logo logo نمایندگی تعمیرات مایکروفر الجی با ما در تماس باشید 021-58941

نمایندگی تعمیرات ماکروفر الجی

نمایندگی تعمیرات ماکروفر الجی
نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی
زمان مطالعه: 7 دقیقه
comment
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای مقاله نمایندگی تعمیرات ماکروفر الجی به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی LG با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل انجام میگردد. تعمیرگاه مجاز ماکروفر الجی توسط تیم آموزش دیده نمایندگی آی پی امداد با شعبات مختلف در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران آماده خدمت رسانی در محل، منزل یا محل کار شما عزیزان میباشد. با استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر ال جی در آی پی امداد تا 75% در هزینه تعمیرات صرفه جویی نمایید.

کاربران گرامی چنانچه سوالی در مورد عیب یابی و تعمیرات ماکروفر الجی دارید، در انتهای صفحه مطرح نمایید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

با صبر و حوصله به خواندن ادامه دهید تا با موارد زیر آشنا شوید:

 • عیب یابی و تعمیرات مایکروفر توسط تعمیرکار ماکروفر الجی
 • سوالات متداول مشتریان در مورد تعمیر ماکروفر الجی
 • هزینه تعمیرات مایکروفر الجی
 • بهره مندی از مزایای خدمات تعمیر ماکروفر الجی

شما کاربران گرامی با داشتن دانش فنی و با راهنمای این مقاله میتوانید به راحتی به تعمیرات مایکروفر الجی خود بپردازید.

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیر مایکروفر الجی جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد. مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و بهره گیری از متد های تعمیرات اروپا در این عرصه بهترین باشیم.

نحوه تماس با نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی LG در تهران

آی پی امداد هیچ ارتباطی با نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر ال جی ندارد و تنها در قالب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در سراسر تهران فعال می باشد.

نحوه تماس با تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد برای تعمیرات مایکروفر الجی در تهران به شرح زیر می باشد:

 1. ابتدا برای تسریع خدمت رسانی با نزدیکترین شعبه تعمیرات ماکروفر الجی در محل تماس بگیرید.
 2. البته می توانید به سایت مراجعه کنید و در آنجا درخواست تعمیر مایکروفر را ثبت نمایید.
 3. سپس کد اشتراک و نام تکنیسن به تلفن همراه شما پیامک میشود.
 4. تعمیرکار ماکروفر الجی در کمتر از یک ساعت به محل اعزام میشود.
 5. تکنسین با بهره مندی از قطعات اصل و فابریک خدمات تعمیر مایکروفر را انجام می دهد.
 6. سپس بعد از اتمام خدمات تعمیرات مایکروفر الجی، به مشتری گارانتی به همراه فاکتور تقدیم می گردد.
 7. در نهایت از شما در مورد عملکرد تعمیرکار نظرسنجی میشود.
 8. نظرات شما را سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

 تمامی خدمات تعمیر ماکروفر الجی شامل ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد.

کاربران گرامی، اگر دستگاه شما آسیب دیده است حتما برای عیب یابی و رفع مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی یا تعمیرگاه های مجاز بهره مند شوید تا کیفیت دستگاه شما حفظ شود و به مانند روز اول از آن استفاده نمایید. توجه داشته باشید که استفاده از خدمات تعمیرگاه های غیر مجاز میتواند به دستگاه شما آسیب برساند و در نهایت متحمل پرداخت هزینه خواهید شد. تعمیرکار ماکروفر ال جی در نمایندگی یا تعمیرگاه های مجاز آموزش دیده و متخصص در این امور میباشد که در نهایت با استفاده از قطعات اصل دستگاه شما تعمیر میشود که این موضوع باعث رضایتمندی حداکثری شما خواهد بود.

خدمات پس از فروش ماکروفر ال جی به چه صورت است؟

استفاده از خدمات پس از فروش ماکروفر ال جی بدون شک بهترین و منطقی ترین راه برای تعمیر این محصولات می باشد؛ اما متاسفانه شرایط اقتصادی و سیاسی کشور موجب شده تا نمایندگی های تعمیرات ماکروفر ال جی توان حضور مستقیم نداشته باشند و خدمات پس از فروش این محصول توسط شزکت داخلی گلدیران ارائه شود که با تماس با شماره روی ضمانتنامه می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

اما اگر از این خدمات راضی نبودید یا ایراد موجود در ماکروفر شما شامل این خدمات نمی شد نگران نباشید؛ چرا که تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن شعب متعدد در جای جای تهران آماده ارائه خدمات تعمیر ماکروفر ال جی در محل است.

خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در محل کار یا منزل

با توجه به اینکه تعمیرات ماکروفر ال جی امری تخصصی می باشد. از این رو توجه به انتخاب مرکز تخصصی برای تعمیرات ماکروفر ال جی امری ضروری است. آی پی امداد به عنوان تعمیرگاه مجاز مایکروفر الجی در تهران جهت کسب رضایت مشتری خدمات تعمیرات را هر روز ارتقا می بخشد.

از مزایای بهره مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. استفاده از قطعات اصل و فابریک جهت تعمیر مایکروفر ال جی
 2. بهره مندی از تعمیرکاران حرفه ای جهت انجام خدمات تعمیر مایکروویو ال جی
 3. ارائه خدمات تعمیر ماکروفر ال جی در محل
 4. ارائه گارانتی جهت تضمین کیفیت خدمات و افزایش اعتماد مشتریان
 5. ارائه فاکتور جهت شفاف سازی هزینه های تعمیر ماکروفر ال جی
 6. دارا بودن شعب مختلف نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی در سراسر تهران
 7. خدمت رسانی جهت تعمیر ماکروفر ال جی در هفت روز هفته

چنانچه خودتان قصد تحویل مایکروفر ال جی به کارگاه بابت تعمیرات را داشتید میتوانید همه روزه از 10 صبح الی 6 بعد از ظهر به آدرس شعبات کارگاه آی پی امداد در بخش تماس با ما مراجعه نمایید.

تعمیر ماکروفر الجی در محل

با توجه به اینکه آی پی امداد، تعمیرگاه مجاز تعمیر ماکروفر ال جی می باشد. از این رو تمامی سعی خود را برای ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان ارائه می دهد. چرا لازم است هنگام بروز مشکل از خدمات نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در محل استفاده نمایید:

 1. از نزدیک شاهد و ناظر عملکرد تعمیرکار مایکروفر الجی می باشید.
 2. در زمان و هزینه تعمیر مایکروفر شما به دلیل اعزام تعمیرکار صرفه جویی میشود.
 3. به دلیل عدم جابه جایی دستگاه، دیگر خطری مانند ضربه یا سقوط، دستگاه را تهدید نمیکند.

معرفی نمایندگی رسمی تعمیرات ماکروفر ال جی

نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر ال جی را همه میشناسند. گلدیران شرکتی که از ابتدای ورود برند الجی به ایران تحت عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش الجی در حال فعالیت است. با خرید از فروشگاه های معتبر گلدیران میتوانید از گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگی رسمی مایکروفر ال جی بهره مند شوید. به یاد داشته باشید که باز کردن جعبه مایکروفر بدون حضور تعمیرکار متخصص گلدیران به منزله باطل شدن گارانتی بوده و نمایندگی رسمی تعمیرات مایکروفر ال جی هیچ گونه مسئولیتی در قبال آسیب و خرابی های مایکروفر الجی بر عهده نمیگیرد.

آی پی امداد مرکز تخصصی تعمیرات ماکروفر الجی و سایر برند ها میباشد و هیچگونه ارتباطی با گلدیران ندارد.

استفاده از خدمات نمایندگی رسمی تعمیر ماکروفر الجی LG یا تعمیرگاه مجاز مرکزی آی پی امداد؟

شما در هنگام بروز خرابی و نیاز به تعمیرات کدام یک را انتخاب میکنید؟ این نکته را در نظر داشته باشید که پس از به پایان رسیدن مدت زمان استفاده از گارانتی ماکروفر هزینه تعمیرات دیگر حتی در نمایندگی رسمی تعمیر و عیب یابی ماکروفر ال جی نیز رایگان نخواهد بود. در این مواقع شما باید انتخاب کنید که علاقه مندید مایکروفر خود را به تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات مایکروفر ال جی در آی پی امداد بسپارید یا از نمایندگی رسمی تعمیر مایکروفر ال جی LG کمک بخواهید؟

مهم ترین مزیت های استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز مایکروفر ال جی در تهران به شرح زیر است:

 1. ارائه ضمانتنامه 3 الی 12 ماهه جهت تضمین کیفیت خدمات تعمیر ماکروفر ال جی
 2. ارائه خدمات تعمیرات ماکروفر ال جی در هفت روز هفته و در 24 ساعت شبانه روز
 3. استفاده از قطعات اصل و فابریک الجی
 4. هزینه تعمیرات مقرون به صرفه خدمات تعمیرات
 5. اعزام تعمیرکار ماکروفر ال جی در محل

تعمیر ماکروفر ال جی بهتر است یا تعویض آن؟

زمانی که بحث خرابی مایکروفر می شود دو راهکار به ذهن مصرف کنندگان خطور می کند که اولین راهکار تعمیر ماکروفر ال جی و راهکار دوم هم تعویض می باشد، اما شرایط اقتصادی ای که هم اکنون در کشور ما رقم خورده موجب پیدایش این مشکل شده که توان خرید مصرف کنندگان تا حدود زیادی کاهش یابد و تعمیر جایگزین تعویض گردد.

با این اوصاف بهتر است تا از خدمات یک نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی از کیفیت خدمات ارائه شده اطمینان حاصل نمایید، و در صورتی که در خدمات ارائه شده ایرادی را احساس کردید می توانید به مرکزی که از خدماتش استفاده کردید مراجعه کنید.

آیا تعمیر ماکروفر ال جی در منزل توسط خودمان امکان پذیر می باشد؟

فراوان بودن محتوا های آموزشی در انترنت موجب شده تا افراد بر این باور باشند که با مشاهده این مطالب می توانند مشکل دستگاه خود را رفع کنند، اما هر اقدامی بدون داشتن تخصص ممکن است تا مشکل دستگاه شما را حاد تر کند، به همین دلیل توصیه م کنیم تا برای تعمیر ماکروفر ال جی از خدات یک تعمیرکار متخصص استفاده کنید.

علاوه بر این خوبیه استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی این است که در صورت بروز مشکل در خدمات تعمیرات ماکروفر ال جی می توانید به مرکز مربوطه مراجعه کنید و درخواست رفع مشکل کنید.

سرویس ماکروفر ال جی چگونه از بروز خرابی در این دستگاه جلوگیری می کند؟

در شرایط امروزی که هزینه خرید لوازم خانگی برقی نظیر ماکروفر افزایش پیدا کرده است، برای بسیاری از افراد تهیه این وسایل بسیار دشوار شده است. در چنین شرایطی قطعات سرویس لوازم خانگی می تواند نسبت به خرید آن ها گزینه بهتری محسوب شود. به طور هزینه سرویس ماکروفر ال جی نسبت به خرید دستگاه جدید بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. سرویس ماکروفر یکی از بهترین خدماتی است که طی آن تمامی مشکلات احتمالی ماکروفر در همان مراحل اولیه رفع شده و از بروز خرابی در آینده جلوگیری خواهد کرد.

 • سرویس به موقع ماکروفر موجب می شود تا مصرف کننده دیگر هزینه ای برای تعمیرات و رفع عیب دستگاه خود صرف نکند.
 • تعمیرکار ماکروفر ال جی در آی پی امداد بسیار مجرب و کارآزموده بوده و می تواند سریعا اقدام به عیب یابی و سرویس قطعات دستگاه نماید.
 • مصرف کنندگان برای سرویس ماکروفر خود نسبت به تعمیرات دستگاه هزینه بسیار کمتری را پرداخت می کنند که کاملا نیز به صرفه می باشد.

عیب یابی مایکروفر ال جی LG

برند ال جی یکی از پرطرفدارترین برندهای لوازم خانگی می باشد. اما ممکن است در عملکرد آن نقص ایجاد شود. از این رو باید برای تعمیر آن باید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر الجی یا تعمیرگاه های مجاز تماس گرفت. شما می توانید با داشتن دانش فنی و خواندن این مقاله مشکلات مایکروویو خود را حل کنید. تعمیرات و عیب یابی مایکروفر ال جی توسط تعمیرکار در زیر بیان شده است.

آی پی امداد جهت رضایتمندی شما عزیزان به راهنمای عیب یابی و تعمیر مایکروفر ال جی پرداخته است تا به راحتی در منز یا محل کار خود به رفع مشکلات جزئی بپردازید، بنابراین با صبر و حوصله به خواندن ادامه دهید.

ویدیو نحوه کار با دکمه های پنل ماکروفر الجی
ویدیو نحوه کار با دکمه های پنل ماکروفر ال جی

ویدیویی مرتبط با این مقاله توسط تیم آی پی امداد تهیه شده است که شما کاربران گرامی می توانید در بخش ویدیو ها آن را مشاهده کنید.

مشاهده ویدیو

چرا صدای بوق هنگامی که دکمه ای در پنل کنترل ماکروفر الجی لمس می شود شنیده می شود؟

 • صدای بوق برای حصول اطمینان از این که تنظیم به درستی وارد شده است شنیده می شود.
 • این موضوع مشکلی ندارد.

بهترین انتخاب برای عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما در صورت خرابی، استفاده از خدمات تعمیرکار نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی در محل میباشد.

 وقتی نور ماکروفر خاموش نمی شود مشکل چیست و نظر تعمیرکار ماکروفر ال جی در این باره چیست؟

در صورتی که نور دستگاه خاموش نمیشود، برای تعمیرات ماکروفر ال جی موارد زیر را چک کنید؛ ممكن است چند دلیل برای این که چرا در هنگام بستن درب یا در زمان های معین نور ماکروفر خاموش نمی شود وجود داشته باشد، از جمله مهمترین این عوامل عبارتند از :

 • نور لامپ دمیده شده است باید سیم پیچ آن بررسی گردد.
 • درب ماکروفر به درستی بسته نشده است.

در صورتی که مشکل رفع نشد با مرکز نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی در شرق, غرب، شمال و جنوب تهران تماس بگیرید.

اگر سینی دستگاه نمی چرخد، برای تعمیر مایکروفر ال جی چه مواردی انجام دهیم؟

در صورت نچرخیدن سینی دستگاه موارد زیر را برای تعمیر ماکروفر ال جی در نظر بگیرید.

 • کثیف بودن زیر سینی و یا وجود تکه غذا، مانع از چرخش سینی میشود.
 • کوبل زیر سینی را بررسی نماییدد تا سینی به درستی بر روی آن قرار گرفته باشد و یا خود کوبل مشکل نداشته باشد.
 • موتور گردان سینی ماکروفر ال جی اگرر خراب باشد، سینی یا همان ظرف داخل ماکروفر نمیچرخد.
 • ممکن است اتصال صحیح بین موتور و دنده وجود نداشته باشد.
 • در موارد دیگر، اگر ماکروفر ال جی مشکل روشن شدن داشته باشد، نمیچرخد.

در صورت نچرخیدن دستگاه، با نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی در تهران تماس بگیرید.

چرا مایکروفر ال جی جرقه میزند؟

در صورت جرقه زدن دستگاه موارد زیر را برای تعمیرات ماکروویو ال جی به کار بگیرید:

 1. ممکن است مشکل در اتصالات الکترونیکی باشد.
 2. استفاده از ظروف فلزی یا فوم های فلزی سبب جرقه میشود.
 3. کثیف بودن قطعات داخلی نیز از دیگر علت های جرقه زدن است.
 4. اگر کوچکترین بخش کابین داخل ماکروفر ال جی پریدگی داشته باشد، باعث جرقه زدن میشود و برای رفع این مشکل، باید اون قسمت رنگ زده شود.
 5. ورق میکا یا همان ورق نسوز را بررسی نمایید تا رنگ پریدگی نداشته باشد، سوراخ نشده باشد و یا نسوخته باشد.
 6. آنتن سر لامپ مگنتران اگر خراب باشد، باعث جرقه زدن میشود و با تعویض آنتن مشکل حل میشود و نیازی به تعویض خود لامپ نیست.
 7. اگر خود لامپ مگنتران هم خراب شده باشد، باعث جرقه زدن در دستگاه شما میشود.

بهترین انتخاب برای رفع مشکل جرقه زدن در دستگاه شما، استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر مایکروفر ال جی در محل میباشد.

چرا گریل ماکروفر ال جی روشن نمیشود؟

در صورت روشن نشدن گریل دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماکروفر ال جی در نظر بگیرید.

 1. خراب بودن المنت یا ترموستات دستگاه
 2. خراب بودن برد الکترونیکی دستگاه

چنانچه مشکل روشن نشدن گریل دستگاه حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی در محل تماس بگیرید.

مایکروفر ناگهان حین کار خاموش میشود، جهت تعمیر و رفع عیب ماکروفر الجی در این هنگام چه باید کرد؟

اگر ماکروفر ال جی ناگهان خاموش میشود، جهت عیب یابی و تعمیر موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا فیوز را بررسی نمایید.
 • مطمئن شوید دکمه های روی پنل نمایشگر سالم باشند.
 • برد الکترونیکی نیز ممکن است باعث خاموش شدن ناگهانی ماکروفر شود.
 • میکروسوییچ درب را نیز بررسی نمایید.

اگر مشکل خاموش شدن دستگاه رفع نشد، میتوانید با نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی تماس بگیرید.

چرا درب ماکروفر ال جی درست بسته نمیشود؟

اگر درب مایکروفر درست بسته نمیشود، جهت عب یابی موارد زیر را بررسی نمایید:

 • ابتدا قفل و دستگیره درب و قفل را بررسی نمایید.
 • ممکن است اشکاال از میکروسوییچ درب نیز باشد.

در صورت رفع نشدن مشکل بسته نشدن درب، با شماره های تعمیرگاه رسمی تعمیرات ماکروفر الجی تماس بگیرید.

چرا ماکروویو الجی گرم نمی کند؟

در صورت گرم نکردن دستگاه، موارد زیر را برای تعمیر ماکروفر ال جی به کار ببرید:

 • اگر لامپ مگنتران یا آنتن سر آن معیوب شده باشد، مایکروفر ال جی غذا را گرم نمیکند.
 • ابتدا بررسی نمایید تا مشکل از آنتن سر لامپ نباشد و احتمالا با تعویض آنتن مشکل حل خواهد شد.
 • در ادامه به بررسی خود لامپ بپردازید و در صورت خرابی آن را تعویض نمایید.
 • دیود، خازن و فیوزها را بررسی نمایید و در صورت خرابی هر کدام اقدام به تعویض کنید.
 • اگر برد الکترونیکی ماکروفر الجی خراب شده باشد، مواد غذایی گرم نمیشوند و احتمالا با تعمیر مشکل حل خواهد شد.

در صورت رفع نشدن مشکل دستگاه، با مرکز تخصصی نمایندگی تعمیرات ماکروفر الجی در محل تماس بگیرید.

چرا مایکروویو الجی روشن نمیشود؟

در صورت روشن نشدن دستگاه، موارد زیر را برای تعمیرات ماکروفر ال جی به کار ببرید:

 • ابتدا از وصل بودن دو شاخه به پریز برق اطمینان حاصل کنید.
 • سپس جریان برق و پریز را چک کنید.
 • در نهایت باید برای روشن نشدن دستگاه، برد الکترونیکی ماکروفر ال جی را مورد بررسی قرار دهید.

چنانچه دستگاه روشن نمیشود، با نمایندگی تعمیرات ماکروفر الجی تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات مایکروفر ال جی

با توجه به اینکه باید همیشه تعمیراتی را انتخاب کنیم که هم از قطعات فابریک استفاده کند و هم از تعمیرکاران حرفه ای بهره ببرد. اما نکته مهم دیگر این است که هزینه تعمیرات را به طور مقرون به صرفه در نظر بگیرید. آی پی امداد به عنوان تعمیرات مرکزی هزینه تعمیرات ماکروفر ال جی را مطابق با نرخ اتحادیه تصویب می کند.

قیمت خدمات تعمیر ماکروفر الجی در آی پی امداد

در صورتی که شما نیز با خرابی هایی در ماکروفر ال جی خود مواجه شده اید، به دنبال این هستید که از هزینه های تعمیرات ماکروفر ال جی خود اطلاع پیدا نمایید. در این بخش نمایندگی مجاز آی پی امداد به بیان هزینه های حدودی تعمیرات مدل های مختلف ماکروفرهای ال جی پرداخته است که شما به کمک این جدول می توانید از این هزینه ها اطلاع پیدا کنید:

خدمات تعمیرات ماکروفر ال جی هزینه تعمیر ماکروفر ال جی
تعویض لامپ مگنترون ماکروفر ال جی 1,300,000 الی 2,200,000 تومان
تعویض المنت ماکروفر ال جی 380,000 الی 490,000 تومان
تعویض ورق میکا ماکروفر ال جی 95,000 الی 150,000 تومان
تعویض برد الکترونیکی ماکروفر ال جی 280,000 الی 950,000 تومان
تعویض موتور صفحه گردان ماکروفر ال جی 230,000 الی 380,000 تومان
تعویض لامپ مگنترون معمولی ماکروفر ال جی 550,000 الی 1,050,000 تومان
تعویض آنتن لامپ اینورتر ماکروفر ال جی 220,000 الی 290,000 تومان
تعویض دیود ماکروفر ال جی 75,000 الی 180,000 تومان
تعویض خازن ماکروفر ال جی 110,000 الی 190,000 تومان
تعویض ترانس های ولتاژ ماکروفر ال جی 390,000 الی 790,000 تومان

استفاده از خدمات تعمیرات ماکروفر الجی در نمایندگی آی پی امداد چه مزایایی برای مصرف کنندگان دارد؟

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن کادری مجرب و متعهد همواره در تلاش است تا بتواند بهترین خدمات را برای تعمیر ماکروفر ال جی و دیگر لوازم خانگی ارائه دهد؛ در بخش پایانی نمایندگی تعمیر ماکروفر ال جی نگاهی به مزایایی می پردازیم که با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز آی پی امداد از آن بهره مند می شوید.

 1. هزینه تعمیرات ماکروفر الجی مطابق با نرخ اتحادیه
 2. ارائه فاکتور و ضمانتنامه به مشتری جهت تضمین کیفیت خدمات
 3. ارائه خدمات تعمیرات ماکروفر الجی در هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل
 4. استفاده از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر ماکروفر ال جی
 5. اعزام تعمیرکار به محل در کوتاه ترین زمان ممکن

کاربران گرامی در صورت خراب شدن ماکروفر می توانید با شماره های مندرج در پایین صفحه برای ارتباط با تعمیرات ماکروفر الجی تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش آی پی امداد

تعمیر مایکروفر ال جی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر مایکروفر ال جی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر مایکروفر ال جی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر مایکروفر ال جی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر مایکروفر ال جی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

پس از تماس با شماره ۰۲۱۵۸۹۴۱ یا ارسال فرم درخواست تعمیرات در وبسایت آی پی امداد تعمیرکار ماکروفر الجی در کمتر از یک ساعت برای انجام فرآیند تعمیرات، خود را به محل سکونت شما خواهد رساند.

هزینه تعمیرات ماکروفر الجی در سایت آی پی امداد کاملا شفاف سازی شده است، اما چیزی که خیال شما را آسوده می سازد این است که هزینه تعمیرات در تعمیرگاه مجاز آی پی امداد مطابق با تعرفه های اتحادیه و دیگر نهاد های ناظر می باشد که همین مسئله سبب کاهش ۷۵% هزینه ها می گردد.

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را برای تعمیر و عیب یابی ماکروفر الجی به مشتریان ارائه بدهد؛ به همین سبب تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین آی پی امداد انجام می شود بسته به نوع تعمیر از ۳ تا ۱۲ ماه ضمانت بی قید و شرط خواهد شد.

کمبود قطعات لوازم خانگی خارجی در ایران موجب شده تا استفاده از قطعات قلابی در تعمیرات اقدامی رایج و نگران کننده باشد؛ تعمیرگاه مجاز آی پی امداد برای رفع این نگرانی و کسب رضایت بیشتر مشتریان خود در هنگام تعمیر ماکروفر الجی، فقط و فقط از قطعات فابریک استفاده می نماید.

14 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
دیدگاهی بنویسید
دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. امین رضایی 16 فروردین 1400

  با تشکر از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی در آی پی امداد؛ با توجه به شرایط اقتصادی هزینه تعمیر در هنگام خرابی سینی ماکروفر چقدر است؟

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 17 فروردین 1400

   سلام، هزینه تعمیرات و راهنمای عیب یابی در منو مشاهده نمایید.

   پاسخ دادن
 2. فرشاد 19 بهمن 1399

  سلام ،یه مدل ماکروفر ال جی دارم که قهوه ساز داره ،قوری قهوه سازش شکسته ،میتونم قوری شو تهیه کنم

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 20 بهمن 1399

   سلام، برای تهیه قطعه به شماره 09333336936 از طریق واتس اپ پیام دهید.

   پاسخ دادن
  محمد كاوه 25 آذر 1399

  سلام درب ماكروفر ال جي ودستگيره شكسته هست قاب ودستگيره مورد نياز هست مدل٢٠٠٢

  پاسخ دادن
  فازسیجانیfar 11 مهر 1399

  سلام مایکروفر ماLGدارای قهوه ساز میباشد قوری قهوه ساز شکسته و پیدا نمکنیم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ دادن
  مصطفي 09 شهریور 1399

  سلام ممنون بابت خدمات تعمير مايكروفرتون خيلي متشخص و با رعايت نكات بهداشتي كار مارو انجام دادن

  پاسخ دادن
   آی پی امداد 10 شهریور 1399

   سلام، ممنون از توجه شما.

   پاسخ دادن
  حاجي بابا 06 اسفند 1398

  سلام سيم سه شاخه ماكروفر سوخت تعويض كردم و دوشاخه گذاشتم ولي ديگه كار نكرد ممكن از بردش باشه اگر از برد باشه قيمتش چنده؟

  پاسخ دادن
  مجتبی اکبرپور 02 آذر 1398

  باسلام داخل ماکروفر جرقه ورعد وبرق تولید میشود وصفحه ای که امواج از آن منتشر میشود سوراخ شده .مشکل چیست وتعمیر آن چقدر هزینه دارد

  پاسخ دادن
   مدیر 02 آذر 1398

   سلام ، ورق نسوز یا همان ورق میکا ماکروفر ال جی شما باید تعویض شود.

   پاسخ دادن
  سراجیان 28 خرداد 1398

  سلام. مایکروویو ال جی مدل MH8265 چندروزه که روی نمایشگرش F3 نشون داده میشه، ولی نتونستم از دستورالعمل رفع عیب سایتتون استفاده کنم! راهنمایی میفرمایید چیکار کنم؟

  پاسخ دادن
  اسماعیل 03 خرداد 1398

  سلام.قطعه ای که زیر شیشه گردون هست خرابه و نمی چرخونه.قیمتش چنده و کجا باید تعمیر کنم.استان قزوین هستم

  پاسخ دادن
   مدیر 04 خرداد 1398

   سلام ، موتور صفحه گردان ماکروفر الجی شما باید تعویض شود که قیمت آن حدود 170 تومان میشود .

   پاسخ دادن