تعمیر ساید بای ساید بکو

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بکو

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در تهران

تعمیر ساید بای ساید بکو در تهران ( شرق ، غرب ، شمال و جنوب ) توسط خدمات نمایندگی تعمیرات یا همان تعمیرگاه مجاز ساید بکو  با استفاده از قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی عیب یابی و رفع عیب میگردد ، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان هزینه تعمیرات ، راهنمای فارسی استفاده ، دلیل ارور و رفع کد خطا را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بکو

تعمیر ساید بای ساید بکو : مجموعه آی پی امداد با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات بکو جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم.

انواع تعمیرات تخصصی کلیه محصولات بکو را با تامین قطعات فابریک ( از انبار آی پی ) از ما بخواهید .

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بکو

مراحل از تماس تا رفع عیب ساید بای ساید بکو ( عیب یابی ساید بای ساید بکو )

1 : ابتدا با نزدیکترین شعبه  تعمیرگاه و نمایندگی مجاز ساید بای ساید بکو خود در زیر تماس حاصل فرمایید .

2 : در صورت تماس با اپراتور ؛ مشاوره رایگان انجام میگردد تا رفع عیب شود .

3 : در صورتیکه با مشاوره تلفنی رفع عیب صورت نگرفت ، ظرف مدت کمتر از یک ساعت تکنسین متخصص ( تعمیرکار ساید بای ساید بکو ) به محل شما اعزام میگردد

4 : تمامی خدمات مجموعه آی پی دارای یکسال ضمانتنامه رسمی میباشد .

5 : در صورتیکه ساید بای ساید بکو خریداری نموده اید با تلفن مندرج شده در برگه ضمانتنامه تماس حاصل نمایید در غیر این صورت بر روی خدمات پس از فروش ساید بای ساید بکو در تهران کلیک نمایید .

مشکلات متداول تعمیرات ساید بای ساید بکو

بیشترین مشکل متداولی که مشتریان مجموعه آی پی در ارتباط با تعمیرات ساید بای ساید بکو با آن مواجه شده اند عدم داشتن سرما و برودت در این محصول میباشد ، همچنین عوامل دیگر همچون :

 1. ساید بای ساید بکو صدای زیاد میدهد .
 2. ساید بای ساید بکو یکسره کار میکند .
 3. لاستیک دور درب ساید بای ساید بکو خراب شده است .
 4. موتور ساید بای ساید بکو داغ کرده است .
 5. فریزر بکو منجمد نمیکند .
 6. یخچال فریزر بکو برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 7. فن ساید بای ساید بکو کار نمیکند .
 8. ساید بای ساید بکو روشن نمیشود .
 9. موتور ساید بای ساید بکو کار نمیکند .
 10. صفحه دیجیتالی ساید بای ساید بکو خراب شده است .
 11. برد الکترونیکی ساید بای ساید بکو خراب شده است .
 12. سنسور ساید بای ساید بکو عمل نمیکند .

خدمات یخچال ساید بای ساید بکو در نمایندگی تعمیرات در محل

 • تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید بکو
 • تعویض کمپرسور ساید بای ساید بکو
 • تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید بکو
 • تعویض فن داخلی یخچال ساید بای ساید بکو
 • نشتی گیری اواپراتور یخچال ساید بای ساید بکو
 • شارژگاز یخچال ساید بای ساید بکو
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید بکو
 • تعویض شیر برقی یخچال ساید بای ساید بکو
 • تعویض دمپر یخساز بکو
 • تعویض سنسور یخچال ساید بای ساید بکو
 • تعویض ترموفیوز ساید بای ساید بکو
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید بکو
 • تعمیر یا تعویض برد اینورتر بکو
 • شستشوی مدار گاز بکو
 • سرویس سالیانه کندانسور بکو
 • رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید بکو
 • باز و بسته کردن درب ساید بای ساید بکو جهت جابه جایی
 • تعویض زبانه درب بار ساید بای ساید بکو
 • تعمیر ساید بای ساید بکو در محل

تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید بکو

نکاتی مهم از ساید بای ساید بکو در نمایندگی تعمیرات

 1.  ساید بای ساید بکو از اجزای مکانیکی ( کمپرسور ، کندانسور ، فیلتر درایر ، اواپراتور ، کاپیلاری تیوب ( لوله مویی ) ) و الکتریکی ( موتور الکتریکی ، ترموستات ، رله استارت ، اورلود ) تشکیل شده است.
 2. هنگام استفاده از یخچال فریزر بوش حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 3. برای شروع بکار ساید بای ساید بکو پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی  (مثلا شماره 4 قرار دهید و بگذارید یخچال حداقل 3 ساعت خالی و با در بسته کارکند تا برودت به حد لازم برسد ) .
 4. قرار دادن یخچال یا فریزر بکو در مجاورت منابع و دستگاههای حرارت زا از قبیل :اجاق گاز،آبگرمکن،شوفاژ و همچنین تابش نور مستقیم نور آفتاب مصرف انرژی آن را افزایش می دهد.
 5. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد ، فضای پشت یخچال و فریزر بکو برای گردش هوا باید حداقل به اندازه 20 سانتی متر باز باشد ضمنا لازم است لوله های پشت یخچال فریزر بوش حداقل سالی دوبار گردگیری شود این کارها باعث انتقال حرارت بهتر بین هوا و لوله ها خواهد شد ، لاستیکهای درب را بازدید نمایید تا خراب نشده باشد زیرا باعث جذب گرما و کاهش برودت میشود .
 6. از گذاشتن مواد غذایی گرم داخل ساید بای ساید بکو و بدون درپوش ، مخصوصا مایعات پرهیز کنید .
 7. برای تمیز کردن ساید بای ساید بکو حتما از برق بکشید و ضمنا بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید .
 8. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات ساید بای ساید بکو را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو در تهران

مجموعه آی پی امداد نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو با بیش از نیم قرن تجربه و تکنسینهای متعهد ، مجرب و دوره دیده ( تعمیرکار یخچال ساید بای ساید بکو ) در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو مفتخر است ، تعمیرات انواع یخچال ساید بای ساید بکو را ، سراسر تهران در محل با ضمانتنامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .

توجه : همشهری عزیز دقت فرمایید : طبق نظر سنجی که از مشتریان مجموعه آی پی به وجود آمده ، پیرو نارضایتی آنها از تعمیرکاران غیر مجاز ، حتما در رابطه با تعمیرات ساید بای ساید بکو به شرکتهای معتبر مراجعه فرمایید ، در زیر به چند نمونه از نارضایتی ها میپردازیم :

 • یخساز یخچال ساید بای ساید بکو به درستی تعمیر نشده است و هنوز یخ تولید نمیکند و آبریزی دارد .
 • برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید بکو به خوبی تعمیر نشده است و تعمیرکار اقدام به تعویض و یا تعمیر برد الکترونیکی نموده است با اینکه برد الکترونیکی کاملا سالم است و مشکل از جای دیگری میباشد .
 • یخچالهای ساید بای ساید بکو معمولا دارای چندین برد الکترونیکی میباشد ، که یکی از آنها برد اصلی است ولی متاشسفانه به دلیل عدم آگاهی تکنسین ، برد اصلی پیدا نشده و یا برد دیگری تعمیر گردیده است .
 • تعویض لاستیک یخچال ساید بای ساید بکو تخصص میخواهد .

ساید بای سایدهای بکو در انواع دو درب سه درب و چهاردرب تولید میشوند.از مهم ترین ویژگی های یخچال ساید بای ساید بکو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1.سیستم ضد برفک

2.فیلتر بویای ضد بو

3.سیستم مخصوص تازه نگه داشتن میوه و سبزیجات

4.سیستم پویای ضد باکتری

5.کشوی مخصوص نگه داری سبزیجات

6.قفسه های شیشه ای با قابلیت تنظیم ارتفاع

7.چراغ های داخلی LED

8.قابلیت فریزر کردن 13 کیلوگرم در 24 ساعت

لازم به ذکر است که فضای داخلی ساید بای ساید بکو با تصوری که شما از یخچال های معمولی دارید کمی متفاوت است . مثلا محفظه مخصوص شیشه در برخی مدل ها قابلیت تغییر دارد و متنوع است در عین حال بخشی از فضای داخلی را اشغال میکند .

در مورد رنگ ساید بای ساید بکو نیز باید بگوییم معمولا ساید بای ساید ها در سه رنگ عرضه میشوند: سفید، استیل و تیتانیوم. البته برخی برند ها از مدل های فانتزی نیز استفاده میکنند اما توصیه ما به شما انتخاب مدل های ساده تر است .

مصرف انرژی در هر وسیله به خصوص یخچال بسیار مهم است در مدل های جدید ساید بای ساید بکو برای اینکه به یک موتور فشار زیادی وارد نشود و از طرفی بتواند بهینه تر انرژی را مصرف کند از دو موتور به طور همزمان بهره گرفته می شود. توصیه ما به شما این است که در صورت امکان یخچال چند موتوره خریداری کنید تا عمر بیشتری داشته باشد.

تعویض کمپرسور ساید بای ساید بکو در نمایندگی تعمیرات

کمپرسور ساید بای ساید بکو از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .

قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای بکو یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .

قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال بکو شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

تعویض اواپراتور ساید بای ساید بکو در نمایندگی تعمیرات

کمپرسور وظیفه گردش گاز فریون را درون کانالهای اواپراتور بر عهده دارد . که در نتیجه گردش گاز در کانالها و به خاطر خاصیت گاز فریون باعث خنک شدن اواپراتور و در نتیجه خنک شدن یخچال میشود .

تعویض کندانسور ساید بای ساید بکو در نمایندگی تعمیرات

وقتی کمپرسور شروع به کار میکند بعد از چند دقیقه گرم میشود که وظیفه کندانسور خنک کردن گاز خارج شده از کمپرسور میباشد . در نتیجه این کار دمای کمپرسور نیز کاهش میابد ( کندانسور نقش رادیاتور اتوموبیل را ایفا میکند  )

تعویض لوله مویی ساید بای ساید بکو در نمایندگی  تعمیرات

لوله مویی اصلی ترین وظیفه را در سیکل تبرید دارد که موجب افت فشار مبرد در سیکل تبرید میشود که باعث میشود فریون به نقطه جوش برسد .

شارژگاز ساید بای ساید بکو در نمایندگی تعمیرات

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت . در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود . همچنین فریون قابل اشتعال نیست .از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد .با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است .

شارژ گاز ساید بای ساید بکو

هزینه شارژ گاز ساید بای ساید بکو

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو

شما میتونید به صورت شفاف هزینه تعمیر ساید بای ساید بکو خودتون رو با کلیک کردن روی لینک زیر ببینید . البته موقع تماس تلفنی و صحبت با همکارای ما هم میتونید هزینه رو بپرسین !!! و اگر تمایل داشتین هماهنگی های لازم برای اعزام تکنسین به محل شمارو انجام بدیم .

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو

تعمیر ساید بای ساید بکو در تهران

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید بکو : چرا یخچال و فریزر بکو به‌درستی کار نمی‌کند ؟

موارد زیر را بررسی کنید:

 • پریز برق به‌صورت صحیح به برق وصل نیست. آن را به‌طور کامل وصل کنید.
 • اتصالات فیوزها را بررسی کنید.
 • محیط بسیار سرد است. محصول را در محیط‌هایی با دمای زیر -5 درجه سانتی‌گراد نصب نکنید.
 • درب بیش‌ازحد باز مانده است مراقب باشید بیش‌ازحد درب را باز نگذارید.
 • محیط بسیار مرطوب است. محصول را در محیط‌های مرطوب نصب نکنید.
 • مواد غذایی حاوی مایعات در نگه‌دارنده‌های درباز نگه‌داشته می‌شود. نگه‌داشتن مواد غذایی حاوی مایعات در ظروف پوشیده راه‌حل کار است.
 • ترموستات در دمای پایین تنظیم‌شده است. ترموستات را در دمای مناسب تنظیم کنید.
 • کمپرسور کار نمی‌کند
 • ممکن است دستگاه به‌تازگی وصل شده باشد یا اولین غذا در داخل قرارگرفته باشد. این محصول زمانی که به‌تازگی متصل شده یا غذای جدید درون آن قرار دارد، طول می‌کشد تا به دمای تنظیم‌شده برسد و این طبیعی است.
 • مقادیر زیادی از مواد غذایی گرم ممکن است اخیراً در محصول قرار داده شود. غذای گرم را در محصول نگذارید.
 • درب فریزر یا خنک‌کننده ممکن است نیمه بسته باشد. بررسی کنید که درب کاملاً بسته است.
 • محصول ممکن است بر روی دمای خیلی پایین تنظیم شود. دما را به درجه بالاتر تنظیم کنید و منتظر بمانید تا محصول به دمای تنظیم‌شده برسد.
 • محصول به‌خوبی پاک نمی‌شود. به‌طور منظم فضای داخلی را با استفاده از اسفنج، آب گرم و... تمیز کنید.

 

فعالیت فیلتر بو در ساید بکو چگونه است ؟

این فیلتر هوا را در داخل یخچال و فریزر پخش می‌کند و بوی‌ها و باکتری‌های ناخواسته را از بین می‌برد تا مواد غذایی بصورت تازه حفظ کنند.

چرا باید فیلتر آب یخچال ساید بای ساید بکو  را در یخچال تعویض کرد؟

فیلتر آب یخچال شما باید بعد از مدت‌زمانی تعویض شود.  تغییر پالایه آب شما نه‌تنها برای سلامتی شما مهم است، بلکه برای سلامتی یخچال شما نیز مهم است. توانایی فیلتر در دفع باکتری‌ها و سایر آلاینده‌ها می‌باشد که به آب نفوذ می‌کنند. توصیه‌های استاندارد صنعتی این است که هر 6 ماه یک‌بار فیلتر آب خود را تعویض کنید، هرچند که این مسئله بستگی به میزان استفاده از یخچال و فریزر یخچال دارد. به‌عنوان یک کاربر استاندارد، 6 ماه در نظر گرفته می‌شود.  بسیاری از یخچال‌های Beko همچنین دارای چراغ نشانگر فیلتر هستند که هنگامی‌که فیلتر آب شما نیاز به تغییر دارد نشان می‌دهد.

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو : یخچال من فقط نصب‌شده است. چه مدت باید برای استفاده از آن صبر کنم؟

ما می‌دانیم که شما هیجان‌زده به استفاده از یخچال جدید خود بلافاصله بعد از خرید هستید، اما یخچال و فریزر شما باید به مدت 4 ساعت پس از اولین نصب، به‌طور صحیح ایستاده و به برق متصل باشد. پس از گذشت 4 ساعت، شما می‌توانید دستگاه را روشن کنید و آن را به مدت 12 ساعت بدون قرار دادن غذا در داخلش خالی بگذارید. شما می‌توانید پس از 16 ساعت استفاده از یخچال خود را با خیال راحت شروع کنید.

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید بکو : چگونه می‌توانم مخزن آب‌سردکن یخچال را تمیز کنم؟

اگر یخچال و فریزر شما دارای یک محفظه آب است، روزانه نیاز به تمیز کردن دارد... مخزن آب را بیرون بیاورید و آن را زیر شیر آب بشویید.

تعمیرگاه مجاز یخچال ساید بای ساید بکو : چگونه فریز سریع را اجرا کنم؟

هوای سرد به‌طور مستقیم بر روی مواردی که در محفظه‌ی فریزر قرار می‌گیرند دمیده می‌شود و 10 درصد سریع‌تر از مواردی که در فریزر قرار دارد مورد انجماد قرار می‌گیرد. یخ زدن سریع ویژگی یك یخچال Beko شماست هیچ تنظیمات دیگری برای فعال شدن وجود ندارد .

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید بکو : چقدر فاصله بین دیوار و یخچال باید وجود داشته باشد برای اینکه تهویه مناسب انجام شود؟

شما باید حداقل 5 سانتیمتر فضا را در دو طرف و پشت یخچال و فریزر خود برای تهویه مناسب قرار دهید.

تعمیر ساید بای ساید بکو : قدرت یخچال من به دلیل قطع برق از بین رفته است. برای جلوگیری از بین رفتن غذا چه‌کاری می‌توانم انجام دهم؟

قطع برق آزاردهنده است و متأسفانه هنوز هم اتفاق می‌افتد. بهترین راه برای نگه‌داشتن مواد غذایی منجمد در هنگام قطع برق این است که درب فریزر بسته شود. هر بار یخچال و فریزر خود را بازکنید، هوا گرم وارد دستگاه می‌شود و دمای داخلی را افزایش می‌دهد. فریزر شما برای نگهداری غذا تا 12 ساعت در صورت از دست دادن قدرت طراحی‌شده است.

خدمات و عیب‌یابی یخچال ساید بای ساید بکو : من به تعطیلات می‌روم آیا کار خاصی باید انجام دهم؟

تعطیلات همیشه هیجان‌انگیز است، اما برای رفتن از خانه برای مدتی نیاز به مقداری آماده‌سازی دارید. چندین مرحله وجود دارد که شما می‌توانید یخچال خود را برای غیبت خود آماده کنید، بسته به طول تعطیلات شما.

سفرهای کوتاه: اگر شما در حال برنامه‌ریزی یک سفر کوتاه از یک هفته تا 10 روز هستید، می‌توانید یخچال خود را در حال اجرا بگذارید.

سفرهای طولانی‌تر: اگر برای یک ماه یا یک‌فصل کامل بروید، ایده خوبی است که از استفاده یخچال خود برای صرفه‌جویی در انرژی صرف‌نظر کنید. یخچال و فریزر خود را خالی کنید، در صورت داشتن مخزن آب آن را تخلیه کنید، داخل دستگاه را تمیز کنید و درب را بازکنید تا از بوی ناخواسته جلوگیری شود.

حالت تعطیلات: بسیاری از یخچال‌های Beko حالت تعطیلاتی دارند که شما می‌توانید در طول تعطیلات طولانی فعال کنید. این ویژگی محفظه یخچال را خاموش کرده و فریزر را در حال اجرا نگه می‌دارد. اگر به مدت یک ماه یا بیشتر بیرون بریزید، هرگونه غذائی که ممکن است خراب شود را بردارید و همه‌چیز را در فریزر قرار دهید و یخچال خود را به حالت تعطیل تنظیم کنید.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو در شمیرانات تهران

1 : شمیرانات ، اقدسیه ، آجودانیه ،داراباد ، سوهانک ، تجریش و...

(20 خط ):26154968

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو در شمال تهران

2 : نیاوران ، زعفرانیه ، ولنجک ، الهیه ، جردن ، انرزگو ، پاسداران ، دروس ، شریعتی ، دولت ، ظفر ، میرداماد ، هروی و ...

(20 خط ):22729703

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو در غرب تهران

3 : آریاشهر ، آیت الله کاشانی ، اشرفی اصفهانی ، پونک ، شهران ، جنت آباد ، ستاری ، اکباتان ، تهرانسر و ...

(20 خط ):44840509

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو در شمال غرب تهران

4 : کوی فراز ، بوعلی ، میدان کتاب ، شهرداری و...

(20 خط ):88986181

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو در شهرک غرب و سعادت آباد تهران

5 : شهرک غرب و سعادت آباد

5_88972002

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو در مرکز تهران

6 : یوسف آباد ، فاطمی ، گیشا ، امیر آباد ، شهرآرا ، مطهری ، عباس آباد و...

(20 خط ):88959591

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو در شرق تهران

7 : تهرانپارس ، نارمک ، رسالت ، سید خندان ، فرجام ، پیروزی ، حکیمیه ، لواسانات و ...

(20 خط ):77170036

نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو در جنوب تهران

8 : انقلاب ، آزادی ، جمهوری ، نازی آباد ، حافظ ، امام خمینی ، ولیعصر و ...

(20 خط ):66715774

تعمیر ساید بای ساید بکو

تعمیرات ماشین لباسشویی بکو ، تعمیرات یخچال فریزر بکو ، تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو ، تعمیرات مایکروفر بکو ، تعمیرات جاروبرقی بکو

 

18 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
شاداب 11 آذر 1398

سلام،۱ سالو نیمه ساید داریم،ولی ازروز اول هرموادغذایی مث سبزی یامیوه میزاشتم تو نایلون بعدیخچال سریع عرق میکردو زودم فاسدمیشد علتش چی میتونه باشه؟؟باتشکر

پاسخ دادن
  مدیر 11 آذر 1398

  سلام دوست عزیز ،؛ برودت به حد نساب نمیرسد ، گاز یخچال ساید بکو و دیگر قطعات باید توسط تعمیرکار در محل چک شود.

  پاسخ دادن
قاسم ابراهیمی 22 تیر 1398

سلام یه مشکل دارم اگر میشه راهنمایی کنید عدد نشان‌دهنده سرمای فریز سایدم 18 رو نشان میده و بعد از چند ثانیه تغییر میکنه و بصورت E8 نشان داده میشه و مدام این کار انجام میشه ولی سرمای فریزر هیچ تغییری نکرده ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ دادن
  مدیر 22 تیر 1398

  سلام ، علت ارور E8 ساید بای ساید بکو مربوط به مشکل در یخساز میباشد ، برای رفع عیب این مشکل سنسور یا ترمیستور یخساز باید توسط تعمیرکار یخچال ساید بای ساید بکو در محل عیب یابی و رفع عیب شود .

  پاسخ دادن
حمیدرضا جهاندیده شیری 16 تیر 1398

سلام .فن کنداستور ساید کا رنمیکنه و این نمونه فن ۴سیم ۱۲ولت ۲.۵وات.۱۶۰۰دوراست راهنمایی کنید چگونه تهیه کنم.چون با نمایندگی تهران تماس گرفتم .میگه نداریم.لطفا راهنمایی فرمائید.از فارس.جهرم

پاسخ دادن
Sana.a 15 اسفند 1397

سلام...کشو داخل یخچال رو نمیشه خارج کنیم برای شستشو..ممنون میشم راهنمایی کیند

پاسخ دادن
  مدیر 15 اسفند 1397

  سلام ، امکان دارد کشو داخل یخچال ساید بکو شما برفک زده باشد که به راحتی نمیتوانید خارج نمایید .

  پاسخ دادن
مریم زرانت 19 بهمن 1397

سلام ، یخچال من صفحه مانیتورش اعدادشو نصفه نشون میده و سرماش کم شده وقتی از برق میکشم و دوباره به برق میزنم درست میشه مانیتور و اعداد ولی بعد تقریبا ۷ ساعت دوباره اینجوری میشه .ممنون میشم راهنماییم کنید.

پاسخ دادن
  مدیر 21 بهمن 1397

  سلام ،برد الکترونیکی ساید بای ساید بکو شما باید تعمیر شود ، برای رفع عیب و تعمیرات از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
Mrt 30 دی 1397

سلام، قیمت هواکش پشت فریزر ساید بکو چند؟

پاسخ دادن
  مدیر 30 دی 1397

  سلام ، منظور شما فن ساید بکو است ، مدل یخچال خود را بفرمایید .

  پاسخ دادن
ناشناس 06 آذر 1397

سلام روز بخیر موتور ساید با ساید مدل Gn168421 و Gn162420 ساخت کجاست؟و آیا هر دو مدل یکسان هستند یا تفاوت دارند؟

پاسخ دادن
Alireza zabihi 20 آبان 1397

با سلام از وقتی هوا سرد شده تنظیمات نمایشگر ساید بکو بهم ریخته و اصلا عدد های قبلی تو صفحه نمایش نمیاد

پاسخ دادن
  مدیر 21 آبان 1397

  سلام ، برد الکترونیکی صفحه نمایش یخچال بکو شما مشکل دارد ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات بکو آی.پی امداد بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
حمیدرضا فاتحی 30 مرداد 1397

سلام یخچال ساید بای ساید بکو داریم چند روز یکسره کار مکنه و صدای آن یکم زیادتر شده لطفا راهنمایی کنید

پاسخ دادن
  مدیر 30 مرداد 1397

  سلام ، برد الکتررونیکی و سنسورها چک شود ، برای خدمات و رفع عیب از نمایندگی تعمیرات یخچال بکو بهره مند شوید .

  پاسخ دادن
محسن اصلانی 08 اسفند 1396

با سلام لطفا هرکسی از یخچال ساید بای ساید بکو چهار درب سر در میاره و میتونه کمکی به من کنه ممنون میشم تو را خدا کمک کنید . یه یخچال ساید چهار ماه پیش خریدم همینطور مدام کار میکنه تا حالا چنیدین بار سرویسکار اومده وبا تعویض سنسور و فن داخل یخچال هنوز هم یخچال یکسره کار میکنه و نتونستن یخچال را درست کنند از شما ممنون میشم من را راهنمایی کنید

پاسخ دادن
  مدیر 09 اسفند 1396

  سلام ، با نمایندگی تعمیرات یخچال بکو شهر خود یا شماره گارانتی تماس بگیرید .

  پاسخ دادن