logo logo خدمات فریزر صنعتی در محل با ما در تماس باشید 021-58941

تعمیر فریزر صنعتی

تعمیر فریزر صنعتی
تعمیر فریزر صنعتی
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله تعمیر فریزر صنعتی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

تعمیر فریزر صنعتی در شرق، غرب، شمال و جنوب تهر ان با استفاده از خدمات تعمیرکار آموزش دیده در محل به عیب یابی و تعمیرات فریزر صنعتی شما پرداخته میشود. حدود نیم قرن می باشد که فریزرهای صنعتی در ایران مورد استفاده قرار می گیرند و در میان رستوران ها ، کافه ها و سوپر مارکت ها این یخچال ها با کنترل دقیق دمای دلخواه و گردش هوای درون فریزر باعث ایجاد دمای یکنواخت در کل فضا و حفظ تازگی مواد غذایی خواهد شد. در ادامه به نکاتی در مورد تعمیر فریزر صنعتی می پردازیم.

کاربران گرامی سوالات خود را در زمینه تعمیر فریزر صنعتی در انتهای صفحه پرسش نمایید تا کارشناسان آی پی امداد به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

انواع فریزر های صنعتی

امروزه مکان های بسیاری نیاز به فریزر های صنعتی دارند از جمله:

 • رستوران ها و فست فود ها
 • کافی شاپ ها
 • سوپرمارکت ها
 • شیرینی فروشی ها

مشخصات فریزر های صنعتی

فریزر های صنعتی دارای ویژگی های ظاهری و ساختاری متفاوتی هستند که آنها را در دسته بندی های جداگانه قرار می دهد. فریرز ها با توجه به نوع عملکرد و محل استفاده انواع مختلفی دارند.

تعمیر فریزر صنعتی در تهران

تعمیر فریزر صنعتی در تهران با استفاده از خدمات مجموعه آی پی امداد بسیار مقرون به صرفه و سریع میباشد، جهت استفاده از خدمات آی پی امداد در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران مراحل زیر را طی نمایید:

 1. ابتدا با نزدیکترین شعبه تماس حاصل نمایید یا به ثبت درخواست آنلاین در سایت بپردازید.
 2. بعد از تماس مشخصات شما ثبت میگردد و نام تعمیرکار فریزر صنعتی با کد اشتراک به همراه شما پیامک میشود.
 3. تعمیرکار فریزر صنعتی با استفاده از مرغوب ترین قطعات به عیب یابی و تعمیر در محل شما میپردازد.
 4. در نهایت به شما نسبت به خدمات ارائه شده فاکتور و ضمانتنامه تقدیم میگردد.

بعد از اتمام خدمات از جانب تعمیرکار فریزر صنعتی از شما نسبت به رضایتمندی عملکرد تکنسین نظرسنجی میشود و هرگونه انتقادی را سرلوحه کار خود قرار میدهیم.

تعمیرات فریزر صنعتی در محل

اگر تا به حال  تجربه خرید فریزر صنعتی را داشته اید، بدون شک، با مورد اورژانسی تعمیر نیز مواجه شده اید. از آنجا که این نوع فریزر ها مسئولیت بهداشت و نگهداری از مواد غذای قابل عرضه شما را بر عهده دارند، با ریسک بالایی روبرو شده اید. فریزر صنعتی به علت وزن بسیار بالایی که دارد هنگام خرابی نمیتوان آن را از محل خارج کرد و جا به جایی آن برای تعمیرکار مشکل خواهد بود ، بهترین راه برای رفع خرابی دستگاه این است که تعمیر فریزر صنعتی در محل انجام گیرد.

در این مواقع حساس و ضروری، تعمیر فریزر صنعتی در محل را امتحان کنید؛ با این توضیح که تعمیرکار در محل کار تعیین شده، حضور یافته و در آن واحد کار تعمیر را انجام می دهد. در چنین مواقعی نیازی به جابجایی دستگاه نیست، تنها کافی است برای مدت زمان کوتاهی، مواد غذایی را خارج نمایید. حتی ممکن است طبق تشخیص تکنسین جهت تعمیرات فریزر صنعتی در محل، نیازی به خروج مواد غذایی نباشد و تنها با خاموش کردن دستگاه، ارزیابی صورت گیرد.

تعمیرکار فریزر صنعتی

شخصی که تعمیر فریزر صنعتی شما را بر عهده می گیرد می بایست به تمام  چم و خم عملکرد دستگاه آشنا باشد و قطعات آن را به طور کامل بشناسد. تعمیرکار فریزر صنعتی با تسلط و اشراف به موضوعات مختلف دستگاه، در کوتاه ترین زمان، مشکل ایجاد شده در دستگاه را شناسایی و عیب یابی می کند. تعمیرکار فریزر صنعتی در آی پی امداد دارای ویژگی های زیر میباشد:

 1. مجرب، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات فریزر صنعتی
 2. وقت شناس ( طبق درخواست زمانبندی شما در محل حاضر میشود.)
 3. موظف به استفاده از قوانین مشتری مداری در حین خدمات.
 4. با عملکرد سریع به خدمات تعمیر فریزر صنعتی در محل شما میپردازد.

تعمیر فریزر صنعتی رستوران

زیبایی، جادار بودن و میزان سرما از جمله موارد مورد نظر از دید اغذیه فروشان و رستوران ها می باشد. با توجه به فضا و رسالتی که این مراکز دارند، فریزر موجود در رستوران ها بایستی از جذابیت و  چیدمان خاصی برخوردار باشد ضمن اینکه تعمیر آن نیز براحتی انجام شود. مدیران رستوران ها به منظور کارایی، فریزر میز کاری را تهیه می کنند تا علاوه بر نگهداری مواد غذایی، از سطح میز فریزر برای تهیه مواد غذایی نیز استفاده بهینه گردد.

این نوع فریزر دارای قابلیت هایی نظیر نمایش دیجیتالی درجه، عایق پلی یورتان، وجود پوشش الکترو استاتیک (ورق استیل) و همچنین کمپرسور می باشد. در صورت بروز مشکل در هر یک از این بخش ها، با حضور کادری مجرب و متعهد، تعمیر فریزر صنعتی رستوران به راحتی انجام می گیرد و منتج به نتایج مطلوب خواهد شد.

تعمیر فریزر صنعتی کافی شاپ

امروزه کافی شاپ ها ، پاتوق مناسبی برای رده های مختلف افراد می باشد با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان، است که منوی پیشنهادی سرو می شود. این کسب و کار نیازمند فریزری نقلی و کاربردی برای تامین سفارش های مشتریان است. در حال حاضر فریزر میز کاری پر طرفداری نوع فریزر و کاربردی ترین آن در کافی شاپ هاست که میز کاری آن برای آماده کردن دیگر مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین فریزر ایستاده و صندوقی نیز برای این کسب و کار مناسب است.

در صورتی که فریزر صنعتی به صورت اتوماتیک کار نمی کند، ممکن است دلایلی نظیر بررسی علت کار نکردن فن یخچال، عدم تنظیم ترموستات، در مدار بودن دیفراست به صورت دائمی، وجود برفک بیش از حد در اواپراتور، خارج شدن لوله بلو از جایگاه و … تاثیرگذار بوده باشد. تعمیر فریزر صنعتی کافی شاپ در این بخش از طریق بررسی و تعمیر هر یک از موارد عنوان شده صورت می گیرد و در صورت لزوم، چنانچه قطعه مورد نظر، به طور کامل خراب شده باشد، تعویض می گردد.

تعمیر فریزر صنعتی سوپرمارکت

سوپر مارکت ها و هایپرمارکت ها از پرترددترین مراکز فروش و خرده فروشی می باشند که فریزر صنعتی مورد استفاده در آن ها هسته اصلی آن را تشکیل می دهد؛ چرا که غذای سالم در گروه سیستم سرمایشی سالم می باشد. در صورت خرابی فریزر، مواد غذایی فاسد شده و خسارت جانی و مالی را به دنبال دارد. در صورتی که شما نیز صاحب کسب و کاری در زمینه سوپر مارکت و یا هایپر مارکت هستید و دستگاه سرمایشی شما دچار مشکل شد، پیش از بروز اتفاقی غیر منتظره، تعمیر فریزر صنعتی سوپرمارکت را جدی بگیرد و برای رفع آن اقدام کنید.

تعمیر فریزر صنعتی فروشگاه ها

فرووشگاه ها در گروه مراکز فروش عمده و بزرگ قرار می گیرند. این مراکز که تأمین طیف وسیعی از اقشار جامعه را بر عهده دارد، مستلزم برخورداری از وسایل سرمایشی خاصی ست. سلامت کالا را تجهیزات بدون نقص تضمین می کند. فریزر صنعتی بخش اصلی این مسئولیت را بر عهده دارد و در صورت وجود خطا در این وسیله، سلامت جامعه به خطر می افتد. امروزه تعمیر  فریزر صنعتی فروشگاه ها، با جدید ترین متد و با صرف مدت زمان بسیار ناچیز صورت می گیرد.

تعمیر فریزر صندوقی

از جمله پرطرفدار ترین و پر کاربرد ترین نمونه از انواع فریزر ها، فریزر صندوقی می باشد. بزرگی و فضای جادار آن، امکان قفسه بندی و چیدمان مناسب آن دست کارفرما را برای تقسیم بندی مواد غذایی باز می گذارد. تعمیر فریزر صندوقی خانگی، فریزر صندوقی تک درب،  فریزر صندوقی چهار درب استیل، فریزر صندوقی شش درب، فریزر صندوقی افقی، فریزر صندوقی عمودی، فریزر صندوقی و غیره با توجه به نوع کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد.

نتیجه گیری:

نقش فریزر صنعتی را در مدت زمان ماندگار انواع مواد غذایی، آرایشی، بهداشتی و دارویی بر هیچ کس پوشیده نیست. همه کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ دارای فریزر متناسب با کسب و کارشان هستند. استفاده مداوم در طول شبانه روز از این دستگاه به مرور، موجب استهلاک و کاهش طول عمر آن می شود. گرچه امکان جلوگیری از بروز این اتفاق وجود ندارد؛ اما با فراگیری آموزش صحیح استفاده و نحوه نگهداری از آن، می توانید در کاهش طول عمر دستگاه ایفای نقش نمایید و با توجه به انجام اقدامات سازنده ای که در هنگام تعمیر فریز صنعتی صورت می گیرد نظیر انتخاب تعمیرگاه یخچال و فریزر صنعتی معتبر که دارای تیمی قوی و متعهد به رعایت حقوق مشتری می باشد و رضایت مندی مشتری را در اولویت کاری خود قرار داده است، در بهبود بخشیدن به عملکرد این دستگاه، گام بردارید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر فریزر صنعتی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر فریزر صنعتی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر فریزر صنعتی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر فریزر صنعتی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر فریزر صنعتی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
اینستاگرام آی پی امداد