش ها را باز کنید و آن ها را جرم گیری کنید تا آب به راحتی روی ظروف بریزد.
 • سوئیچ شناور یا بازوی اسپری معیوب است.
 • یکی از مهمترین دلایل تمیز نشستن ماشین ظرفشویی فرسودگی بازوهای اسپری است.
 • از شوینده های مناسب استفاده کنید. حتما مخزن نمک و مواد شوینده را شارژ کنید.
 • درجه جلادهنده را روی 2 قرار دهید تا کف زیادی در دستگاه ایجاد نشود.
 • فیلتر ماشین ظرفشویی و مسیر تخلیه را چک کنید تا مسدود نشده و آب به طور یکنواخت تخلیه شود.
 • بهتر است پمپ آب را چک کنید. پمپ آب باید سالم باشد تا آب بتواند به راحتی به آبپاش برسد. در مرحله آخر باید آب روی ظروف ریخته شود.

در صورت بروز مشکل در بازوی اسپری، برای تعمیر آن بهتر است از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد کمک بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی ال جی نشتی دارد؟

عیب یابی مشکل نشتی آب ظرفشویی الجی

در صورت مشاهده نشتی در دستگاه خود، نکات زیر را برای تعمیر ظرفشویی ال جی خود بررسی کنید:

 • بیش از حد معمول مواد شوینده ریخته اید.
 • اگر در پشت ماشین ظرفشویی نشتی آب وجود دارد، بررسی کنید که شلنگ ورودی آب سوراخ نشده باشد یا اتصالات آن به شیر برقی درست باشد.
 • همچنین بررسی کنید که شیر برقی یا آکواستاپ عامل نشتی نباشد.
 • اگر در جلوی ماشین ظرفشویی نشتی آب وجود دارد، بررسی کنید که علت نشتی خرابی لاستیک ها نباشد.
 • اگر لاستیک از فرم خارج شده یا پاره شده است، سعی کنید آن را تعویض کنید.
 • بررسی کنید که شلنگ خروجی آب سوراخ نشده باشد.
 • اتصالات زیر ماشین ظرفشویی را از نظر علت نشتی آب بررسی کنید.

در صورت نشتی آب در دستگاه، واشر آن باید تعویض یا تعمیر شود تا این مشکل برطرف شود. برای این کار می توانید با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

تعمیر مشکل عدم تخلیه آب در ظرفشویی ال جی

هنگامی که با تخلیه نشدن آب از دستگاه مواجه شدید، برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی از موارد زیر استفاده کنید:

 • شیلنگ تخلیه معیوب است.
 • اگر لوله فاضلاب ماشین ظرفشویی مسدود شده باشد، آب به درستی تخلیه نمی شود.
 • برای رفع این مشکل باید شیلنگ را بردارید.
 • البته فراموش نکنید قبل از هر اقدامی باید ماشین ظرفشویی را از برق بکشید و داخل ماشین ظرفشویی را خالی کنید.
 • فیلتر ماشین ظرفشویی مسدود شده است.
 • فیلتر ظرفشویی ممکن است در اثر باقی مانده مواد غذایی مسدود شده باشد.
 • در این صورت باید فیلتر را بردارید و آن را تمیز کنید.
 • بررسی کنید که پروانه پمپ تخلیه مسدود نشده باشد.
 • ابتدا گرفتگی را برطرف کنید و اگر مشکل حل نشد، می توانید پمپ تخلیه را عوض کنید.

اگر آب دستگاه تخلیه نمی شود، می توانید با نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

علت وجود لکه بر روی ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی چیست؟

در صورت وجود لکه بر روی ظروف می توانید نکات زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی رعایت کنید:

 • از شوینده های نامناسب استفاده کنید.
 • محفظه نمک ماشین ظرفشویی را بررسی کنید و از بسته بودن آن مطمئن شوید.
 • ممکن است درب ظرف نمک به خوبی بسته نشده است.
 • عدم انتخاب برنامه شستشوی مناسب باعث ایجاد لکه بر روی ظروف می شود.
 • چک کنید که آبپاش ها مسدود نشده باشند و آب به خوبی روی ظروف ریخته شود.

برای رفع مشکل دستگاه خود با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

عیب یابی مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی ال جی

در صورت روشن نشدن دستگاه می توانید از موارد زیر برای تعمیرات ظرفشویی ال جی استفاده کنید:

 • پریز برق، اتصالات دستگاه، فیوزها و برق خانه را بررسی کنید.
 • مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی برق دارد.
 • درب ظرفشویی را چک کنید. باز یا خم شدن درب دستگاه باعث روشن نشدن آن می شود.
 • بررسی کنید که میکروسوئیچ درب آسیبی ندیده باشد.
 • اگر میکروسوئیچ درب فعال نشود، دستگاه قادر به شستشو نخواهد بود.
 • موتور یا قطعه الکتریکی که وظیفه تامین برق دستگاه را بر عهده دارد، معیوب است.
 • بررسی کنید که برد الکترونیکی ایراد نداشته باشد که احتمالا با تعمیر مشکل برطرف خواهد شد.

هرگز فراموش نکنید که تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط افراد غیر متخصص می تواند صدمات جبران ناپذیری به دستگاه وارد کند. در صورت روشن نشدن دستگاه می توانید با نمایندگی ظرفشویی ال جی در آی پی امداد تماس بگیرید.

عیب یابی مشکل سر و صدای زیاد ظرفشویی ال جی

اگر دستگاه صدای زیادی تولید می کند، برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی از موارد زیر استفاده کنید:

 • هنگامی که صدای ماشین بلندتر از حد معمول است، می تواند ناشی از مواردی مانند: قطعات شکسته ظروف داخل چرخ ها، خرابی پمپ، ساییدگی، مشکلات یاتاقان دستگاه، حرکت بد بازوی آبپاش یا نصب نامناسب دستگاه باشد.
 • ابتدا مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی شما تراز است.
 • پمپ آب و پمپ تخلیه را بررسی کنید تا از سالم بودن آنها مطمئن شوید.
 • بررسی کنید که بازوهای اسپری در ماشین ظرفشویی باقی نمانده باشند.
 • اگر بلبرینگ موتور آسیب ببیند، صدا ایجاد می کند.

اگر دستگاه همچنان نویز دارد و مشکل برطرف نشد، می توانید با شماره های نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد تماس بگیرید.

چرا ظرفشویی ال جی بوی بد می دهد؟

اگر دستگاه شما بوی بد می دهد، می توانید از مراحل زیر برای تعمیر ظرفشویی الجی استفاده کنید:

 • ابتدا فیلتر کف، پمپ تخلیه و شلنگ خروجی فاضلاب را بررسی کنید.
 • سپس ماشین ظرفشویی ال جی را از هر ماده غذایی تمیز کنید.
 • محلولی از یک لیوان سرکه و یک قاشق جوش شیرین تهیه کنید.
 • محلول را در کف ماشین ظرفشویی بریزید.
 • ماشین ظرفشویی بدون ظروف را روشن کنید و بگذارید یک چرخه کامل کار کند.

علت وارد نشدن آب در ماشین ظرفشویی ال جی چیست؟

اگر آب وارد دستگاه نمی شود، برای عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی موارد زیر را بررسی کنید:

 • ممکن است شیر برقی معیوب باشد.
 • همچنین شلنگ ورودی آب را چک کنید که خم نشده باشد.
 • لازم است هیدرواستات ماشین را بررسی کنید.
 • سوئیچ شناور و شناور نیز باید بررسی شود.

در مواقعی که هنوز مشکل تخلیه وجود دارد، می توانید از تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در محل خود کمک بگیرید.

تعمیرات مشکل خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی ال جی

اگر دستگاه ظروف را خشک نمی کند، می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی موارد زیر را بررسی کنید:

 • ابتدا پمپ تخلیه را بررسی کنید.
 • در مرحله دوم بررسی المنت و اطمینان از سلامت آن ضروری است.
 • ترموستات یا سنسور تنظیم دما نیز می تواند این مشکل را در ماشین ظرفشویی ایجاد کند.
 • توجه داشته باشید که ترموستات یا سنسور دما فرمان را به المنت می دهد تا در مدار قرار گیرد.

کاربران گرامی اگر با مطالعه این قسمت مشکل خشک نشدن ظروف شما حل نشد، با نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد در میان بگذارید.

چرا ظرفشویی الجی از مواد شوینده استفاده نمی کند؟

اگر ماشین ظرفشویی از مواد شوینده استفاده نمی کند، می توانید برای رفع مشکل و تعمیر دستگاه موارد زیر را بررسی کنید:

 • مخزن مواد شوینده را بررسی کنید تا به درستی وارد دستگاه شود.
 • اگر از قرص ظرفشویی استفاده می کنید، بررسی کنید که قرص جرم نگرفته باشد.
 • اگر درب جاقرصی مشکل داشت، می توانید درب دستگاه را باز کنید و قرص را داخل آن قرار دهید.

در صورت رفع نشدن مشکل دستگاه می توانید از خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی بهره مند شوید.

علت روشن ماندن چراغ نمک ظرفشویی ال جی چیست؟

اگر چراغ نمک در دستگاه همچنان روشن است و خاموش نمی شود، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بررسی کنید:

 • این مشکل زمانی رخ می دهد که نمک داخل مخزن نمک جمع شود.
 • مقداری آب در مخزن نمک بریزید و با همزن هم بزنید تا مشکل حل شود.
 • اگر سنسور نمک آسیب ببیند، چراغ نمک خاموش نمی شود و روشن می ماند.
 • برای یافتن مشکل و تعویض سنسور می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل بهره مند شوید.

چرا چراغ جلادهنده ظرفشویی ال جی خاموش نمی شود؟

برای یافتن مشکل روشن ماندن چراغ جلادهنده ماشین ظرفشویی ال جی موارد زیر را بررسی کنید:

 • ابتدا بررسی کنید که مخزن جلادهنده پر باشد.
 • اگر مخزن پر باشد، سنسور خراب است و سنسور را تعویض کنید.
 • بهترین انتخاب برای عیب یابی و رفع ایراد، استفاده از خدمات تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد است.

تعمیر مشکل کار نکردن دکمه های روی ظرفشویی ال جی

اگر دکمه های دستگاه خراب است، از نکات زیر برای تعمیر ظرفشویی ال جی استفاده کنید:

 • ابتدا لازم است خرابی پنل فرمان بررسی شود.
 • ممکن است مشکل از تاچ ماشین ظرفشویی باشد.
 • همچنین باید خرابی برد الکترونیکی را نیز بررسی کنید.

اگر دکمه های دستگاه شما کار نمی کند، بهتر است برای عیب یابی از خدمات نمایندگی ظرفشویی ال جی در محل استفاده کنید.

رفع مشکل قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی ال جی

اگر درب دستگاه قفل نمی شود، از نکات زیر برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی استفاده کنید:

 • شاید هنگام قرار دادن ظروف در سبدها دقت نکرده باشید و ظروف مانع بسته شدن درب شوند.
 • این احتمال وجود دارد که به دلیل فرسودگی، قفل درب ماشین ظرفشویی شکسته و فرسوده شده باشد.
 • قفل و سوئیچ درب را بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کند.

اگر درب دستگاه شما قفل نمی شود، لازم است برای رفع این مشکل با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ظرفشویی الجی

لازم به ذکر است کلیه هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی طبق تعرفه مصوب آی پی امداد (طبق تعرفه اتحادیه) می باشد. برای راحتی شما هزینه تعمیرات ظرفشویی ال جی را به طور واضح مشخص کرده ایم. این هزینه با توجه به موارد زیر متفاوت است:

 • نوسانات بازار
 • تکنولوژی مدل پیشرفته
 • نوع قطعه معیوب

با استفاده از خدمات نمایندگی آی پی امداد می توانید تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی کنید.

قیمت خدمات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی یکی از مسائلی است که به عوامل مختلفی بستگی دارد. بنابراین نمی توان هزینه ثابتی برای تعمیرات ظرفشویی ال جی تعیین کرد. اما امکان تعیین هزینه تقریبی این خدمات وجود دارد که در این رابطه جدولی شامل هزینه های تقریبی تعمیر و یا تعویض قطعات ماشین ظرفشویی ارائه کرده ایم:

خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی ال جی 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی ال جی 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی ال جی 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی ال جی 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی ال جی 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی ال جی 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی ال جی 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی ال جی 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در نمایندگی آی پی امداد

جمع بندی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد به شرح زیر است:

 • کمتر از یک ساعت تعمیرکار ماشین ظرفشویی به محل شما اعزام می شود.
 • کلیه خدمات مجموعه آی پی امداد دارای گارانتی رسمی از 3 تا 12 ماه می باشد.
 • انواع تعمیرات تخصصی تمامی محصولات ال جی با تامین قطعات فابریک (از انبار آی پی امداد) انجام می شود.
 • تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ال جی با توجه به حساسیت دستگاه تمامی دوره های تخصصی این دستگاه را دیده اند و به خوبی با ساخت و کار آنها آشنا هستند.

کاربر گرامی در صورت نیاز به خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی در تهران با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

خلاصه ای از خدمات نمایندگی ظرفشویی ال جی

شماره نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی چند است؟
 • شماره تلفن تماس با نمایندگی مجاز 58941-021 می باشد.
هزینه تعمیر ظرفشویی ال جی چقدر است؟
 • استفاده از خدمات نمایندگی می تواند تا 75% هزینه های تعمیرات دستگاه شما را کاهش دهد.
برای استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی چه کنیم؟
 • در صورت تماس با شماره کارت گارانتی محصول، امکان استفاده از خدمات پس از فروش آن وجود دارد.
آیا خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی گارانتی دارد؟
 • دریافت گارانتی 3 تا 12 ماهه یکی از مزایای استفاده از خدمات نمایندگی مجاز می باشد.
آیا تعمیرکار ظرفشویی ال جی با لباس فرم در محل حاضر می شود؟
 • تعمیرکار نمایندگی با به همراه داشتن کارت مخصوص و لباس فرم در محل شما حاضر می شود.
مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی الجی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی الجی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی الجی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

32 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. سمیه 11 اردیبهشت 1402

  آیا ماشین ظرفشویی رو میتونم ریسیت کنم ؟اگر بله ریسیتش چجوریه؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 اردیبهشت 1402

   درود، دکمه ریست روی پنل ماشین ظرفشویی خود را سه الی شش ثانیه نگه دارید. همچنین می توانید یک بار دستگاه را از برق کشیده و مجددا وصل کنید.

   پاسخ دادن
 2. سمیه 11 اردیبهشت 1402

  سلام وقت بخیر ماشین ظرفشویی مدل 425ال جی هست چند وقتیه روشنش ک میکنم یا حین کار کردن بوق میزنه و چراغای رو پنل خاموش وروشن میشه و تا درشو باز نکنی نمیشه خاموشش کرد باید چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 11 اردیبهشت 1402

   درود، برد دستگاه را بررسی کنید.

   پاسخ دادن
  زارعی 12 فروردین 1402

  علت جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی آل جی در زمانی که خاموش است، چيست؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 12 فروردین 1402

   سلام. شیر برقی لباسشویی را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

   پاسخ دادن
  سعادت مند 07 اسفند 1401

  با سلام، ظرفشویی من خراب شده بود و خیلی جستجو کردم اما تعمیرکار مناسبی پیدا نکردم تا اینکه با خدمات آی پی امداد آشنا شدم. تکنسین های این مرکز بسیار ماهر و باتجربه هستند و کمتر از یک روز ماشین ظرفشویی ال جی من با بهترین کیفیت تعمیر شد. ممنون از شما

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 اسفند 1401

   سلام دوست عزیز. ممنون از انتخاب شما

   پاسخ دادن
  دمیری 16 آذر 1401

  سلام وقت بخیر حدود 9 ماه هست ماشین ظرفشویی ال جی خریدم الان دوماهی میشه که 45 دقیقه مانده به اخر شستشو روی هر زمانی که استارت کنم استاپ میشه و تایم کم کم به صفر میرسه و خاموش میشه نمیدونم علت و عیب دستگاه از چی هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 آذر 1401

   سلام، اگر دستگاه ارور نمیزند ایرادی ندارد و شستشو کامل انجام میشود در غیر این صورت باید توسط تکنیسین چک شود که کدوم مرحله شسنشو انجام نمیشود

   پاسخ دادن
  فتانه میری 08 آبان 1401

  سلام ماشین ظرفشویی ال جی مدتیه هنگام شروع بکار تا پایان شتسشو صدای زیاد تولید میکنه ‌، فیلتر را تمیز کردم ولی بی فایده بود و اینکه صدای برخورد با شی نیست، ممکنه صدای موتور یا پمپ تخلیه باشه؟ لطفا راهنمایی کنید چون شهر ما تعمیر کار ، کار بلد ندارد . با تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 آبان 1401

   سلام، پمپ آب مشکل دارد. بررسی نمایید تا به پروانه آن چیزی گیر نکرده باشد یا بلبرینگ های موتور پمپ نیاز به تعویض نداشته باشد

   پاسخ دادن
  شیوا 29 مهر 1399

  سلام خسته نباشید من ماشین ظرف شوییمو‌تازه خریدم اما همش یه آلارمش روشنه بغل تایمر یه‌چیزی شبیه فلش که پیچ و‌تای داره خست اون همش چشمک‌میزنه مدل ظرفشویی دقیقی نمیدونم اما کاملا مثل xd74 هست ممنون میشم بگید چیکار کنم توی دفترچه انگار گفته مشکل از نمک‌اما‌من‌نمک‌رو‌همیشه‌پر‌میکنم

  پاسخ دادن
   علی مغفرتی 21 بهمن 1401

   سنسور دیپ سوئیچ ظرف نمک خراب شده

   پاسخ دادن
  شبنم 24 بهمن 1398

  سلام و‌وقت بخیر ببخشید ماشین ظرفشویی من ارور میده و این کد رو نشون میدهOE این یعنی چه مشکلی داره؟

  پاسخ دادن
  مسرتی 17 بهمن 1398

  سلام ماشین ظرفشوییم گاهی ارورnE مشکل موتور واریو می ده حتما باید ببرم تعمیر

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 19 بهمن 1398

   سلام دوست عزیز ، بله موتور یا تاخو موتور ایراد دارد

   پاسخ دادن
  شقایق سلامی 27 آذر 1398

  سلام ،ظرف های ما بعد از شست و شو کدر هستن، تمام قوانین مرطبت به پودر و نمک و جلا دهنده هم رعایت شده مشکل از چیه؟؟

  پاسخ دادن
   علی مغفرتی 21 بهمن 1401

   احتمالا دوش های داخلی کابین شستشو گرفتگی داره

   پاسخ دادن
  محمد صادق 19 آذر 1398

  سلام ارور EI مربوط به چیست ؟

  پاسخ دادن
  سعید عامریان 18 آذر 1398

  سلام شب بخیر خدا قوت ماشین آب گیری نمی کنه خطا oE میده

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، آکواستاپ ظرفشویی ال جی شما سوخته است و باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  سعید عامریان 18 آذر 1398

  سلام جناب مدیر محترم ظرفشویی ال جی مدلGz114whداریم در حالیکه از داخل صدا شنیده میشه لیکن مخزن آب گیری نمی کنه و بعد از چند دقیقه کد oE میده لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، اکواستاپ سوخته

   پاسخ دادن
   زهرا 08 مرداد 1399

   سلام روزتون بخیر، ظرفشویی ال جی 512 خریدم دو مین بار استفاده میکنم همش صدای بیب بیب میده ظاهرا همه چیزو رعایت کردم، ولی نمیدونم مشکل از کجاست، و اینکه برای توربو گزینه نیم طبقه برای مدل 512 فعاله یا خیر؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 10 مرداد 1399

    با سلام، بر روی برد ظرفشویی الجی قطعه ای به نام بیزر وجود دارد که صدای بوق میدهد. برای عیب یابی دقیق لازم است که تکنسین ظرفشویی شما را بررسی نماید. شیربرقی، نمک، جلا دهنده، سنسور آب را چک نمایید. وجود مشکل در هر کدام از این بخش ها میتواند باعث بوق زدن ظرفشویی شود.

    پاسخ دادن
  محمودی 10 آذر 1398

  سلام ، من ماشین ال جی تازه خریدم ، تنظیم ماشین روی Auto هست و از دقیقه ۵۹تا آخر کار من هیچ صدایی از ماشین نمیشنوم.این موردی نداره، فقط دقیقه کم میکنه.

  پاسخ دادن
   مدیر 10 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، مشکلی نیست.

   پاسخ دادن
   گودرزی 29 تیر 1399

   سلام خسته نباشید ماشین ظرف شویی به شدت روی وسایلم خط میندازه و جدیدا هم هاله ای مثل شیر روی ظروف می ندازه چند بار هم نمایندگیش اومده ولی متاسفانه مشکل حل نشد ۸ماهه خریداری کردیم من چکار کنم

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 30 تیر 1399

    سلام، جلادهنده را روی درجه 2 بزارید و بررسی نمایید تا آبپاشها رسوب نداشته باشند.

    پاسخ دادن
  مرتضی غفار پور 19 آبان 1398

  سلام خسته نباشید ماشین لباس شوی ما از جا پودریش آب میریزه چکار باید کرد

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آبان 1398

   سلام دوست عزیز درب بالای لباسشویی را باز کنید و شیلنگهای متصل به جاپودری را چک کنید.

   پاسخ دادن