021-58941 تماس
Logo
logo logo نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی 021-58941 با ما در تماس باشید

ارور ماکروفر جنرال الکتریک

ارور ماکروفر جنرال الکتریک
ارور ماکروفر جنرال الکتریک

ارور ماکروفر جنرال الکتریک کد خطای مایکروفر جنرال الکتریک را برای شما عزیزان شرح داده ایم تا با آگاهی و دانش از خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بهره مند شوید ، همچنین لازم است بدانید که تعمیر ماکروفر جنرال الکتریک تخصص میخواهد و حتما با برای رفع ارور از متخصص مربوطه کمک بگیرید . به خواندن ادامه دهید تا با ارور ماکروفر جنرال الکتریک ، علت ارور و رفع عیب ارور آشنا شوید .

نمایندگی جنرال الکتریک ماکروفرهای مختلفی مانند ماکروویوهای مجلسی، آشپزخانه و… تولید کرده است که امروزه مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. مایکروویو جنرالالکتریک دارای قسمت های مختلفی بوده است که هر کدام کار بخصوصی را انجام می دهند مانند سنسورهای دما، زمان، انواع پخت و پز ها و همچنین انجماد ها. گاهی اوقات برخی از قسمت های ماکروفر جنرال الکتریک دچار خرابی می شود که این خطا و یا ارورها روی صفحه نمایش، نشان داده می شود. در این جا میخواهیم با تعدادی از ارورها و نحوه رفع ارورها آشنا شویم:

 کد خطای F1 یا F2 ماکروفر جنرال الکتریک

در صفحه ارور ماکروفر جنرال الکتریک به کد خطای f1 , f2 همراه با دلیل ارور و رفع ارور میپردازیم . علت ارور F1 یا F2 ماکروفر جنرال الکتریک : این ارور مربوط به سنسور حرارتی می باشد. در واقع سنسور حرارتی دمای داخل ماکروفر را نشان می دهد. گاهی اوقات این سنسور مشکل پیدا کرده و یا دما و حرارت را نشان نمی دهد و یا ممکن است اعداد و ارقام اشتباهی را نمایش دهد. رفع ارور F1 یا F2 ماکروفر جنرال الکتریک : سنسور حرارتی در ماکروفر ها به صورت باز و یا اتصال کوتاه قرار می گیرد. در صورتی که سنسور حرارتی باز باشد کد خطای F1 است و زمانیکه اتصال کوتاه باشد کد خطای F2 است. پس در این خطا فقط باید سنسور را بررسی نمایید.

 کد خطای F3 ماکروفر جنرال الکتریک

در صفحه ارور ماکروفر جنرال الکتریک به کد خطای f3 همراه با دلیل ارور و رفع ارور میپردازیم . علت ارور F3 ماکروفر جنرال الکتریک : ماکروفر جنرال الکتریک دارای یک پد لمسی است. گاهی اوقات این پد لمسی به دلایل مختلفی دچار ایراد و مشکل می شود که دیگر کار نمی کند و زمانیکه کار نکند این ارور را نشان می دهد که باید بررسی کرد. رفع ارور F3 ماکروفر جنرال الکتریک : ابتدا ماکروویو را از برق کشیده و به مدت 30 ثانیه دستگاه را خاموش کنید. پس از این مدت زمان مجدد دستگاه را به برق زده و پد لمسی را چک کنید که آیا مشکل بر طرف شده است یا خیر. در صورتیکه برطرف نشده بود با یک تکنسین تماس بگیرید.

 کد خطای F4 یا F5 ماکروفر جنرال الکتریک

در صفحه ارور ماکروفر جنرال الکتریک به کد خطای   f4 , f5 همراه با دلیل ارور و رفع ارور میپردازیم . علت ارور ماکروفر جنرال الکتریک: در ماکروفرهای جنرال الکتریک سنسوری به نام سنسور رطوبت وجود دارد. این سنسور دارای یک حسگر می باشد که گاهی اوقات دچار خرابی می شود و به دو دلیل خراب می شود. یکی به دلیل اینکه سنسور رطوبت به دلیل وجود رطوبت شدید در حفره ماکروفر باز شده است که کد خطای F4 را نشان میدهد و دیگری به این معنی که سنسور رطوبت کوتاه شده است که در این صورت هم کد خطای F5 نشان داده می شود. رفع ارور ماکروفر جنرال الکتریک : اولین کاری که باید انجتام شود چک کردن سنسور رطوبت و همچنین پد ان است در صورتیکه نیاز به تعویض داشت با تعویش کردن آن این کدهای خطا نیز برطرف می شود اما در غیر این صورت با کارشناسان متخصص ماکروفر جنرال الکتریک تماس بگیرید.

 کد خطای F6 ماکروفر جنرال الکتریک

در صفحه ارور ماکروفر جنرال الکتریک به کد خطای f6 همراه با دلیل ارور و رفع ارور میپردازیم . علت ارور F6 ماکروفر جنرال الکتریک : ماکروفرهای جنرال الکتریک دارای قسمت خاصی به اسم پروب هستند. این پروب وظایف مختلفی دارد که مربوط به درجه حرارت هستند که در واقع بر پخت و پز ن رفع  ارور ماکروفر جنرال الکتریک: ابتدا پرورپ را بررسی کنید اما در بیشتر مواقع پروپ ها نیاز به جایگزینی داشتند و امکان تعمیر نبوده است.   شما با استفاده از این مقاله و معرفی ارورهای ماکروفر جنرال الکتریک می توانید به را حتی مفهوم آن ها را متوجه شوید و در کمترین زمان ممکن به سرویس و یا تعمریات لازم آن بپردازید. توجه : برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک و تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک کلیک نمایید .

توجه : شما عزیزان برای تعمیر ماکروفر برندهای مختلف میتوانید از خدمات آی.پی امداد بهره مند شوید .

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست