این سوال توسط بهرام گلستانی پرسیده شده است

کارایی مایکروویو جی پاس

سلام. میخواستم ببینم مایکروویو جی پاس ساخت کدام کشوره و آیا از لحاظ کارایی مثل ماکروویو الجی و سامسونگ هست و اینکه قطعات اون در دسترس هست یا نه؟ ممنون

1 پاسخ به این سوال داده شده
  • آی پی امداد 27 اردیبهشت 1402

    درود کاربر گرامی، برای بررسی کشور سازنده مایکروویو خود می توانید به بسته بندی، برچسب یا دفترچه راهنمای محصول مراجعه کنید؛ زیرا این اطلاعات معمولا توسط سازنده ارائه می شود. از نظر کارایی، ال جی و سامسونگ برندهای شناخته شده و معتبری هستند که می توان گفت به نسبت کیفیت بهتری از مایکروویو جیپاس دارند. همچنین قطعات ماکروویوهای برند جی پاس در ایران موجود بوده و در صورت نیاز به تعمیرات ماکروفر جیپاس خود و تامین قطعات دستگاه می توانید با کارشناسان نمایندگی مجاز آی پی امداد تماس حاصل کنید.

کاربر عزیز لطفا قبل از ارسال پاسخ حتما به نکات زیر توجه نمایید:

  • سوال شما توسط تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربرانی که تخصص دارند یا مصرف کننده این محصول می باشند، پاسخ داده می شود.
  • اگر جوابی که توسط تعمیرکار آی پی امداد داده شده است، برای شما قانع کننده نیست و یا هنوز مشکل دستگاه شما برطرف نشده است، سوال خود را با جزِئیات بیشتر مطرح کنید تا بتوانیم بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهیم.
  • در صورتی که ایمیل خود را صحیح وارد نمایید، بعد از پاسخ تعمیرکاران یا دیگر کاربران؛ از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ شما
پاسخ خود را وارد کنید
نام خود را وارد کنید
در صورتی که ایمیل ندارید، لطفاً ایمیل "test@ipemdad.com" را وارد کنید. ایمیل خود را وارد کنید ایمیل وارد شده صحیح نیست