021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با ما در تماس باشید 021-58941 021-88959591 021-26154968 021-22729703 021-44840509 021-77170036 021-66715774

ارور ماکروفر جنرال الکتریک

ارور ماکروفر جنرال الکتریک
ارور ماکروفر جنرال الکتریک
زمان مطالعه: 4 دقیقه
comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

ارور ماکروفر جنرال الکتریک کد خطای مایکروفر جنرال الکتریک را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با آگاهی و دانش از خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بهره مند شوید، همچنین لازم است بدانید که تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک تخصص میخواهد و حتما با برای رفع ارور از متخصص مربوطه کمک بگیرید. به خواندن ادامه دهید تا با ارور ماکروویو جنرال الکتریک ، علت ارور و رفع عیب ارور آشنا شوید.

کاربران گرامی؛ چنانچه تجربه یا نظر به خصوصی در مورد خرابی های ماکروفر خود دارید می توانید با به اشتراک گذاشتن نظر و یا پرسش خود در انتهای این مقاله به گفتمان با متخصصین آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

 • ارور F1 یا F2 ماکروفر جنرال الکتریک
 • در صفحه ارور مایکروفر جنرال الکتریک به کد خطای f1 , f2 همراه با دلیل ارور و رفع ارور میپردازیم. این ارور مربوط به سنسور حرارتی می باشد. در واقع سنسور حرارتی دمای داخل ماکروفر را نشان می دهد. گاهی اوقات این سنسور مشکل پیدا کرده و یا دما و حرارت را نشان نمی دهد و یا ممکن است اعداد و ارقام اشتباهی را نمایش دهد. سنسور حرارتی در ماکروفر ها به صورت باز و یا اتصال کوتاه قرار می گیرد. در صورتی که سنسور حرارتی باز باشد کد خطای F1 است و زمانیکه اتصال کوتاه باشد کد خطای F2 است. پس در این خطا فقط باید سنسور را بررسی نمایید.

 • ارور F3 مایکروفر جنرال الکتریک
 • در صفحه ارور مایکروفر جنرال الکتریک به کد خطای f3 همراه با دلیل ارور و رفع ارور میپردازیم. ماکروفر جنرال الکتریک دارای یک پد لمسی است. گاهی اوقات این پد لمسی به دلایل مختلفی دچار ایراد و مشکل می شود که دیگر کار نمی کند و زمانیکه کار نکند این ارور را نشان می دهد که باید بررسی کرد. ابتدا ماکروویو را از برق کشیده و به مدت 30 ثانیه دستگاه را خاموش کنید. پس از این مدت زمان مجدد دستگاه را به برق زده و پد لمسی را چک کنید که آیا مشکل بر طرف شده است یا خیر. در صورتیکه برطرف نشده بود با یک تکنسین تماس بگیرید.

 • ارور F4 یا F5 مایکروفر جنرال الکتریک
 • در صفحه ارور ماکروفر جنرال الکتریک به کد خطای f4 , f5 همراه با دلیل ارور و رفع ارور میپردازیم. در ماکروفرهای جنرال الکتریک سنسوری به نام سنسور رطوبت وجود دارد. این سنسور دارای یک حسگر می باشد که گاهی اوقات دچار خرابی می شود و به دو دلیل خراب می شود. یکی به دلیل اینکه سنسور رطوبت به دلیل وجود رطوبت شدید در حفره ماکروفر باز شده است که کد خطای F4 را نشان میدهد و دیگری به این معنی که سنسور رطوبت کوتاه شده است که در این صورت هم کد خطای F5 نشان داده می شود.

  اولین کاری که باید انجتام شود چک کردن سنسور رطوبت و همچنین پد ان است در صورتیکه نیاز به تعویض داشت با تعویش کردن آن این کدهای خطا نیز برطرف می شود اما در غیر این صورت با کارشناسان متخصص ماکروفر جنرال الکتریک تماس بگیرید.

  ارور F6 ماکروویو جنرال الکتریک

  در صفحه ارور مایکروفر جنرال الکتریک به کد خطای f6 همراه با دلیل ارور و رفع ارور میپردازیم. ماکروفرهای جنرال الکتریک دارای قسمت خاصی به اسم پروب هستند. این پروب وظایف مختلفی دارد که مربوط به درجه حرارت هستند که در واقع بر پخت و پز ن رفع ارور ماکروفر جنرال الکتریک: ابتدا پروپ را بررسی کنید اما در بیشتر مواقع پروپ ها نیاز به جایگزینی داشتند و امکان تعمیر نبوده است. شما با استفاده از این مقاله و معرفی ارورهای ماکروفر جنرال الکتریک می توانید به راحتی مفهوم آن ها را متوجه شوید و در کمترین زمان ممکن به سرویس و یا تعمیرات لازم آن بپردازید.

  توجه: برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک و تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک کلیک نمایید.

  بررسی ارور های ماکروفر جنرال الکتریک به صورت خلاصه

  اصلی ترین ارور های مربوط به مایکروفر جنرال الکتریک را در این مقاله به صورت مفصل با شما بررسی کردیم، اما اصلی ترین نکته ای که قصد اشاره به آن را داریم این است که شما با نگهداری صحیح و شناخت ارور های مختلف این ماکروفر ها می توانید از هرگونه ایراد در این محصولات جلوگیری کنید.

  نکته دیگری که هرگز نباید از یاد ببرید این است تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک و هر برند دیگری امری بسیار تخصصی است و هر اقدام ناشیانه ای می تواند موجب از کار افتادن دستگاه شود، در همین راستا به شما توصیه می کنیم تا تعمیر مایکروفر خود را به تعمیرگاه مجاز آی پی امداد بسپارید.

  0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

  دیدگاهی بنویسید

  دیدگاه خود را وارد کنید
  نام خود را وارد کنید
  ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست