logo logo نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی LG در سطح تهران دارای شعبه‌ های مختلفی شامل شرق، غرب، شمال و جنوب می‌ باشد. تعمیرکاران مرکز آی پی امداد می‌ توانند عیب‌ یابی و تعمیر ظرفشویی ال‌ جی شما را با بالاترین کیفیت در محل انجام ‌دهند. توجه داشته باشید که استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیرمجاز برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی می‌ تواند به دستگاه شما آسیب برساند. با استفاده از خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در تهران به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک نمایید. لازم به ذکر است که با استفاده از خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی می‌ توانید تا 75% در هزینه های تعمیرات خود صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی اگر هرگونه سوالی درباره تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی دارید، در انتهای صفحه آن را ثبت کنید تا کارشناسان ما  در کمترین زمان، به شما عزیزان پاسخ بدهند.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی LG در تهران

نحوه تماس با نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در تهران به شرح زیر می‌باشد:

 1. شما می توانید برای تماس با شعبه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی از وبسایت آی پی امداد استفاده کنید.
 2. همچنین می‌ توانید درخواست آنلاین خود را برای تعمیر ماشین ظرفشویی ثبت کنید.
 3. بعد از ثبت مشخصات خود در سایت، کد اشتراک به همراه نام تکنسین برای شما ارسال می‌شود.
 4. تعمیرکار ظرفشویی ال جی در کمتر از یک ساعت برای عیب‌ یابی و تعمیر ظرفشویی ال جی در محل شما حاضر می‌شود.
 5. تعمیرات ظرفشویی ال جی در محل با نظارت مستقیم شما انجام می گردد.
 6. تعمیرکار آی پی امداد بعد از انجام خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، فاکتور و گارانتی را به شما تحویل می‌دهد.
 7. شما عزیزان با شرکت در نظرسنجی نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی به ما در جهت عملکرد بهتر و بهبود کیفیت خدمات کمک می‌کنید.

 تمامی خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در مرکز آی پی امداد، شامل ضمانت‌نامه رسمی 3 تا 12 ماهه می‌باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل

آی پی امداد دارای نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی می‌باشد. این مجموعه بهترین خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می‌دهد. هدف مجموعه آی پی امداد ارائه خدمات در سریع ترین زمان است.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در محل به شرح زیر است:

 1. شما می‌ توانید عملیات تعمیر ظرفشویی ال جی خود را از نزدیک مشاهده کنید.
 2. نیاز به جابجایی دستگاه نیست. در نتیجه پرداخت هزینه‌ های سنگین برای حمل و نقل حذف می‌ شود.
 3. با اعزام تعمیرکار ظرفشویی ال جی به محل مورد نظر شما، در زمان صرفه‌ جویی می‌ شود.

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی به چه صورت است؟

در زمان بروز خرابی در ماشین ظرفشویی ال جی، مشتریان به دنبال استفاده از خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی هستند. بهترین راه‌ برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه است. اگر دستگاه شما از ضمانت نامه و گارانتی معتبر برخوردار است، برای استفاده از خدمات گارانتی ماشین ظرفشویی ال جی آن، می‌توانید با شماره‌های موجود بر روی برگه ضمانت‌نامه دستگاه تماس بگیرید.

چنانچه مدت زمان گارانتی ماشین ظرفشویی شما به اتمام رسیده است، برای تعمیر دستگاه خود می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در آی پی امداد استفاده کنید. همچنین اگر از خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی در مجموعه آی‌ پی امداد رضایت نداشتید، می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی الجی با تعمیرکار آی پی امداد

امروزه شرکت های داخلی خدمات پس از فروش و گارانتی ماشین ظرفشویی ال جی را ارئه می‌دهند. این شرکت ها سالهاست تحت عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی ال جی مشغول به فعالیت هستند. مشخصات و شماره‌ تماس نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی ال جی، بر روی کارت گارانتی درج شده است. بعد از خرید ماشین ظرفشویی ال جی، بهتر است با شماره نمایندگی خدمات پس از فروش دستگاه تماس بگیرید. بدون حضور متخصصین نمایندگی، جعبه ماشین ظرفشویی را باز نکنید. راه‌اندازی اولیه و نصب ماشین ظرفشویی را به تکنسین‌های این شرکت بسپارید. زیرا باز کردن دستگاه باعث باطل شدن گارانتی آن می‌شود. اگر دستگاه باز شود، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی خدمات تعمیرات و نصب را به صورت رایگان را برای شما انجام نمی‌دهد.

با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در مجموعه آی پی امداد، به حفظ کیفیت دستگاه خود و افزایش طول عمر آن کمک کنید.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی ال جی یا تماس با آی پی امداد؟

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی ال جی بهتر است یا تماس با مرکز آی پی امداد؟ زمانی که مهلت گارانتی به پایان برسد، استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی در نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی ال جی دیگر به صورت رایگان ارائه نمی‌شود. برای دریافت خدمات تعمیرات تخصصی، می‌توانید با شماره آی پی امداد تماس بگیرید.

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه، دارای تکنسین های مجرب در زمینه تعمیر ظرفشویی ال جی می باشد. هدف نهایی این مجموعه تلاش حداکثری برای ارائه خدمات باکیفیت است. مجموعه ما خدماتی را برای مشتریان در نظر گرفته است تا رضایت آنها جلب شود. از جمله این خدمات:

 1. بهره‌مندی از خدمات تعمیرکار ظرفشویی ال جی متعهد و آموزش دیده برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
 2. استفاده از قطعات اصل و فابریک برای تعمیرات ظرفشویی ال جی
 3. ارائه گارانتی و فاکتور جهت شفاف سازی هزینه‌ها و تضمین کیفیت خدمات تعمیرات
 4. ارائه خدمات در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل

تعمیرگاه مجاز تعمیر ظرفشویی ال جی آی پی امداد مفتخر است که با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشد.

نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد چه خدماتی به مصرف کنندگان ارائه می دهد؟

ماشین ظرفشویی از مهمترین لوازم منزل به شمار می‌ رود. این دستگاه ممکن است هرچند وقت یکبار دچار آسیب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. به طور کلی تعمیرات ظرفشویی ال جی از کارهایی است که از پیچیدگی‌ بسیاری برخوردار است. از این رو خدمات مربوط به نصب یا تعمیر ظرفشویی ال جی باید توسط مراکزی انجام شود که از دانش و تجربه فنی برخوردار باشند. در مجموعه آی پی امداد، هرگونه خدمات مربوط به تعمیر و نصب در زمینه نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی  را می‌ توانید دریافت کنید.

 • تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد، از تخصص و مهارت بالایی در این زمینه برخوردار هستند.
 • تکنسین‌ های این مجموعه می‌ توانند دستگاه شما را با بهترین کیفیت تعمیر کنند.
 • مجموعه آی پی امداد برای تعمیر و عیب‌ یابی ماشین ظرفشویی شما از قطعات اصل و فابریک استفاده می‌کند که باعث حفظ کیفیت دستگاه شما خواهد شد.
 • آی پی امداد برای تمامی خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی که توسط این مرکز به مشتریان ارائه می شود، ضمانت نامه و گارانتی معتبر ارائه می نماید.
 • خدمات مجموعه آی پی امداد برای رضایتمندی شما مشتری گرامی درسریع‌ ترین زمان به صورت کلی در محل صورت می‌ گیرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار آی پی امداد چقدر زمان می‌برد؟

یکی از متداول ترین و مهم‌ترین سوالات مشتریان در زمان مواجه شدن با آسیب در ماشین ظرفشویی ال جی خود، پرسیدن درباره مدت زمانی است که تعمیرکار متخصص نمایندگی آی پی امداد برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی صرف خواهد کرد. به طور کلی شما پس از ثبت درخواست تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در نمایندگی مجاز مرکزی آی پی امداد، با یک تیم کاملا حرفه‌ای و مجرب مواجه هستید که می‌توانند ایراد دستگاه شما را به صورت حرفه‌ای در محل رفع نمایند.

آیا این پرسش برای شما مطرح است که تعمیرات ظرفشویی‌ ال جی شما چقدر طول می‌کشد؟ شما عزیزان می‌توانید برای پاسخ به این پرسش با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید. تعمیرکاران متخصص نمایندگی  در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کنند و به سرعت به عیب‌یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی شما می‌پردازند. پس از تماس با نمایندگی جهت تعمیر ظرفشویی ال جی، تکنسین متخصص آی پی امداد به محل مورد نظر شما اعزام می‌شوند. عیب یابی و بررسی دستگاه به صورت کاملا تخصصی صورت می گیرد.

تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد از مهارت و دانش بسیار بالایی برخوردار هستند. آنها می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن، آسیب دستگاه شما را شناسایی کنند. تکنسین مجموعه آی پی امداد تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی را در مدت زمانی بسیار کم انجام می‌دهند. به طور کلی نوع آسیب و خرابی ماشین ظرفشویی شما، بر روی مدت زمان تعمیر و رفع مشکل آن تاثیر دارد. تعمیرکار مجموعه پس از بررسی دستگاه، همه اطلاعات درباره ماشین ظرفشویی ال جی را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر از ماشین ظرفشویی ال جی استفاده میکنید، پیشنهاد می‌‌کنیم هنگام بروز مشکل در دستگاه خود با نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد در تهران تماس بگیرید. حل مشکلات و ایرادات مختلف دستگاه خود را به تعمیرکاران نمایندگی ما بسپارید..

سرویس ظرفشویی ال جی چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

هنگامی که تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی وقتی به محل مورد نظر مشتریان می‌روند، بعد از ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، اهمیت سرویس کردن ظرفشویی را به آنها یادآوری می‌کنند. اغلب مشتریان سرویس ماشین ظرفشویی ال جی را انجام نمی‌دهند. بیشتر مردم  نمی‌دانند که سرویس ظرفشویی ال جی باعث افزایش طول عمر دستگاه آنها می‌شود. این کار خرابی و آسیب را به تاخیر می‌اندازد.

 • با سرویس کردن ماشین ظرفشویی ال جی به صورت منظم می‌توان عملکرد دستگاه را بهبود داد. همچنین این کار باعث افرایش طول عمر ظرفشویی ال جی می‌شود.
 • مهم ترین‌ترین مزیت سروس ماشین ظرفشویی ال جی در محل، جلوگیری از نقص فنی دستگاه و بی نیازی از تعمیرات ظرفشویی ال جی است.
 • سرویس کردن و نگهداری ماشین ظرفشویی ال جی، باعث می‌شود مشتریان عزیز برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی هزینه اضافه پرداخت نکنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بهتر است یا تعویض آن؟

یکی از سوالات بسیار رایج که کاربران از ما می‌پرسند این است، آیا تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی بهتر است یا تعویض کردن آن؟ زمانی که این سوال مطرح می‌شود، بهتر است درباره هزینه تعمیر و تعویض ظرفشویی ال جی را مورد بررسی قرار دهیم. هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی، به نسبت خرید یک دستگاه جدید بالا نیست. تعمیر ظرفشویی ال جی بهتر از تعویض آن است.

علاوه بر این شما عزیزان با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی، می‌توانید عمر ماشین ظرفشویی خود را تا حدود زیادی افزایش دهید. همچنین می‌توانید سلامت دستگاه را بهبود ببخشید و نیازی به تعویض دستگاه نداشته باشید.

آیا تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در منزل توسط خودمان امکان پذیر است؟

امروزه بالا بودن قیمت‌ها باعث شده است بسیاری از افراد برای تعمیرات وسایل خود هزینه نکنند. آنها هنگام مشاهده آسیب در ماشین ظرفشویی، سعی می‌کنند با استفاده از مطالب آموزشی در اینترنت، تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی خود را انجام دهند. این عزیزان بدون مراجعه به تعمیرکار ظرفشویی ال جی می‌خواهند دستگاه خود را تعمیر کنند. هر اقدامی که مهارت و دانش فنی همراه آن نباشد، می‌تواند به دستگاه شما آسیب‌ زیادی را وارد نماید.

خدمات تعمیر ظرفشویی ال جی که در مرکز آی پی امداد ارائه می‌شود، از بهترین کیفیت برخوردار هستند. با استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی، می‌توانید دستگاه خود را در کوتاه‌ترین زمان تعمیر کنید. اگر بعد از مدتی مشکلات جدیدی در ماشین ظرفشویی شما به وجود بیاید، می‌دانید که برای تعمیرات ظرفشویی ال جی به کجا مراجعه کنید.

تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مسائل مهم در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، سپردن پروسه تعمیر و عیب‌یابی به افراد متخصص است. افرادی که از تخصص و تجربه کافی در زمینه تعمیرات ظرفشویی ال جی برخوردار نیستند، نمی‌توانند به درستی ظرفشویی شما را تعمیر کنند. احتمال آسیب دیدن دستگاه، از طرف این افراد زیاد است. نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد، دارای تعمیرکاران متخصص است. مجموعه ما به شما عزیزان در زمینه تعمیرات کمک می‌کند.

 • تعمیرکاران مجموعه ما از قطعات اصلی و درجه یک برای تعمیر و تعویض قطعات ظرفشویی شما استفاده می‌کنند.
 • تعمیرکاران نمایندگی آی پی امداد، در زمینه تعمیر ظرفشویی ال جی آموزش‌های لازم را دیده‌اند و با مشخصات فنی ظرفشویی ال جی آشنایی کامل دارند.
 • تکنسین متخصص تعمیرگاه مجاز آی پی امداد پس از تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، گارانتی معتبر را به شما مشتری گرامی ارائه می‌دهند.
 • تعمیرکار نمایندگی آی پی امداد برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل و منزل شما، در سریع ترین زمان اقدام می‌کند.

پرسش های رایج مصرف کنندگان در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

این روزها بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال استفاده از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی می باشند، به همین دلیل مشتریان سوالاتی را می پرسند که در ادامه؛ آن ها را بررسی خواهیم کرد:

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد چقدر است؟

 • هزینه تعمیرات ظرفشویی ال جی بر اساس تعرفه اتحادیه محاسبه می‌شود.
 • تا 75% هزینه تعمیرات دستگاهتان کاهش می‌یابد.

روش تسویه صورتحساب تعمیر ظرفشویی ال جی به چه صورت است؟

 • شما می‌توانید پس از اتمام تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود و در صورت راضی بودن صورت‌حساب را پرداخت کنید.

در صورت بروز ایراد یا مشکل دوباره ظرفشویی ال جی هزینه جداگانه‌ای باید پرداخت گردد؟

 • در صورتی که دستگاه چندین بار مشکل پیدا کرد، اما زمان گارانتی تمام نشده بود، آی پی امداد موظف است اشکال را به صورت رایگان رفع کند.

مدت اعتبار گارانتی تعمیرات ظرفشویی ال جی در نمایندگی آی پی امداد چقدر است؟

 • شما با استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی ال جی نمایندگی مجاز آی پی امداد می توانید گارانتی معتبر با اعتبار 3 الی 12 ماه دریافت کنید.

آموزش تعمیرات ظرفشویی ال جی

آموزش تعمیرات ظرفشویی ال جی یکی از مواردی است که مصرف کنندگان می توانند از طریق سایت آی پی امداد از آن اطلاع پیدا کنند. بسیاری از آسیب‌های کوچکی که ماشین ظرفشویی ال جی دارد، در منزل تعمیر می‌شوند. از این رو با مطالعه راهکارهایی ارائه شده در ادامه مطلب جهت عیب یابی ظرفشویی می توانید برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در منزل خود اقدام نمایید. به کمک این مطالب می توانید هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی خود را به حداقل برسانید و از خرابی مجدد آن نیز جلوگیری کنید.

در صورتی که در هنگام عیب‌ یابی و تعمیر ظرفشویی ال جی سوالی داشتید، می‌توانید در دیدگاه همین مقاله جواب پرسش خود را پیدا کنید. یا در قسمت پرسش و پاسخ سایت نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در آی پی امداد مطرح نمایید. متخصصین ما راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه می‌نمایند.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار نمیایندگی آی پی امداد

عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ال جی توسط تعمیرکار ظرفشویی ال جی باعث افزایش طول عمر در ظرفشویی شما می شود. در این بخش عیب یابی توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی را شرح داده ایم تا چنانچه فنی هستید، بتوانید به راحتی به تعمیرات ظرفشویی ال جی خود بپردازید. همچنین در نظر داشته باشید که در صورت عدم دانش فنی می توانید از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران بهره مند شوید.

چرا ظرفشویی ظروف را تمیز نمی‌شوید؟ برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی چه باید کرد؟

هنگامی که ماشین ظرفشویی شما شستشوی نامناسبی داشت، برای تعمیر ظرفشویی ال جی می‌توانید موارد زیر را به کار بگیرید:

 • قبل از قرار دادن ظروف داخل دستگاه مواد غذایی باقی مانده روی آن ها را تمیز کنید.
 • ظروف را بیش از حد استاندارد داخل ماشین ظرفشویی ال جی نگذارید.
 • به چیدمان ظروف توجه نمایید تا آب به حد کافی به ظروف برسد.
 • سوراخ های موجود در آب پاش های داخل ماشین ظرفشویی ال جی توسط باقی مانده مواد غذایی مسدود میشود یا جرم میگیرد.
 • آبپاشها را باز نمایید و آنها را جرمگیری کنید تا آب به راحتی بر روی ظروف بریزد.
 • سوئیچ شناور یا بازوی اسپری معیوب است.
 • یکی از مهمترین علت های تمیز نشستن ماشین ظرفشویی، فرسوده شدن بازوهای اسپری است.
 • از مواد شوینده مناسب استفاده نمایید. حتما مخزن نمک و جالادهنده را شارژ نمایید.
 • درجه جلادهنده را روی 2 بگذارید تا کف زیادی وارد دستگاه نشود.
 • فیلتر ظرفشویی و مسیر تخلیه را بررسی نمایید تا مسدود نباشد و آب را حتی تخلیه شود.
 • بهتر است پمپ آب را بررسی کنید. پمپ آب باید سالم باشد، به راحتی آب به آبپاش برسد. در مرحله آخر آب باید روی ظروف ریخته شود.

درصورتیکه بازوی اسپری ظرفشویی ال جی شما عزیزان مشکل داشت، بهتراست  برای تعمیر آن از نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد کمک بگیرید.

چرا ظرفشویی نشتی دارد؟ نحوه تعمیرات ظرفشویی ال جی به چه صورت است؟

عیب یابی مشکل نشتی آب ظرفشویی الجی

در صورت مشاهده نشتی در دستگاه خود برای تعمیر ظرفشویی ال جی نکات زیر را بررسی کنید:

 • بیش از حد معمول مواد شوینده ریخته­ اید.
 • چنانچه در پشت ظرفشویی ال جی نشتی آب وجود داشت، بررسی نمایید که شیلنگ ورودی آب سوراخ نشده باشد. یا اتصالات آن به شیربرقی درست باشد.
 • همچنین چک نمایید تا شیربرقی یا آکواستاپ علت نشتی نباشند.
 • اگر در قسمت جلوی ظرفشویی ال جی نشتی آب وجود داشت، بررسی کنید تا علت نشتی از خرابی لاستیک ها نباشد.
 • اگر لاستیک از حالت خود خارج شده و یا پارگی دارد اقدام به تعویض نمایید.
 • بررسی نمایید تا شیلنگ خروجی آب سوراخ نشده باشد.
 • اتصالات زیر ظرفشویی را برای علت نشتی آب بررسی نمایید.

هنگامیکه نشتی آب در دستگاه وجود دارد، برای حل این مشکل باید واشر دستگاه تعویض یا تعمیر شود. برای این کار شما می‌توانید با مرکز نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

علت عدم تخلیه آب در ظرفشویی چیست؟ برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی چه کنیم؟

هنگامی که شما با خالی نشدن آب از دستگاه مواجه می‌شوید، برای تعمیرات ظرفشویی ال جی از موارد زیر استفاده کنید:

 • شلنگ تخلیه معیوب است.
 • چنانچه شلینگ ماشین ظرفشویی ال جی گرفتگی داشته باشد، آب به درستی تخلیه نمی‌شود..
 • برای رفع این مشکل باید شلنگ را از جای خود خارج کنید.
 • البته فراموش نکنید، بیش از هر اقدامی باید ماشین ظرفشویی را از برق بیرون بکشید و داخل ماشین ظرفشویی خالی باشد.
 • فیلتر ماشین ظرفشویی ال جی مسدود شده است.
 • ممکن است فیلتر ماشین ظرفشویی توسط باقی مانده مواد غذایی مسدود شده باشد.
 • در این صورت باید فیلتر را از جای خود خارج کنید و آن را تمیز کنید.
 • بررسی نمایید تا پروانه پمپ تخلیه آب ظرفشویی الجی گرفتگی نداشته باشد.
 • ابتدا به رفع گرفتگی بپردازید و در صورت رفع نشدن مشکل، می‌توانید پمپ تخلیه را عوض کنید.

چنانچه آب در ماشین ظرفشویی ال جی خالی نشد، می‌توانید با نمایندگی  ماشینظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

علت وجود لکه بر روی ظروف در ماشین ظرفشویی چیست؟ راهنمای تعمیرات ظرفشویی ال جی در این مواقع

درصورت ایجاد لکه بر روی ظروف شما عزیزان، می‌توانید برای تعمیر ظرفشویی ال جی نکات زیر را رعایت کنید:

 • از مواد شوینده نامناسب استفاده شده است.
 • محفظه نمک ماشین ظرفشویی را بررسی کنید و از بسته بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • ممکن است درب ظرف نمک به خوبی بسته نشده بشد.
 • عدم انتخاب برنامه شستشوی مناسب میتواند منجر به ایجاد لک بر روی ظروف شود.
 • بررسی کنید که آبپاش ها جرم نگرفته باشند و به خوبی آب بر روی ظروف ریخته شود.

برای برطرف شدن مشکل دستگاه خود با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس حاصل نمایید.

چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی‌شود؟ نظر تعمیرکار ماشین لباسشویی ال جی در این باره

در صورت روشن نشدن دستگاه، می‌توانید از موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی استفاده کنید:

 • پریز برق، اتصالات دستگاه، فیوز و برق منزل را بررسی کنید.
 • از رسیدن برق به ماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید.
 • درب ماشین ظرفشویی ال جی را بررسی نمایید. باز یا خم بودن درب دستگاه باعث روشن نشدن آن می‌شود.
 • چک نمایید تا میکروسوئیچ درب خراب نباشد.
 • اگر میکروسوئیچ درب ظرفشویی الجی فعال نشود، دستگاه قادر به فرایند شستشو نمیباشد.
 • موتور و یا قطعه الکتریکی که مسئول رساندن برق به دستگاه است، معیوب شده است.
 • در این صورت بهتر است از یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی برای رفع عیب کمک بخواهید.
 • بررسی نمایید تا برد الکترونیکی ظرفشویی ال جی معیوب نشده باشد که احتمالا با تعمیر مشکل حل خواهد شد.

هرگز فراموش نکنید تعمیر ظرفشویی ال جی توسط افراد غیرحرفه ­ای می­ تواند خسارات جبران ناپذیری را به دستگاه وارد کند. هنگامیکه دستگاه روشن نمی شود، می‌توانید  با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

چرا صدای ظرفشویی زیاد است؟ طریقه عیب یابی و تعمیرات ظرفشویی ال جی در این مواقع

در صورت صدای زیاد دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی به کار بگیرید:

 • هنگامیکه صدای ماشین زیادتر از حد معمول بود، این یک مشکل است که دلیل آن می‌تواند شامل مواردی مثل: گیرکردن تکه‌های ظروف شکسته داخل چرخ‌ها، خرابی پمپ، ساییدگی، مشکل داشتن یاتاق ماشین، حرکت بد بازوی آب پاش و یا عدم نصب صحیح دستگاه باشد
 • ابتدا توجه نمایید تا ظرفشویی الجی شما تراز باشد.
 • پمپ آب و پمپ تخلیه را چک نمایید تا سالم باشند.
 • بررسی نمایید تا بازوهای آبپاش در ظرفشویی ال جی رها نشده باشند.
 • اگر بلبرینگ موتور ظرفشویی الجی خراب شده باشد، تولید صدا میکند.

چرا ظرفشویی بوی بد می دهد؟ برای تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی چه کنیم؟

اگر دستگاه شما بوی بدی می‌دهد، شما می‌توانید برای تعمیرات ظرفشویی ال جی از مراحل زیر استفاده کنید:

ابتدا فیلتر کف، پمپ تخلیه و شیلنگ خروجی فاضلاب را بررسی کنید.

 • سپس ظرفشویی ال جی را از هرگونه مواد غذایی پاک کنید.
 • یک محلول یک استکان سرکه و یک قاشق جوش شیرین آماده نمایید.
 • محلول را در کف ظرفشویی بریزید.
 • ظرفشویی را بدون ظرف روشن کنید و اجازه دهید یک دور کامل شستشو انجام شود.

چرا ظرفشویی آبگیری نمی کند؟ نظر تعمیرکار ماشین ظرفشویی ال جی در این باره

اگر آب وارد ماشین ظرفشویی ال جی نمی شود، جهت عیب یابی و تعمیر ظرفشویی ال جی موارد زیر را بررسی نمایید:

 • اگر آب وارد ماشین ظرفشویی ال جی نمی‌شود، ممکن است شیر برقی دستگاه خراب باشد.
 • همینطور شیلنگ ورودی آب در ظرفشویی ال جی را چک کنید، که خمیدگی نداشته باشد.
 • اگر آبگیری در ظرفشویی قطع نشد، لازم است هیدروستات دستگاه را چک کنید
 • شناور و سوییچ شناور نیز لازم است بررسی شوند.

زمانیکه همچنان آبگیری در ظرفشویی ال جی مشکل داشت، شما می توانید از تعمیرکار متخصص نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی در محل خودتان کمک بگیرید.

چرا ظرفشویی ظروف را خشک نمی کند؟ برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی چگونه عمل کنیم؟

در صورتیکه ظرفشویی ال جی  ظرف‌ها را می‌شوید، اما آن را خشک نمی‌کند، جهت تعمیر ظرفشویی ال جی می‌توانید موارد زیر را چک کنید :

 • ابتدا به بررسی پمپ تخلیه بپردازید.
 • در مرحله دوم لازم است المنت را نیز چک کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل نمایید.
 • ترموستات یا سنسور تنظیم دما نیز می تواند باعث بروز این مشکل در ظرفشویی ال جی شود.
 • توجه نمایید که ترموستات یا سنسور دما، به المنت فرمان قرار گرفتن در مدار را میدهند.

کاربران گرامی، اگر پس از مطالعه این بخش مشکل خشک نکردن ظروف در ظرفشویی ال جی شما حل نشد، آن را با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در میان بگذارید.

چرا ظرفشویی از مواد شوینده استفاده نمی کند؟ برای تعمیرات ظرفشویی ال جی چه کنیم؟

اگر ظرفشویی از مواد شوینده استفاده نمی کند، جهت رفع مشکل و تعمیر ظرفشویی ال جی می‌توانید موردهای زیر را بررسی کنید :

 • مخزن مواد شوینده ظرفشویی را چک کنید تا به درستی شوینده وارد دستگاه شود.
 • اگر از قرص ظرفشویی استفاده می کنید، بررسی کنید تا جاقرصی جرم نگرفته باشد.
 • چنانچه درب جاقرصی مشکل داشت، می‌توانید درب ماشین ظرفشویی را باز کنید، و قرص را داخل آن بگذارید.

اگر مشکل دستگاهتان رفع نشد، می توانید از خدمات نمایندگی ماشین ظرفشویی ال جی بهره مند شوید.

علت روشن ماندن چراغ نمک ظرفشویی چیست؟ نحوه تعمیر ظرفشویی ال جی در این مواقع

درصورتیکه چراغ نمک در دستگاه هنوز روشن مانده و خاموش نشود، جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی موارد زیر را چک کنید :

 • با انباشته شدن نمک داخل مخزن نمک این مشکل پیش می آید.
 • کمی آب در مخزن نمک بریزید و با قاضق آن را هم بزنید تا مشکل برطرف شود.
 • اگر سنسور نمک خراب شده باشد، چراغ نمک خاموش نمیشود و روشن میماند.
 • برای پیدا کردن مشکل و عوض کردن سنسور، می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی الجی در محل بهره مند شوید.

چرا چراغ جلادهنده ظرفشویی خاموش نمیشود؟ چگونه اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی کنیم؟

برای پیدا کردن مشکل روشن ماندن چراغ جلادهنده ظرفشویی ال جی موردهای زیر را چک کنید:

 • ابتدا بررسی نمایید تا مخزن جلادهنده پر باشد.
 • در صورت پر یودن، سنسور خراب است. و باید اقدام به تعویض سنسور نمایید.
 • بهترین انتخاب برای عیب یابی و رفع مشکل استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در منزل میباشد.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

قابل ذکر است تمامی هزینه تعمیرات ظرفشویی ال جی بر حسب تعرفه مصوبه مجموعه آی پی امداد (طبق تعرفه اتحادیه) می باشد. ما جهت راحتی شما عزیزان هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی را کاملا مشخص کرده‌ایم. هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی برحسب موارد زیر تغییر می‌کند:

 1. نوسانات بازار
 2. پیشرفته بودن ال جیلوژی مدل
 3. نوع قطعه معیوب شده

قیمت خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در آی پی امداد

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی از جمله مسائلی است که به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. از این رو امکان تعیین هزینه ثابت برای تعمیرات ظرفشویی ال جی وجود ندارد. اما می توان هزینه تقریبی این خدمات را مشخص نمود که در همین راستا جدولی شامل هزینه های حدودی تعمیر یا تعویض قطعات ظرفشویی را ارائه نموده ایم:

خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی ال جی 490,000 الی 790,000 تومان
تعویض شیلنگ اتصالات ماشین ظرفشویی ال جی 150,000 الی 350,000 تومان
تعویض پمپ ماشین ظرفشویی ال جی 450,000 الی 690,000 تومان
تعویض لاستیک درب ماشین ظرفشویی ال جی 250,000 الی 390,000 تومان
تعویض میکروسوئیچ و قفل درب ظرفشویی ال جی 250,000 الی 950,000 تومان
تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی 490,000 الی 890,000 تومان
تعویض المنت ماشین ظرفشویی ال جی 700,000 الی 3,500,000 تومان
تعویض سنسور آب ماشین ظرفشویی ال جی 190,000 الی 490,000 تومان
تعویض فیلتر و پروانه پمپ ظرفشویی ال جی 150,000 الی 190,000 تومان

نتیجه گیری از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در نمایندگی آی پی امداد

نتیجه گیری از خدمات تعمیرات ظرفشویی ال جی در آی پی امداد به شرح زیر است:

 1. ظرف زمان کمتر از یک‌ساعت، تعمیرکار ظرفشویی ال جی به محل شما اعزام می گردد.
 2. تمامی خدمات مجموعه آی پی امداد دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه می باشد.
 3. انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات ال جی را با تامین قطعات فابریک (از انبار آی پی امداد) از ما بخواهید.
 4. آی پی امداد با ضمانتنامه خدمات رسمی به تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی می پردازد.
 5. تعمیر لوازم خانگی آی پی امداد به عنوان معتبرترین نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال‌ جی در تهران فعالیت می‌کند. این نمایندگی خدمات پس از فروش لوازم خانگی ال جی را در سطح مناطق شرق و غرب تهران انجام می‌دهد.
 6. تعمیرات ظرفشویی ال جی مفتخر به ارائه باکیفیت ترین و بهترین خدمات تعمیراتی لوازم خانگی ال جی می باشد.
 7. با توجه به حساسیت دستگاه، تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ال جی تمامی دوره های تخصصی این ماشین ها را دیده و با ساختمان و طرز کار این ماشین ها به خوبی آشنا هستند.
 8. ما در آی‌پی امداد به شما این اطمینان را می‌دهیم که در ظرف مدت کوتاهی خدمات مورد نظر شما را در محل شما در اولین تماس انجام می‌دهیم.

کاربر گرامی اگر نیازمند خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در تهران هستید با یکی از شماره های  پایین تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الجی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماشین ظرفشویی الجی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الجی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی الجی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماشین ظرفشویی الجی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

22 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. دمیری 16 آذر 1401

  سلام وقت بخیر حدود 9 ماه هست ماشین ظرفشویی ال جی خریدم الان دوماهی میشه که 45 دقیقه مانده به اخر شستشو روی هر زمانی که استارت کنم استاپ میشه و تایم کم کم به صفر میرسه و خاموش میشه نمیدونم علت و عیب دستگاه از چی هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 16 آذر 1401

   سلام، اگر دستگاه ارور نمیزند ایرادی ندارد و شستشو کامل انجام میشود در غیر این صورت باید توسط تکنیسین چک شود که کدوم مرحله شسنشو انجام نمیشود

   پاسخ دادن
 2. فتانه میری 08 آبان 1401

  سلام ماشین ظرفشویی ال جی مدتیه هنگام شروع بکار تا پایان شتسشو صدای زیاد تولید میکنه ‌، فیلتر را تمیز کردم ولی بی فایده بود و اینکه صدای برخورد با شی نیست، ممکنه صدای موتور یا پمپ تخلیه باشه؟ لطفا راهنمایی کنید چون شهر ما تعمیر کار ، کار بلد ندارد . با تشکر

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 08 آبان 1401

   سلام، پمپ آب مشکل دارد. بررسی نمایید تا به پروانه آن چیزی گیر نکرده باشد یا بلبرینگ های موتور پمپ نیاز به تعویض نداشته باشد

   پاسخ دادن
  شیوا 29 مهر 1399

  سلام خسته نباشید من ماشین ظرف شوییمو‌تازه خریدم اما همش یه آلارمش روشنه بغل تایمر یه‌چیزی شبیه فلش که پیچ و‌تای داره خست اون همش چشمک‌میزنه مدل ظرفشویی دقیقی نمیدونم اما کاملا مثل xd74 هست ممنون میشم بگید چیکار کنم توی دفترچه انگار گفته مشکل از نمک‌اما‌من‌نمک‌رو‌همیشه‌پر‌میکنم

  پاسخ دادن
  شبنم 24 بهمن 1398

  سلام و‌وقت بخیر ببخشید ماشین ظرفشویی من ارور میده و این کد رو نشون میدهOE این یعنی چه مشکلی داره؟

  پاسخ دادن
  مسرتی 17 بهمن 1398

  سلام ماشین ظرفشوییم گاهی ارورnE مشکل موتور واریو می ده حتما باید ببرم تعمیر

  پاسخ دادن
   آی.پی امداد 19 بهمن 1398

   سلام دوست عزیز ، بله موتور یا تاخو موتور ایراد دارد

   پاسخ دادن
  شقایق سلامی 27 آذر 1398

  سلام ،ظرف های ما بعد از شست و شو کدر هستن، تمام قوانین مرطبت به پودر و نمک و جلا دهنده هم رعایت شده مشکل از چیه؟؟

  پاسخ دادن
  محمد صادق 19 آذر 1398

  سلام ارور EI مربوط به چیست ؟

  پاسخ دادن
  سعید عامریان 18 آذر 1398

  سلام شب بخیر خدا قوت ماشین آب گیری نمی کنه خطا oE میده

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، آکواستاپ ظرفشویی ال جی شما سوخته است و باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  سعید عامریان 18 آذر 1398

  سلام جناب مدیر محترم ظرفشویی ال جی مدلGz114whداریم در حالیکه از داخل صدا شنیده میشه لیکن مخزن آب گیری نمی کنه و بعد از چند دقیقه کد oE میده لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، اکواستاپ سوخته

   پاسخ دادن
   زهرا 08 مرداد 1399

   سلام روزتون بخیر، ظرفشویی ال جی 512 خریدم دو مین بار استفاده میکنم همش صدای بیب بیب میده ظاهرا همه چیزو رعایت کردم، ولی نمیدونم مشکل از کجاست، و اینکه برای توربو گزینه نیم طبقه برای مدل 512 فعاله یا خیر؟

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 10 مرداد 1399

    با سلام، بر روی برد ظرفشویی الجی قطعه ای به نام بیزر وجود دارد که صدای بوق میدهد. برای عیب یابی دقیق لازم است که تکنسین ظرفشویی شما را بررسی نماید. شیربرقی، نمک، جلا دهنده، سنسور آب را چک نمایید. وجود مشکل در هر کدام از این بخش ها میتواند باعث بوق زدن ظرفشویی شود.

    پاسخ دادن
  محمودی 10 آذر 1398

  سلام ، من ماشین ال جی تازه خریدم ، تنظیم ماشین روی Auto هست و از دقیقه ۵۹تا آخر کار من هیچ صدایی از ماشین نمیشنوم.این موردی نداره، فقط دقیقه کم میکنه.

  پاسخ دادن
   مدیر 10 آذر 1398

   سلام دوست عزیز ، مشکلی نیست.

   پاسخ دادن
   گودرزی 29 تیر 1399

   سلام خسته نباشید ماشین ظرف شویی به شدت روی وسایلم خط میندازه و جدیدا هم هاله ای مثل شیر روی ظروف می ندازه چند بار هم نمایندگیش اومده ولی متاسفانه مشکل حل نشد ۸ماهه خریداری کردیم من چکار کنم

   پاسخ دادن
    آی پی امداد 30 تیر 1399

    سلام، جلادهنده را روی درجه 2 بزارید و بررسی نمایید تا آبپاشها رسوب نداشته باشند.

    پاسخ دادن
  مرتضی غفار پور 19 آبان 1398

  سلام خسته نباشید ماشین لباس شوی ما از جا پودریش آب میریزه چکار باید کرد

  پاسخ دادن
   مدیر 19 آبان 1398

   سلام دوست عزیز درب بالای لباسشویی را باز کنید و شیلنگهای متصل به جاپودری را چک کنید.

   پاسخ دادن