این سوال توسط سعید عظیمی پرسیده شده است

کاربرد المنت آرام پز چیست؟

سلام وقت بخیر، دستگاه آرام پز من هیچ حرارتی تولید نمی کنه و پس از بررسی و جستجو متوجه شدم مشکل مربوط به المنت دستگاه هست. میخواستم بدونم المنت آرام پز چه کاربردی داره و اینکه آیا اینکه امکان تعمیر آن وجود دارد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 26 شهریور 1402

    درود کاربر گرامی، المنت حرارتی یکی از اصلی ترین قطعات آرام پزها به شمار می آید که مسئول تامین حرارت مورد نیاز دستگاه برای پخت مواد غذایی مختلف می باشد. در برخی مواقع این قطعه به دلایل مختلفی دچار خرابی یا سوختگی می شود که در این شرایط آرام پز شما هیچگونه حرارتی تولید نکرده و گرم نخواهد شد. از این رو پخت مواد غذایی درون آرام پز ممکن نبوده و دستگاه شما عملا بی‌استفاده خواهد شد. از این رو در صورت بروز هرگونه مشکل در عملکرد این قطعه لازم است هرچه سریع تر اقدام به رفع آن نمایید. لازم به ذکر است که المنت آرام پز قابل تعمیر نیست و تنها باید توسط تعمیرکار متخصص تعویض شود. بنابراین در صورتی که قصد تعمیر آرام پز و تعویض المنت آن را دارید، می توانید از خدمات آی پی امداد بهره مند شوید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست