logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیرگاه مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی LG در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تعمیرکار آی پی امداد، عیب یابی و رفع عیب ظرفشویی شما را در محل انجام می دهد. توجه داشته باشید که استفاده از خدمات تعمیرگاه غیرمجاز می تواند به ظرفشویی ال جی شما آسیب جدی وارد کند، بنابراین با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک نمایید. با استفاده از خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی شما می توانید هرگونه سوالی در مورد تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی دارید، در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

نحوه تماس با خدمات مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی LG در تهران

کاربران گرامی به یاد داشته باشید آی پی امداد هیچ ارتباطی با گلدیران ندارد و تنها در قالب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در سراسر تهران فعال می باشد.

نحوه تماس با تعمیرگاه مرکزی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی LG در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا با نزدیک ترین شعبه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی تماس یا اقدام به ثبت درخواست آنلاین تعمیر ظرفشویی در سایت نمایید.
 2. بعد از ثبت مشخصات، کد اشتراک به همراه نام تکنسین به تلفن شما پیامک می شود.
 3. تعمیرکار ظرفشویی ال جی در کمتر از یک ساعت برای عیب یابی و رفع مشکل در محل شما حاضر می شود.
 4. تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل با نظارت مستقیم شما انجام می گردد.
 5. ارائه فاکتور و گارانتی به مشتری بعد از اتمام خدمات ظرفشویی ال جی از وظایف تعمیرکار آی پی امداد می باشد.
 6. تماس با مشتری و درخواست شرکت در نظرسنجی برای عملکرد تعمیرکار ظرفشویی ال جی و بهبود کیفیت اجرا در آی پی امداد و در نهایت جلب رضایت مشتری را از وظایف اصلی خود می دانیم.

 تمامی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد شامل ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در محل

آی پی امداد با نیم قرن تجربه در زمینه تعمیر ظرفشویی ال جی به ارائه خدمات باکیفیت برای مشتریان می پردازد. بنابراین هدف اصلی و تلاش حداکثری این مجموعه خدمات در بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن است.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در محل به شرح زیر است:

 1. از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار در محل می باشد.
 2. به دلیل عدم نیاز به جابه جایی دستگاه، دیگر نیازی به پرداخت هزینه های سنگین برای حمل ونقل نیست.
 3. در زمان شما به دلیل اعزام تعمیرکار به محل صرفه جویی می شود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی به چه صورت است؟

مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی ال جی در هنگام خرابی دستگاه به دنبال استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی هستند. یکی از بهترین راه ها برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی آن است. در صورتی که دستگاه شما از ضمانت نامه و گارانتی معتبر برخوردار می باشد، برای استفاده از خدمات گارانتی ماشین ظرفشویی ال جی خود می توانید با شماره های موجود بر روی برگه ضمانت نامه دستگاه تماس بگیرید.

چنانچه از مهلت گارانتی دستگاه شما گذشته است و یا از خدمات رضایت نداشتید، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد برای تعمیر دستگاه خود استفاده کنید.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات و خدمات پس از فروش ظرفشویی ال جی

شرکت گلدیران ارائه دهنده بهترین خدمات پس از فروش و گارانتی، سالهاست تحت عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی ال جی مشغول فعالیت است. مشخصات و شماره های تماس نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی ال جی بر روی برچسب گارانتی درج شده است. پس از خرید ماشین ظرفشویی ال جی حتما با شماره های نمایندگی خدمات پس از فروش آن تماس بگیرید و هرگز بدون حضور تکنسین متخصص گلیداران اقدام به نصب و باز کردن پلمب جعبه ظرفشویی نکنید، زیرا باز کردن دستگاه به منزله ابطال گارانتی بوده و هیچگونه خدمات تعمیرات و نصب به صورت رایگان از طرف نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی به دستگاه تعلق نمی گیرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی با تعمیرکار آی پی امداد

در آی پی امداد معتقد هستیم که استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه شما کمک شایانی می کند.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی ال جی یا تماس با آی پی امداد؟

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی ال جی یا تماس با آی پی امداد؟ شما کدام یک را ترجیح می دهید؟ به یاد داشته باشید با اتمام مهلت استفاده از گارانتی گلدیران دیگر خدمات تعمیرات ظرفشویی حتی در نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی ال جی نیز رایگان نخواهد بود. در این مواقع می توانید جهت دریافت خدمات تعمیرات تخصصی با شماره های تعمیرگاه مجاز تعمیر ظرفشویی ال جی در آی پی امداد تماس بگیرید.

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه، دارای تکنسین های مجرب می باشد. هدف نهایی این مجموعه تلاش حداکثری برای ارائه خدمات باکیفیت است. ما در این مجموعه مزیت ها و خدماتی را برای مشتریان در نظر گرفته ایم تا رضایت آنان جلب شود.

 1. بهره مندی از خدمات تعمیرکار متعهد و آموزش دیده برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
 2. استفاده از قطعات اصل و فابریک برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
 3. ارائه گارانتی و فاکتور جهت شفاف سازی هزینه ها و تضمین کیفیت خدمات تعمیرات
 4. ارائه خدمات در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل

تعمیرگاه مجاز تعمیر ظرفشویی آی پی امداد مفتخر است که با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشد.

نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ماشین ظرفشویی از جمله مهمترین لوازم منزل به شمار می رود که ممکن است در هفته چندین مرتبه دچار خرابی ها و مشکلاتی شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. به طور کلی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی یکی از اموری است که از پیچیدگی های بسیاری برخوردار است. از این رو خدمات مربوط به نصب یا تعمیر آن باید توسط مراکزی انجام شود که از دانش و تجربه فنی برخوردار باشند. به طور کلی هرگونه خدمات مربوط به تعمیر و نصب را می توان در نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد دریافت نمود.

 • تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد از تخصص و مهارت بسیار بالایی در این زمینه برخوردار هستند که دستگاه شما را با بهترین کیفیت تعمیر می کنند.
 • این مجموعه از قطعات اورجینال و اصلی برای تعمیرات و رفع ایرادات ماشین ظرفشویی استفاده می کند که موجب حفظ کیفیت اصلی دستگاه خواهد شد.
 • آی پی امداد برای تمامی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی که توسط این مرکز به مشتریان ارائه می شود، ضمانت نامه و گارانتی معتبر ارائه می نماید.
 • تمامی خدمات این نمایندگی در محل مورد نظر مشتری در سریع ترین زمان ممکن ارائه می گردد. از این رو مشتریان هیچگونه نگرانی برای دریافت خدمات نخواهند داشت.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می برد؟

یکی از متداول ترین و مهمترین مسائلی که بسیاری از مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی های ال جی به هنگام خرابی دستگاه خود با آن مواجه می شوند، مدت زمانی است که تعمیرکار متخصص نمایندگی آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی صرف خواهد نمود. به طور کلی شما پس از ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی خود در نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد با یک تیم کاملا حرفه ای و مجرب رو به رو هستید که می توانند ایراد دستگاه شما را به صورت حرفه ای در محل رفع نمایند.

اگر شما نیز به دنبال پاسخ این پرسش هستید که تعمیرات ماشین ظرفشویی‌تان چقدر طول می کشد، می توانید با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید. زیرا تعمیرکاران متخصص نمایندگی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل و محل مورد نظر شما مراجعه کنند و به سرعت به عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی شما بپردازند. پس از تماس شما با نمایندگی جهت تعمیر ماشین ظرفشویی و پس از اعزام تکنسین متخصص در محل مورد نظر شما، عیب یابی و بررسی دستگاه به صورت کاملا تخصصی صورت می گیرد.

از آنجایی که تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد از مهارت و دانش بسیار بالایی برخوردار است، می تواند در سریع ترین زمان ممکن پس از بازدید دستگاه شما ایراد آن را شناسایی نماید. به دنبال آن تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی نیز در مدت زمانی بسیار کم انجام می گردد. به طور کلی نوع خرابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی شما در تعیین مدت زمان تعمیر و رفع مشکل دستگاه تاثیر بسیار زیادی دارد که تعمیرکار پس از بررسی دستگاه این اطلاعات را در اختیار شما خواهد گذاشت. اگر از کاربران ماشین ظرفشویی ال جی هستید، پیشنهاد می‌ کنیم هنگام بروز مشکل در ماشین ظرفشویی خود با نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد در تهران تماس بگیرید و حل مشکلات و ایرادات مختلف دستگاهتان را به تعمیرکاران این نمایندگی بسپارید.

سرویس ظرفشویی ال جی چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

هریک از تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی که به محل مورد نظر مشتری فرستاده می شوند، بعد از ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی این موضوع بیان می کنند که سرویس دستگاه امری است که باید جدی گرفته شود. اما اغلب مصرف کنندگان در انجام آن امر سهل انگاری زیادی می کنند. چرا که اغلب آن ها نمی داند که سرویس ظرفشویی ال جی چگونه منجر به جلوگیری از خرابی دستگاه آن ها خواهد شد.

 • با انجام سرویس ماشین ظرفشویی در مدت زمان مشخص می توان موجب بهبود عملکرد مطلوب دستگاه شده و طول عمر آن را افزایش داد.
 • از جمله مهمترین مزایای سرویس ماشین ظرفشویی در محل این است که با انجام این کار می توان از نقص فنی دستگاه و تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی پیشگیری نمود.
 • عملیات سرویس و نگهداری ماشین ظرفشویی موجب می شود تا مصرف کننده دیگر هزینه ای برای تعمیرات و رفع عیب دستگاه خود صرف نکند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بهتر است یا تعویض آن؟

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بهتر است یا تعویض آن یکی از سوالاتی است که بسیاری از کاربران از ما می پرسند، زمانی که همچین سوالی مطرح می شود فقط یک موضوع را باید مورد بررسی قرار داد که آن هم هزینه ها می باشد، هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی هرچقدر هم که بالا باشد به اندازه یک ظرفشویی ال جی جدید به قطع نخواهد بود.

علاوه بر این شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی می توانید سلامت و طول عمر ماشین ظرفشویی خود را تا حدود زیادی افزایش دهید و نیازی به تعویض دستگاه نداشته باشید.

آیا تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

هزینه های زندگی امروزی باعث شده تا بسیاری از افراد تمایل به این داشته باشند که اصلا هزینه ای را بابت تعمیر پرداخت نکنند، در این مواقع افراد در تلاش خواهند بود که با استفاده از مطالب آموزشی در اینترنت تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی خود را بدون نیاز به تعمیرکار انجام دهند، ما هر اقدامی بدون داشتن دانش فنی کافی می تواند به دستگاه شما آسیب های فراوانی را وارد نماید.

این در حالیست که شما با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی از این بابت که خدمات ارائه شده کیفیت بالایی خواهد داشت مطمئن خواهید بود و در صورتی که پس از گذشت متی مشکلات جدیدی هم در دستگاه به وجود آمد می دانید که برای اشتباه رخ داده به کجا باید مراجعه نمایید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مسائل اساسی در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، سپردن کار عیب یابی و تعمیر آن به افراد متخصص است. افرادی که از تخصص و تجربه کافی در زمینه تعمیرات این دستگاه برخوردار نیستند، نمی توانند به درستی ظرفشویی شما را رفع عیب کنند و به آن آسیب خواهند زد. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد با دارا بودن تعمیرکاران متخصص به شما در این زمینه کمک می نماید.

 • تعمیرکاران این مجموعه از قطعات اصلی و درجه یک برای تعمیر و تعویض قطعات ظرفشویی شما استفاده می نمایند.
 • تعمیرکاران نمایندگی کلیه آموزش های لازم را دیده اند و با مشخصات فنی ظرفشویی ال جی آشنایی کامل دارند.
 • تکنسین متخصص تعمیرگاه مجاز آی پی امداد پس از تعمیرات ظرفشویی ال جی گارانتی معتبر به شما تقدیم می نماید.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل و منزل شما در سریع ترین زمان اقدام می کند.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

این روزها بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال استفاده از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی می باشند، به همین دلیل مشتریان سوالاتی را می پرسند که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد:

 • هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد چقدر است؟

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی بر اساس تعرفه اتحادیه محاسبه می شود و با استفاده از این خدمات می توانید تا 75% هزینه تعمیرات دستگاه خود را کاهش دهید.

 • روش تسویه صورتحساب تعمیر ظرفشویی ال جی به چه صورت است؟

شما می توانید پس از اتمام تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی و در صورت رضایت صورتحساب را پرداخت نمایید.

 • در صورت بروز مجدد ایراد بریا تعمیر ظرفشویی ال جی هزینه جداگانه ای باید پرداخت گردد؟

در صورتی که در زمان گارانتی مشکل دستگاه مجددا ایجاد شود، آی پی امداد موظف است آن را به صورت رایگان رفع کند.

 • مدت اعتبار گارانتی تعمیرات ظرفشویی ال جی در نمایندگی آی پی امداد چقدر است؟

شما با استفاده از خدمات نمایندگی مجاز آی پی امداد می توانید گارانتی معتبر با اعتبار 3 الی 12 ماه دریافت کنید.

آموزش تعمیرات ظرفشویی ال جی

آموزش تعمیرات ظرفشویی ال جی یکی از مواردی است که مصرف کنندگان می توانند از طریق سایت آی پی امداد از آن اطلاع پیدا نمایند. به طور کلی ایراداتی که در ظرفشویی های ال جی به دلایل مختلف رخ می دهند، در صورت جزئی بودن به راحتی در منزل قابل رفع هستند. از این رو با مطالعه راهکارهایی ارائه شده در ادامه مطلب جهت عیب یابی ظرفشویی می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در منزل خود اقدام نمایید.

به کمک این مطالب می توانید هزینه تعمیرات ظرفشویی خود را به حداقل برسانید و از خرابی مجدد آن نیز جلوگیری کنید. در صورتی که در هنگام عیب یابی و تعمیر ظرفشویی سوالی داشتید، می توانید در دیدگاه همین مقاله و یا بخش پرسش و پاسخ سایت نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد مطرح نمایید تا کارشناسان راهنمایی های لازم را به شما ارائه نمایند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار ظرفشویی ال جی باعث طول عمر بالا در ظرفشویی شما می شود. در این بخش عیب یابی توسط تعمیرکار تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی را شرح داده ایم تا چنانچه فنی هستید، بتوانید به راحتی به تعمیر ظرفشویی ال جی خود بپردازید. همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم دانش فنی می توانید از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران بهره مند شوید.

چرا ماشین ظرفشویی الجی ظروف را تمیز نمی شوید؟

در صورت شستشوی نامناسب ظروف در دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ظرفشویی ال جی به کار بگیرید:

 • قبل از قرار دادن ظروف داخل دستگاه مواد غذایی باقی مانده روی آن ها را تمیز کنید.
 • ظروف را بیش از حد استاندارد داخل ماشین ظرفشویی ال جی نگذارید.
 • به چیدمان ظروف توجه نمایید تا آب به حد کافی به ظروف برسد.
 • سوراخ های موجود در آب پاش های داخل ماشین ظرفشویی ال جی توسط باقی مانده مواد غذایی مسدود میشود یا جرم میگیرد.
 • آبپاشها را باز نمایید و آنها را جرمگیری کنید تا آب به راحتی بر روی ظروف بریزد.
 • سوئیچ شناور یا بازوی اسپری معیوب است.
 • یکی از مهمترین علت های تمیز نشستن ماشین ظرفشویی، فرسوده شدن بازوهای اسپری است.
 • از مواد شوینده مناسب استفاده نمایید. حتما مخزن نمک و جالادهنده را شارژ نمایید.
 • درجه جلادهنده را روی 2 بگذارید تا کف زیادی وارد دستگاه نشود.
 • فیلتر ظرفشویی و مسیر تخلیه را بررسی نمایید تا مسدود نباشد و آب را حتی تخلیه شود.
 • بررسی نمایید تا پمپ آب سالم باشد و آب به راحتی به آبپاشها برسد که در نهایت بر روی ظروف ریخته شود.

در صورت وجود مشکل در بازوی اسپری در دستگاه، بهتر است برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود از تعمیرکار آی پی امداد کمک بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی الجی نشتی دارد؟

در صورت نشتی آب دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی به کار بگیرید:

 • بیش از حد معمول مواد شوینده ریخته­ اید.
 • اگر آبریزی از پشت ظرفشویی الجی هست، بررسی نمایید تا شیلنگ ورودی آب سوراخ نشده باشد و یا اتصالات آن به شیربرقی مشکلی نداشته باشد.
 • همچنین چک نمایید تا شیربرقی یا آکواستاپ علت نشتی نباشند.
 • اگر آبریزی از قسمت جلوی ظرفشویی الجی است، بررسی نمایید تا علت نشتی از خرابی لاستیک ها نباشد.
 • اگر لاستیک از حالت خود خارج شده و یا پارگی دارد اقدام به تعویض نمایید.
 • بررسی نمایید تا شیلنگ خروجی آب سوراخ نشده باشد.
 • اتصالات زیر ظرفشویی را برای علت نشتی آب بررسی نمایید.

عیب یابی مشکل نشتی آب ظرفشویی الجی

برای تعویض و تعمیر واشر دستگاه برای حل مشکل نشتی آب، با مرکز نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در محل تماس بگیرید.

علت عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی الجی از چیست؟

در صورت تخلیه نشدن آب از دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ظرفشویی ال جی به کار بگیرید:

 • شلنگ تخلیه معیوب است.
 • اگر شلنگ تخلیه دستگاه به هر دلیلی مسدود شده باشد، ماشین ظرفشویی ال جی، آب را به درستی تخلیه نخواهد کرد.
 • برای رفع این مشکل باید شلنگ را از جای خود خارج کنید.
 • البته فراموش نکنید، بیش از هر اقدامی باید ماشین ظرفشویی را از برق بیرون بکشید و داخل ماشین ظرفشویی خالی باشد.
 • فیلتر ماشین ظرفشویی ال جی مسدود شده است.
 • ممکن است فیلتر ماشین ظرفشویی توسط باقی مانده مواد غذایی مسدود شده باشد.
 • در این صورت باید فیلتر را از جای خود خارج کنید و آن را تمیز کنید.
 • بررسی نمایید تا پروانه پمپ تخلیه آب ظرفشویی الجی گرفتگی نداشته باشد.
 • ابتدا به رفع گرفتگی بپردازید و در صورت رفع نشدن مشکل، اقدام به تعویض پمپ تخلیه نمایید.

چنانچه دستگاه آب را تخلیه نمی کند، با نمایندگی مجاز مرکزی تعمیر ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

علت وجود لکه بر روی ظروف در ماشین ظرفشویی الجی چیست؟

در صورت ایجاد لکه بر روی ظروف از نکات زیر برای تعمیرات ظرفشویی ال جی استفاده کنید:

 • از مواد شوینده نامناسب استفاده شده است.
 • محفظه نمک ماشین ظرفشویی را بررسی کنید و از بسته بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • ممکن است درب ظرف نمک به خوبی بسته نشده بشد.
 • عدم انتخاب برنامه شستشوی مناسب میتواند منجر به ایجاد لک بر روی ظروف شود.
 • بررسی کنید که آبپاش ها جرم نگرفته باشند و به خوبی آب بر روی ظروف ریخته شود.

برای رفع مشکل دستگاه خود با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس حاصل نمایید.

چرا ماشین ظرفشویی الجی روشن نمی شود؟

در صورت روشن نشدن دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به کار بگیرید:

 • پریز برق، اتصالات دستگاه، فیوز و برق منزل را بررسی کنید.
 • از رسیدن برق به ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید.
 • درب ماشین ظرفشویی ال جی را بررسی کنید. باز یا خم بودن درب دستگاه مانع از روشن شدن آن می شود.
 • چک نمایید تا میکروسوئیچ درب خراب نباشد.
 • اگر میکروسوئیچ درب ظرفشویی الجی فعال نشود، دستگاه قادر به فرایند شستشو نمیباشد.
 • موتور و یا قطعه الکتریکی که مسئول رساندن برق به دستگاه می باشد، معیوب شده است.
 • در این صورت بهتر است از یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی برای رفع عیب کمک بخواهید.
 • بررسی نمایدی تا برد الکترونیکی ظرفشویی الجی معیوب نشده باشد که احتمالا با تعمیر مشکل حل خواهد شد.

هرگز فراموش نکنید تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط افراد غیرحرفه ­ای می­ تواند خسارات جبران ناپذیری را به دستگاه وارد کند.

چنانچه دستگاه روشن نمی شود، با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

چرا صدای ماشین ظرفشویی الجی زیاد است؟

در صورت صدای زیاد دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به کار بگیرید:

 • مشکل زیاد بودن صدای ماشین ظرفشویی ال جی می تواند به دلیل گیر کردن تکه های ظروف شکسته داخل چرخ ها، خرابی پمپ، ساییدگی و مشکل داشتن یاتاقان ماشین، حرکت بد بازوی آب پاش و یا عدم نصب صحیح دستگاه باشد.
 • ابتدا توجه نمایید تا ظرفشویی الجی شما تراز باشد.
 • پمپ آب و پمپ تخلیه را چک نمایید تا سالم باشند.
 • بررسی نمایید تا بازوهای آبپاش در ظرفشویی ال جی رها نشده باشند.
 • اگر بلبرینگ موتور ظرفشویی الجی خراب شده باشد، تولید صدا میکند.

در صورتی که مشکل سر و صدای دستگاه رفع نشد، می توانید با شماره های نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

اگر ظرفشویی بوی بد می دهد، جهت تعمیر و رفع عیب ظرفشویی ال جی مراحل زیر را دنبال نمایید:

 • ابتدا فیلتر کف، پمپ تخلیه و شیلنگ خروجی فاضلاب را بررسی کنید.
 • سپس ظرفشویی ال جی را از هرگونه مواد غذایی پاک کنید.
 • یک محلول یک استکان سرکه و یک قاشق جوش شیرین آماده نمایید.
 • محلول را در کف ظرفشویی بریزید.
 • ظرفشویی را بدون ظرف روشن کنید و اجازه دهید یک دور کامل شستشو انجام شود.

چرا ظرفشویی الجی آبگیری نمی کند؟

اگر آب وارد ماشین ظرفشویی ال جی نمی شود، جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ال جی موارد زیر را بررسی نمایید:

 • اگر آب وارد ظرفشویی ال جی نمی شود، به احتمال زیاد اشکال از شیر برقی دستگاه است.
 • همچنین چک نمایید تا شیلنگ ورودی آب در ظرفشویی الجی خمیدگی نداشته باشد.
 • همچنین در صورتی که آبگیری در ظرفشویی قطع نمی شود، لازم است هیدروستات دستگاه چک شود.
 • شناور و سوییچ شناور نیز لازم است بررسی شوند.

در صورتی که مشکل آبگیری در ظرفشویی ال جی برطرف نشد، می توانید از تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در محل کمک بخواهید.

چرا ظرفشویی الجی ظروف را خشک نمی کند؟

اگر ظرفشویی ال جی ظروف را می شوید اما خشک نمی کند، جهت رفع این مشکل موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا به بررسی پمپ تخلیه بپردازید.
 • در مرحله دوم لازم است المنت را نیز چک کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل نمایید.
 • ترموستات یا سنسور تنظیم دما نیز می تواند باعث بروز این مشکل در ظرفشویی ال جی شود.
 • توجه نمایید که ترموستات یا سنسور دما، به المنت فرمان قرار گرفتن در مدار را میدهند.

کاربران گرامی، اگر پس از مطالعه این بخش مشکل خشک نکردن ظروف در ظرفشویی ال جی شما حل نشد، با شماره های نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

چرا ماشین ظرفشویی الجی از مواد شوینده استفاده نمی کند؟

اگر ظرفشویی از مواد شوینده استفاده نمی کند، برای تعمیرات ظرفشویی ال جی به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • مخزن مواد شوینده ظرفشویی را چک کنید تا به درستی شوینده وارد دستگاه شود.
 • اگر از قرص ظرفشویی استفاده می کنید، بررسی کنید تا جاقرصی جرم نگرفته باشد.
 • اگر درب جاقرصی خراب باشد، درب دستگاه را باز کنید و قرص را داخل آن بیندازید.

اگر مشکل دستگاهتان رفع نشد، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی بهره مند شوید.

بررسی مشکل روشن ماندن چرا نمک و نحوه تعمیر ظرفشویی الجی در این مواقع

اگر چراغ نمک در ظرفشویی ال جی روشن مانده و خاموش نمیشود، به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • با تجمع نمک داخل جا نمکی این مشکل پیش می آید.
 • کمی آب در مخزن نمک بریزید و با قاضق آن را هم بزنید تا مشکل برطرف شود.
 • اگر سنسور نمک خراب شده باشد، چراغ نمک خاموش نمیشود و روشن میماند.
 • برای عیب یابی و تعویض سنسور، از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی الجی در محل بهره مند شوید.

چرا چراغ جلادهنده ظرفشویی الجی خاموش نمیشود؟

برای عیب یابی مشکل روشن ماندن چراغ جلادهنده ظرفشویی الجی به بررسی موارد زیر بپردازید:

 • ابتدا بررسی نمایید تا مخزن جلادهنده پر باشد.
 • اگر پر بود، مشکل روشن ماندن چراغ جلادهنده از خرابی سنسور میباشد و باید اقدام به تعویض سنسور نمایید.
 • بهترین انتخاب برای عیب یابی و رفع مشکل استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در منزل میباشد.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

قابل ذکر است تمامی هزینه تعمیرات ظرفشویی ال جی بر حسب تعرفه مصوبه خدمات ماشین ظرفشویی مجموعه آی پی امداد (طبق تعرفه اتحادیه) می باشد. همچنین برای رفاه حال شما شما عزیزان هزینه تعمیرات ظرفشویی ال جی کاملا شفاف سازی شده است. با توجه به موارد زیر، هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی تغییر می کند:

 1. نوسانات بازار
 2. پیشرفته بودن ال جیلوژی مدل
 3. نوع قطعه معیوب شده

هزینه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی از جمله مسائلی است که به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از این رو امکان تعیین هزینه ثابت برای تعمیرات ظرفشویی های ال جی وجود ندارد. اما می توان هزینه تقریبی این خدمات را مشخص نمود که در همین راستا جدولی شامل هزینه های حدودی تعمیر یا تعویض قطعات ظرفشویی را ارائه نموده ایم:

خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی ال جی 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی ال جی 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی ال جی 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی ال جی 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی ال جی 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی ال جی 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی ال جی 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی ال جی 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در نمایندگی آی پی امداد

نتیجه گیری از خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی در آی پی امداد به شرح زیر است:

 1. ظرف مدت کمتر از یک ساعت تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی به محل شما اعزام می گردد.
 2. تمامی خدمات مجموعه آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.
 3. انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات ال جی را با تامین قطعات فابریک (از انبار آی پی) از ما بخواهید.
 4. آی پی امداد با ضمانتنامه خدمات رسمی به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی می پردازد.
 5. تعمیر لوازم خانگی آی پی امداد به عنوان معتبرترین نماینده تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران با ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی ال جی مانند ماشین ظرفشویی ال جی با بهره مندی از متخصص ترین و باسواد ترین کادر تعمیراتی زیر نظر کارخانه اصلی ال جی در غرب و شرق تهران فعال می باشد.
 6. این تعمیرات ظرفشویی ال جی مفتخر به ارائه باکیفیت ترین و بهترین خدمات تعمیراتی لوازم خانگی ال جی می باشد.
 7. با توجه به حساسیت دستگاه، تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ال جی تمامی دوره های تخصصی این ماشین ها را دیده و با ساختمان و طرز کار این ماشین ها به خوبی آشنا هستند.
 8. در آی پی امداد به شما اطمینان می دهیم ظرف مدت کوتاهی خدمات مورد نظر شما را در محل شما و در فاصله کوتاهی از اولین تماس شما انجام می دهیم.

کاربر گرامی چنانچه نیازمند خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران هستید با یکی از شماره های مندرج در پایین تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی الجی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی الجی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی الجی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

18 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. شیوا 29 مهر 1399

  سلام خسته نباشید من ماشین ظرف شوییمو‌تازه خریدم اما همش یه آلارمش روشنه بغل تایمر یه‌چیزی شبیه فلش که پیچ و‌تای داره خست اون همش چشمک‌میزنه مدل ظرفشویی دقیقی نمیدونم اما کاملا مثل xd74 هست ممنون میشم بگید چیکار کنم توی دفترچه انگار گفته مشکل از نمک‌اما‌من‌نمک‌رو‌همیشه‌پر‌میکنم

  پاسخ دادن
 2. شبنم 24 بهمن 1398

  سلام و‌وقت بخیر ببخشید ماشین ظرفشویی من ارور میده و این کد رو نشون میدهOE این یعنی چه مشکلی داره؟

  پاسخ دادن
  مسرتی 17 بهمن 1398

  سلام ماشین ظرفشوییم گاهی ارورnE مشکل موتور واریو می ده حتما باید ببرم تعمیر

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 19 بهمن 1398

   سلام دوست عزیز ، بله موتور یا تاخو موتور ایراد دارد

   پاسخ دادن
  شقایق سلامی 27 آذر 1398

  سلام ،ظرف های ما بعد از شست و شو کدر هستن، تمام قوانین مرطبت به پودر و نمک و جلا دهنده هم رعایت شده مشکل از چیه؟؟

  پاسخ دادن
  محمد صادق 19 آذر 1398

  سلام ارور EI مربوط به چیست ؟

  پاسخ دادن
  سعید عامریان 18 آذر 1398

  سلام شب بخیر خدا قوت ماشین آب گیری نمی کنه خطا oE میده

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، آکواستاپ ظرفشویی ال جی شما سوخته است و باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  سعید عامریان 18 آذر 1398

  سلام جناب مدیر محترم ظرفشویی ال جی مدلGz114whداریم در حالیکه از داخل صدا شنیده میشه لیکن مخزن آب گیری نمی کنه و بعد از چند دقیقه کد oE میده لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، اکواستاپ سوخته

   پاسخ دادن
   زهرا 08 مرداد 1399

   سلام روزتون بخیر، ظرفشویی ال جی 512 خریدم دو مین بار استفاده میکنم همش صدای بیب بیب میده ظاهرا همه چیزو رعایت کردم، ولی نمیدونم مشکل از کجاست، و اینکه برای توربو گزینه نیم طبقه برای مدل 512 فعاله یا خیر؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 10 مرداد 1399

    با سلام، بر روی برد ظرفشویی الجی قطعه ای به نام بیزر وجود دارد که صدای بوق میدهد. برای عیب یابی دقیق لازم است که تکنسین ظرفشویی شما را بررسی نماید. شیربرقی، نمک، جلا دهنده، سنسور آب را چک نمایید. وجود مشکل در هر کدام از این بخش ها میتواند باعث بوق زدن ظرفشویی شود.

    پاسخ دادن
  محمودی 10 آذر 1398

  سلام ، من ماشین ال جی تازه خریدم ، تنظیم ماشین روی Auto هست و از دقیقه ۵۹تا آخر کار من هیچ صدایی از ماشین نمیشنوم.این موردی نداره، فقط دقیقه کم میکنه.

  پاسخ دادن
   مدیر 10 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، مشکلی نیست.

   پاسخ دادن
   گودرزی 29 تیر 1399

   سلام خسته نباشید ماشین ظرف شویی به شدت روی وسایلم خط میندازه و جدیدا هم هاله ای مثل شیر روی ظروف می ندازه چند بار هم نمایندگیش اومده ولی متاسفانه مشکل حل نشد ۸ماهه خریداری کردیم من چکار کنم

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 30 تیر 1399

    سلام، جلادهنده را روی درجه 2 بزارید و بررسی نمایید تا آبپاشها رسوب نداشته باشند.

    پاسخ دادن
  مرتضی غفار پور 19 آبان 1398

  سلام خسته نباشید ماشین لباس شوی ما از جا پودریش آب میریزه چکار باید کرد

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آبان 1398

   سلام دوست عزیز درب بالای لباسشویی را باز کنید و شیلنگهای متصل به جاپودری را چک کنید.

   پاسخ دادن