تعمیر مایکروفر الجی

تعمیر مایکروفر الجی

نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی

تعمیر مایکروفر الجی در تهران توسط خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروفر ال جی با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در محل انجام میگردد ، تعمیرگاه مجاز ماکروفر الجی توسط تیم آموزش دیده آی.پی امداد با شعبات مختلف در شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران آماده خدمت رسانی در محل ، منزل یا محل کار شما عزیزان میباشد .

توجه : با صبر و حوصله به خواندن ادامه دهید تا ، با راهنمای فارسی مایکروفر الجی ، عیب یابی ، سوالات متداول مشتریان ، ارور ، دلیل کد خطا و رفع عیب کد خطا آشنا شوید .

مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیر مایکروفر الجی جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

توجه : آی پی امداد هیچ ارتباطی با گلدیران ندارد و تنها در قالب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی در سراسر تهران فعال می باشد .

تعمیر مایکروفر الجی در تهران

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مایکروفر الجی خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با نمایندگی تعمیر مایکروفر الجی ، توسط اپراتور مربوطه ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

تعمیر مایکروفر الجی

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار مایکروفر الجی ) به محل شما اعزام میگردد .

4 : در اکثر موارد تعمیرات مایکروفر الجی شما در همان محل انجام میگردد ، در غیر این صورت چنانچه نیاز به تعمیر برد الکترونیکی یا تعویض قطعات خاص باشد به کارگاه مجهز آی پی حمل شده و سپس بعد از تعمیر ( تنها یک روز بعد ) به شما تحویل داده میشود .

5 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای ضمانتنامه رسمی 3 الی 12 ماهه میباشد .

توجه توجه : چنانچه خودتان قصد تحویل مایکروفر به کارگاه بابت تعمیرات را داشتید میتوانید همه روزه از 8 صبح الی 8 شب به آدرس یوسف آباد خیابان چهلستون بین چهارم و ششم مراجعه نمایید  .

در صفحه نمایندگی تعمیر مایکروفر الجی با نکات ایمنی و دستورالعمل هایی برای چگونگی تمیزکاری ماکروفر الجی و هم چنین طریقه عیب یابی چند مشکل کاربران در استفاده با ماکروفر الجی آشنا می شویم .

نکات ایمنی پخت و پز با ماکروفر الجی در نمایندگی تعمیرات

مراقبت از مواد غذایی در مایکروفر الجی

دستورالعمل های راهنمای استفاده محصول با دقت فراوان تدوین شده اند، اما موفقیت شما در تهیه آنها بستگی به میزان توجه شما به مواد غذایی در هنگام آشپزی دارد.  همیشه غذا را در حالی که آشپزی می کنید تماشا کنید.  اجاق ماکروویو شما مجهز به نور است که به صورت خودکار روشن می شود هنگامی که اجاق در حال اجرا است به طوری که شما می توانید داخل ماکروفر را ببینید و پیشرفت مواد غذایی خود را بررسی کنید.  دستورالعمل هایی که در راهنمای محصول به ان شااره شده است مانند ترکیب کردن ، هم زدن، و در نظر گرفتن زمان استراحت غذا را انجام دهید ، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به توصیه های داخل دفترچه راهنما مراجعه شود . اگر به نظر می رسد پخت غذا درست انجام نشده است ، به سادگی تنظیمات لازم را انجام دهید که فکر می کنید مناسب برای اصلاح مشکل است.

رطوبت مواد غذایی :
از آنجا که حرارت تولید شده از ماکروویو تمایل به تبخیر رطوبت دارد، مواد غذایی نسبتا خشک مانند کباب و برخی از سبزیجات باید قبل از پخت و پز یا پختن برای حفظ رطوبت بر روی آن ها آب پاشیده شوند.
مقدار استخوان و چربی غذا :
استخوان ها و چربی  گرما را سریع تر از گوشت دریافت می کنند. مراقب باشید هنگام پخت و پز کردن استخوان های همراه چربی و گوشت که پخت به صورت ناهمگون انجام نشود به گونه ای که بعضی جاها شوخته شوند بعضی پخته و بعضی پخت ناکافی داشته باشند .

مقدار مواد غذایی:
تعداد مواد غذایی و وزن ان در اجاق ماکروفر شما ثابت نیست، صرف نظر از اینکه چقدر مواد غذایی پخته شده است.  بنابراین، بیشترین مواد غذایی که در اجاق قرار می دهید، بیشترین زمان را برای پخت و پز نیاز دارد ،  به یاد داشته باشید که زمان به نیمه رسیدن یک دستور غذا را حداقل یک سوم کاهش دهید.
شکل غذا:
ماکروویو ها فقط حدود 2.5 سانتیمتر به مواد غذایی نفوذ می کنند، بخش داخلی غذاهای ضخیم به دلیل گرما تولید شده در خارج از آن قسمت به داخل وارد می شوند. فقط لبه بیرونی غذا توسط انرژی ماکروویو پخته می شود؛ استراحت با هدایت پخت و پز و گرما آشپزی را کامل می کند  . بدترین شکل ممکن برای یک غذای که می توان از آن استفاده کرد، یک مربع ضخیم است.  گوشه ها به مدت طولانی سوزانده می شوند تا مرکز غذا گرم شود. غذاهای نازک گرد و غذاهای حلقه ای با موفقیت در ماکروویو  پخته می شوند .

پوشش:
یک پوشش تله ای برای گرما و بخار ایجاد می کند که باعث می شود غذا سریع تر پخت شود. برای جلوگیری از سوختن غذا ، از یک یا چند سوراخ بر روی پوشش استفاده کنید.
کباب کردن :
گوشت و مرغ با پانزده دقیقه یا بیشتر پخته می شوند، به آرامی چربی های خود را قهوه ای می کنند.  غذاهایی که برای مدت کوتاهی پخته می شوند را می توانید با یک سس قهوه ای مانند سس سویا یا سس کبابی برای رسیدن به رنگ دلخواه استفاده کنید، از آنجا که مقدار نسبتا کم سس قهوه ای به غذا اضافه شده است، عطر و طعم اصلی این دستور تغییر نمی کند.

پوشاندن با کاغذ گریس:
به طور مؤثری مانع از پاشیدن چربی و روغن می شود و به مواد غذایی کمک می کند تا برخی از گرما را حفظ کنند ، اما از آنجایی که آن را پوشش محکم تر از یک درب است ، غذا را کمی خشک می کند.
تنظیم و فاصله:
غذاهای فردی مانند سیب زمینی پخته شده، کیک های کوچک و لوبیا سبز، اگر در فاصله ی یکنواخت، به ترتیب در یک الگوی دایره ای قرار داده شوند، به طور مساوی گرم می شوند ، هرگز غذاهای خود را بالای یکدیگر قرار ندهید.

تمیز کاری ماکروفر الجی

تمیز نگه داشتن دستگاه به شما کمک میکند ؛ تا کمتر نیازمند تعمیر مایکروفر الجی شوید .

1: داخل ماکروفر تمیز نگه دارید
آب های مواد غذایی و یا مایعات ریخته شده به دیواره های ماکروفر و بین سطح مهر و موم بر روی کارکرد دستگاه اثیر منفی می گذارند ، بهترین کار این است که با استفاده از یک پارچه مرطوب، کثیفی ها را پاک کنید.
خرده نان ها و سرریزها انرژی ماکروویو را جذب می کنند و زمان های پخت و پز را افزایش می دهند.  برای پاک کردن خرده های بین درب و قاب جلویی، یک پارچه مرطوب استفاده کنید. مهم این است که این منطقه را تمیز نگه دارید تا مهر و موم محکمی داشته باشید.  سپس دستگیره های چرب را با یک پارچه صابون بشویید سپس آن را بشویید و خشک کنید. از پاک کننده های شوینده یا ساینده استفاده نکنید. سینی شیشه ای را می توان با دست یا ماشین ظرفشویی بشویید.

2: خارج از ماکروفر را تمیز نگه دارید
سپس خارج از ماکروفر خود را با صابون و آب تمیز کنید و با پارچه نرم یا حوله کاغذی خشک کنید ، برای جلوگیری از آسیب رساندن به اجزای عامل درون اجاق، آب نباید اجازه ورود به دهانه های تهویه داشته باشد،  برای تمیز کردن کنترل پنل، درب را برای جلوگیری از اتفاقی راه اندازی ماکروفر باز کنید، و سپس پانل کنترل را با یک پارچه مرطوب پاک کنید و بلافاصله با یک پارچه خشک آن را ببندید ، این قسمت را نیز همواره تمیز نگه دارید.

3: اگر بخار در داخل یا اطراف خارج از درون درب تهویه ایجاد شود، پانل ها را با پارچه نرم پاک کنید ، این ممکن است رخ دهد هنگامی که اجاق ماکروویو تحت شرایط رطوبت بالا عمل می کند و به هیچ وجه نشان دهنده سوء عملکرد دستگاه نیست.
4: مهر و موم درب و سوئیچ درب باید تمیز نگه داشته شود.
فقط از آب گرم استفاده کنید، سپس آن را کاملا خشک کنید.
از مواد پاک کننده استفاده نکنید، مثل پودر تمیز کردن یا پودرهای فولادی و پلاستیکی.
اگر معمولا تمیز کاری را در فواصل معین انجام دهید از ایجاد لکه های سخت جلوگیری می کنید و عمل تمیز کاری نیز روان تر انجام می گیرد .

عیب یابی ماکروفر الجی

پرسش: چرا صدای بوق هنگامی که پدی در پنل کنترل لمس می شود شنیده می شود؟
پاسخ : صدای بوق برای حصول اطمینان از این که تنظیم به درستی وارد شده است شنیده می شود .

پرسش: وقتی اشتباها نور ماکروفر خاموش نمی شود مشکل چیست؟
پاسخ : ممكن است چند دلیل برای این که چرا در هنگام بستن درب یا در زمان های معین نور ماکروفر خاموش نمی شود وجود داشته باشد ، از جمله مهمترین این عوامل عبارتند از :

1: نور لامپ دمیده شده است باید سیم پیچ آن بررسی گردد .
2: درب ماکروفر به درستی بسته نشده است .

در صورتی که مشکل رفع نشد با نمانیدگی تعمیرات ماکروفر الجی در غرب تهران یا نمایندگی تعمیرات ماکروفر الجی در شرق تهران تماس بگیرید .

پرسش: آیا می توان پاپ کورن را در اجاق ماکروویو الجی درست کرد؟
پاسخ : بله، اگر از یکی از دو روش زیر استفاده کنید:
1: از ظروف پاپ کورن که ظروف مخصوصی برای پخت و پز ماکروویو طراحی شده است استفاده کنید .
2: پاپ کورن با هر برندی حاوی زمان های خاص و خروجی های قدرت مورد نیاز برای یک محصول نهایی قابل قبول است.

دستورالعمل های دقیقی را که توسط هر سازنده برای آنها صادر می شود، دنبال کنید.

در صورتی که دانه ذرت زودتر از زمان دستور پخت تهیه شد همین مقدار زمان کافی است بیشتر از این می تواند باعث انفجار و آتش سوزی در ماکروفر شود که در صورت بروز چنین مشکلی ماکروفر را خاموش کنید درب را باز نکنید بگذارید آتش فروکش کند و با نمایندگی تعمیرات ماکروفر الجی در تهران تمای بگیرید .

راهنمای فارسی استفاده از ماکروفر الجی

در صفحه نمایندگی تعمیر مایکروفر الجی ،  طرز کار با ماکروفر الجی ارائه گردیده است .

  کنترل پانل ماکروفر الجی
نمایندگی تعمیر ماکروفر الجی
کنترل پنل ماکروفر الجی
تنظیم ساعت ماکروفر الجی در نمایندگی تعمیرات

هنگامی که ماکروفرتان برای اولین بار وصل می شود یا هنگامی که ماکروفر پس از قطع برق خاموش می شود، اعداد در صفحه نمایش به "0" بازنشانی می شوند.
1:  STOP / CLEAR را لمس کنید.
2: یک بار CLOCK را لمس کنید. '24H' در صفحه نمایش نشان داده خواهد شد.
3: START را لمس کنید.
4: زمان را با استفاده از پد های کلیدی کلیدی وارد کنید (11:11)
5: START را لمس کنید. ساعت شروع به شمارش می شود

توجه داشته باشید :
اگر می خواهید از یک ساعت 12 ساعته استفاده کنید، اگر می خواهید پس از تنظیم، گزینه های مختلف را تغییر دهید ، ابتدا باید ماکروفر را از برق بکشید و دوباره وصل کنید .

شروع سریع ماکروفر الجی

ویژگی QUICK START به شما اجازه می دهد تا شما پخت و پز را در 30 ثانیه و با قدرت بالا با لمس START / Q-START اجرا کنید .
به عنوان مثال: تنظیم 2 دقیقه پخت و پز در قدرت بالا

1: زمان روز را تنظیم کنید .
2: 2دقیقه را انتخاب کنید در چهار برابر قدرت بالا.
پیش از اینکه شما دستتان را از روی پد بردارید ، ماکروفر شما شروع خواهد شد.

در طی آماده کردن QUICK START، می توانید زمان پخت را تا 10 دقیقه با فشار دادن کلید START / Q-START طولانی تر کنید.

سطح قدرت  ماکروفر الجی
اجاق ماکروویو شما با 11 سطح قدرت مجهز شده است تا شما را به حداکثر انعطاف پذیری و کنترل آشپزی هدایت کند.  جدول موجود در دفترچه راهنمای محصول به شما می آموزد که کدام غذاها در هر یک از سطوح مختلف قدرت آماده شوند.

قفل کودک ماکروفر الجی

این یک ویژگی ایمنی منحصر به فرد است که مانع از کارکرد اجاق به طور ناخواسته توسط کودکان می شود .. هنگامی که LOCK CHILD تنظیم می شود، هیچ پخت و پز نمی تواند انجام شود.

1: پد STOP / CLEAR را لمس کنید.
2: STOP / CLEAR را در صفحه نمایش لمس کنید و نگه دارید تا دو بوق بشنوید.
اگر زمان از قبل تنظیم شده بود، زمان روز در نمایشگر نمایش داده خواهد شد. پس یک پد پخت و پز دیگر را لمس کنید.
- اگر LOCK CHILD LOCK در حال حاضر تنظیم شده است و شما یک پد پخت و پز دیگری را لمس کردید، کلمه L در صفحه نمایش نشان داده می شود. سپس می توانید قفل بچه را طبق روش زیر لغو کنید:

STOP / CLEAR را لمس کرده و نگهدارید تا L از روس نمایشگر محو شود .

بعد از اینکه قفل کودک غیر فعال شود ، زمان روز در پنجره نمایش داده می شود. اجاق معمولی کار می کند.

 

دستورالعمل عملیاتی سنسور آشپزی ماکروفر الجی

سنسور پخت و پز ویژگی های جدید هیجان انگیز را فراهم می کند تا کارکرد با ماکروویو ساده تر شود. اجاق مایکروفر جدید شما را گام به گام هدایت می کند، این ویژگی صرفا به خاطر گرم کردن غذا یا طبخ غذا است.
منو سنسور با تمام گزینه های غذایی محبوب شما به شما کمک می کند به طور کامل طبخ را انجام می دهد و از قبل برنامه ریزی شده و می تواند بگوید چه مدت برای طبخ و یا گرم کردن مواد غذایی نیاز است .

دسته بندی ها:
سنسور گرم کردن غذا
سنسور پخت غذا
برای اکثر برنامه های سنسور آشپزی ، یک نمودار با نمونه های خاص غذایی و دستورالعمل های آشپزی در دفترچه راهنمای محصول ارائه گردیده است.
1: سیستم سنسور کوک با تشخیص بخار کار می کند.
2: اطمینان حاصل کنید که درب بسته شده است
3: هنگامی که بخار شناسایی می شود، دو بوق می شنوید.
4: باز کردن درب یا دست زدن به پد STOP / CLEAR قبل از تشخیص بخار روند را قطع خواهد کرد و مایکروفر  متوقف خواهد شد.
5: قبل از استفاده از سنسور لمسی، اطمینان حاصل کنید که ورق شیشه ای خشک شده است تا بهترین نتایج را بدست آورید.

COOK به شما اجازه می دهد تا بیشتر غذاهای مورد علاقه خود را بدون نیاز به انتخاب زمان های پخت و پز و سطوح قدرت آماده کنید. این ماکروفر به طور خودکار زمان لازم برای پخت غذا را برای هر مورد غذایی تعیین می کند. این ویژگی دارای 15 دسته غذا است.

1: پد STOP / CLEAR را لمس کنید.
2: VEGETABLE را یک بار لمس کنید.. 'S-F1' در صفحه نمایش نشان داده خواهد شد.
3: START را لمس کنید. 'SEnS' در صفحه نمایش نشان داده می شود. سنسور آشپزی شروع می شود.
سنسور Reheat ماکروفر الجی
1: STOP / CLEAR را لمس کنید.
2: پد DINNER PLATE را لمس کنید 'SEnS' در صفحه نمایش نشان داده خواهد شد.
سپس ماکروفر به طور خودکار توسط سیستم سنسور گرم کردن فعال می شود.
این ویژگی به شما اجازه می دهد تا مواد غذایی با درجه حرارت اتاق یا مواد غذایی یخ زده را بدون انتخاب زمان پخت و پز و سطح قدرت گرم کنید. این ویژگی دارای 6 طبقه بندی است: شام، برنج، سوپ،. نعناع، ریزوتو، پیتزا

پخت و پز خودکار ماکروفر الجی

این ویژگی اجازه می دهد تا با لمس پد AUTO COOK غذاها را انتخاب کنید. این آپشن 8 دسته غذا دارد

1: پد STOP / CLEAR را لمس کنید.
2: AUTO COOK را سه بار فشار دهید، Ac-3 در صفحه نمایش نشان می دهد.
3: شماره 1 و 2 را لمس کنید ( برای 1.2 کیلوگرم )
4: START را لمس کنید.

AUTO REHEAT
منوی ماکروفر پیش برنامه ریزی شده است تا غذا را به طور خودکار گرم کند. نوع غذا را انتخاب کنید .
قبل از انتخاب دسته ها، مطمئن شوید درب را ببندید.
1: STOP / CLEAR را لمس کنید.
2: یکبار AUTO REHEAT را لمس کنید 'rh-1' در صفحه نمایش نشان داده خواهد شد.
3: 2 را لمس کنید. '2' در صفحه نمایش نشان داده می شود.
4: START را لمس کنید.

یخ زدایی سریع ماکروفر الجی

1: STOP / CLEAR را لمس کنید.
2: QUICK DEFROST را لمس کنید.
سه توالی سریع یخ زدایی در ماکروفر از پیش تعیین شده است. ویژگی Quick Defrost شما را با روش یخ زدایی سریع برای غذاهای یخ زده 500 گرم ارائه می دهد. ماکروفر به طور خودکار زمان یخ زدایی برای هر غذا را تنظیم می کند.
توجه داشته باشید:
ماکروفر در طول دوران یخ زدایی خاموش می شود. در این زمان درب را باز کنید و غذا را جداگانه یا مجددا مرتب کنید.
یخ زدایی سریع، فقط به اندازه کافی یخ زدایی را فراهم می کند که غذاها را می توان در دستور العمل ها یا برای پخت و پز استفاده کرد. برخی کریستال های یخ باقی خواهد ماند.

آپشن حفظ رطوبت در ماکروفر الجی

1: STOP / CLEAR را لمس کنید.
2: پد KEEP MOISTURE را یک بار لمس کنید. سپس "Sc-1" در صفحه نمایش نشان داده می شود.
3: شماره 4 را  لمس کنید ( برای 0.4 کیلوگرم )
4: START را لمس کنید.

ارور ماکروفر الجی

ارورها ، راهنمای عیب یابی ماکروفر هستند ، هر ارور پیام آور ایجاد اختلال در کارکرد یا خرابی در قطعه ای خاص است که در صورت آشنایی با این کد خطا ها می توان عملیات عیب یابی و تعمیر مایکروفر الجی را به نحو بهتری اجرا کرد و نیاز به بررسی همه قطعات نیست ، در صفحه نمایندگی تعمیرات ماکروفر الجی ارورهای ماکروفر الجی تهیه شده است .

کد خطای f1 ماکروفر الجی

علت ارور f1 ماکروفر الجی :  ترمیستور باز است ، بدون خطایی در سنسور حرارت یا ترمیستور.

رفع ارور f1 ماکروفر الجی : برای حل مشکل با نمایندگی تعمیرات ماکروفر الجی در تهران تماس حاصل نمایید .

 کد خطای F2 ماکروفر الجی

علت ارور F2 ماکروفر الجی : ترمیستورکوتاه برای پخت و پز عامل ایجاد این ارور می باشد ، گرما تا10 ثانیه پس از پخت و پز شروع نمی شود.

رفع ارور F2 ماکروفر الجی : برای بررسی دقیق و تعمیر ماکروفر با نمایندگی تعمیر ماکروفر الجی در غرب تهران تما حاصل نمایید .

 کد خطای F3 ماکروفر الجی

علت ارور F3 ماکروفر الجی : این خطا زمانی اتفاق می افتد که کنترل الکترونیکی یک شکست را تشخیص دهد.
رفع ارور F3 ماکروفر الجی : اگر این کد را در صفحه نمایش می بینید و مایکروویو شما بوق می زند، CLEAR / OFF را فشار دهید و آن را متوقف کنید.  پشت ماکروفر در کنار خنک کننده سیستم دو سوئیچ در این قسمت وجود دارد 5 دقیقه منتظر بمانید و از هر دو سوئیچ برای بازنشانی کل سیستم استفاده کنید و همه ی مشکلات احتمالی را پاک کنید.

 کد خطای F4 ماکروفر الجی

علت ارور F4 ماکروفر الجی : سنسور باز است ، این خطای حسگر رطوبت است .

رفع ارور F4 ماکروفر الجی : اغلب علل فراوان برای سنسور رطوبت این است که اگر خطایی در حسگر رطوبت تشخیص داده شود به طور مداوم بیش از 5 ثانیه باز است

 کد خطای F5 ماکروفر الجی

علت ارور F5 ماکروفر الجی: جریان هوا عوض شده،  خطای حسگر جریان هوا تشخیص داده شده است .

رفع ارور F5 ماکروفر الجی: برای رفع مشکل با نمایندگی تعمیرات ماکروفر الجی در شرق تهران تماس بگیرید .

 کد خطای F10 ماکروفر الجی

علت ارور F10 ماکروفر الجی : خطای E-10 به معنی مادربرد معیوب است.

رفع ارور F10 ماکروفر الجی : برای حل این مسئله هیچ راه حلی وجود ندارد،  من پیشنهاد می کنم بدون استفاده دیگری از ماکروویو آن را از پریز بلافاصله  برای جلوگیری از آسیب جدی جدا کنید ، برای حل این مسئله، با خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

تعمیر مایکروفر الجی در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

تعمیر مایکروفر الجی در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

تعمیر مایکروفر الجی در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

تعمیر مایکروفر الجی در شمال غربی تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

تعمیر مایکروفر الجی در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

تعمیر مایکروفر الجی در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

تعمیر مایکروفر الجی در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

تعمیر مایکروفر الجی در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ) :66715774

تعمیر مایکروفر الجی

نمایندگی تعمیرات الجی

تعمیر ساید بای ساید الجی ، تعمیر یخچال فریزر الجی ، تعمیر لباسشویی الجی ، تعمیر ظرفشویی الجی ، تعمیر جاروبرقی الجی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی

6 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
حاجي بابا 06 اسفند 1398

سلام سيم سه شاخه ماكروفر سوخت تعويض كردم و دوشاخه گذاشتم ولي ديگه كار نكرد ممكن از بردش باشه اگر از برد باشه قيمتش چنده؟

پاسخ دادن
مجتبی اکبرپور 02 آذر 1398

باسلام داخل ماکروفر جرقه ورعد وبرق تولید میشود وصفحه ای که امواج از آن منتشر میشود سوراخ شده .مشکل چیست وتعمیر آن چقدر هزینه دارد

پاسخ دادن
  مدیر 02 آذر 1398

  سلام ، ورق نسوز یا همان ورق میکا ماکروفر ال جی شما باید تعویض شود.

  پاسخ دادن
سراجیان 28 خرداد 1398

سلام. مایکروویو ال جی مدل MH8265 چندروزه که روی نمایشگرش F3 نشون داده میشه، ولی نتونستم از دستورالعمل رفع عیب سایتتون استفاده کنم! راهنمایی میفرمایید چیکار کنم؟

پاسخ دادن
اسماعیل 03 خرداد 1398

سلام.قطعه ای که زیر شیشه گردون هست خرابه و نمی چرخونه.قیمتش چنده و کجا باید تعمیر کنم.استان قزوین هستم

پاسخ دادن
  مدیر 04 خرداد 1398

  سلام ، موتور صفحه گردان ماکروفر الجی شما باید تعویض شود که قیمت آن حدود 170 تومان میشود .

  پاسخ دادن
پیشگیری از ویروس کرونا