021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی

بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی
بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی
زمان مطالعه: 6 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

یکی از برند های لوازم خانگی موجود در ایران که در تمام فروشگاه های معتبر لوازم خانگی یافت میشود دسینی است اما ابهاماتی درباره این برند و محصولات آن وجود دارد. اگر شما قصد خرید جاروبرقی های دسینی را دارید ممکن است سوالاتی از قبیل مثال های روبرو داشته باشید “جاروبرقی دسینی ساخت کجاست؟ آیا جاروبرقی دسینی بخریم؟ و …” اگر تا به امروز نتوانستید پاسخ مناسبی برای سوالات خود پیرامون جاروبرقی های دسینی بیابید نگران نباشید، با مطالعه بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی از آی پی امداد می توانید با تمام زوایای ای محصول آشنا شوید.

کاربران گرامی، اگر تجربه مواجه یا استفاده از جاروبرقی های دسینی را دارید می توانید با به اشتراک گذاشتن نظرات خود در بخش دیدگاه ها و نظرات همین مقاله دیگر کاربرانی را که قصد خرید جاروبرقی دسینی راند را از تجربیان خود بهره مند سازید.

جاروبرقی های دسینی چه امکاناتی دارند؟

میدانید که جاروبرقی های دسینی با تلاش بر اینکه میان بهترین ها باشند ساخته و به بازار عرضه میشوند اما این فناوری های نام برده شده کدام اند؟ جاروبرقی های دسینی چه امکاناتی دارند؟

هر یک از مصرف کنندگان دوست دارند پیش از بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی با امکانات محصول مورد نظر خود به طور کامل آشنا شوند و از قابلیت های محصول مطلع شوند به همین جهت در این قسمت فناوری های به کار رفته در این محصولات را مورد بررسی قرار میدهیم.

 • اولین ویژگی و کاربرد جاروبرقی های دسینی کم صدایی آنهاست. این جاروبرقی ها در دسته جاروبرقی های بسیار کم صدا هستند.
 • از اولین نکاتی که پیش از خرید جاروبرقی باید به آن توجه شود قدرت و کیفیت موتور آن است. جاروبرقی های دسینی از قدرت بسیار بالا و قابل توجهی قرار دارند.
 • یکی از ویژگی هایی که میان مصرف کنندگان پرطرفدار است طول کابل بالا است که جاروبرقی های دسینی شامل این مورد نیز میشوند.
 • شعاع کارکرد بالا در جاروبرقی موجب دسترسی مصرف کننده به نقاط دور از دسترس میشود که از دیگر قابلیت های این جاروبرقی ها شعاع کارکرد بالا است.
 • لوله تلسکوپی جاروبرقی های دسینی از جنس بسیار محکم و مقاومی ساخته شده اند.
 • گنجایش مخزن بالا از ویژگی های دیگر این جاروبرقی هاست که بسیار قابل توجه است.
 • اغلب این جاروبرقی ها دارای نشانگر پر بودن مخزن هستند.

آشنایی بیشتر با برند تولید کننده جاروبرقی دسینی

آشنایی بیشتر با برند تولید کننده جاروبرقی دسینی اولین گامی است که شما باید درجهت بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی و دیگر محصولات دسینی بردارید. این کار به شما کمک میکند که با این محصولات و شرکت تولید کننده آن ها بیشتر آشنا شوید.

دسینی یکی از آن دسته برند های ایتالیایی است که امروزه بسیار بر سر زبان ها افتاده است، این برند ایتالیایی که با هدف تولید قابلمه نچسب تاسیس شد و رفته رفته دامنه محصولات خود را بسیار گسترده تر کرد امروزه محصولاتی با طراحی بسیار زیبا را به بازار جهانی ارائه می کند.

جاروبرقی دسینی ساخت کجاست؟

بررسی اینکه جاروبرقی دسینی ساخت کجاست میتواند قدمی در جهت شناخت بیشتر شما از این برند و جاروبرقی های دسینی باشد چرا که امروزه مصرف کنندگان به کشور سازنده لوازم خانگی بسیار اهمیت میدهند و آن را معیاری برای اندازه گیری کیفیت و قابلیت های آن محصول میدانند پس در راستای اهمیت این موضوع با هم به بررسی این موضوع میپردازیم.

همانطور که پیش تر متوجه شدید برند دسینی برند ایتالیایی است؛ اما امروزه ابهاماتی درباره کشور سازنده این محصولات وجود دارد که با هم به حل و پردازش کامل آنها میپردازیم.

دسینی برندی ایتالیایی است که با توجه به درخواست ایران در چین مونتاژ میشود و دست مصرف کنندگان میرسد پس جاروبرقی های دسینی نیز در همین روند تولید میشوند.

خدمات پس از فروش جاروبرقی های دسینی چطور است؟

دسینی در ایران دارای نمایندگی رسمی است پس ممکن است این سوال را داشته باشید که خدمات پس از فروش جارو برقی های دسینی چطور است؟ در راستا پاسخ به این سوال باید به این موضوع اشاره کنیم که از آنجایی که دسینی دارای نمایندگی رسمی در ایران است پس برای اغلب محصولات خود گارانتی و خدمات پس از فروش در نظر میگیرد. اما اگر محصول مورد نظر شما از این ویژگی برخوردار نبود چه؟ اگر پس از پایان مهلت گارانتی جاروبرقی ما دچار ایراد و خرابی شد چه باید کرد؟ اگر شما به هر دلیلی از خدمات نمایندگی دسینی راضی نبودید چاره چیست و مطمئن ترین راه کدام است؟

تعمیرگاه مجاز آی پی امداد با داشتن تمام مجوز های مربوطه و تعمیرکاران متخصص و دوره دیده برای هرگونه تعمیر جاروبرقی در محل شما در منزل شما جای نگرانی ای برای شما باقی نمیگذارد.

جاروبرقی های دسینی با محصولات کدام برند های داخلی و خارجی در حال رقابت است؟

شناخت رقبای جاروبرقی دسینی در هنگام بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی به شما کمک می کند تا بدانید این محصول در حد و اندازه چه برند هایی است، برای این که به پاسخ این پرسش پی ببریم و بدانیم که آیا جاروبرقی دسینی خوبه در ادامه به بررسی این پرسش خواهیم پرداخت که جاروبرقی های دسینی با محصولات چه برند هایی در حال رقابت هستند؟

 • امروزه ایتالیا یکی از برجسته ترین تولید کننده های لوازم خانگی در دنیا محسوب می شود و طبیعتا اصلی ترین رقبای جاروبرقی دسینی را در همین کشور می توان یافت؛ جدی ترین رقیب این برند جاروبرقی های دلمونتی هستند؛ به همین علت به شما توصیه می کنیم تا قبل از انجام خرید خود نگاهی به کیفیت جاروبرقی دلمونتی هم بیاندازید.
 • در میان مصرف کنندگان ایرانی نیز جاروبرقی های دسینی طرفداران خود را دارد پس با برند های محبوب ایرانی مانند اسنوا و پارس خزر و … در حال رقابت و همپایی است.

چرا جاروبرقی دسینی بخریم؟

لازمه یک خرید مطمئن این است که علاوه بر انتخاب یک برند مطمئن مدلی با کیفیت و بروز را هم خریداری کنید، به همین علت بهتر است تا علاوه بر بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی نگاهی هم به بهترین جاروبرقی های دسینی داشته باشید تا خیال شما از خریدتان راحت باشید.

طراحی جاروبرقی های دسینی:

هرجا نام برندی ایتالیایی به گوش میخورد اولین نکته ای که با ذهن شما خطور میکند طراحی زیبا است در نتیجه جاروبرقی های دسینی مانند سایر محصولات این برند و دیگر برند های ایتالیایی از طراحی مورد پسند مصرف کنندگان برخوردارند.

خدمات پس از فروش جاروبرقی های دسینی:

همانطور که میدانید امروزه به دلیل وجود تحریم های اقتصادی بسیار از نمایندگی های برند های خارجی توانایی فعالیت در ایران را ندارند اما برند دسینی در ایران دارای نمایندگی است و برای جاروبرقی های خود خدمات پس از فروش در نظر گرفته.

قیمت جاروبرقی های دسینی:

جاروبرقی های دسینی یکی از مناسب ترین قیمت ها در بازار دارند و شما میتوانید خریدی به صرفه و با قیمت مناسب از جاروبرقی های این برند داشته باشید .

معرفی بهترین جاروبرقی های برند دسینی

هر خریداری سعی بر شناسایی و انتخاب بهترین ها را دارند در نتیجه ممکن است شما بخواهید در این قسمت با معرفی بهترین جاروبرقی های دسینی با ما همراه باشید تا بتوانبد در نهایت بهترین های دسینی را بشناسید و میان آنها انتخاب کنید.

بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی مدل 200:

این مدل یکی از کاربردی ترین مدل های این برند است که اغلب از سایر جاروبرقی های این برند قیمت مناسب تری دارد و با هم به بررسی این مدل میپردازیم.

 • دارای نشانگر پر بودن مخزن
 • قدرت موتور 2600 وات
 • دارای کیسه اضافه
 • دارای 5 نشانگر
 • گنجایش مخزن 4 لیتر
 • 8 متر طول کابل
 • 5 کیلوگرم وزن

بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی مدل 100

دومین مورد پیشنهادی ما که از قابلیت های کاربردی و کارآمد برخوردار است این مدل است که با هم آن را بررسی میکنیم.

 • دارای نشانگر پر بودن مخزن
 • قدرت موتور 2600 وات
 • دارای کیسه اضافه
 • دارای 5 نشانگر
 • گنجایش مخزن 4 لیتر
 • 8 متر طول کابل
 • 5 کیلوگرم وزن
 • لوله تلسکوپی مقاوم
 • شعاع کارکرد 10 متر
 • صدا 30 دسی بل

لیست قیمت روز جاروبرقی های دسینی موجود در بازار در بهار 1400

مدل جاروبرقی قیمت روز
جاروبرقی دسینی مدل 100 قیمت جدید این جاروبرقی در بهار 1400 شامل 2,500,000 تومان می باشد.
جاروبرقی دسینی مدل 200 این مدل جاروبرقی با قیمت روز 4,050,000 تومان در بازار موجود است.
جارو برقی دسینی مدل 300 نرخ روز این مدل جاروبرقی 3,430,000 تومان می باشد.
جاروبرقی دسینی مدل 400 قیمت روز این جاروبرقی دسینی 2,850,000 تومان در بازار است.

مزایا و معایب جاروبرقی های دسینی از نظر مصرف کنندگان

پس از بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی و معرفی بهترین های این محصول قصد داریم مزایا و معایب جاروبرقی های دسینی از نظر مصرف کنندگان را زیر ذره بین بگیریم تا شما بتوانید با دیدن عیب ها و مزایای این محصول در کنار هم تصمیم نهایی خود را بگیرید.

مزایا جاروبرقی های دسینی از نظر مصرف کنندگان :

 • کم صدایی
 • قیمت مناسب
 • کاربرد بالا
 • سهولت استفاده
 • سهولت جابجایی

معایب جاروبرقی های دسینی از نظر مصرف کنندگان:

 • کیفیت معمولی
 • کمبود مدل در ایران
 • نیاز به سرویس سالانه

بررسی کیفیت جاروبرقی های دسینی از نظر تعمیرکاران متخصص آی پی امداد

بسیاری از شما به دنبال نظرات مهندسی شده راجع به جاروبرقی های دسینی بودید در همین راستا به بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی از نظر تعمیرکاران متخصص آی پی امداد پرداخته ایم تا در قسمت انتهایی این بحث به جمع بندی راجع به این محصولات برسیم و شما بتوانید با مطالب دریافتی انتخابی مناسب خود داشته باشید.

 • از نظر متخصصان آی پی امداد جاروبرقی های دسینی دارای قیمت مناسب هستند و خریدی اقتصادی محسوب میشوند.
 • از نظر متخصصان آی پی امداد قطعات به کار رفته در جاروبرقی های دسینی مشخصات فنی خوب و مورد قبولی دارند.
 • این جاروبرقی ها دارای طراحی زیبا هستند که مناسب برای همه مصرف کنندگان با همه سلایق هستند.

کاربران گرامی اگر سوالی در ذهن شما مطرح است که در مقاله بررسی کیفیت جاروبرقی دسینی از آی پی امداد به آن پاسخی داده نشد نگران نباشید، چرا که شما می توانید با مطرح کردن پرسش خود در بخش دیدگاه ها و نظرات همین مقاله از راهنمایی های متخصصین آی پی امداد بهره مند شوید.

با تمام موارد ذکر شده اگر شما به دنبال جاروبرقی با قیمت مناسب در بازار هستید که در عین حال از طراحی زیبایی برخوردار باشد و همچنین بسیار کم صدا باشند جاروبرقی های دسینی انتخاب مناسبی برای شما هستند. این جاروبرقی ها به طور کلی در رنج کیفی خوب و متوسط و طراحی عالی و زیبا برخوردارند.

1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست
 1. زهرا 23 اردیبهشت 1400

  سلام ببخشید مارک دسینی 3200 وات هم داره؟ من خریدم ۳و۶۰۰ آیا گرون خریدم یاقیمتش اینه ؟ هر چی هم سرچ میکنم پیدا نمیکنه

  پاسخ دادن