ارور یخچال آاگ

ارور یخچال آاگ

No votes yet.
Please wait...

کد خطای یخچال آاگ

ارور یخچال آاگ

ارور یخچال آاگ یا همان کد خطای یخچال آاگ aeg را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با اطلاعات و آگاهی از ارور یخچال آاگ به تعمیر آن بپردازید ، همچنین در نظر داشته باشید علت ارور را همراه با عیب یابی برای شما عزیزان شرح داده ایم .

توجه : شما عزیزان برای استفاده از خدمات تعمیر یخچال آاگ میتوانید با نمایندگی تعمیرات آاگ در ارتباط باشید .

کد خطای یخچال آاگ
کد خطای یخچال آاگ

 ارور یخچال آاگ مدل A8  :

کد خطای یخچال آاگ : F1  

علت ارور f1  یخچال آاگ : در چنین حالتی به خاطر اشکالی که در ترموستات یخچال به وجود آمده است ، این سنسور که مربوط به دمای فریزر است ، به مدت ۲۰ دقیقه روشن می ماند و سپس برای ۲۰ دقیقه خاموش می شود .

رفع عیب ارور f1 یخچال آاگ : در چنین حالتی، عدد اهم مربوط به ترموستات فریزر را بررسی بکنید و بعد از آن، یخچال خودتان را از برق بکشید و از تعمیرکار بخواهید که به محل بیاید و خطاهای یخچال آاگ را رفع کند.

کد خطای یخچال آاگ : F2  

علت ارور f2 یخچال آاگ : اعلام این کد خطا ، به این معنی است که سنسور اوپراتور فریزر خراب یا قطع شده و مدار برد مربوط به کنترل دستگاه دچار مشکل شده است .

رفع عیب ارور f2 یخچال آاگ : در چنین شرایطی ابتدا میزان اهم سنسور اوپراتور را باید چک بکنید و بعد از آن ، دستگاه را از برق بکشید و به تعمیرگاه مربوطه زنگ بزنید .

کد خطای یخچال ااگ : F3  

علت ارور f3 یخچال آاگ : در چنین شرایطی ترموستات و یا سنسور دمای NTC دچار اشکال شده است .

رفع عیب ارور f3 یخچال آاگ :  با مشاهده این کد خطا ، فورا دستگاه را از پریز بکشید و با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید تا تعمیرکاری که خدمتتان می فرستند ، سنسور اپراتور را برایتان عوض کند و یا اگر که خرابی از مدار برد الکترونیک بود ، آن را برایتان تعمیر کند ‌.

کد خطای یخچال آاگ : F4  

علت ارور f4 یخچال آاگ : این کد خطا نشان می دهد که ترموستات و یا سنسور دمای NTC دچار اشکال شده است .

رفع عیب ارور f4 یخچال آاگ : باید بلافاصله یخچال را از برق بیرون بکشید و با نمایندگی آن تماس بگیرید تا تعمیرکار بیاید و سنسور اوپراتور یخچال را برایتان عوض کند و یا مدار برد آن را برایتان تعمیر کند .

کد خطای یخچال آاگ : F5  

علت ارور f5 یخچال آاگ : چنین شرایطی به علت ایجاد اشکال در ترموستات یخچال ، سرما کاهش یافته است .

رفع عیب ارور f5 یخچال آاگ : سریعا از نمایندگی درخواست تعمیرکار کنید .

 

 

 ارور یخچال آاگ مدل A7  :

کد خطای یخچال آاگ : F1


علت ارور f1 یخچال آاگ  :
ایراد ترموستات
رفع عیب ارور f1 یخچال آاگ : در چنین حالتی به خاطر اشکالی که در ترموستات یخچال به وجود آمده است ، این سنسور که مربوط به دمای فریزر است ، به مدت ۲۰ دقیقه روشن می ماند و سپس برای ۲۰ دقیقه خاموش می شود . در چنین حالتی، عدد اهم مربوط به ترموستات فریزر را بررسی بکنید و بعد از آن، یخچال خودتان را از برق بکشید و از تعمیرکار بخواهید که به محل خرابی یخچال برسد .

کد خطای یخچال آاگ : F2


علت ارور f2 یخجال آاگ :
ایراد ترموستات
رفع عیب ارور f2 یخچال آاگ : با مشاهده این کد خطا ، فورا دستگاه را از پریز بکشید و با نمایندگی های مجاز تماس بگیرید تا تعمیرکاری که خدمتتان می فرستند ، سنسور اپراتور را برایتان عوض کند و یا اگر که خرابی از مدار برد الکترونیک بود ، آن را برایتان تعمیر کند ‌.

کد خطای یخچال آاگ : F3


علت ارور f3 یخچال آاگ :
ایراد سنسور دما
رفع عیب ارور f3 یخچال آاگ : باید بلافاصله یخچال را از برق بیرون بکشید و با نمایندگی آن تماس بگیرید تا تعمیرکار بیاید و سنسور اوپراتور یخچال را برایتان عوض کند و یا مدار برد آن را برایتان تعمیر کند .

کد خطای یخچال آاگ : F4


علت ارور f4 یخچال آاگ :
ایراد سنسور دما
رفع عیب ارور f4 یخچال آاگ : در چنین حالتی، عدد اهم مربوط به ترموستات فریزر را بررسی بکنید و بعد از آن، یخچال خودتان را از برق بکشید و از تعمیرکار بخواهید که به محل خرابی یخچال برسد و خطاهای یخچال آاگ را رفع کند .

کد خطای یخچال آاگ : F5


علت ارور f5 یخچال ااگ :
ایراد سنسور دما
رفع عیب ارور f5 یخچال آاگ : در چنین شرایطی به علت ایجاد اشکال در ترموستات یخچال ، سرما کاهش یافته است . سریعا از نمایندگی درخواست تعمیرکار کنید .

کد خطای یخچال آاگ : F6


علت ارور f6 یخچال آاگ :
تغییر دمای یخچال و گرم شدن آن به علت قطع شدن برق یا باز ماندن در یخچال ‌
رفع عیب ارور f6 یخچال آاگ : بعد از مدتی که یخچال کار بکند ، دمای ان خودبخود تنظیم می شود و خود این کد ارور به طور خودبخود پاک می شود . اگر که دیدید بعد از مدتی که از کار کردن یخچال گذشت ، همچنان این کد ارور باقی ماند ، احتمال بدهید که اشکال از سیستم سرمایش یخچال باشد و در چنین حالتی از نمایندگی های مجاز آاگ در خواست تعمیرکار بکنید .

کد خطای یخچال آاگ : F7


علت ارور f7 یخچال آاگ :
تغییر دمای یخچال و گرم شدن آن به علت قطع شدن برق یا باز ماندن در یخچال ‌
رفع عیب ارور f7 یخچال آاگ : بعد از مدتی که یخچال کار بکند ، دمای ان خودبخود تنظیم می شود و خود این کد ارور به طور خودبخود پاک می شود . اگر که دیدید بعد از مدتی که از کار کردن یخچال گذشت ، همچنان این کد ارور باقی ماند ، احتمال بدهید که اشکال از سیستم سرمایش یخچال باشد و در چنین حالتی از نمایندگی های مجاز آاگ در خواست تعمیرکار بکنید .

ارور فریزر آاگ مدل A7

 

کد خطای فریزر آاگ : E1


علت ارور e1 فریزر آاگ :
مشکلی در محفظه یخ فریزر یا ورودی آن وجود دارد .
رفع عیب ارور e1 فریزر آاگ : اول از همه شما باید شیر آبی که به فریزر وصل است را ببندید ، برق آن را کاملا قطع کنید ، شیر آن را در حالی که ظرفی را در زیر آن قرار داده اید باز کنید و جریان آب را بررسی کنید . اگر که دیدید جریان آب خوب است ، شیر را ببندید ، لوله ها و فیلتر آن را تمیز کنید و همچنین مطمئن شوید که لوله و شلنگ آن پیچ نخورده باشد . بعد از این که این مراحل را انجام دادید ، می توانید مجددا فریزر را به برق بزنید و جریان آب آن را برقرار کنید .

کد خطای فریزر آاگ : E2


علت ارور e2 فریزر آاگ :
احتمالا مسیر یخ مسدود شده است ‌.
رفع عیب ارور e2 فریزر آاگ : دریچه یخ را چندین بار باز و بسته کنید و آن را تمیز کنید و همچنین محفظه یخ را کاملا تمیز کنید .

کد خطای فریزر آاگ : E3


علت ارور e3 فریزر آاگ :
در سیستم مربوط به یخ سازی فریزر ، یک مشکل مربوط به یخ سازی ایجاد شده است .
رفع عیب ارور e3 فریزر آاگ : جریان برق را فوری قطع کنید و از تعمیرکار نمایندگی آاگ کمک بخواهید .

امیدواریم از مقاله ارور یخچال آاگ بهره برده باشید ، شما عزیزان برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات یخچال آاگ ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی آاگ ، نمایندگی تعمیرات ظرفشویی آاگ میتوانید کلیک نمایید .

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code