021-58941 تماس
Logo

ویدیو دلیل روشن نشدن آبمیوه گیری

comment

دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین بخش به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید.

ارسال دیدگاه

شاید شما هم این تجربه را داشته باشید که با ذوق و عشق قصد گرفتن آبمیوه و میل کردن آن را داشته باشید اما در کمال ناباوری در زمان انجام اینکار متوجه این می شوید که آبمیوه گیری شما روشن نمی شود، اما اینکه چرا آبمیوه گیری روشن نمی شود مسئله ای است که بسیاری از افراد و مصرف کنندگان عادی نسبت به آن بی اطلاع هستند اگر شما هم از دسته افرادی هستید که این مشکل را دارید در ادامه با ویدیو دلیل روشن نشدن آبمیوه گیری با ما در مجموعه تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد همراه باشید.

فیلم بررسی دلیل روشن نشدن آبمیوه گیری

در این ویدیو به کمک تعمیرکار تیم آی پی قصد داریم تا به بررسی این مسئله بپرازیم که چرا آبمیوه گیری روشن نمی شود، البته که این مشکل موردی نیست که صرفا به یک منشاء مربوز نمی گردد ، در ادامه 4 علت روشن نشدن آبمیوه گیری را مورد بررسی قرار می دهیم:

  • خرابی موتور
  • خرابی برد دستگاه
  • خرابی دکمه ها و پلاتین های آن
  • میکروسوئیچ و کوبل دستگاه

خرابی موتور علت روشن نشدن آبمیوه گیری

همانطور که در ویدیو دلیل روشن نشدن آبمیوه گیری مشاهد فرمودید خرابی موتور یکی از مواردی است که می تواند علت روشن نشدن دستگاه شما باشد، اما اینکه در این مواقع باید چه کرد چیزیست که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

  • یکی از راه ها این است که اقدام به تعمیر سیم کشی موتور آبمیوه گیری نمایید.
  • راه دوم و البته رایج تر در بازار این است که اقدام به تعویض موتور آبمیوه گیری کنید.

خرابی برد چگونه می تواند منجر به روشن نشدن آبمیوه گیری گردد؟

در بسیاری از دستگاه های آبمیوه گیری جدید تر برد به کار رفته است، این برد ها در صورتی که خراب شوند فرمانی را به شاکله اصلی دستگاه ارسال نمی کنند و از همین جهت می توانند علت روشن نشدن آبمیوه گیری باشد، اما اینکه در این مواقع چه باید کرد تا مشکل حل شود را در ادامه باید مرود بررسی قرار دهیم.

  • برای رفع این مشکل فقط و فقط باید اقدام به سوئیچی کردن دستگاه کنید.
  • به این شکل که دستگاه شما دیگر به وسیله برد کار نمی کند و عملکرد آن با دکمه ها خواهد بود.

خرابی پلاتین ها و دکمه های آن چگونه منجر به روشن نشدن آبمیوه گیری می شود؟

برخی دیگر از آبمیوه گیری ها بدون برد و به وسیله پلاتین ها پشت دکمه کار می کنند، همان طور که در فیلم آموزشی علت روشن نشدن آبمیوه گیری مشاهده کردید خرابی این پلاتین ها هم می تواند در روشن نشدن دستگاه تاثیر گذار باشد.

  • رفع این مشکل بسیار ساده می باشد، برای آن باید اقدام به مراجعه به یک تعمیرگاه کنید و اقدام به تعویض پلاتین های پشت درب آن نمایید.

میکروسوئیچ و کوبل دستگاه چگونه می توانند منجر به روشن نشدن آبمیوه گیری گردند؟

قبل از اینکه میکروسوئیچ یا موبل بخواهند خراب باشند ممکن است صرفا به درستی روی هم قرار نگرفته باشند و منجر به بروز این مشکل شده باشند، توجه به این موضوع داشته باشید که همانظور که تعمیرکار تیم آی پی در ویدیو علت وشن نشدن آبمیوه گیری گفت وظیفه میکروسوئیچ و یا کول دستگاه انتقال نیروی برق درون دستگاه می باشد.

  • اگر این اجزا روی هم درست قرار نگرفته باشند می توانید صرفا با تکان دادنی مشکل د را حل کنید، در غیر این صورت و در صورتی که از فرو خود خارج شده باشند بهتر است تا اقدام به تعویض آن ها نمایید.

0 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

دیدگاهی بنویسید

دیدگاه خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست